back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Psd partid filo-rus?

 


 
Pagini: << 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> Sari la pagina:
 
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 14 Februarie 2016, ora 14:59

dar tu Constientizezi ce otreapa esti ? o rusine umana , al carui rost aici, pe acest forum, este Hartuirea userilor, insultarea si denigrarea lor si te-ntreb : pentru convingerea Cui faci tu toate astea ?
ca , oricum : camaradul tau @7993 face acelasi lucru ....deci el e gata "convins " ;
madam @4421 nu-i de'a mea, ci tot de'a ta si te admira , dar incearca sa fie - cit de cit- nepartinitoare !
si , astialalti :
Black , care STIE deja despre ce-i vorba ....
Florin, la fel....
a ramas Musetica ....ea e intre 2 ape

deci : ptr. Cine muncesti tu , scrimindu-te sa scoti pe taste ce scoti ?


Black_Friday_

4276 mesaje
Membru din: 23/08/2013
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 14 Februarie 2016, ora 17:10

De la: gabigabi2, la data 2016-02-14 09:46:28
De la: Black_Friday_, la data 2016-02-14 08:14:01
De la: 9am_7993, la data 2016-02-13 19:10:41
De la: gabigabi2, la data 2016-02-13 16:02:59 : bai amaritilor ofticati, da' de ce n-aveti voi Logica nici cit un bob de orez , bai caraghiosilor ?
bai, inaptilor, DACA as fi simpatizant al pesedeului NU m-as dezice de el mai caraghiosilor si n-as nega cu tarie apartenta mea la el, caci nu mi-ar fi rusine cu el ci, m-as mindri, considerindu-ma indreptatita sa fiu mindra de ce-a facut !
chiar nu intelegeti acest lucru atit de simplu ?


Ințelegem nesimțito ca ești la fel ca cei pe care ii alegi, psdistii care niciodata nu vor recunoaște ca sunt doar scursuri neo-comuniste , mercenari ai imperiului sovietic , uneltele care au slujit și inca slujesc poporul rus.
Aștia sunteți! Praful și pulberea sa se aleaga de toți cei care conștient din motive personale ori de grup , serviți intereselor rusești și puneți piedici uriașe dezvoltarii și emanciparii democratice a statului roman.



Ai grija ce iti doresti, Corcodele...ca praful si pulberea aia te vizeaza in primul rand pe tine, borfasule si interlopule care ai facut afaceri murdare cu primarii PSD!


De la: corcodel, la data 2011-10-31 13:11:34
De la: 9am249382, la data 2011-10-30 16:57:43
De la: Fantoma_din__Zanzibar, la data 2011-10-30 08:18:28
De la: corcodel, la data 2011-10-29 20:05:38
De la: 9am249382, la data 2011-10-28 09:13:25
De la: corcodel, la data 2011-10-27 21:44:20
De la: Emilescu, la data 2011-10-24 17:28:35poate e pe statul de plata a lu' careva si vine sa tulbure apa p-acilea
Mai Emilescule, eu sunt pe propriul stat de plata , nu sunt sluga nimanui, sunt independent financiar, intr-un cuvant nimeni nu-mi poate schimba convingerile politice nici cu galosi , pungi, marire de salariu(pensie), indexare etc. Intelegi matale care este diferenta ?


esti Independent, pe naiba ! esti la fel dependent, ca toata viata din romanica, de politica facuta de la cotroceni ! daca te mai "foarfeca" de vreo doua ori, iti mai creste un TVA, iti creste impozitul si ajunge euroiul la 6 lei si benzina la 7-8, incepi sa-ti plingi nenorocul....
Ai dreptate partial. De ce? Simplu, intodeauna gasesc o cale de iesire din ,,necaz'', nu ma vait, nu cer nimic nimanui si reusesc sa supravietuiesc. Asta inseamna adaptivitate si un pic mai multa inteligenta decat majoritatea posesorilor de tartacuta.


Iar sponsorizezi mese de 1 decembrie pentru PDL ?

ufff, ce rau esti ! de ce-i aduci aminte de metoda lui INTELIGENTA de a se "descurca" intotdeauna ?
Ce ,,ciudoasa'' esti. Corect, ma fac frate cu si trec puntea. Cand vor venii ai vostri la fel voi face si uite asa metoda mea inteligenta da rezultate. Inca ceva, la data de 1 decembrie primaria sect 2 face pomeni de multa vreme, mai precis 3 mandate de cand Ontanu este in fruntea bucatelor. Pot sa te asigur ca particip la organizarea lor de 6 ani , iar in perioada respectiva primarul era PSD.Deci.....ma descurc??? PS. In afaceri nu conteaza culoarea politica.....



cica suntem una si aceeasi persoana
hai sa te pup si sa-ti doresc o zi plina de dragoste ! iete ce de inimioare apar din emoticonul asta


Se prea poate, Gabi. Suntem una si aceeasi persoana in ochii celor doi distrusi pentru ca gandim la fel si avem cam aceleasi valori in viata.

De ce crezi tu ca nu te suporta cei doi idioti? Pentru tot ce ai scris tu despre stapanul lor, javra chioara. Si pentru ca nu pot sa iti inchida gura, distrug forumul apeland la cele mai jegoase expresii revarsate din creierele lor ca doua haznale. Daca nu pot sa creeze ei un curent de opinie favorabil stapanului lor, incerca sa depopuleze forumul.

Daca cineva are impresia ca noi doi suntem la fel, asta ma onoreaza, pentru ca tin la tine si imi place felul in care esti tu.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

552 mesaje
Membru din: 22/12/2015
Postat pe: 15 Februarie 2016, ora 09:43

De la: Black_Friday_, la data 2016-02-14 17:10:55
De la: gabigabi2, la data 2016-02-14 09:46:28
De la: Black_Friday_, la data 2016-02-14 08:14:01
De la: 9am_7993, la data 2016-02-13 19:10:41
De la: gabigabi2, la data 2016-02-13 16:02:59 : bai amaritilor ofticati, da' de ce n-aveti voi Logica nici cit un bob de orez , bai caraghiosilor ?
bai, inaptilor, DACA as fi simpatizant al pesedeului NU m-as dezice de el mai caraghiosilor si n-as nega cu tarie apartenta mea la el, caci nu mi-ar fi rusine cu el ci, m-as mindri, considerindu-ma indreptatita sa fiu mindra de ce-a facut !
chiar nu intelegeti acest lucru atit de simplu ?


Ințelegem nesimțito ca ești la fel ca cei pe care ii alegi, psdistii care niciodata nu vor recunoaște ca sunt doar scursuri neo-comuniste , mercenari ai imperiului sovietic , uneltele care au slujit și inca slujesc poporul rus.
Aștia sunteți! Praful și pulberea sa se aleaga de toți cei care conștient din motive personale ori de grup , serviți intereselor rusești și puneți piedici uriașe dezvoltarii și emanciparii democratice a statului roman.



Ai grija ce iti doresti, Corcodele...ca praful si pulberea aia te vizeaza in primul rand pe tine, borfasule si interlopule care ai facut afaceri murdare cu primarii PSD!


De la: corcodel, la data 2011-10-31 13:11:34
De la: 9am249382, la data 2011-10-30 16:57:43
De la: Fantoma_din__Zanzibar, la data 2011-10-30 08:18:28
De la: corcodel, la data 2011-10-29 20:05:38
De la: 9am249382, la data 2011-10-28 09:13:25
De la: corcodel, la data 2011-10-27 21:44:20
De la: Emilescu, la data 2011-10-24 17:28:35poate e pe statul de plata a lu' careva si vine sa tulbure apa p-acilea
Mai Emilescule, eu sunt pe propriul stat de plata , nu sunt sluga nimanui, sunt independent financiar, intr-un cuvant nimeni nu-mi poate schimba convingerile politice nici cu galosi , pungi, marire de salariu(pensie), indexare etc. Intelegi matale care este diferenta ?


esti Independent, pe naiba ! esti la fel dependent, ca toata viata din romanica, de politica facuta de la cotroceni ! daca te mai "foarfeca" de vreo doua ori, iti mai creste un TVA, iti creste impozitul si ajunge euroiul la 6 lei si benzina la 7-8, incepi sa-ti plingi nenorocul....
Ai dreptate partial. De ce? Simplu, intodeauna gasesc o cale de iesire din ,,necaz'', nu ma vait, nu cer nimic nimanui si reusesc sa supravietuiesc. Asta inseamna adaptivitate si un pic mai multa inteligenta decat majoritatea posesorilor de tartacuta.


Iar sponsorizezi mese de 1 decembrie pentru PDL ?

ufff, ce rau esti ! de ce-i aduci aminte de metoda lui INTELIGENTA de a se "descurca" intotdeauna ?
Ce ,,ciudoasa'' esti. Corect, ma fac frate cu si trec puntea. Cand vor venii ai vostri la fel voi face si uite asa metoda mea inteligenta da rezultate. Inca ceva, la data de 1 decembrie primaria sect 2 face pomeni de multa vreme, mai precis 3 mandate de cand Ontanu este in fruntea bucatelor. Pot sa te asigur ca particip la organizarea lor de 6 ani , iar in perioada respectiva primarul era PSD.Deci.....ma descurc??? PS. In afaceri nu conteaza culoarea politica.....



cica suntem una si aceeasi persoana
hai sa te pup si sa-ti doresc o zi plina de dragoste ! iete ce de inimioare apar din emoticonul asta


Se prea poate, Gabi. Suntem una si aceeasi persoana in ochii celor doi distrusi pentru ca gandim la fel si avem cam aceleasi valori in viata.

De ce crezi tu ca nu te suporta cei doi idioti? Pentru tot ce ai scris tu despre stapanul lor, javra chioara. Si pentru ca nu pot sa iti inchida gura, distrug forumul apeland la cele mai jegoase expresii revarsate din creierele lor ca doua haznale. Daca nu pot sa creeze ei un curent de opinie favorabil stapanului lor, incerca sa depopuleze forumul.

Daca cineva are impresia ca noi doi suntem la fel, asta ma onoreaza, pentru ca tin la tine si imi place felul in care esti tu.


AȘA JEGOASO, pupa-te singura in cooor .
De asta ești buna nesimțito!


Fosta membra 9am.ro

552 mesaje
Membru din: 22/12/2015
Postat pe: 15 Februarie 2016, ora 09:51

De la: Black_Friday_, la data 2016-02-14 08:14:01
De la: 9am_7993, la data 2016-02-13 19:10:41
De la: gabigabi2, la data 2016-02-13 16:02:59 : bai amaritilor ofticati, da' de ce n-aveti voi Logica nici cit un bob de orez , bai caraghiosilor ?
bai, inaptilor, DACA as fi simpatizant al pesedeului NU m-as dezice de el mai caraghiosilor si n-as nega cu tarie apartenta mea la el, caci nu mi-ar fi rusine cu el ci, m-as mindri, considerindu-ma indreptatita sa fiu mindra de ce-a facut !
chiar nu intelegeti acest lucru atit de simplu ?


Ințelegem nesimțito ca ești la fel ca cei pe care ii alegi, psdistii care niciodata nu vor recunoaște ca sunt doar scursuri neo-comuniste , mercenari ai imperiului sovietic , uneltele care au slujit și inca slujesc poporul rus.
Aștia sunteți! Praful și pulberea sa se aleaga de toți cei care conștient din motive personale ori de grup , serviți intereselor rusești și puneți piedici uriașe dezvoltarii și emanciparii democratice a statului roman.



Ai grija ce iti doresti, Corcodele...ca praful si pulberea aia te vizeaza in primul rand pe tine, borfasule si interlopule care ai facut afaceri murdare cu primarii PSD!


[/quote]
Te asigur cameleonule multinațional , ca nu ma simt vizat!
In concluzie babornițo , vezi ca Doamne Doamne nu doarme !
Cred ca ești abonata la gratarul veșnic inca din frageda tinerețe și nu mai ai cum sa scapi de pedeapsa divina!


gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 15 Februarie 2016, ora 14:47

De la: Black_Friday_, la data 2016-02-14 17:10:55
De la: gabigabi2, la data 2016-02-14 09:46:28
De la: Black_Friday_, la data 2016-02-14 08:14:01
De la: 9am_7993, la data 2016-02-13 19:10:41
De la: gabigabi2, la data 2016-02-13 16:02:59 : bai amaritilor ofticati, da' de ce n-aveti voi Logica nici cit un bob de orez , bai caraghiosilor ?
bai, inaptilor, DACA as fi simpatizant al pesedeului NU m-as dezice de el mai caraghiosilor si n-as nega cu tarie apartenta mea la el, caci nu mi-ar fi rusine cu el ci, m-as mindri, considerindu-ma indreptatita sa fiu mindra de ce-a facut !
chiar nu intelegeti acest lucru atit de simplu ?


Ințelegem nesimțito ca ești la fel ca cei pe care ii alegi, psdistii care niciodata nu vor recunoaște ca sunt doar scursuri neo-comuniste , mercenari ai imperiului sovietic , uneltele care au slujit și inca slujesc poporul rus.
Aștia sunteți! Praful și pulberea sa se aleaga de toți cei care conștient din motive personale ori de grup , serviți intereselor rusești și puneți piedici uriașe dezvoltarii și emanciparii democratice a statului roman.



Ai grija ce iti doresti, Corcodele...ca praful si pulberea aia te vizeaza in primul rand pe tine, borfasule si interlopule care ai facut afaceri murdare cu primarii PSD!


De la: corcodel, la data 2011-10-31 13:11:34
De la: 9am249382, la data 2011-10-30 16:57:43
De la: Fantoma_din__Zanzibar, la data 2011-10-30 08:18:28
De la: corcodel, la data 2011-10-29 20:05:38
De la: 9am249382, la data 2011-10-28 09:13:25
De la: corcodel, la data 2011-10-27 21:44:20
De la: Emilescu, la data 2011-10-24 17:28:35poate e pe statul de plata a lu' careva si vine sa tulbure apa p-acilea
Mai Emilescule, eu sunt pe propriul stat de plata , nu sunt sluga nimanui, sunt independent financiar, intr-un cuvant nimeni nu-mi poate schimba convingerile politice nici cu galosi , pungi, marire de salariu(pensie), indexare etc. Intelegi matale care este diferenta ?


esti Independent, pe naiba ! esti la fel dependent, ca toata viata din romanica, de politica facuta de la cotroceni ! daca te mai "foarfeca" de vreo doua ori, iti mai creste un TVA, iti creste impozitul si ajunge euroiul la 6 lei si benzina la 7-8, incepi sa-ti plingi nenorocul....
Ai dreptate partial. De ce? Simplu, intodeauna gasesc o cale de iesire din ,,necaz'', nu ma vait, nu cer nimic nimanui si reusesc sa supravietuiesc. Asta inseamna adaptivitate si un pic mai multa inteligenta decat majoritatea posesorilor de tartacuta.


Iar sponsorizezi mese de 1 decembrie pentru PDL ?

ufff, ce rau esti ! de ce-i aduci aminte de metoda lui INTELIGENTA de a se "descurca" intotdeauna ?
Ce ,,ciudoasa'' esti. Corect, ma fac frate cu si trec puntea. Cand vor venii ai vostri la fel voi face si uite asa metoda mea inteligenta da rezultate. Inca ceva, la data de 1 decembrie primaria sect 2 face pomeni de multa vreme, mai precis 3 mandate de cand Ontanu este in fruntea bucatelor. Pot sa te asigur ca particip la organizarea lor de 6 ani , iar in perioada respectiva primarul era PSD.Deci.....ma descurc??? PS. In afaceri nu conteaza culoarea politica.....



cica suntem una si aceeasi persoana
hai sa te pup si sa-ti doresc o zi plina de dragoste ! iete ce de inimioare apar din emoticonul asta


Se prea poate, Gabi. Suntem una si aceeasi persoana in ochii celor doi distrusi pentru ca gandim la fel si avem cam aceleasi valori in viata.

De ce crezi tu ca nu te suporta cei doi idioti? Pentru tot ce ai scris tu despre stapanul lor, javra chioara. Si pentru ca nu pot sa iti inchida gura, distrug forumul apeland la cele mai jegoase expresii revarsate din creierele lor ca doua haznale. Daca nu pot sa creeze ei un curent de opinie favorabil stapanului lor, incerca sa depopuleze forumul.

Daca cineva are impresia ca noi doi suntem la fel, asta ma onoreaza, pentru ca tin la tine si imi place felul in care esti tu.


si eu !

noi doi suntem exemplul cel mai elocvent ca atunci cind oamenii au si ratiune si bun simt, intelegind ca au gresit in aprecierile lor si regretind sincer, pot deveni din dusmani , prieteni !

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 15 Februarie 2016, ora 15:06

De la: gabigabi2, la data 2016-02-14 14:59:47dar tu Constientizezi ce otreapa esti ? o rusine umana , al carui rost aici, pe acest forum, este Hartuirea userilor, insultarea si denigrarea lor si te-ntreb : pentru convingerea Cui faci tu toate astea ?
ca , oricum : camaradul tau @7993 face acelasi lucru ....deci el e gata "convins " ;
madam @4421 nu-i de'a mea, ci tot de'a ta si te admira , dar incearca sa fie si recunosc asta - cit de cit- nepartinitoare !
si , astialalti :
Black , care STIE deja despre ce-i vorba ....
Florin, la fel....
a ramas Musetica ....ea e intre 2 ape

deci : ptr. Cine muncesti tu , scremindu-te sa scoti pe taste ceea ce scoti ? spre convingerea cui ?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

2 mesaje
Membru din: 15/02/2016
Postat pe: 15 Februarie 2016, ora 16:51

nicio sansa , ))))!
prostia, mincuna si nesimtirea , nu pot invinge ratiunea, adevarul si realitatea.


gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 16 Februarie 2016, ora 16:01

De la: 9am_4421, la data 2016-02-12 15:41:49
De la: gabigabi2, la data 2016-02-12 14:58:17, caci singurul Liberal ramas in picioare este C. Popescu Tariceanu cu ALDE ! si care , in fata Tupeului nemasurat al " noului " PNL corcit cu P D L.. ul de la care a preluat naravurile, n-are incotro si face si el un acord cu PSD pe durata alegerilor locale .....asta avem , cu asta jucam.... !







...desi este de plans , am ras cu lacrimi


iete, madam draga , cine are fler : JE !
ia spune tu , cu tastele dumitale CINE e OMUL anului 2016 ? eeee, ce zici ? Calin Popescu Tariceanu !

Raporteaza abuz de limbaj
Fl_Orion999

15216 mesaje
Membru din: 2/06/2013
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 16 Februarie 2016, ora 16:29

De la: gabigabi2, la data 2016-02-16 16:01:03
De la: 9am_4421, la data 2016-02-12 15:41:49
De la: gabigabi2, la data 2016-02-12 14:58:17, caci singurul Liberal ramas in picioare este C. Popescu Tariceanu cu ALDE ! si care , in fata Tupeului nemasurat al " noului " PNL corcit cu P D L.. ul de la care a preluat naravurile, n-are incotro si face si el un acord cu PSD pe durata alegerilor locale .....asta avem , cu asta jucam.... !







...desi este de plans , am ras cu lacrimi


iete, madam draga , cine are fler : JE !
ia spune tu , cu tastele dumitale CINE e OMUL anului 2016 ? eeee, ce zici ? Calin Popescu Tariceanu !



probabil ar trebui sa fie puscariasul anului , nicidecum omul anului....pt. o asemenea onoare ar trebui musiu tariceanu sa fie OM si sa stie ce inseamna sa ai aceasta calitate...pana una alta nu a dovedit decat ca se descurca sa fie politician pervers si sa mearga incotro curge valu'...intre el si basescu cel chior si matol nu exista mari diferente...dovada ca au fost chiar si aliati...in conditiile in care nimeni nu le-a pus sula-n coaste...

Raporteaza abuz de limbaj
Singura religie pe care o accept si o propovaduiesc este.....RELIGIA IUBIRII , a FERICIRII si a PROSPERITATII.... --------DUMNEZEU sa binecuvanteze ROMANIA.... *** ,,Fii om, fii drept �i recunoa�te c�, pe deasupra ambi�iilor, intrigilor �i urilor, este Patria, este ve�nicia neamului, �i c� acolo trebuie s� ne �nt�lnim totdeauna, chiar dac� nu ne �n�elegem de fiecare dat�."(Ion Antonescu) *** ,,�n ziua de azi, pentru a st�p�ni c�t mai mul�i oameni, nu se mai cuceresc teritorii, ci sufletele acelor oameni. Odat� ce ai sufletul, ai omul; iar c�nd ai omul, teritoriul vine de la sine." (contele de Marenches) ***,,Putem avea fie democratie in aceasta tara , fie putem avea mari bogatii concentrate in mainile a putini oameni, dar nu le putem avea pe ambele'' [Louis Brandeis---membru al Curtii Supreme de Justitie a S.U.A. ]***
Fl_Orion999

15216 mesaje
Membru din: 2/06/2013
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 16 Februarie 2016, ora 16:32

De la: __Ha4KoN_, la data 2016-02-15 16:51:55nicio sansa , ))))!
prostia, mincuna si nesimtirea , nu pot invinge ratiunea, adevarul si realitatea.



mesterica...nu ai intr-adevar nici o sansa sa supravietuiesti in mediul online atata timp cat te crezi pe marea involburata si injuri ca la usa cortului...adica mai precis ca la tine acasa...

Raporteaza abuz de limbaj
Singura religie pe care o accept si o propovaduiesc este.....RELIGIA IUBIRII , a FERICIRII si a PROSPERITATII.... --------DUMNEZEU sa binecuvanteze ROMANIA.... *** ,,Fii om, fii drept �i recunoa�te c�, pe deasupra ambi�iilor, intrigilor �i urilor, este Patria, este ve�nicia neamului, �i c� acolo trebuie s� ne �nt�lnim totdeauna, chiar dac� nu ne �n�elegem de fiecare dat�."(Ion Antonescu) *** ,,�n ziua de azi, pentru a st�p�ni c�t mai mul�i oameni, nu se mai cuceresc teritorii, ci sufletele acelor oameni. Odat� ce ai sufletul, ai omul; iar c�nd ai omul, teritoriul vine de la sine." (contele de Marenches) ***,,Putem avea fie democratie in aceasta tara , fie putem avea mari bogatii concentrate in mainile a putini oameni, dar nu le putem avea pe ambele'' [Louis Brandeis---membru al Curtii Supreme de Justitie a S.U.A. ]***
Fosta membra 9am.ro

2 mesaje
Membru din: 16/02/2016
Postat pe: 16 Februarie 2016, ora 17:08

prostia, minciuna si nesimtirea, or fi ele din abundeta si foarte rezistente in tigva unuia de teapa ta sau a unei majoritati compusa din indivizi de factura ta, in rest, ma va si nici intr-atat de rezistente pe cat crezi tu ba', lulache multixeroxat.
hai , vedeti-va de cimitirul vostru virtual si, continuati-va debitarea ineptiilor, aiurelilor,tampeniilor, puerilitatilor, cleveteli si chibiteli de infecti borduristi idioti nesimtiti, consacrati.


Fosta membra 9am.ro

509 mesaje
Membru din: 21/09/2014
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 16 Februarie 2016, ora 18:04

De la: gabigabi2, la data 2016-02-16 16:01:03
De la: 9am_4421, la data 2016-02-12 15:41:49
De la: gabigabi2, la data 2016-02-12 14:58:17, caci singurul Liberal ramas in picioare este C. Popescu Tariceanu cu ALDE ! si care , in fata Tupeului nemasurat al " noului " PNL corcit cu P D L.. ul de la care a preluat naravurile, n-are incotro si face si el un acord cu PSD pe durata alegerilor locale .....asta avem , cu asta jucam.... !







...desi este de plans , am ras cu lacrimi


iete, madam draga , cine are fler : JE !
ia spune tu , cu tastele dumitale CINE e OMUL anului 2016 ? eeee, ce zici ? Calin Popescu Tariceanu !


Hmm.. cred ca ar trebui sa stabilesti omul anului 2016 abia dupa ce se va incheia anul , dar nu am inteles pentru ce merite deosebite il consideri pe Tariceanu nominalizat la acest titlu !?!

Cumva pentru tupeul nesimtit de a cere socoteala Guvernului Ciolos in legatura cu punerea in executie a unei sentinte definitive ?
Lasa-ma sa inteleg , daca ai avea un post de radio acasa iar banca ti-ar executa casa pentru niste datorii neachitate , Tariceanu ar trebui sa-I ceara socoteala lui Ciolos pentru ca , vezi tu duamne , banca ti-ar incalca dreptul la libera exprimare ?
Haida de !


Fosta membra 9am.ro

509 mesaje
Membru din: 21/09/2014
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 16 Februarie 2016, ora 18:05

De la: 9am_4421, la data 2016-02-16 18:04:02
De la: gabigabi2, la data 2016-02-16 16:01:03
De la: 9am_4421, la data 2016-02-12 15:41:49
De la: gabigabi2, la data 2016-02-12 14:58:17, caci singurul Liberal ramas in picioare este C. Popescu Tariceanu cu ALDE ! si care , in fata Tupeului nemasurat al " noului " PNL corcit cu P D L.. ul de la care a preluat naravurile, n-are incotro si face si el un acord cu PSD pe durata alegerilor locale .....asta avem , cu asta jucam.... !







...desi este de plans , am ras cu lacrimi


iete, madam draga , cine are fler : JE !
ia spune tu , cu tastele dumitale CINE e OMUL anului 2016 ? eeee, ce zici ? Calin Popescu Tariceanu !


Hmm.. cred ca ar trebui sa stabilesti omul anului 2016 abia dupa ce se va incheia anul , dar nu am inteles pentru ce merite deosebite il consideri pe Tariceanu nominalizat la acest titlu !?!

Cumva pentru tupeul nesimtit de a cere socoteala Guvernului Ciolos in legatura cu punerea in executie a unei sentinte definitive ?
Lasa-ma sa inteleg , daca ai avea un post de radio acasa iar banca ti-ar executa casa pentru niste datorii neachitate , Tariceanu ar trebui sa-I ceara socoteala lui Ciolos pentru ca , vezi tu duamne , banca ti-ar incalca tie dreptul la libera exprimare ?
Haida de !


Fosta membra 9am.ro

509 mesaje
Membru din: 21/09/2014
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 16 Februarie 2016, ora 18:07

Sã NU UITAȚI aceste AMÃNUNTE când auziți MINCIUNILE de la Antena3

* Dan Voiculescu a dat României un tun de 60 de milioane de euro din care Fiscul a recuperat, în ultimii 2 ani, doar câteva sute de mii de euro!

* Legea cere ca ANAF sã confiște, DE URGENȚÃ, bunuri, dacã nu existã bani cash, lucru care i se întâmplã oricãrui român sau oricãrei firme!

* 60 de milioane de euro gaurã în buget înseamna 240.000 de pensii!

* Dan Voiculescu a „cumpãrat” cu 100.000 de euro un teren de 30 de hectare în Bãneasa (300.000 de mp!), de aici este acest Prejudiciu de 60 de milioane de euro!

* Antena 3 nu se închide! ANAF nu poate face așa ceva! Antena 3 trebuie doar sã se mute în alt sediu!

* Statul e OBLIGAT sã vândã sediul Antenei 3 pentru a-și recupera prejudiciul!

* Gelu Diaconu, fostul șef al ANAF, a întârziat punerea în aplicare a Legii privind confiscarea bunurilor lui Voiculescu din 2014 (cind s-a dat sentința finalã în Justiție) și pânã pe 8 februarie 2016, când a semnat ordinul!

* Orice șef ar fi venit la ANAF dupã Diaconu ar fi riscat închisoarea pentru neexecutarea acestui Ordin.


Fosta membra 9am.ro

8 mesaje
Membru din: 17/02/2016
Postat pe: 17 Februarie 2016, ora 10:53

De la: 9am_4421, la data 2016-02-16 18:07:50Sã NU UITAȚI aceste AMÃNUNTE când auziți MINCIUNILE de la Antena3

* Dan Voiculescu a dat României un tun de 60 de milioane de euro din care Fiscul a recuperat, în ultimii 2 ani, doar câteva sute de mii de euro!

* Legea cere ca ANAF sã confiște, DE URGENȚÃ, bunuri, dacã nu existã bani cash, lucru care i se întâmplã oricãrui român sau oricãrei firme!

* 60 de milioane de euro gaurã în buget înseamna 240.000 de pensii!

* Dan Voiculescu a „cumpãrat” cu 100.000 de euro un teren de 30 de hectare în Bãneasa (300.000 de mp!), de aici este acest Prejudiciu de 60 de milioane de euro!

* Antena 3 nu se închide! ANAF nu poate face așa ceva! Antena 3 trebuie doar sã se mute în alt sediu!

* Statul e OBLIGAT sã vândã sediul Antenei 3 pentru a-și recupera prejudiciul!

* Gelu Diaconu, fostul șef al ANAF, a întârziat punerea în aplicare a Legii privind confiscarea bunurilor lui Voiculescu din 2014 (cind s-a dat sentința finalã în Justiție) și pânã pe 8 februarie 2016, când a semnat ordinul!

* Orice șef ar fi venit la ANAF dupã Diaconu ar fi riscat închisoarea pentru neexecutarea acestui Ordin.





.....


,,Mincinoºii de la Intact, sub bagheta Rãspopitului, au pus totul sub falsul împiedicãrii dreptului la liberã exprimare ºi a încetãrii emisiei. În realitate trustul Intact dispune de alte douã sau trei studiouri închiriate la ROMEXPO, precum ºi de teatrul Excelsior, toate complet echipate pentru transmisiuni de televiziune. De altfel principalele emisiuni ale Antenei 3 se transmit de la teatrul Excelsior ºi nu din Bãneasa (sediul care trebuie evacuat), inclusiv înscenarea din seara trecutã.

Mi-a fost tare milã de multe dintre vedetele trustului, în mod deosebit cele de la emisiunile de divertisment, care au trebuit sã rãspundã prezent la chemarea la luptã a haitei mincinoase de la Antena 3.

Cei mai mulþi nu ºtiau legea, dar toþi ºtiau cã nu se pune problema întreruperii emisiei. Am avut totuºi senzaþia cã le era fricã de gruparea Gîdea, Badea, Dumitrescu, Tudor, Grecu, Stoicescu, Stancu, Ursu o sectã de propagandiºti ai minciunii ºi urii care adesea parcã ar fi un grup de execuþie de tip mafiot în slujba turnãtorului Voiculescu .


ªi pentru cã execuþiile publice de tip mafiot trebuie sã continue, în aceastã searã, la Antena 3 doamna judecãtoare Camelia Bogdan este pur ºi simplu linºatã în emisiunea doamnei Dana Grecu fãrã nici un argument real ºi cu participarea unui unsuros lider sindical al poliþiºtilor, doar pentru faptul cã a avut curajul sã stabileascã adevãrul în cazul ICA.

PS- N-am sã susþin niciodatã cã tot ce transmite Antena 3 este minciunã ºi manipulare.
Susþin însã cã secta mincinoasã condusã de Gîdea este utilizatã de turnãtorul Voiculescu pentru execuþii mediatice a oamenilor politici ºi a familiile lor, atunci cînd aceºtia nu se supun turnãtorului Voiculescu.

1. ANAF a procedat perfect legal, fãcînd o notificare neexecutorie conform art. 1039 din Codul de Procedurã Civilã.

2. Evacuarea forþatã a clãdirii din Bãneasa se poate face numai în baza unei hotãrîri judecãtoreºti (art. 1041 din Codul de Procedurã Penalã).

3. Preºedintele senatului, Cãlin Popescu Tãriceanu, a reuºit astãzi sã demonstreze de ce MCV-ul nu poate înceta. Cînd mobilizezi Senatul României împotriva punerii în aplicare a unei hotãrîri judecãtoreºti definitive aratã atitudinea primitivã a unui politician încã ancorat în trecutul comunist. Sper cã domnul Cioloº nu se va prezenta în faþa senatului. Dacã ar fi fost chemat pentru a rãspunde legat de bebeluºii morþi din Argeº ar fi fost obligat sã se prezinte.

4. Dacã s-ar fi pus problema închiderii emisiunii antenelor, vã asigur cã aº fi fost un apãrãtor al lor.


www.dcnews.ro/traian-basescu-atac-violent-la-jurnali-tii-antena-...

__..........))))!


Fosta membra 9am.ro

8 mesaje
Membru din: 17/02/2016
Postat pe: 17 Februarie 2016, ora 11:14

De la: __Ha4KoN_, la data 2016-02-15 16:51:55nicio sansa , ))))!
prostia, mincuna si nesimtirea , nu pot invinge ratiunea, adevarul si realitatea.



...!


gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 17 Februarie 2016, ora 16:30

De la: 9am_4421, la data 2016-02-16 18:04:02
De la: gabigabi2, la data 2016-02-16 16:01:03
De la: 9am_4421, la data 2016-02-12 15:41:49
De la: gabigabi2, la data 2016-02-12 14:58:17, caci singurul Liberal ramas in picioare este C. Popescu Tariceanu cu ALDE ! si care , in fata Tupeului nemasurat al " noului " PNL corcit cu P D L.. ul de la care a preluat naravurile, n-are incotro si face si el un acord cu PSD pe durata alegerilor locale .....asta avem , cu asta jucam.... !







...desi este de plans , am ras cu lacrimi


iete, madam draga , cine are fler : JE !
ia spune tu , cu tastele dumitale CINE e OMUL anului 2016 ? eeee, ce zici ? Calin Popescu Tariceanu !


Hmm.. cred ca ar trebui sa stabilesti omul anului 2016 abia dupa ce se va incheia anul , dar nu am inteles pentru ce merite deosebite il consideri pe Tariceanu nominalizat la acest titlu !?!

Cumva pentru tupeul nesimtit de a cere socoteala Guvernului Ciolos in legatura cu punerea in executie a unei sentinte definitive ?
Lasa-ma sa inteleg , daca ai avea un post de radio acasa iar banca ti-ar executa casa pentru niste datorii neachitate , Tariceanu ar trebui sa-I ceara socoteala lui Ciolos pentru ca , vezi tu duamne , banca ti-ar incalca dreptul la libera exprimare ?
Haida de !


de la ce "izvoare " te adapi tu, draga madam ? tot de la alea doveditele ca sunt cumparate si platite cu bani grei ca sa laude pe Jupin si sa-nfiereze pe inamicii lui care, doaaamne , sunt cam multi : dupa ultimul referendum vreo 7, 4 milioane de romani ?!
ca aveti boala pe A3 se stie si nu o data s-a discutat despre asta pe acest forum , iar ' mnealui, prin slugile lui puse unde trebuie , continua sa-si faca vroia de a le Astupa gura prin orice mijloace !
nu ti-ai pus intrebarea niciodata, cum si de ce este Inca Protejat acest om care a facut atitea porcarii ?

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 17 Februarie 2016, ora 16:40

De la: 9am_4421, la data 2016-02-16 18:07:50Sã NU UITAȚI aceste AMÃNUNTE când auziți MINCIUNILE de la Antena3

* Dan Voiculescu a dat României un tun de 60 de milioane de euro din care Fiscul a recuperat, în ultimii 2 ani, doar câteva sute de mii de euro!

* Legea cere ca ANAF sã confiște, DE URGENȚÃ, bunuri, dacã nu existã bani cash, lucru care i se întâmplã oricãrui român sau oricãrei firme!

* 60 de milioane de euro gaurã în buget înseamna 240.000 de pensii!

* Dan Voiculescu a „cumpãrat” cu 100.000 de euro un teren de 30 de hectare în Bãneasa (300.000 de mp!), de aici este acest Prejudiciu de 60 de milioane de euro!

* Antena 3 nu se închide! ANAF nu poate face așa ceva! Antena 3 trebuie doar sã se mute în alt sediu!

* Statul e OBLIGAT sã vândã sediul Antenei 3 pentru a-și recupera prejudiciul!

* Gelu Diaconu, fostul șef al ANAF, a întârziat punerea în aplicare a Legii privind confiscarea bunurilor lui Voiculescu din 2014 (cind s-a dat sentința finalã în Justiție) și pânã pe 8 februarie 2016, când a semnat ordinul!

* Orice șef ar fi venit la ANAF dupã Diaconu ar fi riscat închisoarea pentru neexecutarea acestui Ordin.



pentru buna si corecta informare, mai asculta si ce zice partea cealalta si azi in Senat s-a auzit Bine ce are de spus !

Nimeni nu se opune unei sentinte definitive....upssss, poate doar dl. presedinte K.I care a spus ca o sa conteste hotarirea de a i se lua a 2 a casa, dar nu vorbim despre asta acum ci, despre MODUL ABUZIV in care s-a procedat, refuzindu-i- se dreptul de a prelungi contractul de inchiriere sau a cumpara ea (A3) spatiul respectiv ! ....atit !

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 17 Februarie 2016, ora 16:46

pfiii, daca DNA.ul , serviciile si ANAF.ul era atit de prompte in prevenirea , judecarea , arestarea si recuperarea milioanelor rezultate in urma Tunurilor date de mafia basista ( dar nu numai ) , ce de bani erau in buget acum....cu mult mai mult decit necesarul ptr. 240 pensii , salariile marite ptr. profesori si cadrele medicale si nu era nevoie sa le taie din pensiile si indemnizatiile ofiterilor in rezerva !

Raporteaza abuz de limbaj
Black_Friday_

4276 mesaje
Membru din: 23/08/2013
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 17 Februarie 2016, ora 17:56

De la: 9am_4421, la data 2016-02-16 18:07:50Sã NU UITAȚI aceste AMÃNUNTE când auziți MINCIUNILE de la Antena3

* Dan Voiculescu a dat României un tun de 60 de milioane de euro din care Fiscul a recuperat, în ultimii 2 ani, doar câteva sute de mii de euro!

* Legea cere ca ANAF sã confiște, DE URGENȚÃ, bunuri, dacã nu existã bani cash, lucru care i se întâmplã oricãrui român sau oricãrei firme!

* 60 de milioane de euro gaurã în buget înseamna 240.000 de pensii!

* Dan Voiculescu a „cumpãrat” cu 100.000 de euro un teren de 30 de hectare în Bãneasa (300.000 de mp!), de aici este acest Prejudiciu de 60 de milioane de euro!

* Antena 3 nu se închide! ANAF nu poate face așa ceva! Antena 3 trebuie doar sã se mute în alt sediu!

* Statul e OBLIGAT sã vândã sediul Antenei 3 pentru a-și recupera prejudiciul!

* Gelu Diaconu, fostul șef al ANAF, a întârziat punerea în aplicare a Legii privind confiscarea bunurilor lui Voiculescu din 2014 (cind s-a dat sentința finalã în Justiție) și pânã pe 8 februarie 2016, când a semnat ordinul!

* Orice șef ar fi venit la ANAF dupã Diaconu ar fi riscat închisoarea pentru neexecutarea acestui Ordin.



Dar despre asta ce parere ai madame, ca tot esti experta in intoxicari basiste?


"Oana Zamfir : Iata dovada ca premierul Ciolos a mintit in Senat !
By Radu Tudor - Feb 17, 2016 6047 2
SHARE Facebook Twitter


Pe pagina de Facebook a emisiunii Exces de putere, Oana Zamfir si Adrian Ursu au argumentat afirmatia privind minciuna primului ministru Dacian Ciolos :

==========================================

MINCIUNA LUI CIOLOS SI DOVADA ABUZULUI (semnalata chiar de unul dintre senatorii care au luat cuvantul, dl Dontu):

1. Ce a invocat dl Ciolos? Ordonanta 14/ 2007 pentru reglementarea modului si conditiilor de valorificare a bunurilor intrate, potrivit legii, in proprietatea privata a statului. Ce zice dl Ciolos ca spune ea? Ca “Bunurile imobile intrate, potrivit legii, în proprietatea privatã a statului se valorificã numai prin licitaþie publicã”. Corect!

2. Ce nu spune dl Ciolos? Ca ordonanta asta are niste norme de aplicare. Pentru care Guvernul a emis HG 731 din 2007. Ce zice HG?
Art. 22. – (1) Bunurile imobile intrate, potrivit legii, în proprietatea privatã a statului se valorificã numai prin licitaþie publicã.
(2) Fac excepþie de la prevederile alin. (1):

d) bunurile imobile pentru care exista un contract de închiriere în vigoare în momentul intrãrii acestora în proprietatea privatã a statului.

(8) Bunurile imobile intrate în proprietatea privatã a statului, pentru care la data intrãrii în proprietatea privatã a statului exista un contract de închiriere în vigoare, pot fi valorificate prin vânzarea directã cãtre chiriaºi, dacã oferã cel puþin preþul stabilit de comisia de evaluare pe baza raportului de expertizã tehnicã sau de evaluare, în termen de 30 de zile de la data notificãrii în acest sens de cãtre organele de valorificare, ºi achitã integral suma în termen de 60 de zile de la data depunerii ofertei de cumpãrare.

(9) In cazul în care chiriaºii aflaþi în situaþia prevãzutã la alin. (8) nu îºi exprimã oferta de cumpãrare sau nu achitã suma datoratã în termenele precizate la alin. (8), se procedeazã la valorificarea bunurilor prin licitaþie publicã. în acest caz, termenul prevãzut la alin. (2) lit. b) curge de la data la care se trece la valorificarea prin licitaþie publicã.

Ca atare,
Doamna Dragu, din cabinetul Ciolos, primeste adresa noastra a chiriasilor, in 24 noiembrie. Ne trimite pe 31 decembrie o hartie prin care ne anunta ca se face evaluarea imobilelor si ne va raspunde cu celeritate.
Dupa care…direct evacuarea. Unde e pretul evaluarii? Unde e notificarea catre chiariasi? Unde e dreptul chiriasilor de a cumpara? Unde e organizarea licitatiei? Unde e respectarea legii?

PRECIZARE ESENTIALA: ADRESELE NOASTRE VIZAU DECLARAREA FERMA A INTENTIEI DE A INCHIRIA SI/SAU CUMPARA IMOBILELE.

Domnul Ciolos a mintit, iar guvernul sau nu a respectat legea. Cine raspunde pentru asta si cum?"


radu-tudor.ro/oana-zamfir-iata-dovada-ca-premierul-ciolos-a-mint...

Raporteaza abuz de limbaj
Black_Friday_

4276 mesaje
Membru din: 23/08/2013
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 17 Februarie 2016, ora 18:01

In dosarul restituirilor de la ANRP s-a constatat pana acum ca au fost pradate 700 de milioane de euro, nu 60 de milioane.

Unde sunt Cocos, Udrea, Nelutu Olteanu? Acasa, bine mersi!

Dar in dosarele Microsoft si EADS se mai misca ceva? Nu!

Raporteaza abuz de limbaj
Black_Friday_

4276 mesaje
Membru din: 23/08/2013
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 17 Februarie 2016, ora 23:46

Madam, dar despre copilasii care au murit si nu se stie din ce cauza, nimic, nimic?
Nu ar trebui sa isi dea demisia urgent alde Ciolos si tehnobirocratii lui? Nu mai ucid coruptia si incompetenta?

www.bzi.ro/ministrul-sanatatii-declaratie-socanta-despre-bebelus...

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

509 mesaje
Membru din: 21/09/2014
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 18 Februarie 2016, ora 12:27

Ai ramas ancorat in vanatoarea de basisti ?
Tipic , ce altceva sa faci !?
Unde era Ponta cand Anaf nu raspundea solicitarilor A3 de a I se stabili chirie ? Iti zic eu : seara de seara in emisiunea lui Gadea ! Ce era Ponta la vremea aia ? PREMIER !
Cine conducea ANAF atunci ? Eeeee…publicitatea asta este scumpa , neica !

Sigur ca poti sa chemi pe cine vrei la raport , pe Basescu , toata clasa politica , insa eu ziceam de Tariceanu pentru ca in opinia lui Gabi ar fi “omul anului 2016” , iar eu explicam de ce am dubii …


gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 18 Februarie 2016, ora 14:09

De la: 9am_4421, la data 2016-02-18 12:27:26Ai ramas ancorat in vanatoarea de basisti ?
Tipic , ce altceva sa faci !?
Unde era Ponta cand Anaf nu raspundea solicitarilor A3 de a I se stabili chirie ? Iti zic eu : seara de seara in emisiunea lui Gadea ! Ce era Ponta la vremea aia ? PREMIER !
Cine conducea ANAF atunci ? Eeeee…publicitatea asta este scumpa , neica !

Sigur ca poti sa chemi pe cine vrei la raport , pe Basescu , toata clasa politica , insa eu ziceam de Tariceanu pentru ca in opinia lui Gabi ar fi “omul anului 2016” , iar eu explicam de ce am dubii …


daaaa si eu m-am intrebat acelasi lucru, dar ieri, in Senat, fostul ministru PSD.ist Teodorovici a dat raspunsul clar si raspicat : ptr. ca CCR a respins ordonanta de urgenta prin care el incerca sa rezolve aceasta chestiune , trecind cladirile la Raapps !

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 18 Februarie 2016, ora 14:40

vezi tu mai @ madam de ce ai tu ai dubii in privinta lui Tariceanu si eu nu ?
ptr. ca fiecare om isi are afinitatile lui : tu cu Basescu, eu cu Tariceanu , pe care-l consider cu adevarat un " european si liberal cu papion la git" , asa cum a ricanat intr-o emisiune la Tv, don Base - presedintele Ro atunci , el purtatorul de cipilica ....
si ptr. ca Tariceanu este ponderat, echilibrat , cu mintea bine organizata si ale carui idei exprima Intotdeauna Apartenenta lui la Spatiul European si la Democratia vestica si de care nu s-a dezis niciodata, spre deosebire de don Base' care a facut acest lucru Numai cind ii convenea , iar acum vad ca da cu pietre , devenind - brusc- un critic al europenizarii !
si ptr. ca , prestanta pe care o afiseaza in mod natural - el fiind un domn din nascare - ma face sa nu imi fie rusine cu el, in timp ce cu Base' mi-a fost mereu rusine si-mi venea sa ma scuz ca-n reclama aia : " e de la adapost " !

P.S
si ptr ca azi, de ex, a UITAT ca el e un Presedinte impostor , IMPUS de Bruxelles impotriva vointei unui popor, dar ii scotea ochii lui Iohannis , repetind ca sa-l auziti voi bine si sa va intre-n cap si apoi sa-i preluati sintagma , ca Iohannis e premierul de la Grivco , micsorindu-l !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

509 mesaje
Membru din: 21/09/2014
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 18 Februarie 2016, ora 16:46

Hai sa n-o mai lalaim cu inchiriatul !
Prejudiciul de tzspe milioane de euro nu poate fi recuperat decat prin vanzare , nu prin inchiriere , asa zice legea si asa cred ca ar fi normal .
Vanzarea a fost impiedicata de A3 prin diverse tertipuri avocatesti si procese prin instanta. Nimic nou sub soare . De altfel , de cand a inceput dosarul ICA si abia cand s-a terminat ?
Pentru a fi vanduta , trebuie evaluata , iar ptr. evaluare , A3 trebuie sa evacueze cladirea .Dup’aia , poate sa trimita oricate oferte de cumparare vrea .
Pe 21 ianuarie 2016 Curtea de Apel a dat liber la evacuare .Sentinta definitiva si irevocabila !!!
Restul e cancan.

Mi-e lehamite sa va mai raspund .
Ii dati inainte cu vanatoarea de basisti , atribuindu-mi eticheta “basista “ , asa cum faceti cu fiecare interlocutor care nu va impartaseste opiniile .
Daca ati ajuns sa nominalizati “ omul anului 2016” dupa prestanta cu care isi poarta papioanele si /sau schimba nevestele , ori eu am alte asteptari de la clasa politica , ori voi vorbiti despre concursuri de miss/mister .


Fosta membra 9am.ro

552 mesaje
Membru din: 22/12/2015
Postat pe: 19 Februarie 2016, ora 10:35

Ete ca am avut dreptate!
Premierul de la Grivco a dat semnalul reantregirii la vedere a USL .
Pana la urma tot raul este spre bine deoarece maimutele socialist-liberale nu se vor mai putea ascunde iar cetatenii vor vota in cunostinta de cauza.
Este rusinos ca presedintele ales sa iasa la declaratii admitand faptul ca Antenele si puscariabilul intemnitat( Varanul) sunt mai presus de lege.
Nu vor si pace sa restituie milioanele de euro ciorditi si sunt sustinuti de o majoritate sluta si ticaloasa.
Teapa fratilor!
Vrei sa scapi de dracul si dai peste ma-sa.
Acesta este Romania majoritar corupta si imbecila!


Musetel

9787 mesaje
Membru din: 4/04/2012
Postat pe: 19 Februarie 2016, ora 10:44

De la: 9am_7993, la data 2016-02-19 10:35:48Ete ca am avut dreptate!
Premierul de la Grivco a dat semnalul reantregirii la vedere a USL .
Pana la urma tot raul este spre bine deoarece maimutele socialist-liberale nu se vor mai putea ascunde iar cetatenii vor vota in cunostinta de cauza.
Este rusinos ca presedintele ales sa iasa la declaratii admitand faptul ca Antenele si puscariabilul intemnitat( Varanul) sunt mai presus de lege.
Nu vor si pace sa restituie milioanele de euro ciorditi si sunt sustinuti de o majoritate sluta si ticaloasa.
Teapa fratilor!
Vrei sa scapi de dracul si dai peste ma-sa.
Acesta este Romania majoritar corupta si imbecila!


Bun, te citesc si iti percep indignarea si revolta. DAR,cu ce se schimba situatia?

A propos , sa stii ca io nu spal batrani francezi batrani. Baga bine la cap!

Ai invatat 'au ba a juca fazan? Risti un joc? Ia, esti invitatul meu! Scot joculetele la suprafata, sper sa va utilizati mintea frumoasa in cuvinte frumoase, face bine pentru toate sufletele ce ne citesc, pe cuvant!

Invitatia este adresata TUTUROR , indiferent ca ma aveti ori ba la inima!

Raporteaza abuz de limbaj
''Dacã ar trebui sã scriu o carte de moralã, primele 99 de pagini le-aº lãsa goale ºi pe a o suta aº scrie: "Existã o singurã datorie. Aceea de a iubi"". Albert Camus ''CONSTIINTA este marturia si dovada prezentei incontestabile a lui DUMNEZEU in OM ! '' Musetel deea ''Si tu diffères de moi, mon frère, loin de me léser, tu m'enrichis.'' Antoine de Saint Exupéry
Fosta membra 9am.ro

552 mesaje
Membru din: 22/12/2015
Postat pe: 19 Februarie 2016, ora 10:58

De la: Musetel, la data 2016-02-19 10:44:37
De la: 9am_7993, la data 2016-02-19 10:35:48Ete ca am avut dreptate!
Premierul de la Grivco a dat semnalul reantregirii la vedere a USL .
Pana la urma tot raul este spre bine deoarece maimutele socialist-liberale nu se vor mai putea ascunde iar cetatenii vor vota in cunostinta de cauza.
Este rusinos ca presedintele ales sa iasa la declaratii admitand faptul ca Antenele si puscariabilul intemnitat( Varanul) sunt mai presus de lege.
Nu vor si pace sa restituie milioanele de euro ciorditi si sunt sustinuti de o majoritate sluta si ticaloasa.
Teapa fratilor!
Vrei sa scapi de dracul si dai peste ma-sa.
Acesta este Romania majoritar corupta si imbecila!


Bun, te citesc si iti percep indignarea si revolta. DAR,cu ce se schimba situatia?

A propos , sa stii ca io nu spal batrani francezi batrani. Baga bine la cap!

Ai invatat 'au ba a juca fazan? Risti un joc? Ia, esti invitatul meu! Scot joculetele la suprafata, sper sa va utilizati mintea frumoasa in cuvinte frumoase, face bine pentru toate sufletele ce ne citesc, pe cuvant!

Invitatia este adresata TUTUROR , indiferent ca ma aveti ori ba la inima!


Daca ma pun la mintea ta , ajungem sa jucam si Popa-Prosu, nu-i asa?
Fazanul este o activitate care imi depaseste limita intelectuala asa ca poti invita la joc doar ,,elitele,, Antenist-OTViste!


Musetel

9787 mesaje
Membru din: 4/04/2012
Postat pe: 19 Februarie 2016, ora 11:03

De la: 9am_7993, la data 2016-02-19 10:58:34
De la: Musetel, la data 2016-02-19 10:44:37
De la: 9am_7993, la data 2016-02-19 10:35:48Ete ca am avut dreptate!
Premierul de la Grivco a dat semnalul reantregirii la vedere a USL .
Pana la urma tot raul este spre bine deoarece maimutele socialist-liberale nu se vor mai putea ascunde iar cetatenii vor vota in cunostinta de cauza.
Este rusinos ca presedintele ales sa iasa la declaratii admitand faptul ca Antenele si puscariabilul intemnitat( Varanul) sunt mai presus de lege.
Nu vor si pace sa restituie milioanele de euro ciorditi si sunt sustinuti de o majoritate sluta si ticaloasa.
Teapa fratilor!
Vrei sa scapi de dracul si dai peste ma-sa.
Acesta este Romania majoritar corupta si imbecila!


Bun, te citesc si iti percep indignarea si revolta. DAR,cu ce se schimba situatia?

A propos , sa stii ca io nu spal batrani francezi batrani. Baga bine la cap!

Ai invatat 'au ba a juca fazan? Risti un joc? Ia, esti invitatul meu! Scot joculetele la suprafata, sper sa va utilizati mintea frumoasa in cuvinte frumoase, face bine pentru toate sufletele ce ne citesc, pe cuvant!

Invitatia este adresata TUTUROR , indiferent ca ma aveti ori ba la inima!


Daca ma pun la mintea ta , ajungem sa jucam si Popa-Prosu, nu-i asa?
Fazanul este o activitate care imi depaseste limita intelectuala asa ca poti invita la joc doar ,,elitele,, Antenist-OTViste!


Io fac pe POPA daca tu faci pe PROSTU'...

Nu poti urca la mintea mea!

De aceea ma refuzi!


''Dacã ar trebui sã scriu o carte de moralã, primele 99 de pagini le-aº lãsa goale ºi pe a o suta aº scrie: "Existã o singurã datorie. Aceea de a iubi"". Albert Camus ''CONSTIINTA este marturia si dovada prezentei incontestabile a lui DUMNEZEU in OM ! '' Musetel deea ''Si tu diffères de moi, mon frère, loin de me léser, tu m'enrichis.'' Antoine de Saint Exupéry
Pagini: << 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului PSD partid filo-rus?
Mergi la: