back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Ejaculare intarziata... :|

 


 
 
a_k_a_

1 mesaj
Membru din: 19/12/2008
Postat pe: 20 Decembrie 2008, ora 00:22

peopleee!!!! cred ca am o problema... am 19 ani si imi este foarte greu sa imi dau drumuuul!!! i mean ... fac sex cu prietena mea in jur de 3-4 ore si abia pot sa ma descarc sau se intampla cateodata sa nu pot sa imi dau drumul deloc. ma obsedeaza "situatia" asta in care am impresia ca nu imi pot controla propriul corp! nu am probleme cu conditia fizica, deci ma tine fara probleme sa fac sex atata timp chiar si de mai multe ori pe noapte, prietena mea e super incantata si multumita, are o groaza de orgasme, dar... Dand o cautare pe google am observat ca multi considera asta un lucru bun! nu il consider un lucru rau, dar vreau sa pot sa imi controlez mai bine orgasmul si sa pot sa imi dau drumul cand vreau(sau cel putin ceva mai repede)... Ce pot sa faaaaaaack?



sympatyk99

3 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 4 Ianuarie 2009, ora 19:56

SI eu am aceiasi problema cu prietenul meu. Nu zic, eu ma simt f bine s-o facem 3ore. Dar chair de fiecare data!?! e enervant, pt ca uneori nici nu avem timp. AM citit pe net ceva de genu' "ejaculare intarziata" dar .. nici-o solutie, just en-joy! Daca gasesti o sultie let me know. Daca nu, eh ar putea exista si avantaje, o sa pot sa manac in continuare cata ciocolata vreau, pt ca in ritmul asta nu am vreo sanasa sa ma ingras. :D

Raporteaza abuz de limbaj
zumzetalbastru

147 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 4 Ianuarie 2009, ora 20:29

cautati mai atenti, exact cum ejacularea precoce are o cauza si e considerata o problema la fel si ejacularea intarziata are anumite cauze si de asemenea e considerata o problema ... stiu ca am dat peste un subiect despre chestia asta, si din cate imi aduc aminte chiar pe site-ul asta la articole, da-ti un search.


Raporteaza abuz de limbaj
razvan_m

42 mesaje
Membru din: 29/01/2015
Oras: Ploiesti

Postat pe: 7 Ianuarie 2009, ora 09:21

am un prieten care mi-a povestit ca el nu a mai terminat de vreo 6 luni...deci e mai grav , cik o face incontinuu pana pe la 2 ore, pana oboseste el sau ea, se opresc din oboseala.... dar el nu mai termina, abia din cand in cand mai reuseste sa ejaculeze cand isi face manual, nici la oral, nici cu alta partenera.... ce oare sa se intample cu el?





in schimb am observat, mai nou, ca noua mea prietena "ejaculeaza" ;)) (pt cei care n-au intalnit sau n-au auzit: nu va speriati, e ceva normal la 40% dintre femei) e o nebunie sa-i ofer orgasm... in plus se uda al naibii de rau si asta imi place, ii picura...ii curge pana pe picioare.... e o nebunie!!!! imi place cand vad o fata atat de "hot"

Raporteaza abuz de limbaj
riimaruca

18 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 23 Ianuarie 2009, ora 17:57

As vrea sa stiu ce s-a intamplat cu poza mea din concursul cu camera video, pentru ca a disparut, nu mai e nicaieri in concurs .Era pe locul 1 in top 20, si linkul era acesta www.yuppy.ro/comunitate/concurs/view_item/9116.html
si m-am chinuit mult pana acum sa strang toate punctele :(. Chiar vreau sa stiu ! raspundeti-mi , va rog, cei care stiti :( sunt tare suparata :( Deci nu pot sa inteleg de ce a disparut asa ...offf :(

Raporteaza abuz de limbaj
id_florentin

431 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Botosani

Postat pe: 23 Ianuarie 2009, ora 18:01

Am auzi de o chestie interesanta "masajul prostatei" cica atzi dai drumul imediat. Dupa ce atzi satisfaci partenera potzi incerca asta.
In cazul asta accesul se face pe partea cealalta...

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului Ejaculare intarziata... :|
Mergi la: