back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Poporul rominiei este credincios,,ca rominia este-gradina,,maicii domnului,,

 


 
 
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 17 Aprilie 2009, ora 15:54

SINTEM IN VINEREA MARE A ,,SFINTULUI PASTE,,DAR CREDETI-MA CA ATEII SINT ACEEA CARE FURA,JEFUIESTE,TOT CE A FOST AL POPORULUI...CREDETI CA CEI CARE AU SUTE DE MILIOANE DE EURO,,, SINT FERICITI,,NU,,ISI LASA SOTIILE UMBLA IN DESFRIU SI NU ARE CREDINTA LA DUMNEZEU..AM VAZUT PE ALESI,CA IN MOMENTUL DEPUNERII JURAMINTULUI,,TINE NUMAI UN DEGET PE SFINTA BIBLIE,,DE CE OARE...

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

10086 mesaje
Membru din: 11/06/2010
Postat pe: 15 Februarie 2012, ora 09:08

De la: , la data 2009-04-17 15:54:58SINTEM IN VINEREA MARE A ,,SFINTULUI PASTE,,DAR CREDETI-MA CA ATEII SINT ACEEA CARE FURA,JEFUIESTE,TOT CE A FOST AL POPORULUI...CREDETI CA CEI CARE AU SUTE DE MILIOANE DE EURO,,, SINT FERICITI,,NU,,ISI LASA SOTIILE UMBLA IN DESFRIU SI NU ARE CREDINTA LA DUMNEZEU..AM VAZUT PE ALESI,CA IN MOMENTUL DEPUNERII JURAMINTULUI,,TINE NUMAI UN DEGET PE SFINTA BIBLIE,,DE CE OARE...




cata minte trebuie sa ai ca sa gandesti atat de pro....fund......

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

14360 mesaje
Membru din: 27/05/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 23 Iunie 2012, ora 12:35

De la: , la data 2009-04-17 15:54:58SINTEM IN VINEREA MARE A ,,SFINTULUI PASTE,,DAR CREDETI-MA CA ATEII SINT ACEEA CARE FURA,JEFUIESTE,TOT CE A FOST AL POPORULUI...CREDETI CA CEI CARE AU SUTE DE MILIOANE DE EURO,,, SINT FERICITI,,NU,,ISI LASA SOTIILE UMBLA IN DESFRIU SI NU ARE CREDINTA LA DUMNEZEU..AM VAZUT PE ALESI,CA IN MOMENTUL DEPUNERII JURAMINTULUI,,TINE NUMAI UN DEGET PE SFINTA BIBLIE,,DE CE OARE...


io as tine,,sfanta '' biblie in tomberonul de gunoi...

Raporteaza abuz de limbaj
Voi fi la fel de dur ca adevarul si la fel de neindurator ca dreptatea.----,,Minciuna premeditata nu mai e chestie de fantezie,tine de caracter''-Tudor Musatescu----Prietenii vin si pleaca, dar dusmanii raman si se acumuleaza.----- -----Bine ne pot face numai anumiti oameni,rau ne poate face orice prost -----DUMNEZEU iubeste ingerii rebeli , adevaratii creatori care fac orice societate sa progreseze,ii ajuta si-i ocroteste, in schimb ii este indiferenta soarta oricarui ignorant mistico-religios------Este mult mai aproape de DUMNEZEU un ateu decat un miorlaitor ignorant mistico-religios,indiferent de confesiunea sau religia propovaduita ----Este mult mai bine, zic eu, sã îþi faci lectura pe vapor decât sã faci sex cu fundul.-TRAIAN BASESCU
Fosta membra 9am.ro

802 mesaje
Membru din: 15/12/2011
Postat pe: 10 Iulie 2012, ora 10:38

Mare-i gradina maicii Domnului si multi prosti mai adaposteste in ea!
Un popor prea credul in dogmele religiei si mai putin increzator in idealurile sale.
Prea obedient si ascultator in ce zice popa, in ce zic guvernantii si prea indolent in a-si cunoaste interesele si drepturile sale. Cred ca si maica Domnului a pus taxe la intrare ca doar nu s-o lasa mai prejos si fara profit. Gradina-i mare si vorba lui Motoc, daca nu ma insel: " Maria ta, sunt prosti"
La care Lapusneanu ii raspunde: "prosti dar multi"

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

163 mesaje
Membru din: 12/10/2011
Postat pe: 10 Iulie 2012, ora 14:04

De la: 9am250228, la data 2012-07-10 10:38:28Mare-i gradina maicii Domnului si multi prosti mai adaposteste in ea!
Un popor prea credul in dogmele religiei si mai putin increzator in idealurile sale.
Prea obedient si ascultator in ce zice popa, in ce zic guvernantii si prea indolent in a-si cunoaste interesele si drepturile sale. Cred ca si maica Domnului a pus taxe la intrare ca doar nu s-o lasa mai prejos si fara profit. Gradina-i mare si vorba lui Motoc, daca nu ma insel: " Maria ta, sunt prosti"
La care Lapusneanu ii raspunde: "prosti dar multi"

Subscriu, numai ca in gradina sa, Maica Domnului nu a mai calcat demult pe-acolo iar fost sefu' numise sa se ocupe de taxe si impozite pe unul brejner care mananca deocandata porunmb fiert! Acum nu stiu de unde s-o fi aprovizionat pentru ca, desi spune ca din piata nu a precizat si din care piata! Har Domnului ca avem o Maica dar pacat ca s-a lasat pe tanjeala!

Raporteaza abuz de limbaj
Nefericirea este o avertizare de a merge mai departe, nu de a sta jos; marile evenimente sentimentale sunt intotdeauna esecuri. Dorina
| Varianta pentru tiparire a topicului POPORUL ROMINIEI ESTE CREDINCIOS,,CA ROMINIA ESTE-GRADINA,,MAICII DOMNULUI,,
Mergi la: