back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Psihologie

 


 
 
9am_13637

1 mesaj
Membru din: 17/05/2016
Postat pe: 17 Mai 2016, ora 19:12

Salut la toti. Sunt un baiat de 18 ani. Pentru mine conteaza mult reputatia. Am performante bune si la sport si la invatatura. Tot timpu imi place sa conduc, sa fiu primu. In urma cu un an am avut ocazia sa incep viata sexuala. Dar a eºuat. Eram la o petrecere. O domnisoara de 19 ani s-a datbla mine. Si eu pusesem de mult ochii pe ea. Eram foarte excitat. Aveam o erectie foarte puternica. Am vorbit cu ea si a spus sa ne ducem la ea. Eram putin stresat pentru erectua care o aveam si imi faceam griji sa nuntermin prea repede. Ni-am dezbracat si la inceput era totul in regula. Dupa care nu avea erectie. M-am simtit foarte prost si rusinat. Am incercat si alta data tot cu aceeasi persoana, dar mi-am adus aminte de cazul precedent si la fel nu mi-a reuºit. Ea a povestit intimplarea si altor fete. Eu desigur ca am.negat totul. Prietenii mei toti considera ca nu mai sunt virgin, pentru ca eu sunt lider si in clasa si in grupul de prieteni. Mereu fetele se dau la mine. Am o erectie sanatoasa. Si apetit sexual la fel. Dar iata ca aceasta amintire ma face sa evit inceperea vietii sexuale. Va rog mult ajutati-ma cu un sfat

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului Psihologie
Mergi la: