back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Barbati nehotarati

 


 
Pagini: << 1 2 3 4 Sari la pagina:
 
lucishadow2000

187 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 22 Noiembrie 2010, ora 14:09

De la: tajmi86, la data 2010-11-17 12:24:20Buna,

Am o intrebare de adresat barbatilor de pe forum:

sunt "in tratative" cu un tip care e destul de nehotarat(adica eu incerc sa il conving sa incercam,iar el nu stie ce vrea).
La inceput mi-a spus ca vrea sex...ceea ce s-a si intamplat pana la urma , avand in vedere ca si eu vroiam...
Acum spune ca eu vreau doar asta , ceea ce este si nu este adevarat ca sa zic asa, pentru ca nu ai de unde sa stii daca o relatie o sa mearga sau nu pana nu incerci...nu?! Adica se poate sa incercam si sa nu ramana decat o aventura sau putem sa incercam si sa mearga ,dar asta nu avem cum sa stim dinainte.Plus ca am observat ca nu mai vrea sa se intalneasca cu mine si gaseste tot felul de scuze: ba ca are treaba,ba ca e obosit,e tot timpul pe fuga,etc

Inca ceva ce trebuie specificat: el e cu 11 ani mai mare decat mine: eu am 24 si el 35.

Intrebarea era: cum sa ii spun sau sa il conving ca fara sa dam o sansa nu are cum sa iasa nimic ?!?

Un sfat va rog...


Sunt sigur ca un barbat la 35 de ani nu are pe nimeni si nu stie ce vrea.
Acum sa lasam gluma la o parte si-ti spun ca are pe cineva , daca nu cumva familie, copii, purcei etc.
Noi barbatii, spunem multe timpenii pentru a ajunge in pat cu altele.E clar ca el profita de naivitatea si de lipsa ta de experienta si pozeaza in preacucernic si nepatat.
Iar daca a spus ca vrea sex e clar ca nu e burlac.Eu zic sa te mai distrezi un pic cu el, iar daca te ocoleste e clar ca distractia a luat sfirsit si s-a intors la familia lui.
In rest, tot binele din lume si un inceput de saptamina lin.


Fosta membra 9am.ro

1302 mesaje
Membru din: 1/01/2010
Postat pe: 22 Noiembrie 2010, ora 20:04

De la: Nigma, la data 2010-11-21 14:57:39Eu inca nu inteleg unde e buba in programul asta amandoi ati stabilit de la inceput ca vreti numa sex ai fost de acord cu asta wtf vrei sa mergi la next level si te mai gandesti de ce el nu vrea?? Nu vrea si cu asta bine e un lucru stabilit de la inceput, ce e asa de greu de inteles de la inceput a fost sexul nu alte planuri si fluturasi si alte magarii ..fu ck buddies ce nu ai inteles in asta papuse mica si sexoasa..

wow, ce i-ai zis-o !
nu prea e stilul tau sa vb asa, sigur tu ai scris?

Raporteaza abuz de limbaj
cine spune ce-i normalitatea?
petri_yuppy

19 mesaje
Membru din: 30/08/2010
Oras: Oradea

Postat pe: 22 Noiembrie 2010, ora 21:05

Inseamna ca el vrea doar sex dar nu vrea sa-ti zica. Asa poate fi cu mai multe femei caci nu are obligatii fata de tine.

Raporteaza abuz de limbaj
tajmi86

101 mesaje
Membru din: 16/02/2009
Postat pe: 22 Noiembrie 2010, ora 22:15

am citit parerile voastre...ms pt sfaturi..dar cred ca pana la urma tot de la el tre sa incerc sa scot adevarul..si daca n-o fi sa fie ...asta e ...n-am pierdut nimic!

Toate cele bune

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

4000 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Cluj

Postat pe: 22 Noiembrie 2010, ora 23:14

De la: Ema_J, la data 2010-11-22 20:04:41
De la: Nigma, la data 2010-11-21 14:57:39Eu inca nu inteleg unde e buba in programul asta amandoi ati stabilit de la inceput ca vreti numa sex ai fost de acord cu asta wtf vrei sa mergi la next level si te mai gandesti de ce el nu vrea?? Nu vrea si cu asta bine e un lucru stabilit de la inceput, ce e asa de greu de inteles de la inceput a fost sexul nu alte planuri si fluturasi si alte magarii ..fu ck buddies ce nu ai inteles in asta papuse mica si sexoasa..

wow, ce i-ai zis-o !
nu prea e stilul tau sa vb asa, sigur tu ai scris?
personal am scriso ca impersonal nu reusesc am si drepturi de autor...

Raporteaza abuz de limbaj
“You either die as a hero, or live long enough to see yourself become the villain ”
dandollo2

14 mesaje
Membru din: 11/02/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 23 Noiembrie 2010, ora 14:00

La 35 de ani nu te mai implici usor intr-o relatie. preferi sa stai singur. o relatie inseamna sa-ti schimbi viata si de multe ori n-ai motive s-o faci.

mai bine gasesti pe altcineva.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1302 mesaje
Membru din: 1/01/2010
Postat pe: 23 Noiembrie 2010, ora 17:09

De la: Nigma, la data 2010-11-22 23:14:30[..

wow, ce i-ai zis-o !
nu prea e stilul tau sa vb asa, sigur tu ai scris? [/quote]personal am scriso ca impersonal nu reusesc am si drepturi de autor... [/quote]



nu pareai tu, asa agresiv

Raporteaza abuz de limbaj
cine spune ce-i normalitatea?
Fosta membra 9am.ro

4000 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Cluj

Postat pe: 23 Noiembrie 2010, ora 18:20

De la: Ema_J, la data 2010-11-23 17:09:36
De la: Nigma, la data 2010-11-22 23:14:30[..

wow, ce i-ai zis-o !
nu prea e stilul tau sa vb asa, sigur tu ai scris?
personal am scriso ca impersonal nu reusesc am si drepturi de autor... [/quote]

nu pareai tu, asa agresiv [/quote]Ahh joc la deruta..

Raporteaza abuz de limbaj
“You either die as a hero, or live long enough to see yourself become the villain ”
Pagini: << 1 2 3 4 Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Barbati nehotarati
Mergi la: