back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Ejaculare feminina, ati intalnit?sau cunoastei direct vre-un caz? ce parere aveti?

 


 
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 8 >> Sari la pagina:
 
razvan_m

42 mesaje
Membru din: 29/01/2015
Oras: Ploiesti

Postat pe: 14 Ianuarie 2009, ora 21:52

am rezolvat o problema foarte mare si sunt foarte fericit














www.yuppy.ro/comunitate/forum/view_topic/7189/m-am-cucat-cu-iubi...





in ceea ce priveste ejacularea feminina... fiecare cum ii place, mie imi place sa imi vad partenera satisfacuta iar daca se uda, sigur ii place si in plus imi place sa alunece, am trait si disconfortul pi***zdei uscate, cand o mai scoteam, mai dadeam cu saliva, iar incercam pana am renuntat si la actul respectiv si la fata respectiva. in plus, imi place la nebunie sa ma joc cu piz*** uda, dilatata si fierbinte, sa o ling, sa o frec, sa o fu**t, etc





ps: imi plac fetele ce se uda in timp ce o sug :d (dovada ca le place sa suga p**la)


9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 14 Ianuarie 2009, ora 22:20

De la: Mimi_Bobocel, la data 2009-01-14 21:16:38
De la: dasca777, la data 2009-01-13 12:48:52orgasmul la fem...aka fantana arteziana ce te ineaca..cand aveam vreo 12 ani vazusem o poza cu ejaculare fem,ziceai ca e o fantana arteziana,de at imi era frica de fem,ma gandeam ca dc ele ejaculeaza o sa ma inece in ceva..deci aveam deja o frica de orgasm...una mi-a zs ca orgasmul e ca o cascada..wow....am zs ca asta e,,,,am pus-o...mor inecat ,nu vreau fem si orgasmele lor,prima data cand i-am dat orgasm la una nici nu am stiut...ea a zs ca a avut eu ma gandeam ...de ce doamne nu am echip de scafandru la mn? help....deci ejaculae fem..nu am vazut de aproape,sa miros,sa vad ce iese...dar sincer cui ii pasa atata timp cat eu mi-am dat drumu si m-am simtit mascul feroce...mi se rupe dc ea ejaculeaza sau nu...eu sunt mascul ,eu ejaculez si gata ,imn rest nu ma intereseaza...deci pt fem,,,dc nu aveti orgasm who cares,pt barbati,dati-va drumu si simtiti-va bn...cui ii pasa de orgasm fem?



Mai baiatule...tu suferi de frustrari mari de tot....tin sa te anuntz k esti un mare mitocan, papagal si......de fapt nu cred ca mai are rost sa continui pentru ca si-au cam dat seama toti cei care au citit ce ai scris ca esti o persoana bolnava cu capu si pun pariu ca duci lipsa, sau mai rau de atat nu esti in stare sa satisfaci o femeie, sa o faci sa se simta femeie cu adevarat, de aia te apuci si postezi astfel de comenturi. Pun pariu ca nu ai mai avut parte de o femeie care sa spuna ca s-a simtit cu adevarat satisfacuta de o gramada de timp sau poate ca nu aia avut parte de asa ceva niciodata, dar asta e fiecare cu ce poate, nici Dumnezeu nu cere, de unde nu are ce sa ceara. Asa ca... draga dasca777 iti urez sa......nu te intalnesti cu mine niciodata, nu de alta da sunt in stare sa te castrez si sa vedem noi dupa aia cine isi mai da drumu.....si mai ales....cu ce





esti prea prosat sa imi pun mintea cu tn,stii ce e ala misto,e ceea ce fac baietii din tine zi de zi ,dar u nu te prinzi ca esti prea proasta,faceam misto...iti spun direct,poate te prinzi,desi ma indoiesc:)))...offf...ce fem proast poti fi...pt voi femeilor...ea va reprezinta regnul?...dc da ...ma sperii si nu ma casat niciodata:))

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 14 Ianuarie 2009, ora 22:30

De la: razvan_m, la data 2009-01-14 21:52:21am rezolvat o problema foarte mare si sunt foarte fericit




www.yuppy.ro/comunitate/forum/view_topic/7189/m-am-cucat-cu-iubi...

in ceea ce priveste ejacularea feminina... fiecare cum ii place, mie imi place sa imi vad partenera satisfacuta iar daca se uda, sigur ii place si in plus imi place sa alunece, am trait si disconfortul pi***zdei uscate, cand o mai scoteam, mai dadeam cu saliva, iar incercam pana am renuntat si la actul respectiv si la fata respectiva. in plus, imi place la nebunie sa ma joc cu piz*** uda, dilatata si fierbinte, sa o ling, sa o frec, sa o fu**t, etc

ps: imi plac fetele ce se uda in timp ce o sug :d (dovada ca le place sa suga p**la)
''

ai niste expresii de te kaci pe tine
la fel ca mine cand vad ca tine....

si'apoi, nu e asta un forum de popularitate legat de topicuri, prin urmare iti dau un sfat: INCETEAZA COPILE!!!!

apropo, scuipai bine gagica??? cu fle*ma??

Raporteaza abuz de limbaj
razvan_m

42 mesaje
Membru din: 29/01/2015
Oras: Ploiesti

Postat pe: 14 Ianuarie 2009, ora 23:53

De la: Greenie, la data 2009-01-14 22:30:37 INCETEAZA COPILE!!!!




ai 21, io am 22... care e mai copil??



am sa incetez! sa stii... pt ca oricum nu imiconvine ca topicul asta a devenit prea vizibil, iar eu am dat prea mult din casa... daca ai obs intre timp am schimbat si user-name-ul
daca se putea, stergeam topicul asta de cateva zile


eu pe yuppy doar citeam artiole, m-am apucat sa postez pe forum pt ca aveam problema care o aveam, stii despre ce vorbesc, si daca tot m-am apucat sa postez si sa citesc pe forum am initiat mai multe topicuri



ceau!



multumesc angel_demon!!

Raporteaza abuz de limbaj
Mimi_Bobocel

15 mesaje
Membru din: 3/12/2007
Postat pe: 15 Ianuarie 2009, ora 10:55

De la: dasca777, la data 2009-01-14 22:20:18
De la: Mimi_Bobocel, la data 2009-01-14 21:16:38 orgasmul la fem...aka fantana arteziana ce te ineaca..cand aveam vreo 12 ani vazusem o poza cu ejaculare fem,ziceai ca e o fantana arteziana,de at imi era frica de fem,ma gandeam ca dc ele ejaculeaza o sa ma inece in ceva..deci aveam deja o frica de orgasm...una mi-a zs ca orgasmul e ca o cascada..wow....am zs ca asta e,,,,am pus-o...mor inecat ,nu vreau fem si orgasmele lor,prima data cand i-am dat orgasm la una nici nu am stiut...ea a zs ca a avut eu ma gandeam ...de ce doamne nu am echip de scafandru la mn? help....deci ejaculae fem..nu am vazut de aproape,sa miros,sa vad ce iese...dar sincer cui ii pasa atata timp cat eu mi-am dat drumu si m-am simtit mascul feroce...mi se rupe dc ea ejaculeaza sau nu...eu sunt mascul ,eu ejaculez si gata ,imn rest nu ma intereseaza...deci pt fem,,,dc nu aveti orgasm who cares,pt barbati,dati-va drumu si simtiti-va bn...cui ii pasa de orgasm fem?



Mai baiatule...tu suferi de frustrari mari de tot....tin sa te anuntz k esti un mare mitocan, papagal si......de fapt nu cred ca mai are rost sa continui pentru ca si-au cam dat seama toti cei care au citit ce ai scris ca esti o persoana bolnava cu capu si pun pariu ca duci lipsa, sau mai rau de atat nu esti in stare sa satisfaci o femeie, sa o faci sa se simta femeie cu adevarat, de aia te apuci si postezi astfel de comenturi. Pun pariu ca nu ai mai avut parte de o femeie care sa spuna ca s-a simtit cu adevarat satisfacuta de o gramada de timp sau poate ca nu aia avut parte de asa ceva niciodata, dar asta e fiecare cu ce poate, nici Dumnezeu nu cere, de unde nu are ce sa ceara. Asa ca... draga dasca777 iti urez sa......nu te intalnesti cu mine niciodata, nu de alta da sunt in stare sa te castrez si sa vedem noi dupa aia cine isi mai da drumu.....si mai ales....cu ce





esti prea prosat sa imi pun mintea cu tn,stii ce e ala misto,e ceea ce fac baietii din tine zi de zi ,dar u nu te prinzi ca esti prea proasta,faceam misto...iti spun direct,poate te prinzi,desi ma indoiesc:)))...offf...ce fem proast poti fi...pt voi femeilor...ea va reprezinta regnul?...dc da ...ma sperii si nu ma casat niciodata:))[/quote]


Bine ca reprezinti tu regnu masculin
Ce draga te simti jignit in orgoliul tau de mascl feroce?
Apropo...daca chiar faceai misto...nu te mai agitai sa raspunzi asa ca......mai bine du-te de te impusca asta ar fi cel mai ok

Raporteaza abuz de limbaj
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 15 Ianuarie 2009, ora 14:51

De la: Mimi_Bobocel, la data 2009-01-15 10:55:06
De la: dasca777, la data 2009-01-14 22:20:18
De la: Mimi_Bobocel, la data 2009-01-14 21:16:38 orgasmul la fem...aka fantana arteziana ce te ineaca..cand aveam vreo 12 ani vazusem o poza cu ejaculare fem,ziceai ca e o fantana arteziana,de at imi era frica de fem,ma gandeam ca dc ele ejaculeaza o sa ma inece in ceva..deci aveam deja o frica de orgasm...una mi-a zs ca orgasmul e ca o cascada..wow....am zs ca asta e,,,,am pus-o...mor inecat ,nu vreau fem si orgasmele lor,prima data cand i-am dat orgasm la una nici nu am stiut...ea a zs ca a avut eu ma gandeam ...de ce doamne nu am echip de scafandru la mn? help....deci ejaculae fem..nu am vazut de aproape,sa miros,sa vad ce iese...dar sincer cui ii pasa atata timp cat eu mi-am dat drumu si m-am simtit mascul feroce...mi se rupe dc ea ejaculeaza sau nu...eu sunt mascul ,eu ejaculez si gata ,imn rest nu ma intereseaza...deci pt fem,,,dc nu aveti orgasm who cares,pt barbati,dati-va drumu si simtiti-va bn...cui ii pasa de orgasm fem?



Mai baiatule...tu suferi de frustrari mari de tot....tin sa te anuntz k esti un mare mitocan, papagal si......de fapt nu cred ca mai are rost sa continui pentru ca si-au cam dat seama toti cei care au citit ce ai scris ca esti o persoana bolnava cu capu si pun pariu ca duci lipsa, sau mai rau de atat nu esti in stare sa satisfaci o femeie, sa o faci sa se simta femeie cu adevarat, de aia te apuci si postezi astfel de comenturi. Pun pariu ca nu ai mai avut parte de o femeie care sa spuna ca s-a simtit cu adevarat satisfacuta de o gramada de timp sau poate ca nu aia avut parte de asa ceva niciodata, dar asta e fiecare cu ce poate, nici Dumnezeu nu cere, de unde nu are ce sa ceara. Asa ca... draga dasca777 iti urez sa......nu te intalnesti cu mine niciodata, nu de alta da sunt in stare sa te castrez si sa vedem noi dupa aia cine isi mai da drumu.....si mai ales....cu ce





esti prea prosat sa imi pun mintea cu tn,stii ce e ala misto,e ceea ce fac baietii din tine zi de zi ,dar u nu te prinzi ca esti prea proasta,faceam misto...iti spun direct,poate te prinzi,desi ma indoiesc:)))...offf...ce fem proast poti fi...pt voi femeilor...ea va reprezinta regnul?...dc da ...ma sperii si nu ma casat niciodata:))



Bine ca reprezinti tu regnu masculin
Ce draga te simti jignit in orgoliul tau de mascl feroce?
Apropo...daca chiar faceai misto...nu te mai agitai sa raspunzi asa ca......mai bine du-te de te impusca asta ar fi cel mai ok [/quote]



draga mea,m-am gandit ca ai dreptate si am fost un mitocan,de aceea ca sa ma revansez,m-am gandit sa vad cum e ejacularea fem,la tine,de aia am inventat prezervativul imens,tre sa il pun pe capul de sus,nu de alta,dar ma gandesc ca la dimensiunile vaginului tau,s-ar putea sa imi tb mai multi baieti ,macar sa simti cevba( cam 100 de negri):))...si sincer decat sa te ft pe tn sau un sfat pt viitorul tau sot impusca-te nu fi nebun...femeile ca tine pastreaza speranta pt baietii prosti si virgini,speranta ca nu o sa moara asa,mai esti u deci o sa scape de virginitate,chiar daca altele nu ii vor:))...din pacate ma gandesc eu ca fetele ca tine ocupa loc in lume si polueaza atmosfera,subtiind stratul de ozon,ceea ce inseamna ca restul populatiei va muri mai rpd...asta e..dc nu ar fi fete ca tine,,,de cine am mai rade noi ceilalti?:))

Raporteaza abuz de limbaj
kiku

154 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 15 Ianuarie 2009, ora 15:53

De la: razvanica_25, la data 2009-01-13 16:06:07imi pare rau sa va dezamagesc dar nu exista asa ceva

eu am o prietena medic gin si a zis k e imposibil din punct de vedere anatomic sau biologic ca nu scrie in nici o carte de medicina asa ceva si a studiat si in strainatate

ceea ce cititi voi sunt mituri urbane. nu v-ati invatat pana acum ca nu tot ce scrie pe net se mananca

k daca e sa dau google pe vampiri sau varcolaci si sigur iti vor aduce dovezi ca exista si iti vor spune unde sa ii si gasesti

sau toate reclamele la pastile de marit sanii sau penisul cae iti garanteaza succesul dar de fapt nu au nici un rezultat pentru ca e imposibil din punct de vedere anatomic

ma rog eu zic k daca in sec 21 dupa mii de ani de studii inca nu a aparut asa ceva in nici o carte de medicina din lume si nu s-au facut experimente credibile din punct de vedere stiintific nu are cum sa existe.da daca pe voi va multumesc niste informatii luate de pe net si va place sentimentul de a urina in timpul sexului efectul placebo e mai bun.

fetele au 2 organe difeite unul pentu urinare si unul pentru secretii nu cred k atunci cand sunt excitate clitorisul li se "uda" ci vaginul si deci de acolo vor iesi toate secretiile care urmeaza momentului orgasmului. daca ati citit mesajele si alte "informati" ati observat ca "ejacularea" are un lucru in comun apare dupa lungi tatonari si dupa mai mult timp deci este normal ca clitorisul sa fie excitat la maxim si sa nu mai poata sa opreasca jetul de urina. la fel k de exemplu erectia babatilor dimineata se intampla pt k creierul nu mai are control asupra lui sau pesoanele care au disfunctii urinare nu mai au control asupra uretrei.

asa se intampla si aici pentru ca clitorisul nu mai poate rezista la atata excitare sii presiune nu mai poate controla functia sa, pe multe fete le doare dupa mai multe acte pentru ca este solicitat prea mult

deci baietilor este urina si are loc pt ca va f...teti prea mult. nu trebuie ca un act sexual sa dureze o ora - doua

faceti si voi pauza la o jum de ora.sau mai devreme si o sa vedeti ca nu o mai urineze

voi credeti k dc faceti in continuare o sa fie orgasmul mai mare si de aia, dar de fapt nu e asta. confundati orgasmul suprem cu nevoia oganismului de a urina

asta daca nu credeti ca exista o conspiratie la nivel mondial a barabatilor care impiedica femeile sa aiba ejaculare si a fost interzisa studierea acesteia

a am uitat pt cei cae credeau k beau cine stie ce nectar era de fapt urina. scuze sa va stric cheful.

dar daca va place faceti in continuare






ha ha ha!!! ce buna intrarea ta...daca le ziceam eu ca alea s-au pisat pe fata lor se suparau...

baaaai labarilor treziti-va.stati aici si postati fantasmagoriile voastre, si v-o frecati de zor citind raspunsurile.sunt atitea fete...dar asa va simtiti in siguranta.lasa ca mai creste-ti si poate va gasiti pe cineva pina la urma. sunt o gramada de frecangii nu e nevoie sa-i numesc se stiu ei...

Raporteaza abuz de limbaj
constantin_crina

71 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 15 Ianuarie 2009, ora 18:00

Nu m-am gandit pana acum ca acest lucru poate sa placa unui barbat. Mi se intampla si mie dar ma jenez teribil, desi mi-a spus ca-i palce nu am crezut.
Acum ca am citit mai multe pareri n-o sa ma mai stresez.

Raporteaza abuz de limbaj
razvan_m

42 mesaje
Membru din: 29/01/2015
Oras: Ploiesti

Postat pe: 15 Ianuarie 2009, ora 20:18



misu_leu

2 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 17 Ianuarie 2009, ora 21:36

Parerea mea e ca nu depinde de barbat in cea mai mare parte daca o femeie are orgasm sau nu ,ci depinde foarte mult de ea ,ea trebuie sa-l indrume pe el ,delicat ,dar sa o faca ,daca ea nu-si cunoaste trupul ,nu stie ce vrea in pat ,degeaba experienta si tandretea barbatului !

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 19 Ianuarie 2009, ora 10:16

squirtingul ala din filmele xxx ce este ?

Raporteaza abuz de limbaj
ursumunte

51 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 23 Ianuarie 2009, ora 21:51

De la: razvanica_25, la data 2009-01-13 16:06:07imi pare rau sa va dezamagesc dar nu exista asa ceva
eu am o prietena medic gin si a zis k e imposibil din punct de vedere anatomic sau biologic ca nu scrie in nici o carte de medicina asa ceva si a studiat si in strainatate
ceea ce cititi voi sunt mituri urbane. nu v-ati invatat pana acum ca nu tot ce scrie pe net se mananca
k daca e sa dau google pe vampiri sau varcolaci si sigur iti vor aduce dovezi ca exista si iti vor spune unde sa ii si gasesti
sau toate reclamele la pastile de marit sanii sau penisul cae iti garanteaza succesul dar de fapt nu au nici un rezultat pentru ca e imposibil din punct de vedere anatomic
ma rog eu zic k daca in sec 21 dupa mii de ani de studii inca nu a aparut asa ceva in nici o carte de medicina din lume si nu s-au facut experimente credibile din punct de vedere stiintific nu are cum sa existe.da daca pe voi va multumesc niste informatii luate de pe net si va place sentimentul de a urina in timpul sexului efectul placebo e mai bun.
fetele au 2 organe difeite unul pentu urinare si unul pentru secretii nu cred k atunci cand sunt excitate clitorisul li se "uda" ci vaginul si deci de acolo vor iesi toate secretiile care urmeaza momentului orgasmului. daca ati citit mesajele si alte "informati" ati observat ca "ejacularea" are un lucru in comun apare dupa lungi tatonari si dupa mai mult timp deci este normal ca clitorisul sa fie excitat la maxim si sa nu mai poata sa opreasca jetul de urina. la fel k de exemplu erectia babatilor dimineata se intampla pt k creierul nu mai are control asupra lui sau pesoanele care au disfunctii urinare nu mai au control asupra uretrei.
asa se intampla si aici pentru ca clitorisul nu mai poate rezista la atata excitare sii presiune nu mai poate controla functia sa, pe multe fete le doare dupa mai multe acte pentru ca este solicitat prea mult
deci baietilor este urina si are loc pt ca va f...teti prea mult. nu trebuie ca un act sexual sa dureze o ora - doua
faceti si voi pauza la o jum de ora.sau mai devreme si o sa vedeti ca nu o mai urineze
voi credeti k dc faceti in continuare o sa fie orgasmul mai mare si de aia, dar de fapt nu e asta. confundati orgasmul suprem cu nevoia oganismului de a urina
asta daca nu credeti ca exista o conspiratie la nivel mondial a barabatilor care impiedica femeile sa aiba ejaculare si a fost interzisa studierea acesteia
a am uitat pt cei cae credeau k beau cine stie ce nectar era de fapt urina. scuze sa va stric cheful.
dar daca va place faceti in continuare


acum au inteles si ei de ce mirosse a uriena !
si ar ma fi un lucru de adaugat: vaginul fiind al doile organ ce se curata singur nu inseamana ca daca sa udat sa si excitat .
acel organ cand simte un corp stain se apara, deci ... ! asta pt tipi de trec peste preludiu.

Raporteaza abuz de limbaj
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 23 Ianuarie 2009, ora 22:00

imi aduc aminte de orgasmul unei tipe....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... mi-e frik...muriti...... aaaaaarrrrrgggggghhhhh

Raporteaza abuz de limbaj
ursumunte

51 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 23 Ianuarie 2009, ora 22:01

acum au inteles si ei de ce mirosse a uriena !
si ar ma fi un lucru de adaugat: vaginul fiind al doile organ ce se curata singur nu inseamana ca daca sa udat sa si excitat .
acel organ cand simte un corp stain se apara, deci ... ! asta pt tipi de trec peste preludiu.

Raporteaza abuz de limbaj
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 23 Ianuarie 2009, ora 22:35

m-as kk pe ejacularea fem:P

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 24 Ianuarie 2009, ora 03:30

De la: dasca777, la data 2009-01-23 22:35:47m-as kk pe ejacularea fem:P


de la excesul de sex anal ti s`a marit un anumit orificiu si simti o anumita nevoie tot timpul?

Raporteaza abuz de limbaj
b_voichita

313 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 24 Ianuarie 2009, ora 04:14

@topic: haha, ejacularea feminina: asta-i o metoda buna sa afli care e orgasm simulat si care pe bune


@mod: judas, be my guide

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

64 mesaje
Membru din: 1/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 24 Ianuarie 2009, ora 10:52

BA nu inteligento asa e si acu nu ma refer la verificat...dar dupa ce termin eu una nu mai suport sa fiu atinsa...cel putin in urmatoarele doua2 minute ....:)) dupa mai merge....:D

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

64 mesaje
Membru din: 1/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 24 Ianuarie 2009, ora 10:59

in timpul excitarii, etapa premergatoare orgasmului, corpul femeilor tinde sa se incordeze, iar muschii peretelui vaginal nu fac exceptie. Pe masura ce femeia se apropie de punctul culminant, trupul ei se incordeaza din ce in ce mai tare pana la o “inclestare” completa.

Dupa orgasm, corpul si toti muschii se relaxeaza instantaneu, iar lichidul ce a stat pana atunci inchis in interiorul vaginului, sub presiune, va iesi brusc afara. Astfel are loc ejacularea.


ASA SI VAGINUL E DIRECT CONECTAT LA URETRA???SAu care e logica ce se strange in vagin cum zici tu tot pe acolo iese nu???Ai frate...sa fim sinceri ca partea asta e chiar stupida si sincer nu cred ca exsista...sau ma rog cum ziceti voi mi-e indiferent...eu una nu sunt foaaarte fericita ca se extralubrifiaza..adik ok se simte bine dar...in 85 % din cazuri e PREA MUULT:))

Raporteaza abuz de limbaj
cicisor

12 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 24 Ianuarie 2009, ora 15:40

Prietena ta,care e medic ginecolog,cred ca nu prea a fost pe la scoala!احمدی نژاد گفتن چرا نقش یوزارسیف را بازی نکردی؟ گفت من همین یه کاپشن رو دارم ، ترسیدم زلیخا پاره اش کنه

Raporteaza abuz de limbaj
alindanielx

84 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 27 Ianuarie 2009, ora 14:42

wow Eu am deschis un subiect pe tema asta A orgasmului, :( si multi dintre ai o iau in bataie de joc este super adevarata femeia ta, A mea, ori nu are ori Nu ii pot oferi eu Nu stiu ce se intampla sa mergem la un doctor sa vedem Dar sa fii mandru:* bv si insemana ca esti bun si te iubeste

Raporteaza abuz de limbaj
Alin Chinezu
rugananca

15 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 27 Ianuarie 2009, ora 15:43

prietena mea cea mai buna este genul de femeie "cascada" si nu...nu se urineaza..cred ca ar face diferenta intre orgasm,ejaculare si urinare (p.s. ea este medic) . si am auzit ca unele fete cand sunt excitate simt nevoia de urinare pentru ca in timpul actului sexual i-a fost presata vezica..probabil.. zic si eu

Raporteaza abuz de limbaj
valy_arian

19 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 28 Ianuarie 2009, ora 11:05

De la: razvanica_25, la data 2009-01-14 13:32:25se vede ca aici daca nu esti de acord esti batjocorit
sa ma fac inteles k dupa o sa ies de pe siteul asta.
am intalnit si eu femei care se udau foate mult, dar sa fiu sincer nu am stat in pi..a lor sa analizez ce curge si sa le-o sorb si sa o miros
iar discutia pe care v-am relatat-o a fost informativa atat pentru mine cat si pt voi, dar se pare ca v-a jignit mult nu gandul k e de fapt urina?
si in ultimul rand sa clarific situatia cu gelozia pe care o tot da-ti ca replica . de fapt am mai vazut un baiat care a zis asta %aprov% ca mai bine decat sa fu.i o galeata mai bine una uscata si stramta macar mai folosesti un lubrifiant ceva da la aia uda fleasca nu prea ai ce sa-i faci sa o faci nici mai stramta si nici mai uscata
esti de compatimit nu de invidiat k cred ca freci doua ore acolo si iti tocesti coatele si genunchii si ea uda patul si tu iti tragi l..ba la baie
asa k mai bine o rogi sa ti faca un sex oral sau o l.ba pana nu se uda toata
probabil asta e prima sau a doua ta relatie si de aia decat singur mai bine sa ti imaginezi ca ai o p..a sub tine
sa spuna barbatii cu peste 15 20 de relatii la activ ca le place sa fu..a galeti decat una stramta de aia ajung barbatii sa faca sex anal ca acolo e mai stramt si simti frecarea


Draga, de unde ideea ca daca o femeie se umezeste foarte mult este galeata. Cred ca asta usureaza "munca" barbatului si pe ea nu o doare. Tu esti nesimtit si nu te intereseaza daca pe femeia aia o doare daca spui ca preferi un vagin uscat care nu este pregatit de sex. Intreab-o pe prietena ta medic ginecolog. Vaginul trebuie sa se lubrifieze.
Mi-a mai spus mie o "ginecoloaga" ca nu este normal sa am secretii Ea nu mai avea, pt ca avea 60 ani... No comment - si era medic. Pana si eu la 20 ani stiam ca e normal.. Asa ca nu ma mai incred 100% in ce spun medicii.
Si acum referitor la subiect, si eu am dubii pt ca si mie mi se intampla si tot nu stiu ce sa cred. Ceea ce nu ai mentionat tu in treaba cu "urina" este factorul placerii. Daca femeia simte o placere extrema in acel moment oare asta nu inseamna ca a ajuns la orgasm? Si daca asa se manifesta orgasmul, o sa citez pe cineva apropiat mie: " mai, daca iti place ce mai conteaza ce e?" Oricum, eu nu vad cum poti avea orgasm asa "pe uscat". Cred ca cele care nu se uda deloc si spun ca au orgasm mimeaza.
Aveam o prietena in facultate care imi povestea ca uda patul excesiv cand are orgasm. Aceeasi persoana mi-a spus ca o data a urinat in timpul actului sexual. Ideea este ca a stiut sa faca diferenta dintre cele 2 situatii...

Raporteaza abuz de limbaj
ursumunte

51 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 30 Ianuarie 2009, ora 23:22

De la: valy_arian, la data 2009-01-28 11:05:52
De la: razvanica_25, la data 2009-01-14 13:32:25se vede ca aici daca nu esti de acord esti batjocorit
sa ma fac inteles k dupa o sa ies de pe siteul asta.
am intalnit si eu femei care se udau foate mult, dar sa fiu sincer nu am stat in pi..a lor sa analizez ce curge si sa le-o sorb si sa o miros
iar discutia pe care v-am relatat-o a fost informativa atat pentru mine cat si pt voi, dar se pare ca v-a jignit mult nu gandul k e de fapt urina?
si in ultimul rand sa clarific situatia cu gelozia pe care o tot da-ti ca replica . de fapt am mai vazut un baiat care a zis asta %aprov% ca mai bine decat sa fu.i o galeata mai bine una uscata si stramta macar mai folosesti un lubrifiant ceva da la aia uda fleasca nu prea ai ce sa-i faci sa o faci nici mai stramta si nici mai uscata
esti de compatimit nu de invidiat k cred ca freci doua ore acolo si iti tocesti coatele si genunchii si ea uda patul si tu iti tragi l..ba la baie
asa k mai bine o rogi sa ti faca un sex oral sau o l.ba pana nu se uda toata
probabil asta e prima sau a doua ta relatie si de aia decat singur mai bine sa ti imaginezi ca ai o p..a sub tine
sa spuna barbatii cu peste 15 20 de relatii la activ ca le place sa fu..a galeti decat una stramta de aia ajung barbatii sa faca sex anal ca acolo e mai stramt si simti frecarea


Draga, de unde ideea ca daca o femeie se umezeste foarte mult este galeata. Cred ca asta usureaza "munca" barbatului si pe ea nu o doare. Tu esti nesimtit si nu te intereseaza daca pe femeia aia o doare daca spui ca preferi un vagin uscat care nu este pregatit de sex. Intreab-o pe prietena ta medic ginecolog. Vaginul trebuie sa se lubrifieze.
Mi-a mai spus mie o "ginecoloaga" ca nu este normal sa am secretii Ea nu mai avea, pt ca avea 60 ani... No comment - si era medic. Pana si eu la 20 ani stiam ca e normal.. Asa ca nu ma mai incred 100% in ce spun medicii.
Si acum referitor la subiect, si eu am dubii pt ca si mie mi se intampla si tot nu stiu ce sa cred. Ceea ce nu ai mentionat tu in treaba cu "urina" este factorul placerii. Daca femeia simte o placere extrema in acel moment oare asta nu inseamna ca a ajuns la orgasm? Si daca asa se manifesta orgasmul, o sa citez pe cineva apropiat mie: " mai, daca iti place ce mai conteaza ce e?" Oricum, eu nu vad cum poti avea orgasm asa "pe uscat". Cred ca cele care nu se uda deloc si spun ca au orgasm mimeaza.
Aveam o prietena in facultate care imi povestea ca uda patul excesiv cand are orgasm. Aceeasi persoana mi-a spus ca o data a urinat in timpul actului sexual. Ideea este ca a stiut sa faca diferenta dintre cele 2 situatii...


fa ce te face sa te simti tu bine si o sa mori pe uscat!
unde mai e placerea ! EI ! sau oi fi maso..
se vede ce te intreseaza pe tiene ,doar de tine!
bravo arian ! poate-l trezesti daca ai pe cine!

Raporteaza abuz de limbaj
kiku

154 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 31 Ianuarie 2009, ora 00:57

pai daca putica e mica si subtire si n-are cap, normal ca fata asteptind sa se intimple niscai tarasenii nemaipomenite cu iubirea vietii ei se uda de nu mai stie ce-i cu ea. ca pare larga gaura excitata cind bagi pixu...daca era ceva de ea avea ce sa se frece.

la femeia/fata care nu a nascut nu exista gaura larga,se excita si face loc...dar depinde de marimea/maria sa, cit de impozanta e.si de unde nu eeee...nici d-zeu nu cere dapai fata.care mai e si festelita toata de focurile pirdalniciilor..

hai baietiii !!!

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 31 Ianuarie 2009, ora 10:45

De la: kiku, la data 2009-01-12 23:45:12dea maiii acu toata lumea a descoperit ejacularea feminina si se lauda cu ea... fem. ca au si ele...si barb. ca si ei pot sa-si aduca partenera in situatia asta... ce caraghios!!!pina acum se laudau toate fem ca au orgasm, acum ca s-a descoperit ejacularea sa vezi cite uda patu'...vorba cuiva de pe aici...acu sa va vad cum mai ziceti ca mimati orgasmu... daca nu e ud patu'...degeaba.














citesc si rad, rad si citesc!


sunt simpatici cu totii.
e un fenomen rar, sunt putine femei care traiesc ejacularea, dar toti si toate se laude cu asa ceva.


ca-s 60%,ba 40% femei, ca umezirea=ejaculare=orgasm suprem,lichidul iese prin uretera, si alte prostii. :sml-


ashamed0001:







sa ma laud si eu? nu e lauda.
e o realitate, doar femeile super senzuale traiesc asa ceva. ele reperezinta cam 10%. in nici un caz ejacularea nu are loc prin uretera, ci direct din vagin.

apare cu adevarat in urma unui orgasm puternic, multiplu, dar nu e regula.
am avut orgasme la fel de puternice si fara ejaculare.
lichidul nu este vascos, laptos, bla,bla... este clar, incolor, cu miros floral.

totul tine de relaxare si trairea intensa a placerii.
in nici un caz nu apare prin simpla stimulare a clitorisului, sex oral si alte din astea, ci prin penetrare profunda si excitatie la maxim.
lichidul nu curge, ci tasneste, expulzia este puternica, cantitativ in cazul meu ar fi cam 150-250g.
nici macar nu simti ca ti se intampla.
sentimentul de satisfactie de dupa este atat de mare incat nu-ti mai trebuie sex un timp sau din contra simti nevoia s-o faci iar si iar.




astfel de femei sunt rare.
iubesc sa faca sex, nu au complexe. se excita f usor, ajung imediat la orgasm, emana o anume sexualitate si atrag magnetic barbatii, ating orgasmul fara probleme doar gandindu-se la el.

sunt ele mai femei decat altele? nu stiu.
cert este ca daca ai intalnit o astfel de femeie esti un tip norocos.

Raporteaza abuz de limbaj
jtazjmen

651 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 31 Ianuarie 2009, ora 12:54

De la: azalea, la data 2009-01-31 10:45:21
De la: kiku, la data 2009-01-12 23:45:12dea maiii acu toata lumea a descoperit ejacularea feminina si se lauda cu ea... fem. ca au si ele...si barb. ca si ei pot sa-si aduca partenera in situatia asta... ce caraghios!!!pina acum se laudau toate fem ca au orgasm, acum ca s-a descoperit ejacularea sa vezi cite uda patu'...vorba cuiva de pe aici...acu sa va vad cum mai ziceti ca mimati orgasmu... daca nu e ud patu'...degeaba.





citesc si rad, rad si citesc!
sunt simpatici cu totii.
e un fenomen rar, sunt putine femei care traiesc ejacularea, dar toti si toate se laude cu asa ceva.
ca-s 60%,ba 40% femei, ca umezirea=ejaculare=orgasm suprem,lichidul iese prin uretera, si alte prostii. :sml-
ashamed0001:


sa ma laud si eu? nu e lauda.
e o realitate, doar femeile super senzuale traiesc asa ceva. ele reperezinta cam 10%. in nici un caz ejacularea nu are loc prin uretera, ci direct din vagin.
apare cu adevarat in urma unui orgasm puternic, multiplu, dar nu e regula.
am avut orgasme la fel de puternice si fara ejaculare.
lichidul nu este vascos, laptos, bla,bla... este clar, incolor, cu miros floral.
totul tine de relaxare si trairea intensa a placerii.
in nici un caz nu apare prin simpla stimulare a clitorisului, sex oral si alte din astea, ci prin penetrare profunda si excitatie la maxim.
lichidul nu curge, ci tasneste, expulzia este puternica, cantitativ in cazul meu ar fi cam 150-250g.
nici macar nu simti ca ti se intampla.
sentimentul de satisfactie de dupa este atat de mare incat nu-ti mai trebuie sex un timp sau din contra simti nevoia s-o faci iar si iar.

astfel de femei sunt rare.
iubesc sa faca sex, nu au complexe. se excita f usor, ajung imediat la orgasm, emana o anume sexualitate si atrag magnetic barbatii, ating orgasmul fara probleme doar gandindu-se la el.
sunt ele mai femei decat altele? nu stiu.
cert este ca daca ai intalnit o astfel de femeie esti un tip norocos.



wow... wooooooowwww!!!! asa o fi?? pana la urma te-ai laudat si tu? sau ai spus adevarul??
miros floral zici nici un lichid produs de corpul uman nu are miros floral..
pe mine nu ma convingi ca iese din vagin...

Raporteaza abuz de limbaj
kiku

154 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 31 Ianuarie 2009, ora 23:21

da cu apa de gura cu miros floral..de roze.de aia miroase asa..

Raporteaza abuz de limbaj
roviel

2 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 10 Februarie 2009, ora 08:06

Ejaculare ? Femeile acestea care ejaculeaza cum spuneti voi sunt bolnave!Se numeste exces de foliculina si se trateaza ca si orice boala!Nu este nimic grav sa fii o femeie care are foliculina in exces si tratamentul chiar este periculos deoarece este pe baza de hormoni!

Raporteaza abuz de limbaj
Iolazarescu

17 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 10 Februarie 2009, ora 08:25

De la: mary07, la data 2009-01-15 18:00:05Nu m-am gandit pana acum ca acest lucru poate sa placa unui barbat. Mi se intampla si mie dar ma jenez teribil, desi mi-a spus ca-i palce nu am crezut.
Acum ca am citit mai multe pareri n-o sa ma mai stresez.



esti un bou si asta pentru ca Tu citesti prea mult: ai vazut pe viu ce densitate are????? si ce gust dulceag?..... mai documenteazate, sau cel mai bine mai prctika si tu sportul asta si ai sa vezi pe viu.
E cel mai frumos sa vezi ca partenera a ejaculat, cei drept nu se intampla de fiecare data, dar cand se intampla e divin, si gustul e bestial si incomparabil.

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 8 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului ejaculare feminina, ati intalnit?sau cunoastei direct vre-un caz? ce parere aveti?
Mergi la: