back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Voi stiti cu cine sunteti colegi in forum???

 


 
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
 
Fosta membra 9am.ro

4462 mesaje
Membru din: 27/02/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Martie 2010, ora 19:07

cu ditamai dumnezeii de pe pamant, bai!

ia uite aici unu, educat, civilizat, cu multa deschidere pentru dialog decent

De la: camioneros70 la 8 Martie 2010, 18:22 Pentru : bad
Subiect: [fara subiect]

Mesaj:
Cocoºel , dacã nu te liniºteºti , JUR , cã vin dupã tine !!! Te-am avertizat !! Eu vreau liniºte pe forum , iar dacã nu încetezi cu mitocãniile dau pe privat exact cine eºti !! Tu nu mã cunoºti ºi nici prin cap nu-þi trece cu cine stai de vorbã !!!
ªtiu TOT despre tine .... ªi mai ales , cine eºti !!!
nu te pune , te rog cu umila mea bunãvoinþã , cã la mine e scurtã ....
Ori eºti om ca toatã lume ºi în limita bunului simþ postez , dar nu ca pe Garbo ... Kudika n-o aduc în discuþie cu tine ...
Fii atent , eu acum te rog , DAR ÎÞI PROMIT SOLEMN , CÃ DATA VIITOARE DAI CU OCHII DE MINE !!!
ALEGEREA ÎÞI APARÞINEEE !! REPET , ÎÞI APARÞINE !!!
Ne-am înþeles pânã aici ???????


Fosta membra 9am.ro

4462 mesaje
Membru din: 27/02/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Martie 2010, ora 19:18

cristinaela11, m-am razgandit, nu-ti mai taia venele, lasa-le sa creasca
desi, cred ca lumea banuieste care e dintele ala impotriva mea si fara sa mai postez mesajele private de la tine


ississ

332 mesaje
Membru din: 8/03/2010
Oras: Fagaras

Postat pe: 8 Martie 2010, ora 21:04


Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

254 mesaje
Membru din: 8/03/2010
Oras: Oradea

Postat pe: 8 Martie 2010, ora 21:04

De la: ississ, la data 2010-03-08 21:04:08



Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

4462 mesaje
Membru din: 27/02/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Martie 2010, ora 21:30

De la: camioneros70 la 8 Martie 2010, 21:26 Pentru : bad
Subiect: [fara subiect]

Mesaj:
Bãi penis de puricel , .... eu te-am avertIzat !!!!
PAZNICULE !!!
BARBUGIULE !!!!

....Prima oarã când o sã-þi disparã potatia , sã ºtii cã sunt acolo , onanistule !!!
Dar o sã fiu blajin cu tine !!! Te las ...la mânuþe , sã poþi împinge cãrucioru' !!!

Eu nu glumesc fraiere , o sã vezi !!!




Fosta membra 9am.ro

2700 mesaje
Membru din: 10/06/2009
Postat pe: 8 Martie 2010, ora 21:36

Bad , provoci pe privat pe urmã publici pe oficial ???



... Asta dovedeºte cã þi-e fricã !!!
Eu þi-am spus cã nu ºtii cu cine te pui !!!



...Te rad !!! Ai auzit de miliþienii internauþi ???? Nuuuuu ????????

Nasol !!!!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

2700 mesaje
Membru din: 10/06/2009
Postat pe: 8 Martie 2010, ora 21:38

De la: bad la 8 Martie 2010, 17:59 Pentru : camioneros70
Subiect: bai manivela,

Mesaj:
discuta cu bunii tai amici zat si nicki daca vrei liniste:P

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

2700 mesaje
Membru din: 10/06/2009
Postat pe: 8 Martie 2010, ora 21:39

De la: bad la 8 Martie 2010, 18:58 Pentru : camioneros70
Subiect: :))))))))))

Mesaj:
tu ori esti idiot, ori esti idiot!:)))))))))
asa-i ca te-au abuzat sexual ambii parinti, sau ma rog, si tatii, cand erai mic?:)))))))))
ia mai suge o data boule, poate iti transmit eu macar un neuron:P:P:))


Fosta membra 9am.ro

4462 mesaje
Membru din: 27/02/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Martie 2010, ora 21:39

ma pun si io cu toti idiotii, de plictiseala
vezi ca mai ai o placinta


Fosta membra 9am.ro

2700 mesaje
Membru din: 10/06/2009
Postat pe: 8 Martie 2010, ora 21:40

De la: bad la 8 Martie 2010, 21:38 Pentru : camioneros70
Subiect: buricu' pamantului:)))))))))))))

Mesaj:
hai la mine daca te tin curelele:)))))))))
Bai, io credeam ca numa' te prefaci, da' esti cretinoid fara scapare, zau!:)))
Apropos, cuvantul asta, cretinoid, l-am "inventat eu intr-un forum azi raposat, in urma cu 4-5 ani, mamaligarule:P:P:P

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

4462 mesaje
Membru din: 27/02/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Martie 2010, ora 21:41

De la: camioneros70, la data 2010-03-08 21:39:05 De la: bad la 8 Martie 2010, 18:58 Pentru : camioneros70
Subiect: :))))))))))

Mesaj:
tu ori esti idiot, ori esti idiot!:)))))))))
asa-i ca te-au abuzat sexual ambii parinti, sau ma rog, si tatii, cand erai mic?:)))))))))
ia mai suge o data boule, poate iti transmit eu macar un neuron:P:P:))


felicitari, te-ai conformat ca un catzelus dresat!
acum sa asteptam sa-si faca efectul


Fosta membra 9am.ro

2700 mesaje
Membru din: 10/06/2009
Postat pe: 8 Martie 2010, ora 21:42

Bãiatul ãsta vrea sã distrugã forumul dragii mei !!
Ori îl ignorãm ºi ne vedem de viaþa lui ... ãstaaa ... a noastrã , ori ...ar mai fi o soluþie !!!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

4462 mesaje
Membru din: 27/02/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Martie 2010, ora 21:46

De la: camioneros70, la data 2010-03-08 21:42:39Bãiatul ãsta vrea sã distrugã forumul dragii mei !!
Ori îl ignorãm ºi ne vedem de viaþa lui ... ãstaaa ... a noastrã , ori ...ar mai fi o soluþie !!!


bai manivela militziana, lumea asteapta sa publici "sivi"-ul meu
hai, baga mare sau iti bag io ceva


Fosta membra 9am.ro

4462 mesaje
Membru din: 27/02/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Martie 2010, ora 21:54

cum era de asteptat, "militzianului internaut" i s-a inmuiat bastonul si nu mai are cu ce sa gandeaca


Fosta membra 9am.ro

104 mesaje
Membru din: 19/02/2010
Postat pe: 9 Martie 2010, ora 19:56

De la: bad, la data 2010-03-08 19:18:59cristinaela11, m-am razgandit, nu-ti mai taia venele, lasa-le sa creasca
desi, cred ca lumea banuieste care e dintele ala impotriva mea si fara sa mai postez mesajele private de la tine
Nu pot avea nimic impotriva ta Bad pentru ca nu te cunisc.Am crezut la inceput ca bravezi de aceea voiam sa ma apropii de tine si daca tu ii ironizai pe toti am incercat sa glumesc cu tine dar se vede ca n-ai simtul umorului. Pe mine nu ma afecteaza prostia nimanui atata timp caat nu atenteaza la persoana mea. Relaxeaza-te si incearca si nu te mai lua de colegii de forum.Fiecare avem viata noastra cu problemele de acasa si de la job si aici intram sa ne relaxam intre prieteni.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

4462 mesaje
Membru din: 27/02/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 10 Martie 2010, ora 06:39

De la: cristinaela11, la data 2010-03-09 19:56:58
De la: bad, la data 2010-03-08 19:18:59cristinaela11, m-am razgandit, nu-ti mai taia venele, lasa-le sa creasca
desi, cred ca lumea banuieste care e dintele ala impotriva mea si fara sa mai postez mesajele private de la tine
Nu pot avea nimic impotriva ta Bad pentru ca nu te cunisc.Am crezut la inceput ca bravezi de aceea voiam sa ma apropii de tine si daca tu ii ironizai pe toti am incercat sa glumesc cu tine dar se vede ca n-ai simtul umorului. Pe mine nu ma afecteaza prostia nimanui atata timp caat nu atenteaza la persoana mea. Relaxeaza-te si incearca si nu te mai lua de colegii de forum.Fiecare avem viata noastra cu problemele de acasa si de la job si aici intram sa ne relaxam intre prieteni.


citeste-ti emanatiile si ia aminte
pentru ca stralucita ta existentza umila nu ma intereseaza nici cat negru sub unghie


Fosta membra 9am.ro

8971 mesaje
Membru din: 9/11/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 10 Martie 2010, ora 06:46

De la: bad, la data 2010-03-10 06:39:52
De la: cristinaela11, la data 2010-03-09 19:56:58
De la: bad, la data 2010-03-08 19:18:59cristinaela11, m-am razgandit, nu-ti mai taia venele, lasa-le sa creasca
desi, cred ca lumea banuieste care e dintele ala impotriva mea si fara sa mai postez mesajele private de la tine
Nu pot avea nimic impotriva ta Bad pentru ca nu te cunisc.Am crezut la inceput ca bravezi de aceea voiam sa ma apropii de tine si daca tu ii ironizai pe toti am incercat sa glumesc cu tine dar se vede ca n-ai simtul umorului. Pe mine nu ma afecteaza prostia nimanui atata timp caat nu atenteaza la persoana mea. Relaxeaza-te si incearca si nu te mai lua de colegii de forum.Fiecare avem viata noastra cu problemele de acasa si de la job si aici intram sa ne relaxam intre prieteni.


citeste-ti emanatiile si ia aminte
pentru ca stralucita ta existentza umila nu ma intereseaza nici cat negru sub unghie

dar daca te rog si eu,ce zici?

Raporteaza abuz de limbaj
"Stiu cine sunt si imi place asa cum sunt"Am incredere in mine orice s-ar intampla. Sufletul meu stie sa aleaga exact ceea ce am nevoie, sunt convinsa ca exista un rost divin in tot ceea ce se petrece si ca nimic nu este intamplator.....AM SA-MI AMINTESC IN FIECARE DIMINEATA....... -Sa rad mult si des; -Sa castig respectul oamenilor inteligenti si afectiunea copiilor; -Sa obtin aprecierea criticilor corecte si sa indur tradarea prietenilor ipocriti; -Sa apreciez ceea ce este frumos si sa descopar ce este bun in fiecare; -Sa fac astfel ca macar un suflet sa stie ce inseamna dragostea pentru ca traiesti tu; -Sa las in urma mea o lume un pic mai buna.......
Fosta membra 9am.ro

4462 mesaje
Membru din: 27/02/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 10 Martie 2010, ora 06:52

mariana, regulile, etichetele, comportamentul dupa dictare, adresatul doar cu permisul purceilor sefi, omagierea acelorasi "inalte" personalitati...toate astea nu-s de mine
daca voi, sau o parte din voi, admiteti sa fiti papusile unor grobieni gaunosi, lipsiti de orice urma de echilibru, cu o spoiala de cultura de nivel adjunct de magazioner dar care va impresioneaza cu manifestari de "cicalala balaceanca", e strict problema voastra
eu ii tratez ca pe jucarii cand am chef, sau cu cate un shut in bot cand ma plictisesc
cu alte cuvinte eu nu respect nici reguli nici ierarhii


Fosta membra 9am.ro

8971 mesaje
Membru din: 9/11/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 10 Martie 2010, ora 06:59

De la: bad, la data 2010-03-10 06:52:46mariana, regulile, etichetele, comportamentul dupa dictare, adresatul doar cu permisul purceilor sefi, omagierea acelorasi "inalte" personalitati...toate astea nu-s de mine
daca voi, sau o parte din voi, admiteti sa fiti papusile unor grobieni gaunosi, lipsiti de orice urma de echilibru, cu o spoiala de cultura de nivel adjunct de magazioner dar care va impresioneaza cu manifestari de "cicalala balaceanca", e strict problema voastra
eu ii tratez ca pe jucarii cand am chef, sau cu cate un shut in bot cand ma plictisesc
cu alte cuvinte eu nu respect nici reguli nici ierarhii

te inteleg ca este treba ta si i-ti respect decizia,dar ce nu inteleg eu este ce ai cu noi ? de ce ne terorizezi pe noi, pe noi cei care te tratam cu respect...de ce BAD?


"Stiu cine sunt si imi place asa cum sunt"Am incredere in mine orice s-ar intampla. Sufletul meu stie sa aleaga exact ceea ce am nevoie, sunt convinsa ca exista un rost divin in tot ceea ce se petrece si ca nimic nu este intamplator.....AM SA-MI AMINTESC IN FIECARE DIMINEATA....... -Sa rad mult si des; -Sa castig respectul oamenilor inteligenti si afectiunea copiilor; -Sa obtin aprecierea criticilor corecte si sa indur tradarea prietenilor ipocriti; -Sa apreciez ceea ce este frumos si sa descopar ce este bun in fiecare; -Sa fac astfel ca macar un suflet sa stie ce inseamna dragostea pentru ca traiesti tu; -Sa las in urma mea o lume un pic mai buna.......
Fosta membra 9am.ro

4462 mesaje
Membru din: 27/02/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 10 Martie 2010, ora 07:04

mariana, pana si ce spui tu acum e tot o manipulare a unor neterminati
Ce fac eu celor care ma trateaza, nu neaparat cu respect, dar fara sa jigneasca?! Ca v-as teroriza - asta v-au indus-o cei doi "mari barbati, mari caractere", ca sa va determine sa-mi sariti cat mai multi in cap, ei fiind prea putini la o coaja asa tare
Urmareste cu mai multa atentie, te rog, eu am doar doi clienti aici si eventual un al treilea, prostituata reformata c3ly, da' aia o sa dispara curand. In rest, apriori sunt amici, apoi exact ce doreste fiecare


Fosta membra 9am.ro

8971 mesaje
Membru din: 9/11/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 10 Martie 2010, ora 07:14

De la: bad, la data 2010-03-10 07:04:31mariana, pana si ce spui tu acum e tot o manipulare a unor neterminati
Ce fac eu celor care ma trateaza, nu neaparat cu respect, dar fara sa jigneasca?! Ca v-as teroriza - asta v-au indus-o cei doi "mari barbati, mari caractere", ca sa va determine sa-mi sariti cat mai multi in cap, ei fiind prea putini la o coaja asa tare
Urmareste cu mai multa atentie, te rog, eu am doar doi clienti aici si eventual un al treilea, prostituata reformata c3ly, da' aia o sa dispara curand. In rest, apriori sunt amici, apoi exact ce doreste fiecare

problema care nu o intelegi tu ,este ca facindu-le rau lor i-mi faci si mie... ingroapa securea razboiului macar pt noi ceilalti....po-ti vorbi cu ceilalti civilizat,pt ca stiu ca poti, si ocoleste-i pe ei ...e chiar atit de greu? nu poti sa treci peste orgoliul asta nemasurat? hai ca poti


"Stiu cine sunt si imi place asa cum sunt"Am incredere in mine orice s-ar intampla. Sufletul meu stie sa aleaga exact ceea ce am nevoie, sunt convinsa ca exista un rost divin in tot ceea ce se petrece si ca nimic nu este intamplator.....AM SA-MI AMINTESC IN FIECARE DIMINEATA....... -Sa rad mult si des; -Sa castig respectul oamenilor inteligenti si afectiunea copiilor; -Sa obtin aprecierea criticilor corecte si sa indur tradarea prietenilor ipocriti; -Sa apreciez ceea ce este frumos si sa descopar ce este bun in fiecare; -Sa fac astfel ca macar un suflet sa stie ce inseamna dragostea pentru ca traiesti tu; -Sa las in urma mea o lume un pic mai buna.......
Fosta membra 9am.ro

4462 mesaje
Membru din: 27/02/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 10 Martie 2010, ora 07:16

inca un pic, sa-i invat toate numerele de dresaj, dupa aia o sa rasufli linistita


c3ly

1597 mesaje
Membru din: 12/01/2010
Oras: Targoviste

Postat pe: 10 Martie 2010, ora 14:47

De la: bad, la data 2010-03-10 07:04:31mariana, pana si ce spui tu acum e tot o manipulare a unor neterminati
Ce fac eu celor care ma trateaza, nu neaparat cu respect, dar fara sa jigneasca?! Ca v-as teroriza - asta v-au indus-o cei doi "mari barbati, mari caractere", ca sa va determine sa-mi sariti cat mai multi in cap, ei fiind prea putini la o coaja asa tare
Urmareste cu mai multa atentie, te rog, eu am doar doi clienti aici si eventual un al treilea, prostituata reformata c3ly, da' aia o sa dispara curand. In rest, apriori sunt amici, apoi exact ce doreste fiecare


nu imi mai face profilu ..ca nu te pricepi..
ramai in lumea ta (virtuala,visator)ca in lumea reala...nu iti face pielea ..nici cit o cafea...


Acum Asculti Radio Acasa La Romani In Direct Pe Xat http://xat.com/RadioAcasaLaRomani
c3ly

1597 mesaje
Membru din: 12/01/2010
Oras: Targoviste

Postat pe: 10 Martie 2010, ora 14:55

bad (pik_nik)


Iti scriu pt a recunoaste ca am facut o mare greseala.
Consider ca ti-am acordat mult prea multa importanta, ti-am alocat mult prea mult timp din al meu timp liber. Asta nu ar fi fost nimic rau, daca manifestarile tale ar fi lasat sa se intrevada altceva decat taranism marcat, vulgaritate, prostie(nerecunoscuta...nu ma astept sa zici: da, sunt prost!!!), oftica sora cu turbarea si infatuare cat cuprinde(la capitolul injuraturi si jigniri de fapt, ai toate motivele sa fii mandru).
Si toate astea pt ce? Orgoliu tau frant . Ce ti se pare asa extraordinar si greu de acceptat? E plin de tarani. Hai ca unii raman acolo unde s-au nascut, dar altii, deh, mai ambitiosi vin la oras ca pelerinii la Mecca. Si aici la nivel forumistic sunt multi...
Deci, cam cat de urat am vorbit cand am spus toate astea sau cand mi-am expus alte pareri despre tine?
Despre tine nu mai am ce sa zic(am zis destule, din pacate nu vor avea nici un efect asupra ta, e greu totusi sa te schimbi peste noapte; taran esti, taran o sa ramai). Despre mine, crezi ce vrei, continua scenariile si compunerile; de data asta insa, nu o sa-mi mai pierd timpul raspunzandu-ti tie; te-ai prins: prostia si grotescul tau ma pun in situatia de a nu sti cum sa-ti raspund.
Nu te chinui sa scrii ceva inteligent sau cu "strigaturi". I'm off.
Te las cu baietii, poate va descoperiti puncte comune, va cunoasteti mai bine si pana la urma va imprieteniti!

Succes.
Nu te pup ca mi-e sila de tine!


Raporteaza abuz de limbaj
Acum Asculti Radio Acasa La Romani In Direct Pe Xat http://xat.com/RadioAcasaLaRomani
Fosta membra 9am.ro

1888 mesaje
Membru din: 24/02/2010
Postat pe: 10 Martie 2010, ora 20:12

Intrebarea din topic e interesanta dar ce facem cu raspunsul? Am citit toata "pagina" si mi s-a parut ca acest topic nou e construit pentru cei care au de platit ceva celor cu care alta data s-au inteles dar din varii motive firul prieteniei s-a rupt! Inseamna ca undeva a fost prea subtire, ca forta cu care s-a tras de el a fost prea mare. Din toti cei de pe forum, personal nu cunosc pe nimeni dar abia astept sa deschid pagina de pe 9am sa vad daca nu am vreun mesaj numai al meu. Uneori gasesc si cate trei mesaje pentru ca mie imi place sa trimit ca multumire ca a vrut sa-mi devina prieten sau sa-i devin, in functie de cel care a propus. Scriu mesaje si numai cand vreau sa ma lamuresc intr-o anumita situatie despre un subiect, etc. Unii chiar au dorit sa intre in legatura cu mine prin messenger si am acceptat si din cand in cand ne bucuram ca ne intalnim. Acum ce fac cu tot ce am scris sau am citit? Sa incep sa ma ingrijorez ca ceea ce parea a fi particular poate deveni public? Si iata ca ma intreb: pe cine cunosc de pe Forum? Abia acum caut si gasesc raspunsul : pe nimeni! Un lucru tot nu inteleg! Daca intram in dialog unii cu altii inseamna ca in viata reala ceva nu merge, pentru ca nu totdeauna pretinsii prieteni iti sunt chiar prieteni, ca in familie nu totdeauna asculti muzica sufletului care nu raneste, cat despre rude... in penuria asta de constiinta civica la ei trebuie sa te astepti cel mai putin. Eu analizez acum cateva persoane care, in momentul cand am aflat cate ceva despre ei m-am bucurat daca era bucurie ceea ce aflam si sufeream fizic de necazurile lor. Am plecat dar faptul ca imi lipseati m-am reintors! La ce m-am reintors? La cine? La frica de a nu interveni ca se interpreteaza gresit si trebuie sa fug la topicul cu "Iarta-ma"? Mereu gasim cusururi la unii si multa intelepciune la altii. Care e criteriul dupa care ne evaluam? O sa infiintam sabloane? Chestionare cu raspunsul a: b sau c? Sau toate trei sau niciunul? Sa lasam lucrurile sa evolueze de la sine fara sa ne mai tragem toata ziua de maneca: hei, tu esti rau! Nu credeti in selectia naturala? Nici eu nu cred totdeauna dar cred in perpetua dezvoltare a simtului civic, a trairii in colectivitatea noastra virtuala.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

4462 mesaje
Membru din: 27/02/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 10 Martie 2010, ora 20:19

nori, asta-i baba prostituata pensionara de care ziceam eu mai devreme
s-a tarat in limba dupa mine prin alt forum, si-a luat-o mereu in bot, pentru ca nici rupt de beat nu mi-as face de lucru cu asemenea taraturi, si ce a facut gioarsa? pai a iscat scandalul in doua forumuri, implicand tembeli de teapa ei pe care a reusit sa-i pacaleasca
ura, ciuda, si tot ce mai e din "familia" asta se observa clar in "scrisoarea" ei "inteleapta"
Sa fim seriosi, asemenea otrepe nici macar umbra nu mai au, d'apoi sa le mai dai si importantza
Tu ai vazut poze cu cainele meu. Ce zici de "aprecierile" de zoofil, de exemplu, pe care le-a facut carpa asta?


Fosta membra 9am.ro

11272 mesaje
Membru din: 21/11/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 10 Martie 2010, ora 20:26

De la: bad, la data 2010-03-10 20:19:04nori, asta-i baba prostituata pensionara de care ziceam eu mai devreme
s-a tarat in limba dupa mine prin alt forum, si-a luat-o mereu in bot, pentru ca nici rupt de beat nu mi-as face de lucru cu asemenea taraturi, si ce a facut gioarsa? pai a iscat scandalul in doua forumuri, implicand tembeli de teapa ei pe care a reusit sa-i pacaleasca
ura, ciuda, si tot ce mai e din "familia" asta se observa clar in "scrisoarea" ei "inteleapta"
Sa fim seriosi, asemenea otrepe nici macar umbra nu mai au, d'apoi sa le mai dai si importantza
Tu ai vazut poze cu cainele meu. Ce zici de "aprecierile" de zoofil, de exemplu, pe care le-a facut carpa asta?
ESTI MINCINOS SI NESIMTIT

Raporteaza abuz de limbaj
toti avem dreptate,toti aveti dreptate,toti stim adevarul,toti stiti adevarul,fiecare are dreptate,fiecare cunoaste adevarul,FIECARE ARE DREPTATEA SI ADEVARUL SAU- TRAIASCA DREPTATEA si ADEVARUL !!! Nu scuipa niciodata in oglinda!!! Intotdeauna poti face mai mult decat ai facut pana acum,niciodata nu e prea tarziu !!! Tot mai multi oameni ne vor binele,d'aia ne merge rau !!! "Orice adevar trece prin 3 faze:mai intai este ridiculizat, apoi trezeste o opozitie violenta,si in sfarsit este acceptat ca fiind evident de la sine"-Avicena. Daca nu stiu ca nu stiu, atunci mi se pare ca stiu. ANUNT UMANITAR :Rog Prostii si Cretinii,sa stea departe de mine !!! “Nu poti sa tratezi ochiul fara sa tii cont de cap, nu poti sa tratezi capul fara sa tii cont de minte si nu poti sa tratezi mintea fara sa tii cont de sufletul si spiritul omului.” (Zamolxe) http://www.youtube.com/watch?v=tNu44XzTnLY Sunt doua feluri de a-ti trai viata... Unul - de a crede ca nu exista miracole. Altul - de a crede ca totul este un miracol. Albert Einstein DACA N-AM AVEA DEFECTE,NU NE-AR FACE PLACERE SA LE VEDEM PE ALE CELORLALTI,TOTI SUNTEM DEFECTI DESI NOI NE VEDEM NUMAI CALITATILE ....Barbatii conduc lumea. Femeile ii conduc pe barbati.....Caracterul fara inteligenta poate mult, dar inteligenta fara caracter nu valoreaza nimic. (CICERO )...Un om singur nu are nici o putere,puterea i-o dau cei care-l sustin...Vorba multa,saracia omului...Cine nu este corect cu el insusi,nu poate convinge pe nimeni de adevarul spuselor sale. Toti oamenii normali se inteleg in probleme de viata,stiinte si creatie. Nu-ti dori prea multe,n-o sa ai unde le pune. Mare pacat trebuie sa fie viata,daca se pedepseste cu moartea." Exista batalii pe care este bine sa le ocolesti , nu din teama ca le - ai putea pierde , ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu - le " Gelu Negrea Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea[Georges Brassens] Nimeni nu este destul de inteligent ca sa poata convinge un prost ca e prost. Rau e cand esti prost,dar si mai rau este cand nu-ti dai seama ca esti prost,crezandu-te inteligent.Credeti in cel ce cauta ADEVARUL si feriti-va de cei care l-au gasit. Adevarul este pretutindeni,dar nu-l recunoaste decat cel care-l cauta-NICOLAE IORGA Primul om care a preferat sa injure decat sa dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizatiei-SIGMUND FREUD Daca vrei sa cunosti un om cu adevarat,da-i o functie de conducere-ROBERT BRASILLACH Nimic nu este mai scump decat ceea ce primesti gratis. Cu cat regulile sunt mai stricte,cu atat capul care le-a conceput este mai prost- JEAN de la BRUYERE Nu e greu sa fii darnic azi,greu este sa nu regreti maine-JULES RENARD Bine ne pot face numai anumiti oameni,rau ne poate face orice prost ...Un snob este un om care a fost educat mai mult decat ii permitea inteligenta.....Este bine sa lasi bautura....insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.....
Fosta membra 9am.ro

4462 mesaje
Membru din: 27/02/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 10 Martie 2010, ora 20:39

De la: florinpreda999, la data 2010-03-10 20:26:49
De la: bad, la data 2010-03-10 20:19:04nori, asta-i baba prostituata pensionara de care ziceam eu mai devreme
s-a tarat in limba dupa mine prin alt forum, si-a luat-o mereu in bot, pentru ca nici rupt de beat nu mi-as face de lucru cu asemenea taraturi, si ce a facut gioarsa? pai a iscat scandalul in doua forumuri, implicand tembeli de teapa ei pe care a reusit sa-i pacaleasca
ura, ciuda, si tot ce mai e din "familia" asta se observa clar in "scrisoarea" ei "inteleapta"
Sa fim seriosi, asemenea otrepe nici macar umbra nu mai au, d'apoi sa le mai dai si importantza
Tu ai vazut poze cu cainele meu. Ce zici de "aprecierile" de zoofil, de exemplu, pe care le-a facut carpa asta?
ESTI MINCINOS SI NESIMTIT



io n-am vrut sa dau exemple de "pacalici", da' daca te-ai simtit...


Fosta membra 9am.ro

1888 mesaje
Membru din: 24/02/2010
Postat pe: 10 Martie 2010, ora 20:44

De la: bad, la data 2010-03-10 20:19:04nori, asta-i baba prostituata pensionara de care ziceam eu mai devreme
s-a tarat in limba dupa mine prin alt forum, si-a luat-o mereu in bot, pentru ca nici rupt de beat nu mi-as face de lucru cu asemenea taraturi, si ce a facut gioarsa? pai a iscat scandalul in doua forumuri, implicand tembeli de teapa ei pe care a reusit sa-i pacaleasca
ura, ciuda, si tot ce mai e din "familia" asta se observa clar in "scrisoarea" ei "inteleapta"
Sa fim seriosi, asemenea otrepe nici macar umbra nu mai au, d'apoi sa le mai dai si importantza
Tu ai vazut poze cu cainele meu. Ce zici de "aprecierile" de zoofil, de exemplu, pe care le-a facut carpa asta?

Bad, din punctul meu de vedere sa nu astepti ca te voi ataca pe la spate daca ma pot folosi de aceasta sintagma. Eu daca pot sa apropii pe cineva de mine, o fac cu bun simt atata cat sunt inspirata in acel moment. In privinta ta, e valabila si reciproca. Nu poti striga dupa cineva "hotule" numai pentru ca ai fi auzit ca se spune asa ceva despre el. Eu o sa trec din nou la pozele tale pentru ca de obicei nu iau in seama cine si ce scrie, fiind atenta ca ceea ce vreau eu sa transmit sa fie adecvat tabloului dar sa aiba si putin umor si putin respect pentru "proprietar". Pana acum nu avem ce ne reprosa reciproc, din contra si sper sa nu ni se intample nimic in relatia amicala pe care o intretinem amandoi indiferent ca unii se vor supara. Aici fiecare e liber!

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

2279 mesaje
Membru din: 5/03/2010
Postat pe: 10 Martie 2010, ora 20:46

Norisor, pe unde ai plutit? hai la masa mea te rog vreau sa-ti soptesc un descantec la ureche, sa se duca tristetile, sa piara framntarile, sa ne bucuram de clipa frumoasa...

Raporteaza abuz de limbaj
Nu trageti in pianist! 24 aprilie 2010 - Am iubit acest forum si va multumesc pentru orele frumoase petrecute impreuna!
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului voi stiti cu cine sunteti colegi in forum???
Mergi la: