back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Prietena mea nu mai vrea sa faca sex

 


 
 
Condor_Condor_1

4 mesaje
Membru din: 2/02/2015
Postat pe: 14 Martie 2014, ora 12:10

Prietena mea nu mai vrea sa faca sex, suntem impreuna de 6 luni, imi spune ca ma iubeste, dar motiveaza ca este posttul pastelui, ma lasa sa o sarut, sa o mangai, sa o ating "jos", sa o ating pe sani, dar fara sex. E posibil sa nu mai fie atrasa de mine, sa aibe pe altcineva? va rog un raspuns
Ea are 32 de ani si eu 34. Vi se pare normal sa nu isi doreasca sa faca dragoste cu iubitul ei ?
Poate fi satula de prea multa interactiune, si nu mai reprezint o provocare pentru ea, (ne vedem zilnic ), ar trebui ca ei sa i se faca dor de mine si sa initializeze intalnirile? de obicei eu fac acest lucru, mai are si ea initiative dar foarte putine.


florea_crstn

11 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 15 Martie 2014, ora 05:18

Asa deci , parerea mea este ca 100% are pe altcineva si tot parerea mea este sa 'i dai viteza si ai scapat de probleme care cu siguranta daca treci peste ele acum , vor mai aparea in viitor !

Raporteaza abuz de limbaj
serono

15 mesaje
Membru din: 12/10/2013
Postat pe: 15 Martie 2014, ora 07:14

E grav si nu prea . .Probabil ,s-o fi saturat sa faca sex,asa ca : F.t.-o ! Dupa aia osa vrea sa faca si sex .

Raporteaza abuz de limbaj
davidescucostel

1 mesaj
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 15 Martie 2014, ora 07:22

Dar a facut vreodata sex ? , dragoste .... etc ? poate nu o fii atrasa de p..a .. o fii lesbi sau frigida . Daca nu ori e nebuna ori are pe altul . Urmareste-o putin si vei afla repede ( macar telefonul ) :))

Raporteaza abuz de limbaj
flavius_hagiu

7 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 15 Martie 2014, ora 07:50

Nu vrea sa faca sex ...cu tine

Raporteaza abuz de limbaj
doom06

6 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 15 Martie 2014, ora 08:17

Nu vrea sa faca sex cu tine ca nu o f..ti bine si sigur a intalnit pe altul care i-o trage asa cum vrea si asteapyta sa vada cum decurg lucrurile pe acolo k apoi sa iti dea viteza.....asa ca fi destept si da-i tu inainte ca sigur una ca asta nu te merita.

Raporteaza abuz de limbaj
ezisaunoapte

39 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Baia Mare

Postat pe: 15 Martie 2014, ora 09:13

Ce raspunsuri sunt astea? Sunteti toti frustrati sexual? Eu te sfatuiesc sa VORBESTI DIRECT CU EA, nu cu niste straini care habar n-au ce este intre voi si alte detalii legate de viata voastra impreuna. NU e mai simplu sa vorbesti cu ea si sa o intrebi ce motive are? Poate chiar e religioasa, insa poti sa ii spui ca e cam tot aia daca te lasa sa o mangai, sa o atingi, dar cand e vorba de sex, nimic! Poate are ceva probleme de sanatate...sunt atatea motive pentru care o femeie refuza un barbat!
Du-i si tu niste flori, arata-ti dragostea prin vorbe frumoase, tine-o in brate si nu-i mai propune varianta cu sexul, asteapta sa vezi cat dureaza abstinenta ei( daca nu ti-e mai simplu sa vorbesti direct cu ea)...toti vreti doar sex, dar mai si curtati fetele astea, ca nu sunt masinarii sa va faceti voi damblaua si atat! Sunt fiinte umane, care la un moment dat va vor face copii! E chiar asa de greu sa tratati o femeie ca pe o fiinta umana si nu ca pe o c...va? Maturizati-va!

Raporteaza abuz de limbaj
yuppy010771

10 mesaje
Membru din: 27/04/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 15 Martie 2014, ora 12:04

bravo cris i ai explicat situatia .esta cel mai bun raspuns.

Raporteaza abuz de limbaj
lew
Fosta membra 9am.ro

53 mesaje
Membru din: 23/06/2009
Postat pe: 15 Martie 2014, ora 12:31

daca nu este extrem de religioasa (ceea ce este aiurea la varsta asta, poti fi credincios, dar... si nu in ultimul rand, daca ti-e prietena si faceti sex nu este 'extrem de religioasa', daca ar fi fost nu ar fi facut sex inainte de casatorie), aveti probleme despre care trebuie sa discutati deschis si fara jena. si pt ca pe tine te 'deranjeaza', tu trebuie sa deschizi discutia. este posibil ca ea sa nu mai vrea sa fie cu tine si foloseste orice truc pt a te face sa renunti. probabil ca la inceput a fost noutatea... este posibil ca intre timp s-a fi dezamagit sau ca ea sa fi intalnit pe altcineva de care este atrasa... sau poate foloseste sexul ca arma... sau poate doreste 'nivelul urmator', la 32 ani femeile isi doresc o familie, cu copii si tot tacamul... acum pot sa spun, din pacate!!!

Raporteaza abuz de limbaj
kazeboo

54 mesaje
Membru din: 2/12/2011
Postat pe: 15 Martie 2014, ora 14:05

Da...e fooarte... credincioasa,daca te lasa "sa o atingi acolo jos" in Postul Pastelui
E clar ca te santajeaza, ori treci la "nivelul urmator",ori rezolva barza


Raporteaza abuz de limbaj
manumarius2004

60 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 15 Martie 2014, ora 19:46

poate este pioasa si tine post , asteapta pana dupa a treia zi de paste si vezi efectul , cu toate ca saruturile pasionale , atingerile erotice este una si aceasi lucru cu faptul ca nu are legatura cu postul. Apropo...ai incercat sa faci dragoste cu ea ? poate nu ii mai place sexul si prefera...dragostea

Raporteaza abuz de limbaj
serono

15 mesaje
Membru din: 12/10/2013
Postat pe: 16 Martie 2014, ora 09:20

Da un ,,69'' ati incercat ? Chiar daca-i post ,va dau eu dezlegare la sex.


ticagabriel

2 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 16 Martie 2014, ora 11:05


si eu cred ca trebuie sa discutati impreuna despre asta este o problema mare care duce la un loc sigur despartirea asa ceva mai intanlim la acele femei care nasc sau care au o problema ori nu mai simte nimic fata de tine ori are pe altcineva si ai este gandul la el mai putin probabil asta in cazul in cate tine cu casa si o vezi daca tine la tine sau ...

Raporteaza abuz de limbaj
Condor_Condor_1

4 mesaje
Membru din: 2/02/2015
Postat pe: 16 Martie 2014, ora 11:28

Prietena nu mai vrea sa ne iubim sa facem dragoste, am omis sa spun acest lucru, noi2 am facut doar dragoste. Am discutat problema, ea isi doreste o familie cu mine, vrem sa ne mutam impreuna, am stabilit si data cand ne vom muta impreuna. Eu poate, dupa opinia mea am cerut de la ea sa facem dragoste, am stat week-end-uri 6-7 ore facand numai dragoste, la ea acasa, si nu mai ieseam mai deloc prin oras,(ne mutam la casa ei, mai are si un apartament unde stau parintii ei). probabil vrea sa vada daca eu vreau de la ea doar plimbare si sa facem dragoste.

Raporteaza abuz de limbaj
Condor_Condor_1

4 mesaje
Membru din: 2/02/2015
Postat pe: 16 Martie 2014, ora 13:24

Eu nu i-am cerut niciodata si nici ea mie sa facem sex. Vorbim de casatorie, de cati copii vrem sa avem, de ceea ce vom face impreuna, atunci cand ne vom muta impreuna, flori ii duc mai mereu, la 2 zile, poate si zilnic au fost cazuri. Ma interesa de ce nu vrea sa facem dragoste atata timp cat imi spune ca ma iubeste.Postul il consider post. Ori faci ceva ori nu mai faci. Fara atingeri acolo jos, ea a motivat prin faptul ca mananca de dulce si fumeaza, dar asta nu inseamna ca putem face si dragoste, acesta e un semn de intrebare pentru mine.

Raporteaza abuz de limbaj
serono

15 mesaje
Membru din: 12/10/2013
Postat pe: 16 Martie 2014, ora 17:11

WOW !Daca fumeaza in POST.propune-i varianta cu TRABUCUL !

Raporteaza abuz de limbaj
yuppy009393

1 mesaj
Membru din: 27/04/2010
Postat pe: 19 Martie 2014, ora 00:36

simplu.un buchet frumos...Draga asta e chea de la masina asta de la garaj si asta de la vila...daca refuza zimi

Raporteaza abuz de limbaj
carbomite

7 mesaje
Membru din: 4/01/2008
Oras: Brasov

Postat pe: 23 Martie 2014, ora 10:30

are pe altul

Raporteaza abuz de limbaj
Hagjy_Augusty_1

1 mesaj
Membru din: 28/03/2014
Oras: Craiova

Postat pe: 28 Martie 2014, ora 17:00

sigur ca are ca este satula pana peste cap cred eu

Raporteaza abuz de limbaj
SelenaGi

12 mesaje
Membru din: 12/06/2013
Postat pe: 8 Septembrie 2015, ora 12:47

A trecut postul pastelui si nu ai revenit cu noutati. Spune-ne cum s-a terminat? A cedat? V-ati despartit? Sunt curioasa! Daca tinea post, e normal sa te refuze..

Raporteaza abuz de limbaj
A-Mirela

142 mesaje
Membru din: 28/11/2014
Postat pe: 18 Octombrie 2015, ora 20:59

Incercati lucruri noi, locuri noi poate chiar in natura :D locuri retrase :) diferite metode de excitare..

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului Prietena mea nu mai vrea sa faca sex
Mergi la: