back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


hai la vot!

 


 
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >> Sari la pagina:
 
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 26 Aprilie 2019, ora 15:11

Hakoane, DE CE TOTI MINT sau sunt PROSTI ptr. tine ? de unde, din ce Superioritate Nedovedita pe aici, iti vine chestia asta ?
ptr. ca ASA esti tu , nu-i asa si ai impresia ca Nu poate fi altfel ? parc' ai fi proasta satului Las Fierbinti- alias Geanina - ptr care sunt toti, la fel ca si tine : Prosti , ea fiind cea mai desteapta din sat....desteapta de bubuie , nu alta !
in rest, te cam faci de rusine, "dasteptule ", caci nu e multa vreme de cind ne-am "hirjonit " pe tema celei mai bune ciorbe de burta din Bucuresti.....eu vorbind de rest. Vulturul, tu spunind ca nu exista ...apoi, ai revenit si-ai spus ca ai verificat tu si n-au in meniu ciorba de burta.....deci : pardon, musiu, las-o jos cu barabulele, caci la cel mult 2 luni mai ies o data-n oras la o ciorba, o pizza sau o placinta ! da' tu, tot de pe ziar iti maninci parizerul sau te-ndoapa soata cu pizza ca nu stie sa gateasca ?

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 26 Aprilie 2019, ora 15:25

De la: 9am_20270, la data 2019-04-25 16:15:23
De la: gabigabi2, la data 2019-04-25 16:06:411- spune-i lu' Ochila ca tocmai ce-am spus in postarea mea ca banii in plus ce-mi intra acum in casa, IMI ACOPERA cresterea preturilor, deci "stulta " e el si Sulfa, pe linga !
2- Auzi, gugumanule, poi DACA PRIVATUL NU DA Salariul mai mare, ca NU vrea el , cine-i de vina ?
Statul , puisorule adept al Capitalismului ? ce tare esti, pafaristule !
Nu au cum sa dea salariul mare. Taxele, impozitele si datoriile pe care privatul le plateste sunt imense.....toate pentru ca voi leprele sa votati hotii.

nrzzzz....ca -si faca vila cu piscina, masini, ceasuri de colectie, excursii si concedii extravagante si copiii studenti prin facultatile americane, in general sau englezesti, ca-s mai shic !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 26 Aprilie 2019, ora 18:29

De la: gabigabi2, la data 2019-04-26 15:25:04
De la: 9am_20270, la data 2019-04-25 16:15:23
De la: gabigabi2, la data 2019-04-25 16:06:411- spune-i lu' Ochila ca tocmai ce-am spus in postarea mea ca banii in plus ce-mi intra acum in casa, IMI ACOPERA cresterea preturilor, deci "stulta " e el si Sulfa, pe linga !
2- Auzi, gugumanule, poi DACA PRIVATUL NU DA Salariul mai mare, ca NU vrea el , cine-i de vina ?
Statul , puisorule adept al Capitalismului ? ce tare esti, pafaristule !
Nu au cum sa dea salariul mare. Taxele, impozitele si datoriile pe care privatul le plateste sunt imense.....toate pentru ca voi leprele sa votati hotii.

nrzzzz....ca -si faca vila cu piscina, masini, ceasuri de colectie, excursii si concedii extravagante si copiii studenti prin facultatile americane, in general sau englezesti, ca-s mai shic !
Te referi la gasca corupta din jurul psd? Ai dreptate.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

489 mesaje
Membru din: 1/08/2018
Postat pe: 26 Aprilie 2019, ora 19:30

De la: gabigabi2, la data 2019-04-26 15:11:35 Hakoane, DE CE TOTI MINT sau sunt PROSTI ptr. tine ? de unde, din ce Superioritate Nedovedita pe aici, iti vine chestia asta ?
ptr. ca ASA esti tu , nu-i asa si ai impresia ca Nu poate fi altfel ? parc' ai fi proasta satului Las Fierbinti- alias Geanina - ptr care sunt toti, la fel ca si tine : Prosti , ea fiind cea mai desteapta din sat....desteapta de bubuie , nu alta !
in rest, te cam faci de rusine, "dasteptule ", caci nu e multa vreme de cind ne-am "hirjonit " pe tema celei mai bune ciorbe de burta din Bucuresti.....eu vorbind de rest. Vulturul, tu spunind ca nu exista ...apoi, ai revenit si-ai spus ca ai verificat tu si n-au in meniu ciorba de burta.....deci : pardon, musiu, las-o jos cu barabulele, caci la cel mult 2 luni mai ies o data-n oras la o ciorba, o pizza sau o placinta ! da' tu, tot de pe ziar iti maninci parizerul sau te-ndoapa soata cu pizza ca nu stie sa gateasca ?



nu toti mint, doar tu minti.
iar generalizezi ca stlta nesimtita.


ceea ce baigui tu acolo, sa i-o spui unuia mai prost ca tine,(daca il gasesti insa n-as fi convins ca o sa gasti pe cineva mai prost ca tine) probabil o sa te creada.

SIKTIR, pramatie ordinara oligfrena congenital!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 26 Aprilie 2019, ora 21:11

DACA ALERGI IN SULA GOALA ....IN JURUL UNUI POM...CU VITEZA LUMINII....ESTE POSIBIL SA TE F_UȚI SINGUR IN KOOOR. ASA SE INTAMPLA SI CAND VOTEZI PSD.

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 27 Aprilie 2019, ora 15:16

Nu, Hakoane, Nu MINT si tu Stii foarte bine asta, de unde-ti si vine Ura asta nebuna impotriva mea, caci eu iti Contrazic Tot ceea ce balmajesti tu pe forum si pe unde mai te viri tu ca musca-n kul calului, incercind sa te impui ca un atotcunoscator ! iar tu NU ESTI decit un amarastean fudul !
sa ai un PASTE linistit si cu ceva mincare pe masa, poate te mai imbunezi !

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 27 Aprilie 2019, ora 16:24

pffff, nu stiu ce sa ma fac cu tine : iar ai citit ce-am scris, dar n-ai inteles o iota si repeti ca papagalui !
da, am spus ca eu CONTRAZIC (prin tot ceea ce sunt, cum traiesc, gindesc si ma exprim ), iti CONTRAZIC tie toate balmajelile insirate pe aici de ani de zile, caci mori de ciuda ! sa-ti mai spun o data, inaptule ?

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 28 Aprilie 2019, ora 17:18

elegant si mai ales, LOGIC, de la un capat la altul ! Cite cuvinte aveti in dictionar, herrrrr hakon ? putine, nu-i asa ? si le-ati cam uzat si miros a mucegai de creier !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 29 Aprilie 2019, ora 08:51

PSD a coborat sub 19%. Hai ca se poate si 15%, doar nu suntem o tara de secaturi corupte!
Mooooie psd!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 29 Aprilie 2019, ora 09:14

De la: 9am_20270, la data 2019-04-29 08:51:22Partidul Social Decăcat a coborat sub 19%. Hai ca se poate si 15%, doar nu suntem o tara de secaturi corupte!
Mooooie psd!

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 29 Aprilie 2019, ora 17:41

Cristos a Inviat, baieti !
Sa va dea Dumnezeu mintea cea de pe urma a romanului ! hai, pa....sa fiti cuminti si evitati santurile, gropile sau ciinii vagabonzi ! sau pe toate la un loc ! va pupa mama !

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 30 Aprilie 2019, ora 15:37

ramine asa cum am vorbit !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 1 Mai 2019, ora 08:56

De la: 9am_20270, la data 2019-04-29 09:14:03
De la: 9am_20270, la data 2019-04-29 08:51:22Partidul Social Decăcat a coborat sub 19%. Hai ca se poate si 15%, doar nu suntem o tara de secaturi corupte!
Mooooie psd!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 1 Mai 2019, ora 10:06

CULMEA PROSTIEI SI TICALOSIEI LA PSDisti.
Sa il ironizeze pe presedinte ca ,,nu a facut nimic" , dupa ce i.ai luat toate atributiile, dar nu vezi ca parlamentul si mai ales guvernul...care trebuie sa faca treaba, sta la cheremul unor penali ordinari si nu face decat sa incerce sa.i scape de puscarie.
ASTA INSEAMNA SA FII PSDist PROST!!!

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 1 Mai 2019, ora 15:36

extraordinar, mai vuvuzea , mai !
cum sa nu fi facut nimic, mai , cind a INCALCAT CONSTITUTIA de citeva ori ?intii caa Contestat decizia tribunalului de la Brasov, desi decizia era definitiva ....apoi a iesit in pta. Universitatii in geaca rosie INCITIND multimea, tinind-o langa cu Penalii, desi el insusi e unul dintre ei ....
a tinut-o-n brate pe Luluta cea care dadea ordine procurorilor cum sa " DECAPEZE " la opozitie....
l-a protejat si pe A. Lazar, cel care conf. oricaror norme de bun - simt TREBUIA sa-si dea demisia de onoare ,dar a plecat cu nasul pe sus , rizind de lupta anti- comunista, de legea lustratiei sau pct. 8 de la Timisoara ...
vezi ca a facut destule , cum sa nu , ai dreptate ?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 1 Mai 2019, ora 17:02

Contestarea unei decizii,chiar si definitive....este perfect legala....citeste, documenteazate in izda ma.ti...apoi vomita, proasta dreakului.
Daca tot tastezi ca proasta, intra in gatu ma.ti pe ,,goagal" si vezi rechizitoriul dosarului cu casa presedintelui si vei afla amanunte....doar daca te duce capul ala setat de hotii si coruptii psd.
Atunci, din informatiile de la ,,botul calului" adica oficiale vei afla ca a fost un cumparator de buna credinta.
Intr.o succesiune in care sunt implicate 8 mostenitori...nu ai de unde sti ca unul dintre ei nu si.a declarat un mostenitor.
De exemplu....tu crapi iar succesiunea nu se face la timp.
Intre timp si copii tai mor si raman cate doi trei nepoti de la fiecare copil care te.a mostenit .
Sa zicem ca ai 10 nepoti de la trei copii si care la randul lor au copii.
Ei bine, aici este problema.....cand te duci la notar sa dai declaratia de accepatre a succesiunii.....nu declari ca mai sunt alti mostenitori. Aici a fost problema, casa era retrocedata si au fost 8 familii implicate iar una dintre ele nu a declarat ca ar mai avea alti mostenitori dar nu este ramura din care facea parte sotia presedintelui.
Dupa dezbaterea succesiunii presedintele a cumparat de la ceilalti mostenitori cotele care le reveneau....devenind proprietar....fara sa stie ca unii nu si.au declarat o matusa de 90 de ani. In aceste situatii , succesiunea este nula. Căcam asa stau lucrurile, femeie dementa si imorala care voteaza hotii, criminalii, coruptii si restul tradatorilor.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 1 Mai 2019, ora 17:17

Ps. In acesta situatie succesiunea se ia de la capat, cei care nu si.au declarat matusa suporta rigorile legii iar presedintele va trebui sa.i dea in judecata pentru a recupera prejudiciul ori cel mai probabil daca matusa respectiva are mostenitori...dar nu are ...sa.i despagubesca iar intr.un timp rezonabil sa redevina proprietarul imobilului. Deci citeste, documenteaza, invata si apoi manca kkkkakat.

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 2 Mai 2019, ora 15:28

De la: 9am_20270, la data 2019-05-01 17:02:32Contestarea unei decizii,chiar si definitive....este perfect legala....citeste, documenteazate in izda ma.ti...apoi vomita, proasta dreakului.
Daca tot tastezi ca proasta, intra in gatu ma.ti pe ,,goagal" si vezi rechizitoriul dosarului cu casa presedintelui si vei afla amanunte....doar daca te duce capul ala setat de hotii si coruptii psd.
Atunci, din informatiile de la ,,botul calului" adica oficiale vei afla ca a fost un cumparator de buna credinta.
Intr.o succesiune in care sunt implicate 8 mostenitori...nu ai de unde sti ca unul dintre ei nu si.a declarat un mostenitor.
De exemplu....tu crapi iar succesiunea nu se face la timp.
Intre timp si copii tai mor si raman cate doi trei nepoti de la fiecare copil care te.a mostenit .
Sa zicem ca ai 10 nepoti de la trei copii si care la randul lor au copii.
Ei bine, aici este problema.....cand te duci la notar sa dai declaratia de accepatre a succesiunii.....nu declari ca mai sunt alti mostenitori. Aici a fost problema, casa era retrocedata si au fost 8 familii implicate iar una dintre ele nu a declarat ca ar mai avea alti mostenitori dar nu este ramura din care facea parte sotia presedintelui.
Dupa dezbaterea succesiunii presedintele a cumparat de la ceilalti mostenitori cotele care le reveneau....devenind proprietar....fara sa stie ca unii nu si.au declarat o matusa de 90 de ani. In aceste situatii , succesiunea este nula. Căcam asa stau lucrurile, femeie dementa si imorala care voteaza hotii, criminalii, coruptii si restul tradatorilor.


cu postarea asta atit de TRIVIALA, GOLANEASCA si NESIMTITA, ti-ai minjit "blazonul " de pretins european !
NU esti , numarule, niciun european....esti un tiganoi incult si prost crescut, fara educatie si o minima decenta ! ptuiiii, golaneeee

in rest, Hotarirea Definitiva si Irevocabila data de tribunalul de la Brasov, spune Clar ptr. cine vrea sa inteleaga , tocmai viceversa decit sustineti voi : Cumparatorul ( fam. presedintelui , adica ) NU a fost de buna- credinta !
Intelegi asta ? NU a fost de buna- credinta !

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 2 Mai 2019, ora 15:38

P.S
fabuloasa povestea spusa de tine , caci acea casa, neavind mostenitori , a fost nationalizata demult si facea parte din spatiul locativ al Sibiului si evident avea chiriasi !
dupa ce li s-a permis chiriasilor sa-si cumpere casele in care locuiau, cele 8 familii care stateau Acolo cu chirie - care NU AU, insa, NICIO LEGATURA cu fam Bastea - si-au cumparat apartamentele respective ,dar dl. primar a poftit altceva in legatura cu acea casa si astfel a-nceput tarasenia in urma careia s-a ajuns la acest Fals si Uz de Fals in acte publice , iar dl. primar n-a Despagubit pe niciunul dintre chiriasii care, dimpotriva, au ramas fara apartamentul cumparat legal !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 2 Mai 2019, ora 19:35

De la: gabigabi2, la data 2019-05-02 15:38:48P.S
fabuloasa povestea spusa de tine , caci acea casa, neavind mostenitori , a fost nationalizata demult si facea parte din spatiul locativ al Sibiului si evident avea chiriasi !
dupa ce li s-a permis chiriasilor sa-si cumpere casele in care locuiau, cele 8 familii care stateau Acolo cu chirie - care NU AU, insa, NICIO LEGATURA cu fam Bastea - si-au cumparat apartamentele respective ,dar dl. primar a poftit altceva in legatura cu acea casa si astfel a-nceput tarasenia in urma careia s-a ajuns la acest Fals si Uz de Fals in acte publice , iar dl. primar n-a Despagubit pe niciunul dintre chiriasii care, dimpotriva, au ramas fara apartamentul cumparat legal !
Chiriasii nu pot fi despagubiti chiar daca datorita unei legi Iliestiene si.au cumparat ap.
Intra pe siteul justitiei si vezi rechizitoriul, babeta smintita, apoi vb.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 3 Mai 2019, ora 11:29

Dai dovada ca esti doar o psdista nesimtita, proasta, imorala , hoata si nu in ultimul rand, lipsita de educatie.
Pune dreakului mana pe carte, informeaza_ti creierul ala cu neuroni atrofiati....apoi daca pricepi ceva....poti sa.ti dai cu parerea. Pana atunci, taci sau fii decenta, jegul naibi comunist.
Tamipa pamantului, sa te iau ca pe un handicapat.
Strabunicul tau a avut o proprietate iar acum se dezbate mostenirea. El a avut 8 copii , sa zicem, care la randul lor au cate 3 copii iar copii la randul lor inca 2 copii fiecare.
Masa succesorala este de 1/8 pentru fiecare ramura mostenitoare. Fiecare mostenitor in momentul venirii la notar ....da o declaratie pe proprie raspundere ca accepta succesiunea si ca are ori nu habar de alti mostenitori posibili....din afara casatoriilor ori infieri, etc.
Ei bine, ce te faci daca una dintre cele 8 ramuri succesorale nu declara o matusa de 90 de ani? Este vina celor care nu au declarat. De unde sa stie presedintele a carei sotii mostenise doar 1/8 iar restul de 7/8 a cumparat dupa dezbaterea succesiunii ca una dintre ramurile succesorale nu a declarat un posibil mostenitor.
Mai mult, cladirea respectiva nu a avut un singur proprietar.....deci ea a fost locuita de 8 familii inainte de a fii nationalizata....in concluzie nu avea de unde sa stie si a fost cumparator de buna credinta.
Tu ai impresia ca daca era cum latra PSD ....l.ar fii lasat in pace? Dar esti mult prea mediocra, nu ai inteligenta necesara pentru a intelege speța. Pe asta se bazeaza Partidul Social Decăcat....PE PROSTIA , PROSTILOR CARE LE DA VOTUL.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 3 Mai 2019, ora 12:04

PS. Citeste si postarea de mai sus....dar cred ca nu intelegi, educatia precara nu te ajuta...din pacate.
Voi fi mai explicit...asa pe intelesul prostului.
Sa zicem ca la viitoarele alegeri casiga din nou PSD( Doamne fereste) si instaureaza din nou un comunism cu fata umana. Nationalizeaza inclusiv blocul in care locuiesti, imobil sa zicem cu 30 de apartamente.
Dupa alti 50 de ani, Dragnea este executat la Targoviste , democratia triumfa iar proprietatile sunt retrocedate.
Ei bine, masa succesorala are 30 de ramuri, adica cele 30 ap,fiecare cu un numar x de mostenitori. Stranepotul tau avand bani( ma indoiesc, aschia nu sare departe de trunchi) si vrea sa cumpere tot blocul dupa dezbaterea succesiunii si in final prin act notarial si prin op( dovada platilor) reuseste sa devina proprietar. Ce vina ar avea daca mostenitorii ap 20 nu si.au declarat o matusa de 90 de ani? El ar fi cumparator de buna credinta....dar actul de mostenire in prima faza va fii nul. Hai ca acum, cap de puta de maimuta....vei intelege speta. Partea nasoala este ca nemernicii si jigodiile se folosesc de prosti pentru a fura in continuare si de a compromite persoanele incomode.. Din acesta categorie faci parte si matale. Nu te.ai saturat sa fii proasta?

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 3 Mai 2019, ora 16:14

De la: 9am_20270, la data 2019-05-02 19:35:19
De la: gabigabi2, la data 2019-05-02 15:38:48P.S
fabuloasa povestea spusa de tine , caci acea casa, neavind mostenitori , a fost nationalizata demult si facea parte din spatiul locativ al Sibiului si evident avea chiriasi !
dupa ce li s-a permis chiriasilor sa-si cumpere casele in care locuiau, cele 8 familii care stateau Acolo cu chirie - care NU AU, insa, NICIO LEGATURA cu fam Bastea - si-au cumparat apartamentele respective ,dar dl. primar a poftit altceva in legatura cu acea casa si astfel a-nceput tarasenia in urma careia s-a ajuns la acest Fals si Uz de Fals in acte publice , iar dl. primar n-a Despagubit pe niciunul dintre chiriasii care, dimpotriva, au ramas fara apartamentul cumparat legal !
Chiriasii nu pot fi despagubiti chiar daca datorita unei legi Iliestiene si.au cumparat ap.
Intra pe siteul justitiei si vezi rechizitoriul, babeta smintita, apoi vb.


bai, esti mai tinar decit mine cu ceva ani , dar esti ramolit cit cuprinde, caci tocmai ce-ai spus in postarea pe care eu am categorisit-o ca fiind o poveste fabuloasa, ai zis ca Iohannis a despagubit pe cei 8 mostenitori, iar eu tocmai asta ti-am spus : ca cele 8 familii nu aveau nici in clin nici in mineca , ceva, cu fam Bastea !


Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 3 Mai 2019, ora 18:14

Proasta pamantului, nu a despagubit niciun chirias...el a cumparat de la adevaratii proprietari.....rezultati in urma succesiunii. Esti prosta rau dar mai ales ticaloasa si rau intentionata....intr.un cuvant psdista cretina.

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 4 Mai 2019, ora 15:23

ba, esti capiu, ce ai ? NU au existat mostenitori dupa decesul ultimului Bastea , tocmai de aceea casa a fost trecuta-n patrimoniul primariei, iar chiriasii si-au cumparat apartamentele in care locuiau ...."mostenitorii " au aparut dupa 35- 40 ani , in persoana dnei Lazurca- soacra presedintelui- in combinatie cu un pretins nepot d'al miilea grad, in urma " descoperirii " unor acte de pe la nu stiu ce primarie din apropierea Sibiului, acte FALSE in urma carora notarul respectiv a si fost arestat si inchis !
in urma acestei " retrocedari " dupa atitia ani....ca ma si mir cum de nu s-a prescris ....
chiriasii au ramas cu buza umflata , iar "MOSTENIREA " a revenit celor 2 persoane : "nepotul" si dnei Lazurca (acum sotiei presedintelui prin decesul mamei sale ) , care-si impart uzul fructul inchirierii acelei cladiri ! iar in urma acelui proces care a dat sentinta de FALS si UZ DE FALS realizat de un cumparator care NU a fost de buna- credinta, trebuie sa restituie Statului suma de vreo 370 mii de euro !
pricipisi ca DACA ar fi asa cum ti-au spus tie" deontologii de partid ", aceasta suma de bani Nu avea cum si de unde sa apara ca fiind Datorata de fam. Iohannis ?
intelegi si de ce Luluta- draguta trebuia mingiiata pe crestet, ca nu cumva DNA sa "insiste " pe tema Falsului si a Uzului de fals si s-o mai cheme pe la procuratura pe doamna ?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 5 Mai 2019, ora 10:59

Nu erau mostenitori cunoscuti. Stii care sunt procedurile in cazul unei succesiuni? Nu ai cum...esti prea ticaloasa si rau intentionata pentru a citii si baga la cap.
Hai sa o lăsăm asa.....nu are rost ......vom vedea pe 26 cat de apreciat este Partidul Social Decacat... .

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 5 Mai 2019, ora 15:21

Litrul benzina peste 6 lei.
Va...neamul in gura de psdisti jegosi! Praful si pulberea sa se aleaga de Organizatia Criminala PSD.

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 5 Mai 2019, ora 16:39

De la: 9am_20270, la data 2019-05-05 10:59:51Nu erau mostenitori cunoscuti. Stii care sunt procedurile in cazul unei succesiuni? Nu ai cum...esti prea ticaloasa si rau intentionata pentru a citii si baga la cap.
Hai sa o lăsăm asa.....nu are rost ......vom vedea pe 26 cat de apreciat este Partidul Social Decacat... .


Daca NU apare nimeni care sa Solicite deschiderea succesiunii ,respectivul bun intra-n patrimoniul Statului asa cum s-a si intimplat prin anii ' 70 !
Stii tu altfel ?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

489 mesaje
Membru din: 1/08/2018
Postat pe: 6 Mai 2019, ora 15:46

inainte de 1989, cine putea pretinde o mostenire imobiliara pe care regimul comunist a nationalizat-o, lumpenlatrinisto infecta?
ai tigva zdravana sau ramane cum am constatat: stulta, nesimtita, ingalata si ticalosita!


Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 7 Mai 2019, ora 07:27

De la: _H44K_, la data 2019-05-06 15:46:42inainte de 1989, cine putea pretinde o mostenire imobiliara pe care regimul comunist a nationalizat-o, lumpenlatrinisto infecta?
ai tigva zdravana sau ramane cum am constatat: stulta, nesimtita, ingalata si ticalosita!

Astia sunt irecuperabilii societații.
Indivizi fara educatie, imorali, ticalosi si indiferent de explicatii certe... sunt obisnuiti sa traiasca in dictatura....sunt nascuti robi si asa vor inchide ochii.
Sunt educati pentru a nu gandi, obisnuiti sa primeasca portia de haleala la ore fixe iar ,,tătucul" sa vegheze si sa le spuna cand au voie si cand nu au voie sa gandeasca.
Sincer ...imi este mila de aceste fapturi ....care trebuiesc compatimite .. chiar daca dau dovada de multa ticalosie.
Nu ei sunt vinovati deoarece toata viata au fost dor niste roboti programati sa execute fara sa gandeasca. Priveste.i cum repeta ,,tezele" preacinstitului conducator, cum si.au însușit ticalosia, coruptia si necinstea ca mod de viata. Daca un individ accepta sa fie condus de o gasca de analfabeti functionali, penali....inseamna ca si el este tot din acelasi aluat.Vai mama lor de putregaiuri.

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Hai la vot!
Mergi la: