back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Pitipoance si cocalari ! romania, incotro?

 


 
Pagini: << 1 2 3 4 >> Sari la pagina:
 
Fosta membra 9am.ro

22546 mesaje
Membru din: 8/10/2008
Oras: Craiova

Postat pe: 3 Noiembrie 2009, ora 12:27

De la: VlabiouzzZzZ, la data 2009-11-03 12:09:29Topicul asta ma unge pe suflet...in sfarsit putem sa ne canalizam ura pentru ceilalti intr-un mod pozitiv. Romania, incotro? e simplu IN JOS. Media promoveaza prostia...incultura...si prostul gust. @Daria...sincer nu am citit de loc atent ce ai spus dar am vazut ceva despre TVR1...a ramas singura televiziune cu bun simt iar Radio Romania (toate Actualitati, Cultural, Muzical etc) inca ma incanta, dar din pacate exista si SuperFM, radio de manele (postul de din Brasov, nu stiu pana unde se prinde), care urla la fiecare geam de casa, apartament, masina impartind in mod egal la fiecare voit sau nevoit cate o portie de grotesc.


Salut cu ocazia asta bunul gust, decenta si inteligenta!

Have Fun!




Ar trebui sa inveti sa ai rabdare, in primul rand, si sa citesti tot ce se scrie, altfel degeaba imi pronunti numele!


www.nixservers.ro - Gazduire web / VPS / servere dedicate
Fosta membra 9am.ro

1719 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 3 Noiembrie 2009, ora 12:35

adicatelea nu va place Sexy braileanca va sa zica cu al ei limbaj provocateur sau Laura Andresan cu ochelarii si atitudinea de profesoara..Moni, Iri si soferul..ce trio nuntile si cumetriile tiganesti unde se etaleaza kilogramele de aur luate din "munca cinstita"?
nici mie...and i hate it i hate it i hate itttttt

Raporteaza abuz de limbaj
Rugged individualist sociopat, egomaniacal control freak, intellectual hooligan and condescending & high maintenance snobbish smartass
Fosta membra 9am.ro

537 mesaje
Membru din: 24/04/2009
Postat pe: 3 Noiembrie 2009, ora 13:01

Incotro? Catre uniformizare. Exista modele, mode si trend-uri pentru tot – pentru succesul profesional (carierist), uitand de noi si de famile, pentru cel social, de cele mai multe ori imaginar sau indoielnic, pentru imbracaminte, masini si alte accesorii, inclusiv cele umane, pentru vacante, pentru distractii, pentru spitale si medici, pentru riduri si sani etc. Pana aici a fost fata “eleganta” a chestiunii... care se vede la televizor, pe strada, in cluburi, dar mult mai putin in teatre, sali de concerte sau de expozitie. Dar ceea ce raneste retina, urechile, bunul-simt este cealalta fata, cea ominprezenta, a mitocanului de Romania.

Acum vine intrebarea de ce? Pentru ca suntem cine suntem. Adica oameni indragostiti de cinism, materialism si de sclipici, oameni care cred ca prietenia nu mai exista, ca inseamna cel mult a avea interese comune, care sustin ca nu, iubirea nu “se mai merita” ca doar exista sexul, nu-i asa, oameni cu cultul distractiei, al placerii imediate, facile, al vitezei, al, banului, al nevoii de a fi admirati si de a fi mai “tari” decat ceilalti, oameni cu o frica colosala de a ramane singuri cu ei insisi, de a gandi cu capul propriu, de a face alegeri si de a fi responsabili, oameni cu frica de durere si de suflete sangerande, proprii sau ale altora.

Si cand lucrurile stau asa... e greu sa speri ca cei care sunt acum copii sau adolescenti au cum sa devina altceva decat cocalari si pitipoance. Dar eu, incapatanata, sper! Si-mi si iese! Din cand in cand reusesc sa deschid cate unui pusti pofta de carte, de muzica cu instrumente, de film. Chiar daca pustiului ii face placere si faptul ca se poate da mare si special in gasca lui de creiere mai mult sau mai putin plate...

Raporteaza abuz de limbaj
VlabiouzzZzZ

113 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 3 Noiembrie 2009, ora 13:01

@Daria again: nu faceam comentariu asupra ce ai spus tu, ci doar ca vazand aia la tine, am vrut sa imi spun parerea, in afara ca am citit TVR1 la tine pe postare, TU nu ai nici o legatura...teoretic nici nu ti-am folosit numele! :*

Have Fun!

Raporteaza abuz de limbaj
VlabiouzzZzZ

113 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 3 Noiembrie 2009, ora 13:08

si daca nu ziceam eu ca nu am fost atent...habar nu aveai..asa ca hai un pic mai jos si... Have Fun!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

22546 mesaje
Membru din: 8/10/2008
Oras: Craiova

Postat pe: 3 Noiembrie 2009, ora 13:08

De la: VlabiouzzZzZ, la data 2009-11-03 13:01:10@Daria again: nu faceam comentariu asupra ce ai spus tu, ci doar ca vazand aia la tine, am vrut sa imi spun parerea, in afara ca am citit TVR1 la tine pe postare, TU nu ai nici o legatura...teoretic nici nu ti-am folosit numele! :*

Have Fun!


Nici nu am spus ca faceai vreaun comentariu asupra a ceea ce am spus eu (nici nu aveai cum, atata timp cat ai recunoscut ca nu ai citit ceea ce postasem), ci tocmai acest lucru ti-l reprosam! Iar eu "am legatura", chiar daca "teoretic", tu nici nu mi-ai folosit numele.

Canalia...in nota obisnuita!

Raporteaza abuz de limbaj
www.nixservers.ro - Gazduire web / VPS / servere dedicate
iubarici

3863 mesaje
Membru din: 30/06/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 3 Noiembrie 2009, ora 13:09

De la: vasylester, la data 2009-07-13 20:12:00Am observat cu totii cum anumite personaje de pe anumite posturi de televiziune, aduc in emisiunile lor tot mai multi "baieti si fete cool" sau cate si mai cate alte genuri penibile ... voi ce spuneti? ( cum ar fi cele din link-ul urmator : www.youtube.com/watch?v=lQ8OWfK6pAI )


la tv nu iti trebuie talent iti trebuie o gura mare :)) cu cat te faci de ras mai tare raiting-ul sare....toti sunteti oripilati dar stati..stati si va uitati :))))
puya -change :)) ;)

Raporteaza abuz de limbaj
...Be Uuu ! :*******
Fosta membra 9am.ro

22546 mesaje
Membru din: 8/10/2008
Oras: Craiova

Postat pe: 3 Noiembrie 2009, ora 13:10

De la: VlabiouzzZzZ, la data 2009-11-03 13:08:45si daca nu ziceam eu ca nu am fost atent...habar nu aveai..asa ca hai un pic mai jos si... Have Fun!


Asta sa crezi tu, dar...fie si asa: habar nu aveam!

Raporteaza abuz de limbaj
www.nixservers.ro - Gazduire web / VPS / servere dedicate
d_stefan20

2246 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 3 Noiembrie 2009, ora 13:20

deci bei sa moara masa daca se mai ia cineva acilea de cocalari si de pitipoance ca nu poate gura voastra pana se aeriseste,ca va calc cu mertzanu din dotare ..adica ce nu place la mine bei?
ca ma inervez de-mi inghit ciunga..pai ce nu tre sa mananca si gura mea..ce daca estem vedeta pe otv?sa te cad pe tine cand iti ei un lant ca a
meu frate....
va e ciuda!mama voastra de yuppysti..

Raporteaza abuz de limbaj
LeonKing

2035 mesaje
Membru din: 30/10/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 3 Noiembrie 2009, ora 13:24

De la: daria_ta, la data 2009-11-03 11:10:44
De la: LeonKing, la data 2009-11-03 10:59:14
aveti dreptate amandoi... si scoala, si familia sunt importante in acelasi timp, pentru ca se petrec in momente diferite, nu se suprapun (orele de scoala nu se fac in familie, nu?) insa, pentru desavarsirea educatiei, ramane portiunea de timp de socializare, adica atunci cand copilul nu este nici acasa nici la scoala... si aici e nevoie de interventie...


Interventie din partea cui? Parintii sunt, de regula, mult prea ocupati cu goana dupa bani, profesorii nu au, din pacate, niciun interes sa vada evolutia negativa a elevilor lor, si atunci...ce ramane? Dupa parerea mea, rolul cel mai important in educatia copiilor tot familiei ii revine, pt ca ei sunt primii interesati de viitorul lor, al propriilor copii, ei ar trebui sa sesizeze, chiar in putinul timp petrecut impreuna, schimbarile negative de atitudine, comportament, aspect, etc. Una peste alta, a fi parinte a fost, este si va fi intotdeauna cea mai grea "meserie" din lume, si e usor de comentat si de condamnat, insa pana nu traiesti experienta asta (si nici atunci nu poti spune ca detii monopolul dreptatii, pt ca fiecare avem greselile noastre in legatura cu proprii copii) tot ce se spune ramane subiectiv.



interventia e simpla... din partea societatii... dar aici se intampla toate greutatile... noi nu prea avem societate, nu?

Raporteaza abuz de limbaj
" tristetea mea aude nenascutii caini nenascutii oameni cum ii latra" Nichita Stanescu
Fosta membra 9am.ro

22546 mesaje
Membru din: 8/10/2008
Oras: Craiova

Postat pe: 3 Noiembrie 2009, ora 13:26

De la: interzisu, la data 2009-11-03 13:20:51deci bei sa moara masa daca se mai ia cineva acilea de cocalari si de pitipoance ca nu poate gura voastra pana se aeriseste,ca va calc cu mertzanu din dotare ..adica ce nu place la mine bei?
ca ma inervez de-mi inghit ciunga..pai ce nu tre sa mananca si gura mea..ce daca estem vedeta pe otv?sa te cad pe tine cand iti ei un lant ca a
meu frate....
va e ciuda!mama voastra de yuppysti..


Daca nu te-as "sti", as zice ca vorbesti serios!

Raporteaza abuz de limbaj
www.nixservers.ro - Gazduire web / VPS / servere dedicate
Fosta membra 9am.ro

22546 mesaje
Membru din: 8/10/2008
Oras: Craiova

Postat pe: 3 Noiembrie 2009, ora 13:31

De la: LeonKing, la data 2009-11-03 13:24:42
De la: daria_ta, la data 2009-11-03 11:10:44
De la: LeonKing, la data 2009-11-03 10:59:14
aveti dreptate amandoi... si scoala, si familia sunt importante in acelasi timp, pentru ca se petrec in momente diferite, nu se suprapun (orele de scoala nu se fac in familie, nu?) insa, pentru desavarsirea educatiei, ramane portiunea de timp de socializare, adica atunci cand copilul nu este nici acasa nici la scoala... si aici e nevoie de interventie...


Interventie din partea cui?

interventia e simpla... din partea societatii... dar aici se intampla toate greutatile... noi nu prea avem societate, nu?


Societatea...Societatea exista, doar ca a scazut dramatic gradul de moralitate, ceea ce odata se numea "bun simt", dorinta de a imbunatati lucrurile, de a face ceva dezinteresat, acum ne lovim din ce in ce mai mult de o atitudine gen "care e treaba mea in acest caz, ce castig?", acum indiferenta troneaza.

Raporteaza abuz de limbaj
www.nixservers.ro - Gazduire web / VPS / servere dedicate
LeonKing

2035 mesaje
Membru din: 30/10/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 3 Noiembrie 2009, ora 13:33

De la: daria_ta, la data 2009-11-03 13:31:28
De la: LeonKing, la data 2009-11-03 13:24:42
De la: daria_ta, la data 2009-11-03 11:10:44
De la: LeonKing, la data 2009-11-03 10:59:14
aveti dreptate amandoi... si scoala, si familia sunt importante in acelasi timp, pentru ca se petrec in momente diferite, nu se suprapun (orele de scoala nu se fac in familie, nu?) insa, pentru desavarsirea educatiei, ramane portiunea de timp de socializare, adica atunci cand copilul nu este nici acasa nici la scoala... si aici e nevoie de interventie...


Interventie din partea cui?

interventia e simpla... din partea societatii... dar aici se intampla toate greutatile... noi nu prea avem societate, nu?


Societatea...Societatea exista, doar ca a scazut dramatic gradul de moralitate, ceea ce odata se numea "bun simt", dorinta de a imbunatati lucrurile, de a face ceva dezinteresat, acum ne lovim din ce in ce mai mult de o atitudine gen "care e treaba mea in acest caz, ce castig?", acum indiferenta troneaza.



Raporteaza abuz de limbaj
" tristetea mea aude nenascutii caini nenascutii oameni cum ii latra" Nichita Stanescu
d_stefan20

2246 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 3 Noiembrie 2009, ora 13:34

De la: daria_ta, la data 2009-11-03 13:26:22
De la: interzisu, la data 2009-11-03 13:20:51deci bei sa moara masa daca se mai ia cineva acilea de cocalari si de pitipoance ca nu poate gura voastra pana se aeriseste,ca va calc cu mertzanu din dotare ..adica ce nu place la mine bei?
ca ma inervez de-mi inghit ciunga..pai ce nu tre sa mananca si gura mea..ce daca estem vedeta pe otv?sa te cad pe tine cand iti ei un lant ca a
meu frate....
va e ciuda!mama voastra de yuppysti..


Daca nu te-as "sti", as zice ca vorbesti serios!


da..sa stii ca e foarte greu sa intri in pielea unui cocalar..da e amuzant sa plescai mentol in continuoare si imi bag botu-n mall!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1719 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 3 Noiembrie 2009, ora 15:03

De la: interzisu, la data 2009-11-03 13:34:27
De la: daria_ta, la data 2009-11-03 13:26:22
De la: interzisu, la data 2009-11-03 13:20:51deci bei sa moara masa daca se mai ia cineva acilea de cocalari si de pitipoance ca nu poate gura voastra pana se aeriseste,ca va calc cu mertzanu din dotare ..adica ce nu place la mine bei?
ca ma inervez de-mi inghit ciunga..pai ce nu tre sa mananca si gura mea..ce daca estem vedeta pe otv?sa te cad pe tine cand iti ei un lant ca a
meu frate....
va e ciuda!mama voastra de yuppysti..


Daca nu te-as "sti", as zice ca vorbesti serios!


da..sa stii ca e foarte greu sa intri in pielea unui cocalar..da e amuzant sa plescai mentol in continuoare si imi bag botu-n mall!

fata esti cu capu fata la naiba...pai tre sa ai la bratz si una d-aia imbracata in auriu cu geanta mov mare cat un sac cu mobilu' in mana cu cu galontzuri de la meli melo cu buze cu botox cat sarmalele si ochelari de soare mari ca o lacusta..la naiba fata!

Raporteaza abuz de limbaj
Rugged individualist sociopat, egomaniacal control freak, intellectual hooligan and condescending & high maintenance snobbish smartass
LeonKing

2035 mesaje
Membru din: 30/10/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 3 Noiembrie 2009, ora 15:14

De la: gangstergrl, la data 2009-11-03 15:03:04
De la: interzisu, la data 2009-11-03 13:34:27
De la: daria_ta, la data 2009-11-03 13:26:22
De la: interzisu, la data 2009-11-03 13:20:51deci bei sa moara masa daca se mai ia cineva acilea de cocalari si de pitipoance ca nu poate gura voastra pana se aeriseste,ca va calc cu mertzanu din dotare ..adica ce nu place la mine bei?
ca ma inervez de-mi inghit ciunga..pai ce nu tre sa mananca si gura mea..ce daca estem vedeta pe otv?sa te cad pe tine cand iti ei un lant ca a
meu frate....
va e ciuda!mama voastra de yuppysti..


Daca nu te-as "sti", as zice ca vorbesti serios!


da..sa stii ca e foarte greu sa intri in pielea unui cocalar..da e amuzant sa plescai mentol in continuoare si imi bag botu-n mall!

fata esti cu capu fata la naiba...pai tre sa ai la bratz si una d-aia imbracata in auriu cu geanta mov mare cat un sac cu mobilu' in mana cu cu galontzuri de la meli melo cu buze cu botox cat sarmalele si ochelari de soare mari ca o lacusta..la naiba fata!



vorbeai de model "EBA" ?

Raporteaza abuz de limbaj
" tristetea mea aude nenascutii caini nenascutii oameni cum ii latra" Nichita Stanescu
Fosta membra 9am.ro

7130 mesaje
Membru din: 28/04/2010
Postat pe: 3 Noiembrie 2009, ora 15:16

"lasati pitipoancele sa vina la mine"

Raporteaza abuz de limbaj
sdpoCVHBU IUBH M[BNWUGFN idn [tptbgb bg
brealsouL

415 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Oradea

Postat pe: 3 Noiembrie 2009, ora 15:47

De la: iogamac, la data 2009-11-03 07:37:27cum de n-am vazut acest topic pana acum?
pacat ca intr-o tara plina de talente autentice


ar fi timpu ca dupa 20 de ani sa -ti scoti capu din fund si sa ti fi dat seama ca nu suntem noi nici "urmasii lui Traian", ca romanii nu s-au batut luni de zile cu tribu lu`decebal de cateva sute de oameni,
ca nu suntem cu NIMIC mai special ca oricare alta natiune, ca femeile arata la fel de bine sau de prost ca n orice alta parte a lumii (poate putin mai multe cu celulita pe aici din lipsa miscarii)..

talente? zi una care e cunoscuta mondial. Chiar daaca ar fi UNUl de talia unei celebritati mondiale TARA ASTA ar ucide o inainte sa se nasca. Pur si simplu nu ai cum sa evoluezi aici.

ROmania , land of choice.

Majoritatea REPREZINTA/conduce minoritatea, mereu, ori daca in fruntea tarii avem o pitipoanca, o jegoasa ordinara de 2 bani (udrea) si u n pirat... asta e vointa poporului roman, ASTA ne reprezinta.

Raporteaza abuz de limbaj
LeonKing

2035 mesaje
Membru din: 30/10/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 3 Noiembrie 2009, ora 15:49

De la: Haps, la data 2009-11-03 15:16:56"lasati pitipoancele sa vina la mine"


egoistule...

la NOI era mai echitabil...

Raporteaza abuz de limbaj
" tristetea mea aude nenascutii caini nenascutii oameni cum ii latra" Nichita Stanescu
Fosta membra 9am.ro

47 mesaje
Membru din: 5/04/2009
Postat pe: 3 Noiembrie 2009, ora 19:11

De la: Haps, la data 2009-11-03 15:16:56"lasati pitipoancele sa vina la mine"
Si ca deobicei vine si haps cu un comentariu sarcastic, oftopic si niciodata coerent in ceea ce spune... merci oricum de comment ( ma ajuta intr-un fel ), ah si era sa uit de Dasca 777 , pe unde o fi? ... prin Germania la cules de ceapa?

Raporteaza abuz de limbaj
alx_bejan

947 mesaje
Membru din: 23/01/2009
Postat pe: 3 Noiembrie 2009, ora 19:13

De la: vasylester, la data 2009-11-03 19:11:01
De la: Haps, la data 2009-11-03 15:16:56"lasati pitipoancele sa vina la mine"
Si ca deobicei vine si haps cu un comentariu sarcastic, oftopic si niciodata coerent in ceea ce spune... merci oricum de comment ( ma ajuta intr-un fel ), ah si era sa uit de Dasca 777 , pe unde o fi? ... prin Germania la cules de ceapa?



apare cand te astepti mai putin...

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

47 mesaje
Membru din: 5/04/2009
Postat pe: 3 Noiembrie 2009, ora 19:14

Iar despre restul? ma declar deadreprul incantat despre ideile bune, pline de creativitate si bun gust! Va multumesc!




P.S. nu am vazut vreunul sa ma contrazica.... nici o pitipoanca nu isi ia apararea?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7130 mesaje
Membru din: 28/04/2010
Postat pe: 3 Noiembrie 2009, ora 19:14

"oftopic si niciodata coerent in ceea ce spune"

mi-am facut un tel in viata din asta

Raporteaza abuz de limbaj
sdpoCVHBU IUBH M[BNWUGFN idn [tptbgb bg
LeonKing

2035 mesaje
Membru din: 30/10/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 3 Noiembrie 2009, ora 19:15

De la: vasylester, la data 2009-11-03 19:11:01
De la: Haps, la data 2009-11-03 15:16:56"lasati pitipoancele sa vina la mine"
Si ca deobicei vine si haps cu un comentariu sarcastic, oftopic si niciodata coerent in ceea ce spune... merci oricum de comment ( ma ajuta intr-un fel ), ah si era sa uit de Dasca 777 , pe unde o fi? ... prin Germania la cules de ceapa?


de ce e off topic? nu te inteleg... daca nu gusti si altfel de umor decat cel cu ion si maria, imi pare rau pentru tine

BRAVO HAPS zi-le inainte!
(desi mai sus te facusem egoist)

Raporteaza abuz de limbaj
" tristetea mea aude nenascutii caini nenascutii oameni cum ii latra" Nichita Stanescu
euLaura

85 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Tulcea

Postat pe: 3 Noiembrie 2009, ora 19:19

abia venita de la munca...satula ca in fiecare zi de mitocaniile cotidiene.Daria caci am vorbit aceeasi limba.
Ma tot gandesc ca acesti parinti in goana lor continua dupa bani, pe care (spun ei) pentru copiii lor ii fac uita ce e mai important: ca neglijandu-i mai mult rau fac copiilor pe care ii au.Si cum pestele de la cap se impute...de acasa pleaca tare multe probleme.Imi e greu sa recunosc dar sunt si dascali care merg pe acest tipar de care vorbesti tu.Nici nu vreau sa le zic dascali! fara vocatie, ajunsi in invatamant din plictiseala, intamplare sau comoditate acestia uita ca ar trebui intai sa faca EDUCATIE si apoi CERCETARE.
Mass media este si ea tare vinovata!Caci nulitatile de genul sexy-braileanca, becali and fam. sunt produsul televiziunilor autohtone.Citeam un articol zilele trecute despre ipocrizie...a celor de la PROTV de ex care au facut acea emisiune,,Jos palaria" in care prezinta niste oameni de valoare-care au inteles sa respecte si sa se respecte si in 10 min dupa ne baga o stire despre nunta unui minunat plin de aur dar neplatitor de impozite!

Raporteaza abuz de limbaj
edy_sword

166 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 3 Noiembrie 2009, ora 21:11

cocalarii au coca pe la gura?

Raporteaza abuz de limbaj
LeonKing

2035 mesaje
Membru din: 30/10/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 3 Noiembrie 2009, ora 21:26

De la: edy_sword, la data 2009-11-03 21:11:58 cocalarii au coca pe la gura?



daaa.. si pitzipoancele au trecut pe la "pitzi"...

Raporteaza abuz de limbaj
" tristetea mea aude nenascutii caini nenascutii oameni cum ii latra" Nichita Stanescu
yuppy004731

4 mesaje
Membru din: 4/09/2009
Postat pe: 3 Noiembrie 2009, ora 21:54

ai perfecta dreptate in tot ce ai spus si imi pare bine sa vad asta ,o singura greseala ai facut ,atunci cand ai scris rromi in loc de tigani ca tigani sunt si asa raman in veci

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

49 mesaje
Membru din: 14/10/2009
Postat pe: 4 Noiembrie 2009, ora 00:28

poi asa e in ziua de azi....prostia acapareaza micile ecrane........toate vagaboantele,parasutele si pampalaii apar pe la televizor.....si au lipici la public fiindca spun numai bazaconii,si amuza telespectatorii de din fata micilor ecrane...si e deja frustrant sa le vezi fetele de fiecare data cand deschizi televizorul sper sa crape toti figurantii intr-o buna zi si sa nu mai aud de ei

Raporteaza abuz de limbaj
LeonKing

2035 mesaje
Membru din: 30/10/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 4 Noiembrie 2009, ora 00:33

De la: yuppy005530, la data 2009-11-04 00:28:31poi asa e in ziua de azi....prostia acapareaza micile ecrane........toate vagaboantele,parasutele si pampalaii apar pe la televizor.....si au lipici la public fiindca spun numai bazaconii,si amuza telespectatorii de din fata micilor ecrane...si e deja frustrant sa le vezi fetele de fiecare data cand deschizi televizorul sper sa crape toti figurantii intr-o buna zi si sa nu mai aud de ei


esti invidioasa?

parerea mea e ca avem paine putina si circ mult...
adica, avem conducatorii pe care ii meritam... de-aia educatia e unde e, de-aia noi ca neam suntem unde suntem...

Raporteaza abuz de limbaj
" tristetea mea aude nenascutii caini nenascutii oameni cum ii latra" Nichita Stanescu
Pagini: << 1 2 3 4 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Pitipoance si cocalari ! Romania, incotro?
Mergi la: