back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Bani si fem

 


 
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 >> Sari la pagina:
 
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 9 Iunie 2009, ora 13:29

ascultati si voi, asa linistit... CHASING CARS de la SNOW PATROL....
pt cateva cuvinte: "just forget the world" si lasati berea aia ca oricum nu'i a buna deloc! sa ramana ea doar bere virtuala ca atunci e CEA mai buna!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

22546 mesaje
Membru din: 8/10/2008
Oras: Craiova

Postat pe: 9 Iunie 2009, ora 13:36

Pt Mikydutza si Xavy:

Si mie imi era dor de voi, de ABSOLUT toti, chiar si de cei care "se dau rotunzi"!...

Iar acum sa raspund, pe cat posibil, la tot ceea ce se vrea a fi lamurit!
Amanta/amantul, in conceptia mea, presupune o relatie in care, cel putin unul dintre parteneri, e casatorit, iar faptul in sine nu are scuza, fie ca e cu sau fara favoruri!
Daca insa ambii sunt necasatoriti, nu este sustinuta notiunea in sine,iar atunci este o relatie intre doi parteneri bazata pe ceea ce isi doresc. Ca unul dintre ei are o situatie materiala f buna si ii ofera celuilalt cadouri sau mai stiu eu ce favoruri...e optiunea lui, pana la urma, nu inseamna ca persoana care primeste este prostituata! Prostitutia, iarasi dupa parerea mea, consta in vinderea favorurilor sexuale, contra cost, mai multor persoane, nu uneia singure.Asta asa...in mare...

Si sa le ia naiba de topicuri, ca nu stiti sa vorbiti decat despre sex, sex si iar sex...parca altceva nu mai exista!
Mi-e dor de vremea cand scriam compuneri, mai ales ca acum as avea si ce sa scriu, mai frumos si mai vesel!

Raporteaza abuz de limbaj
www.nixservers.ro - Gazduire web / VPS / servere dedicate
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 9 Iunie 2009, ora 13:40

revino pe topicul facut de Harlequin.... si scrie'ne ceva frumos :)

Raporteaza abuz de limbaj
nalk86

21 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 9 Iunie 2009, ora 13:41

"cele mai multe t**fe nu-s femei". multi zic k ar faceo pe gratis... sa inteleg k stiu kre e sentimentul de a da bani pt sex si nu vor sa mai traiasca si ceilalti aceleasi sentimente?? mmmm.....

Raporteaza abuz de limbaj
linda

1592 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Constanta

Postat pe: 9 Iunie 2009, ora 13:43

De la: ladyM, la data 2009-06-09 10:37:33
Acum pentru documentarea ta
*sa faci sex cu unul -una pt bani=prostitutie si gasesti de la centura pina la Merriot la diverse preturi
*exista si alta modalitate de a obtine bunuri sau bani ,aceea de a devenii amant -amanta si aici intervine un alt factor acela de cit mult te respecti si cit de scump sau ieftin te vinzi
*eu sunt trecuta de 50 de ani arat foarte bine si dupa 3 ani de tatonari insistente ale unui domn am acceptat sa ii devin amanta si iti spun cu mina pe inima ca de aproximativ 7 luni a cotizat cam cu 110.000euro la intretinerea mea
Asa ca domnisoarelor daca tot este sa faceti ceva contrar inimii voaste nu va vindeti pentru o masa la restaurant sau o plimbare


doamna, tin sa precizez ca pana sa citesc ultima fraza eram gata, gata sa va felicit; situatia dvs ar fi de aplaudat, in cazul in care ati nutri oarece sentimente fata de barbatul respectiv, sau macar o atractie...

dar avand in vedere ca dvs faceti ceva "contrar inimii" si cine stie, poate chiar va inghititi sila de cate ori va intalniti cu el, mi se cam pare de compatimit...

bine, poate dupa ce pleaca, va numarati banii si deja sila nu mai e asa greu de suportat, dar, parerea mea e ca poti trai din mai putin, fara sa-ti vina sa vomiti cand te pui la masa si stii cum ai ajuns sa-ti procuri alimentele respective.

in concluzie, in cazul in care relatia nu s-ar fi bazat strict pe interes din partea dvs,ar fi fost de invidiat faptul ca ati reusit sa trageti atatia bani de pe el, dar asa.... e cam scarbos si nu prea vad o lauda in asta.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

22546 mesaje
Membru din: 8/10/2008
Oras: Craiova

Postat pe: 9 Iunie 2009, ora 13:44

De la: Greenie, la data 2009-06-09 13:40:48 revino pe topicul facut de Harlequin.... si scrie'ne ceva frumos :)


Acolo nu, ca s-a declarat inchis, dar voi posta, in cateva zile, ceva cald...si frumos...si care mi-a creat o stare care nu se poate descrie in cuvinte!
Si...Greenie! pt toate floricelele!

Raporteaza abuz de limbaj
www.nixservers.ro - Gazduire web / VPS / servere dedicate
XavY

3163 mesaje
Membru din: 17/03/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 9 Iunie 2009, ora 13:46

De la: Greenie, la data 2009-06-09 13:40:48 revino pe topicul facut de Harlequin.... si scrie'ne ceva frumos :)


Greenie...pe cine doresti?

Raporteaza abuz de limbaj
Can`t get enought of you...
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 9 Iunie 2009, ora 13:48

De la: daria_ta, la data 2009-06-09 13:44:32
De la: Greenie, la data 2009-06-09 13:40:48 revino pe topicul facut de Harlequin.... si scrie'ne ceva frumos :)


Acolo nu, ca s-a declarat inchis, dar voi posta, in cateva zile, ceva cald...si frumos...si care mi-a creat o stare care nu se poate descrie in cuvinte!
Si...Greenie! pt toate floricelele!


mai avem nevoie si de iarba , in cazul asta , de verde, sau de floricele sau altfel spus , de tot ce ne face sa zambim.... macar pt cateva clipe si atat.

ps: +de asta ,imi place cum se vad trandafirasii... si asta ma face pe mine sa zambesc si ma distrage de la treburile pe ziua de azi..... :) nu?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

22546 mesaje
Membru din: 8/10/2008
Oras: Craiova

Postat pe: 9 Iunie 2009, ora 13:52

De la: Greenie, la data 2009-06-09 13:48:59
De la: daria_ta, la data 2009-06-09 13:44:32
De la: Greenie, la data 2009-06-09 13:40:48 revino pe topicul facut de Harlequin.... si scrie'ne ceva frumos :)


Acolo nu, ca s-a declarat inchis, dar voi posta, in cateva zile, ceva cald...si frumos...si care mi-a creat o stare care nu se poate descrie in cuvinte!
Si...Greenie! pt toate floricelele!


mai avem nevoie si de iarba , in cazul asta , de verde, sau de floricele sau altfel spus , de tot ce ne face sa zambim.... macar pt cateva clipe si atat.

ps: +de asta ,imi place cum se vad trandafirasii... si asta ma face pe mine sa zambesc si ma distrage de la treburile pe ziua de azi..... :) nu?


Multumesc, inca odata! Chiar ai reusit sa imi readuci zambetul!

Raporteaza abuz de limbaj
www.nixservers.ro - Gazduire web / VPS / servere dedicate
XavY

3163 mesaje
Membru din: 17/03/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 9 Iunie 2009, ora 13:54



doamna, tin sa precizez ca pana sa citesc ultima fraza eram gata, gata sa va felicit; situatia dvs ar fi de aplaudat, in cazul in care ati nutri oarece sentimente fata de barbatul respectiv, sau macar o atractie...

Linda...esti prea amabila...doamna?Crezi ca mai este?Unde?


dar avand in vedere ca dvs faceti ceva "contrar inimii" si cine stie, poate chiar va inghititi sila de cate ori va intalniti cu el, mi se cam pare de compatimit...

Nu vreau sa fiu magar...dara la cat cotizeaza nenea ala...inghite si ea tot,cam tot,fara mofturi.Mofturile costa bani!

bine, poate dupa ce pleaca, va numarati banii si deja sila nu mai e asa greu de suportat, dar, parerea mea e ca poti trai din mai putin, fara sa-ti vina sa vomiti cand te pui la masa si stii cum ai ajuns sa-ti procuri alimentele respective.


Aici vorbesti de oameni normali...cu toate ca sunt barbat nu am dat niciodata bani la femei si nici nu am sa fac asta!Mi se par cele mai josnice fiinte cele care fac asta!Si..pe bune de nu-si merita soarta!

in concluzie, in cazul in care relatia nu s-ar fi bazat strict pe interes din partea dvs,ar fi fost de invidiat faptul ca ati reusit sa trageti atatia bani de pe el, dar asa.... e cam scarbos si nu prea vad o lauda in asta.[/quote]

Trasul banilor e o arta,desi multe lucruri spuse cam...miros! Sa fim seriosi!Ce doamna cu sute de mii de euro in cont sta la palavre pe un chat?Si...culmea mai da si sfaturi!

Raporteaza abuz de limbaj
Can`t get enought of you...
linda

1592 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Constanta

Postat pe: 9 Iunie 2009, ora 13:59

De la: xavy, la data 2009-06-09 13:54:12

desi multe lucruri spuse cam...miros!


exact asta as fi vrut eu sa mai adaug

Raporteaza abuz de limbaj
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 9 Iunie 2009, ora 14:00

py lady m...ai dreptate..desi parerea mea e ca esti o curba mare care sp la toti smecherii ca asa ai facut de la 16 ani sau mai devreme ca esti doar o prostituata biuna de pla care face bot oricarui om cu o masina mai buna si care se vinde pt o guma si o ciocolata..dar are pretentiid e dama de coimpanie,cand stie gustul plii de smecher de la coltul blocului cu 2-3 euro in buzunar...dar te felicit ca macar te dai smechera...esti o prfesionista la supt pla,,,fii fericita,,si app,,curba tot curba se naste si la a 10 reincarnare...asa spun parazitii si le dau dreptate,,,deci viata lunga vagab


p.s. retar-dato,,,topicul e la misto...dar intrebarea nu e...cat vrei sa imi sp?

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 9 Iunie 2009, ora 14:01

vorbea xavy, cel a-toate-stiitorule! salve tie!

of Doamne,dasca........

Raporteaza abuz de limbaj
brasil

51 mesaje
Membru din: 26/05/2009
Postat pe: 9 Iunie 2009, ora 14:07

Daria, chiar nu intelegi sau te joci? Intreaba-l pe Mikydutza, intrebarile se refereau la o situatie ipotetica in care tu ai fi fost amanta? sau discuta cu tine despre ceea ce afirmase ladyM? Pe bune, e razna rau cum ai inteles. Iar faptul ca ma chinui sa te fac sa intelegi ar trebui sa te convinga ca nu voiam sa te jignesc, altfel nu mi-ar fi pasat ca ai inteles prostii. Deci, in virtuala ta discutie cu mikydutza, mi s-a parut evident ca el s-a folosit de postarea ta(de aia a si citat-o) ca sa vorbeasca despre ladyM, nu sa te intrebe pe tine Daria de ce ai putea tu sa fii amanta platita, mai ales ca tu tocmai afirmasei ca nu ai putea vreodata sa fii asta.

Raporteaza abuz de limbaj
RIEN NE VA PLUS
linda

1592 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Constanta

Postat pe: 9 Iunie 2009, ora 14:07

De la: dasca777, la data 2009-06-09 14:00:10py lady m...ai dreptate..desi parerea mea e ca esti o curba mare care sp la toti smecherii ca asa ai facut de la 16 ani sau mai devreme ca esti doar o prostituata biuna de pla care face bot oricarui om cu o masina mai buna si care se vinde pt o guma si o ciocolata..dar are pretentiid e dama de coimpanie,cand stie gustul plii de smecher de la coltul blocului cu 2-3 euro in buzunar...dar te felicit ca macar te dai smechera...esti o prfesionista la supt pla,,,fii fericita,,si app,,curba tot curba se naste si la a 10 reincarnare...asa spun parazitii si le dau dreptate,,,deci viata lunga vagab


p.s. retar-dato,,,topicul e la misto...dar intrebarea nu e...cat vrei sa imi sp?


avem si chintesenta tuturor parerilor negative deci, orice alta injuratura (la adresa lady m) va urma acestui mesaj, va fi aproape insignifianta.

Raporteaza abuz de limbaj
brasil

51 mesaje
Membru din: 26/05/2009
Postat pe: 9 Iunie 2009, ora 14:09

Mi se pare simplu ca buna ziua. Deci, ca sa rezum, curba batrana nu erai tu Daria, daca asta te-a facut sa sari ca arsa. Era ladyM. Iar ce spunea mikydutza, despre motivele care te-ar putea impinge sa devii amanta, nu vorbea despre tine, asa imi place sa cred, ci despre ladyM si despre ce spusese ea. Iar mikydutza ar putea sa intervina aici, sa spuna daca ma insel sau nu.

Raporteaza abuz de limbaj
RIEN NE VA PLUS
blu3_sky

76 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 9 Iunie 2009, ora 14:09

De la: Haps, la data 2009-06-08 12:55:09
De la: dasca777, la data 2009-06-08 12:53:40ma inchiriez...e criza..100 euro/min:))))


daca tu te inchiriezi, atunci eu ma vand cer doar cazare, masa si pi..da pentru tot restul vietii.


super...ti-am gasit cumparator...am o vecina vaduva de vreo 5 ani,care cauta barbat dar nu il gaseste pe cel potrivit..acum ca te oferi voluntar, tin sa precizez ca ofera cazare,bani din pensie,mancare si banuiesc ca o sa ai parte de p...a pe deplin...Frate tre sa faci cinste cu o bere ca ti-am indeplinit dorinta...ce imi place sa fac pe Cupidon ..ador sa vad oameni fericiti..este cu happy end asta

Raporteaza abuz de limbaj
linda

1592 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Constanta

Postat pe: 9 Iunie 2009, ora 14:11

De la: brasil, la data 2009-06-09 14:09:11Mi se pare simplu ca buna ziua. Deci, ca sa rezum, curba batrana nu erai tu Daria, daca asta te-a facut sa sari ca arsa. Era ladyM. Iar ce spunea mikydutza, despre motivele care te-ar putea impinge sa devii amanta, nu vorbea despre tine, asa imi place sa cred, ci despre ladyM si despre ce spusese ea. Iar mikydutza ar putea sa intervina aici, sa spuna daca ma insel sau nu.


se pare ca intr-adevar "rien ne va plus" ...

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

22546 mesaje
Membru din: 8/10/2008
Oras: Craiova

Postat pe: 9 Iunie 2009, ora 14:14

De la: linda, la data 2009-06-09 14:11:46
De la: brasil, la data 2009-06-09 14:09:11Mi se pare simplu ca buna ziua. Deci, ca sa rezum, curba batrana nu erai tu Daria, daca asta te-a facut sa sari ca arsa. Era ladyM. Iar ce spunea mikydutza, despre motivele care te-ar putea impinge sa devii amanta, nu vorbea despre tine, asa imi place sa cred, ci despre ladyM si despre ce spusese ea. Iar mikydutza ar putea sa intervina aici, sa spuna daca ma insel sau nu.


se pare ca intr-adevar "rien ne va plus" ...


Crezi ca merita?...

Raporteaza abuz de limbaj
www.nixservers.ro - Gazduire web / VPS / servere dedicate
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 9 Iunie 2009, ora 14:17

De la: linda, la data 2009-06-09 14:11:46
De la: brasil, la data 2009-06-09 14:09:11Mi se pare simplu ca buna ziua. Deci, ca sa rezum, curba batrana nu erai tu Daria, daca asta te-a facut sa sari ca arsa. Era ladyM. Iar ce spunea mikydutza, despre motivele care te-ar putea impinge sa devii amanta, nu vorbea despre tine, asa imi place sa cred, ci despre ladyM si despre ce spusese ea. Iar mikydutza ar putea sa intervina aici, sa spuna daca ma insel sau nu.


se pare ca intr-adevar "rien ne va plus" ...


pariu? :)) sau...?

Raporteaza abuz de limbaj
XavY

3163 mesaje
Membru din: 17/03/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 9 Iunie 2009, ora 14:17

Just...

Raporteaza abuz de limbaj
Can`t get enought of you...
linda

1592 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Constanta

Postat pe: 9 Iunie 2009, ora 14:17

De la: daria_ta, la data 2009-06-09 14:14:40
De la: linda, la data 2009-06-09 14:11:46
De la: brasil, la data 2009-06-09 14:09:11Mi se pare simplu ca buna ziua. Deci, ca sa rezum, curba batrana nu erai tu Daria, daca asta te-a facut sa sari ca arsa. Era ladyM. Iar ce spunea mikydutza, despre motivele care te-ar putea impinge sa devii amanta, nu vorbea despre tine, asa imi place sa cred, ci despre ladyM si despre ce spusese ea. Iar mikydutza ar putea sa intervina aici, sa spuna daca ma insel sau nu.


se pare ca intr-adevar "rien ne va plus" ...


Crezi ca merita?...


nu stiu, stai sa dau pagina inapoi ca sa pot sa intervin cu o parere

Raporteaza abuz de limbaj
brasil

51 mesaje
Membru din: 26/05/2009
Postat pe: 9 Iunie 2009, ora 14:18

Daria, mi se pare ca ai spus ironic "se mai merita?" Daca da, atunci chiar ma dezarmezi, si stau sa ma intreb de data asta daca tu gandesti sau ti-e mintea plina numai de trandafirasi si atat? Deci ca sa inchei, ca m-am straduit destul sa te fac sa pricepi ceva(si nu-mi pareai deloc obtuza), ai avut dreptate cand ai spus " sa o lasam asa".

Raporteaza abuz de limbaj
RIEN NE VA PLUS
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 9 Iunie 2009, ora 14:19

De la: brasil, la data 2009-06-09 14:18:41Daria, mi se pare ca ai spus ironic "se mai merita?" Daca da, atunci chiar ma dezarmezi, si stau sa ma intreb de data asta daca tu gandesti sau ti-e mintea plina numai de trandafirasi si atat? Deci ca sa inchei, ca m-am straduit destul sa te fac sa pricepi ceva(si nu-mi pareai deloc obtuza), ai avut dreptate cand ai spus " sa o lasam asa".


mersi....

Raporteaza abuz de limbaj
brasil

51 mesaje
Membru din: 26/05/2009
Postat pe: 9 Iunie 2009, ora 14:21

@Linda, poate macar tu ai sa intelegi ce am vrut sa spun si cui, desi cand vad o femeie incapatanata in ceva gresit ca Daria, mi-e lehamite sa mai sper ceva...

Raporteaza abuz de limbaj
RIEN NE VA PLUS
Fosta membra 9am.ro

537 mesaje
Membru din: 24/04/2009
Postat pe: 9 Iunie 2009, ora 14:25

este pur si simplu o neintelegere! si lui Brasil chiar nu ii place ce a iesit.

Raporteaza abuz de limbaj
XavY

3163 mesaje
Membru din: 17/03/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 9 Iunie 2009, ora 14:26

Uite-l si pe asta....alt pisic cu coada ridicata!


De la: yuppy002341 la 9 Iunie 2009, 14:00 Pentru : xavy
Subiect: hello baby!!!!!!!

Mesaj:
super deaguta si sexi mar ancanta sa fim prieteni ca prietennia adevarata continue sa existe ear asta este valabil si pt o iubire adevarata te pupic dulce siti las idu meu lacatus.george@yahoo.com


Recomand topic pt.fani...Manuela!

Raporteaza abuz de limbaj
Can`t get enought of you...
brasil

51 mesaje
Membru din: 26/05/2009
Postat pe: 9 Iunie 2009, ora 14:28

Multumesc canalia, multumesc

Raporteaza abuz de limbaj
RIEN NE VA PLUS
brasil

51 mesaje
Membru din: 26/05/2009
Postat pe: 9 Iunie 2009, ora 14:29

De la: xavy, la data 2009-06-09 14:26:44 Uite-l si pe asta....alt pisic cu coada ridicata!


De la: yuppy002341 la 9 Iunie 2009, 14:00 Pentru : xavy
Subiect: hello baby!!!!!!!

Mesaj:
super deaguta si sexi mar ancanta sa fim prieteni ca prietennia adevarata continue sa existe ear asta este valabil si pt o iubire adevarata te pupic dulce siti las idu meu lacatus.george@yahoo.com


Recomand topic pt.fani...Manuela!

Ala e roman? cred ca nu. Am intalnit multi prosti, dar asta cred ca e maresal

Raporteaza abuz de limbaj
RIEN NE VA PLUS
linda

1592 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Constanta

Postat pe: 9 Iunie 2009, ora 14:30

De la: brasil, la data 2009-06-09 11:50:10
De la: mikydutza, la data 2009-06-09 11:25:16
De la: daria_ta, la data 2009-06-09 11:15:56
De la: ladyM, la data 2009-06-09 10:37:33
De la: dasca777, la data 2009-06-06 20:26:22pt fete: pt cati bani ati face sex cu unu?


pt baieti: voi v-ati prostitua?


DASCA777 -ti-am citit postarile pe mai multe topicuri si imi este greu sa cred ca la mentalitatea pe care o ai te-ar achizitiona cineva

Acum pentru documentarea ta
*sa faci sex cu unul -una pt bani=prostitutie si gasesti de la centura pina la Merriot la diverse preturi
*exista si alta modalitate de a obtine bunuri sau bani ,aceea de a devenii amant -amanta si aici intervine un alt factor acela de cit mult te respecti si cit de scump sau ieftin te vinzi
*eu sunt trecuta de 50 de ani arat foarte bine si dupa 3 ani de tatonari insistente ale unui domn am acceptat sa ii devin amanta si iti spun cu mina pe inima ca de aproximativ 7 luni a cotizat cam cu 110.000euro la intretinerea mea
Asa ca domnisoarelor daca tot este sa faceti ceva contrar inimii voaste nu va vindeti pentru o masa la restaurant sau o plimbare


Ooooo!...Si eu am trecut de cateva luni de 50 de ani, dar, indiferent cat de bine arat (sau as arata ), presupunand prin absurd ca as vrea sa devin amanta cuiva, iti spun cu mana pe inima ca as face-o pur si simplu, in niciun caz pe sau pt bani!...


Just for fun??? For the feeling of something new? Sau care ar fi motivele pentru care ai deveni amanta cuiva. Daca sa zicem prin absurd ca ai avea un amant care ti ar face fel de fel de cadouri scumpe, te ar duce in fel de fel de excursii prin lume doar ca sa faca sex cu tine nu ar fi tot un fel de prostitutie? Sau ai refuza sa pleci cu el avand principii?

Simplul fapt ca pui astfel de intrebari mikydutza te face vulnerabil. Ce ai vrea sa-ti raspunda? Ca nu, ca nu stie, ca nu e asa, ca poate, ca nu stii tu ce inseamna...? Asta vrei tu sa iti raspunda? Sau arati limpezimea rationamentului tau unei curve batrane?


eu inteleg ca mikydutza vorbea cu @daria despre Daria, iar brasil vorbea cu mykidutza, despre lady m, dintr-o eroare de atentie; pentru ca neexistand nici cel mai mic conflict intre brasil si daria pana acum, brasil nu ar fi avut niciun motiv intemeiat s-o jigneasca in asa hal pe daria.

insa daria, are si ea dreptul ei sa fie suparata, pt ca intr-adevar, brasil n-a fost destul de atent cui se adresa mikydutza.

in orice caz, e clar ca buna ziua ca a fost o neintelegere.

sper sa va impacati


Pagini: << 1 2 3 4 5 6 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului bani si fem
Mergi la: