back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Modalitati de a face bani pe internet gratis.

 


 
Pagini: << 1 2 Sari la pagina:
 
Kromyro_Februarie_1

1 mesaj
Membru din: 17/02/2014
Postat pe: 17 Februarie 2014, ora 04:50

 

 

UN BAN CINSTIT SI LEGAL!!!!

O Modalitate Incredibila De A Face Bani Online Cu Ajutorul PayPal.

CITESTE CU ATENTIE PANA LA SFARSIT! TE ASIGUR CA…. N U   VEI   R E G R E T A!!! 

 

O Modalitate Incredibila De A Face Bani Online Cu Ajutorul PayPal Si Cu Ajutorul A 5€ Si 50 De Mailuri. DOAR ATAT, NU TREBUIE SA FACI NiMIC ALTCEVA!

 

Cum sa faci bani rapid si usor chiar daca esti prima data pe internet.

NU AI MAI VAZUT ASA CEVA!

 

Salut!

In sfarsit avem la dispozitie o modalitate extraordinara, prin care cine este receptiv si intelege bine ce are de facut, poate sa faca bani frumosi si intr-un timp relativ scurt de acasa.

Nu e deloc complicat, dimpotriva si credeam cunosc Internetul foarte bine, dar n-am intalnit o metoda mai simpla si Legală de a face bani fara sa muncesti.

Te sfatuiesc sa citesti totul pana la sfarsit cu atentie. Ceea ce iti propun este o Extraordinara Sansa de a Putea face bani de acasa. Pentru prima data in Romania, de curand tradus din engleza, programul aprobat de PayPal simplu si rapid, de a putea primi bani repede si simplu.

NU CREZI?……. BINE!!

Nu credeam nici eu, dar l-am incercat si m-am convins ca functioneaza, iar azi mi-am propus sa traduc si sa dau sansa si ocazia la cat mai multi romani. Nu mi se pare corect sa faca bani numai americanii si englezii. Suntem printre primii care stim despre aceasta, inainte ca aceste oferte e-Bay sa fie cunoscute in toată Romania. Acesta este un program GENIAL! Puterea e-Bay si puterea emailurilor de a primii bani in timp foarte scurt……..Functioneaza cu Adevarat!!!

Fa o copie a acestei pagini, urmareste cu atentie instructiunile trimite-o prin email sau fa-i reclama pe e-Bay sau unde doresti tu.

Sunt foarte multe companii care iti dau sansa de a investi banii tai in afacerile lor, dar eu sunt sigur ca tu o sa câștigi mult mai multi bani cu ceea ce o sa citesti imediat si poti sa incepi chiar acum. Fii constient ca nu iti cer nici macar un CENT pentru ca iti fac cunoscut acest Business exceptional, pe care l-am testat. In plus nu iti cer sa cumperi nimic si nici sa iti sacrifici timpul tau liber.

CUM???

1)   Folosind copia identica a acestei pagini pentru a informa pe cat mai multi.

2)   Deschizandu-ți un cont pe cel mai sigur sistem de transferuri de bani de pe internet – PayPal – care a Verificat si Acceptat acest program.

Poate ai auzit deja vorbindu-se de aceasta initiativa, dar totusi mă indoiesc, pentru ca dupa cum spuneam, pentru România este foarte nou sistemul. Daca nu ai auzit, esti printre primii romani care au acesta posibilitate si mai jos vei afla pas cu pas ce trebuie sa faci. De fapt nu e chiar așa nou, exista de un timp numai ca era publicat sub o forma mult mai scumpa si mai complicata. Pe langa aceasta este si mult mai rapid sa primesti si sa oferi bani sub aceasta forma.

Metoda este foarte simpla si ai nevoie doar de trei pasi:

1)   O adresa de email

2)   Un cont PayPal – ( Foarte Important!- Trebuie sa fie Premier sau Business si nu Personal) Cu un depozit de 5€

3)   Maxim 30 de minute din timpul tau ca acest sistem sa functioneze

Dupa ce ai facut aceste lucruri nu trebuie sa mai faci nimic decat sa astepti efectul uimitor al multiplicarii prin care o sa-ti intre in contul tau PayPal câteva mii de euro in urmatoarele saptamani. Stiu… este prea frumos ca sa fie adevarat, pentru ca asa credeam si eu inainte de al incerca; dar o sa-ți dau 3 exemple din sutele de inscrisi recent, care au decis sa participe la acest program de investitii punand deoparte 5€ si 30 de minute din timpul lor. Câteva persoane s-au pus recent sa citeasca aceste randuri asa cum faci si tu si au decis sa participe si ei si nici nu iti imaginezi ce scopuri au atins. Sunt sigur ca si tu ai anumite visuri pe care n-ai sperat niciodata sa le indeplinesti: o vacanța in New York, Egipt, sau alte destinatii de pe planeta, sa-ti cumperi o masina, sa-ti faci o casa , sa ai o gradina superba. Ei bine, multe persoane care si-au sacrificat 5€  si 30 de minute din timpul lor si-au implinit aceste vise. Nu ai nimic de pierdut ci numai de castigat, urmareste cu atentie instructiunile si pregateste-te sa primesti cateva mii de euro in urmatoarele saptamani.

De ce functioneaza si cum???

Principiul este : a?? a?? Ajuta si vei fi ajutat! a?? a??

Practic aici nimeni nu iti impune nimic, ci tu intelegi bine sistemul si esti prima persoana care donezi 5€, o singura data, primei persoane din lista in contul lui PayPal. Apoi trimiti informatiile din acest document la cel putin 50 de persoane, dupa care in decurs de o luna ajungi tu primul pe lista cand cel putin 3000 de persoane vor face la fel ca si tine, donandiu-ti fiecare cate 5€. Nu am inselat pe nimeni, pt ca eu am fost primul care am donat 5€. Este absolut LEGAL ca eu sa trimit bani in cont cuiva iar altcineva sa-mi trimită mie.

IATA CE TREBUIE SA FACI PAS CU PAS:

1)   Prima data trebuie sa ai o adresa de email.

2)   Daca nu ai inca un cont PayPal, lucrul care trebuie sa-l faci este sa intri pe www.paypal.com/ la sectiunea SING UP. Ca sa iti faci un cont dureaza vreo 2 minute, nu iti ia mult timp. Asigura-te ca contul e Bisiness sau Premier (si nu Personal), cont necesar pentru a primi plătite prin cartea de credit. Daca nu stii sa iti faci cont nu e nici o problema- gasesti tot ajutorul pe internet( cauti pe Google tema: sa-ți faci un cont PayPal Premier sau Business) , sau cer ajutorul unui prieten. Aminteste-ti ca cine o sa te plateasca o sa vadă doar adresa ta de email si NU alte are personale, tocmai din acest motiv acest program este atat de sigur si rapid pentru a trimite bani in toată lumea.

3)   Dupa ce ți-ai facut un cont PayPal, trimiti imediat 5€ in contul lui de PayPal la prima adresa de email din lista de mai jos. Nu uita: ceea ce face ca acest sistem sa fie legal sunt instructiunile prin care se trimit banii prin PayPal din sectiunea SEND MONEY  din PayPal. Iata lista:

1)   camiro132013@gmail.com

2)   ilie1960ilie@gmail.com

3)   seriblue712@gmail.com

4)   cris1_cris2@yahoo.com

5)   brandusaursaciuc1962@gmail.com

Dupa ce ai trimis 5€ prin PayPal la prima adresa de email de mai sus, Se va intampla ceva foarte simplu, ceva ce iti va da certitudinea ca acest sistem chiar functioneaza. Ceea ce te va ajuta sa ai aceasta certitudine este numărul mare de persoane care vor citi aceste randuri si care vor face si ele ceea ce ai facut si tu. Apoi vei copia acesta pagina pentru a o putea face cunoscuta la cel puțin 50 de persoane ( CU CAT MAI MULT CU ATAT MAI BINE), facand publicitate sau trimitand-o prin email.

Mod De Lucru:

Pasul 1:  trimiti 5€ prin PayPal la prima adresa de email din lista de mai sus

Pasul 2: stergi prima adresa de email din lista de mai sus

Pasul 3: adresa de email de la   pozitia 2  o urci la   pozitia 1

Pasul 4: adresa de email de la   pozitia 3  o urci la   pozitia 2

Pasul 5: adresa de email de la   pozitia 4  o urci la   pozitia 3

Pasul 6: adresa de email de la   pozitia 5  o urci la   pozitia 4

Pasul 7: la pozitia 5   ASEZI ADRESA TA DE EMAIL

Pasul 8:  copiezi documentul astfel modificat si il trimiti la cel putin 50 de persoane.

ATENTIE!!! Nu incerca sa pui adresa ta de email direct pe pozitia 1 crezand ca astfel ajung banii mai repede la tine, pentru ca te inseli singur. Sistemul nu functioneaza asa! Facand asta te elimini singur din sistem, pentru ca vei fi sters imediat din lista, de primele persoane care vor răspunde pozitiv la acest sistem. Iti va trimite fiecare cate 5€, dupa care vei ramane doar cu vreo 25€-50€, in loc de vreo cateva mii(sau zeci de mii) in doar cateva saptamani.

Iata cum functioneaza acest sistem:

Cand tu trimiti emailurile, adresa ta se găsește pe pozitia 5  din lista, iar daca tu trimiti la 50 de persoane email circa 25 vor raspunde pozitiv, dar hai sa zicem ca vor răspunde doar 12,5. Daca deci din 40 de persoane 5 se inscriu (12,5 din 40 sunt 5), atunci din acel moment 5 persoane vor muta adresa ta de email de pe pozitia5 pe pozitia4.

Calculam cele 5 persoane care, la randul lor, trimit si ele 40 de emailuri, ajungand la o cifra de aproximativ 200 de persoane (12,5 din 200 sunt 25 de persoane). Deci 25 de persoane te urca pe pozitia3.

Din aceasta pozitie ajungem la aproximativ 1000 de persoane (12,5 din 1000 sunt 125 de persoane) a??? Deci 125 de persoane vor urca emailul tau pe pozitia2. a??

Aceste 125 de persoane trimit si ele 40 de emailuri fiecare, se ajunge sa se contacteze 5000 de persoane ( 12,5 din 5000 sunt 625). Acum 625 de persoane urca adresa ta de email pe prima pozitie!!!  a???

Aceste 625 trimit emailuri si se ajunge la 25.000de persoane ( 12,5 din 25.000sunt 3.125). Acum, din aceasta pozitie, cel putin 3.125 de persoane iti vor trimite fiecare cate 5€ in contul tau PayPal. Deci   3.125 x 5 Euro = 15.625 EURO

Daca sintetizam cele de mai sus, situatia va fi astfel: in momentul in care tu te asezi pe:

pozitia 5: de aici cel putin 5 persoane te vor transfera pe

pozitia 4: de aici cel putin 25 persoane te vor transfera pe

ppzitia 3: de aici cel putin 125 persoane te vor transfera pe

pozitia 2: de aici cel putin 625 persoane te vor transfera pe

pozitia 1: pozitie in care cel putin 3.125 persoane iti vor trimite 5EURO in contul tau.

Deci la un calcul simplu o sa ai in câteva saptamani cel putin 15.625 Euro, pentru care CE AM FACUT??? Am ales ca o singura data sa trimit cuiva 5€ , in modul cel mai generos, simplu si legal posibil, 50 de emailuri la prieteni sau altcineva, dupa care, la fel de simplu si legal sa primesc in contul meu cu mult mai mult.

Ceea ce de fapt propulseaza aceasta afacere nu sunt cei 5€ care i-am trimis prin PayPal la primul din lista, ci micul efort al multimiilor de oameni care conform pozitiilor lor fac acesta munca foarte usoara, dar foarte esentiala, de a trimite cat mai multe emailuri si de a informa pe cat mai multi, iar cel mai frumos este ca nimanui, dar absolut nimanui, nu ii pare rau ca a dat doar 5€ si jumatate din ora de munca.

Ce Poate Fi Mai Simplu Si Mai Eficient Decat Atat???

N I M I C !!!

DACA INTALNESTI O METODA MAI SIMPLA SI LEGALA DE FACUT BANI… TE ROG SA MA ANUNTI!!!

Voi fi primul care te va asculta! Nu uita: Practic aici nimeni nu iti impune nimic, doar intelegand sistemul ai fost primul care ai donat o singura data 5€ prin PayPal primei persoane din lista. Dupa care trimiti continutul acestui anunt la cel putin 50 de persoane, apoi in decurs de aproximativ o luna de zile ajungi tu primul pe lista cand cel putin 3000 de persoane vor face la fel.

Nu am inselat pe nimeni, pentru ca eu am decis sa trimit primul. Este absolut Legal ca eu sa trimit bani cuiva in cont iar altcineva sa-mi trimita mie.

Inca de la inceput cand am primit acest anunt, mie mi sa părut foarte logic, legal si corect si am zis ca incerc. Dupa ce am dat 5€, in câteva saptamani am VAZUT ca s-a meritat din plin sa-i investesc.

ACESTI BANI POT SA INTRE SI IN CONTUL TAU PayPal. Dar hai sa nu fie 15.000, ci sa fie 10.000 Euro, bani reali, care poti sa-i folosesti oriunde vrei tu in lume, sau poti sa-i transferi pe cartea ta de credit dupa care sa ii transferi in bani lichizi, sau mai simplu- sa ii transferi in contul tau din banca.

COPIAZA ACEASTA PAGINA, TRIMITE-O LA CAT MAI MULTI PRIN EMAIL, E-BAY, GOOGLE SAU UNDE DORESTI TU, SI ASTEAPTA EFECTUL MULTIPLICARII!!! 

SPOR LA MUNCA! si 

SUCCES!!

Daca te-am deranjat cu acest anunt, imi cer scuze si te rog inchide pagina; dar inainte de a o inchide, lasa, te rog, un comentariu.

MULTUMESC PENTRU ATENTIE!!!

O viata superba iti doresc!

Cu deosebit respect, Alexandru

PS: NIMENI NU ESTE OBLIGAT SA INTRE IN ACEST JOC!!!


smartapp

7 mesaje
Membru din: 27/02/2014
Oras: Tg Mures

Postat pe: 27 Februarie 2014, ora 23:13

Nu imi vine sa cred ca mai exista persoane care cred in astfel de solutii. Nu neg ca veti primi in final 10,20 sau 50 de Euro, insa timpul investit in asa ceva depaseste cu mult valoarea acestor beneficii. Daca sunteti copii, peste 10 ani veti rade recitind aceste posturi ale voastre.

Raporteaza abuz de limbaj
Ai nevoie de un SRL, PFA, ONG? Iti completez GRATUIT dosarul de acte. Vino pe http://www.smartapp.ro
9am_3574

2 mesaje
Membru din: 1/03/2014
Postat pe: 1 Martie 2014, ora 13:40

Salut!

Castiga bani, jucandu-te GoldenTowns!Construieste-ti orasul si incepe sa produci aurul ce poate fi convertit in Euro,Bitcoins sau chiar Aur de 24k.

Ghid complet de construire a orasului impreuna cu notiunile de baza si detalii de inscriere, le gasiti pe:

goldentowns4cash.blogspot.com


Pentru inscriere accessati:

www.goldentowns.com/?i=153705

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

16238 mesaje
Membru din: 20/03/2012
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 1 Martie 2014, ora 14:06

Ia te uita Mihai, sursa de bitcoins!

Raporteaza abuz de limbaj
,,E-un curcubeu deasupra lumii sufletului meu"
Fosta membra 9am.ro

985 mesaje
Membru din: 16/12/2013
Postat pe: 1 Martie 2014, ora 15:07

dintr-o prostie cronica si senilitate patologica, vrei sa-l vezi paralizat sau intr-o faza vegetativa?

Raporteaza abuz de limbaj
Tanase_Adriana_1

2 mesaje
Membru din: 4/03/2014
Postat pe: 4 Martie 2014, ora 20:14


Raporteaza abuz de limbaj
Tanase_Adriana_1

2 mesaje
Membru din: 4/03/2014
Postat pe: 4 Martie 2014, ora 20:15


Raporteaza abuz de limbaj
9am_3651

1 mesaj
Membru din: 12/03/2014
Postat pe: 12 Martie 2014, ora 20:01

care este adrasa ta de e-mail?

Raporteaza abuz de limbaj
osanbogdan

1 mesaj
Membru din: 4/04/2014
Oras: Baia Mare

Postat pe: 4 Aprilie 2014, ora 16:15

Eu tocmai am intrat într-un Sistem de donație reciprocă.Se numește Gold Line International exact ca și Compania care l-a lansat.Sistemul este de origine rusă și e prezent pe piața mondială de aprox. 2 ani iar numărul de membrii a ajuns la peste
600.000. În acest Sistem membrii îșî donează anual o sumă de bani. 30% din ce își donează se transferă către Institutul Whole world care plătește tratamentul copiilor bolnavid e cancer. (detalii institut pe www.wholworld.pro)
Fiecare nou membru se înregistrează pe baza unei invitații de la un alt membru.
Se achită 2 taxe anuale: 5$ pentru activarea contului - plată către Gold Line.
70$ suport financiar către 7 membrii care îi ai pe certificatul generat de Sistem.
20$ din cei 70 se duc în contul Institutului de mai sus iar cei 50$ rămași se împarte membrilor de pe certificat.
Știu! veți zice la priam vedere că e un sistem primaidal care dă țeapă! TOTAL GREȘIT! Ceea ce face acest sistem de donații să nu fie piramidal este faptul că acei 70$ nu sunt acceptați de Companie.Gold Line nu acceptă suportul financiar în conturile sale,nu îl colectează și nu îl redistribuie.Virmanetele se fac direct între membrii în conturile lor din sistemele de plăți.Gold Line doar înregistrează grafic plata.Singura plată către Gold Line este cea de 5$ care înseamnă activarea contului pe un an de zile așa cum am specificat mai sus.
Eu deocamdată acum sunt la început și promovez acest sistem care este cel mai curat posibil! Am primit niște dovezi de plată de la o doamnă din Jud.Vrancea.Plus că pe net mai sunt sute de mărturii video cu dovezi de plată.Cine e interesat să intre trimiteți-mi pm.

Raporteaza abuz de limbaj
9am_3935

1 mesaj
Membru din: 12/05/2014
Postat pe: 12 Mai 2014, ora 21:58

Dacă vrei cu adevărat să faci bani pe net ascultă ce-ți spun:
1) Uită de GRATIS..... Gratis = nimic plătești, nimic primești.
Cum are cineva pretenția ca pentru "nimica" să primească o valoare în schimb.
2) Important este raportul valoare-preț, cum îți dai seama ce merită, ce nu?
După părerea mea sub 50 Euro este omenește posibil pt. un român, însă peste această sumă
sau te trage în barbă, sau trebuie să ai o pregătire superioară ca să iei o decizie corectă.
3) Dacă oferta are o componentă de venit rezidual , atunci merită toată atenția,
fiindcă în asta e afacerea, să ai un venit și azi și mâine și poimâine...
Eu urmăresc aceste oferte de mai bine de 9 ani, și pot să spun că pe departe ceea mai bună ofertă ce am văzut este aceasta: banipenetusor.weebly.com
( copiază-l în browser )

Raporteaza abuz de limbaj
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 19 Mai 2014, ora 02:10

De la: _Ingrid, la data 2014-03-01 14:06:34Ia te uita Mihai, sursa de bitcoins!

Nu m-am uitat acolo.
Dar bitcoinii se fac cu calculatoare performante, altfel risti sa nu iti recuperezi nici laptopul ars de functionare nonstop.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
adrian_38

1 mesaj
Membru din: 21/07/2014
Oras: Ploiesti

Postat pe: 21 Iulie 2014, ora 21:41

as fi dispus

Raporteaza abuz de limbaj
9am_4302

1 mesaj
Membru din: 22/08/2014
Postat pe: 22 August 2014, ora 17:20

Cit da retardatzi ne crezi bah ?ai umplut siteul cu miciuni tip DELFIN

Raporteaza abuz de limbaj
9am_4410

5 mesaje
Membru din: 18/09/2014
Postat pe: 18 Septembrie 2014, ora 09:36


Raporteaza abuz de limbaj
9am_4410

5 mesaje
Membru din: 18/09/2014
Postat pe: 18 Septembrie 2014, ora 09:40


Raporteaza abuz de limbaj
9am_5381

1 mesaj
Membru din: 30/07/2015
Postat pe: 30 Iulie 2015, ora 15:45

Vrei sa faci bani uitandu-te la reclame sau facand joburi foloseste site-ul de mai jos
------------> www.neobux.com/?r=duhu20
Daca doresti ajutor cum sa procedezi pentru a face bani lasa-mi un mesaj pe mail duhu20@yahoo.com cu nr de tel dupa ce ai folosit linkul dat de mine si te ajut, iti explic cum sa procedezi. Nici eu nu am stiu ce sa fac in prima luna dar acuma dupa mai bine de 2 luni incep sa se vada rezultatele. Nu am scos nici macar 1 leu din buzunar si nici nu am de gand sa o fac vreodata.
Registration Date: 2015/05/21
Golden Golden Membership. You paid: $90.00 - 2015/07/21
Direct Purchases: $232.560

esti platit pentru a da clikuri si a vizualiza reclame care dureza intre 5 si 30 de secunde. plata se face instant odata cu cererea ei in contul de paypal, payza, NETELLER

Raporteaza abuz de limbaj
9am_9679

1 mesaj
Membru din: 26/01/2016
Postat pe: 26 Ianuarie 2016, ora 18:10

Salutare tuturor!
Propun o metoda simpla si sigura pentru facut bani pe net.Este vorba de metoda p.t.c.Persoanele care au intrat deja in contact cu acesta metoda le reamintesc ca p.t.c nu inseamna doar sa dai click pe niste reclame ci cuprinde si alte optiuni precum ar fi:rezolvarea de sondaje si task-uri,acordarea de bonusuri in functie de activitatea ta,participarea gratuita la loteria site-ului,acordarea de comisioane atunci cand aduci persoane pe site.
Toate aceste lucruri sunt oferite de liderul mondial Clixsense.In 8 ani de experienta a reusit sa adune peste 5 milioane de membrii care castiga bani folosind optiunile de mai sus.
Cea mai puternica dintre ele este cea a task-urilor.Concret task-urile sunt niste sarcini pe care trebuie sa le indeplinesti si in urma carora esti rasplatit.La inceput vei avea task-uri cu sarcini usoare si platii moderate deoarece trebuie sa ti se stabileasca un anumit nivel de acuratete.
In GHIDUL INCEPATORULUI (roclick.blogspot.ro/p/blog-page_31.html) (la 2.Completarea task-urilor) vei gasi un video care te ajuta sa rezolvi eficient task-ul care iti stabileste nivelul de acuratete Dupa ce ai rezolvat cele 100 de task-uri necesare stabilirii nivelul de acutate vei afla in care nivel de acurate te-ai incadrat.Astfel daca ai atins NIVELUL 3 (cel mai bun posibil) vei primi imediat cele mai bine platite task-uri.Dar daca nu ai atins nici-un nivel vei putea sa rezolvi in continuare task-uri deoarece acuratetea ta va fi intr-o continua miscare ceea ce inseamna ca poti sa o imbunatatesti in orice moment.
Ca nou-venit trebuie sa intelegi ca task-urile de genul acelora care sunt in clipul video sunt cele care iti deschid calea catre cele bine platite.Asadar RABDAREA efectuarii lor este esentiala.
Am scris intentionat rabdarea cu majuscule fiindca pe mine ma ajutat foarte mult la inceput cand eram neincrezator in privinta platii mele pentru munca depusa.Dar cand am intrat observat cum sute de utilizatori din intreaga lume afisau zilnic dovezilor lor de plata pe forumul Clixsense.Fapt ce m-a convins sa continui cu task-urile si celalalte optiuni pana in punctul de a avea posibilitatea sa scot si eu banii.Dupa ce am retras primii mei bani facuti pe clixsense am descis sa continui deoarece cea mai importanta problema a fost lamurita.
Daca ti-am povestit doar despre task-uri inseamna ca nu am facut deloc referire la celalalte 6 metode din GHIIDUL INCEPATORULUI ( roclick.blogspot.ro/p/blog-page_31.html ) care te ajuta sa faci bani.Tot aici.gasesti metoda care te ajuta sa castigi de pana la 8 ori ma mult din comisioane.Dupa ce ai dat click pe ghid vei vedea in dreapta si primii mei bani facuti alaturi de clixsense.
P.S Dupa ce v-ati inregistrat intrati pe forumul Clixsense la Payment Proofs sa vedeti dovezile de plata ale utilizatoriilor din intreaga lume


Raporteaza abuz de limbaj
Baloiu_Marinela_1

1 mesaj
Membru din: 28/06/2016
Postat pe: 28 Iunie 2016, ora 14:35

metoda de facut bani sigur si constant www.viespar.ro/?reff=9af6cbff6b9337be0f3678c900ac80da

Raporteaza abuz de limbaj
Kairos_Invitatii_1

2 mesaje
Membru din: 23/10/2016
Postat pe: 23 Octombrie 2016, ora 02:19

Lasa calculatorul sa lucreze pentru tine alege pachetul pe care-l vrei si castigul tau poate sa fie 125$, 324$, sau 570$,/luna pentru inchiriere de calculator sau laptop personal. Inscrie-te: https://cabinet.kairosplanet.com/register/#b8ecac
si te ghidez in configurarea calculatorului.
0741125771

Raporteaza abuz de limbaj
Kairos_Invitatii_1

2 mesaje
Membru din: 23/10/2016
Postat pe: 23 Octombrie 2016, ora 02:21

Lasa calculatorul sa lucreze pentru tine alege pachetul pe care-l vrei si castigul tau poate sa fie 125$, 324$, sau 570$,/luna pentru inchiriere de calculator sau laptop personal. Inscrie-te: https://cabinet.kairosplanet.com/register/#b8ecac
cu numar de telefon si te ghidez in configurarea calculatorului.

Raporteaza abuz de limbaj
Luiza_Maria_2

1 mesaj
Membru din: 6/11/2016
Postat pe: 6 Noiembrie 2016, ora 22:30

stai prea mult pe net si nu stii cum sa faci bani online hai pe vespar si incepe a face bani prin rezolvarea tascurilor
www.viespar.ro/?reff=cafefe181350070c8fe0068b5220c309

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 1 2 Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Modalitati de a face bani pe internet gratis.
Mergi la: