back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Tu cu cine votezi?

 


 
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
 
elle2405

1 mesaj
Membru din: 11/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 11 Noiembrie 2008, ora 19:56

Votez cu Adrian Nastase


mikigyn

4 mesaje
Membru din: 11/11/2008
Oras: Buzau

Postat pe: 11 Noiembrie 2008, ora 20:04

As vota cu partidul celor care nu mai vor alegeri.


VAM_CIURUIT

426 mesaje
Membru din: 11/11/2008
Oras: Satu Mare

Postat pe: 11 Noiembrie 2008, ora 20:21

PDL urmeaza sa-si intareasca rindurile,vom face tot posibilul sa-l cooptam pe Domnul POPESCU Z IOAN,avem mare nevoie de cadre competente,am scazut mult in sondaje,cei din conducerea noastra au mentalitati invechite comuniste greu de schimbat,urmaresc doar sa ajunga in functie sa-si rezolve problemele de familie si de grup Domnul Basescu procedeaza ca la securitate ,face dosare adversarilor politici,metoda veche comunista ,care nu mai prinde in DEMOCRATIE


alina_dima2003

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Campina

Postat pe: 11 Noiembrie 2008, ora 20:24

Inca nu stiu pe cine voi vota. Sper ca pana la data alegerilor sa reusesc sa-mi fac o parere despre candidatii din colegiul de care apartin. Nu ma intereseaza in mod deosebit partidul din care fac parte ci cum este OMUL care candideaza. Tot ce stiu sigur este ca nu voi vota candidatul PD-L Anghel, care la locale era la un partid si care avea ca slogan SPARGEM GASCA si acum, ca a pierdut la locale s-a alaturat GASTII. Foarte urat din partea lui. Incerc sa ma edific despre calitatea candidatilor care se presupuneca ne vor reprezenta. Sper sa fac alegerea corecta. Dar pt. nimic in lume nu voi renunta la DREPTUL MEU, si anume de a alege cine sa ma reprezinte. Cine nu voteaza nu are dreptul sa se planga de conducatori.
Sa va dea Dumnezeu intelepciune sa alegeti ce trebuie. Multa sanatate la toti.


saandyf

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 11 Noiembrie 2008, ora 20:32

Sincer, nu prea am pe cine vota! Toti sunt o apa si-un pamant. poate Blaga


Variationro

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 11 Noiembrie 2008, ora 20:34

PNL!


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 11 Noiembrie 2008, ora 20:34

PSD+PC


ALINA78

1 mesaj
Membru din: 11/11/2008
Oras: Timisoara

Postat pe: 11 Noiembrie 2008, ora 20:57

eu aleg candidatii cin partidul pnl.au in frunte pe domnul tariceanu care este un adevarat diplomat intre ciocnirile plastice dintre celelalte partide de pe scena politica


emandreia22

1 mesaj
Membru din: 11/11/2008
Oras: Constanta

Postat pe: 11 Noiembrie 2008, ora 21:03

nici nu mai stii cu cine ar trebui sa votezi ca sa fie mai bine!of am ajuns sa votez cred ceva de moment daca stau sa i urmaresc pe toti la tv imi dau seama ca nu am pe cine sa votez,toti promit marea cu sarea ne am saturat de vorbe.fapteee!!!dar.........totusi pana la urma cred ca voi vota partidul psd.


money_catcher

7 mesaje
Membru din: 11/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 11 Noiembrie 2008, ora 21:09

Imi este destul de greu sa raspund la aceasta intrebare.La inceput vroiam sa-mi dau votul PSD ului, dar acum nu mai sunt atat de hotarata si inclin spre PDL. E dificl sa aleg pe cineva pentru ca in fiecare zi se aduc argumente si contra-argumente si contra-argumente la contra-argumente si tot asa, astfel ca si eu imi schimb ideile in functie de ce vad la tv. O sa va spun pe 30 noiembrie cu cine am votat.


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 11 Noiembrie 2008, ora 21:29

In mod sigur o sa votez cu PSD, macar aia se intelegeau intre ei cand furau si nu faceau atata scandal in tara


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 11 Noiembrie 2008, ora 21:42

O sa merg la vot , dar inca nu sunt hotarat cu cine o sa votez, probabil cu toti, pana termin tusul. NU merita nici unul votul meu. De ce sa mai inbogatesc pe nu stiu cine. Oricum eu unu nu am nici 0,000001 beneficiu daca iese x y sau z. asa ca o sa i votez pe toti pana numai am tus pe stampila


Fosta membra 9am.ro

394 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 11 Noiembrie 2008, ora 22:02

si cu ce te face sa te simti mai bine asta godfather? ca sti ca furtul lor o sa fie mai tacut si mai eficient


1967Cristi

3 mesaje
Membru din: 11/11/2008
Oras: Iasi

Postat pe: 11 Noiembrie 2008, ora 22:03

Eu am sã votez cu Dumitru Oprea(senator) ºi Marius Spînu(deputat).
PD-L þine cu tine.


b_adrian68

4 mesaje
Membru din: 11/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 11 Noiembrie 2008, ora 22:10

in acest moment nimeni din cei ce candideaza nu m-au convins in mod real ca ar merita insignifiantul meu vot.
se cunoaste prezenta la urne din ultimii ani.aceasta eu o consider o palma data clasei "politice",dar ei nu vad (de fapt se fac ca nu vad) si merg inainte cu propriile interese.
vrea sa votez cu aceia care se vor tine cu adevarat de cuvant si care vor incerca sa modifice aceasta mizerie in care ne afundam.
nu a promis nimeni ca v-a reduce salariile,bonusurile,beneficiile politicienilor.cand se va naste un asemenea politician si tara asta o va duce bine.
profesorii asteapta salariile promise care se tot amana,in schimb pt parlamentari s-au gasit 2.000.000 de euro pt deplasari.(citat dintr-un ziar de azi).


dinu_dan

1 mesaj
Membru din: 11/11/2008
Oras: Baia Mare

Postat pe: 11 Noiembrie 2008, ora 22:14

Eu cred ca e mai bine sa nu votez cu nimeni, pentru ca toti sunt la fel, nu e nici unul mai bun decat celalal, toti se gandesc numai la ei, la noi tot asa o sa ne fie...adica...niciodata bine.


akadika04

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Constanta

Postat pe: 11 Noiembrie 2008, ora 22:30

nu stiu inca cu cine votez dar cu siguranta partidul pd-l


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 11 Noiembrie 2008, ora 22:31

Eu voi vota cu PSD-ul respectiv Minodora Cliveti


zduduyu

1 mesaj
Membru din: 11/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 11 Noiembrie 2008, ora 22:48

Adevarul ca nu prea ai cu cine sa votezi. Alegerile din noiembrie au devenit un mare CIRC, mai trebuiau sa participe fotbalisti, ospatari, taximetristi....... si am fi avut un parlament gen "ALI G IN THE HOUSE"! In fine...chiar nu stiu cu cine sa votez dar la votare sigur am sa fiu. SA FIM PREZENTI CATI MAI MULTI !!!


mit_florin

5 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 11 Noiembrie 2008, ora 22:52

PD-L


vasssi

4 mesaje
Membru din: 11/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 11 Noiembrie 2008, ora 23:35

eu cred ca voi vota PNG ... de celelalte partide m-am tot "saturat" ,
stiu ca nu va insemna mare lucru un vot ,
este nevoie acuta de o schimbare a clasei politice ,,,,
bine ar fi sa se realizeze in viitorul apropiat aceasta schimbare ,,,


Fosta membra 9am.ro

2 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Hunedoara

Postat pe: 11 Noiembrie 2008, ora 23:40

Emil Boc


anutaciontea

1 mesaj
Membru din: 12/11/2008
Oras: Reghin

Postat pe: 12 Noiembrie 2008, ora 00:34

Eu voi vota cu PSD-ul.


onixeforie

1 mesaj
Membru din: 12/11/2008
Oras: Constanta

Postat pe: 12 Noiembrie 2008, ora 00:54

eu votez cu Gigi Chiru de la PD-L. consider ca e un om de incredere si vrea sa faca ceva.omul asta a plecat de jos,nu l-a ajutat nimeni sa urce , nu a avut pile si chiar se implica in viata orasului in care locuiesc. merg la vot pt ca nu contea za cine iese dar sunt cetatean al accestei tari si am anumite drepturi printre care si a-mi exprima parerea la aceste alegeri. sa fim optimisti , vorba aia 'speranta moare ultima'. va multumesc!


ioniques

1 mesaj
Membru din: 12/11/2008
Oras: Sibiu

Postat pe: 12 Noiembrie 2008, ora 00:54

avand in vedere ca nici unul dintre partidele anterioare care au fost la putere nu au reusit sa faca nimic...eu zik ca cel mai bine ar fi sa votam PNG...sunt tineri cu initiativa..dornici sa jute tzara...chiar dak nu vor face ei mare ''branza'' ..nu vom simtzi nimic..pentru ca mai hotzi ca cei dinainte nu cred ca exista !!!


mvasilecatalin

6 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 12 Noiembrie 2008, ora 02:44

VOI VOTA CU PNL-UL, CHIAR DACA EU CRED CA NU SE VA SCHIMBA NIMIC IN BINE DUPA ALEGERI.


alexaion

1 mesaj
Membru din: 12/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 12 Noiembrie 2008, ora 06:52

eu voi vota cu PSD,incerc sa cred ca ei sunt solutia


kicsien

3 mesaje
Membru din: 12/11/2008
Oras: Cluj

Postat pe: 12 Noiembrie 2008, ora 07:05

Daca apuc voi vota UDMR-ul probabil...


padre3636

5 mesaje
Membru din: 11/11/2008
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 12 Noiembrie 2008, ora 07:05

De la: 9am_admin, la data 2008-11-11 09:50:25Spune-ne cu cine votezi la alegerile din 30 noiembrie si poti castiga un laptop Acer Aspire!

REGULAMENTUL CONCURSULUI

Prezentare

Internet Corp SRL si partenerii sai organizeaza un concurs prin intermediul caruia orice utilizator, inregistrat ca membru al site-ului www.9am.ro poate sa intre in cursa pentru castigarea unui laptop. Pentru a participa la concurs, utilizatorii inregistrati cu date reale trebuie sa isi spuna parerea pe forumul 9am despre alegerile parlamentare ce vor avea loc in data de 30 noiembrie 2008. Premiul va fi oferit prin tragere la sorti.

Organizator

La organizarea prezentului concurs, Internet Corp SRL (organizatorul) colaboreaza cu Nobila Casa Papaer SA. Internet Corp SRL este inregistrata la Registrul Comertului sub numarul J40/8379/2005, cod de inregistrare in scopuri de TVA RO17562895.

Perioada desfasurarii

Concursul se desfasoara in perioada 11 noiembrie – 1 decembrie 2008.

Procedura de desfasurare

Concursul se desfasoara pe site-ul www.9am.ro. Pentru a te inscrie la concurs, trebuie sa fii utilizator inregistrat al www.9am.ro si sa postezi in topicul “Tu cu cine votezi” deschis pe forumul 9am parerea ta despre alegerile parlamentare din 30 noiembrie. Este obligatoriu ca la inregistrarea ca membru al 9am datele de identificare furnizate sa fie cele reale (nume, prenume, adresa de email, data nasterii, sex). Participarea la concurs se poate face numai de pe un singur cont de utilizator si doar in conditiile in care datele furnizate la deschiderea contului sunt datele complete de identificare ale utilizatorului care si-a deschis respectivul cont.

Premiul

Premiul este acordat de catre partenerii SC Internet Corp SRL. Premiul consta intr-un Notebook Acer Aspire Celeron M560 120GB 1024MB A5315-2698, cu urmatoarele specificatii:
Tip procesor: Intel Celeron
Frecventa procesor : 2133 MHz
Diagonala : 15.4 inch
Chipset video: Intel GMA X3100
Capacitate HDD : 120 GB
Memorie RAM standard : 1024 MB
Unitate optica: DVD-RW
Autonomie : Pana la 2 ore
Sistem de operare: Windows Vista Home Premium
Greutate : 2.8 Kg

Premiul trebuie revendicat in maxim 5 zile de la anuntarea rezultatelor tragerii la sorti, urmand a fi distribuit intr-o perioada de maxim 4 saptamani de la castigarea lui.

Dreptul de participare

Pentru a participa la aceasta promotie trebuie sa fii cetatean roman, si sa ai peste 18 de ani. Nu este permisa participarea la concurs a angajatilor companiilor Internet Corp SRL, ai partenerilor sai prezentati la inceputul acestui regulament, precum si a rudelor si afinilor acestora pana la gradul doi inclusiv.

Validarea castigatorului

Castigatorul premiului va fi desemnat in urma unei trageri la sorti realizata in data de 3 decembrie 2008. Ulterior, castigatorul va fi anuntat prin e-mail, urmand a i se comunica toate detaliile procedurii de intrare in posesie a premiului castigat. Castigatorul va trebui sa semneze un proces verbal cu organizatorul concursului. Intrarea in posesia premiului se va face doar cu respectarea tuturor prevederilor prezentului regulament, in caz contrar organizatorii isi rezerva dreptul de a nu valida premiul. Premiul poate fi distribuit intr-o perioada de pana la 4 saptamani de la castigarea lui. Premiul castigat nu se poate schimba in bani. Premiul este nominal si nu poate fi transferat unei alte persoane.

In cazul in care castigatorul: a. - nu a furnizat datele sale reale pentru inregistrarea ca membru al 9am; b. - a folosit mai multe conturi pentru a participa la concurs; c. - are o adresa de email invalida, ilizibila sau a participat la concurs cu adresa de email a altui titular; d. - nu indeplineste conditiile de participare la concurs; e. - nu raspunde emailului trimis de organizatori, prin care este anuntat ca a castigat concursul, se va proceda la selectarea unui alt castigator.

Confidentialitatea emailurilor si dreptul la imagine

Organizarea prezentului concurs se realizeaza in conformitate cu dispozitiile Legii nr. 677/2001 pentru protectia persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal si pentru libera circulatie a acestor date. Participarea la acest concurs implica in mod expres si neechivoc ca datele transmise sa fie facute publice si sa fie folosite de catre organizator in scopuri publicitare pe suport audio, video si in ziar. Prin participarea la concurs, utilizatorii isi exprima in mod expres si neechivoc acordul ca datele lor personale sa fie folosite in activitati de marketing ale organizatorului concursului, pentru validarea si acordarea premiului. Internet Corp SRL este inscris in este inscris in Registrul de Evidenta a Prelucrarilor de Date cu Caracter Personal sub Nr. 3240.

Alte prevederi

Regulamentul de desfsurare a concursului va fi publicat pe site-ul www.9am.ro si va putea fi consultat gratuit la solicitarea oricarui participant la concurs. Eventualele reclamatii legate de concurs vor fi facute la urmatoarea adresa de email: office@internetcorp.ro, pana la sfarsitul concursului. Reclamatiile ulterioare termenelor prevazute de Regulament nu vor fi luate in considerare. Detalii despre concurs la telefon 031-2286630 - telefon cu tarif normal. Eventualele litigii aparute intre Organizator si participantii la prezentul concurs se vor rezolva pe cale amiabila sau, in cazul in care aceasta nu va fi posibila, litigiile vor fi solutionate de instantele judecatoresti romane competente de la sediul Organizatorului.


padre3636

5 mesaje
Membru din: 11/11/2008
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 12 Noiembrie 2008, ora 07:06

PSD


Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Tu cu cine votezi?
Mergi la: