back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


La locul de munca al prietenei

 


 
 
dranceanuc

4 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 13 Ianuarie 2009, ora 13:23

Va zic din propria experienta........nu se compara cu nimic...a fost cea mai tare partida de sex ever....

Raporteaza abuz de limbaj
id_florentin

431 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Botosani

Postat pe: 23 Ianuarie 2009, ora 19:06

Si ce te lauzi?
Daca prietena ta vindea peste in piatza nu cred ca mai strigai in gura mare am facuto in depozitul cu peste, eram ingramaditzi intre lazile cu marfa, totul putzea a peste...etc
Tea marcat experietza aia pentru ca ai avut emotzii sa nu intre nimeni sau pentru ca nu te asteptai sau locul era neobisnuit sau cine stie ce, dar asta nu inseamna ca pentru totzi e la fel.
Nu potzi sa aduci garantzii ca si ei ia placut (poate pe ea ar fi impresionato un dormitor acoperit cu petale de trandafir, lumanari si tot asa..)

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 23 Ianuarie 2009, ora 19:10

De la: tinuotin, la data 2009-01-23 19:06:53Si ce te lauzi?
Daca prietena ta vindea peste in piatza nu cred ca mai strigai in gura mare am facuto in depozitul cu peste, eram ingramaditzi intre lazile cu marfa, totul putzea a peste...etc
Tea marcat experietza aia pentru ca ai avut emotzii sa nu intre nimeni sau pentru ca nu te asteptai sau locul era neobisnuit sau cine stie ce, dar asta nu inseamna ca pentru totzi e la fel.
Nu potzi sa aduci garantzii ca si ei ia placut (poate pe ea ar fi impresionato un dormitor acoperit cu petale de trandafir, lumanari si tot asa..)



tare faza cu lazile cu peste....

mai stii, ce fantezii o avea fiecare?

prea tare, prea tare.......

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 28 Ianuarie 2009, ora 22:32

habar nu au aia de au consumat pestele ce fenomene stintifico-nucleare a avut loc in spatiul de depozitare

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 28 Ianuarie 2009, ora 22:35

De la: dranceanuc, la data 2009-01-13 13:23:34Va zic din propria experienta........nu se compara cu nimic...a fost cea mai tare partida de sex ever....


cum frate sa deschizi un topic ca sa zbieri in gura mare ca ai fu..t-o pe gagica-ta la munca?????? nici nu vreau sa imi imaginez ce vorbesti tu la cafea cu prietenii tai!!!

Raporteaza abuz de limbaj
cismarualin

151 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 9 Februarie 2009, ora 06:09

si eu mi-as fwte prietena la locul ei de munca.i-as indeplini o fantezie sexuala si totodata i-as reduce numarul fanteziilor sexuale

Raporteaza abuz de limbaj
synker_creative

12 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 13 Aprilie 2009, ora 16:40

Eu zic ca va cam doare capu , mai duceti-va pe la biserica sau la spital la Sapunari :)) trece sigur ... cred :)) , si ala cu gagicasa , alt poponar care se pisa -n vant :)) ma scuzati de vorbele urete spuse :))

Raporteaza abuz de limbaj
Octavian_b

145 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 25 August 2009, ora 08:52

Cumva aplici regula aia..."macar o data-n viata vreau sa foot pe luna"??
In fine...intr-adevar...e ceva interesant sa stai cu un oki pe usa sa nu intre careva...si mie imi plac treburile astea...insa nu consider un gest inteligent sa deschizi un astfel de topic...asta ma duce cu gandul la faptul ca ai lipit si afise in cartier ca sa te lauzi...oricum...mult succes in actiunile tale !!

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului la locul de munca al prietenei
Mergi la: