back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


E rau sa fi romantic ?

 


 
Pagini: << 1 2 3 4 Sari la pagina:
 
popcorn

86 mesaje
Membru din: 10/02/2009
Oras: Cluj

Postat pe: 16 Aprilie 2009, ora 19:57

numa' de asta va merje " de la foarte bine in sus " in romania !....spiritul de turma si prostia va fi mereu....nemuritoare !...mai uitativa si la....BADEA ! nu numai la RADU !......ciao..SI NU VA GRABITI SA VA BUCURATI ?????

Raporteaza abuz de limbaj
apocalypse_yo

1172 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 18 Aprilie 2009, ora 22:29

De la: cadriandorin, la data 2009-04-16 19:57:54 numa' de asta va merje " de la foarte bine in sus " in romania !....spiritul de turma si prostia va fi mereu....nemuritoare !...mai uitativa si la....BADEA ! nu numai la RADU !......ciao..SI NU VA GRABITI SA VA BUCURATI ?????


norocul nostru ca mai sunt si cate unii destepti care sa ne lumineze sa nu murim prosti

Raporteaza abuz de limbaj
adi3

716 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Zalau

Postat pe: 25 Aprilie 2009, ora 17:57

romantismul a murit de mult,eu il mai pastrez in suflet...

Raporteaza abuz de limbaj
david...romantic incurabil
Fosta membra 9am.ro

1414 mesaje
Membru din: 5/12/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 25 Aprilie 2009, ora 22:17

De la: dan22, la data 2009-04-15 13:51:05In aceeasi situatie eram si eu candva, dar m-am schimbat adica ascund acel miez romantic din mine.Pot fi in acelasi timp si pragmatic,indiferent si romantic:)
Daca ii arati persoanei respective ca esti romantic practic devii neinteresant/neinteresanta sigur asta daca nu ai oficializat o relatie.Deja intr-o relatie e ok sa fii romantic...practic e o mina de aur pentru respectiva persoana.
Inafara unei relatii nu e bine sa fii romantic/romantica:) si asta iti zic din propria experienta:P
Nici mie acuma nu mi se pare un lucru ft bun ca femeia sa-mi arate asa de repede miezul ei romantic, fara sa fie o relatie oficiala. Intr-un fel sau altul toti avem acel miez romantic.
Dar eu nu cred ca nu ai avut posibilitati de a avea...doar ca ai ales ca'n branza:) cum fac majoritatea femeilor si a barbatilor.
Hai sa-ti mai zic o chestie incearca sa adopti o atitudine antiromantica, eu folosesc cuvantul "ICE HEART",dar tu sa pastrezi acest secret pentru tine si vei vedea cum vei atrage persoane fffff romantice.

Maintain the balance you must,
May the Force be with you Padawan .

Raporteaza abuz de limbaj
Neclaritati, dubii, relatii interumane, lipsa de comunicare, zbucium interior. Same shit everyday...
Fosta membra 9am.ro

244 mesaje
Membru din: 8/05/2009
Postat pe: 11 Mai 2009, ora 13:50

Gresesti.Fii ceea ce esti.

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 1 2 3 4 Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului E rau sa fi romantic ?
Mergi la: