back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Sustineti financiar si moral bobul romanesc

 


 
 
trucami

60 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 5 Martie 2009, ora 12:18

Am vazut zilele trecute pe SPORT1 Tv Campionatul Mondial de bob si am fost tare mandra cand am vazut ca si noi avem o echipa care sa ne reprezinte.Am fost mandra cand crainica a strigat numele tarii noastre si cativa mii de oameni au auzit de Romania, altfel decat ne-o prezinta altii.

De ce nu facem nimic pentru acesti baieti frumosi ,sanatosi si bine facuti?
De ce nu le multumim cumva ca sunt acolo si lupta dupa puterile lor sa se afirme si odata cu ei si tara asta?

Ar trebui sa fie mai mult mediatizat sportul romanesc ,doar si pentru faptul ca sunt acolo si scrie Romania pe costumele lor.

Chiar nu se gaseste nimeni sa-i finanteze mai serios pentru ca sa aibe si ei un bob performant si costume frumoase si bune ca ceilallti ?

De ce ne umilim reprezentantii trimitindu-i cu patru costume diferite doar pentru ca nu avem bani ca sa le facem la toti odata?

De ce numai o singura televiziune a prezentat concursul si nu au fost stiri pe toate ecranele?Daca era vorba de un viol ne interesa mai mult?

Trebuie sa avem initiativa

Raporteaza abuz de limbaj
djmyk

3 mesaje
Membru din: 28/01/2010
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 29 Ianuarie 2010, ora 00:18

cea mai eficace metoda ar fi televiziunea dar....nimeni nu face nimic gratis nici macar cand e vba de lauda de sine adica a insusi nationalitatii lor.singura lauda de sine pe care se bazeaza romanul sta in conturile din banci si in parcari

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului SUSTINETI FINANCIAR SI MORAL BOBUL ROMANESC
Mergi la: