back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Ce sport practicam?avem timp pentru asa ceva?

 


 
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
 
Fosta membra 9am.ro

810 mesaje
Membru din: 11/03/2009
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 3 Mai 2009, ora 22:20



Faceti sport acasa?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

3915 mesaje
Membru din: 13/01/2010
Postat pe: 22 Februarie 2010, ora 16:43

De la: atingerea_Zephyrului, la data 2009-05-03 22:20:37

Faceti sport acasa?
Da, Alergarea in virtual si saritura din topice


Prototypa

197 mesaje
Membru din: 2/11/2009
Postat pe: 23 Februarie 2010, ora 22:28

Eu nu fac sport acasa,nu cred ca este f eficient...asa ca prefer sala Am fost inscrisa o luna si ma gandesc sa ma inscrie din nou si s-o tin pana la vara

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

5243 mesaje
Membru din: 11/08/2009
Postat pe: 27 Februarie 2010, ora 03:05

De la: Prototypa, la data 2010-02-23 22:28:20Eu nu fac sport acasa,nu cred ca este f eficient...asa ca prefer sala Am fost inscrisa o luna si ma gandesc sa ma inscrie din nou si s-o tin pana la vara




Sporturi pentru....acasa : sah si go !


Raporteaza abuz de limbaj
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 27 Februarie 2010, ora 03:12

Eu nu am loc. Mai bine trag un mers rapid si se rezolva. Oricum nici ciini nu au timp sa vada ce a trecut pe linga ei.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
sergent_shocker

38 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 27 Februarie 2010, ora 10:50

Innainte nu aveam timp sa fac sport apoi am aflat ca am o boala rara care distruge mobilitatea corpului transformand cartilagiile in os. Dureri mari. Pe langa tratament medicul a zis "Sport! Mult sport!"
Sincer, fumator fiind, ma simt mult, mult mai bine facand sport in fiecare dimineata, alerg mai mult, nu mai obosesc la fel de repede, putere in a ridica chestii.

Nu ma duc la sala, fac exercitii simple, flotari pt piept pt triceps, genoflexiuni, abdomene, am 2 sticle de 5 litri care le-am umplut cu nisip pentru biceps.

A fost greu primele 3 sapt , ma simteam extenuat seara, dar corpul are o abilitate fermecatoare: adaptarea la mediu. Innainte nici pofta de mancare nu aveam , mancam 1 data / zi. Acum de 3-4 ori. N-am mai racit de 2 ani asa grav sau daca prind o raceala fac mai mult sport, beau cei, fara medicamente, ma plimb pe afara chiar iarna. Orice dar nu stau in pat, mai rau ma simt stand in pat, facand miscare, sangele se misca mai repede in organism distribuind proteinele si anticorpii necesari sa elimine raceala, beti multe lichide. Urina nu este o chestie pe care o scoti ca sa elimini apa care ai baut-o cel mai important rol al urinei este ca prin ea elimini microbii si impuritatile din corp.
Spre exemplu: cei aflati pe ocean timp de 1-2-3 saptamani si nu au apa potabila le ies bube rau si multe pe tot corpul, din cauza ca nu au apa care apoi sa elimine infectiile prin urina.

Sexul s-a imbunatatit de 200-300%.

una peste alata este greu la inceput dar cresc performantele fizice.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

5 mesaje
Membru din: 29/12/2009
Postat pe: 27 Februarie 2010, ora 14:58

Si mie imi place sportul, dar nu am posibilitate sa-l fac mereu, in schimb ma documentez si ador sa citesc pe forumuri, asa am descoperit ca la voi, in Bucuresti, este un club care organizeaza alergari in Parcul Tineretului si in alte zone ale capitalei, in fiecare duminica dimineata, la ora 10.00.E ceva super asa, te poti duce cand vrei si, cica, au si medic care te indruma, am intrat si pe situl clubului si mi-a placut enorm sfaturile lui si mai ales rubrica de calculatoare :
TABEL CU TIMPI PARTIALI IN FUNCTIE DE VITEZA (CONSTANTA) DE ALERGARE

CALCULATOR PENTRU MARATON SI SEMIMARATON - RITM SI TIMP

CALCULATOR - IMC (indice de masa corporala)

CALCULATOR - RATA METABOLICA BAZALA

VALORILE NUTRITIONALE ALE ALIMENTELOR (tabel)

CONSUMUL CALORIC AL DIVERSELOR TIPURI DE EFORT FIZIC (tabel)

CALCULATOR - FRECVENTA CARDIACA OPTIMA

CALCULATOR - CONSUMUL CALORIC AL DIVERSELOR ACTIVITATI FIZICE

CALCULATOR - CONSUM DE OXIGEN

CALCULATOR - SUPRAFATA CORPORALA

CALCULATOR - PIERDERE APA IN TIMPUL EFORTULUI FIZIC

CALCULATOR - NUTRIENTI IN DIETA ZILNICA

CALCULATOR - NECESAR ZILNIC DE APA

CALCULATOR - PROCENT DE GRASIME CORPORALA 1

CALCULATOR - PROCENT DE GRASIME CORPORALA 2

CALCULATOR - GREUTATE IDEALA

INDICELE GLICEMIC AL ALIMENTELOR (tabel)

www.maraton.info.ro/calculatoare.html

Eu, de o luna, ma ghidez de pe aceste calculatoare si, desi nu reusesc sa fac mult sport,seara alerg cite1- 2 km , am dat jos 10 kg, (atat, spirulina am luat in aceasta perioada, cate doua dimineata si seara),ceea ce nu am reusit altadata, chiar daca foloseam diverse medicamente cu renume pentru slabit.
Clubul se cheama : ro club maraton
Norocosilor!!!!!!!!! Va invidiez......

Raporteaza abuz de limbaj
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 1 Martie 2010, ora 06:37

De la: 9am179900, la data 2010-02-27 14:58:54Si mie imi place sportul, dar nu am posibilitate sa-l fac mereu, in schimb ma documentez si ador sa citesc pe forumuri, asa am descoperit ca la voi, in Bucuresti, este un club care organizeaza alergari in Parcul Tineretului si in alte zone ale capitalei, in fiecare duminica dimineata, la ora 10.00.E ceva super asa, te poti duce cand vrei si, cica, au si medic care te indruma, am intrat si pe situl clubului si mi-a placut enorm sfaturile lui si mai ales rubrica de calculatoare :
TABEL CU TIMPI PARTIALI IN FUNCTIE DE VITEZA (CONSTANTA) DE ALERGARE

CALCULATOR PENTRU MARATON SI SEMIMARATON - RITM SI TIMP

CALCULATOR - IMC (indice de masa corporala)

CALCULATOR - RATA METABOLICA BAZALA

VALORILE NUTRITIONALE ALE ALIMENTELOR (tabel)

CONSUMUL CALORIC AL DIVERSELOR TIPURI DE EFORT FIZIC (tabel)

CALCULATOR - FRECVENTA CARDIACA OPTIMA

CALCULATOR - CONSUMUL CALORIC AL DIVERSELOR ACTIVITATI FIZICE

CALCULATOR - CONSUM DE OXIGEN

CALCULATOR - SUPRAFATA CORPORALA

CALCULATOR - PIERDERE APA IN TIMPUL EFORTULUI FIZIC

CALCULATOR - NUTRIENTI IN DIETA ZILNICA

CALCULATOR - NECESAR ZILNIC DE APA

CALCULATOR - PROCENT DE GRASIME CORPORALA 1

CALCULATOR - PROCENT DE GRASIME CORPORALA 2

CALCULATOR - GREUTATE IDEALA

INDICELE GLICEMIC AL ALIMENTELOR (tabel)

www.maraton.info.ro/calculatoare.html

Eu, de o luna, ma ghidez de pe aceste calculatoare si, desi nu reusesc sa fac mult sport,seara alerg cite1- 2 km , am dat jos 10 kg, (atat, spirulina am luat in aceasta perioada, cate doua dimineata si seara),ceea ce nu am reusit altadata, chiar daca foloseam diverse medicamente cu renume pentru slabit.
Clubul se cheama : ro club maraton
Norocosilor!!!!!!!!! Va invidiez......
Ce efect are spirulina? Si cind nu facu efort si cind faci.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
Fosta membra 9am.ro

4462 mesaje
Membru din: 27/02/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 1 Martie 2010, ora 06:44

mihaitza, se pare ca spirulina e una dintre enzimele care excita in mod placut creierul si asta te face sa vezi viata mai frumoasa, pe tine mai tanar si pe mine mai simpatic

Raporteaza abuz de limbaj
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 1 Martie 2010, ora 07:44

De la: 9am179900, la data 2010-02-27 14:58:54Si mie imi place sportul, dar nu am posibilitate sa-l fac mereu, in schimb ma documentez si ador sa citesc pe forumuri, asa am descoperit ca la voi, in Bucuresti, este un club care organizeaza alergari in Parcul Tineretului si in alte zone ale capitalei, in fiecare duminica dimineata, la ora 10.00.E ceva super asa, te poti duce cand vrei si, cica, au si medic care te indruma, am intrat si pe situl clubului si mi-a placut enorm sfaturile lui si mai ales rubrica de calculatoare :
TABEL CU TIMPI PARTIALI IN FUNCTIE DE VITEZA (CONSTANTA) DE ALERGARE

CALCULATOR PENTRU MARATON SI SEMIMARATON - RITM SI TIMP

CALCULATOR - IMC (indice de masa corporala)

CALCULATOR - RATA METABOLICA BAZALA

VALORILE NUTRITIONALE ALE ALIMENTELOR (tabel)

CONSUMUL CALORIC AL DIVERSELOR TIPURI DE EFORT FIZIC (tabel)

CALCULATOR - FRECVENTA CARDIACA OPTIMA

CALCULATOR - CONSUMUL CALORIC AL DIVERSELOR ACTIVITATI FIZICE

CALCULATOR - CONSUM DE OXIGEN

CALCULATOR - SUPRAFATA CORPORALA

CALCULATOR - PIERDERE APA IN TIMPUL EFORTULUI FIZIC

CALCULATOR - NUTRIENTI IN DIETA ZILNICA

CALCULATOR - NECESAR ZILNIC DE APA

CALCULATOR - PROCENT DE GRASIME CORPORALA 1

CALCULATOR - PROCENT DE GRASIME CORPORALA 2

CALCULATOR - GREUTATE IDEALA

INDICELE GLICEMIC AL ALIMENTELOR (tabel)

www.maraton.info.ro/calculatoare.html

Eu, de o luna, ma ghidez de pe aceste calculatoare si, desi nu reusesc sa fac mult sport,seara alerg cite1- 2 km , am dat jos 10 kg, (atat, spirulina am luat in aceasta perioada, cate doua dimineata si seara),ceea ce nu am reusit altadata, chiar daca foloseam diverse medicamente cu renume pentru slabit.
Clubul se cheama : ro club maraton
Norocosilor!!!!!!!!! Va invidiez......
Ce efect are spirulina

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
Fosta membra 9am.ro

5 mesaje
Membru din: 29/12/2009
Postat pe: 1 Martie 2010, ora 15:18

Spirulina te ajuta sa slabesti prin atenuarea senzatiei de foame si este si un supliment excelent de vitamine si minerale naturale. Nu este pe baza de plante, este o planta, mai precis o alga marina uscata, macinata intr-o pudra fina si presata apoi in comprimate sau capsule.
Rezultatele In programele de scadere a greutatii corporale sint foarte bune, mai ales daca se respecta recomandarea de a lua comprimatul de spirulina cu o jumatate de ora Inaintea mesei pentru efectul de reducere al poftei de mincare.
Spirulina se recomanda in cura de slabire pt a suplini lipsa de vitamine si minerale si pt ca reduce apetitul.Nu slabeste ea in sine ,dar dezintoxica si energizeaza ,iar impreuna cu un regim alimentar mai usor si miscare ,ajuta
Deasemeni e bine sa se tina seama si de fazele lunii, Stiati ca toate curele de slabire se incep in perioada in care luna este in scadere? In aceasta perioada, organismul este ajutat de mecanismele naturale sa elimine kilogramele in plus si sa arda grasimile, in timp pe luna plina procesul este exact invers, sunt stimulate acumularile?
Sfatul meu este urmatorul:
1-luna in descrestere
2-spirulina cu 20 min. inainte de masa
3-masurarea caloriilor dupa calculatoarele dr, Serban, de la MARATON.INFO.COM
4-renuntarea la paine, dulciuri, lichide acidulate
5 -alergari, cat de usoare, dar sa fie
Reusita garantata, eu sunt la a doua incercare, prima a fost acum 15 ani, cand am slabit 15 kg, in 6 luni, dar cu dieta dupa ureche,
Dupa obtinerea greutatii dorite, conteaza foarte mult sa continuui sa alergi si sa nu maninci multa paine, dulciuri si lichide acidulate
Va dores bafta

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

3915 mesaje
Membru din: 13/01/2010
Postat pe: 1 Martie 2010, ora 15:24

De la: 9am179900, la data 2010-03-01 15:18:18Spirulina te ajuta sa slabesti prin atenuarea senzatiei de foame si este si un supliment excelent de vitamine si minerale naturale. Nu este pe baza de plante, este o planta, mai precis o alga marina uscata, macinata intr-o pudra fina si presata apoi in comprimate sau capsule.
Rezultatele In programele de scadere a greutatii corporale sint foarte bune, mai ales daca se respecta recomandarea de a lua comprimatul de spirulina cu o jumatate de ora Inaintea mesei pentru efectul de reducere al poftei de mincare.
Spirulina se recomanda in cura de slabire pt a suplini lipsa de vitamine si minerale si pt ca reduce apetitul.Nu slabeste ea in sine ,dar dezintoxica si energizeaza ,iar impreuna cu un regim alimentar mai usor si miscare ,ajuta
Deasemeni e bine sa se tina seama si de fazele lunii, Stiati ca toate curele de slabire se incep in perioada in care luna este in scadere? In aceasta perioada, organismul este ajutat de mecanismele naturale sa elimine kilogramele in plus si sa arda grasimile, in timp pe luna plina procesul este exact invers, sunt stimulate acumularile?
Sfatul meu este urmatorul:
1-luna in descrestere
2-spirulina cu 20 min. inainte de masa
3-masurarea caloriilor dupa calculatoarele dr, Serban, de la MARATON.INFO.COM
4-renuntarea la paine, dulciuri, lichide acidulate
5 -alergari, cat de usoare, dar sa fie
Reusita garantata, eu sunt la a doua incercare, prima a fost acum 15 ani, cand am slabit 15 kg, in 6 luni, dar cu dieta dupa ureche,
Dupa obtinerea greutatii dorite, conteaza foarte mult sa continuui sa alergi si sa nu maninci multa paine, dulciuri si lichide acidulate
Va dores bafta
A, eu nu doresc sa slabesc 15 kg. Asa 5-6kg Daca slabesc 15 kg ce raman schelet ambalat in piele creponata!

Raporteaza abuz de limbaj
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 6 Aprilie 2010, ora 04:49

De la: bad, la data 2010-03-01 06:44:01mihaitza, se pare ca spirulina e una dintre enzimele care excita in mod placut creierul si asta te face sa vezi viata mai frumoasa, pe tine mai tanar si pe mine mai simpatic

Eu stiam ca are efect de regenerare a ficatului. Dau pe ochi cu ea.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 6 Aprilie 2010, ora 04:52

De la: 9am179900, la data 2010-03-01 15:18:18Spirulina te ajuta sa slabesti prin atenuarea senzatiei de foame si este si un supliment excelent de vitamine si minerale naturale. Nu este pe baza de plante, este o planta, mai precis o alga marina uscata, macinata intr-o pudra fina si presata apoi in comprimate sau capsule.
Rezultatele In programele de scadere a greutatii corporale sint foarte bune, mai ales daca se respecta recomandarea de a lua comprimatul de spirulina cu o jumatate de ora Inaintea mesei pentru efectul de reducere al poftei de mincare.
Spirulina se recomanda in cura de slabire pt a suplini lipsa de vitamine si minerale si pt ca reduce apetitul.Nu slabeste ea in sine ,dar dezintoxica si energizeaza ,iar impreuna cu un regim alimentar mai usor si miscare ,ajuta
Deasemeni e bine sa se tina seama si de fazele lunii, Stiati ca toate curele de slabire se incep in perioada in care luna este in scadere? In aceasta perioada, organismul este ajutat de mecanismele naturale sa elimine kilogramele in plus si sa arda grasimile, in timp pe luna plina procesul este exact invers, sunt stimulate acumularile?
Sfatul meu este urmatorul:
1-luna in descrestere
2-spirulina cu 20 min. inainte de masa
3-masurarea caloriilor dupa calculatoarele dr, Serban, de la MARATON.INFO.COM
4-renuntarea la paine, dulciuri, lichide acidulate
5 -alergari, cat de usoare, dar sa fie
Reusita garantata, eu sunt la a doua incercare, prima a fost acum 15 ani, cand am slabit 15 kg, in 6 luni, dar cu dieta dupa ureche,
Dupa obtinerea greutatii dorite, conteaza foarte mult sa continuui sa alergi si sa nu maninci multa paine, dulciuri si lichide acidulate
Va dores bafta

Multumesc mult. Acum daca esti draguta sa-mi spui unde gasesc spirulina praf ptr intern si extern. Ptr piele. Deci cea mai ieftina. Fiindca presupun ca daca e alga trebuie sa fie ieftina. In capsule e scumpa.
Pe net am gasit doar in capsule.
Multumesc.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
Fosta membra 9am.ro

5 mesaje
Membru din: 29/12/2009
Postat pe: 6 Aprilie 2010, ora 17:10

Nu cunosc de unde se poate procura spirulia in stare pura, dar stiu ca se intrebuinteaza in saloanele de cosmetica, pentru impachetari, deci va puteti informa la unul din saloane

Raporteaza abuz de limbaj
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Aprilie 2010, ora 03:59

De la: 9am179900, la data 2010-04-06 17:10:52Nu cunosc de unde se poate procura spirulia in stare pura, dar stiu ca se intrebuinteaza in saloanele de cosmetica, pentru impachetari, deci va puteti informa la unul din saloane

Mersi. Daca intru acolo sigur ies cu informatii......

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
Fosta membra 9am.ro

8971 mesaje
Membru din: 9/11/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 17 Aprilie 2010, ora 18:32

De la: 9am180342, la data 2010-02-22 16:43:31
De la: atingerea_Zephyrului, la data 2009-05-03 22:20:37

Faceti sport acasa?
Da, Alergarea in virtual si saritura din topice

tocmai vroiam sa dau acest raspuns dar mi-ai luat-o inainte!
ne maninca forumita!

Raporteaza abuz de limbaj
"Stiu cine sunt si imi place asa cum sunt"Am incredere in mine orice s-ar intampla. Sufletul meu stie sa aleaga exact ceea ce am nevoie, sunt convinsa ca exista un rost divin in tot ceea ce se petrece si ca nimic nu este intamplator.....AM SA-MI AMINTESC IN FIECARE DIMINEATA....... -Sa rad mult si des; -Sa castig respectul oamenilor inteligenti si afectiunea copiilor; -Sa obtin aprecierea criticilor corecte si sa indur tradarea prietenilor ipocriti; -Sa apreciez ceea ce este frumos si sa descopar ce este bun in fiecare; -Sa fac astfel ca macar un suflet sa stie ce inseamna dragostea pentru ca traiesti tu; -Sa las in urma mea o lume un pic mai buna.......
Fosta membra 9am.ro

754 mesaje
Membru din: 22/06/2009
Oras: Constanta

Postat pe: 25 Aprilie 2010, ora 17:41

De la: atingerea_Zephyrului, la data 2009-05-03 22:20:37

Faceti sport acasa?

Din punct de vedere medical, unele persoane se masturbeaza si de 2 – 3 ori pe zi, altele de 2 – 3 ori pe saptamana. Masturbarea devine o problema atunci cand apare o problema medicala si brusc apetitul creste sau cand este facuta in public, ori este preferata in locul partenerului, cand este refuzat orgasmul pe care l-ar produce partenerul, ca si atitudine de pedepsire a celuilalt. Este ca si cum ai spune: "poti sa-mi oferi placere dar eu nu vreau sa primesc de la tine, nu vreau sa-ti fac orgasmul meu cadou pentu ca atunci increderea ta ar creste... si de fapt eu vreau sa te simti nesigur/nesigura, incapabil/incapabila de a ma implini sexual. In acest fel te pot controla’’.Este sportul popular sau individual ,national !Pe acest fundament ,PDL ul vrea sa preia conducerea integrala a Romaniei !


PDLei, nu ma lasati PUII MEI,furati cit sunt eu presedinte,sa ne tina romanii minte.Lenuța sa-și plateasca ratele la banca. http://www.youtube.com/watch?v=iYKYDqZsUNo ■9AM: Sunteti multumit de realizarile dumneavoastra de pana acum in fruntea statului? Traian Basescu: Bineinteles. Am facut tot ce mi-am propus. Fiica mea cea mica, Lenuta, a invatat in sfarsit sa scrie si sa citeasca, ca doar nu e in Parlamentul Europeana de doua ani degeaba. Sunt foarte mandru de ea. Sunt multumit si de Ioana, cealalta fiica, ca stie sa invarta banii si afacerile. Altfel, ce sa zic… am fost un prieten bun pentru toti cei care m-au sustinut in campaniile electorale si imi platesc mereu datoriile. ■9AM: Dar eu ma refeream la poporul roman. Sunteti multumit de ce le-ati oferit din postura de presedinte ? http://www.youtube.com/watch?v=yAaDpSnqjfg&feature=related .9AM. VA MULTUMIM ! Traian Basescu: Va multumesc si eu. Am plecat, ma asteapta Becali si Patriciu la restaurant.Și pe urma trec pe la LENUȚA- Nurse with big tits eats cum- Ea face și mai bine !
Fosta membra 9am.ro

754 mesaje
Membru din: 22/06/2009
Oras: Constanta

Postat pe: 25 Aprilie 2010, ora 17:43

De la: karpov, la data 2010-02-27 03:05:34
De la: Prototypa, la data 2010-02-23 22:28:20Eu nu fac sport acasa,nu cred ca este f eficient...asa ca prefer sala Am fost inscrisa o luna si ma gandesc sa ma inscrie din nou si s-o tin pana la vara




Sporturi pentru....acasa : sah si go !


Toata lumea se masturbeaza. Unii recunosc, altii nu. Cand vine vorba despre masturbare, parerile sunt si pro si contra. Sunt argumente care sustin ca este ceva normal, asa cum sunt si persoane care cred a a te masturba echivaleaza cu a fi bolnav. Ceea ce se stie insa cu siguranta este ca atata barbatii cat si femeile se masturbeaza, atat ocazional cat si cu regularitate, incepand cu varsta pubertatii si continuant cu maturitatea, prelungindu-se catre varsta pensionarii.

Raporteaza abuz de limbaj
PDLei, nu ma lasati PUII MEI,furati cit sunt eu presedinte,sa ne tina romanii minte.Lenuța sa-și plateasca ratele la banca. http://www.youtube.com/watch?v=iYKYDqZsUNo ■9AM: Sunteti multumit de realizarile dumneavoastra de pana acum in fruntea statului? Traian Basescu: Bineinteles. Am facut tot ce mi-am propus. Fiica mea cea mica, Lenuta, a invatat in sfarsit sa scrie si sa citeasca, ca doar nu e in Parlamentul Europeana de doua ani degeaba. Sunt foarte mandru de ea. Sunt multumit si de Ioana, cealalta fiica, ca stie sa invarta banii si afacerile. Altfel, ce sa zic… am fost un prieten bun pentru toti cei care m-au sustinut in campaniile electorale si imi platesc mereu datoriile. ■9AM: Dar eu ma refeream la poporul roman. Sunteti multumit de ce le-ati oferit din postura de presedinte ? http://www.youtube.com/watch?v=yAaDpSnqjfg&feature=related .9AM. VA MULTUMIM ! Traian Basescu: Va multumesc si eu. Am plecat, ma asteapta Becali si Patriciu la restaurant.Și pe urma trec pe la LENUȚA- Nurse with big tits eats cum- Ea face și mai bine !
9am187390

7 mesaje
Membru din: 10/05/2010
Postat pe: 10 Mai 2010, ora 08:09

Vreti sa slabiti ?
BLONDE SI BRUNETE PASIONALE TE ASTEAPTA INTR-UN HAREM CU 8 PRIETENE DORNICE DE AVENTURA.VEI TRAI CLIPE MAGICE IN CARE VEI FI RASFATAT ASA CUM STIM CA ITI PLACE.LA NOI TOTUL ESTE PERMIS,VINO SA TE CONVINGI 09 May 23:04
0720.344.187/ 0749.660.976/ 0728
Avem preturi de CRIZA !


9am207764

8 mesaje
Membru din: 1/07/2010
Postat pe: 1 Iulie 2010, ora 07:40

De la: atingerea_Zephyrului, la data 2009-05-03 22:20:37

Faceti sport acasa?
Eu fac sport in pat,in toate pozitiile

Raporteaza abuz de limbaj
9am207764

8 mesaje
Membru din: 1/07/2010
Postat pe: 1 Iulie 2010, ora 07:44

De la: bseceta, la data 2010-04-25 17:41:06
De la: atingerea_Zephyrului, la data 2009-05-03 22:20:37

Faceti sport acasa?

Din punct de vedere medical, unele persoane se masturbeaza si de 2 – 3 ori pe zi, altele de 2 – 3 ori pe saptamana. Masturbarea devine o problema atunci cand apare o problema medicala si brusc apetitul creste sau cand este facuta in public, ori este preferata in locul partenerului, cand este refuzat orgasmul pe care l-ar produce partenerul, ca si atitudine de pedepsire a celuilalt. Este ca si cum ai spune: "poti sa-mi oferi placere dar eu nu vreau sa primesc de la tine, nu vreau sa-ti fac orgasmul meu cadou pentu ca atunci increderea ta ar creste... si de fapt eu vreau sa te simti nesigur/nesigura, incapabil/incapabila de a ma implini sexual. In acest fel te pot controla’’.Este sportul popular sau individual ,national !Pe acest fundament ,PDL ul vrea sa preia conducerea integrala a Romaniei !

Basescu-Udrea-Bok, masturbeaza Romania !


9am207764

8 mesaje
Membru din: 1/07/2010
Postat pe: 1 Iulie 2010, ora 07:46

De la: pik_nik, la data 2010-03-01 06:44:01mihaitza, se pare ca spirulina e una dintre enzimele care excita in mod placut creierul si asta te face sa vezi viata mai frumoasa, pe tine mai tanar si pe mine mai simpatic

Daia te masturbezi zilnic ?


gerard

1100 mesaje
Membru din: 11/06/2010
Postat pe: 1 August 2010, ora 10:49

De la: pik_nik, la data 2010-03-01 06:44:01mihaitza, se pare ca spirulina e una dintre enzimele care excita in mod placut creierul si asta te face sa vezi viata mai frumoasa, pe tine mai tanar si pe mine mai simpatic





Raporteaza abuz de limbaj
felicitydtp

1 mesaj
Membru din: 18/10/2010
Postat pe: 18 Octombrie 2010, ora 14:04

Bicicleta medicinala

Raporteaza abuz de limbaj
ilogical

2 mesaje
Membru din: 23/12/2010
Oras: Ramnicu Valcea

Postat pe: 23 Decembrie 2010, ora 11:02

eu am practicat tenisul de camp timp de 15 ani

Raporteaza abuz de limbaj
http://www.stirifierbinti.ro
ilogical

2 mesaje
Membru din: 23/12/2010
Oras: Ramnicu Valcea

Postat pe: 23 Decembrie 2010, ora 11:02

acum mai joc doar din placere cateodata cu prietenii, dar pot sa va spun ca este cel mai frumos sport

Raporteaza abuz de limbaj
http://www.stirifierbinti.ro
MUZA

14 mesaje
Membru din: 9/01/2011
Oras: Curtea de Arges

Postat pe: 9 Ianuarie 2011, ora 15:29

De la: atingerea_Zephyrului, la data 2009-05-03 22:20:37

Faceti sport acasa?

Da sex de 3 ori pe zi si odata noaptea !

Raporteaza abuz de limbaj
9am246924

7 mesaje
Membru din: 15/04/2011
Postat pe: 19 Aprilie 2011, ora 14:11

imi place sa alerg si ma straduiesc sa am timt cat mai des pentru asta ...mai nou imi doresc o bicicleta fitness pentru a face miscare acasa dar nu reusesc sa mi dau seama ce tip de bicicleta este mai eficienta pt ca in cautarile mele am aflat dintr un dex de pe un site( fitmax.ro) ca exista mai multe tipuri de biciclete cu tot felul de caracteristici:eliptice, magnetice, recumbent si spin. daca ma puteti ajuta

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

976 mesaje
Membru din: 6/11/2010
Oras: Brasov

Postat pe: 21 Aprilie 2012, ora 11:43

Domne , io vreau sa intocmesc sportul " Datul cu bata-n balta " ca sport de raspandire internationala !!

Ca sunt curios ce natie va esi campioana mondiala !!
La simplu , bineinteles !!
Io promit ca o sa-mi dau toata silinta !!...

Raporteaza abuz de limbaj
Jules Verne....
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Ce sport practicam?Avem timp pentru asa ceva?
Mergi la: