back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Politichie !

 


 
 
vladidec

851 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 13 Octombrie 2008, ora 08:02

Noi cu cine mai votam ? Basescu mai are sanse ?

Raporteaza abuz de limbaj
Astepti ca OAMENI MARI sa se nasca din partidele politice existente ? Daca nu, acorda-ne 2 minute din viata ta si vezi cum poti schimba totul ! >>www.plr.orgdominus.ro & www.orgdominus.ro
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 13 Decembrie 2008, ora 20:46

nu cred,dar orice e posibil in dragoste,razboi si politica:)

Raporteaza abuz de limbaj
Georgian

14 mesaje
Membru din: 11/12/2007
Oras: Galati

Postat pe: 16 Decembrie 2008, ora 09:57

E destul doar dragoste si politica...ca din cauza lor incep razboaiele.

Base se va preface ca nu a facut nimic rau in toti acesti ani, insa si-a pierdut foarte mult din electorat

Raporteaza abuz de limbaj
b_voichita

313 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 20 Ianuarie 2009, ora 04:26

Aici, ca e subiect pus de un user, nu de boti!
Vara, grasii care latesc scaunele parlamentului cu fundurile lor oripilante mancau ceafa de porc si hamsii. A trecut vara, Tariceanu si Orban (Vantu si Patriciu) s-au intalnit cu Mitrea, Voiculescu, Nastase, etc si s-au vorbit sa dea o lovitura de stat, sa aranjeze alegerile la propriu(ca-n 51) si sa traga scaunu de sub Basescu. Basescu a aflat si s-a vorbit cu Hrebenciuc sa traga clapa la prima alianta. S-a imprumutat la maharii casuneni ca sa plateasca "numaratori de alegeri", adica o garantie ca voturile o sa fie numarate bine in timp ce Hrebenciuc s-a preocupat cu ruperea PSD-ului in doua. Stolojan chiar a luat-o razna. Si toti marii "creatori de opinie" care apar la televizor stiau povestea. Alegerile s-au terminat inainte sa-nceapa, si toti jurnailistii lu peste stiau si faceau ca bovinele la televizor prefecandu-se dezinformati. iar Basescu a fost nevoit sa faca alianta cu PSD-ul ca sa nu dea ai lu Mitrea lovitura de stat. Intalnirile cu Sarbu au fost trucate. Asta pe scurt.
Asa ca nu va mai duceti la vot, va consumati aiurea calorii pretioase. Uneori ma-ntreb si eo de unde stiu atatea


Fosta membra 9am.ro

267 mesaje
Membru din: 11/03/2009
Postat pe: 5 Aprilie 2009, ora 21:24

pai si daca nu mergi la vot nu-i mai rau?eu cred ca noi societatea civila am devenit prea apatici la ce se intampla cu noi si in jurul nostru si din toata treaba asta doar noi avem de pierdut.Politicienilor,adica hotilor, le convin asemenea situatii pentru ca la umbra lor ei i-si fac mendrele.Parerea mea este ca toti trebuie sa mergem la vot!

Raporteaza abuz de limbaj
Ce sa faci!La toti ni`greu!
aliosa

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 10 Iulie 2009, ora 13:02

Nasule, le zici bine,de parca ai fi din interior.
Foarte bine gindit si expus.
As dorii sa te intreb ceva, poate ai o explicatie si
la asta. DE CE OARE ASEARA A FOST ULTIMA EMISIUNE LA
FORTA PRESA DE PE 1B ?
Emisiunea era haioasa,( putin aroganta imbinata cu umor )
iar prezentatorul de asemenea.
Nu ar fi exclus sa il urmeze si Dl. de la NASUL !

Raporteaza abuz de limbaj
edy_sword

166 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 20 Noiembrie 2009, ora 23:18

avem dreptul de aia trebuie sa mergem la vot ,cred ca o sa ne trezim la realitate ca de nu ne ducem de copca

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7130 mesaje
Membru din: 28/04/2010
Postat pe: 21 Noiembrie 2009, ora 00:36

bag p..a

Raporteaza abuz de limbaj
sdpoCVHBU IUBH M[BNWUGFN idn [tptbgb bg
| Varianta pentru tiparire a topicului Politichie !
Mergi la: