back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Psd partid filo-rus?

 


 
Pagini: << 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 >> Sari la pagina:
 
Fosta membra 9am.ro

159 mesaje
Membru din: 17/02/2016
Postat pe: 23 Februarie 2016, ora 19:49

magistre, hai sa rezolvam prob. asistatilor social, vrei?
sa bage la devla si distinsii lumpenstalinisto-ceausisti nostalgici, ca tare "e" prosti sarmanii !


Black_Friday_

4276 mesaje
Membru din: 23/08/2013
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 24 Februarie 2016, ora 06:47

Magistre?!! Magistre "borfas economic"!

S-au adunat doua nevoi, nevoia mare si nevoia mica si se pupa pe gingii...
Bulangiilor!

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 24 Februarie 2016, ora 07:27

De la: Black_Friday_, la data 2016-02-24 06:47:02Magistre?!! Magistre "borfas economic"!

S-au adunat doua nevoi, nevoia mare si nevoia mica si se pupa pe gingii...
Bulangiilor!


cum e turcu' si pistolul !

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 24 Februarie 2016, ora 07:33

De la: Edelweis, la data 2016-02-23 19:01:02
De la: gabigabi2, la data 2016-02-23 15:37:35 sa ma treci pe statul de plata, draga si asta ptr. ca-ti fac rating si nu-ti moare si forumul asta !


E déjà mort SI acest forum ! Aveti voi grija sa moara , nu-i asa ?



eu faceam trimitere la acel CEVAAAA ce i-a murit demult, ca altfel n-ar fi atit de frustrat si nevricos !

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 24 Februarie 2016, ora 07:40

De la: Black_Friday_, la data 2016-02-24 06:47:02Magistre?!! Magistre "borfas economic"!

S-au adunat doua nevoi, nevoia mare si nevoia mica si se pupa pe gingii...
Bulangiilor!


aaaa, stai c-am uitat sa spun : ii zice magistre ca sa nu-si piarda acolitul ! cine sa-i mai preia cacarezele si sa le mai imprastie pe forum ,daca se supara si asta ?
da' parerea mea este ca ori sunt Clonele cuiva , ori lucreaza amindoi la acelasi serviciu si sunt colegi de breasla !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

159 mesaje
Membru din: 17/02/2016
Postat pe: 24 Februarie 2016, ora 08:58

De la: _H44KON_, la data 2016-02-23 19:49:58magistre, hai sa rezolvam prob. asistatilor social, vrei?
sa bage la devla si distinsii lumpenstalinisto-ceausisti nostalgici, ca tare "e" prosti sarmanii !



n-o mai rezolvam.
ii las in bezna mintii lor
sunt prea nesimtiti, ticalosi si stultusi, pentru acest secol.
expiraii, nu merita!

Raporteaza abuz de limbaj
Edelweis

528 mesaje
Membru din: 31/05/2014
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 24 Februarie 2016, ora 10:41

De la: _H44KON_, la data 2016-02-24 08:58:44
De la: _H44KON_, la data 2016-02-23 19:49:58magistre, hai sa rezolvam prob. asistatilor social, vrei?
sa bage la devla si distinsii lumpenstalinisto-ceausisti nostalgici, ca tare "e" prosti sarmanii !



n-o mai rezolvam.
ii las in bezna mintii lor
sunt prea nesimtiti, ticalosi si stultusi, pentru acest secol.
expiraii, nu merita!


Ce mah? Ghini vad bre? Flutura 'al albu' dalbu' puru' steag mai?

Été, da' ce nu aveti? Inspiratie?

Hai ca va dau io :REFRESH FORUM:

HINT: Pagina unu a topicului ''Bucurestiul de alta data''. Prima postare! Eeeeee?

Cine e cu PATRUNJELUL in traistautza, ha? Din ce an, bre? Ihmmm?

Daca ghini cot io p'ân ista mare forumu', mai dai de cel putin una mandra postare din ista felu', no, probabil in cafenea? Cine coata cu mini bre? Sau lasati, sa fim cu totii sanatosi, ca le ducem pe toate!

Raporteaza abuz de limbaj
''Imaginatia ne va purta de multe ori catre lumi care nu au existat niciodata. Dar fara ea, nu vom pleca nicaieri.'' Carl Sagan ''Prietenia, ca si dragostea, e de fapt cale impreuna spre DUMNEZEU.'' Alexandru Paleologu ''Natura este arta lui Dumnezeu cel vesnic.'' Dante Alighieri
Edelweis

528 mesaje
Membru din: 31/05/2014
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 24 Februarie 2016, ora 10:47

Passo Doblé?

www.youtube.com/watch?v=lrp-FT51zPE

OOOOps ca asta era ritmu' impus, mea culpa:

www.youtube.com/watch?v=ceTF-d5j978

Hasta buena videre bre! Les enfants de la patrieeeeee!

Raporteaza abuz de limbaj
''Imaginatia ne va purta de multe ori catre lumi care nu au existat niciodata. Dar fara ea, nu vom pleca nicaieri.'' Carl Sagan ''Prietenia, ca si dragostea, e de fapt cale impreuna spre DUMNEZEU.'' Alexandru Paleologu ''Natura este arta lui Dumnezeu cel vesnic.'' Dante Alighieri
Edelweis

528 mesaje
Membru din: 31/05/2014
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 24 Februarie 2016, ora 10:52

Ramanand in ritmul viu al lui Armin Van Buuren, nu pot sa incalec pe murgu' meu 4x4 diesel automat pana ce nu va mai spun sincer : IMI RESPECT PRESEDINTELE ! RESPECT OMUL DIN FATA MEA INDIFERENT CA E PRESEDINTE ORI E COMIS VOIAGEUR, TOT OM E!

VOI?

Asa, si... taceti... ?

Aveti dreptate, toti avem DREPTUL DE A TACEA !

Raporteaza abuz de limbaj
''Imaginatia ne va purta de multe ori catre lumi care nu au existat niciodata. Dar fara ea, nu vom pleca nicaieri.'' Carl Sagan ''Prietenia, ca si dragostea, e de fapt cale impreuna spre DUMNEZEU.'' Alexandru Paleologu ''Natura este arta lui Dumnezeu cel vesnic.'' Dante Alighieri
Fosta membra 9am.ro

159 mesaje
Membru din: 17/02/2016
Postat pe: 24 Februarie 2016, ora 13:49

tu si 4x4, ar fi un dezastru
cu asemenea idei de-albastru,
ar fi cazul sa consulti un psihiatru,
care iti va explica,
ca ai leziuni sub tampla,
si ceea se va-ntampla:
va fi catastrofa mare, printre multe semafoare,
fi-va mare panica si groaza ,
pentru toti care-ndraznesc, sa paseasca pe vreo strada
si nu se adapostesc,
crunta si sinistra va fi soarta : bietelor indicatoare,
bulibasire maxima a traficului prin diverse intersesctii,
iar pentru : biciclisti, motociclisti, trecatori si trecatoare,
pasaret si tot ce misca-n atmosfera, pe carosabil si trotuare,
va fi spaima, groaza si teroare,vor fi terorizati continuu
si-n pericol evident ,de zurlia cocotata-n 4x4
cu fudulu-i vis de-albastru.


or, socotit automatic, nu pot sti, would you by 4x4/zi!?

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 24 Februarie 2016, ora 13:50

De la: Edelweis, la data 2016-02-24 10:52:13Ramanand in ritmul viu al lui Armin Van Buuren, nu pot sa incalec pe murgu' meu 4x4 diesel automat pana ce nu va mai spun sincer : IMI RESPECT PRESEDINTELE ! RESPECT OMUL DIN FATA MEA INDIFERENT CA E PRESEDINTE ORI E COMIS VOIAGEUR, TOT OM E!

VOI?

Asa, si... taceti... ?

Aveti dreptate, toti avem DREPTUL DE A TACEA !


Draga mea, draga, se pare ca nu m-ai inteles ce-am spus ! n-ai putut sau n-ai vrut ?

este ESENTIAL sa ne PUTEM Respecta presedintele tarii in care traim , dar cind acea persoana care ocupa Cel Mai Inalt Rang intr-un Stat si ajunge la cea mai inalta Onoare pe care i-a facut-o un popor atunci cind l-a Ales , atunci el TREBUIE sa fie un OM DE ONOARE ! si cum persoana despre care vorbim , este orice altceva decit un om de onoare, atunci si Tara si Cetatenii si Democratia si Statul de Drept , au de suferit , cu atit mai mult cind omu' are apucaturi dictatoriale si spune, precum Ludovic al XIV, Statul sunt eu !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

159 mesaje
Membru din: 17/02/2016
Postat pe: 24 Februarie 2016, ora 14:02

asa-i ca, nu poate?
ce desteapta si neinteleasa esti si ce nepfutincoasa e, saraciuta!

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 24 Februarie 2016, ora 14:30

da' tu ai inteles cit de Dreapta esti, cu apucaturile tale de tortionar ?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

159 mesaje
Membru din: 17/02/2016
Postat pe: 24 Februarie 2016, ora 17:14

cei mai rai tortionarii care te-au torturat continuu sunt: prostia, minciuna nesimtirea si ticalosia proprie, habarnisto expirata.

esti o nulitate care habar n-are care sunt principiile ideololiei si/sau doctrinei economico-financiare de DREAPTA.
in lecturile mele pe acest forum, am intalnit un text in care cineva te intrebata daca stii ce-nseamna DREAPTA, insa atunci nu stiai si nici n-ai raspuns.
dar, ai continuat sa bati tasta furibund si sa te revendici o adepta a spectrului politic de dreapta, votand de fiecare data cu stanga si in favoarea candidatilor stangisti.

ipocrizie crunta sau prostie si inconstienta crase ?

lamentabil, citeste-ti textele postate pe topicul lui "base" si daca nu realizezi in ce rahat te-ai autopozitionat inseamna ca esti nesimtita sau, o habarnista fudula tampita, pur si simpu!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

552 mesaje
Membru din: 22/12/2015
Postat pe: 24 Februarie 2016, ora 17:18

De la: gabigabi2, la data 2016-02-24 14:30:14da' tu ai inteles cit de Dreapta esti, cu apucaturile tale de tortionar ?


Blackusoaro, confunzi ideologia de dreapta cu perestroika.
Intelege ca noi vrem un stat capitalist , democrat-liberal si nu un comunism cu fata umana.
Ai pricepit?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

159 mesaje
Membru din: 17/02/2016
Postat pe: 24 Februarie 2016, ora 17:34

De la: 9am_7993, la data 2016-02-24 17:18:22
De la: gabigabi2, la data 2016-02-24 14:30:14da' tu ai inteles cit de Dreapta esti, cu apucaturile tale de tortionar ?


Blackusoaro, confunzi ideologia de dreapta cu perestroika.
Intelege ca noi vrem un stat capitalist , democrat-liberal si nu un comunism cu fata umana.
Ai pricepit?


ar fi fost acceptabil sa le fi confundat, aveai cu cine discuta insa este intr-o situatie cu mult mai grava, nemernicii i-au spalat creierul, au reusit s-o imbecilizeze si ticaloseasca.

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 24 Februarie 2016, ora 17:42

De la: 9am_7993, la data 2016-02-24 17:18:22
De la: gabigabi2, la data 2016-02-24 14:30:14da' tu ai inteles cit de Dreapta esti, cu apucaturile tale de tortionar ?


Blackusoaro, confunzi ideologia de dreapta cu perestroika.
Intelege ca noi vrem un stat capitalist , democrat-liberal si nu un comunism cu fata umana.
Ai pricepit?


bita, arma si glontul tras in cap ?
du-te bai, d'aici , cu extremismele tale, care n-au nici o legatura cu Democratia !
haide, mars si ia-l cu tine si pe europeanu' ala de-i pute tot in Romania, inclusiv el, de'a ajuns nici sa se mai suporte pe sine insusi !
hai, valea , cotarlelor !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

159 mesaje
Membru din: 17/02/2016
Postat pe: 24 Februarie 2016, ora 17:57

De la: gabigabi2, la data 2016-02-24 17:42:51

hai, valea , cotarlelor !


iar si-a epuizat argumentele, verbul , predicatele....
a trecut la insulte, etichetari abjecte, amenintari scabroase....
iar si-o cauta cu lumanarea de pe coliva.

siktir!

Raporteaza abuz de limbaj
Edelweis

528 mesaje
Membru din: 31/05/2014
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 25 Februarie 2016, ora 11:35

De la: _H44KON_, la data 2016-02-24 13:49:42tu si 4x4, ar fi un dezastru
cu asemenea idei de-albastru,
ar fi cazul sa consulti un psihiatru,
care iti va explica,
ca ai leziuni sub tampla,
si ceea se va-ntampla:
va fi catastrofa mare, printre multe semafoare,
fi-va mare panica si groaza ,
pentru toti care-ndraznesc, sa paseasca pe vreo strada
si nu se adapostesc,
crunta si sinistra va fi soarta : bietelor indicatoare,
bulibasire maxima a traficului prin diverse intersesctii,
iar pentru : biciclisti, motociclisti, trecatori si trecatoare,
pasaret si tot ce misca-n atmosfera, pe carosabil si trotuare,
va fi spaima, groaza si teroare,vor fi terorizati continuu
si-n pericol evident ,de zurlia cocotata-n 4x4
cu fudulu-i vis de-albastru.


or, socotit automatic, nu pot sti, would you by 4x4/zi!?




Sa te gandesti din cand in cand la mine
In intersectii de te vei afla,
Cum la orice semafor, stii bine,
Accelerand direct eu voi demara!

Ma voi gandi si eu la tine
Cu mainile pe volan , atenta la semafor,
Am un ochi si-n spate, stii bine,
Eu la 25 la ora, tu cu ambreiaju' si-un schimbator!

Cekerap, chekerap,
Poate credeai ca am Cadilac?
Roz, bre? Si imagini, poze,
Shepci, panselute, toate roze?



Receptie, Hak'... pentru tine, ca sa citesc, pe dreapta trag!

Raporteaza abuz de limbaj
''Imaginatia ne va purta de multe ori catre lumi care nu au existat niciodata. Dar fara ea, nu vom pleca nicaieri.'' Carl Sagan ''Prietenia, ca si dragostea, e de fapt cale impreuna spre DUMNEZEU.'' Alexandru Paleologu ''Natura este arta lui Dumnezeu cel vesnic.'' Dante Alighieri
Edelweis

528 mesaje
Membru din: 31/05/2014
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 25 Februarie 2016, ora 11:42

Ioi, pardon, mea culpa!

Ik been Katiusha !

Kakta viaza vut ?

PS Hak' treci bre si deschide un topic nou pentru dueluri ri(t)mate! Nu mi-l dedica mie, niet! Ni zaitz, ni pagadi!!! Nu asta mi-e intentia! Da' DON'T FORGET: Cu tot respectul meu , cu toata splendoarea ALBASTRULUI (pt mine e si CERUL, tot albastru!!!) , ''spurcam'' acest mandru topic cu creatiile noastre albe, verzi, rosii, albastre... Pacat!

Nu mai scriu nik pana nu vad ca e liniste si pace intre voi. Sau fug pe topicele mele unde vreau a fi lasata in pace si in viziunile/mentalitatea mea. Asaprecia enorm. Se multumeste.

Pe curand!

Raporteaza abuz de limbaj
''Imaginatia ne va purta de multe ori catre lumi care nu au existat niciodata. Dar fara ea, nu vom pleca nicaieri.'' Carl Sagan ''Prietenia, ca si dragostea, e de fapt cale impreuna spre DUMNEZEU.'' Alexandru Paleologu ''Natura este arta lui Dumnezeu cel vesnic.'' Dante Alighieri
Edelweis

528 mesaje
Membru din: 31/05/2014
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 25 Februarie 2016, ora 11:54

De la: gabigabi2, la data 2016-02-24 13:50:40
De la: Edelweis, la data 2016-02-24 10:52:13Ramanand in ritmul viu al lui Armin Van Buuren, nu pot sa incalec pe murgu' meu 4x4 diesel automat pana ce nu va mai spun sincer : IMI RESPECT PRESEDINTELE ! RESPECT OMUL DIN FATA MEA INDIFERENT CA E PRESEDINTE ORI E COMIS VOIAGEUR, TOT OM E!

VOI?

Asa, si... taceti... ?

Aveti dreptate, toti avem DREPTUL DE A TACEA !


Draga mea, draga, se pare ca nu m-ai inteles ce-am spus ! n-ai putut sau n-ai vrut ?

este ESENTIAL sa ne PUTEM Respecta presedintele tarii in care traim , dar cind acea persoana care ocupa Cel Mai Inalt Rang intr-un Stat si ajunge la cea mai inalta Onoare pe care i-a facut-o un popor atunci cind l-a Ales , atunci el TREBUIE sa fie un OM DE ONOARE ! si cum persoana despre care vorbim , este orice altceva decit un om de onoare, atunci si Tara si Cetatenii si Democratia si Statul de Drept , au de suferit , cu atit mai mult cind omu' are apucaturi dictatoriale si spune, precum Ludovic al XIV, Statul sunt eu !


Hmmm...

Draga mea, draga, tu chiar imi esti draga!

Atata pot a spune.

Aaaaaaaaaaaaaaa

Cavalerii au mereu loc la masa rotunda! La Masa Rotunda au loc si FEMEILE! Asa sa stii, cavaler Gabi!

PS Nu pot a va lasa in pace fara a va spune ceea ce vrusesem a posta pe Bucurestiul de altadata. Era mestereala mea combinata in orele tarzii ale unei seri de iarna, la gura caloriferului, despre BISERICA ALBA - POSTAVARI. Dar, evident, nu intentionam a concura cu voi, cei nascuti si traiti in capitala româneasca. Cine as fi fost eu, o fetiscana din Provincie, nu-i asa? Una frantuzita!!! Si, cum la fel nu intentionam a va povesti cu certitudine despre ceva nou, inedit, riscam a va plictisi. Deci, sterse fie-mi mie intentiile de acest gen.

Important este sa fiti sanatosi si fericiti!

Si,inca ceva:

www.youtube.com/watch?v=PoRr8CScK7o

Raporteaza abuz de limbaj
''Imaginatia ne va purta de multe ori catre lumi care nu au existat niciodata. Dar fara ea, nu vom pleca nicaieri.'' Carl Sagan ''Prietenia, ca si dragostea, e de fapt cale impreuna spre DUMNEZEU.'' Alexandru Paleologu ''Natura este arta lui Dumnezeu cel vesnic.'' Dante Alighieri
Fosta membra 9am.ro

159 mesaje
Membru din: 17/02/2016
Postat pe: 25 Februarie 2016, ora 12:55

Dupa o intensa fotosinteza meditativa nocturna, Patrunjica s-o transparetizat explicit si absolut!
topic new?
N-AM pen-cine si iete,
n-am nici chef sa poci !
tu ai tpoice cu pochi si zei,
alte topice mai vrei?
sa-ti zic de amar in vers,
pentru a-ti sicana v-un eres?

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 25 Februarie 2016, ora 14:55

De la: Edelweis, la data 2016-02-25 11:54:29
De la: gabigabi2, la data 2016-02-24 13:50:40
De la: Edelweis, la data 2016-02-24 10:52:13Ramanand in ritmul viu al lui Armin Van Buuren, nu pot sa incalec pe murgu' meu 4x4 diesel automat pana ce nu va mai spun sincer : IMI RESPECT PRESEDINTELE ! RESPECT OMUL DIN FATA MEA INDIFERENT CA E PRESEDINTE ORI E COMIS VOIAGEUR, TOT OM E!

VOI?

Asa, si... taceti... ?

Aveti dreptate, toti avem DREPTUL DE A TACEA !


Draga mea, draga, se pare ca nu m-ai inteles ce-am spus ! n-ai putut sau n-ai vrut ?

este ESENTIAL sa ne PUTEM Respecta presedintele tarii in care traim , dar cind acea persoana care ocupa Cel Mai Inalt Rang intr-un Stat si ajunge la cea mai inalta Onoare pe care i-a facut-o un popor atunci cind l-a Ales , atunci el TREBUIE sa fie un OM DE ONOARE ! si cum persoana despre care vorbim , este orice altceva decit un om de onoare, atunci si Tara si Cetatenii si Democratia si Statul de Drept , au de suferit , cu atit mai mult cind omu' are apucaturi dictatoriale si spune, precum Ludovic al XIV, Statul sunt eu !


Hmmm...

Draga mea, draga, tu chiar imi esti draga!

Atata pot a spune.

Aaaaaaaaaaaaaaa

Cavalerii au mereu loc la masa rotunda! La Masa Rotunda au loc si FEMEILE! Asa sa stii, cavaler Gabi!

PS Nu pot a va lasa in pace fara a va spune ceea ce vrusesem a posta pe Bucurestiul de altadata. Era mestereala mea combinata in orele tarzii ale unei seri de iarna, la gura caloriferului, despre BISERICA ALBA - POSTAVARI. Dar, evident, nu intentionam a concura cu voi, cei nascuti si traiti in capitala româneasca. Cine as fi fost eu, o fetiscana din Provincie, nu-i asa? Una frantuzita!!! Si, cum la fel nu intentionam a va povesti cu certitudine despre ceva nou, inedit, riscam a va plictisi. Deci, sterse fie-mi mie intentiile de acest gen.

Important este sa fiti sanatosi si fericiti!

Si,inca ceva:

www.youtube.com/watch?v=PoRr8CScK7o


hai, ca esti de groaza !
SCRIE, mai fetita draga, Scrie UNDE VREI TU , ca tot nu mai conteaza subiectul vreunui topic ! tu nu vezi ce talmes- balmes e peste tot !
zi acolo unde-ti pica cel mai bine !
na, baga pe Bucurestiul de altadata si lasa prostioara asta cu "fetiscana de provincie ", ca numai prostii se dau fuduli c-ar fi de la capitala .... eu n-am avut si nici c'o sa am vreodata asemenea infumurari de neam prost !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

552 mesaje
Membru din: 22/12/2015
Postat pe: 17 Martie 2016, ora 10:17

De la: 9am_3909, la data 2014-07-04 10:19:05Un subiect care ar trebui sa intereseze opinia publica din Romania.
Din pacate datele pe care le avem fiecare dintre noi duc spre acest verdict.
Ce este acest PSD?
Incepand cu 1989 sub denumirea de FSN acest partid se face vinovat de uciderea cu sange rece a tineretului revolutionar pe tot cuprinsul tarii.
Victime ....in jur de 2000.
Cu ce ne-am ales?
Pai cu ION ILICI ILIESCU dovedit ca agent KGB si o gasca de activisti PCR care au devalizat toata industria Romaneasca pentru a o insusi.
Mai avem CRIMELE pe care acest FSN le-a facut in perioada 13-15 iunie.........omoruri deosebit de grave...iar cimitirul Straulesti poate fi martorul acestor inimaginabile crime.
Rezultatul.....peste 300 de oameni ucisi cu sange rece .
Mai departe avem transformarea in PDSR......ocazie cu care au devalizat BancoRexul.....o banca de comert exterior pentru asi insusi valuta obtinuta de poporul roman in timpul dictaturii Ceausiste....uramata de falimentarea nenumaratelor intreprinderi si vanzarea la suma de 1 DOLAR catre camarila comunista.
Si vanzarea FLOTEI este tot creatia guvernului PDSR &Vacaroiu....deoarece o flota NU POATE FI VANDUTA fara consimtamantul GUVERNULUI.
Urmeaza .....ARO, REPUBLICA, COMBINATELE SIDERURGICE SI CHIMICE,ETC.
Apoi simbioza continua si PDSR se transforma in PSD.
URMEAZA DEZASTUOASA GUVERNARE 2000-2004 cand Romania este devalizata ....dovada sunt nenumaratele dosare care dateaza din perioada respectiva.
Totusi acest partid datorita nenumaratilor cetateni cu ,,bube'' in CV reuseste sa supravietuiasca si constatam ca in cei 24 de ani scursi........19 se ragasesc intr-o forma ori alta la guvernare .
Tinand cond de modul in care au transformat Romania dintr-o tara relativ industrializata ...in una FARA INDUSTRIE SI AGRICULTURA.........ne putem pune urmatoarea intrebare.....
CE A URMARIT ACEST PSD in anii cand au devalizat ROMANIA?
Cui a folosit acesta vanzare de tara care continua si la momentul actual.(*LOTERIA ROMANA deoarece firma greceasca are actionariat rus))
Cine sunt beneficiarii si raspunsul nu poate fi decat urmatorul.
ACTIVISTII PCR SI Marea RUSSIE.
De aici trebuie sa tragem si concluzia vizibila ca acest PSD este antinational si filo-rus.



Se pare ca incet dar sigur se vor da carțile pe fața iar acest subiect va intra pe agenda Apararii Naționale.
Aseara la Realitatea s-au spus anumite detalii , doar ca nu au fost date nume si partide.
Se pare ca acest PSD este o celula anti-romanesca si pro-rusa foarte activa.


gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 17 Martie 2016, ora 14:15

ei, daca marele deontolog Gusa ti-a spus asta, e musai sa-i iei din gusa tot, ca asa se haleste pe nemestecate !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

552 mesaje
Membru din: 22/12/2015
Postat pe: 17 Martie 2016, ora 14:44

De la: gabigabi2, la data 2016-03-17 14:15:11ei, daca marele deontolog Gusa ti-a spus asta, e musai sa-i iei din gusa tot, ca asa se haleste pe nemestecate !


Ești praf Blackușoricioaico, Gușa este un individ cu vederi clare pro-ruse si face parte din zona psd chiar daca se da mare dreptaci.
Nu pun eu botul la indivizi care au trecut prin psd .

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

552 mesaje
Membru din: 22/12/2015
Postat pe: 17 Martie 2016, ora 15:13

De la: 9am_7993, la data 2016-03-17 10:17:03
De la: 9am_3909, la data 2014-07-04 10:19:05Un subiect care ar trebui sa intereseze opinia publica din Romania.
Din pacate datele pe care le avem fiecare dintre noi duc spre acest verdict.
Ce este acest PSD?
Incepand cu 1989 sub denumirea de FSN acest partid se face vinovat de uciderea cu sange rece a tineretului revolutionar pe tot cuprinsul tarii.
Victime ....in jur de 2000.
Cu ce ne-am ales?
Pai cu ION ILICI ILIESCU dovedit ca agent KGB si o gasca de activisti PCR care au devalizat toata industria Romaneasca pentru a o insusi.
Mai avem CRIMELE pe care acest FSN le-a facut in perioada 13-15 iunie.........omoruri deosebit de grave...iar cimitirul Straulesti poate fi martorul acestor inimaginabile crime.
Rezultatul.....peste 300 de oameni ucisi cu sange rece .
Mai departe avem transformarea in PDSR......ocazie cu care au devalizat BancoRexul.....o banca de comert exterior pentru asi insusi valuta obtinuta de poporul roman in timpul dictaturii Ceausiste....uramata de falimentarea nenumaratelor intreprinderi si vanzarea la suma de 1 DOLAR catre camarila comunista.
Si vanzarea FLOTEI este tot creatia guvernului PDSR &Vacaroiu....deoarece o flota NU POATE FI VANDUTA fara consimtamantul GUVERNULUI.
Urmeaza .....ARO, REPUBLICA, COMBINATELE SIDERURGICE SI CHIMICE,ETC.
Apoi simbioza continua si PDSR se transforma in PSD.
URMEAZA DEZASTUOASA GUVERNARE 2000-2004 cand Romania este devalizata ....dovada sunt nenumaratele dosare care dateaza din perioada respectiva.
Totusi acest partid datorita nenumaratilor cetateni cu ,,bube'' in CV reuseste sa supravietuiasca si constatam ca in cei 24 de ani scursi........19 se ragasesc intr-o forma ori alta la guvernare .
Tinand cond de modul in care au transformat Romania dintr-o tara relativ industrializata ...in una FARA INDUSTRIE SI AGRICULTURA.........ne putem pune urmatoarea intrebare.....
CE A URMARIT ACEST PSD in anii cand au devalizat ROMANIA?
Cui a folosit acesta vanzare de tara care continua si la momentul actual.(*LOTERIA ROMANA deoarece firma greceasca are actionariat rus))
Cine sunt beneficiarii si raspunsul nu poate fi decat urmatorul.
ACTIVISTII PCR SI Marea RUSSIE.
De aici trebuie sa tragem si concluzia vizibila ca acest PSD este antinational si filo-rus.



Se pare ca incet dar sigur se vor da carțile pe fața iar acest subiect va intra pe agenda Apararii Naționale.
Aseara la Realitatea s-au spus anumite detalii , doar ca nu au fost date nume si partide.
Se pare ca acest PSD este o celula anti-romanesca si pro-rusa foarte activa.

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 17 Martie 2016, ora 15:18

De la: 9am_7993, la data 2016-03-17 14:44:25
De la: gabigabi2, la data 2016-03-17 14:15:11ei, daca marele deontolog Gusa ti-a spus asta, e musai sa-i iei din gusa tot, ca asa se haleste pe nemestecate !


Ești praf Blackușoricioaico, Gușa este un individ cu vederi clare pro-ruse si face parte din zona psd chiar daca se da mare dreptaci.
Nu pun eu botul la indivizi care au trecut prin psd .

eu sunt praf ? si cind eu iti spun ca esti aerian, de ce te superi si nu ma crezi ?
Guse i-a fost consilier de campanie SI lui Basescu, iar el insusi - ba pe Stinga - ba pe Dreapta !
2 OPORTUNISTI si Lichele politice , dindu-se dupa cum batea vintul Interesului personal!

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 18 Martie 2016, ora 15:18

De la: 9am_7993, la data 2016-03-17 10:17:03
De la: 9am_3909, la data 2014-07-04 10:19:05Un subiect care ar trebui sa intereseze opinia publica din Romania.
Din pacate datele pe care le avem fiecare dintre noi duc spre acest verdict.
Ce este acest PSD?
Incepand cu 1989 sub denumirea de FSN acest partid se face vinovat de uciderea cu sange rece a tineretului revolutionar pe tot cuprinsul tarii.
Victime ....in jur de 2000.
Cu ce ne-am ales?
Pai cu ION ILICI ILIESCU dovedit ca agent KGB si o gasca de activisti PCR care au devalizat toata industria Romaneasca pentru a o insusi.
Mai avem CRIMELE pe care acest FSN le-a facut in perioada 13-15 iunie.........omoruri deosebit de grave...iar cimitirul Straulesti poate fi martorul acestor inimaginabile crime.
Rezultatul.....peste 300 de oameni ucisi cu sange rece .
Mai departe avem transformarea in PDSR......ocazie cu care au devalizat BancoRexul.....o banca de comert exterior pentru asi insusi valuta obtinuta de poporul roman in timpul dictaturii Ceausiste....uramata de falimentarea nenumaratelor intreprinderi si vanzarea la suma de 1 DOLAR catre camarila comunista.
Si vanzarea FLOTEI este tot creatia guvernului PDSR &Vacaroiu....deoarece o flota NU POATE FI VANDUTA fara consimtamantul GUVERNULUI.
Urmeaza .....ARO, REPUBLICA, COMBINATELE SIDERURGICE SI CHIMICE,ETC.
Apoi simbioza continua si PDSR se transforma in PSD.
URMEAZA DEZASTUOASA GUVERNARE 2000-2004 cand Romania este devalizata ....dovada sunt nenumaratele dosare care dateaza din perioada respectiva.
Totusi acest partid datorita nenumaratilor cetateni cu ,,bube'' in CV reuseste sa supravietuiasca si constatam ca in cei 24 de ani scursi........19 se ragasesc intr-o forma ori alta la guvernare .
Tinand cond de modul in care au transformat Romania dintr-o tara relativ industrializata ...in una FARA INDUSTRIE SI AGRICULTURA.........ne putem pune urmatoarea intrebare.....
CE A URMARIT ACEST PSD in anii cand au devalizat ROMANIA?
Cui a folosit acesta vanzare de tara care continua si la momentul actual.(*LOTERIA ROMANA deoarece firma greceasca are actionariat rus))
Cine sunt beneficiarii si raspunsul nu poate fi decat urmatorul.
ACTIVISTII PCR SI Marea RUSSIE.
De aici trebuie sa tragem si concluzia vizibila ca acest PSD este antinational si filo-rus.



Se pare ca incet dar sigur se vor da carțile pe fața iar acest subiect va intra pe agenda Apararii Naționale.
Aseara la Realitatea s-au spus anumite detalii , doar ca nu au fost date nume si partide.
Se pare ca acest PSD este o celula anti-romanesca si pro-rusa foarte activa.


ia zi mai, Vigilentule , in lumina a ceea ce s-a discutat la Realitatea Tv , in ideea ca ne vom Invecina cit de curind cu federatia rusa, in care va fi inclusa si rep. Moldova, DE CE vrea T. Basescu sa devina ACUM Cetateanul ei ? CINE spuneai ca-i filo-rus ?

Raporteaza abuz de limbaj
Black_Friday_

4276 mesaje
Membru din: 23/08/2013
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 23 Martie 2016, ora 18:20


Neculai Ontanu retinut de DNA...

Corcodele, fugi si cumpara-ti cateva baxuri de hartie igienica pentru ca s-ar putea sa vina vremuri tare maro pentru tine.



De la: corcodel, la data 2011-10-31 13:11:34
De la: 9am249382, la data 2011-10-30 16:57:43
De la: Fantoma_din__Zanzibar, la data 2011-10-30 08:18:28
De la: corcodel, la data 2011-10-29 20:05:38
De la: 9am249382, la data 2011-10-28 09:13:25
De la: corcodel, la data 2011-10-27 21:44:20
De la: Emilescu, la data 2011-10-24 17:28:35poate e pe statul de plata a lu' careva si vine sa tulbure apa p-acilea
Mai Emilescule, eu sunt pe propriul stat de plata , nu sunt sluga nimanui, sunt independent financiar, intr-un cuvant nimeni nu-mi poate schimba convingerile politice nici cu galosi , pungi, marire de salariu(pensie), indexare etc. Intelegi matale care este diferenta ?


esti Independent, pe naiba ! esti la fel dependent, ca toata viata din romanica, de politica facuta de la cotroceni ! daca te mai "foarfeca" de vreo doua ori, iti mai creste un TVA, iti creste impozitul si ajunge euroiul la 6 lei si benzina la 7-8, incepi sa-ti plingi nenorocul....
Ai dreptate partial. De ce? Simplu, intodeauna gasesc o cale de iesire din ,,necaz'', nu ma vait, nu cer nimic nimanui si reusesc sa supravietuiesc. Asta inseamna adaptivitate si un pic mai multa inteligenta decat majoritatea posesorilor de tartacuta.


Iar sponsorizezi mese de 1 decembrie pentru PDL ?

ufff, ce rau esti ! de ce-i aduci aminte de metoda lui INTELIGENTA de a se "descurca" intotdeauna ?
Ce ,,ciudoasa'' esti. Corect, ma fac frate cu si trec puntea. Cand vor venii ai vostri la fel voi face si uite asa metoda mea inteligenta da rezultate. Inca ceva, la data de 1 decembrie primaria sect 2 face pomeni de multa vreme, mai precis 3 mandate de cand Ontanu este in fruntea bucatelor. Pot sa te asigur ca particip la organizarea lor de 6 ani , iar in perioada respectiva primarul era PSD.Deci.....ma descurc??? PS. In afaceri nu conteaza culoarea politica.....

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului PSD partid filo-rus?
Mergi la: