back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Modalitati de a face bani pe internet gratis.

 


 
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
 
Fosta membra 9am.ro

46 mesaje
Membru din: 4/11/2008
Oras: Oradea

Postat pe: 18 Ianuarie 2009, ora 20:46

In urma cu ceva timp nu credeam ca se pot face bani pe internet,dar mi-am schimbat opinia in 23 septembrie 2008 cand am incasat prima plata de la unul din siteurile pe care l-am utilizat.Astept parerile voastre.







parereavoastraconteaza.blogspot.com/



alaci_costin

4 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Sibiu

Postat pe: 21 Ianuarie 2009, ora 00:53

banii pe net sunt ceva de genul loto 6/49... asta dupa parerea mea bineinteles
cel putin pana acum eu nu am gasit pe internet despre care sa spun: domnule asta e. toate sunt... sarlatanii. sper sa nu fie prea dur termenul


9am132975

1 mesaj
Membru din: 10/09/2009
Postat pe: 10 Septembrie 2009, ora 15:00

DORESC SA STIU SI EU CUM SE POT FACE BANI PE NET CINE MA AJUTA SA FAC BANI REALI IMPART CU EL SAU IA 50% SUNT UN OM DE CUVNT SI URASC SARLATANIILE VA MULTUMESC PS CAUT SI MUNCA LA DOMICILIU DAR FIRME SERIOASE CARE SA SI PLATEASCA PENTRU MUNCA PRESTATA


Fosta membra 9am.ro

1639 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Mangalia

Postat pe: 10 Septembrie 2009, ora 15:01

Fratele meu , de exemplu joaca pariuri pe internet. cand pierde, cand castiga


ema

1 mesaj
Membru din: 7/06/2010
Oras: Suceava

Postat pe: 7 Iunie 2010, ora 20:16

Va multumesc pentru increderea acordata !
Va trimit o scurta descriere a ceea ce va ofer sa faceti. Cititi cu atentie informatiile date. Este foarte important! Toate instructiunile vor trebui indeplinite cu o maxima PRECIZIE, cum vor fi descrise mai departe.
Pentru inceput, copiati si salvati aceasta scrisoare, pe care acum o cititi, in computerul dumneavoastra intr-un file aparte. Titlul file-ului salvat trebuie sa fie LUCRU, pentru o utilizare mai usoara in viitor. In procesul cooperarii noastre va voi explica de ce aveti nevoie de acest file. L-ati salvat? Atunci cititi mai departe.
Iata, o scurta descriere a ceea ce eu va propun. Lucrati 3-4 ore pe zi la calculatorul de acasa, conectat la internet, cand vreti sau cand va este comod si castigati 75-100$ intr-o saptamana. Daca veti lucra mai mult de 3-4 ore, veti castiga 100-250$ si mai mult. Totul depinde de dumneavoastra si staruinta pe care o oferiti acestei activitati.
1.Sa puneti anunturi pe internet
2.Sa controlati de 2-3 ori pe zi adresa de e-mail si sa trimiteti la toti mesaje.
3.Sa tineti o mica baza de date pentru dumneavoastra cu cei cu care conlucrati ca sa nu va incurcati in contacte.
4.Cateva ori pe luna sa primiti in "portofelul" dumneavoastra din Internet banii, pe care ii veti castiga, proces care va incepe inca din prima zi de lucru.
Astfel, toata munca se va limita la apasarea tastelor de la calculator: Posta, Copy, Paste, Raspuns, Trimitere.
Nici un fel de sponsorizari de inceput!!!
Nici un fel de cerinte pentru cunoasterea calculatorului sau a altor limbi. Dupa ce veti vedea primele rezultate, si asta se va intampla inca din momentul in care vor fi postate anunturile pe internet, procesul va v-a oferi o placere anume in ceea ce faceti.
LUCRATI DIN PARTEA DUMNEAVOASTRA, de aceea tot profitul va fi al dumneavoastra. Nu trebuie sa iesiti din casa, veti primi sume considerabile si placerea de a lucra, cheltuind din timpul dumneavoastra doar 3-4 ore in zi, doar lucrand la calculator. Voi adauga si faptul ca acum in reteaua de internet exista multi escroci, de aceea accentuez ca aceasta afacere e total legala, fara inselatorii, fara legi incalcate conform constitutiei Romaniei si a Moldovei. Niciun "dar trebuie" nu vor aparea. Va garantez ca va voi arata pas cu pas cum lucreaza aceasta afacere. Toate instructiile urmatoare eu le voi trimite mai apoi absolut gratis, fara nici un fel de sponsorizari din partea dumneavoastra sau taxare. Tine-ti minte! Daca angajatorul va cere sa transferati asa numita "taxa de inscriere sau de inceput", atunci acesta este un IMPOSTOR!
P.S 2: Nu uitati sa copiati si sa salvati scrisoarea aceasta ca file in computerul dumneavoastra, sub denumirea de "LUCRU" intr-o mapa separata, cum am mai scris mai sus.
Daca doriti sa continuati, astept raspunsul dumneavoastra pe adresa de e-mail cu subiectul: instructiunile urmatoare.


lovetrilulilu

1 mesaj
Membru din: 22/09/2010
Postat pe: 22 Septembrie 2010, ora 08:42

am tot cautat adresa ta de mess sau mail dar u o gasesc sunt curios ce metode folosesti tu pentru a face bani pe net asa ca te invit sa vorbim pe adresa mea de messenger sau mail lovetrilulilu@yahoo.com... "Chiar daca iti spun "TU" eu tot te respect"

Raporteaza abuz de limbaj
9am_1651

1 mesaj
Membru din: 27/02/2013
Oras: Baia Mare

Postat pe: 27 Februarie 2013, ora 20:55

as dori sa stiu mai multe detalii despre aceasta modalitate de a castiga bani pe internet, pe ce site trebuie sa intru, sau cum se procedeaza. adresa mea de mail este flavia_oradea@yahoo.com
multumesc

Raporteaza abuz de limbaj
9am_1653

9 mesaje
Membru din: 27/02/2013
Postat pe: 27 Februarie 2013, ora 21:29

Si la sapa banii se castiga gratis!

Raporteaza abuz de limbaj
9am_1755

2 mesaje
Membru din: 11/03/2013
Postat pe: 11 Martie 2013, ora 21:25

buna,intra aici daca doresti sa vezi cum lumea face bani https://www.youtube.com/watch?v=O428OaDuGAA&list=FL9lxLLeK-CtEYz... . si daca doresti sa te inscrii www.cristinamastac.ws .sau scriemi cristinamastac@yahoo.com

Raporteaza abuz de limbaj
9am_1755

2 mesaje
Membru din: 11/03/2013
Postat pe: 11 Martie 2013, ora 21:25

buna,intra aici daca doresti sa vezi cum lumea face bani https://www.youtube.com/watch?v=O428OaDuGAA&list=FL9lxLLeK-CtEYz... . si daca doresti sa te inscrii www.cristinamastac.ws .sau scriemi cristinamastac@yahoo.com

Raporteaza abuz de limbaj
soro17

1 mesaj
Membru din: 22/04/2013
Postat pe: 22 Aprilie 2013, ora 14:00

buna ziua tuturor,de aproximativ 2 ani sunt membru pe un site care plateste utilzatorii in functie de inplicarea lor .


INSCRIEREA :
1.Inregistrare normala (prefer inregistrare normala pentru ca oricum dupa ce facem contul pe FanBox avem optiunea sa conectam si contul de Facebook si de Twitter,care ne ajuta sa partajam cu prietenii nostii toate postarile,pozele si orice ne place pe FanBox) Pentru inscriere apasa AICI

fanbox.com/5kbv


2. Inregistrare prin contul de Facebook- (nerecomandata in faza initiala de inscriere)

Pasii cei mai buni de efectuat la inscrierea ta :

Pasul 1 Intra pe linkul de inscriere (unde scrie AICI) si alege : “Don’t have Facebook”

Pasul 2 Completeazã formularul de inscriere Cum afli care este Profesorul (TEACHER) tau? Mai jos ai explicat cum pot deveni profesorul tau sau trebuie sa setezi asta daca nu apar inca la tine la TEACHER. Dupa ce te inregistrezi si intri in contul tau,mergi la ” MY DASHBOARD ” apoi la ” TEACH “bifezi termenii de utilizare si se va deschide o pagina in care apare profesorul tau (TEACHER ) PROFESORUL TAU : Daca nu ai plecat pe linkul de inscriere de aici si verificand la TEACH nu ai pe nimeni in maxim 2 saptamani de la inregistrarea ta intra pe fanbox.com/5kbv ai detalii cum ma poti alege ca Profesor ca sa pot sa te ajut fanbox.com/5kbv

Pentru cei care au indoieli sau nu doresc asta,inregistrarea pe site nu este obligatorie pentru ca bani puteti castiga prin: LOTO,CERSIT,FURT.Daca preferati una din cele trei optiuni atunci ma scuzati ca v-am rapit timpul. Daca in schimb vreti sa intrati pe site alaturi de noi,sa cunoasteti o lume noua,sa va faceti prieteni,sa socializati dar in aclasi timp sa primiti bani pentru asta,atunci mergeti la inregistrare si in maxim 24 ore veti fi preluat de catre mine daca te-ai inscris pe linkul de aici sau aici ai indicatii cum ma poti alege Profesorul tau (apasa pe acest link fanbox.com/5kbv si te voi indruma pas cu pas, spre obtinerea unor venituri substantiale si progresive. Nu te-am convins, iti multumesc pentru timpul acordat,iti doresc o zi buna in continuare, la revedere.

Vrei sa ai o afacere online,sa iti suplimentezi venitul familiei tale,mergi la inregistrare parcurgand pasi urmatori: Inscrierea este GRATUITA si tu pot face bani online INREGISTRARE : Apasa pe linkul de AICI fanbox.com/5kbv


Ce posibilitati ai de dezvoltare a afacerii pe Fanbox si ce surse de castig sunt?

Ai urmatoare posibilitãti de a castiga bani: - construind bloguri pe siteul lor si postand ritmic articole pe acestea; - publicând anunturi pentru blogurile tale sau ale altor membri Fanbox; - gãsind cuvinte cheie relevante pentru articolele scrise de alti membri si acordându-le note; - introducând in blogul tãu linkuri spre blogurile altor membri cu tema similara; - investind o parte din câstig in publicitatea pentru blogurile altor membri; - invãtându-i pe altii cum sa câstige bani pe Fanbox, - prin importarea blogurilor voastre pe care deja le aveti pe alte retele.(blogger,wordpress) Dupa crearea contului poti intra si poti citi blogurile altor persoane din care poti invata lucruri noi care sa te ajute sa castigi mai usor bani.

Profesorul tau - SET AS TEACHER fanbox.com/5kbv



Site a oferit si o facilitate pentru incepatori si noii inscrisi in mod GRATUIT
Doar in primele 2 saptamani puteti sa va alegeti un Profesor.Dupa aceea nu veti mai putea sa faceti asta pentru ca butonul va dispare pentru totdeauna.
Pot deveni Profesorul dvs aici …SET AS TEACHER si va voi ajuta ca sa demarati afacerea bineinteles daca doriti asta.
Nu va costa nimic.
Ce trebuie sa faceti?
Apasa AICI fanbox.com/5kbv si vei fi dirijat pe Profilul MEU
In stanga jos ultima optiune este SET AS TEACHER (Learn more)



Aici ai posibilitatea sã te inscrii ca student al meu, adica vei colabora cu mine care, in calitate de Profesor (Teacher), te voi sprijini sa intelegi afacerea si astfel incât sa ajungi la nivelul dorit al câºtigului.
Aceata facilitate este oferita de site pentru a ii ajuta si pe cei care sunt mai noi sau incepatori pe site dar numai in primele 2 saptamani.


Fosta membra 9am.ro

16238 mesaje
Membru din: 20/03/2012
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 26 Aprilie 2013, ora 17:02

TRADERI SI TRANZACTII

Cine nu primeste mesaje gen: Buna, sunt Lucia si pana m-am dat jos de pe wc am facut 230 de euro in 10 minute. Incearca si tu!??
Ok, Lucia nu e o cacacioasa cum ati fi voi tentati sa credeti. Lucia e trader profesionist. Ce face traderul profesionist? Nimic. Ba nu, face bani cica. Cum? Usor! Atat de usor incat nu-ti vine sa crezi. Nici nu ai cum sa crezi pe unul ca George care zice asa:
,, Salut, sunt George( evident ) si in numai 20 de minute am facut 300 de euro. Acum pot sa plec la serviciu linistit."

George, traiasca familia si maicuta ta de baiat de baiat ce esti, dar care tantalau s-ar mai duce la serviciu cand in 20 de minute si-a facut salariul pe toata luna? :))) Pe Lucia o cred, ca e fata, dar trebuie sa-mi trimita poze din fata, din spate si in spagat ca sa-ti zic daca face ea chiar atat de multi bani in cateva minute.:))


Salut, sunt Alex si pana m-am dat jos din pat am facut vreo 140 de euro. Prin urmare, desi inca somnoros, am simtit ca e rost de bani si m-am urcat inapoi in pat ca sa ma mai dau o data jos din el. Asta pentru ca sunt smecher si ma duce capul.
Cu alte cuvinte am mai facut 140 de euro iar cand m-am dus la baie aveam deja 280 de euroi. Ce sa fac, ce sa fac cu ei, ma tot intrebam cu voce tare prin casa? Cum ce sa faci cu 280 de euroi tampitule, imi raspundeam tot eu? Ce intrebare e asta? Ii inmultesti, ce dreaq sa faci?
Si uite asa, cand am iesit din baie mai usurat si mai curat, am mai facut 130 de euro. Am mancat pe fuga ca eram preocupat sa mai fac ceva bani si desi iubita mea dormea dezvelita, totusi m-am abtinut sa nu sar pe ea inainte sa plec la serviciu. Doar nu eram cretin sa fac sex cu ea cand puteam sa mai fac 345 de euro fara sa misc un deget.
Cu vreo 750 de euro in buzunar am plecat la munca. Lumea se intreaba poate de ce mai muncesc? Sincer? Iubita mea e nimfomana si asta de cand am inceput sa fac bani tranzactionand tot ce-mi pica in mana. Daca stau acasa risc sa fac atac de cord cu aia gramada pe mine si cu mintea la tranzactii. Prefer sa fac repede 7-800 de euro dimineata la cafea, dupa care fug la munca unde sa nu creada cineva ca stau degeaba sau muncesc. Nu frate, ca nu sunt frizer ci trader, asa ca pana la pauza de pranz nu ma las pana nu mai fac 5-600 de euro. Inainte sa ma ia durerea de cap de cat de repede fac eu banii, ma trezesc din visare:))) Pana vine marfa proaspata ca sa mai trag un joint fac pauza. Nu pot sa vorbesc altora despre tranzactii si bani cand nu sunt high! :))) Nu are farmec! Peace! Make love not war!

Saxon
P.S. Uite, ma credeati nebun, dar am mai facut 250 de euro cat m-am semnat
:))))))))))


,,E-un curcubeu deasupra lumii sufletului meu"
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 26 Aprilie 2013, ora 17:07

exceptional cum stie baiatul asta sa puna punctul pe I !


Fosta membra 9am.ro

2 mesaje
Membru din: 23/06/2013
Postat pe: 23 Iunie 2013, ora 22:13

www.vivasms.ro/h/cffd60933a eu cred ca este una dintre cele mai bune modalitati de a face bani

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

2 mesaje
Membru din: 23/06/2013
Postat pe: 23 Iunie 2013, ora 22:14


Raporteaza abuz de limbaj
Fl_Orion999

15216 mesaje
Membru din: 2/06/2013
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 23 Iunie 2013, ora 22:20

a aparut alta mangleala...de data asta finantata de otp bank...


afacereataonline.ro....


Singura religie pe care o accept si o propovaduiesc este.....RELIGIA IUBIRII , a FERICIRII si a PROSPERITATII.... --------DUMNEZEU sa binecuvanteze ROMANIA.... *** ,,Fii om, fii drept �i recunoa�te c�, pe deasupra ambi�iilor, intrigilor �i urilor, este Patria, este ve�nicia neamului, �i c� acolo trebuie s� ne �nt�lnim totdeauna, chiar dac� nu ne �n�elegem de fiecare dat�."(Ion Antonescu) *** ,,�n ziua de azi, pentru a st�p�ni c�t mai mul�i oameni, nu se mai cuceresc teritorii, ci sufletele acelor oameni. Odat� ce ai sufletul, ai omul; iar c�nd ai omul, teritoriul vine de la sine." (contele de Marenches) ***,,Putem avea fie democratie in aceasta tara , fie putem avea mari bogatii concentrate in mainile a putini oameni, dar nu le putem avea pe ambele'' [Louis Brandeis---membru al Curtii Supreme de Justitie a S.U.A. ]***
Fl_Orion999

15216 mesaje
Membru din: 2/06/2013
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 23 Iunie 2013, ora 22:21

De la: henry, la data 2009-01-18 20:46:57 In urma cu ceva timp nu credeam ca se pot face bani pe internet,dar mi-am schimbat opinia in 23 septembrie 2008 cand am incasat prima plata de la unul din siteurile pe care l-am utilizat.Astept parerile voastre.



parereavoastraconteaza.blogspot.com/



banuiesc ca deja faci donatii ca jiji becali....
o intreaga tara de becalieni si creduli....

Raporteaza abuz de limbaj
Singura religie pe care o accept si o propovaduiesc este.....RELIGIA IUBIRII , a FERICIRII si a PROSPERITATII.... --------DUMNEZEU sa binecuvanteze ROMANIA.... *** ,,Fii om, fii drept �i recunoa�te c�, pe deasupra ambi�iilor, intrigilor �i urilor, este Patria, este ve�nicia neamului, �i c� acolo trebuie s� ne �nt�lnim totdeauna, chiar dac� nu ne �n�elegem de fiecare dat�."(Ion Antonescu) *** ,,�n ziua de azi, pentru a st�p�ni c�t mai mul�i oameni, nu se mai cuceresc teritorii, ci sufletele acelor oameni. Odat� ce ai sufletul, ai omul; iar c�nd ai omul, teritoriul vine de la sine." (contele de Marenches) ***,,Putem avea fie democratie in aceasta tara , fie putem avea mari bogatii concentrate in mainile a putini oameni, dar nu le putem avea pe ambele'' [Louis Brandeis---membru al Curtii Supreme de Justitie a S.U.A. ]***
Fl_Orion999

15216 mesaje
Membru din: 2/06/2013
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 23 Iunie 2013, ora 22:23

De la: 9am_2222, la data 2013-06-23 22:13:31www.vivasms.ro/h/cffd60933a eu cred ca este una dintre cele mai bune modalitati de a face bani



fa-mi si mie cativa....sau...macar fa-mi un masaj...cu sau fara ....finalizare....


Singura religie pe care o accept si o propovaduiesc este.....RELIGIA IUBIRII , a FERICIRII si a PROSPERITATII.... --------DUMNEZEU sa binecuvanteze ROMANIA.... *** ,,Fii om, fii drept �i recunoa�te c�, pe deasupra ambi�iilor, intrigilor �i urilor, este Patria, este ve�nicia neamului, �i c� acolo trebuie s� ne �nt�lnim totdeauna, chiar dac� nu ne �n�elegem de fiecare dat�."(Ion Antonescu) *** ,,�n ziua de azi, pentru a st�p�ni c�t mai mul�i oameni, nu se mai cuceresc teritorii, ci sufletele acelor oameni. Odat� ce ai sufletul, ai omul; iar c�nd ai omul, teritoriul vine de la sine." (contele de Marenches) ***,,Putem avea fie democratie in aceasta tara , fie putem avea mari bogatii concentrate in mainile a putini oameni, dar nu le putem avea pe ambele'' [Louis Brandeis---membru al Curtii Supreme de Justitie a S.U.A. ]***
9am_2260

2 mesaje
Membru din: 3/07/2013
Postat pe: 3 Iulie 2013, ora 14:01

Inregistreaza-te acum GRATUIT si CASTIGA BANI ---> bit.ly/123R5et

Video prezentare: bit.ly/11MLfmh

Pentru fiecare SMS pe care il primesti de la vivaSMS esti platit. Vrei mai mult ? Recomanzi vivaSMS prietenilor tai si esti platit pentru fiecare SMS primit de ei si membrii recomandati de ei.


Raporteaza abuz de limbaj
9am_2421

2 mesaje
Membru din: 11/08/2013
Postat pe: 11 August 2013, ora 10:11

Aveti aici o prezentare, ce-a mai plauzibila metoda de a face bani online de pana acum:

www.vivasms.ro/h/8413ec200d - link inscriere


youtu.be/0MgAStGT9y4 - prezentare



www.vivasms.ro/h/8413ec200d - link inscriere

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

3068 mesaje
Membru din: 30/04/2011
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 11 August 2013, ora 11:50

De la: 9am_2421, la data 2013-08-11 10:11:22Aveti aici o prezentare, ce-a mai plauzibila metoda de a face bani online de pana acum:

www.vivasms.ro/h/8413ec200d - link inscriere


youtu.be/0MgAStGT9y4 - prezentare



www.vivasms.ro/h/8413ec200d - link inscriere

Vrajeala!...ia la nentu d'aici linkul minune
www.youtube.com/watch?v=wy04c-6DEgE

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

3068 mesaje
Membru din: 30/04/2011
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 11 August 2013, ora 11:52


Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

3068 mesaje
Membru din: 30/04/2011
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 11 August 2013, ora 11:57


Raporteaza abuz de limbaj
9am_2421

2 mesaje
Membru din: 11/08/2013
Postat pe: 11 August 2013, ora 16:24

ceea ce am prezentat eu are la baza reclama cu un target bine stabilit, odata cu numarul mare de utilizatori vivasms se vor incheia din ce in ce mai multe contracte cu firme ce au nevoie de reclama, de acolo vor venii si fonduri pentru noi cei ce infiintam echipe si ne implicam direct, pe acelasi lucru fac si televiziunile bani drept urmare nu are legatura cu vrajeala, plus ca nu investesti bani , nu ai ce pierde ;)

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

16238 mesaje
Membru din: 20/03/2012
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 11 August 2013, ora 16:36

De la: 9am_2421, la data 2013-08-11 16:24:53ceea ce am prezentat eu are la baza reclama cu un target bine stabilit, odata cu numarul mare de utilizatori vivasms se vor incheia din ce in ce mai multe contracte cu firme ce au nevoie de reclama, de acolo vor venii si fonduri pentru noi cei ce infiintam echipe si ne implicam direct, pe acelasi lucru fac si televiziunile bani drept urmare nu are legatura cu vrajeala, plus ca nu investesti bani , nu ai ce pierde ;)


??? E primul MLM de care afli?

Raporteaza abuz de limbaj
,,E-un curcubeu deasupra lumii sufletului meu"
9am_2681

1 mesaj
Membru din: 27/09/2013
Postat pe: 27 Septembrie 2013, ora 18:44

Eu am incercat asta : bit.ly/16w95r0

E simplu , suervey-uri online pentru companiile mari . Site-ul are contracte cu foarte multe companii mari din toata lumea . Merita !

Raporteaza abuz de limbaj
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 29 Septembrie 2013, ora 17:46

Strainii ne-au pus si obligat si ne obliga sa ne distrugem mijloacele de productie, si ne dau asa pe de-a moaca mii de euro si dolari pe luna.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
9am_3138

1 mesaj
Membru din: 23/12/2013
Postat pe: 23 Decembrie 2013, ora 16:26

Cum sa faci bani multi repede, usor si legal
Cum sa faci bani multi repede, usor si legal cea mai noua metoda de a face bani pentru romani! bani rapid si sigur pe internet. testat! eu am facut 3000.00 de lei in 3 saptamani!!! e randul tau!!!!!! functioneaza!!!! singurul care functioneaza cu adevarat!!! nu risti nu cistigi. nu este nici o gluma,crede-ma! depinde numai de tine daca vrei sa citesti pagina asta sau nu, eu nu pot spune decat ca 10 min. de citit iti pot schimba viata (si portofelul!), depinde numai de tine "poti face bani usor si repede" crede-ma: am incercat toate metodele posibile (si legale).

Aceasta este cea mai usoara si mai rapida cale. poti sa faci o gramada de bani, repede si legal. merge! e testat! tot ce trebuie sa faci deocamdata este sa citesti cu atentie si pana la final textul. eram sceptic, totusi... In urma cu ceva vreme navigam aiurea pe Internet (probabil la fel cum faci si tu acum) cand am descoperit un articol asemanator cu acesta� in care se spunea ca pot sa castig milioane in doar cateva saptamani cu o investitie de numai 6 lei. imediat m-am gandit "chestia asta trebuie sa fie vreo escrocherie", dar, curios fiind, am continuat sa citesc. Articolul spunea ca trebuie sa trimiti cate 1.00 leu la fiecare din cele 6 adrese mentionate in articol . Apoi sa iti treci numele si adresa la sfarsitul listei in pozitia a 6-a si sa publici articolul la minim 200 de forum-uri/adrese cu anunturi pe internet sau prin mail la cat mai multe adrese. Pur si simplu! dupa ce am analizat chestiunea si dupa ce am discutat cu cativa prieteni m-am hotarat sa incerc. la urma urmei ce aveam de pierdut in afara de 6.00 lei si 6 timbre? cum este si normal, la inceput eram sceptic si chiar ingrijorat in privinta aspectului legal. Asa ca m-am interesat la pttr si mi-au confirmat ca intr-adevar e legal! Deci am facut infima investitie de 6.00 lei. surpriza!...ghiciti ce s-a petrecut !!!��� .. intr-un interval de 7 zile am inceput sa primesc bani in cutia postala. Eram uluit! M-am gandit ca probabil se va opri curand, dar banii au continuat sa vina! In prima saptamana am primit 37.00 de lei .la sfarsitul celei de-a doua aveam 109.00 lei . in a treia saptamana stransesem 2547.00 lei ! si banii continua sa vina cu repeziciune. in mod cert a meritat sa cheltui cei 6.00 lei si cele 6 timbre (am cheltuit mult mai mult jucand la loto si la bingo!). Sa va spun cum functioneaza si mai ales de ce functioneaza. Cum?
In primul rand va sfatuiesc sa salvati pe hard sau sa printati articolul ca sa il aveti la indemana.
Pasul 1: iei 6 coli de hartie si scrii pe fiecare din ele : "m-am adaugat la lista ta", astfel incat cel ce primeste plicul sa te adauge la listele pe care urmeaza sa le posteze si asa adresa ta va aparea pe alte sute si sute multiplicate de forumuri, apoi impaturesti fiecare coala (cat sa intre in plic). acum iei 6 bancnote de 1.00 leu si pui cate una in fiecare din cele 6 coli (ca sa nu se vada prin plic si sa nu se fure), apoi pui fiecare coala in cate un plic si inchizi plicurile. Ar trebui sa ai acum 6 plicuri sigilate, cu numele si adresa ta pe ele (la expeditor, pentru a ajunge in continuare pe forumuri!), fiecare dintre ele continand o coala de hartie si o bancnota de 1.00 leu. Acum trimiti plicurile la urmatoarele adrese:

1) Duta Adrian- str. George baritiu, nr. 20A, cod 105600, campina, jud. prahova
2) Belba Andreea Laura-str albastrelelor nr 3,cod 300320 timisoara,jud timis
3) Baiasu Marian Danut-str aleea mioritei ,nr 2,bl n5,sc a,ap 19,cod 240226 ramnicu valcea,jud valcea.
4) Barbucenescu Alexandru Marian,str aleea gladiolelor ,nr 2,bl c 19,ap 14,sc a,cod 240086,ramnicu valcea,jud valcea,
5) Fudulu louren-str cronicar ion neculce nr 27 loc focsani,jud vrancea,cod 5300,
6) Cerneschi Mariana-Stefania-str.rahovei,nr.15 cod 820065 tulcea jud. tulcea
Pasul 2: acum tai din lista pe numarul 1 si muti celelalte adrese cu o pozitie mai sus (6 devine 5, 5 devine 4,etc...). astfel numarul 6 devine liber : completezi cu numele si adresa ta aceasta pozitie.trebuie foarte clar sa intelegi ca daca te vei pune in alta pozitie decit cea de-a 6-a, vei primi cu mult mai putini bani, pentru ca factorul de multiplicare se diminueaza. pentru a intari increderea in joc, trebuie sa nu trisezi si sa trimiti plicurile, deoarece altminteri, te excluzi singur din circuit semanind neincrederea.
Pasul 3: schimba ce doresti dar, pe cat se poate, incearca sa mentii articolul cat mai aproape de original. acum publica anuntul la cit mai multe forum-uri/newsgroup-uri (sunt o groaza). 200 este atat cat iti trebuie dar cu cat publici in mai multe locuri cu atat mai multi bani vei castiga! nu e nevoie sa scrii din nou tot acest articol; poti sa selectezi textul cu cursorul mouse-ului si sa il copiezi in memoria calculatorului('copy' din meniul 'edit'); deschizi un fisier gol cu 'notepad'('file'...'new') si inserezi textul ca sa iti adaugi numele in pozitia a 6-a ('edit'... paste'); salvezi fisierul cu extensia .txt. acum cauti pe internet newsgroup-uri (forum-uri on-line, message board-uri, site-uri de chat, de discutii) romanesti bineinteles, sau la diverse adrese e-mail pe care le cunosti si publici articolul. Va sugerez sa treceti ca subiect un titlu cat mai atractiv pentru ca acesta il vor vedea cei ce viziteaza aceste site-uri gata! felicitari... nu ar trebui sa iti ia mai mult de 30 de secunde pentru fiecare newsgroup! tine minte : mai multe newsgroup-uri inseamna mai multi bani! tot ce trebuie este un minim de 200! calcule...vei incepe sa primesti bani in cutia postala in cateva zile! daca vrei poti sa iti inchiriezi o casuta postala din cauza numarului mare de scrisori pe care le vei primi. de ce? Din cele minim 200 de publicari pe care le-am facut sa spunem ca primesc 5 raspunsuri (un exemplu foarte-foarte mic). Deci am castigat 5.00 lei cu numele meu pe pozitia a 6- a. Acum fiecare din cele 5 persoane care tocmai mi-au trimis cate o scrisoare, publica la randul lor minimul de 200 de articole cu numele meu pe pozitia a 5-a si primesc si ei cate 5 lei.Eu primesc astfel 5*5*5 lei = 25.00 de lei. Continuand exemplul cu acest numar mic (5) de persoane care raspund la articol, castig 125.00 de lei(vechi) cu numele meu pe pozitia a 4-a, 625.00 de lei cu numele meu pe pozitia a 3-a, 3125.00 de lei pe pozitia a 2-a si ... da! 15625.00 de lei cu numele meu pe pozitia intai. Uimitor! daca fiecare participant publica articolul de minim 200 de ori! si totul cu o investitie initiala de 6.00 lei si 6 timbre. cand numele tau nu se mai afla in lista poti sa repeti procedura : iei ultima varianta a articolului si trimiti cate 1 leu la adresele care se afla in lista, punandu-ti numele pe pozitia a 6-a acum publici articolul din nou de minim 200 de ori. Va dati seama ca in fiecare zi mii de oameni intra pe internet si citesc aceste articole asa cum citesti tu acum !! asa ca iti poti permite 6.00 lei sa vezi daca merge cu adevarat? cred ca da... unii au spus "dar daca lumea se satura si nu mai trimite nimeni nici un ban?" ce sanse sunt sa se intample asta cand zilnic se alatura 20- 50.000 de useri noi la internet dintre care foarte multi citesc astfel de anunturi si sunt dispusi sa incerce ? jucati cinstit si corect si adresa ta va ajunge pe mii de forumuri, astefel vei primi mii de plicuri. in fiecare zi intra sute sau mii de oameni pe forum! veti avea numai de castigat!!! jocul se bazeaza pe o binecunoascuta lege din economie si anume legea multiplicarii pe care cred ca poti sa o intelegi. cred ca marile magazine se imbogatesc pt ca tu ai cumparat o sticla de vin. nu... se cumpara industrial .. deci daca joci corect si trimiti plicuri adresa ta va parea pe mult mai multe site-ri si vrei primi cu muuult mai multi bani! bafta! !!!!!!!! p.s. foarte important: o sa inalnesti oameni care nu sunt de acord cu asta si care nu au curaj sa incerce sa se imbogateasca inteligent. acestia se multumesc doar sa injure (mai mult nu pot). trebuie doar sa-i ignori asa cum fac eu, joaca si o sa vezi cum plicurile incep sa soseasca. daca ai incredere si perseverezi o sa-mi multumesti cat pentru cei care nu joaca... va raciti gura degeaba, eu primesc zeci de plicuri cu bani si o sa continui sa joc... bafta!!!
PS:In www.google.ro scrie anunturi gratuite online si acolo gasesti mii de site-uri in care poti sa postezi si u la randul tau articolul acesta(cu schimbarile necesare la adresele unde trebuie trimise plicurile), cu cat sunt mai multe postari cu atat castigurile cresc.


Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

16238 mesaje
Membru din: 20/03/2012
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 13 Februarie 2014, ora 17:20

De-atata vreme apar metodele astea miraculoase pe net si n-am vazut nici un imbogatit la televizor de pe urma lor...ce inseamna oamenii modesti!

Raporteaza abuz de limbaj
,,E-un curcubeu deasupra lumii sufletului meu"
Fosta membra 9am.ro

230 mesaje
Membru din: 9/10/2013
Postat pe: 13 Februarie 2014, ora 21:05

De la: _Ingrid, la data 2014-02-13 17:20:38De-atata vreme apar metodele astea miraculoase pe net si n-am vazut nici un imbogatit la televizor de pe urma lor...ce inseamna oamenii modesti!


Pff, daca tot suntem la acest capitol, din partea mea, eu am facut o groaza de bani prin intermediul internetului. Am ditamai casa, masini, piscine, da bine ai ctit, mai multe piscine....
A, toate astea se gasesc la profilul meu din:The Sims

www.youtube.com/watch?v=MloaJR2YkGA ( exemplu )






Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Modalitati de a face bani pe internet gratis.
Mergi la: