back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


La ce va uitati prima oara la o femeie?

 


 
Pagini: << 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >> Sari la pagina:
 
awoya

4 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 5 Decembrie 2008, ora 00:12

Sincer, nu sunt cel mai pretentios tip dar pt prima oara cand ma uit la o tipa..trebuie sa iasa din tiparul obijnuit..ceva in evidenta, dar nu la modul excentric...:) prin stil si felul ei de a se comporta in situatia de fata..


Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 5 Decembrie 2008, ora 11:33

nu e si un topic ref. la ce vedem prima oara la un barbat???

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 5 Decembrie 2008, ora 11:33

nu e si un topic ref. la ce vedem prima oara la un barbat???

Raporteaza abuz de limbaj
berila

1111 mesaje
Membru din: 18/08/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 5 Decembrie 2008, ora 11:34

vrei tu topic, nu?
fa unul

Raporteaza abuz de limbaj
What's cookin`, good lookin`?
fantassy

630 mesaje
Membru din: 24/10/2008
Postat pe: 5 Decembrie 2008, ora 11:40

De la: nick_titi, la data 2008-12-04 16:54:32
De la: radhookoo, la data 2008-12-04 14:14:18
De la: mari.iordache, la data 2008-12-03 18:42:34v ati gandit oare si la frumusetea sufletesca sau pe voi barbatii in general va satisface doar sa fie super frumoasa pe dinafara si pe dinauntru sa fie o scorpie care sa va mannce de bani , las ca sa va trebuie voua celora care umblati dupa frumusesti oricum la ani curg pieile si de pe voi si de pe ele asta i lucru sigur . AVIZ BARBATILOR FITOSI SI PRETENTIOSI.


mari... pun pariu ca esti urata cu spume.
raducu ai fost rau aici


te mira???

Raporteaza abuz de limbaj
evelin_f

603 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 5 Decembrie 2008, ora 12:01

tu il stiai asa rau? normal ca ma mira?

Raporteaza abuz de limbaj
fantassy

630 mesaje
Membru din: 24/10/2008
Postat pe: 5 Decembrie 2008, ora 12:13

De la: nick_titi, la data 2008-12-05 12:01:11tu il stiai asa rau? normal ca ma mira?


sigur ca e SI asa rau...
altfel n-ar fi interesant...

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 5 Decembrie 2008, ora 12:16

De la: berila, la data 2008-11-30 14:51:17pai eu am 1.90 asa ca...
dar nu e un criteriu ABSOLUT SI DEFINITIV.

Faci un pic de recunoastere inainte sa initiezi primul contanct :))
tare

eu am 1,50 iar ptietenul meu 1,93......si te asigur ca nu este o problema diferenta

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 5 Decembrie 2008, ora 12:17

De la: nichita_adela, la data 2008-12-05 12:16:06
De la: berila, la data 2008-11-30 14:51:17pai eu am 1.90 asa ca...
dar nu e un criteriu ABSOLUT SI DEFINITIV.

Faci un pic de recunoastere inainte sa initiezi primul contanct :))
tare

eu am 1,50 iar ptietenul meu 1,93......si te asigur ca nu este o problema diferenta


mai ales cand sari in carca lui nu????? :D:D:D:D:D

Raporteaza abuz de limbaj
berila

1111 mesaje
Membru din: 18/08/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 5 Decembrie 2008, ora 12:22


JUMP m`lady!!

Raporteaza abuz de limbaj
What's cookin`, good lookin`?
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 5 Decembrie 2008, ora 12:30

De la: D3xt3r, la data 2008-12-01 09:28:39 La mine e invers...sa fie mica , ca inaltime, caci pushtoaice de liceu nu ma incanta. Iar in rest primul lucru care il urmaresc este fata , ochii...Restul dupa.

Nu de alta dar nu-mi place sa merg pe sistemul "las mah ca ii pui o punga pe cap si merge..." . Merge ce ? ca eu stiu ca nu-mi place cum arata...nu sunt in calduri sa iau in primire prima chestie cu vagin care imi iese in cale

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 5 Decembrie 2008, ora 12:38

De la: berila, la data 2008-12-05 12:22:53
JUMP m`lady!!

vezi ce pierzi????

Raporteaza abuz de limbaj
berila

1111 mesaje
Membru din: 18/08/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 5 Decembrie 2008, ora 12:41

De la: nichita_adela, la data 2008-12-05 12:38:05
De la: berila, la data 2008-12-05 12:22:53
JUMP m`lady!!

vezi ce pierzi????


deloc...
stiu cum e chiar foarte bine.

Raporteaza abuz de limbaj
What's cookin`, good lookin`?
radhookoo

1009 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 5 Decembrie 2008, ora 13:17

De la: angel_demon10, la data 2008-12-05 12:13:21
De la: nick_titi, la data 2008-12-05 12:01:11tu il stiai asa rau? normal ca ma mira?


sigur ca e SI asa rau...
altfel n-ar fi interesant...


greu se gaseste un comment numa cu voi doi.. so:

@nick: sunt rau cand ma enervez pe fatzele care intra pe forum si se dau in stamba ele cu impresiile lor despre suflet. S-a mai discutat o data pe topicul asta, ceva legat de caracter parca, sau de inteligenta, si atunci a fost alarmat distinsul forumist cu un raspuns de genul: "auzi ba, cand trece pe langa tine pe strada tu vezi cat e de inteligenta?!" asa si cu sufletul. :) deci era inutil commentul. doar daca distinsa Mari nu are o durere crunta legata de cat e de urata si nu se uita baietii la ea. Asadar, am verbalizat ceva ce probabil gandeam cu totii. ;)

@angel: interesant sunt oricum :D si nu doar din prisma opiniilor postate cu atata vehementa pe unele topicuri. :D vorba aia: macar o opinie sa am. ;)

ON TOPIC: pe mine ma da gata o gagica daca stie sa spuna un banc. Nu din cauza bancului, cat din flexibilitatea pe care trebuie sa o aiba ca sa poata sa se puna rapid in pielea fiecarui personaj din banc. Daca se poate juca cu emotiile ei, si poate sa sara din atitudine in atitudine e perfect. Dup-aia, trebuie sa arate bine. asta inseamna proportii ok. sani/fund/picioare/talie raportate bine la tiparul de schelet pe care il are. e prea putin relevant daca arata a fotomodel sau nu. doar sa nu fie, cum zicea cineva, 1.50 cu sani volum mai mare decat ea. :) sau imagine stas a pinguinilor de la polul sud: picioare de 10 cm.. :) cred ca ati prins ideea

Raporteaza abuz de limbaj
daca m-am obosit sa-ti raspund, inseamna ca ai scris o imbecilitate.
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 5 Decembrie 2008, ora 13:30

De la: berila, la data 2008-12-05 12:41:37
De la: nichita_adela, la data 2008-12-05 12:38:05
De la: berila, la data 2008-12-05 12:22:53
JUMP m`lady!!

vezi ce pierzi????


deloc...
stiu cum e chiar foarte bine.

happy 4 you....sper ca primesti si un masaj dupa

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 5 Decembrie 2008, ora 13:44

De la: radhookoo, la data 2008-12-05 13:17:30
De la: angel_demon10, la data 2008-12-05 12:13:21
De la: nick_titi, la data 2008-12-05 12:01:11tu il stiai asa rau? normal ca ma mira?


sigur ca e SI asa rau...
altfel n-ar fi interesant...


greu se gaseste un comment numa cu voi doi.. so:

@nick: sunt rau cand ma enervez pe fatzele care intra pe forum si se dau in stamba ele cu impresiile lor despre suflet. S-a mai discutat o data pe topicul asta, ceva legat de caracter parca, sau de inteligenta, si atunci a fost alarmat distinsul forumist cu un raspuns de genul: "auzi ba, cand trece pe langa tine pe strada tu vezi cat e de inteligenta?!" asa si cu sufletul. :) deci era inutil commentul. doar daca distinsa Mari nu are o durere crunta legata de cat e de urata si nu se uita baietii la ea. Asadar, am verbalizat ceva ce probabil gandeam cu totii. ;)

@angel: interesant sunt oricum :D si nu doar din prisma opiniilor postate cu atata vehementa pe unele topicuri. :D vorba aia: macar o opinie sa am. ;)

ON TOPIC: pe mine ma da gata o gagica daca stie sa spuna un banc. Nu din cauza bancului, cat din flexibilitatea pe care trebuie sa o aiba ca sa poata sa se puna rapid in pielea fiecarui personaj din banc. Daca se poate juca cu emotiile ei, si poate sa sara din atitudine in atitudine e perfect. Dup-aia, trebuie sa arate bine. asta inseamna proportii ok. sani/fund/picioare/talie raportate bine la tiparul de schelet pe care il are. e prea putin relevant daca arata a fotomodel sau nu. doar sa nu fie, cum zicea cineva, 1.50 cu sani volum mai mare decat ea. :) sau imagine stas a pinguinilor de la polul sud: picioare de 10 cm.. :) cred ca ati prins ideea

daca te referi cumva la mine...te asigur ca desi am doar 1.50 sunt bine proportionata (iar sani nici decum cei deschisi de u)............................da ..eu pot striga in gura mare care imi este inaltimea dar ma gasesc bine..nu sunt tipul de fata umflata in pene...ca toti de altfel cu bune si rele,,,,,de ce nu atasezi o poza cu u la profil ca sa vedem si noi daca esti perfect...cat despre bancuri si suflete si inteligenta...cred ca subiectul era ceva de genul la ce TE UITI prima data la o femeie si nu ceea ce iti place sa auzi

Raporteaza abuz de limbaj
evelin_f

603 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 5 Decembrie 2008, ora 13:49

De la: radhookoo, la data 2008-12-05 13:17:30
De la: angel_demon10, la data 2008-12-05 12:13:21
De la: nick_titi, la data 2008-12-05 12:01:11tu il stiai asa rau? normal ca ma mira?


sigur ca e SI asa rau...
altfel n-ar fi interesant...


greu se gaseste un comment numa cu voi doi.. so:

@nick: sunt rau cand ma enervez pe fatzele care intra pe forum si se dau in stamba ele cu impresiile lor despre suflet. S-a mai discutat o data pe topicul asta, ceva legat de caracter parca, sau de inteligenta, si atunci a fost alarmat distinsul forumist cu un raspuns de genul: "auzi ba, cand trece pe langa tine pe strada tu vezi cat e de inteligenta?!" asa si cu sufletul. :) deci era inutil commentul. doar daca distinsa Mari nu are o durere crunta legata de cat e de urata si nu se uita baietii la ea. Asadar, am verbalizat ceva ce probabil gandeam cu totii. ;)

@angel: interesant sunt oricum :D si nu doar din prisma opiniilor postate cu atata vehementa pe unele topicuri. :D vorba aia: macar o opinie sa am. ;)

ON TOPIC: pe mine ma da gata o gagica daca stie sa spuna un banc. Nu din cauza bancului, cat din flexibilitatea pe care trebuie sa o aiba ca sa poata sa se puna rapid in pielea fiecarui personaj din banc. Daca se poate juca cu emotiile ei, si poate sa sara din atitudine in atitudine e perfect. Dup-aia, trebuie sa arate bine. asta inseamna proportii ok. sani/fund/picioare/talie raportate bine la tiparul de schelet pe care il are. e prea putin relevant daca arata a fotomodel sau nu. doar sa nu fie, cum zicea cineva, 1.50 cu sani volum mai mare decat ea. :) sau imagine stas a pinguinilor de la polul sud: picioare de 10 cm.. :) cred ca ati prins ideea


la faza cu enervatul nu te contrazic ....dar la faza cu saritul de la o atitudine la alte e cam riscanta (parerea mea) poate sa sara si de la un sentiment la altul

Raporteaza abuz de limbaj
radhookoo

1009 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 5 Decembrie 2008, ora 16:17

De la: nichita_adela, la data 2008-12-05 13:44:00
daca te referi cumva la mine...te asigur ca desi am doar 1.50 sunt bine proportionata (iar sani nici decum cei deschisi de u)............................da ..eu pot striga in gura mare care imi este inaltimea dar ma gasesc bine..nu sunt tipul de fata umflata in pene...ca toti de altfel cu bune si rele,,,,,de ce nu atasezi o poza cu u la profil ca sa vedem si noi daca esti perfect...cat despre bancuri si suflete si inteligenta...cred ca subiectul era ceva de genul la ce TE UITI prima data la o femeie si nu ceea ce iti place sa auzi


Cred ca te-ai ofticat degeaba. nu faceam referire la tine. Citeste, te rog, intreg topicul sa vezi discutia la care faceam referire. Eu am 1,88 si-mi plac tipele mici de inaltime ("de buzunar" cum zice mama).

trebuie sa fi foarte inteligenta ca sa citesti printre randuri subtilitatile pe care le-am scris. Imi pare bine ca te-ai prins. Ma bucur sa vad ca sunt oameni atat de atenti si empatici pe forumul asta.

(si ca sa clarific: nu sunt subtilitati niciunde. e doar o stare generala de paranoia. am eu niste cuvinte urate, dar le tin in buzunar, alaturi de gandurile bune adresate tie)

Raporteaza abuz de limbaj
daca m-am obosit sa-ti raspund, inseamna ca ai scris o imbecilitate.
radhookoo

1009 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 5 Decembrie 2008, ora 16:19

De la: nick_titi, la data 2008-12-05 13:49:23
De la: radhookoo, la data 2008-12-05 13:17:30
De la: angel_demon10, la data 2008-12-05 12:13:21
De la: nick_titi, la data 2008-12-05 12:01:11tu il stiai asa rau? normal ca ma mira?


sigur ca e SI asa rau...
altfel n-ar fi interesant...


greu se gaseste un comment numa cu voi doi.. so:

@nick: sunt rau cand ma enervez pe fatzele care intra pe forum si se dau in stamba ele cu impresiile lor despre suflet. S-a mai discutat o data pe topicul asta, ceva legat de caracter parca, sau de inteligenta, si atunci a fost alarmat distinsul forumist cu un raspuns de genul: "auzi ba, cand trece pe langa tine pe strada tu vezi cat e de inteligenta?!" asa si cu sufletul. :) deci era inutil commentul. doar daca distinsa Mari nu are o durere crunta legata de cat e de urata si nu se uita baietii la ea. Asadar, am verbalizat ceva ce probabil gandeam cu totii. ;)

@angel: interesant sunt oricum :D si nu doar din prisma opiniilor postate cu atata vehementa pe unele topicuri. :D vorba aia: macar o opinie sa am. ;)

ON TOPIC: pe mine ma da gata o gagica daca stie sa spuna un banc. Nu din cauza bancului, cat din flexibilitatea pe care trebuie sa o aiba ca sa poata sa se puna rapid in pielea fiecarui personaj din banc. Daca se poate juca cu emotiile ei, si poate sa sara din atitudine in atitudine e perfect. Dup-aia, trebuie sa arate bine. asta inseamna proportii ok. sani/fund/picioare/talie raportate bine la tiparul de schelet pe care il are. e prea putin relevant daca arata a fotomodel sau nu. doar sa nu fie, cum zicea cineva, 1.50 cu sani volum mai mare decat ea. :) sau imagine stas a pinguinilor de la polul sud: picioare de 10 cm.. :) cred ca ati prins ideea


la faza cu enervatul nu te contrazic ....dar la faza cu saritul de la o atitudine la alte e cam riscanta (parerea mea) poate sa sara si de la un sentiment la altul


pai daca dragostea nu e un soi de rodeo, n-ajungi niciunde. tin-te bine, ca ai timp de toate. ;)

Raporteaza abuz de limbaj
daca m-am obosit sa-ti raspund, inseamna ca ai scris o imbecilitate.
evelin_f

603 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 5 Decembrie 2008, ora 16:44

acici chiar a fost cu citit printre randuri cu nebunii desii a fost doar un rand iti place mai dur mai animalic

Raporteaza abuz de limbaj
radhookoo

1009 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 5 Decembrie 2008, ora 16:49

De la: nick_titi, la data 2008-12-05 16:44:51acici chiar a fost cu citit printre randuri cu nebunii desii a fost doar un rand iti place mai dur mai animalic


macar unii sa priceapa ce scriu

Raporteaza abuz de limbaj
daca m-am obosit sa-ti raspund, inseamna ca ai scris o imbecilitate.
evelin_f

603 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 5 Decembrie 2008, ora 16:53

De la: radhookoo, la data 2008-12-05 16:49:44
De la: nick_titi, la data 2008-12-05 16:44:51acici chiar a fost cu citit printre randuri cu nebunii desii a fost doar un rand iti place mai dur mai animalic


macar unii sa priceapa ce scriu

Raporteaza abuz de limbaj
btirlea

1 mesaj
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 5 Decembrie 2008, ora 18:17

ma uit sa vad daca are cap.daca are e ok

Raporteaza abuz de limbaj
mihai_pamfil76

1 mesaj
Membru din: 22/06/2008
Oras: Vaslui

Postat pe: 5 Decembrie 2008, ora 19:34

daca cumva e prea mik nu se uita ea la tine???

Raporteaza abuz de limbaj
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 6 Decembrie 2008, ora 02:08

daca am chef de ...ma uit la cat de beata e si cat chef are...daca nu..ma uit la fata sa vad daca e alcolista si cat de repede pot sa o imbat:P in caz ca imi vine chefu

Raporteaza abuz de limbaj
Tendon

13 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 6 Decembrie 2008, ora 10:24

Am o intrebare pentru cei care prima data se uita la "craci" (nu o spun ca ar fi rau sa te uiti prima data la picioare... este doar o remarca) :

Iarna ce faceti ? nu agatati ? ca e frig afara si fata poarta haina groasa (pantalonii de ski purtati pe strada incep sa fie la moda :)) )si de obicei de culoare inchisa care anuleaza orice forma si ghete inalte care anuleaaz si forma gambei ... si gata... s-a dus picioru frumos. Pentru cei care se uita la picioare iarna e o loteria .."asta are asta n-are... uite-o p'aia marcatoare"


numai bine.

Raporteaza abuz de limbaj
gabi8ma

1005 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Oradea

Postat pe: 6 Decembrie 2008, ora 12:27

radule te-ai ofuscat degeaba

Raporteaza abuz de limbaj
Niciodata nu stii unde te poarta viata , inchide ochii , deschide inima , intinde-ti aripile , si lumea e la picioarele tale in timp ce tu te minunezi la picioarele lumii de frumusetea bogatia diversitatea cruzimea existentei umane
radhookoo

1009 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 6 Decembrie 2008, ora 13:30

De la: gabi8ma, la data 2008-12-06 12:27:47radule te-ai ofuscat degeaba



e posibil.

Raporteaza abuz de limbaj
daca m-am obosit sa-ti raspund, inseamna ca ai scris o imbecilitate.
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 6 Decembrie 2008, ora 20:58

un baiat se uita la figurile voastre de mari printese..cum va mai dati unele ....si pe langa asta va duceti numai cu idioti....la asta ne uitam si radem...scapati de fig astea de mare vedeta,ca nu mai impresionati pe nimeni...figurante proaste...poti sa fii cea mai buna fata din lume dara daca ai figuri de primadona ma ft in gura ta...daca iti dau ai tai bani nu crede ca esti cine stie ce,,,nu-s impresionat deloc..eu ii fac singur...si fac susu pe fem astea...lasati figurile de mari vedete decat una buna si cu figuri prefer o proasta urata dar macar sa fie normala...nu cred ca e un baiat/barbat sau ce vreti voi care sa nu se fi saturat de figurile femeilor...


m-am mai relaxat....doamne ce fem idioate mai cunosc....hai la mine esti cu capu..eu nu ma misc..treci incoace...nu suntem caini fem idioate am vazut...pe toate drumurile mai rar una inteligenta de asta nu vreau sa ma casatoresc m-am saturat de figurante...m...tii mam.i lor de parasute proaste...

sunt calm...era sa imi explodeze o vena,,,,deci a doua parere e mai importanta..indiferent cum arati...mersi ca ati citit msj

Raporteaza abuz de limbaj
gabi8ma

1005 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Oradea

Postat pe: 7 Decembrie 2008, ora 00:03

pt dasca : uite pt placerea ta personala si pt linistea celor care comenteaza aici eu iti propun sa treci la homosexualiatate , si uite asa n-o sa mai ai tangenta cu femeile in general ce zici ?

pt radu : e f sigur , depinde cat esti de matur si asta e valabil pt toata lumea , am vazut eu "distinse doamne" trecute de 40 cu vocabular si apucaturi de mahala , poti avea o gandire matura si la 20 de ani , so , cum mie imi plac unele din comentariile tale astept sa citesc printre randuri , asa ca nu te sfii ca doar n-o sa ajungi dana3 sper

ce zodie esti ?

Raporteaza abuz de limbaj
Niciodata nu stii unde te poarta viata , inchide ochii , deschide inima , intinde-ti aripile , si lumea e la picioarele tale in timp ce tu te minunezi la picioarele lumii de frumusetea bogatia diversitatea cruzimea existentei umane
Pagini: << 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului La ce va uitati prima oara la o femeie?
Mergi la: