back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Ejaculare feminina, ati intalnit?sau cunoastei direct vre-un caz? ce parere aveti?

 


 
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 8 >> Sari la pagina:
 
pavelgigi_1960

5 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 10 Februarie 2009, ora 09:51

Asa este Bobocel, bravos! Inseamna ca poti face diferenta dintre un barbat care stie ce-si doreste o femeie si-i face pe plac si o bucata inerta. Probabil multe femei nu stiu ce inseamna un preludiu adevarat, in care sa-ti folosesti ochii, mintea, buzele etc si se multumesc cu o simpla ...frecare inerta. Sau...n-au intalnit barbati care sa stie sa adore o femeie in pat, nu comunica in pat etc. Ma bucur ca sunt si femei care ...pot "educa" un barbat in pat ca sa le aduca la maxima placere.


vydwka_avy7

99 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Constanta

Postat pe: 10 Februarie 2009, ora 14:40

bai....nu va mai atactati atata pe forum....daca vreti deschideti un topic cu "ce membru de pe yuppy nu va place si de ce",acuma omul asta vrea un raspuns si voi va certati pe aicia cu alte teme... ...........cat despre ejacuare...exista multe femei cre ejaculeaza numai ca unele nu si in exerior...ce mai conteaza care cum si in ce fel?atata timp cat e a ta ....fi fericit.

Raporteaza abuz de limbaj
http://vydwka.webs.com---Viata e un joc prost...dar macar are grafica buna!---Pacat de mintile luminate la lanterna.---Datimi oameni tineri ca posibilitatiile sunt nelimitate!---exista si se poate,dar e improbabil si posibil.
bcret

1 mesaj
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 11 Februarie 2009, ora 04:36

am avut o prietena in primii ani de facultate care ejacula exact ca in filmuletele de pe net(squirt women). la inceput se rusina dar am facut-o sa inteleaga ca e perfect normal. dupa jumatate de ora petrecute impreuna trebuia sa punem toata lenjeria la uscat si sa uscam patul cu fierul de calcat. prima ejaculare venea cam la 5 minute si dupa aia mai urmau cam 3-4. uneori mergeam si o faceam in cada(cada goala). era ceva fantastic. asta se intampla cu 7 ani in urma. din pacate nu am mai intalnit alta femeie care sa ejaculeze, nici inainte si nici dupa ea, dar credeti-ma ca as vrea sa trec iar prin aceeasi experienta.

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 11 Februarie 2009, ora 10:51

cum adica venea prima ejaculare la 5 minute? esti sigur ca era vb de ejaculare si nu de altceva?
sunt rare, astfel de femei, foarte rare, iti doresc noroc in cautarea ta, ca sanse prea mari nu-ti dau.

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 11 Februarie 2009, ora 16:21

De la: Iolazarescu, la data 2009-02-10 08:25:16
De la: mary07, la data 2009-01-15 18:00:05Nu m-am gandit pana acum ca acest lucru poate sa placa unui barbat. Mi se intampla si mie dar ma jenez teribil, desi mi-a spus ca-i palce nu am crezut.
Acum ca am citit mai multe pareri n-o sa ma mai stresez.



esti un bou si asta pentru ca Tu citesti prea mult: ai vazut pe viu ce densitate are????? si ce gust dulceag?..... mai documenteazate, sau cel mai bine mai prctika si tu sportul asta si ai sa vezi pe viu.
E cel mai frumos sa vezi ca partenera a ejaculat, cei drept nu se intampla de fiecare data, dar cand se intampla e divin, si gustul e bestial si incomparabil.


moooama miaaaa...... ce pot citi aici

Raporteaza abuz de limbaj
sirap

11 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 11 Februarie 2009, ora 16:31

bravo esti deschisa si asta e bine

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

267 mesaje
Membru din: 11/03/2009
Postat pe: 19 Martie 2009, ora 15:03

bai fratilor,femeile astea "femeia izvor" sunt f. rare.Eu am intalnit una cand aveam 35 ea avea 20.Un baiat ce lucra la mine a fost prietenul ei o perioada de timp si asa la o bere cu angajatii la ziua de salar discutam si de femei.La care baiatul povesteste ca a avut una care se facea toata apa,de-i curgea pe picioare si avea orgasme cu spasme!Mie ca la un caine batran au inceput sa-mi luceasaca ochi in cap ca girofarul de la politie ( de cand visam la asa ceva) si dupa vreo 2 zile il iau deoparte si-l descos.Am inteles ca tipa era cam curvulita ,i-am zis sa-i spuna ca sunt interesat de ea si daca accepta s-o sun.Normal,raspunsul a fost da,asa ca ne vedem intr-o seara,eu fiind casatorit,fixam prima intalnire.
La camera!Se mira cineva mai sus :Cum orgasm la 5 minute?...Foarte bine ...poate sub 5 minute ca dracu cronometra,dar curgeau orgasmele si apa din ea valuri-valuri!N-am intalnit in viata mea asa ceva,starea asta atingea cel mai amplu si mai rapid doar in pozitia cand o luam pe la spate.Bai nene,la orgasm urala ,avea spasme si efectiv cadea pe burta si dadea din maini in draci!Ideea e ca daca puteai f**e continuu 3 ore,3 ore tot curgea din ea.Cine o f***t asemenea femeie stie ca efectiv nu ti-se mai inmoaie scula,ba mai mult parca simti cum se regenereaza si i-ti creste in ea :)
Ma,nu va spun ca-mi venea sa-mi las nevasta,copilul,averea si sa ma mut cu ea.Doi ani i-am tras-o pe sustache,intre timp mintea mi-a debitat un pui si am lipit-o de firma,de nevasta si cand s-a casatorit ne-am dus si am cununat-o.Astfel ca i-am devenit nash si toata lumea e fericita!Povestea merge mai departe si iaca sunt 7 ani acuma!

Raporteaza abuz de limbaj
Ce sa faci!La toti ni`greu!
Azgard

657 mesaje
Membru din: 28/08/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 19 Martie 2009, ora 15:08

De la: yuppy000509, la data 2009-03-19 15:03:23bai fratilor,femeile astea "femeia izvor" sunt f. rare.Eu am intalnit una cand aveam 35 ea avea 20.Un baiat ce lucra la mine a fost prietenul ei o perioada de timp si asa la o bere cu angajatii la ziua de salar discutam si de femei.La care baiatul povesteste ca a avut una care se facea toata apa,de-i curgea pe picioare si avea orgasme cu spasme!Mie ca la un caine batran au inceput sa-mi luceasaca ochi in cap ca girofarul de la politie ( de cand visam la asa ceva) si dupa vreo 2 zile il iau deoparte si-l descos.Am inteles ca tipa era cam curvulita ,i-am zis sa-i spuna ca sunt interesat de ea si daca accepta s-o sun.Normal,raspunsul a fost da,asa ca ne vedem intr-o seara,eu fiind casatorit,fixam prima intalnire.
La camera!Se mira cineva mai sus :Cum orgasm la 5 minute?...Foarte bine ...poate sub 5 minute ca dracu cronometra,dar curgeau orgasmele si apa din ea valuri-valuri!N-am intalnit in viata mea asa ceva,starea asta atingea cel mai amplu si mai rapid doar in pozitia cand o luam pe la spate.Bai nene,la orgasm urala ,avea spasme si efectiv cadea pe burta si dadea din maini in draci!Ideea e ca daca puteai f**e continuu 3 ore,3 ore tot curgea din ea.
Ma,nu va spun ca-mi venea sa-mi las nevasta,copilul si sa ma mut cu ea.Doi ani i-am tras-o pe sustache,intre timp mintea mi-a debitat un pui si am lipit-o de firma,de nevasta si cand s-a casatorit ne-am dus si am cununat-o.Astfel ca i-am devenit nash si toata lumea e fericita!Povestea merge mai departe si iaca sunt 7 ani acuma!

tare ,in special "avea spasme si efectiv cadea pe burta si dadea din maini in draci!"

Raporteaza abuz de limbaj
burn baby, burn ...
Fosta membra 9am.ro

64 mesaje
Membru din: 1/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 20 Martie 2009, ora 16:45

De la: yuppy000509, la data 2009-03-19 15:03:23bai fratilor,femeile astea "femeia izvor" sunt f. rare.Eu am intalnit una cand aveam 35 ea avea 20.Un baiat ce lucra la mine a fost prietenul ei o perioada de timp si asa la o bere cu angajatii la ziua de salar discutam si de femei.La care baiatul povesteste ca a avut una care se facea toata apa,de-i curgea pe picioare si avea orgasme cu spasme!Mie ca la un caine batran au inceput sa-mi luceasaca ochi in cap ca girofarul de la politie ( de cand visam la asa ceva) si dupa vreo 2 zile il iau deoparte si-l descos.Am inteles ca tipa era cam curvulita ,i-am zis sa-i spuna ca sunt interesat de ea si daca accepta s-o sun.Normal,raspunsul a fost da,asa ca ne vedem intr-o seara,eu fiind casatorit,fixam prima intalnire.
La camera!Se mira cineva mai sus :Cum orgasm la 5 minute?...Foarte bine ...poate sub 5 minute ca dracu cronometra,dar curgeau orgasmele si apa din ea valuri-valuri!N-am intalnit in viata mea asa ceva,starea asta atingea cel mai amplu si mai rapid doar in pozitia cand o luam pe la spate.Bai nene,la orgasm urala ,avea spasme si efectiv cadea pe burta si dadea din maini in draci!Ideea e ca daca puteai f**e continuu 3 ore,3 ore tot curgea din ea.Cine o f***t asemenea femeie stie ca efectiv nu ti-se mai inmoaie scula,ba mai mult parca simti cum se regenereaza si i-ti creste in ea :)
Ma,nu va spun ca-mi venea sa-mi las nevasta,copilul,averea si sa ma mut cu ea.Doi ani i-am tras-o pe sustache,intre timp mintea mi-a debitat un pui si am lipit-o de firma,de nevasta si cand s-a casatorit ne-am dus si am cununat-o.Astfel ca i-am devenit nash si toata lumea e fericita!Povestea merge mai departe si iaca sunt 7 ani acuma!



Cata vrajeala ai in tineee

Raporteaza abuz de limbaj
9am076742

35 mesaje
Membru din: 18/12/2009
Postat pe: 20 Martie 2009, ora 18:18

Acum ceva timp am scris k esti un adevarat norocos dak dai de o femeie de asta.... Uite k sunt un adevarat norocos :D Am dat si eu de una si este o experienta unica si de neuitat :D :X

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

267 mesaje
Membru din: 11/03/2009
Postat pe: 20 Martie 2009, ora 19:34

lulutza...doar nu-i fi tu Rodica si sa ne intalnim dracului aici ca`s de toata panarama

Raporteaza abuz de limbaj
Ce sa faci!La toti ni`greu!
vydwka_avy7

99 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Constanta

Postat pe: 6 Aprilie 2009, ora 17:29

De la: angel_demon10, la data 2009-01-07 13:56:38Este, este, cazuri destule, Razvanelule!
De fapt si de drept, toate femeile "ejaculeaza" cand au orgasm, unele mai mult, altele mai putin. Ma bucur ca te excita chestia asta in loc sa te scarbeasca (ca pe altii)
E un filmuletz cu o tipa care testeaza un aparat de f%^&*g profesionist echipat cu dildo-uri de diferite marimi, forme etc. sa vezi acolo ejaculare feminina!!!

Gandeste-te ca muuulti barbati habar n-au cand o tipa mimeaza un orgasm pentru ca nu cred in ej fem sau nu stiu s-o recunoasca. E foarte sexy ce se intampla cu prietena ta. Enjoy!



ultra corect!

Raporteaza abuz de limbaj
http://vydwka.webs.com---Viata e un joc prost...dar macar are grafica buna!---Pacat de mintile luminate la lanterna.---Datimi oameni tineri ca posibilitatiile sunt nelimitate!---exista si se poate,dar e improbabil si posibil.
coobra_man

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 28 Aprilie 2009, ora 17:25

razvane frate vezi prima data ce fel de orgasm are pretena ta ca poate are de clit....ca orice fata se uda in pat cand se excita unele mai tare altele mai putin....intereseazate de oragsmu prietenei tale ca poate nu e ceea ce pare:))in rest dai sa sune ca dora deia est tanar:))

Raporteaza abuz de limbaj
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 28 Aprilie 2009, ora 20:14

De la: imso90s, la data 2009-01-24 03:30:35
De la: dasca777, la data 2009-01-23 22:35:47m-as kk pe ejacularea fem:P


de la excesul de sex anal ti s`a marit un anumit orificiu si simti o anumita nevoie tot timpul?



da...doar am deschis topicul "negrul"....am un anumit orificiu maI larg...de ce te intereseaza?...hmm...perversa micuta ce esti...ma vrei ...eram sigur,,,grrr...te-as lega ,te-as bate cu lantul de fier incins si plin de smoala fierbinte si as praji cartofi pe tine...yammy..cartofi:P

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1414 mesaje
Membru din: 5/12/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 28 Aprilie 2009, ora 23:44

De la: dasca777, la data 2009-04-28 20:14:02
De la: imso90s, la data 2009-01-24 03:30:35
De la: dasca777, la data 2009-01-23 22:35:47m-as kk pe ejacularea fem:P


de la excesul de sex anal ti s`a marit un anumit orificiu si simti o anumita nevoie tot timpul?



da...doar am deschis topicul "negrul"....am un anumit orificiu maI larg...de ce te intereseaza?...hmm...perversa micuta ce esti...ma vrei ...eram sigur,,,grrr...te-as lega ,te-as bate cu lantul de fier incins si plin de smoala fierbinte si as praji cartofi pe tine...yammy..cartofi:P

Atunci au fost niste circumstante mai... sper ca nu te-ai suparat pe mine, nu ca ai avea vreun motiv .

Raporteaza abuz de limbaj
Neclaritati, dubii, relatii interumane, lipsa de comunicare, zbucium interior. Same shit everyday...
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 29 Aprilie 2009, ora 17:34

De la: DMark, la data 2009-04-28 23:44:15
De la: dasca777, la data 2009-04-28 20:14:02
De la: imso90s, la data 2009-01-24 03:30:35
De la: dasca777, la data 2009-01-23 22:35:47m-as kk pe ejacularea fem:P


de la excesul de sex anal ti s`a marit un anumit orificiu si simti o anumita nevoie tot timpul?



da...doar am deschis topicul "negrul"....am un anumit orificiu maI larg...de ce te intereseaza?...hmm...perversa micuta ce esti...ma vrei ...eram sigur,,,grrr...te-as lega ,te-as bate cu lantul de fier incins si plin de smoala fierbinte si as praji cartofi pe tine...yammy..cartofi:P

Atunci au fost niste circumstante mai... sper ca nu te-ai suparat pe mine, nu ca ai avea vreun motiv .



pe tn nu pot sa ma supar:D...nu-s pe invers...ftleor va violez

Raporteaza abuz de limbaj
timurlenk

6 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 29 Aprilie 2009, ora 21:42

Am fost in legiune trei ani si iubita m-a asteptat . Cand am facut-o prima oara dupa trei ani a fost prima oara cand a ejculat aproape ca o pisare foarte lunga si grea . De atunic nu a mai ejculat asa niciodata . Cred ca ne sta mai bine despartiti.

Raporteaza abuz de limbaj
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 30 Aprilie 2009, ora 08:42

De la: Greenie, la data 2009-02-11 16:21:00
De la: Iolazarescu, la data 2009-02-10 08:25:16
De la: mary07, la data 2009-01-15 18:00:05Nu m-am gandit pana acum ca acest lucru poate sa placa unui barbat. Mi se intampla si mie dar ma jenez teribil, desi mi-a spus ca-i palce nu am crezut.
Acum ca am citit mai multe pareri n-o sa ma mai stresez.



esti un bou si asta pentru ca Tu citesti prea mult: ai vazut pe viu ce densitate are????? si ce gust dulceag?..... mai documenteazate, sau cel mai bine mai prctika si tu sportul asta si ai sa vezi pe viu.
E cel mai frumos sa vezi ca partenera a ejaculat, cei drept nu se intampla de fiecare data, dar cand se intampla e divin, si gustul e bestial si incomparabil.


moooama miaaaa...... ce pot citi aici





fetelor pls ejaculati si dati-i lui lolozaur sa bea...e innebunit dupa subsatnta vad...deci in numele luiu lolozaur: pls ,la ciclu ,fetelor pastarti " zeama" intr-un borcan special pt lolo sau macar tampoanele folosite muiati-le in apa si trimiteti le lui lolozaur...lolo,eu daca ma pis u bei?:)))

Raporteaza abuz de limbaj
Wecktor

23 mesaje
Membru din: 1/03/2009
Oras: Iasi

Postat pe: 10 Mai 2009, ora 03:02

De la: yuppy000509, la data 2009-03-19 15:03:23bai fratilor,femeile astea "femeia izvor" sunt f. rare.Eu am intalnit una cand aveam 35 ea avea 20.Un baiat ce lucra la mine a fost prietenul ei o perioada de timp si asa la o bere cu angajatii la ziua de salar discutam si de femei.La care baiatul povesteste ca a avut una care se facea toata apa,de-i curgea pe picioare si avea orgasme cu spasme!Mie ca la un caine batran au inceput sa-mi luceasaca ochi in cap ca girofarul de la politie ( de cand visam la asa ceva) si dupa vreo 2 zile il iau deoparte si-l descos.Am inteles ca tipa era cam curvulita ,i-am zis sa-i spuna ca sunt interesat de ea si daca accepta s-o sun.Normal,raspunsul a fost da,asa ca ne vedem intr-o seara,eu fiind casatorit,fixam prima intalnire.
La camera!Se mira cineva mai sus :Cum orgasm la 5 minute?...Foarte bine ...poate sub 5 minute ca dracu cronometra,dar curgeau orgasmele si apa din ea valuri-valuri!N-am intalnit in viata mea asa ceva,starea asta atingea cel mai amplu si mai rapid doar in pozitia cand o luam pe la spate.Bai nene,la orgasm urala ,avea spasme si efectiv cadea pe burta si dadea din maini in draci!Ideea e ca daca puteai f**e continuu 3 ore,3 ore tot curgea din ea.Cine o f***t asemenea femeie stie ca efectiv nu ti-se mai inmoaie scula,ba mai mult parca simti cum se regenereaza si i-ti creste in ea :)
Ma,nu va spun ca-mi venea sa-mi las nevasta,copilul,averea si sa ma mut cu ea.Doi ani i-am tras-o pe sustache,intre timp mintea mi-a debitat un pui si am lipit-o de firma,de nevasta si cand s-a casatorit ne-am dus si am cununat-o.Astfel ca i-am devenit nash si toata lumea e fericita!Povestea merge mai departe si iaca sunt 7 ani acuma!
si acum fuputza la finutza, nui asa si uite asa ii face gogoasa

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

267 mesaje
Membru din: 11/03/2009
Postat pe: 10 Mai 2009, ora 10:13

pfooaii..da gatati cu topicul asta ma fratilor!Cand am postat aveam vreo 3 paharele de horinca la bord.Si sti cum e,copilu mic si omu` beat,dau afar` din casa tot ca la militie.NU-I ADEVARAT,cred ca am visat asta!Macar de eram beat sa nu mai pot nimeri literele,da eram numa` catranit!Cumu-i mai rau!Mi-i bun capu` spart cu lingura de lemn !!!Uite asa poti zace ceva si sa te bagi in puscarie cu mana ta! Acuma am pus un afis pe monitor:CAND ESTI SPIRUIT ,NU MAI INTRA PE FORUM ! No las`ca nu-i ase mare bai!Noi sa him sanatosi ca tate sa rezolva incetut!

Raporteaza abuz de limbaj
Ce sa faci!La toti ni`greu!
cocodracu

2 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 18 Mai 2009, ora 17:49

bai pot sa spun ca dupa ce am citit thread-ul asta imi da si mie o chestie de gandit in legatura cu prietena mea, in sensul ca ea elibereaza dupa vreo 10 minute o substanta laptoasa... pana acum eram nedumerit si puneam asta pe seama ca folosesc prezervativ si ziceam ca o fi din cauza lubrifiantului dar pana pe la vreo 10 minute de "batzaiala" nu se intampla nimic, bineinteles ca nici eu nu verific de obicei dar dupa ce ma termin si eu observ pe prezervativ, la baza, pe testicule substanta aia laptoasa... nu se confunda cu umezeala ca si de umezit se umezeste de vai vai... doar pe la al 4-lea sau al 5-lea act din ziua respectiva sa zic ca nu se mai umezeste cum trebuie... dar totusi din ce am citit pe aici s-a adus vorba numai femei de ejaculeaza lichid de ala incolor...

Raporteaza abuz de limbaj
befresh

9 mesaje
Membru din: 2/06/2009
Postat pe: 17 Iunie 2009, ora 14:20

Vreau si iooo
Sunt Gelos .. Grrrrr
Nu am avut norocul asta sa gasesc asa ceva ..... hic hic

Raporteaza abuz de limbaj
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 18 Iunie 2009, ora 07:20

De la: Leroy, la data 2009-05-18 17:49:55bai pot sa spun ca dupa ce am citit thread-ul asta imi da si mie o chestie de gandit in legatura cu prietena mea, in sensul ca ea elibereaza dupa vreo 10 minute o substanta laptoasa... pana acum eram nedumerit si puneam asta pe seama ca folosesc prezervativ si ziceam ca o fi din cauza lubrifiantului dar pana pe la vreo 10 minute de "batzaiala" nu se intampla nimic, bineinteles ca nici eu nu verific de obicei dar dupa ce ma termin si eu observ pe prezervativ, la baza, pe testicule substanta aia laptoasa... nu se confunda cu umezeala ca si de umezit se umezeste de vai vai... doar pe la al 4-lea sau al 5-lea act din ziua respectiva sa zic ca nu se mai umezeste cum trebuie... dar totusi din ce am citit pe aici s-a adus vorba numai femei de ejaculeaza lichid de ala incolor...



poate a baut lapte inainte si acu se pisa:P

Raporteaza abuz de limbaj
brealsouL

415 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Oradea

Postat pe: 27 Septembrie 2009, ora 08:50

i just threw up in my mouth"" ...si e abia ora 8 50 dimineata...

banuiesc ca asa-mi trebuie...sa intru pe yupi inainte de pranz... /facefoot

""bad"" eu , ""bad""!

Raporteaza abuz de limbaj
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 27 Septembrie 2009, ora 21:32

De la: Leroy, la data 2009-05-18 17:49:55bai pot sa spun ca dupa ce am citit thread-ul asta imi da si mie o chestie de gandit in legatura cu prietena mea, in sensul ca ea elibereaza dupa vreo 10 minute o substanta laptoasa... pana acum eram nedumerit si puneam asta pe seama ca folosesc prezervativ si ziceam ca o fi din cauza lubrifiantului dar pana pe la vreo 10 minute de "batzaiala" nu se intampla nimic, bineinteles ca nici eu nu verific de obicei dar dupa ce ma termin si eu observ pe prezervativ, la baza, pe testicule substanta aia laptoasa... nu se confunda cu umezeala ca si de umezit se umezeste de vai vai... doar pe la al 4-lea sau al 5-lea act din ziua respectiva sa zic ca nu se mai umezeste cum trebuie... dar totusi din ce am citit pe aici s-a adus vorba numai femei de ejaculeaza lichid de ala incolor...



e extraterestra fata ,sa te uiti dupa ureche,are un robinet ,il inchizi de acolo si nu mai are orgasm...daca nu merge ii bagi un dop in pi.da si o trimiti la gineco sa o coasa..daca nici asta nu merge eu zspun sa faci un baraj si cand are orgasm faci niste energie electrica, o vinzi si faci bani..


p.s. a cam secat bahluiul,,daca are orgasm in bahlui poate revine la nivelul initial

Raporteaza abuz de limbaj
linda

1592 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Constanta

Postat pe: 27 Septembrie 2009, ora 21:49

De la: Leroy, la data 2009-05-18 17:49:55bai pot sa spun ca dupa ce am citit thread-ul asta imi da si mie o chestie de gandit in legatura cu prietena mea, in sensul ca ea elibereaza dupa vreo 10 minute o substanta laptoasa... pana acum eram nedumerit si puneam asta pe seama ca folosesc prezervativ si ziceam ca o fi din cauza lubrifiantului dar pana pe la vreo 10 minute de "batzaiala" nu se intampla nimic, bineinteles ca nici eu nu verific de obicei dar dupa ce ma termin si eu observ pe prezervativ, la baza, pe testicule substanta aia laptoasa... nu se confunda cu umezeala ca si de umezit se umezeste de vai vai... doar pe la al 4-lea sau al 5-lea act din ziua respectiva sa zic ca nu se mai umezeste cum trebuie... dar totusi din ce am citit pe aici s-a adus vorba numai femei de ejaculeaza lichid de ala incolor...


bai, iti spun eu ce se intampla ca sa nu mai fii asa de nedumerit si ca nu cumva sa ajungi sa suspectezi fata de cine stie ce boala...

substanta aia laptoasa care se aduna la "baza" dansei este secretie normala pe care o are vaginul (deci toate vaginele ale tuturor femeilor) si e logic ca tot intrand si tot iesind se aduna in locul cu pricina;

pour continuer, sa mai stii ca "substanta" suspecta poate fi mai multa sau mai putina, mai lichida sau mai vascoasa in functie de perioada lunii; explicatie: la ovulatie, atunci cand gagica-ta devine fertila, substanta devine foarte lichida si aproape incolora, iar inainte de menstruatie este mai multa si mai groasa..hai capito?

in concluzie: stai linistit ca treaba-i buna.

Raporteaza abuz de limbaj
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 27 Septembrie 2009, ora 22:10

De la: linda, la data 2009-09-27 21:49:34
De la: Leroy, la data 2009-05-18 17:49:55bai pot sa spun ca dupa ce am citit thread-ul asta imi da si mie o chestie de gandit in legatura cu prietena mea, in sensul ca ea elibereaza dupa vreo 10 minute o substanta laptoasa... pana acum eram nedumerit si puneam asta pe seama ca folosesc prezervativ si ziceam ca o fi din cauza lubrifiantului dar pana pe la vreo 10 minute de "batzaiala" nu se intampla nimic, bineinteles ca nici eu nu verific de obicei dar dupa ce ma termin si eu observ pe prezervativ, la baza, pe testicule substanta aia laptoasa... nu se confunda cu umezeala ca si de umezit se umezeste de vai vai... doar pe la al 4-lea sau al 5-lea act din ziua respectiva sa zic ca nu se mai umezeste cum trebuie... dar totusi din ce am citit pe aici s-a adus vorba numai femei de ejaculeaza lichid de ala incolor...


bai, iti spun eu ce se intampla ca sa nu mai fii asa de nedumerit si ca nu cumva sa ajungi sa suspectezi fata de cine stie ce boala...

substanta aia laptoasa care se aduna la "baza" dansei este secretie normala pe care o are vaginul (deci toate vaginele ale tuturor femeilor) si e logic ca tot intrand si tot iesind se aduna in locul cu pricina;

pour continuer, sa mai stii ca "substanta" suspecta poate fi mai multa sau mai putina, mai lichida sau mai vascoasa in functie de perioada lunii; explicatie: la ovulatie, atunci cand gagica-ta devine fertila, substanta devine foarte lichida si aproape incolora, iar inainte de menstruatie este mai multa si mai groasa..hai capito?

in concluzie: stai linistit ca treaba-i buna.




asta spui u ...eu sunt sg ca o sa se transforme fata in gaina si o sa se umfle de le lichid si o sa explodeze,,,leroy fugi ,ascunde-te pritena ta e pe moarte

Raporteaza abuz de limbaj
Octavian_b

145 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 29 Septembrie 2009, ora 09:02

Am intalnit 2 fete care au ejaculat...si tre sa recunosc...este o experienta placuta!! Prin reactiile si gesturile ei...te face sa te simti cel mai puternic si grozav mascul...
in fine...e o kestie misto !

Raporteaza abuz de limbaj
giselle

303 mesaje
Membru din: 14/02/2008
Postat pe: 29 Septembrie 2009, ora 12:25

De la: Haps, la data 2009-01-07 17:48:03as numi ejacularea feminina o binecuvantare pentru barbat deoarece asta inseamna ca partenera lui a avut orgasm.+ ca dispare si intrebarea "oare prietena mea mimeaza orgasmul ? "

ca bine zici

Raporteaza abuz de limbaj
giselle

303 mesaje
Membru din: 14/02/2008
Postat pe: 29 Septembrie 2009, ora 12:43

De la: razvan_m, la data 2009-01-07 09:43:16 am observat, mai nou, ca noua mea prietena "ejaculeaza" ;)) (pt cei care n-au intalnit sau n-au auzit: nu va speriati, e ceva normal la 40% dintre femei) e o nebunie sa-i ofer orgasm... in plus se uda al naibii de rau si asta imi place, ii picura...ii curge pana pe picioare.... e o nebunie!!!! imi place cand vad o fata atat de "hot"

problema ei este ca se cam jeneaza si nu poate sa se bucure pe deplin de acest dar al ei... Sper s-o fac sa treaca peste inhibitii si sa inteleaga ca este ceva perfect normal




am gasit si niste explicatii pe un site dand search pe google:

Ejacularea feminina este un rezultat al orgasmului, fluidele fiind limpezi sau laptoase, dar nu au aspectul, mirosul sau gustul de urina. Gustul acestor fluide variaza de la dulceag la amarui, in functie de perioada din luna, de dieta sau de alti factori cum ar fi gradul de stimulare sau durata de la ultima jaculare. Ejacularea se produce prin uretra, insa lichidul ejaculat nu este urina. Ejacularea feminina este ca un rezultat al orgasmului clitoridian si vaginal petrecute simultan si este una dintre cele mai sigure moduri de a obtine placere, intrucat aceasta se poate petrece numai prin stimularea manuala. Tehnicile prin care se obtine ejacularea feminina implica stimularea clitorisului cu ajutorul limbii sau cu cel al unui deget bine lubrifiat. In momentul in care se produce lubrifierea clitorisului, barbatul poate introduce doua degete in vaginul partenerei, incercand stimularea punctului G. Aceasta stimulare a punctului G poate conduce la ejaculare dupa ce in prealabil femeia a avut cateva orgasme bazate pe senzatiile percepute la atingerile senzuale ale punctului G. Femeia nu este capabila sa experimenteze numai cateva orgasme, ci si 3-5 ejaculari, in functie de gradul de excitare a acesteia.

in fine.... la noi s-a intamplat si fara deget si cu deget si fara limba si cu limba... adik vreau sa zic si dora prin sex normal


citisem undeva mai demult, dar nu mai stiu unde si nici nu mai gasesc unde, ca ar fi totusi un fenomen normal, intalnindu-se la 40% din femei, in practica nu e deloc asa.... sunt un tip aventurier care imi palc foarte mult femeile (cred ca daca asi fi fost femeie asi fi fost lesbiana la cat de mult imi plac) si imi plac aventurile, si astefl am avut destul de muuulte relatii, dar este prima fata care am intalnit-o sa ejaculeze si o sa o tin langa mine cat mai mult timp ;)





poti ajunge la ejaculare si prin alta metoda,nu numai in timpul stimularii clitorisului,punctului G....

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 8 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului ejaculare feminina, ati intalnit?sau cunoastei direct vre-un caz? ce parere aveti?
Mergi la: