back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Se prefigureaza un nou ”mariaj” in politica românã, tip ”ménage de trois” pnl+ pc+psd

 


 
Pagini: << 53 54 55 56 57 58 >> Sari la pagina:
 
sirboby

1972 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 17 Decembrie 2012, ora 19:56

De la: gabigabi2, la data 2012-12-16 14:25:01
De la: sirboby, la data 2012-12-15 22:53:37
De la: gabigabi2, la data 2012-12-15 15:39:17
De la: sirboby, la data 2012-12-15 10:48:01
De la: gabigabi2, la data 2012-12-13 16:45:19
De la: spirit_tare01, la data 2012-12-04 22:13:42Toti ne inselam, cum poate o formatiune ca PDL, sa i-a masuri de dreapta, cand aceasta formatiune, este formata in mare majoritate, din oameni proveniti, de la formatiuni politice de stanga. Si la drept vorbind, romanii s-au cam saturat, de aceste masuri de dreapta. Sa ramana la cosul de gunoi al istoriei, pentru ca asta merita.


avem nevoie si de Dreapta si de legi stimulative ptr. libera initiativa si piata concurentionala, dar si de foarte multe legi ptr. un popor ajuns in proportie de 46% la limita saraciei !
am incredere ca aceasta alianta a USL.ului, formaat din cele 3 partide de stinga-centru- dreapta, DACA VREA, va si putea sa faca lucruri bune, caci are si sprijin si majoritate !
daca nu, atunci sa se astepte la proteste de strada, caci ne-a cam ajuns cutitul la os !

Cresterea taxelor si impozitelor,scumpirea carburantilor,energiei electrice,cresterea nr de parlamentari ASTA RESPECT SI MASURI PENTRU POPOR nu-ii asa gabi????????

Ti-am mai scris ca urasc cand am dreptate! Unde e vasile-vali???????????? E ocupat cu manriile la Galati?


Sirule, mi s-a urit sa mai vorbesc cu tine, ptr. ca orice ti s-ar spune tu o tii pe a ta, fara a dori nici macar o clipa sa-ti pui intrebarea daca nu cumva are si celalalt dreptate !
am sa-ti pun si tie aceeasi intrebare ca si fratelui tau de crez politic, Tycu :
de unde va veni ideea ca daca nu mai guverneaza PDL.ul DATORIILE Ro sunt ANULATE si nu mai trebuiesc platite, INDIFERENT de ce culoare politica are noul guvern ? UNDE in lumea asta se-ntimpla asa ceva ca FMI sau bancile interne sau externe ,care au acordat imprumuturi Ro sa STEARGA cu buretele tot ce datoreaza ? da' poti sa te si spinzuri tu, cel ce s-a imprumutat si Familia tot trebuie sa plateasca pin' la ultimul leu, cu dobinda cu tot, ce se datoreaza !
asadar, acest guvern, NU poate altceva sa faca decit sa respecte esalonarile si impunerile facute de FMI pina la achitarea datoriei !

Ce nu ma bucura e ca sunt hotii astilalti la putere! Daca ar fi fost altii m-as fi bucurat ca nu mai e PDL-ul!


si daca erau ai tai - ne stiind care-s aia - Crezi ca puteau face Altceva decit sa Respecte esalonarile si masurile luate de FMI ? chiar crezi asta ? daca da, atunci inseamna ca n-ai inteles nimic din regulile in care functioneaza Lumea asta !

Cred ca tu nu ai inteles nimic din lumea asta ! Mai uita-te si la altceva decat Antenele lui Felix! Uite-te la Islanda de exemplu........................................iar noi ii schimbam pe hoti cu alti hoti si apoi cu primii hoti gaini bete ce suntem.........!


Sugei un corn cu lapte, dac n-avei dini i numrai-mi oule, c mi-am ieit din mini Bi animalule, nu vezi? Voi n-avei interesuri Iarna nu-i ca vara, v dorim succesuri! Parazitii (Noi vrem respect)
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 17 Decembrie 2012, ora 20:05

mai intii spune-mi cine sunt CINSTITII astia pe care nu-i vrea nimeni si p'orma vorbim !

Raporteaza abuz de limbaj
sirboby

1972 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 17 Decembrie 2012, ora 22:10

De la: gabigabi2, la data 2012-12-17 20:05:12mai intii spune-mi cine sunt CINSTITII astia pe care nu-i vrea nimeni si p'orma vorbim !

E ULTIMA OARA CAND SCRIU ...................CHIAR NU POTI INCELEGE CA DIN 100 DE HOTI DACA IL ALEGI PE FIECARE DIN EI NU REUSESTI SA IESI DIN CERC????????????????
Ti-am mai scris chiar daca iesea PPDD(de exemplu)care nu sunt painea lui Dumnezeu) ii ,,scoteai din mana pe astia care se tot randuiesc la pomana................................ASTA ERA AVANTAJUL ! Peste 4 ani(pe care oricum ii vei trai prost si cu USL,si cu PPDD,si cu ARD) apareu alti oameni politici noi si poate gaseam unii buni..........................dar cand tu(la general) te invarti in cerc de la unul la altul CINE DRACU VREI SA APARA????????????????????????Dar daca pui ,,botul la vrajelile electorale'' ale celor ,,batrani'' intr-ale politichii.........................ne meritam soarta!

Raporteaza abuz de limbaj
Sugei un corn cu lapte, dac n-avei dini i numrai-mi oule, c mi-am ieit din mini Bi animalule, nu vezi? Voi n-avei interesuri Iarna nu-i ca vara, v dorim succesuri! Parazitii (Noi vrem respect)
pascu08_yahoo_com

1522 mesaje
Membru din: 26/07/2009
Postat pe: 18 Decembrie 2012, ora 04:38

Hotarit trebuia pus boculet, mru ca de ei reprezentau noua generatie . de hoti .
-De ce fug oameni normali la cap de politica ?

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 18 Decembrie 2012, ora 09:19

De la: sirboby, la data 2012-12-17 22:10:26
De la: gabigabi2, la data 2012-12-17 20:05:12mai intii spune-mi cine sunt CINSTITII astia pe care nu-i vrea nimeni si p'orma vorbim !

E ULTIMA OARA CAND SCRIU ...................CHIAR NU POTI INCELEGE CA DIN 100 DE HOTI DACA IL ALEGI PE FIECARE DIN EI NU REUSESTI SA IESI DIN CERC????????????????
Ti-am mai scris chiar daca iesea PPDD(de exemplu)care nu sunt painea lui Dumnezeu) ii ,,scoteai din mana pe astia care se tot randuiesc la pomana................................ASTA ERA AVANTAJUL ! Peste 4 ani(pe care oricum ii vei trai prost si cu USL,si cu PPDD,si cu ARD) apareu alti oameni politici noi si poate gaseam unii buni..........................dar cand tu(la general) te invarti in cerc de la unul la altul CINE DRACU VREI SA APARA????????????????????????Dar daca pui ,,botul la vrajelile electorale'' ale celor ,,batrani'' intr-ale politichii.........................ne meritam soarta!



omule, tu ai vazut CE FEL de oameni se-nvirt in PPDD, cautind-o pe Elodia si scormonind in toate rahaturile ? te-am mai intrebat o data despre asta si nu mi-ai raspuns ! CU CINE FACEA un guvern , hai spune ! CE PREGATIRE au oamenii aia ca sa le poti da o tara pe mina s-o guverneze !? ce Dumnezeu aveti in cap ? DD e atit de bun si de apreciat cu averea lui imensa facuta din santajuri si afaceri dubioase, incit NICI NU A INTRAT in Parlament ! cu omul asta care NU-si plateste darile catre Stat spui tu ca se instaura CINSTEA in tara ? cam ce patesc evazionistii fiscali p'acolo, prin Anglia, stii ? sau prin America sau oriunde-n lumea asta ? vai de capul nostru nauc , vaiiii !

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 18 Decembrie 2012, ora 09:20

De la: pascu08_yahoo_com, la data 2012-12-18 04:38:26 Hotarit trebuia pus boculet, mru ca de ei reprezentau noua generatie . de hoti .
-De ce fug oameni normali la cap de politica ?


de groaza si scirba !

Raporteaza abuz de limbaj
sirboby

1972 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 18 Decembrie 2012, ora 21:08

De la: gabigabi2, la data 2012-12-18 09:19:12
De la: sirboby, la data 2012-12-17 22:10:26
De la: gabigabi2, la data 2012-12-17 20:05:12mai intii spune-mi cine sunt CINSTITII astia pe care nu-i vrea nimeni si p'orma vorbim !

E ULTIMA OARA CAND SCRIU ...................CHIAR NU POTI INCELEGE CA DIN 100 DE HOTI DACA IL ALEGI PE FIECARE DIN EI NU REUSESTI SA IESI DIN CERC????????????????
Ti-am mai scris chiar daca iesea PPDD(de exemplu)care nu sunt painea lui Dumnezeu) ii ,,scoteai din mana pe astia care se tot randuiesc la pomana................................ASTA ERA AVANTAJUL ! Peste 4 ani(pe care oricum ii vei trai prost si cu USL,si cu PPDD,si cu ARD) apareu alti oameni politici noi si poate gaseam unii buni..........................dar cand tu(la general) te invarti in cerc de la unul la altul CINE DRACU VREI SA APARA????????????????????????Dar daca pui ,,botul la vrajelile electorale'' ale celor ,,batrani'' intr-ale politichii.........................ne meritam soarta!



omule, tu ai vazut CE FEL de oameni se-nvirt in PPDD, cautind-o pe Elodia si scormonind in toate rahaturile ? te-am mai intrebat o data despre asta si nu mi-ai raspuns ! CU CINE FACEA un guvern , hai spune ! CE PREGATIRE au oamenii aia ca sa le poti da o tara pe mina s-o guverneze !? ce Dumnezeu aveti in cap ? DD e atit de bun si de apreciat cu averea lui imensa facuta din santajuri si afaceri dubioase, incit NICI NU A INTRAT in Parlament ! cu omul asta care NU-si plateste darile catre Stat spui tu ca se instaura CINSTEA in tara ? cam ce patesc evazionistii fiscali p'acolo, prin Anglia, stii ? sau prin America sau oriunde-n lumea asta ? vai de capul nostru nauc , vaiiii !

OK e vai de capul meu! Care e diferenta dintre unul care a facut avere din santaj(nu prea e dovedit)si elodia si altii care au facut averi din furt,licitatii cu cantec,din saracirea poporului,vanzarea economiei nationale si si-au tras titluri academice plagiate???????????????//////
Zi-mi si mie care dracu e diferenta ca m-ai capiat!
Un hot e hot si daca te injura cand te fura si daca isi cere scuze cand te fura!
Prin alte tari (China de exemplu si nu numai) stii ce pateau???????
Asa ca nu-mi mai lauda hotii ca tot hoti sunt
dar macar astia nu erau ,,c-u-r-vi-t-i'' in smecheriile politicii asa ca puteau sa mai intre si altii in politica
astia ,,batranii''politicii ramaneau pe afara!

Raporteaza abuz de limbaj
Sugei un corn cu lapte, dac n-avei dini i numrai-mi oule, c mi-am ieit din mini Bi animalule, nu vezi? Voi n-avei interesuri Iarna nu-i ca vara, v dorim succesuri! Parazitii (Noi vrem respect)
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 19 Decembrie 2012, ora 08:45

intii ca n-am spus vai de capul Tau ,ci de al nostru !
si-n al doilea rind : cu oamenii lui DD , care sunt la nivel de pregatire mediu si submediu voiai sa scoti Romania din Criza ? cum naiba gindesti ca se poate asa ceva ?

aaaaa, m-am prins : te gindesti ca si-n 48 cind s-a facut nationalizarea si comunistii aia de'au pus laba pe tara s-o conduca si multi erau Analfabeti sau abia stiau sa scrie ,s-a putut ?
pai s-a putut neica, ptr. ca una e sa treci Totul in mina unui singur partid si totul sa fie centralizat si alta e o economie de piata si alte conditii economice per/ total !
ca sa nu spun ca s-a putut atunci, dar cu pretul vietii a mii de oameni !

Raporteaza abuz de limbaj
sirboby

1972 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 19 Decembrie 2012, ora 20:04

De la: gabigabi2, la data 2012-12-19 08:45:08intii ca n-am spus vai de capul Tau ,ci de al nostru !
si-n al doilea rind : cu oamenii lui DD , care sunt la nivel de pregatire mediu si submediu voiai sa scoti Romania din Criza ? cum naiba gindesti ca se poate asa ceva ?

aaaaa, m-am prins : te gindesti ca si-n 48 cind s-a facut nationalizarea si comunistii aia de'au pus laba pe tara s-o conduca si multi erau Analfabeti sau abia stiau sa scrie ,s-a putut ?
pai s-a putut neica, ptr. ca una e sa treci Totul in mina unui singur partid si totul sa fie centralizat si alta e o economie de piata si alte conditii economice per/ total !
ca sa nu spun ca s-a putut atunci, dar cu pretul vietii a mii de oameni !
. Poate nu ar strica nationalizarea averilor care nu pot fi justificate(si ntreb si eu ca un prost ce sunt: care averi din Romnia pot fi justificate?) Dar revin si zic tu chiar crezi ca Tonta&Co vor scoate tara din criza?????????Si dac da cum?

Raporteaza abuz de limbaj
Sugei un corn cu lapte, dac n-avei dini i numrai-mi oule, c mi-am ieit din mini Bi animalule, nu vezi? Voi n-avei interesuri Iarna nu-i ca vara, v dorim succesuri! Parazitii (Noi vrem respect)
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 19 Decembrie 2012, ora 20:09

De la: sirboby, la data 2012-12-19 20:04:52
De la: gabigabi2, la data 2012-12-19 08:45:08intii ca n-am spus vai de capul Tau ,ci de al nostru !
si-n al doilea rind : cu oamenii lui DD , care sunt la nivel de pregatire mediu si submediu voiai sa scoti Romania din Criza ? cum naiba gindesti ca se poate asa ceva ?

aaaaa, m-am prins : te gindesti ca si-n 48 cind s-a facut nationalizarea si comunistii aia de'au pus laba pe tara s-o conduca si multi erau Analfabeti sau abia stiau sa scrie ,s-a putut ?
pai s-a putut neica, ptr. ca una e sa treci Totul in mina unui singur partid si totul sa fie centralizat si alta e o economie de piata si alte conditii economice per/ total !
ca sa nu spun ca s-a putut atunci, dar cu pretul vietii a mii de oameni !
. Poate nu ar strica nationalizarea averilor care nu pot fi justificate(si ntreb si eu ca un prost ce sunt: care averi din Romnia pot fi justificate?) Dar revin si zic tu chiar crezi ca Tonta&Co vor scoate tara din criza?????????Si dac da cum?


da, draga, nimeni nu o poate scoate decit COMUNISMUL ala la care mai visezi inca !
dar, mai e posibil in conditiile actuale ? Sincer !

Raporteaza abuz de limbaj
sirboby

1972 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 19 Decembrie 2012, ora 20:16

De la: gabigabi2, la data 2012-12-19 20:09:35
De la: sirboby, la data 2012-12-19 20:04:52
De la: gabigabi2, la data 2012-12-19 08:45:08intii ca n-am spus vai de capul Tau ,ci de al nostru !
si-n al doilea rind : cu oamenii lui DD , care sunt la nivel de pregatire mediu si submediu voiai sa scoti Romania din Criza ? cum naiba gindesti ca se poate asa ceva ?

aaaaa, m-am prins : te gindesti ca si-n 48 cind s-a facut nationalizarea si comunistii aia de'au pus laba pe tara s-o conduca si multi erau Analfabeti sau abia stiau sa scrie ,s-a putut ?
pai s-a putut neica, ptr. ca una e sa treci Totul in mina unui singur partid si totul sa fie centralizat si alta e o economie de piata si alte conditii economice per/ total !
ca sa nu spun ca s-a putut atunci, dar cu pretul vietii a mii de oameni !
. Poate nu ar strica nationalizarea averilor care nu pot fi justificate(si ntreb si eu ca un prost ce sunt: care averi din Romnia pot fi justificate?) Dar revin si zic tu chiar crezi ca Tonta&Co vor scoate tara din criza?????????Si dac da cum?


da, draga, nimeni nu o poate scoate decit COMUNISMUL ala la care mai visezi inca !
dar, mai e posibil in conditiile actuale ? Sincer !

Eu nu visez draga Gabi la comunism!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Cum a fost el! Eu visez la ceva intre comunism si capitalism (am mai explicat in alte randuri) dar Tonta &Co se vor imprumuta sa acopere ratele ,etc. si apoi marind taxele sa plateasca alte rate etc...........la infinit! Asta o poate face si un copil de 10 ani care a invatat sa socoteasca!!!!!!! DACA NU PRODUCI NIMIC NU AI ECONOMIE! Dar .................!

Raporteaza abuz de limbaj
Sugei un corn cu lapte, dac n-avei dini i numrai-mi oule, c mi-am ieit din mini Bi animalule, nu vezi? Voi n-avei interesuri Iarna nu-i ca vara, v dorim succesuri! Parazitii (Noi vrem respect)
Polixenia

2831 mesaje
Membru din: 9/12/2012
Oras: Resita

Postat pe: 20 Decembrie 2012, ora 00:59

e un menage a 4

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

472 mesaje
Membru din: 12/12/2012
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 20 Decembrie 2012, ora 01:15

De la: pascu08_yahoo_com, la data 2012-12-18 04:38:26 Hotarit trebuia pus boculet, mru ca de ei reprezentau noua generatie . de hoti .
-De ce fug oameni normali la cap de politica ?


Prostul se simte genial cnd vorbete, nu cnd ascult. Vasile Ghica
Protii nu au ndoieli, pentru ei toate lucrurile sunt clare. Vasile Ghica

Raporteaza abuz de limbaj
Cand apare un destept pe lume ,poti sa-l recunosti dupa faptul ca toti prostii il urasc!
Fosta membra 9am.ro

472 mesaje
Membru din: 12/12/2012
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 20 Decembrie 2012, ora 01:16

De la: gabigabi2, la data 2012-12-19 20:09:35
De la: sirboby, la data 2012-12-19 20:04:52
De la: gabigabi2, la data 2012-12-19 08:45:08intii ca n-am spus vai de capul Tau ,ci de al nostru !
si-n al doilea rind : cu oamenii lui DD , care sunt la nivel de pregatire mediu si submediu voiai sa scoti Romania din Criza ? cum naiba gindesti ca se poate asa ceva ?

aaaaa, m-am prins : te gindesti ca si-n 48 cind s-a facut nationalizarea si comunistii aia de'au pus laba pe tara s-o conduca si multi erau Analfabeti sau abia stiau sa scrie ,s-a putut ?
pai s-a putut neica, ptr. ca una e sa treci Totul in mina unui singur partid si totul sa fie centralizat si alta e o economie de piata si alte conditii economice per/ total !
ca sa nu spun ca s-a putut atunci, dar cu pretul vietii a mii de oameni !
. Poate nu ar strica nationalizarea averilor care nu pot fi justificate(si ntreb si eu ca un prost ce sunt: care averi din Romnia pot fi justificate?) Dar revin si zic tu chiar crezi ca Tonta&Co vor scoate tara din criza?????????Si dac da cum?


da, draga, nimeni nu o poate scoate decit COMUNISMUL ala la care mai visezi inca !
dar, mai e posibil in conditiile actuale ? Sincer !


n tandreea ei nemasurat, prostia nu va sa nici un umorist s moar de inaniie. Vasile Ghica

Raporteaza abuz de limbaj
Cand apare un destept pe lume ,poti sa-l recunosti dupa faptul ca toti prostii il urasc!
pascu08_yahoo_com

1522 mesaje
Membru din: 26/07/2009
Postat pe: 20 Decembrie 2012, ora 22:44

Cei mult strica . Cine tot copie pe aici ?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

10086 mesaje
Membru din: 11/06/2010
Postat pe: 21 Decembrie 2012, ora 00:17



Ati ales de o sa va roadeti unghiile cand o sa ajungeti la pensie........
Pentru o pensie de 750 lei va trebuie 35 de ani cu salariul de 500 de euro.....si-l aveti pe .....dar alegeti ca ....de peste 20 de ani.......

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

10086 mesaje
Membru din: 11/06/2010
Postat pe: 21 Decembrie 2012, ora 00:17




Alegatori de duzina......

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

3068 mesaje
Membru din: 30/04/2011
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 21 Decembrie 2012, ora 00:23

De la: _KARPOV, la data 2012-12-21 00:17:59


Alegatori de duzina......

Ori esti in concediu, ori, ori......pai ce facem aici?

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 21 Decembrie 2012, ora 17:18

De la: _KARPOV, la data 2012-12-21 00:17:15

Ati ales de o sa va roadeti unghiile cand o sa ajungeti la pensie........
Pentru o pensie de 750 lei va trebuie 35 de ani cu salariul de 500 de euro.....si-l aveti pe .....dar alegeti ca ....de peste 20 de ani.......


daca ieseau cei de la ARD sau Legionarii tai , nu stiam cum sa ma feresc de ei ca sa NU ma trimita pe mine si milioanele de pensionari din tara in vreun LAGAR de "iesit din Sistem pe cale naturala "....a se citi : foame, frig si boala !

Raporteaza abuz de limbaj
pascu08_yahoo_com

1522 mesaje
Membru din: 26/07/2009
Postat pe: 22 Decembrie 2012, ora 16:55

De la: _KARPOV, la data 2012-12-21 00:17:15

Ati ales de o sa va roadeti unghiile cand o sa ajungeti la pensie........
Pentru o pensie de 750 lei va trebuie 35 de ani cu salariul de 500 de euro.....si-l aveti pe .....dar alegeti ca ....de peste 20 de ani.......


-Daca pamintul este rotund ,daca politica este curva singura solutie : Alegeti raul cel mai mic /
Oare cine numara din doi in trei si a iesit noua lege a pensiilor ?

Raporteaza abuz de limbaj
giorgio

8 mesaje
Membru din: 9/08/2009
Postat pe: 27 Decembrie 2012, ora 15:38

Voiculescu este un securist nenorocit care joaca pe banii lui Ceausescu ( banii romanilor) si care de ar putea ne-ar duce pe toti in lagare de concentrare.....toti care stiu ceva despre cariera sa de mogul..

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 27 Decembrie 2012, ora 16:12

De la: giorgio, la data 2012-12-27 15:38:30Voiculescu este un securist nenorocit care joaca pe banii lui Ceausescu ( banii romanilor) si care de ar putea ne-ar duce pe toti in lagare de concentrare.....toti care stiu ceva despre cariera sa de mogul..


si Basescu, ce-i ? si el pe ce joaca ? pe Flota , pe "Aici sunt banii dvs' bagati in drumurile nefacute....haide, du-te si ia niste Lecitina , poate-ti aduci aminte ce nomenclaturist a fost si Idolul tau de tinichea !

Raporteaza abuz de limbaj
click_cont

1644 mesaje
Membru din: 10/02/2009
Postat pe: 29 Decembrie 2012, ora 14:49

De la: 9am178165, la data 2011-01-08 21:14:24
De la: Realista, la data 2011-01-08 21:12:24Ce nu face ursul s-ajung la miere. Intr-un alt topic l-am asemnat pe Crin Antonescu cu Gheorghe Ttrscu, ilustrul sau naintaș liberal. Si nu m-am nșelat! Istoria se repet. Dar cum s stea, in afar, voinicul PONTILIC si nu intre si el in acest mariaj, ca de, se poart in zilele astea moderne, o astfel de alianț.


Si barfele astea sunt vehiculate tot de servitoarea proasta si mahalagioaica ce-si vorbeste stapanii prin oras???????????????????????



Salut nebuno! Te mai tin plamanii? inca n-ai crapat?

Raporteaza abuz de limbaj
pascu08_yahoo_com

1522 mesaje
Membru din: 26/07/2009
Postat pe: 30 Decembrie 2012, ora 15:47


Si barfele astea sunt vehiculate tot de servitoarea proasta si mahalagioaica ce-si vorbeste stapanii prin oras???????????????????????[/quote]


Salut nebuno! Te mai tin plamanii? inca n-ai crapat? [/quote]

=A scapat cineva de undeva ?parca numai cottrocenistul scuipa in basma?
-V am ciuruit gaozarilor . Conducatori .sa te inchini si sa dai cu tamiie . duca se cu pupincuristi cu tot /
LA MULTI ANI 2013 /

Raporteaza abuz de limbaj
ninelu

2 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Lugoj

Postat pe: 31 Decembrie 2012, ora 10:09

Bravo,bine le-ai spus,totusi nu destul,marita jigniti si umuliti asa cun au facut ei cu natia romana

Raporteaza abuz de limbaj
sirboby

1972 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 4 Ianuarie 2013, ora 11:40


,,Bulgaria: Preturile la gaze si energie termica, mai mici de la 1 ianuarie''

Raporteaza abuz de limbaj
Sugei un corn cu lapte, dac n-avei dini i numrai-mi oule, c mi-am ieit din mini Bi animalule, nu vezi? Voi n-avei interesuri Iarna nu-i ca vara, v dorim succesuri! Parazitii (Noi vrem respect)
sirboby

1972 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 4 Ianuarie 2013, ora 11:54

Ungaria a redus preturile energiei livrate populatiei cu 10%

Raporteaza abuz de limbaj
Sugei un corn cu lapte, dac n-avei dini i numrai-mi oule, c mi-am ieit din mini Bi animalule, nu vezi? Voi n-avei interesuri Iarna nu-i ca vara, v dorim succesuri! Parazitii (Noi vrem respect)
sirboby

1972 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 4 Ianuarie 2013, ora 11:55

Anul 2013 va aduce scumpirea energiei electrice si a gazelor, cresterea accizelor, obligativitatea Cardului Electronic de Asigurari de Sanatate, plata TVA la incasare, precum si reintroducerea taxei de prima vanzare auto.

Raporteaza abuz de limbaj
Sugei un corn cu lapte, dac n-avei dini i numrai-mi oule, c mi-am ieit din mini Bi animalule, nu vezi? Voi n-avei interesuri Iarna nu-i ca vara, v dorim succesuri! Parazitii (Noi vrem respect)
mar70len

2 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 9 Ianuarie 2013, ora 13:57

cine seaman se aduna
asa ca in asteptarea uno r noi taxe si impozite , majorari salariale nenonorate si depasite de inflatie ... lasam sa votez ''poporul ptr un viitor si mai luminos' a unei stangi care da mereu in dreptul penal

Raporteaza abuz de limbaj
mar70len

2 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 9 Ianuarie 2013, ora 13:58

BRAVOI:)

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 53 54 55 56 57 58 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Se prefigureaza un nou ”mariaj” in politica românã, tip ”ménage de trois” PNL+ PC+PSD
Mergi la: