back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Sunteti de acord ca regele mihai sa se adreseze parlamentului?

 


 
Pagini: << 1 2 3 4 5 >> Sari la pagina:
 
asimov

338 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 22 Septembrie 2011, ora 16:22

Am avut o mare surpriza cand am vazut cati istorici competenti s-au strans pe forumul asta. Toti stiu cum s-a intamplat atunci, ce-a facut regele Mihai, cu ce valize a venit si cu ce castele a plecat. Si mi se pare ca natia asta de-aia nu se dezvolta ca altele, pentru ca se joaca "la extreme", ori foarte pro, ori foarte contra.

Si ce-ar fi daca ar vorbi oriunde si orice? Chiar daca-i trebuie translator de romana-romana. Ar cadea drobul de sare? Ar cere natiunea regalitate din nou, doar datorita unui discurs?

Mie mi-e egal daca va vorbi sau nu si catre cine. Pentru ca un discurs, cum si despre ce o fi el, nu este un pericol pentru cei cu coloana vertebrala dreapta.


adnas

152 mesaje
Membru din: 9/10/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 22 Septembrie 2011, ora 18:39

Eu ma intreb daca Basescu are dreptul moral sa fie presedintele acestei tari atita timp cit se poarta ca un marinar vesnic beat ,atita timp cint incalca CONSTITUTIA fara jena ,atita timp cit si-a promovat fetele fara sa le trimita la scoala ,PAI HAI SA VEDEM CINE STIE SA VORBEASCA CORECT IN ROMANA BASESCU ,FETELE SAU REGELE MIHAI ?CINE ARE DECENTA ,CULTURA SI BUN SIMT ? Regele a fost obligat sa abdice din cauza inprejurarilor istorice din acel moment,si asta tot in interesul Tarii.Basescu ce a facut timp de 8 ani in afara de a mintii ? de asi oferi case ,de a taia salarii si pensii,de a na lasa fara spitale ,educatie si de a ne indica sa parasim sistemul ca suntem o povara desi aproape toti au contribuit cu bani timp de 40 de ani,si multi au parasit sistemul(adica au murit)fara sa ia nici-o pensie.
EI CINE E MAI INDREPTATIT SA VORBEASCA ?


yuppy014389

3 mesaje
Membru din: 8/09/2010
Postat pe: 22 Septembrie 2011, ora 19:22

DA...

Raporteaza abuz de limbaj
9am071093

2 mesaje
Membru din: 9/06/2009
Postat pe: 22 Septembrie 2011, ora 20:19

NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU ! NU a facut nimic pentru tara asta ! De la parinti stiu ca a fost o jucarie nu un rege ( un sef ) . Ce ar putea sa spuna ? Ce ne-ar putea recomanda (invata ) ? Cand il mai vad si pe filozoful de DUDA (ginerele) care nu are nici varsta sa fi trait realitatea istorica reagala si vine sa ne explice importanta casei ragale (a regelui MIhai) te apuca greata . . . De la batrani stiu ca Mihai era incet la minte , gangav si balbait . . . .

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

4090 mesaje
Membru din: 1/08/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 22 Septembrie 2011, ora 20:28

De la: colesa, la data 2011-09-22 15:43:54Sa sa duca dracului toti si cu Politicieni !!si sa ne rasculam odata si sa le luam averile si sa le dam la OROPSITI de la care le-au furat!!!!!Numai o RASCOALA ne mai scapa de HOTI astia de POLITICIENI!!!Crin Antonescu?????un POLITICIAN CARE A SUPT LA TOATE GUVERNARILE!!Basescu la fel!!Astia toti politicieni in frunte cu ,,REGELE" trebuiesc prinsi si la CANALUL BUCURESTI -DUNARE dusi!!! pentru ei!!!HOTII!!!



prietenu mieu!!!
inca vreo 20 ca tine si imi formez o echipa de shoc!

eu am 50 de saci de azotat de amoniu si motorina destula
care cu arme, topoare, pietrea sa-i casapim peste tot in tara si oriunde
astia pana nu vad sange nu se potolesc
si bineanteles nu trebuiesc uitati strainii care se cred stapani pe aici! cu ei as vrea sa hranim cainii vagabozi!

Raporteaza abuz de limbaj
analizez, judec si dau verdicte!
Fosta membra 9am.ro

4090 mesaje
Membru din: 1/08/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 22 Septembrie 2011, ora 20:31

De la: yuppy016060, la data 2011-09-22 20:19:04NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU ! NU a facut nimic pentru tara asta ! De la parinti stiu ca a fost o jucarie nu un rege ( un sef ) . Ce ar putea sa spuna ? Ce ne-ar putea recomanda (invata ) ? Cand il mai vad si pe filozoful de DUDA (ginerele) care nu are nici varsta sa fi trait realitatea istorica reagala si vine sa ne explice importanta casei ragale (a regelui MIhai) te apuca greata . . . De la batrani stiu ca Mihai era incet la minte , gangav si balbait . . . .


ca persoana fizica asa e.un handicapat infantil dar ca si persoana publica a fost sustinut de trepadusii si profitorii din jurul lui pentru a fura sub acoperire.

Raporteaza abuz de limbaj
analizez, judec si dau verdicte!
Fosta membra 9am.ro

4090 mesaje
Membru din: 1/08/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 22 Septembrie 2011, ora 20:34

De la: adnas, la data 2011-09-22 18:39:20Eu ma intreb daca Basescu are dreptul moral sa fie presedintele acestei tari atita timp cit se poarta ca un marinar vesnic beat ,atita timp cint incalca CONSTITUTIA fara jena ,atita timp cit si-a promovat fetele fara sa le trimita la scoala ,PAI HAI SA VEDEM CINE STIE SA VORBEASCA CORECT IN ROMANA BASESCU ,FETELE SAU REGELE MIHAI ?CINE ARE DECENTA ,CULTURA SI BUN SIMT ? Regele a fost obligat sa abdice din cauza inprejurarilor istorice din acel moment,si asta tot in interesul Tarii.Basescu ce a facut timp de 8 ani in afara de a mintii ? de asi oferi case ,de a taia salarii si pensii,de a na lasa fara spitale ,educatie si de a ne indica sa parasim sistemul ca suntem o povara desi aproape toti au contribuit cu bani timp de 40 de ani,si multi au parasit sistemul(adica au murit)fara sa ia nici-o pensie.
EI CINE E MAI INDREPTATIT SA VORBEASCA ?


a nu se intelege ca daca suntem impotriva clicii regale suntem de partea lui basescu sau a oricui.

chiar as vrea sa vorbeasca fonfaitul de 90 de ani in parlament sa vedem ce zic oamenii cu creier in cap


analizez, judec si dau verdicte!
petrovici2002

8 mesaje
Membru din: 8/02/2009
Oras: Arad

Postat pe: 22 Septembrie 2011, ora 21:28

Da,poate doar monarhia mai poate salva aceasta tara.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

4090 mesaje
Membru din: 1/08/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 22 Septembrie 2011, ora 21:31

De la: petrovici, la data 2011-09-22 21:28:13Da,poate doar monarhia mai poate salva aceasta tara.

nici dreaku nu mai salveaza

Raporteaza abuz de limbaj
analizez, judec si dau verdicte!
Oksana_

1552 mesaje
Membru din: 13/06/2010
Postat pe: 22 Septembrie 2011, ora 21:40

De la: asimov, la data 2011-09-22 16:22:18Am avut o mare surpriza cand am vazut cati istorici competenti s-au strans pe forumul asta. Toti stiu cum s-a intamplat atunci, ce-a facut regele Mihai, cu ce valize a venit si cu ce castele a plecat. Si mi se pare ca natia asta de-aia nu se dezvolta ca altele, pentru ca se joaca "la extreme", ori foarte pro, ori foarte contra.


Mie mi-e egal daca va vorbi sau nu si catre cine. Pentru ca un discurs, cum si despre ce o fi el, nu este un pericol pentru cei cu coloana vertebrala dreapta.


da' ce surpriza foarte placuta am avut eu sa va recitesc pe aici, nea' @ asimov sa inteleg ca majestatea sa si al sau discurs va sunt perfect...perpendiculare
dar va placu idea valizei lu' Carol za first :)))

Si daca tot ati pomenit de dezvoltarea "natiei asta" in comparatie cu altele, yo as intreba pe istoricii de servici ce au facut alte natii cu urmasii fostilor monarhi ? I-au reimproprietarit cu imobile, sute hectare de teren arabil si padure (cum am facut noi) ...sau mai degraba i-au lasat cu "vagonul gol" si in unele cazuri le-au aplicat interdictia de a trece granita statului ? Care-s extremistii pana la urma...

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

4090 mesaje
Membru din: 1/08/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 22 Septembrie 2011, ora 21:42

De la: Oksana_, la data 2011-09-22 21:40:01
De la: asimov, la data 2011-09-22 16:22:18Am avut o mare surpriza cand am vazut cati istorici competenti s-au strans pe forumul asta. Toti stiu cum s-a intamplat atunci, ce-a facut regele Mihai, cu ce valize a venit si cu ce castele a plecat. Si mi se pare ca natia asta de-aia nu se dezvolta ca altele, pentru ca se joaca "la extreme", ori foarte pro, ori foarte contra.


Mie mi-e egal daca va vorbi sau nu si catre cine. Pentru ca un discurs, cum si despre ce o fi el, nu este un pericol pentru cei cu coloana vertebrala dreapta.


da' ce surpriza foarte placuta am avut eu sa va recitesc pe aici, nea' @ asimov sa inteleg ca majestatea sa si al sau discurs va sunt perfect...perpendiculare
dar va placu idea valizei lu' Carol za first :)))

Si daca tot ati pomenit de dezvoltarea "natiei asta" in comparatie cu altele, yo as intreba pe istoricii de servici ce au facut alte natii cu urmasii fostilor monarhi ? I-au reimproprietarit cu imobile, sute hectare de teren arabil si padure (cum am facut noi) ...sau mai degraba i-au lasat cu "vagonul gol" si in unele cazuri le-au aplicat interdictia de a trece granita statului ? Care-s extremistii pana la urma...


da, da acum ne face cadou un drum ce trece pe mosia lui! poate ne da si un ciu de malai!

Raporteaza abuz de limbaj
analizez, judec si dau verdicte!
Fosta membra 9am.ro

7130 mesaje
Membru din: 28/04/2010
Postat pe: 22 Septembrie 2011, ora 21:46

De la: petrovici, la data 2011-09-22 21:28:13Da,poate doar monarhia mai poate salva aceasta tara.


doamneeeeeeeeeee sfintii petru si pavel si toti sfintii la un loc !!!

Raporteaza abuz de limbaj
sdpoCVHBU IUBH M[BNWUGFN idn [tptbgb bg
gloria_m_enache

4 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 22 Septembrie 2011, ora 21:51

CE PACAT CA NU NE RESPECTAM ISTORIA, SI MORTII...

SINGURA SI UNICA SOLUTIE A ROMINIEI ESTE RECUNOASTEREA CONTINUITATII ISTORIEI.

Raporteaza abuz de limbaj
Oksana_

1552 mesaje
Membru din: 13/06/2010
Postat pe: 22 Septembrie 2011, ora 21:51

De la: yuppy016060, la data 2011-09-22 20:19:04 Cand il mai vad si pe filozoful de DUDA (ginerele) care nu are nici varsta sa fi trait realitatea istorica reagala si vine sa ne explice importanta casei ragale (a regelui MIhai) te apuca greata . . .


asta nu-i filozof , e "artist" si mare afacerist .
numai in zona Savarsin cati mosi si babe a prostit sa vanda regelui teren impadurit la preturi derizorii si dupa sa-l exploateze cum se cuvine

Raporteaza abuz de limbaj
venus2509

2390 mesaje
Membru din: 27/04/2010
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 22 Septembrie 2011, ora 22:45

De la: asimov, la data 2011-09-22 16:22:18Am avut o mare surpriza cand am vazut cati istorici competenti s-au strans pe forumul asta. Toti stiu cum s-a intamplat atunci, ce-a facut regele Mihai, cu ce valize a venit si cu ce castele a plecat. Si mi se pare ca natia asta de-aia nu se dezvolta ca altele, pentru ca se joaca "la extreme", ori foarte pro, ori foarte contra.

Si ce-ar fi daca ar vorbi oriunde si orice? Chiar daca-i trebuie translator de romana-romana. Ar cadea drobul de sare? Ar cere natiunea regalitate din nou, doar datorita unui discurs?

Mie mi-e egal daca va vorbi sau nu si catre cine. Pentru ca un discurs, cum si despre ce o fi el, nu este un pericol pentru cei cu coloana vertebrala dreapta.


ai cam lipsit !

Raporteaza abuz de limbaj
om
ionutz_balint

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 22 Septembrie 2011, ora 23:54

bah ...voi de unde sunteti?...de la bucuresti? poate ...cati ani aveti? mi se pare ca 18 asta ar explica comentariile....cine e mihai pt voi? un om care s-a refugiat? un om ...fugitiv?...EU SUNT PT ROMANIA MONARHA fara doar si poate
e ca difrenta dintre SRL si persoana fizica ...platesti sau nu TVA-ul ...eu prefer sa nu-l platesc fara nici un rezultat...noi toti suntem speculanti ..."idioti" ...doar ca nu avem solutia concreta ......cu totii stim football din fotoliu' rusine noua ...bravo voua...

Raporteaza abuz de limbaj
calutul

122 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Cluj

Postat pe: 23 Septembrie 2011, ora 00:43

La cat a vorbit regele pana acum, nu cred ca isi mai aduce cineva aminte ce a zis. Si in plus daca vorbeste ( cu subtitrare binenteles ca sa pricepem si noi)va fi un bun subiect pentru presa o saptamana. Se vinde bine ideea la cate comentarii a strans din partea voastra. Eu fac tricouri cu regele vorbind in parlament. Cine vrea sa cumpere sa stea la coada.....

Raporteaza abuz de limbaj
fenechiu_marian@yahoo.com
filottivictor

2 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 23 Septembrie 2011, ora 09:46

... cartile de istorie,nu neaparat cele actuale sau din epoca de aur,nationale si internationale precum si scrierileistorice din cele mai vechi timpuri vorbesc despre voievozi,regi,imparati care sau sacrificat pentru regatul si poporul lor . ...domnul Mihai de Hohenzollern,daca a fost santajat cu soarta supusilorca sa abdice...{tot ce este bosibil sa fi fost silit de comunisti,de fascisti,fiecare sustine adevarul sau},sa acceptam ideea ca s-a sacrificat pentru binele natiunii...,impreuna cu tot alaiul sau si doua garnituride tren plin cu bunuri personale. Asa da sacrificiu.
OK este istorie. ...in schimb,acest domn,ce a facut pentru poporul sau cat a fost in exil sau dupa.
Oare,daca are atatea contacte internationale,nu putea sa glasuieasca in favoarea Romaniei in privinta aderarii la Shengen?
...ca doar vedem cu totii de ce sunt in stare incompetentii astia portocalii !!!
In concluzie,ceva palpabil a facut acest domn,pentru romani si Romania?!

Raporteaza abuz de limbaj
scorilo40

12 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 23 Septembrie 2011, ora 10:58

DE fapt care este semnificatia zilei de 25 Octombrie?

Daca raspundeti la asta - si nu de pe Google - poate va amintiti cine a murit pentru Romania si ce insemnatate are ziua asta.

Mai mult respect pentru mortii nostri n-ar strica! Poate ar fi bine cand mai treceti pe langa un cimitir al eroilor sa puneti o floare si un gand bun!
SI sa NU-I UITATI nici pe mortii nostri si nici vremurile prin care am trecut! Pentru ca se vor repeta! Si atunci va fi vai de noi!

RESPECT MORTILOR TARII!

Traiasca ARMATA ROMANA din toate timpurile!

Raporteaza abuz de limbaj
yuppy101048

58 mesaje
Membru din: 30/05/2011
Postat pe: 23 Septembrie 2011, ora 15:38

De la: Cosmin_Cosmin, la data 2011-09-21 17:12:17Acum stiu ca si daca sunteti si daca nu suntei de acord cu acest lucru, mare lucrur n-o sa se intample. Oamenii de rand nu pot schimba acest fapt, dar intreb pentru ca in ultima perioada s-a tot vorbit despre acest subiect foarte mult

Multi analisti sustin ca este un discurs istoric. (Pentru cei care nu stiu, Regele Mihai a fost invitat de Opozitie sa se adreseze Parlamentului , in mod oficial de la tribuna cu ocazia implinirii a 90 de ani)

Mai trebuie sa mentionam ca acest lucru il poate face doar un presedinte de stat. (Adica sa se adreseze parlamentului de la tribuna)

Asadar, cine considera ca mai are rost ca Regele Mihai sa se adreseze unei natiuni pe care a parasit-o acum 70 de ani?

Cine este de acord cu faptul ca Regele Mihai are dreptul (cel putin moral) sa faca acest lucru acum ?




hmmm! acest om mai bine s-ar plimba pe jos zilnic pe toate domeniile care le are și așa îi va pieri cheful sa mai vorbeasc parlamentului. Nu am nimic cu el, dar, pot spune ca nu ne-a fost deloc dor de el în toți anii cât a lipsit și nici acum nu dorim sa ne vorbeasca. Era bine dacã-și creștea nepoții, ori Duda nu face copii, are doar nevoie de moștenitori, ce face cu aceste domenii, dispare samânta, sau, poate o doneazã celor nevoieși iar aceștea sunt foarte mulți. Ar face bine dacã ar dona din când în când pensionarilor celor care l-au prins în tinerețile lor și celor care habar nu avea cã existã sau a existat acest rege. Mã întreb cum au fãcut strãmoșii lor aceste domenii, cîți oameni au subjugat, doar nu le-a picat din cer, atunci când ei își fãceau proprietãți, oamenii de rând care erau și exploatați, analfabeni și vaide mama lor poate dormeau prin bordee sau pe unde apucau, poate erau flãmânzi, ca desculți și dezbrãcați erau, sãracii. Cuconeturile lor âmbrãcau mãtãsuri scumbe, studiau în strãinãtate iar nevestele sãracilor se mirau cum sã-și facã îmbrîcîminte din cânepã, iutã, bumbac și alte cereale sau pãioase.

oare vor înțelege parlamentarii discursul lui. el a uitat limba românã de mult timp.

Raporteaza abuz de limbaj
Cornelia_leia

329 mesaje
Membru din: 25/11/2008
Oras: Brasov

Postat pe: 23 Septembrie 2011, ora 15:38

D-ul Mihai de Hohenzoler sa-si vada de viata lui .Nu s-a sacrificat ci a plecat din tara cu o avere considerabila . Cand a plecat ,trenul special care l-a transportat continea si averea de care nu a vrut sa se desparta(si nimeni nu i-a interzis acest lucru).A plecat undeva unde sa-i fie bine.Nimeni nu contesta meritele bunicului lui dar asta nu inseamna ca trebuie adulat tot neamul .Sa zicem mersi ca am scapat de rege istoria merge inainte Cei ce bociti dupa un fost "rege"ma mir ca nu vreti sa avem din nou domnitori,cel putin aia erau mai potriviti tarii.

Raporteaza abuz de limbaj
yuppy101048

58 mesaje
Membru din: 30/05/2011
Postat pe: 23 Septembrie 2011, ora 15:42

De la: adnas, la data 2011-09-22 18:39:20Eu ma intreb daca Basescu are dreptul moral sa fie presedintele acestei tari atita timp cit se poarta ca un marinar vesnic beat ,atita timp cint incalca CONSTITUTIA fara jena ,atita timp cit si-a promovat fetele fara sa le trimita la scoala ,PAI HAI SA VEDEM CINE STIE SA VORBEASCA CORECT IN ROMANA BASESCU ,FETELE SAU REGELE MIHAI ?CINE ARE DECENTA ,CULTURA SI BUN SIMT ? Regele a fost obligat sa abdice din cauza inprejurarilor istorice din acel moment,si asta tot in interesul Tarii.Basescu ce a facut timp de 8 ani in afara de a mintii ? de asi oferi case ,de a taia salarii si pensii,de a na lasa fara spitale ,educatie si de a ne indica sa parasim sistemul ca suntem o povara desi aproape toti au contribuit cu bani timp de 40 de ani,si multi au parasit sistemul(adica au murit)fara sa ia nici-o pensie.
EI CINE E MAI INDREPTATIT SA VORBEASCA ?


nici unul. nu stim cum au fost strãmoșii regelui, poate tot cas basescu . nimeni nu ne-a spus cum s-au ânbogãțit, cum și-au fãcut castelele acelea. tot așa or sã vadã strãnepoții noștrii la regii de acum, bãsescu, videanu, vântu și alții, ei când vor fi alungați din țarã.


Megieee

279 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 23 Septembrie 2011, ora 16:09

Da !

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi

12108 mesaje
Membru din: 1/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 23 Septembrie 2011, ora 16:36

ehei, daca va-ntrebati de ce traim asa cum traim ; de ce ne alegem conducatorii asa cum ni-i alegem si o dam in bara de fiecare data , atunci raspunsul meu este ptr. ca asa cum ginditi, asa traim ! fara onoare, fara demnitate, fara cuvint ! ne ignoram valorile si Nimeni nu "merita" respectul nostru si-i tavalim pe toti , coborindu-i la nivelul de santz al gindirii noastre mediocre ! puterea Exemplului personal nu mai inseamna nimic si faptul ca un printz strain - Carol - a venit intr-o tara cu mentalitate de salvari si giubele si a transformat-o intr-un Regat Modern, demn de Europa si a carui Capitala era denumita Micul Paris, NU VA SPUNE NIMIC ! nu misca nimic in inima voastra ! Pacat ! avem ce meritam, caci mai mult de atit nu apreciem !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

195 mesaje
Membru din: 9/08/2011
Postat pe: 23 Septembrie 2011, ora 19:55

De la: asimov, la data 2011-09-22 16:22:18Am avut o mare surpriza cand am vazut cati istorici competenti s-au strans pe forumul asta. Toti stiu cum s-a intamplat atunci, ce-a facut regele Mihai, cu ce valize a venit si cu ce castele a plecat. Si mi se pare ca natia asta de-aia nu se dezvolta ca altele, pentru ca se joaca "la extreme", ori foarte pro, ori foarte contra.

Si ce-ar fi daca ar vorbi oriunde si orice? Chiar daca-i trebuie translator de romana-romana. Ar cadea drobul de sare? Ar cere natiunea regalitate din nou, doar datorita unui discurs?

Mie mi-e egal daca va vorbi sau nu si catre cine. Pentru ca un discurs, cum si despre ce o fi el, nu este un pericol pentru cei cu coloana vertebrala dreapta.


Rara avis...esti ca apa sfintita.

Raporteaza abuz de limbaj
radu_marica

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 23 Septembrie 2011, ora 22:12

cred ca Regele reprezinta mult mai mult decat o simpla persoana fizica cu sange"albastru";cred ca el este un simbol pentru noi asa cum au fost Corneliu Coposu, Ion Ratiu, Iuliu Maniu, etc. Pentru asta trebuie sa-l veneram si sa-l stimam, pentru ca ne reprezinta.

Raporteaza abuz de limbaj
utan_florina

255 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 24 Septembrie 2011, ora 07:25

Io cred ca toti astia care sint atit de potrivnici fata de aceasta actiune a Casei Regale Romane si anume , discursul M.S.Regele Mihai sint doar acei Romani care cinta Imnul ca Marcel Pavel.

Raporteaza abuz de limbaj
silvian54

17 mesaje
Membru din: 27/04/2010
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 24 Septembrie 2011, ora 17:11

felicitari pentru raspuns !!la asa oameni asa viitor meritam !!!

Raporteaza abuz de limbaj
SER_

324 mesaje
Membru din: 26/08/2011
Postat pe: 24 Septembrie 2011, ora 23:19

De la: yuppy014389, la data 2011-09-22 19:22:43 DA...



ba maimuto, pe tine cine te-a cerut de nevasta de ai zis un "DA" asa hotarat... vinde in plm inghetata acolo si taci!

Raporteaza abuz de limbaj
9am_3112

3507 mesaje
Membru din: 17/12/2013
Postat pe: 24 Septembrie 2011, ora 23:24

De la: SER_, la data 2011-09-24 23:19:13
De la: yuppy014389, la data 2011-09-22 19:22:43 DA...



ba maimuto, pe tine cine te-a cerut de nevasta de ai zis un "DA" asa hotarat... vinde in plm inghetata acolo si taci!

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 1 2 3 4 5 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Sunteti de acord ca Regele Mihai sa se adreseze Parlamentului?
Mergi la: