back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Nu mai avem incredere in nimeni si in nimic?

 


 
 
hfrbu

93 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 5 Ianuarie 2012, ora 10:37

Toate le facem pe invers, numai sa fie...Un simplu exemplu: din cele doua modele "FNI", ne-am repezit sa-l aplicam pe cel international, dar pe cel din tara noastra, "la sfantul asteapta".Un numar mare de investitori la "FNI", au ramas cu "degetul in gura". La toate guvernarile s-au facut promisiuni, dar, DE BANII DEPONENTILOR LA "FNI", CINE A PROFITAT ?, unde au ajuns...Cu totii stim ca cetatenii trebuie sa voteze, dar de drepturile omului nu se ingrijeste nimeni in aceasta tara? Nu cumva au beneficiat de acesti bani cei care au facut campanie electorala? Poate ne ajuta macar cu un raspuns cineva de la CEDO, UE sau NATO, daca tot avem incredere in democratie.Chiar toate o iau la vale, nu mai avem incredere in nimeni si in nimic? ("jocuri de noroc") Doamne Ajuta!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1 mesaj
Membru din: 5/01/2012
Postat pe: 5 Ianuarie 2012, ora 15:43

De la: hfrbu, la data 2012-01-05 10:37:42 Toate le facem pe invers, numai sa fie...Un simplu exemplu: din cele doua modele "FNI", ne-am repezit sa-l aplicam pe cel international, dar pe cel din tara noastra, "la sfantul asteapta".Un numar mare de investitori la "FNI", au ramas cu "degetul in gura". La toate guvernarile s-au facut promisiuni, dar, DE BANII DEPONENTILOR LA "FNI", CINE A PROFITAT ?, unde au ajuns...Cu totii stim ca cetatenii trebuie sa voteze, dar de drepturile omului nu se ingrijeste nimeni in aceasta tara? Nu cumva au beneficiat de acesti bani cei care au facut campanie electorala? Poate ne ajuta macar cu un raspuns cineva de la CEDO, UE sau NATO, daca tot avem incredere in democratie.Chiar toate o iau la vale, nu mai avem incredere in nimeni si in nimic? ("jocuri de noroc") Doamne Ajuta!



Cine a folosit fondurile FNI?.. Sorin Vantu cel mai curat om din lume. Multe dosare nicio condamnare.
In ce a folosit fondurile??? televiziuni, edituri, ziare si reviste..asta doar ce a scapat printre degete.

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului Nu mai avem incredere in nimeni si in nimic?
Mergi la: