back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Ce televiziuni urmaresti....

 


 
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
 
Fosta membra 9am.ro

469 mesaje
Membru din: 29/01/2011
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 11 Februarie 2011, ora 18:38

Primavara sufletului meu! M-ai redus la tacere cu elocinta matale...vorbesti ca din carti, bre...parc-ai fi amantu doamnei chatterly, asa de tare esti in arta amorului liber...sandra brown e minciuna pe langa talica...debordezi de senzualitate, mai rau ca printul malko linge....Ce-o sa ma fac cu o enciclopedie erotica ambulanta in pat? O sa ma rusinez, bre, cu atatia p'acolo....


Fosta membra 9am.ro

1715 mesaje
Membru din: 8/02/2011
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 11 Februarie 2011, ora 18:53

De la: Gabrielina, la data 2011-02-11 18:38:10Primavara sufletului meu! M-ai redus la tacere cu elocinta matale...vorbesti ca din carti, bre...parc-ai fi amantu doamnei chatterly, asa de tare esti in arta amorului liber...sandra brown e minciuna pe langa talica...debordezi de senzualitate, mai rau ca printul malko linge....Ce-o sa ma fac cu o enciclopedie erotica ambulanta in pat? O sa ma rusinez, bre, cu atatia p'acolo....


Poi ar fi gazul sa ne prindem in hora. Punem niste cearsafe portocalii ca sai inducem pa mascatii astia de pe forum in oroare si incepem un canifas can biblie de sa ne iasa fulgii . Nu ne va bate nimeni in cap o sa creada ca suntem parlamentari deai puterii potocalei . punem si niste posteri cu musculosu de la Cotrobaieni si cu elenuta lu cocosul dambovitean in f.u.n.d al si scapam basma curata ! nici cnaul nu se va gini si o sa aratam la tot poporul ce mult ne iubim. Te pup pe martisor

Raporteaza abuz de limbaj
Decat batran si sarac mai bine tanar si bogat!
Fosta membra 9am.ro

469 mesaje
Membru din: 29/01/2011
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 11 Februarie 2011, ora 19:00

Pupa-ma unde vrea muschiu matale, da de valentains dei nu scapi eftin, sa stii! Dragostele cu cheltuiala se tine...asa ca fa un efort suplimentar prin tomberoanili alea, ca numa maine nu vine valentinu....
Pup si eu nasu matae, ala rafinatu'....

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1715 mesaje
Membru din: 8/02/2011
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 11 Februarie 2011, ora 19:02

Apoi nu stiu cum sa fac cu subtitraul ca nu toate lumili poate traduce ce spui io . Sa le dau vocabularul meu din dexu tomberonului ? Dardaca e material top secret servis vine HBO ori cum io chema paia de la gaborii americani parca CIAIE si FEBEI si mii mai aduce si paia de la FEMEI pe cap si aia pun conditii bre,de te lasa fara iresponsabili tomna acum iarna ,mari dilemi mai am

Raporteaza abuz de limbaj
Decat batran si sarac mai bine tanar si bogat!
Fosta membra 9am.ro

469 mesaje
Membru din: 29/01/2011
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 11 Februarie 2011, ora 19:07

Daca-mi cedezi drepturili de hautor, te translatez io, buche cu buche si inca in mai multe variatii,asa ca bach ala....

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1715 mesaje
Membru din: 8/02/2011
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 11 Februarie 2011, ora 19:10

De la: Gabrielina, la data 2011-02-11 19:00:59Pupa-ma unde vrea muschiu matale, da de valentains dei nu scapi eftin, sa stii! Dragostele cu cheltuiala se tine...asa ca fa un efort suplimentar prin tomberoanili alea, ca numa maine nu vine valentinu....
Pup si eu nasu matae, ala rafinatu'....


poi eu am bistarii si lovelele dar ma uitai pe GEPESE si nu am intalnit comuna lu matale aia cu numele de ALTA LOCALITATE Mam gandit ca sa mutat dar nam dat de ea pe nicari in lumea asta ingusta .Poate te dai matale de gol si ma scoti din intuneric ,sa poci si eu sa vin si sa te stramb in bratele mele fortoase la cata tastatura am tras io in zalele astea de cand am dat de zana neuronului meu. Abea astept sa te vad sati aduc o cupa de fudra si atunci nu mai scapi de sus semnatu nici dupa ce manhata astia !

Raporteaza abuz de limbaj
Decat batran si sarac mai bine tanar si bogat!
Fosta membra 9am.ro

469 mesaje
Membru din: 29/01/2011
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 11 Februarie 2011, ora 19:18

Kojaku meu, iti dau un indiciu da sa nu vaza nime: alta localitate e aia unde se buluceste toate VIPele vara de n-ai loc sa-ti parchezi masina nici in balcon, nici in tomberon (scuze, n-am gasit alta rima!)...Du iu.andarstand?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1715 mesaje
Membru din: 8/02/2011
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 11 Februarie 2011, ora 19:29

De la: Gabrielina, la data 2011-02-11 19:18:39Kojaku meu, iti dau un indiciu da sa nu vaza nime: alta localitate e aia unde se buluceste toate VIPele vara de n-ai loc sa-ti parchezi masina nici in balcon, nici in tomberon (scuze, n-am gasit alta rima!)...Du iu.andarstand?


Hai ca stiu ! E aia unde nu ai nevoie de haine ,vama veche,o stiu bre ! Acolo merg io vara ca sa mai fac ieconomie ,sa numi stric costumu de ginerica ! Il pun in cuier iau costumu lu Adam si hop pe plaja de nu ma misca nimeni 4 luni . Cat de aproape erai de mine ,daia te simt eu de mult ,comunicau neuronii tai cu al meu ! Lasa ca vine eu, penetratorul, peste tine si stam toata vara cu burtan sus pe plaja si mancam toate lunile de mere ,il lasam pe nenea Nevton fara materie prima

Raporteaza abuz de limbaj
Decat batran si sarac mai bine tanar si bogat!
Fosta membra 9am.ro

23741 mesaje
Membru din: 25/04/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 11 Februarie 2011, ora 19:31

Buna seara amurasilor...care-i mersu?

Raporteaza abuz de limbaj
Nu te teme ca ai prea mult bun simt
Fosta membra 9am.ro

469 mesaje
Membru din: 29/01/2011
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 11 Februarie 2011, ora 19:36

Cam pe-acolea, da' mai la nord oleaca (nu e nici 2 mai)...Pai daca stam toata vara cu burtile in sus, noi cum mai ne....."cunoastem", bre? Ca degeaba halesti mata mere, daca nu-l gusti p'al de trebuie

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1715 mesaje
Membru din: 8/02/2011
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 11 Februarie 2011, ora 19:48

De la: Ingrid, la data 2011-02-11 19:31:32Buna seara amurasilor...care-i mersu?


buna ai venit sa ne voaiarezi ?

Raporteaza abuz de limbaj
Decat batran si sarac mai bine tanar si bogat!
Fosta membra 9am.ro

469 mesaje
Membru din: 29/01/2011
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 11 Februarie 2011, ora 19:53

De la: Ingrid, la data 2011-02-11 19:31:32Buna seara amurasilor...care-i mersu?

Welcome tu auar praivat canal...Tomberon TV...urmeaza un nou episod din serialul "Frumosul si Bestioara"....

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1715 mesaje
Membru din: 8/02/2011
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 11 Februarie 2011, ora 19:55

De la: Gabrielina, la data 2011-02-11 19:36:59Cam pe-acolea, da' mai la nord oleaca (nu e nici 2 mai)...Pai daca stam toata vara cu burtile in sus, noi cum mai ne....."cunoastem", bre? Ca degeaba halesti mata mere, daca nu-l gusti p'al de trebuie


Ii fi din capitala adica constanta ? Stam noi ce stam prin nisip dar facem si ce trebe ca de,acum responsabilitelele creste ,trebe sa te satisfac macar de 2 x 2 x 2 adica de 2 ori pe zi cate 2 ore si 2 minute . O sa fie extraollinclusiv ,parc asa se face pe acolo !

Raporteaza abuz de limbaj
Decat batran si sarac mai bine tanar si bogat!
Fosta membra 9am.ro

23741 mesaje
Membru din: 25/04/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 11 Februarie 2011, ora 19:55

...mi-am auzit numele cu-n varf de ureche..credeam ca ma chemati, cand colo, ma barfeati..si oricum tre sa stea cineva cu julieta acum de cand a aparut si penetratorul in discutie.Fata are o onoare de aparat!

Raporteaza abuz de limbaj
Nu te teme ca ai prea mult bun simt
Fosta membra 9am.ro

469 mesaje
Membru din: 29/01/2011
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 11 Februarie 2011, ora 20:01

De la: Ingrid, la data 2011-02-11 19:55:45...mi-am auzit numele cu-n varf de ureche..credeam ca ma chemati, cand colo, ma barfeati..si oricum tre sa stea cineva cu julieta acum de cand a aparut si penetratorul in discutie.Fata are o onoare de aparat!

Ca bine le mai zici! M-a aburit de creierii capului ca mai aveam putin si-i cedam....(nervos)

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

469 mesaje
Membru din: 29/01/2011
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 11 Februarie 2011, ora 20:03

De la: homeless, la data 2011-02-11 19:55:08
De la: Gabrielina, la data 2011-02-11 19:36:59Cam pe-acolea, da' mai la nord oleaca (nu e nici 2 mai)...Pai daca stam toata vara cu burtile in sus, noi cum mai ne....."cunoastem", bre? Ca degeaba halesti mata mere, daca nu-l gusti p'al de trebuie


Ii fi din capitala adica constanta ? Stam noi ce stam prin nisip dar facem si ce trebe ca de,acum responsabilitelele creste ,trebe sa te satisfac macar de 2 x 2 x 2 adica de 2 ori pe zi cate 2 ore si 2 minute . O sa fie extraollinclusiv ,parc asa se face pe acolo !

La noi ultraollinclusiv ii 4x4 ...asa ca suvurili....
Si raspunsul la intrebare e DA!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

23741 mesaje
Membru din: 25/04/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 11 Februarie 2011, ora 20:06

De la: Gabrielina, la data 2011-02-11 20:03:35
De la: homeless, la data 2011-02-11 19:55:08
De la: Gabrielina, la data 2011-02-11 19:36:59Cam pe-acolea, da' mai la nord oleaca (nu e nici 2 mai)...Pai daca stam toata vara cu burtile in sus, noi cum mai ne....."cunoastem", bre? Ca degeaba halesti mata mere, daca nu-l gusti p'al de trebuie


Ii fi din capitala adica constanta ? Stam noi ce stam prin nisip dar facem si ce trebe ca de,acum responsabilitelele creste ,trebe sa te satisfac macar de 2 x 2 x 2 adica de 2 ori pe zi cate 2 ore si 2 minute . O sa fie extraollinclusiv ,parc asa se face pe acolo !

La noi ultraollinclusiv ii 4x4 ...asa ca suvurili....
Si raspunsul la intrebare e DA!


Hooo..ho. stai alo, ca inca nu te-a intrebat, ce te repezi ca fata la... ops!!

Raporteaza abuz de limbaj
Nu te teme ca ai prea mult bun simt
Fosta membra 9am.ro

469 mesaje
Membru din: 29/01/2011
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 11 Februarie 2011, ora 20:10

De la: Ingrid, la data 2011-02-11 20:06:14
De la: Gabrielina, la data 2011-02-11 20:03:35
De la: homeless, la data 2011-02-11 19:55:08
De la: Gabrielina, la data 2011-02-11 19:36:59Cam pe-acolea, da' mai la nord oleaca (nu e nici 2 mai)...Pai daca stam toata vara cu burtile in sus, noi cum mai ne....."cunoastem", bre? Ca degeaba halesti mata mere, daca nu-l gusti p'al de trebuie


Ii fi din capitala adica constanta ? Stam noi ce stam prin nisip dar facem si ce trebe ca de,acum responsabilitelele creste ,trebe sa te satisfac macar de 2 x 2 x 2 adica de 2 ori pe zi cate 2 ore si 2 minute . O sa fie extraollinclusiv ,parc asa se face pe acolo !

La noi ultraollinclusiv ii 4x4 ...asa ca suvurili....
Si raspunsul la intrebare e DA!


Hooo..ho. stai alo, ca inca nu te-a intrebat, ce te repezi ca fata la... ops!!

Io zic ca inca mai vede si ochiu meu...in toata tirada aia, era si-o intrebare...si eu am raspuns omului, ca nu era sa-l las cu intrebarea neraspunsa....

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

23741 mesaje
Membru din: 25/04/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 11 Februarie 2011, ora 20:20

De la: Gabrielina, la data 2011-02-11 20:10:14
De la: Ingrid, la data 2011-02-11 20:06:14
De la: Gabrielina, la data 2011-02-11 20:03:35
De la: homeless, la data 2011-02-11 19:55:08
De la: Gabrielina, la data 2011-02-11 19:36:59Cam pe-acolea, da' mai la nord oleaca (nu e nici 2 mai)...Pai daca stam toata vara cu burtile in sus, noi cum mai ne....."cunoastem", bre? Ca degeaba halesti mata mere, daca nu-l gusti p'al de trebuie


Ii fi din capitala adica constanta ? Stam noi ce stam prin nisip dar facem si ce trebe ca de,acum responsabilitelele creste ,trebe sa te satisfac macar de 2 x 2 x 2 adica de 2 ori pe zi cate 2 ore si 2 minute . O sa fie extraollinclusiv ,parc asa se face pe acolo !

La noi ultraollinclusiv ii 4x4 ...asa ca suvurili....
Si raspunsul la intrebare e DA!


Hooo..ho. stai alo, ca inca nu te-a intrebat, ce te repezi ca fata la... ops!!

Io zic ca inca mai vede si ochiu meu...in toata tirada aia, era si-o intrebare...si eu am raspuns omului, ca nu era sa-l las cu intrebarea neraspunsa....


Eiii...fireste, si prinde bine si o repetitie a replicii, sa fie, la nevoie!

Raporteaza abuz de limbaj
Nu te teme ca ai prea mult bun simt
Fosta membra 9am.ro

469 mesaje
Membru din: 29/01/2011
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 11 Februarie 2011, ora 20:26

De la: Ingrid, la data 2011-02-11 20:20:37
De la: Gabrielina, la data 2011-02-11 20:10:14
De la: Ingrid, la data 2011-02-11 20:06:14
De la: Gabrielina, la data 2011-02-11 20:03:35
De la: homeless, la data 2011-02-11 19:55:08
De la: Gabrielina, la data 2011-02-11 19:36:59Cam pe-acolea, da' mai la nord oleaca (nu e nici 2 mai)...Pai daca stam toata vara cu burtile in sus, noi cum mai ne....."cunoastem", bre? Ca degeaba halesti mata mere, daca nu-l gusti p'al de trebuie


Ii fi din capitala adica constanta ? Stam noi ce stam prin nisip dar facem si ce trebe ca de,acum responsabilitelele creste ,trebe sa te satisfac macar de 2 x 2 x 2 adica de 2 ori pe zi cate 2 ore si 2 minute . O sa fie extraollinclusiv ,parc asa se face pe acolo !

La noi ultraollinclusiv ii 4x4 ...asa ca suvurili....
Si raspunsul la intrebare e DA!


Hooo..ho. stai alo, ca inca nu te-a intrebat, ce te repezi ca fata la... ops!!

Io zic ca inca mai vede si ochiu meu...in toata tirada aia, era si-o intrebare...si eu am raspuns omului, ca nu era sa-l las cu intrebarea neraspunsa....


Eiii...fireste, si prinde bine si o repetitie a replicii, sa fie, la nevoie!

Pai....DA!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1715 mesaje
Membru din: 8/02/2011
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 11 Februarie 2011, ora 20:45

Halt ,ca ma tinu unu pe ifon , la palabre si ma lasat fara fericire qhelqhe minute . Am banuit io ca esti de pacolo ca tea dat de gol matusa pisica ,acum ceva timp inapoi. Acuma ca stiu ca esti o lady ma apuca damblalili ca nici nu stiu dacami ajunge nasu la o stacheta asa de inalta . Mas multumi sa fiu sclavu lu matale ,sa fiu jucaria lu matale sa faci ce vrai cu mine .Poti daca vrai ,sa ma atarni ca pe un tablou de grigoresco ,undeva prin dormitoarele nuptiale . Hai cacu tre sa fac si cerere daca ma lasi sa te mai imbat de fericire ! Te pup peste mai tot ,frumoasa mea din tei !

Raporteaza abuz de limbaj
Decat batran si sarac mai bine tanar si bogat!
Fosta membra 9am.ro

469 mesaje
Membru din: 29/01/2011
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 11 Februarie 2011, ora 20:53

De la: homeless, la data 2011-02-11 20:45:30Halt ,ca ma tinu unu pe ifon , la palabre si ma lasat fara fericire qhelqhe minute . Am banuit io ca esti de pacolo ca tea dat de gol matusa pisica ,acum ceva timp inapoi. Acuma ca stiu ca esti o lady ma apuca damblalili ca nici nu stiu dacami ajunge nasu la o stacheta asa de inalta . Mas multumi sa fiu sclavu lu matale ,sa fiu jucaria lu matale sa faci ce vrai cu mine .Poti daca vrai ,sa ma atarni ca pe un tablou de grigoresco ,undeva prin dormitoarele nuptiale . Hai cacu tre sa fac si cerere daca ma lasi sa te mai imbat de fericire ! Te pup peste mai tot ,frumoasa mea din tei !

Credeam ca stii deja, mai deunazi vorbeai de dor de mare...
Sunt o lady, dar ma tratez...de cand ai navalit pe usa sufletului meu jingas....
Pai eu ce sa fac cu tablou', ca am nevoie de actiune, de senzatii tari...Bine, daca crezi ca faci fatza atarnat, eu n-am nimic impotriva-ti...
Pupa-ma ca tari-mi plashi!!!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1715 mesaje
Membru din: 8/02/2011
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 11 Februarie 2011, ora 20:53

Momental o sa ma ascund putin ,dupa cum vazusi eu postez la maneca scurta si sa lasat putin ger paci printre tomberoane ,cred ca fac o vizita la baetii din pivnita !



Nu stiu daca e si

Raporteaza abuz de limbaj
Decat batran si sarac mai bine tanar si bogat!
Fosta membra 9am.ro

1715 mesaje
Membru din: 8/02/2011
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 11 Februarie 2011, ora 21:02

De la: Gabrielina, la data 2011-02-11 20:53:01
De la: homeless, la data 2011-02-11 20:45:30Halt ,ca ma tinu unu pe ifon , la palabre si ma lasat fara fericire qhelqhe minute . Am banuit io ca esti de pacolo ca tea dat de gol matusa pisica ,acum ceva timp inapoi. Acuma ca stiu ca esti o lady ma apuca damblalili ca nici nu stiu dacami ajunge nasu la o stacheta asa de inalta . Mas multumi sa fiu sclavu lu matale ,sa fiu jucaria lu matale sa faci ce vrai cu mine .Poti daca vrai ,sa ma atarni ca pe un tablou de grigoresco ,undeva prin dormitoarele nuptiale . Hai cacu tre sa fac si cerere daca ma lasi sa te mai imbat de fericire ! Te pup peste mai tot ,frumoasa mea din tei !

Credeam ca stii deja, mai deunazi vorbeai de dor de mare...
Sunt o lady, dar ma tratez...de cand ai navalit pe usa sufletului meu jingas....
Pai eu ce sa fac cu tablou', ca am nevoie de actiune, de senzatii tari...Bine, daca crezi ca faci fatza atarnat, eu n-am nimic impotriva-ti...
Pupa-ma ca tari-mi plashi!!!


Credeam ca mai uitat. Pai io te pup nonstop . Mai am putin si te termin (de pupat). Adica sa inteleg ca miai dat o sansa ? Mai spart de tot sunt cu creierii funda ,cred ca ma duc sa ma stilizez la un doftor dala care pune silicon sau la instalatoru blocului ca si ala e cu siliconu .O sa fiu mai tare ca jim bond de o sa te invidieze toate matracucile din bastinea ta .Haoleu da ce tare sunt acu tre sa ma apuc si de carti serioase . Nu le mai rup ca sa fac tigari sau sa fac focu . o sa ma apuc de scoala ,incep cu ultimu an de la gradinita ca dacolo am plecat io haihui prin lume .Fac 4 ani intrunul si o ajung pe eba lu ciudatu ca orcum sunt mai fitos ca ea si mai bazat


Raporteaza abuz de limbaj
Decat batran si sarac mai bine tanar si bogat!
Fosta membra 9am.ro

469 mesaje
Membru din: 29/01/2011
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 11 Februarie 2011, ora 21:16

Adoratu' meu, lasa cartile ca nu e bune! Am si eu cateva dar nu prea mi-au folosit ca ma-ncurcam la cetit...In viata tre sa te descurci, care pe care, c-asa ne-nvata guvernantili...iar giobu' tau ii perfect, mai bazat de atat nu se egzista...iti zic eu ca o sa fie bataie mare pa el si eba o sa-ti faca concurenta, ca ea vine cu tomberoanili de la ue...asa ca tine cu....dintii de giob, ca eu te sustiu!

Te pup si eu, suit hart!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1715 mesaje
Membru din: 8/02/2011
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 11 Februarie 2011, ora 23:05

De la: Gabrielina, la data 2011-02-11 21:16:27Adoratu' meu, lasa cartile ca nu e bune! Am si eu cateva dar nu prea mi-au folosit ca ma-ncurcam la cetit...In viata tre sa te descurci, care pe care, c-asa ne-nvata guvernantili...iar giobu' tau ii perfect, mai bazat de atat nu se egzista...iti zic eu ca o sa fie bataie mare pa el si eba o sa-ti faca concurenta, ca ea vine cu tomberoanili de la ue...asa ca tine cu....dintii de giob, ca eu te sustiu!

Te pup si eu, suit hart!


Haide multa noapte buna si sa stai cu gandul numa in mine !


Raporteaza abuz de limbaj
Decat batran si sarac mai bine tanar si bogat!
Fosta membra 9am.ro

10086 mesaje
Membru din: 11/06/2010
Postat pe: 11 Februarie 2011, ora 23:45

De la: Gabrielina, la data 2011-02-11 20:53:01
De la: homeless, la data 2011-02-11 20:45:30Halt ,ca ma tinu unu pe ifon , la palabre si ma lasat fara fericire qhelqhe minute . Am banuit io ca esti de pacolo ca tea dat de gol matusa pisica ,acum ceva timp inapoi. Acuma ca stiu ca esti o lady ma apuca damblalili ca nici nu stiu dacami ajunge nasu la o stacheta asa de inalta . Mas multumi sa fiu sclavu lu matale ,sa fiu jucaria lu matale sa faci ce vrai cu mine .Poti daca vrai ,sa ma atarni ca pe un tablou de grigoresco ,undeva prin dormitoarele nuptiale . Hai cacu tre sa fac si cerere daca ma lasi sa te mai imbat de fericire ! Te pup peste mai tot ,frumoasa mea din tei !

Credeam ca stii deja, mai deunazi vorbeai de dor de mare...
Sunt o lady, dar ma tratez...de cand ai navalit pe usa sufletului meu jingas....
Pai eu ce sa fac cu tablou', ca am nevoie de actiune, de senzatii tari...Bine, daca crezi ca faci fatza atarnat, eu n-am nimic impotriva-ti...
Pupa-ma ca tari-mi plashi!!!



Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1715 mesaje
Membru din: 8/02/2011
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 12 Februarie 2011, ora 09:34

Comunicat de Presa :

Avand in vedere ca bugetul Companiei CANAL TV si mai ales al emisiunii TOMBERON LOVE , este cu mult diminuat ,ca urmare a efectelor crizei ,suntem nevoiti sa anulam contractul pe care-l aveam cu aceasta societate si sa ne vedem de treaba .
Asa ca ciao si ne mai vedem dupa decembrie 2012 .
P.S. Actorii care au interpretat "rolele" principale sunt exonerati de orice obligatie fata de firma ,asa ca daca doresc , pot sa posteze si in viitor , pe celelalte topicuri. Orice asemanare cu personaje din viata reala , este exclusa (doamne fereste )







Raporteaza abuz de limbaj
Decat batran si sarac mai bine tanar si bogat!
lefteria

13 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Botosani

Postat pe: 12 Februarie 2011, ora 10:57

antena 3,ant1,pro teve,digi sport,

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1715 mesaje
Membru din: 8/02/2011
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 12 Februarie 2011, ora 11:08

De la: dinicaoprea, la data 2011-02-12 10:57:43antena 3,ant1,pro teve,digi sport,


Si te uiti simultan ? Esti shachist ?

Raporteaza abuz de limbaj
Decat batran si sarac mai bine tanar si bogat!
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Ce televiziuni urmaresti....
Mergi la: