back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Barbati nehotarati

 


 
Pagini: << 1 2 3 4 >> Sari la pagina:
 
tajmi86

101 mesaje
Membru din: 16/02/2009
Postat pe: 19 Noiembrie 2010, ora 15:07

eu nu ma mai iau dupa nici un fel de reguli...scrise sau nescrise...merg la nimereala
..si da,ii dau dreptate lui yolly: ma uit si la tipul asta cu care incerc sa fiu...de cand vorbim numai el a tras de mine si mi-a dat de inteles ca vrea sex...dupa ce m-am culcat cu el o singura data, nici nu mai vrea sa ne vedem,nici nu vrea sa imi spuna de ce , si ma si face sa ma simt e ca si cand eu sunt aia care e pe interes si el e victima...

Naiba mai stie ce-o fi in capul barbatilor ca nici ei nu stiu ce vor ....iar de incredere in conditiile astea nici nu se mai pune problema...deci yolly

Si culmea e ca eu nici macar nu sunt genul de femeie care doar isi vede interesul si in rest n-o intereaseaza....dar parca viata asta cateodata e de-asa natura ca te-aduce in stare sa fii si asa...nu stiu...
in orice caz noi sa fim sanatosi


Piti_

375 mesaje
Membru din: 12/09/2010
Postat pe: 19 Noiembrie 2010, ora 21:30

De la: tajmi86, la data 2010-11-19 15:07:14eu nu ma mai iau dupa nici un fel de reguli...scrise sau nescrise...merg la nimereala
..si da,ii dau dreptate lui yolly: ma uit si la tipul asta cu care incerc sa fiu...de cand vorbim numai el a tras de mine si mi-a dat de inteles ca vrea sex...dupa ce m-am culcat cu el o singura data, nici nu mai vrea sa ne vedem,nici nu vrea sa imi spuna de ce , si ma si face sa ma simt e ca si cand eu sunt aia care e pe interes si el e victima...

Naiba mai stie ce-o fi in capul barbatilor ca nici ei nu stiu ce vor ....iar de incredere in conditiile astea nici nu se mai pune problema...deci yolly

Si culmea e ca eu nici macar nu sunt genul de femeie care doar isi vede interesul si in rest n-o intereaseaza....dar parca viata asta cateodata e de-asa natura ca te-aduce in stare sa fii si asa...nu stiu...
in orice caz noi sa fim sanatosi


pai se pare ca ti-ai urmarit interesul... nu a fost viol. chiar daca nu s-a perpetuat in imperecheri repetate tot apartine si interesului tau personal.

diferenta de varsta e cam mare. un barbat la 3x de ani e deja format in multe feluri. tu la 24, chiar daca nu ai sa te schimbi prea mult ca persoana pe viitor ai o mobilitate mai mare momentan si alta privire asupra vietii.

cat despre ce e sau nu in mintea lui... daca el nu te-a privit din prima ca o partenera de viata ci ca una de sex, rareori se schimba atitudinea indiferent de partida, adica se poate intinde pe mai mult timp, eventual luni, dar tot partenere de sex ramai pentru majoritatea barbatilor care te privesc din start astfel.

e simplu, nu e chiar asa de complicat

Raporteaza abuz de limbaj
MANDARKdj

11 mesaje
Membru din: 29/01/2015
Postat pe: 21 Noiembrie 2010, ora 07:47

Buna! Am trecut si eu prin asa ceva ...asemanator. Eu cred ca nu vrea ptr ca i-a trecut sau s-a plictisit sau nu stie ce vrea. Oricum daca vezi ca nu vrea si nu vrea lasa-l. Eu nu am lasat-o pe a mea . M-am chinuit 2 ani cu ea si cind mi-a dat unda verde a fost mult mai greu atunci.

Raporteaza abuz de limbaj
teddy09

21 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 21 Noiembrie 2010, ora 08:09

Dupa cat timp ai ajuns in pat cu el? Daca a fost prea repede, e posibil sa te considere de moravuri usoare si nu vrea sa se lege la cap cu asa ceva.

Raporteaza abuz de limbaj
ioanbalann

4 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 21 Noiembrie 2010, ora 09:14

Si tu ce vrei pana la urma?

Raporteaza abuz de limbaj
idrula

6 mesaje
Membru din: 28/10/2008
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 21 Noiembrie 2010, ora 09:24

ce spune Sandra e valabil ptr. 80% duntre barbati,asa ca cedeaza initiativa si lasa-l sa te descopere.....

Raporteaza abuz de limbaj
born_gel

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 21 Noiembrie 2010, ora 09:45

..asta inseamna ca nu te mai vrea!! ..si chiar nu te mai omori cu firea, e pierdut!!

Raporteaza abuz de limbaj
iked_1678

9 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 21 Noiembrie 2010, ora 10:07

buna. ia si vb cu el spune-i toate gandurile tale, daca nici asa nu rezolvi nimic. atunci e idiot sau vrea sa fie idiot. daca nu e sigur de un viitor impreuna, ar putea sa accepte o ''relatie de proba'' de o luna, sa vedeti cum merge, daca nici asa, atunci e varza. daca as trece prin asa ceva, asa as face, pt a nu regreta mai tarziu, ca am renuntat la ceva ce nu trebuia. daca nu acceepta nimic din toate astea, sa iti multumeasca macar cca ti-ai facut ''pomana'' cu el, si nu ca ai fost o femeie usoara. mult succes in viata

Raporteaza abuz de limbaj
yuppy009172

5 mesaje
Membru din: 27/04/2010
Postat pe: 21 Noiembrie 2010, ora 10:54

....... parerea mea este ca trebuie intoarsa pagina urgent fara regrete .. e prea frumoasa viata ca sa pierzi timpul cu ''fleacuri'' multa sanatate si ..... forta ptr. a intoarce pagina!

Raporteaza abuz de limbaj
rothmans_yuppy

7870 mesaje
Membru din: 1/05/2010
Oras: Baia Mare

Postat pe: 21 Noiembrie 2010, ora 10:58

De la: yuppy009172, la data 2010-11-21 10:54:40....... parerea mea este ca trebuie intoarsa pagina urgent fara regrete .. e prea frumoasa viata ca sa pierzi timpul cu ''fleacuri'' multa sanatate si ..... forta ptr. a intoarce pagina!

asteapta sa se umple

Raporteaza abuz de limbaj
impossbl

8 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 21 Noiembrie 2010, ora 11:13

mai a spus ce vrea,daca vroia o relatie spunea ca vrea o relatie,asta e parerea mea.


Raporteaza abuz de limbaj
yuppy004907

23 mesaje
Membru din: 12/09/2009
Postat pe: 21 Noiembrie 2010, ora 11:15

sarut mana >PAPUSICO<
Stiu sigur ca i o MARE dilema ,,sub,, frumosu TI capsor !
Ai,, incercat,, bine ai facut
Ai castigat si experienta -ok-
Cu ce ai mai ramas ?
CU SEX FACUT PE FUGA ?
---E BINE,ERAU, E MULT , E SUFICIENT ????
NUMAI TU SI SUFLETUL TAU STIE !
ANALIZEAZA BINE , NUMARA PANA LA 10 -100- 1000-si mai ..>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> !!!!!
spune ,,TATAL NOSTRU ,, !/nu i gluma / si , si , si , si
DECIDE ----- TE ------ !
ITI VA FI MULT MAI USOR !
DIN PUNCTUL MEU DE VEDERE /din ce TI am lecturat / esti
LIBERA SI INDEPENDENTA = 99.89% ! CREDE-MA !
diferenta de varsta ? ===NU ARE NICI UN AMESTEC === !
DIN CONTRA , ar TREBUI sa l STIMULEZE !
NU sa faca ... pe fuga ,, si cat mai rar !

daca ma vei Asculta ==== TE VA ==============>>>>>>>>>>
..>>>>>>>>>>>>>> AJUTA .>>>garantat 99.69 %

Raporteaza abuz de limbaj
ser

4151 mesaje
Membru din: 1/03/2011
Postat pe: 21 Noiembrie 2010, ora 11:18

...dar daca in sufletul lui e gay!!! ....nu stiu ,zic si eu...

Raporteaza abuz de limbaj
nimeni nu se poate numi om mare,daca si-a pierdut sufletul de copil!
rothmans_yuppy

7870 mesaje
Membru din: 1/05/2010
Oras: Baia Mare

Postat pe: 21 Noiembrie 2010, ora 11:29

De la: yuppy004907, la data 2010-11-21 11:15:18sarut mana >PAPUSICO<
Stiu sigur ca i o MARE dilema ,,sub,, frumosu TI capsor !
Ai,, incercat,, bine ai facut
Ai castigat si experienta -ok-
Cu ce ai mai ramas ?
CU SEX FACUT PE FUGA ?
---E BINE,ERAU, E MULT , E SUFICIENT ????
NUMAI TU SI SUFLETUL TAU STIE !
ANALIZEAZA BINE , NUMARA PANA LA 10 -100- 1000-si mai ..>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> !!!!!
spune ,,TATAL NOSTRU ,, !/nu i gluma / si , si , si , si
DECIDE ----- TE ------ !
ITI VA FI MULT MAI USOR !
DIN PUNCTUL MEU DE VEDERE /din ce TI am lecturat / esti
LIBERA SI INDEPENDENTA = 99.89% ! CREDE-MA !
diferenta de varsta ? ===NU ARE NICI UN AMESTEC === !
DIN CONTRA , ar TREBUI sa l STIMULEZE !
NU sa faca ... pe fuga ,, si cat mai rar !

daca ma vei Asculta ==== TE VA ==============>>>>>>>>>>
..>>>>>>>>>>>>>> AJUTA .>>>garantat 99.69 %

nu trebuie dat mai deaparte? nu de alta, dar sa nu se intample ceva rau

Raporteaza abuz de limbaj
yuppy014631

11 mesaje
Membru din: 26/09/2010
Postat pe: 21 Noiembrie 2010, ora 11:47

De la: alinaaly, la data 2010-11-17 16:51:56daca te intereseaza sfatul meu : cred ca meriti mai mult, esti tanara...nu trage de el . daca la varsta lui nu stie ce vrea nu i bine.
nu ti pierde timpul sa i dai tu lectii...sau poate nu vrea sa se implice...daca te multumesti doar cu o relatie deschisa atunci este bine. sau poate mai asteapti sa i vezi reactiile.
sunt....goldner....matei...esti tinara...meriti...ceva..mai mult...nu merita sa te framinti....tu meriti sa fi.....cucerita.....nu sa te agiti....ptr.un....ce.....

Raporteaza abuz de limbaj
miss_darine

1799 mesaje
Membru din: 26/03/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 21 Noiembrie 2010, ora 12:02

De la: yuppy004907, la data 2010-11-21 11:15:18
ANALIZEAZA BINE , NUMARA PANA LA 10 -100- 1000-si mai ..>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>esti
LIBERA SI INDEPENDENTA = 99.89% !
daca ma vei Asculta ==== TE VA ==============>>>>>>>>>>
..>>>>>>>>>>>>>> AJUTA .>>>garantat 99.69 %

asta da statistician
da' mie imi place mai mult "garantat 100%"

Raporteaza abuz de limbaj
bcf85

2 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 21 Noiembrie 2010, ora 12:10

De la: Piti_, la data 2010-11-19 21:30:47
De la: tajmi86, la data 2010-11-19 15:07:14eu nu ma mai iau dupa nici un fel de reguli...scrise sau nescrise...merg la nimereala
..si da,ii dau dreptate lui yolly: ma uit si la tipul asta cu care incerc sa fiu...de cand vorbim numai el a tras de mine si mi-a dat de inteles ca vrea sex...dupa ce m-am culcat cu el o singura data, nici nu mai vrea sa ne vedem,nici nu vrea sa imi spuna de ce , si ma si face sa ma simt e ca si cand eu sunt aia care e pe interes si el e victima...

Naiba mai stie ce-o fi in capul barbatilor ca nici ei nu stiu ce vor ....iar de incredere in conditiile astea nici nu se mai pune problema...deci yolly

Si culmea e ca eu nici macar nu sunt genul de femeie care doar isi vede interesul si in rest n-o intereaseaza....dar parca viata asta cateodata e de-asa natura ca te-aduce in stare sa fii si asa...nu stiu...
in orice caz noi sa fim sanatosi


pai se pare ca ti-ai urmarit interesul... nu a fost viol. chiar daca nu s-a perpetuat in imperecheri repetate tot apartine si interesului tau personal.

diferenta de varsta e cam mare. un barbat la 3x de ani e deja format in multe feluri. tu la 24, chiar daca nu ai sa te schimbi prea mult ca persoana pe viitor ai o mobilitate mai mare momentan si alta privire asupra vietii.

cat despre ce e sau nu in mintea lui... daca el nu te-a privit din prima ca o partenera de viata ci ca una de sex, rareori se schimba atitudinea indiferent de partida, adica se poate intinde pe mai mult timp, eventual luni, dar tot partenere de sex ramai pentru majoritatea barbatilor care te privesc din start astfel.

e simplu, nu e chiar asa de complicat





Parerea mea e k din ce ai scris pe aici esti o panarama ...mai exact o nimfomana care numai sex vrea...si culmea de la un barbat de 35 de ani....dar tu crezi k numai barbatii in varsta stiu sa faca sex?
Si inca o chestie....mie mi-ar fi rusine sa scriu asa ceva...pe bune acum...hahal femeie...nu stiu ce ar vedea ala ce te va cere de nevasta la tine...doar sa arati de nota 10 si ala sa nu fi vazut p!zda in viata lui...dar tu cum numai sex vrei..e clar k sari din pu)
a in p)la...vai si amar de capul tau...mai bine fa centura...mai mult k sigur gasesti acolo barbatul care o sa vrea doar sex!
Cred k si sifilis si sida...si multe alte boli...am gandesc k dak ai sa fii mama o sa iasa un copil vai de el...numai spun k dak o iasa fata...o sa spuna prima data SEX!!!

Raporteaza abuz de limbaj
bcf85

2 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 21 Noiembrie 2010, ora 12:13

De la: tajmi86, la data 2010-11-19 15:07:14eu nu ma mai iau dupa nici un fel de reguli...scrise sau nescrise...merg la nimereala
..si da,ii dau dreptate lui yolly: ma uit si la tipul asta cu care incerc sa fiu...de cand vorbim numai el a tras de mine si mi-a dat de inteles ca vrea sex...dupa ce m-am culcat cu el o singura data, nici nu mai vrea sa ne vedem,nici nu vrea sa imi spuna de ce , si ma si face sa ma simt e ca si cand eu sunt aia care e pe interes si el e victima...

Naiba mai stie ce-o fi in capul barbatilor ca nici ei nu stiu ce vor ....iar de incredere in conditiile astea nici nu se mai pune problema...deci yolly

Si culmea e ca eu nici macar nu sunt genul de femeie care doar isi vede interesul si in rest n-o intereaseaza....dar parca viata asta cateodata e de-asa natura ca te-aduce in stare sa fii si asa...nu stiu...
in orice caz noi sa fim sanatosi



De la: Piti_, la data 2010-11-19 21:30:47
De la: tajmi86, la data 2010-11-19 15:07:14eu nu ma mai iau dupa nici un fel de reguli...scrise sau nescrise...merg la nimereala
..si da,ii dau dreptate lui yolly: ma uit si la tipul asta cu care incerc sa fiu...de cand vorbim numai el a tras de mine si mi-a dat de inteles ca vrea sex...dupa ce m-am culcat cu el o singura data, nici nu mai vrea sa ne vedem,nici nu vrea sa imi spuna de ce , si ma si face sa ma simt e ca si cand eu sunt aia care e pe interes si el e victima...

Naiba mai stie ce-o fi in capul barbatilor ca nici ei nu stiu ce vor ....iar de incredere in conditiile astea nici nu se mai pune problema...deci yolly

Si culmea e ca eu nici macar nu sunt genul de femeie care doar isi vede interesul si in rest n-o intereaseaza....dar parca viata asta cateodata e de-asa natura ca te-aduce in stare sa fii si asa...nu stiu...
in orice caz noi sa fim sanatosi


pai se pare ca ti-ai urmarit interesul... nu a fost viol. chiar daca nu s-a perpetuat in imperecheri repetate tot apartine si interesului tau personal.

diferenta de varsta e cam mare. un barbat la 3x de ani e deja format in multe feluri. tu la 24, chiar daca nu ai sa te schimbi prea mult ca persoana pe viitor ai o mobilitate mai mare momentan si alta privire asupra vietii.

cat despre ce e sau nu in mintea lui... daca el nu te-a privit din prima ca o partenera de viata ci ca una de sex, rareori se schimba atitudinea indiferent de partida, adica se poate intinde pe mai mult timp, eventual luni, dar tot partenere de sex ramai pentru majoritatea barbatilor care te privesc din start astfel.

e simplu, nu e chiar asa de complicat





Parerea mea e k din ce ai scris pe aici esti o panarama ...mai exact o nimfomana care numai sex vrea...si culmea de la un barbat de 35 de ani....dar tu crezi k numai barbatii in varsta stiu sa faca sex?
Si inca o chestie....mie mi-ar fi rusine sa scriu asa ceva...pe bune acum...hahal femeie...nu stiu ce ar vedea ala ce te va cere de nevasta la tine...doar sa arati de nota 10 si ala sa nu fi vazut p!zda in viata lui...dar tu cum numai sex vrei..e clar k sari din pu)
a in p)la...vai si amar de capul tau...mai bine fa centura...mai mult k sigur gasesti acolo barbatul care o sa vrea doar sex!
Cred k si sifilis si sida...si multe alte boli...am gandesc k dak ai sa fii mama o sa iasa un copil vai de el...numai spun k dak o iasa fata...o sa spuna prima data SEX!!!

Raporteaza abuz de limbaj
andalexkor

66 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 21 Noiembrie 2010, ora 12:15

buna! hai sa vedem cum te pot ajuta.. de ce nu ash fie EU cu tine /incerc sa fiu cat mai sincer

1-poate esti..nu indeajuns de frumoasa pentru a fi alaturi de el "la vedere" sau chiar in..pat
2-poate insisti prea mult cu "relatia" si el nu e pregatit(o luna e mult prea repede in general pentru baieti- noi incepem cu sex sa sti iar in timp incepem sa ne gandim daca merita "sa ne legam la cap ori ba")
3-poate fi un gay ..mai sub acoperire si aici nu e nimic de comentat
4-poate crede ca esti pe interes financiar; nu cunosc situatia da' si la asta ma gandesc
5-poate fi el un tanatalau iar tie ti-a "cazut cu tronc"(o fi vre-un frumushel gingash )

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

4000 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Cluj

Postat pe: 21 Noiembrie 2010, ora 12:15

De la: 2007_cars, la data 2010-11-21 12:10:22
Parerea mea e k din ce ai scris pe aici esti o panarama ...mai exact o nimfomana care numai sex vrea...si culmea de la un barbat de 35 de ani....dar tu crezi k numai barbatii in varsta stiu sa faca sex?
Si inca o chestie....mie mi-ar fi rusine sa scriu asa ceva...pe bune acum...hahal femeie...nu stiu ce ar vedea ala ce te va cere de nevasta la tine...doar sa arati de nota 10 si ala sa nu fi vazut p!zda in viata lui...dar tu cum numai sex vrei..e clar k sari din pu)
a in p)la...vai si amar de capul tau...mai bine fa centura...mai mult k sigur gasesti acolo barbatul care o sa vrea doar sex!
Cred k si sifilis si sida...si multe alte boli...am gandesc k dak ai sa fii mama o sa iasa un copil vai de el...numai spun k dak o iasa fata...o sa spuna prima data SEX!!!
Inca unu ce a cazut acuma din corul bisericii frustratilor ...ca tu nu ai sari din in sau in din

Raporteaza abuz de limbaj
“You either die as a hero, or live long enough to see yourself become the villain ”
andalexkor

66 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 21 Noiembrie 2010, ora 12:25

6-poate mai are pe cineva cum a mai postat cineva si a ales deja intre tine si respectiva- conteaza "vechimea" relatiei la baieti sa sti

Raporteaza abuz de limbaj
andalexkor

66 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 21 Noiembrie 2010, ora 12:27

7- nu va potriviti din punct de vedere al ..energiei sexuale ..mai rar da' se intampla ca baiatul sa nu "faca fatza" unei fete

Raporteaza abuz de limbaj
andalexkor

66 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 21 Noiembrie 2010, ora 12:31

x- probabil o sa mai postez de imi mai vin idei da' in general se pot include in primele 5 motive...restul e deviat de acolo si va trebui discutat inamanunt..mi-e teama ca de vom intra in amanunte o sa te indragosteshti de..NOI

Raporteaza abuz de limbaj
rothmans_yuppy

7870 mesaje
Membru din: 1/05/2010
Oras: Baia Mare

Postat pe: 21 Noiembrie 2010, ora 13:24

De la: Nigma, la data 2010-11-21 12:15:45
De la: 2007_cars, la data 2010-11-21 12:10:22
Parerea mea e k din ce ai scris pe aici esti o panarama ...mai exact o nimfomana care numai sex vrea...si culmea de la un barbat de 35 de ani....dar tu crezi k numai barbatii in varsta stiu sa faca sex?
Si inca o chestie....mie mi-ar fi rusine sa scriu asa ceva...pe bune acum...hahal femeie...nu stiu ce ar vedea ala ce te va cere de nevasta la tine...doar sa arati de nota 10 si ala sa nu fi vazut p!zda in viata lui...dar tu cum numai sex vrei..e clar k sari din pu)
a in p)la...vai si amar de capul tau...mai bine fa centura...mai mult k sigur gasesti acolo barbatul care o sa vrea doar sex!
Cred k si sifilis si sida...si multe alte boli...am gandesc k dak ai sa fii mama o sa iasa un copil vai de el...numai spun k dak o iasa fata...o sa spuna prima data SEX!!!
Inca unu ce a cazut acuma din corul bisericii frustratilor ...ca tu nu ai sari din in sau in din

corect

Raporteaza abuz de limbaj
puzzle

1769 mesaje
Membru din: 17/11/2009
Postat pe: 21 Noiembrie 2010, ora 13:27

De la: tajmi86, la data 2010-11-17 14:51:18
De la: CRITEO, la data 2010-11-17 14:29:13Hmm, esti sigura ca el nu are o alta relatie?
Nu neaparat ca ar fi casatorit, dar s-ar putea sa aiba totusi o relatie la care nu vrea sa renunte.


da ,sunt sigura ca nu are


atunci e nasol

face economie la papusi gonflabile
eu as fugii cat m-ar tine picioarele sa dau de un asemenea exemplar

Raporteaza abuz de limbaj
horia_coman2002

33 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 21 Noiembrie 2010, ora 13:34

Buna,

Da-mi voie sa spun tuturor care copiaza textul unui topic in loc sa raspunda ca sunt ori inapoiati ori prea prosti ca sa inteleaga ca nu vreau sa citesc topic-ul de 100 de ori ci sa vad care este problema in sine si sa raspund daca pot ajuta.
Scuze inca o data si referitor la ceea ce te framanta iti spun ca barbatii sunt ca niste copii pentru ca asa sunt ei construiti asa ca trateaza-l pe partenerul tau asa si vezi ce-si doreste el ca si copil si incearca sa fii aproape de el dar sa si vb direst pentru ca altfel iti faci iluzii si intrebari la care nu-ti va putea raspunde decat el daca faci in asa fel ca sa aveti comunicare.
h.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7554 mesaje
Membru din: 24/12/2012
Postat pe: 21 Noiembrie 2010, ora 14:16

De la: tajmi86, la data 2010-11-17 17:06:15
De la: carla111, la data 2010-11-17 16:41:50

la 35 de ani....asa timid si asa rar ?...
Poate nu i-a placut prima incercare cu tine. Sigur tie ti-a placut din moment ce vrei neaparat sa ai o relatie cu el...sau e vorba de alte considerente si baiatul s-a prins.


el pretinde ca ar fi vorba de acele alte considerente de care pomesti tu (adica ca as vrea sex ,ceea ce este doar partial adevarat in sensul ca daca e sa iasa o relatie e ok din partea mea,dar daca nu iese o aventura cu el nu m-ar deranja...deci nu sunt implicata emotional la ora asta)
Prin modul in care imi vorbeste ma face sa simt de ca si cand el ar fi baiatul bun care vrea o realatie , iar eu o tipa care e pe interes.
In realitate nu stiu ce e in capul lui...daca doar pozeaza in victima sau daca nu i-a placut prima noastra experienta in pat si din cauza asta nu mai vrea....[/quote][/quote]


Cand am spus "alte considerente" ma refeream ca ai vreun interes material sau social. Daca nu esti implicata emotional, de ce mai insisti? N-ai cu cine face sex, e singurul care a avut curajul sa intre in patul tau?....mi se pare o aiureala. O relatie nu incepe cu "hai sa ne mutam impreuna si vedem noi daca ne potrivim sau nu..." Trebuie sa fie o atractie, un sentiment ceva...unul mic de samanta...La 35 de ani cred ca stie baiatul exact ce vrea, asa ca nu mai trage de el.

Raporteaza abuz de limbaj
yuppy008654Carmen

3 mesaje
Membru din: 1/04/2010
Oras: Brasov

Postat pe: 21 Noiembrie 2010, ora 14:17

De la: tajmi86, la data 2010-11-17 12:24:20Buna,

Am o intrebare de adresat barbatilor de pe forum:

sunt "in tratative" cu un tip care e destul de nehotarat(adica eu incerc sa il conving sa incercam,iar el nu stie ce vrea).
La inceput mi-a spus ca vrea sex...ceea ce s-a si intamplat pana la urma , avand in vedere ca si eu vroiam...
Acum spune ca eu vreau doar asta , ceea ce este si nu este adevarat ca sa zic asa, pentru ca nu ai de unde sa stii daca o relatie o sa mearga sau nu pana nu incerci...nu?! Adica se poate sa incercam si sa nu ramana decat o aventura sau putem sa incercam si sa mearga ,dar asta nu avem cum sa stim dinainte.Plus ca am observat ca nu mai vrea sa se intalneasca cu mine si gaseste tot felul de scuze: ba ca are treaba,ba ca e obosit,e tot timpul pe fuga,etc

Inca ceva ce trebuie specificat: el e cu 11 ani mai mare decat mine: eu am 24 si el 35.

Intrebarea era: cum sa ii spun sau sa il conving ca fara sa dam o sansa nu are cum sa iasa nimic ?!?

Un sfat va rog...

Lipsa de responsabilitate,draga mea.

Raporteaza abuz de limbaj
johnnysma82

2 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Craiova

Postat pe: 21 Noiembrie 2010, ora 14:25

cred ca ai cedat prea usor cu sexul.
trebuia sa l mai fierbi un pic si puteai afla exact ce vrea de la u.
acum e mai greu ca deja a obtinut ceva de la u . convinge l ca poate obtine si mai mult si profita si u

Raporteaza abuz de limbaj
miss_darine

1799 mesaje
Membru din: 26/03/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 21 Noiembrie 2010, ora 14:32

De la: pantegrus, la data 2010-11-21 13:34:10
iti spun ca barbatii sunt ca niste copii pentru ca asa sunt ei construiti asa ca trateaza-l pe partenerul tau asa si vezi ce-si doreste el ca si copil si incearca sa fii aproape de el dar sa si vb direst pentru ca altfel iti faci iluzii si intrebari la care nu-ti va putea raspunde decat el daca faci in asa fel ca sa aveti comunicare.

mama lor de virgule cu cine le-a inventat, totusi e bine ca ai pus punct in alta ordine de idei, daca e asa cum zici tu... nu cred ca mi-ar place sa schimb toata viata pampersi

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 1 2 3 4 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Barbati nehotarati
Mergi la: