back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Se prefigureaza un nou ”mariaj” in politica românã, tip ”ménage de trois” pnl+ pc+psd

 


 
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
 
Realista

177 mesaje
Membru din: 31/12/2008
Postat pe: 8 Ianuarie 2011, ora 21:12

Ce nu face ursul s-ajung la miere. Intr-un alt topic l-am asemnat pe Crin Antonescu cu Gheorghe Ttrscu, ilustrul sau naintaș liberal. Si nu m-am nșelat! Istoria se repet. Dar cum s stea, in afar, voinicul PONTILIC si nu intre si el in acest mariaj, ca de, se poart in zilele astea moderne, o astfel de alianț.


9am178165

4580 mesaje
Membru din: 14/12/2009
Postat pe: 8 Ianuarie 2011, ora 21:14

De la: Realista, la data 2011-01-08 21:12:24Ce nu face ursul s-ajung la miere. Intr-un alt topic l-am asemnat pe Crin Antonescu cu Gheorghe Ttrscu, ilustrul sau naintaș liberal. Si nu m-am nșelat! Istoria se repet. Dar cum s stea, in afar, voinicul PONTILIC si nu intre si el in acest mariaj, ca de, se poart in zilele astea moderne, o astfel de alianț.


Si barfele astea sunt vehiculate tot de servitoarea proasta si mahalagioaica ce-si vorbeste stapanii prin oras???????????????????????


vasile_vali

2835 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Galati

Postat pe: 8 Ianuarie 2011, ora 23:41

De la: Realista, la data 2011-01-08 21:12:24Ce nu face ursul s-ajung la miere. Intr-un alt topic l-am asemnat pe Crin Antonescu cu Gheorghe Ttrscu, ilustrul sau naintaș liberal. Si nu m-am nșelat! Istoria se repet. Dar cum s stea, in afar, voinicul PONTILIC si nu intre si el in acest mariaj, ca de, se poart in zilele astea moderne, o astfel de alianț.


Ce s-a intamplat "realisto", nu va mai vrea nimeni? Nici chiar promitandu'le niste miere pt. "refacerea dreptei" cu voi, cretin-popotonarii? Tanti, ceea ce v-am prezis incepe sa capete culoare: va dam un sut ca sa dispareti din viata politica, pe care ati umplut-o cu ebe, ritzi-uri woodre, turcane, slugoi si alte bipede care mai de care mai murg, flutur, bivolean si tru-uri!


AFARA DIN ISTORIE CU VOI!


Realista

177 mesaje
Membru din: 31/12/2008
Postat pe: 9 Ianuarie 2011, ora 09:14

PAS, VOSI


Fosta membra 9am.ro

4841 mesaje
Membru din: 14/12/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 9 Ianuarie 2011, ora 09:41

Inglorious Basterds!

Pentru cei care se imbata cu apa rece si gasesc in formarea acestei coalitii o paralela cu ce s-a intamplat in 2003 cu alianta DA, as vrea sa le atrag atentia ca in timp ce alianta DA s-a format pe o platforma politica de dreapta, care sustinea in plan economic, politic, moral, masuri de dreapta, de scoatere a Romaniei de sub influenta nociva a stangii si reformarea ei in vederea aderarii la UE, actuala coalizare a raului aduna PNL, PC, PSD, partide cu doctrine si platforme politice diferite!
Sunt curios, daca vor lua puterea, ce masuri se vor aplica? Cum se vor intelege asupra impozitului pe venit, a TVA-ului, a cazurilor importante de coruptie (Nastase, Patriciu, Vantu,Remes...) a directiei in care se vor indrepta, masurilor economice de scoatere a tarii din criza?

Daca tot vor acoperi tot spectrul politic, cine va reprezenta Puterea si cine Opozitia?
Ce incredere poti sa ai in mascaricii Antonescu-Ponta, de vreme ce eminentele cenusii din spatele lor sunt Iliescu-Voiculescu-Patriciu?



N-am fost niciodat antiliberal, dimpotriv. Dar anti-PNL sunt azi din toate puterile mele, ca un om care i-a vzut o veche iubire trdat i trt-n noroi. - Mircea Crtrescu


"No man is an island entire of itself; every man is a piece of the continent, a part of the main... And therefore never send to know for whom the bell tolls; it tolls for thee." - John Donne
Fosta membra 9am.ro

4841 mesaje
Membru din: 14/12/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 9 Ianuarie 2011, ora 09:45

De la: 9am178165, la data 2011-01-08 21:14:24
De la: Realista, la data 2011-01-08 21:12:24Ce nu face ursul s-ajung la miere. Intr-un alt topic l-am asemnat pe Crin Antonescu cu Gheorghe Ttrscu, ilustrul sau naintaș liberal. Si nu m-am nșelat! Istoria se repet. Dar cum s stea, in afar, voinicul PONTILIC si nu intre si el in acest mariaj, ca de, se poart in zilele astea moderne, o astfel de alianț.


Si barfele astea sunt vehiculate tot de servitoarea proasta si mahalagioaica ce-si vorbeste stapanii prin oras???????????????????????


Nu ma asteptam de la tine la atata sinceritate! Nici eu nu as fi gasit trasaturile astea care te caracterizeaza atat de bine!

Raporteaza abuz de limbaj
"No man is an island entire of itself; every man is a piece of the continent, a part of the main... And therefore never send to know for whom the bell tolls; it tolls for thee." - John Donne
blonda_sexy

10 mesaje
Membru din: 9/01/2011
Oras: Ploiesti

Postat pe: 9 Ianuarie 2011, ora 10:46

De la: Realista, la data 2011-01-08 21:12:24Ce nu face ursul s-ajung la miere. Intr-un alt topic l-am asemnat pe Crin Antonescu cu Gheorghe Ttrscu, ilustrul sau naintaș liberal. Si nu m-am nșelat! Istoria se repet. Dar cum s stea, in afar, voinicul PONTILIC si nu intre si el in acest mariaj, ca de, se poart in zilele astea moderne, o astfel de alianț.

Dar nici cu jartelele lui Basescu nu ne laudam,cu UNPR partid neparlamentar,cu UDMR partid de tradator
,barem PDL ul nostru era format din borfasii aruncati de PSD,PNL,PC,PRM cit de cit


Fosta membra 9am.ro

7898 mesaje
Membru din: 20/05/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 9 Ianuarie 2011, ora 20:13

De la: Realista, la data 2011-01-08 21:12:24Ce nu face ursul s-ajung la miere. Intr-un alt topic l-am asemnat pe Crin Antonescu cu Gheorghe Ttrscu, ilustrul sau naintaș liberal. Si nu m-am nșelat! Istoria se repet. Dar cum s stea, in afar, voinicul PONTILIC si nu intre si el in acest mariaj, ca de, se poart in zilele astea moderne, o astfel de alianț.

MARIAJUL EXISTA DE MULT TIMP,ACUM SE LEGALIZEAZA.......SA VADA SI ADEVARATII LIBERALI CATE PARALE FACE ,FLORICICA LOR...........TOT INAINTE TOVARASI !!!

Raporteaza abuz de limbaj
c poi numai s reueti, nu ai cum s pierzi. Eecul este imposibil; este o iluzie. Nimic nu este eec. Nimic. Totul nainteaz in istoria umanitii precum se ntmpl i cu procesul ei evolutiv. Totul avanseaz de-a lungul cltoriei tale.
Realista

177 mesaje
Membru din: 31/12/2008
Postat pe: 10 Ianuarie 2011, ora 08:25

De la: 9am178165, la data 2011-01-08 21:14:24
De la: Realista, la data 2011-01-08 21:12:24Ce nu face ursul s-ajung la miere. Intr-un alt topic l-am asemnat pe Crin Antonescu cu Gheorghe Ttrscu, ilustrul sau naintaș liberal. Si nu m-am nșelat! Istoria se repet. Dar cum s stea, in afar, voinicul PONTILIC si nu intre si el in acest mariaj, ca de, se poart in zilele astea moderne, o astfel de alianț.


Si barfele astea sunt vehiculate tot de servitoarea proasta si mahalagioaica ce-si vorbeste stapanii prin oras???????????????????????


Si pe-aici ți faci veacul patzakino?Te-ai caracterizat de minune vuvuzeauo. La subiect, nu poti sa comentezi, decent? Aaaa, nu ai vocabular adecvat, asta-i!


9am178165

4580 mesaje
Membru din: 14/12/2009
Postat pe: 10 Ianuarie 2011, ora 10:21

De la: Black_Friday, la data 2011-01-09 09:45:42
De la: 9am178165, la data 2011-01-08 21:14:24
De la: Realista, la data 2011-01-08 21:12:24Ce nu face ursul s-ajung la miere. Intr-un alt topic l-am asemnat pe Crin Antonescu cu Gheorghe Ttrscu, ilustrul sau naintaș liberal. Si nu m-am nșelat! Istoria se repet. Dar cum s stea, in afar, voinicul PONTILIC si nu intre si el in acest mariaj, ca de, se poart in zilele astea moderne, o astfel de alianț.


Si barfele astea sunt vehiculate tot de servitoarea proasta si mahalagioaica ce-si vorbeste stapanii prin oras???????????????????????


Nu ma asteptam de la tine la atata sinceritate! Nici eu nu as fi gasit trasaturile astea care te caracterizeaza atat de bine!


O mersi, mersi, dar..............., nu ma pot compara cu ilustrul vostru securist traian basescu care, dupa cum se stie deja foarte bine de intreaga societate romaneasca, SE OMOARA DUPA BARFE!!!!!!! E INNEBUNIT SA STIE TOATE MINCIUNILE SI CAN-CANURILE DIN ORAS !!!
Deja fraudulosul tau are un comportament de mos destul de expirat!!!!!!!!!!!!!!!!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

754 mesaje
Membru din: 22/06/2009
Oras: Constanta

Postat pe: 10 Ianuarie 2011, ora 16:30

De la: Realista, la data 2011-01-08 21:12:24Ce nu face ursul s-ajung la miere. Intr-un alt topic l-am asemnat pe Crin Antonescu cu Gheorghe Ttrscu, ilustrul sau naintaș liberal. Si nu m-am nșelat! Istoria se repet. Dar cum s stea, in afar, voinicul PONTILIC si nu intre si el in acest mariaj, ca de, se poart in zilele astea moderne, o astfel de alianț.


www.youtube.com/watch?v=DMVdS88-Nmo

Raporteaza abuz de limbaj
PDLei, nu ma lasati PUII MEI,furati cit sunt eu presedinte,sa ne tina romanii minte.Lenuța sa-și plateasca ratele la banca. http://www.youtube.com/watch?v=iYKYDqZsUNo ■9AM: Sunteti multumit de realizarile dumneavoastra de pana acum in fruntea statului? Traian Basescu: Bineinteles. Am facut tot ce mi-am propus. Fiica mea cea mica, Lenuta, a invatat in sfarsit sa scrie si sa citeasca, ca doar nu e in Parlamentul Europeana de doua ani degeaba. Sunt foarte mandru de ea. Sunt multumit si de Ioana, cealalta fiica, ca stie sa invarta banii si afacerile. Altfel, ce sa zic am fost un prieten bun pentru toti cei care m-au sustinut in campaniile electorale si imi platesc mereu datoriile. ■9AM: Dar eu ma refeream la poporul roman. Sunteti multumit de ce le-ati oferit din postura de presedinte ? http://www.youtube.com/watch?v=yAaDpSnqjfg&feature=related .9AM. VA MULTUMIM ! Traian Basescu: Va multumesc si eu. Am plecat, ma asteapta Becali si Patriciu la restaurant.Și pe urma trec pe la LENUȚA- Nurse with big tits eats cum- Ea face și mai bine !
Realista

177 mesaje
Membru din: 31/12/2008
Postat pe: 10 Ianuarie 2011, ora 18:47

De la: CIURUITILOR, la data 2011-01-10 16:30:00
De la: Realista, la data 2011-01-08 21:12:24Ce nu face ursul s-ajung la miere. Intr-un alt topic l-am asemnat pe Crin Antonescu cu Gheorghe Ttrscu, ilustrul sau naintaș liberal. Si nu m-am nșelat! Istoria se repet. Dar cum s stea, in afar, voinicul PONTILIC si nu intre si el in acest mariaj, ca de, se poart in zilele astea moderne, o astfel de alianț.


www.youtube.com/watch?v=DMVdS88-Nmo[/quote]

Att contine vocabularul tau! Si asta pe lng subiect!

Raporteaza abuz de limbaj
9am178165

4580 mesaje
Membru din: 14/12/2009
Postat pe: 10 Ianuarie 2011, ora 18:59

De la: CIURUITILOR, la data 2011-01-10 16:30:00
De la: Realista, la data 2011-01-08 21:12:24Ce nu face ursul s-ajung la miere. Intr-un alt topic l-am asemnat pe Crin Antonescu cu Gheorghe Ttrscu, ilustrul sau naintaș liberal. Si nu m-am nșelat! Istoria se repet. Dar cum s stea, in afar, voinicul PONTILIC si nu intre si el in acest mariaj, ca de, se poart in zilele astea moderne, o astfel de alianț.


www.youtube.com/watch?v=DMVdS88-Nmo[/quote]

Cel mai mult mi-a placut vestea soc: aceea ca presedintele Romaniei a murit in urma cu cateva minute!!! Sau e mai tare faza cu basescu-puscarias??? Hmmm , ma mai gandesc!!!!!!

Raporteaza abuz de limbaj
Realista

177 mesaje
Membru din: 31/12/2008
Postat pe: 10 Ianuarie 2011, ora 19:36

De la: 9am178165, la data 2011-01-10 18:59:37
De la: CIURUITILOR, la data 2011-01-10 16:30:00
De la: Realista, la data 2011-01-08 21:12:24Ce nu face ursul s-ajung la miere. Intr-un alt topic l-am asemnat pe Crin Antonescu cu Gheorghe Ttrscu, ilustrul sau naintaș liberal. Si nu m-am nșelat! Istoria se repet. Dar cum s stea, in afar, voinicul PONTILIC si nu intre si el in acest mariaj, ca de, se poart in zilele astea moderne, o astfel de alianț.


www.youtube.com/watch?v=DMVdS88-Nmo[/quote]

Cel mai mult mi-a placut vestea soc: aceea ca presedintele Romaniei a murit in urma cu cateva minute!!! Sau e mai tare faza cu basescu-puscarias??? Hmmm , ma mai gandesc!!!!!!


Cred ca ai mulțimi de cosmaruri sau fantezii cu presedintele, care tind spre infinit! Subiectul pe acest topic este altul!Sau la tine este ca si la reclama de la bere, cnd se pune ceva spum pe deasupra pentru a impresiona poporul. Focul de paie se stinge la fel de repede, precum se aprinde! șta-i destinul trio-ului PNLPCPSD.


9am178165

4580 mesaje
Membru din: 14/12/2009
Postat pe: 10 Ianuarie 2011, ora 19:44

De la: Realista, la data 2011-01-10 19:36:47
De la: 9am178165, la data 2011-01-10 18:59:37
De la: CIURUITILOR, la data 2011-01-10 16:30:00
De la: Realista, la data 2011-01-08 21:12:24Ce nu face ursul s-ajung la miere. Intr-un alt topic l-am asemnat pe Crin Antonescu cu Gheorghe Ttrscu, ilustrul sau naintaș liberal. Si nu m-am nșelat! Istoria se repet. Dar cum s stea, in afar, voinicul PONTILIC si nu intre si el in acest mariaj, ca de, se poart in zilele astea moderne, o astfel de alianț.


www.youtube.com/watch?v=DMVdS88-Nmo[/quote]

Cel mai mult mi-a placut vestea soc: aceea ca presedintele Romaniei a murit in urma cu cateva minute!!! Sau e mai tare faza cu basescu-puscarias??? Hmmm , ma mai gandesc!!!!!!


Cred ca ai mulțimi de cosmaruri sau fantezii cu presedintele, care tind spre infinit! Subiectul pe acest topic este altul!Sau la tine este ca si la reclama de la bere, cnd se pune ceva spum pe deasupra pentru a impresiona poporul. Focul de paie se stinge la fel de repede, precum se aprinde! șta-i destinul trio-ului PNLPCPSD.



Stai linistita, fantezia cu basescu mort si ingropat imi este suficienta!!!!!!!
In ceea ce priveste destinul Aliantei de Centru Dreapta, aceste va fi maret!!!!!!!!!!!!!!!!!
N E VA SCAPA DE FRAUDULOSUL, NELEGITIMUL SI IMPOSTORUL TURNATOR BASESCU SI DE CLICA SA DE INFRACTOARE SI DE HOTI!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Realista

177 mesaje
Membru din: 31/12/2008
Postat pe: 10 Ianuarie 2011, ora 20:07

De la: 9am178165, la data 2011-01-10 19:44:36
De la: Realista, la data 2011-01-10 19:36:47
De la: 9am178165, la data 2011-01-10 18:59:37
De la: CIURUITILOR, la data 2011-01-10 16:30:00
De la: Realista, la data 2011-01-08 21:12:24Ce nu face ursul s-ajung la miere. Intr-un alt topic l-am asemnat pe Crin Antonescu cu Gheorghe Ttrscu, ilustrul sau naintaș liberal. Si nu m-am nșelat! Istoria se repet. Dar cum s stea, in afar, voinicul PONTILIC si nu intre si el in acest mariaj, ca de, se poart in zilele astea moderne, o astfel de alianț.


www.youtube.com/watch?v=DMVdS88-Nmo[/quote]

Cel mai mult mi-a placut vestea soc: aceea ca presedintele Romaniei a murit in urma cu cateva minute!!! Sau e mai tare faza cu basescu-puscarias??? Hmmm , ma mai gandesc!!!!!!


Cred ca ai mulțimi de cosmaruri sau fantezii cu presedintele, care tind spre infinit! Subiectul pe acest topic este altul!Sau la tine este ca si la reclama de la bere, cnd se pune ceva spum pe deasupra pentru a impresiona poporul. Focul de paie se stinge la fel de repede, precum se aprinde! șta-i destinul trio-ului PNLPCPSD.



Stai linistita, fantezia cu basescu mort si ingropat imi este suficienta!!!!!!!
In ceea ce priveste destinul Aliantei de Centru Dreapta, aceste va fi maret!!!!!!!!!!!!!!!!!
N E VA SCAPA DE FRAUDULOSUL, NELEGITIMUL SI IMPOSTORUL TURNATOR BASESCU SI DE CLICA SA DE INFRACTOARE SI DE HOTI!!!!!!!!!!!!!!!!!!





Aceeași poezie. Au mai fost lucruri mrețe, si ... au disprut precum au aprut. Te rog sa ncepi, de mine, sa faci recensmntul celor enumerați, pentru ca este prea general ceea ce ai expus!
Si marmota ce zicea...?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7898 mesaje
Membru din: 20/05/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 10 Ianuarie 2011, ora 20:53

De la: vasile_vali, la data 2011-01-08 23:41:06
De la: Realista, la data 2011-01-08 21:12:24Ce nu face ursul s-ajung la miere. Intr-un alt topic l-am asemnat pe Crin Antonescu cu Gheorghe Ttrscu, ilustrul sau naintaș liberal. Si nu m-am nșelat! Istoria se repet. Dar cum s stea, in afar, voinicul PONTILIC si nu intre si el in acest mariaj, ca de, se poart in zilele astea moderne, o astfel de alianț.


Ce s-a intamplat "realisto", nu va mai vrea nimeni? Nici chiar promitandu'le niste miere pt. "refacerea dreptei" cu voi, cretin-popotonarii? Tanti, ceea ce v-am prezis incepe sa capete culoare: va dam un sut ca sa dispareti din viata politica, pe care ati umplut-o cu ebe, ritzi-uri woodre, turcane, slugoi si alte bipede care mai de care mai murg, flutur, bivolean si tru-uri!


AFARA DIN ISTORIE CU VOI!

CE FACI MAROCANULE,DAI SI IN BOBI ACUM ? SA MAI IASA UN BAN,ACOLO.........

Raporteaza abuz de limbaj
c poi numai s reueti, nu ai cum s pierzi. Eecul este imposibil; este o iluzie. Nimic nu este eec. Nimic. Totul nainteaz in istoria umanitii precum se ntmpl i cu procesul ei evolutiv. Totul avanseaz de-a lungul cltoriei tale.
CERASELLA

14 mesaje
Membru din: 11/01/2011
Oras: Deva

Postat pe: 11 Ianuarie 2011, ora 06:33

De la: Realista, la data 2011-01-08 21:12:24Ce nu face ursul s-ajung la miere. Intr-un alt topic l-am asemnat pe Crin Antonescu cu Gheorghe Ttrscu, ilustrul sau naintaș liberal. Si nu m-am nșelat! Istoria se repet. Dar cum s stea, in afar, voinicul PONTILIC si nu intre si el in acest mariaj, ca de, se poart in zilele astea moderne, o astfel de alianț.

Intr-o democratie ,atunci cind tara este blocata economic si in relatiile internationale,trebuie sa se creieze si alta alternativa.

Raporteaza abuz de limbaj
CERASELLA

14 mesaje
Membru din: 11/01/2011
Oras: Deva

Postat pe: 11 Ianuarie 2011, ora 06:38

De la: Silver9AM, la data 2011-01-09 20:10:29
De la: MUZA, la data 2011-01-09 15:16:48
De la: 9am173019, la data 2011-01-09 14:16:11Priviti CRIZA, adica CEACEALMAUA SIONISTA SATANISTA PLANETRA impusa de B`nai B`rith din America, adica B`nai B`rith cei care conduc ONU, NATO, GRU SOVIETIC, FMI, BANCA MONDIALA, CIA, MOSSAD si toata media internationala, propaganda lor: CNN, BBC, RADO EUROPA LIBERA si altele si se aplica in toate tarile unde la conducerea lor se afla CASE REGALE si guverne conduse de ei, precum Romania si daca priviti ultimele proteste de strada in toate aceste tari s-au facut in urma:

cresteri varstei de pensionare,
cresterea taxelor scolare
reducerea salariilor si pensiilor si altele,

pentru a ucide fiinte umane pentru reducerea numarului de cetateni pe aceasta planeta

REGELE FERDINAND duce TEZAURUL ROMANIEI in 12 -21 decembrie 1916 la Moscova la rudele sale Tarul Rusiei, iar Regele Mihai mai fura 191,8 tone". la ABDICAREA sa din 30 decembrie 1947( va atrag ATENTIA ca ROMANIA a fost MONARHISTA in perioada KOMINTERNISTA 1944-1947 si emitea DECRETE pentru toate actiunile GUVERNULUI GROZA, inclusiv condamnari la moarte pentru romani care au luptat impotriva RUSIEI: CRIME IMPOTRIVA UMANITATII, nu uitati pe ANTONESCU care era o piedica impotriva implementari COMUNISMULUI in ROMANIA) pentru ca toate casele regale de pe fata planetei sunt rude intre ele si sunt membre al celei mai cumplite organizatii criminale sioniste sataniste B`nai B`rith.

B`nai B`rith cei care au infiintat si controleaza toate societatile secrete de pe fata pamantului: COMISA TRILATERALA, GRUPUL BILDERBERG si altele.

B`nai B`rith care conduc: ONU, NATO, GRU SOVIETIC si ARMATA, GUVERNUL si PRESEDENTIA ROMANIEI care ne ucid si infometeaza la ordinul lor.

B`nai B`rith cei care organizeaza si finanteaza toate asasinatele politice(KENNEDY, ANNA LINDH, ALDO MORO, OLOF PALME si alti) atentate cu roboti umani si masini capcana dirijate din spatiul cosmic cu ajutorul satelitilor militari, revolutii, lovituri de stat si altele.

B`nai B`rith cei care vor sa controleze si sa reduca numarul fiintelor umane pe aceasta planeta, cei care au eliberat virusul HIV care provoaca moartea SIDA si cei care vor controlul total al fiintelor umane, prin implant de CIP in corpul uman si cu ajutorul acestui CIP sa poata ucide fiintele umane printr-o simpla apasare de tasta de PC din America, prin emiterea de unde electromagnetice care afecteaza organe vitale din corpul uman care duce la decesul unei persoane.

Politicienii nostri din PDL sunt niste otrepe care le folosesc Basescu si Boc pentru sters la fanoleu

SI CAT ZICI CA VREI ? 1500 LEI ? PT. CE ? CE STII SA FACI ? AI AVUT CLIENTI CARE TE-AU FOLOSIT SI NU AU PLATIT ? IMPOZIT DAI LA STAT PT. BANII INCASATI ? TU VB.DESPRE OTREPE ? MAI BINE UITATE IN OGLIDA,SI AI SA VEZI UNA REALA..........

Deci asa ai constatat si tu ce esti ! Silver 9am esti comic in sinceritate !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7898 mesaje
Membru din: 20/05/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 11 Ianuarie 2011, ora 12:25

De la: CERASELLA, la data 2011-01-11 06:38:17
De la: Silver9AM, la data 2011-01-09 20:10:29
De la: MUZA, la data 2011-01-09 15:16:48
De la: 9am173019, la data 2011-01-09 14:16:11Priviti CRIZA, adica CEACEALMAUA SIONISTA SATANISTA PLANETRA impusa de B`nai B`rith din America, adica B`nai B`rith cei care conduc ONU, NATO, GRU SOVIETIC, FMI, BANCA MONDIALA, CIA, MOSSAD si toata media internationala, propaganda lor: CNN, BBC, RADO EUROPA LIBERA si altele si se aplica in toate tarile unde la conducerea lor se afla CASE REGALE si guverne conduse de ei, precum Romania si daca priviti ultimele proteste de strada in toate aceste tari s-au facut in urma:

cresteri varstei de pensionare,
cresterea taxelor scolare
reducerea salariilor si pensiilor si altele,

pentru a ucide fiinte umane pentru reducerea numarului de cetateni pe aceasta planeta

REGELE FERDINAND duce TEZAURUL ROMANIEI in 12 -21 decembrie 1916 la Moscova la rudele sale Tarul Rusiei, iar Regele Mihai mai fura 191,8 tone". la ABDICAREA sa din 30 decembrie 1947( va atrag ATENTIA ca ROMANIA a fost MONARHISTA in perioada KOMINTERNISTA 1944-1947 si emitea DECRETE pentru toate actiunile GUVERNULUI GROZA, inclusiv condamnari la moarte pentru romani care au luptat impotriva RUSIEI: CRIME IMPOTRIVA UMANITATII, nu uitati pe ANTONESCU care era o piedica impotriva implementari COMUNISMULUI in ROMANIA) pentru ca toate casele regale de pe fata planetei sunt rude intre ele si sunt membre al celei mai cumplite organizatii criminale sioniste sataniste B`nai B`rith.

B`nai B`rith cei care au infiintat si controleaza toate societatile secrete de pe fata pamantului: COMISA TRILATERALA, GRUPUL BILDERBERG si altele.

B`nai B`rith care conduc: ONU, NATO, GRU SOVIETIC si ARMATA, GUVERNUL si PRESEDENTIA ROMANIEI care ne ucid si infometeaza la ordinul lor.

B`nai B`rith cei care organizeaza si finanteaza toate asasinatele politice(KENNEDY, ANNA LINDH, ALDO MORO, OLOF PALME si alti) atentate cu roboti umani si masini capcana dirijate din spatiul cosmic cu ajutorul satelitilor militari, revolutii, lovituri de stat si altele.

B`nai B`rith cei care vor sa controleze si sa reduca numarul fiintelor umane pe aceasta planeta, cei care au eliberat virusul HIV care provoaca moartea SIDA si cei care vor controlul total al fiintelor umane, prin implant de CIP in corpul uman si cu ajutorul acestui CIP sa poata ucide fiintele umane printr-o simpla apasare de tasta de PC din America, prin emiterea de unde electromagnetice care afecteaza organe vitale din corpul uman care duce la decesul unei persoane.

Politicienii nostri din PDL sunt niste otrepe care le folosesc Basescu si Boc pentru sters la fanoleu

SI CAT ZICI CA VREI ? 1500 LEI ? PT. CE ? CE STII SA FACI ? AI AVUT CLIENTI CARE TE-AU FOLOSIT SI NU AU PLATIT ? IMPOZIT DAI LA STAT PT. BANII INCASATI ? TU VB.DESPRE OTREPE ? MAI BINE UITATE IN OGLIDA,SI AI SA VEZI UNA REALA..........

Deci asa ai constatat si tu ce esti ! Silver 9am esti comic in sinceritate !

DACA NU STII DESPRE CE E VORBA,NU TE PRONUNTA.......ORI IMBRACANDU-TE ,TE-AI UITAT IN OGLINDA ?

Raporteaza abuz de limbaj
c poi numai s reueti, nu ai cum s pierzi. Eecul este imposibil; este o iluzie. Nimic nu este eec. Nimic. Totul nainteaz in istoria umanitii precum se ntmpl i cu procesul ei evolutiv. Totul avanseaz de-a lungul cltoriei tale.
Realista

177 mesaje
Membru din: 31/12/2008
Postat pe: 11 Ianuarie 2011, ora 12:59

Nici in acest spațiu virtual nu exist capacitatea de a continua decent, dezbaterile pe un subiect anume.
Ieri la adunarea de tain a trio-ului marele liberal L.O. a fcut o asociere a mreței adunturi, destul de amuzant, chiar tragi-comic, cu regnul animalelor respectiv, LEUL, TIGRUL SI SCONCSUL. Este clar cine va cstiga n acest regn al animalelor! Nimeni.

Raporteaza abuz de limbaj
9am243736

2704 mesaje
Membru din: 19/11/2010
Postat pe: 11 Ianuarie 2011, ora 13:19

Cine nu a vazut inca filmul "Capitalism, reteta noastra secreta" i-as recomanda sa o faca. Ce inseamna alianta PNL + PC? Inseamna unirea fortelor a 2 "mari capitalisti" (probabil) autohtoni Patriciu + Voiculescu. De ce acum si de ce ei? Pentru ca la noi "capitalistii" autohtoni sunt dependenti de afacerile cu statul iar in ultimii ani aceste afaceri au cam disparut sau le-au fost mult franate. Foamea nesfarsita de putere si bani a acestor oligarhi, care au totusi o varsta destul de inaintata, i-a impins spre acest compromis. Nu e vorba de ideologia partidelor sau de grija lor pentru populatie, e vorba doar despre acea febra a banilor. Au venit din timpurile comunismului cand desi ambii aveau bani foarte multi lei si dolari in conturi tot nu se simteau bine cu dictatorul in spinarea lor. L-au omorat, au scapat de el, dar de mirajul banilor nu-i mai poate salva nimeni. Asta inseamna alianta PC-PNL, nimic mai mult. Respectul meu celor 4 membri ce s-au opus. Oare a inceput sa se vada deslusit pentru toata lumea ca Antonescu este doar un palavragiu ahtiat dupa putere? PC este Dan Voiculescu, iar alianta nu s-a facut intre PNL si PC, care nu vad ce aport politic ar putea avea, ci intre Antonescu si Antenele lui Voiculescu, masinile comuniste de aruncat noroi.
Eu doar sper ca actuala putere o sa-si continue proiectele ca sa avem ce sa socotim la alegeri, ca nu am chef de un alt vot in scarba...


Realista

177 mesaje
Membru din: 31/12/2008
Postat pe: 11 Ianuarie 2011, ora 18:26

De la: 9am243736, la data 2011-01-11 13:19:27Cine nu a vazut inca filmul "Capitalism, reteta noastra secreta" i-as recomanda sa o faca. Ce inseamna alianta PNL + PC? Inseamna unirea fortelor a 2 "mari capitalisti" (probabil) autohtoni Patriciu + Voiculescu. De ce acum si de ce ei? Pentru ca la noi "capitalistii" autohtoni sunt dependenti de afacerile cu statul iar in ultimii ani aceste afaceri au cam disparut sau le-au fost mult franate. Foamea nesfarsita de putere si bani a acestor oligarhi, care au totusi o varsta destul de inaintata, i-a impins spre acest compromis. Nu e vorba de ideologia partidelor sau de grija lor pentru populatie, e vorba doar despre acea febra a banilor. Au venit din timpurile comunismului cand desi ambii aveau bani foarte multi lei si dolari in conturi tot nu se simteau bine cu dictatorul in spinarea lor. L-au omorat, au scapat de el, dar de mirajul banilor nu-i mai poate salva nimeni. Asta inseamna alianta PC-PNL, nimic mai mult. Respectul meu celor 4 membri ce s-au opus. Oare a inceput sa se vada deslusit pentru toata lumea ca Antonescu este doar un palavragiu ahtiat dupa putere? PC este Dan Voiculescu, iar alianta nu s-a facut intre PNL si PC, care nu vad ce aport politic ar putea avea, ci intre Antonescu si Antenele lui Voiculescu, masinile comuniste de aruncat noroi.
Eu doar sper ca actuala putere o sa-si continue proiectele ca sa avem ce sa socotim la alegeri, ca nu am chef de un alt vot in scarba...



Ce credeai c o astfel de alianț meschin, se face in interesul neamului romnesc si ca s funcționeze economia? No way! Mai avem mult pn acolo nct cameleonii politicii, gen Patriciu, Felix (Voiculescu),SOV, liderii de sindicat, s.a.am.d, sa-și scoat la mezat, pentru binele ntregii societți romne, ceea ce au dobndit, mai mult sau mai puțin n mod onest/fraudulos. Antonescu este cel mai slab conducator pe care l-au avut si il au liberalii! Cu ce a excela el n politichia romneasc? Cu nimic. Asa ca acest trio se va dezintegra, la fel cum a aprut. Da si eu sper intr-o mai mare coerenț si maturitate politic, in cel mai scurt timp.Va fi ins foarte greu, din cauza rezistenței impus de reminiscențele cptate n urm cu foarte multi ani, de trist amintire.


9am178165

4580 mesaje
Membru din: 14/12/2009
Postat pe: 11 Ianuarie 2011, ora 19:53

De la: Realista, la data 2011-01-11 18:26:55
De la: 9am243736, la data 2011-01-11 13:19:27Cine nu a vazut inca filmul "Capitalism, reteta noastra secreta" i-as recomanda sa o faca. Ce inseamna alianta PNL + PC? Inseamna unirea fortelor a 2 "mari capitalisti" (probabil) autohtoni Patriciu + Voiculescu. De ce acum si de ce ei? Pentru ca la noi "capitalistii" autohtoni sunt dependenti de afacerile cu statul iar in ultimii ani aceste afaceri au cam disparut sau le-au fost mult franate. Foamea nesfarsita de putere si bani a acestor oligarhi, care au totusi o varsta destul de inaintata, i-a impins spre acest compromis. Nu e vorba de ideologia partidelor sau de grija lor pentru populatie, e vorba doar despre acea febra a banilor. Au venit din timpurile comunismului cand desi ambii aveau bani foarte multi lei si dolari in conturi tot nu se simteau bine cu dictatorul in spinarea lor. L-au omorat, au scapat de el, dar de mirajul banilor nu-i mai poate salva nimeni. Asta inseamna alianta PC-PNL, nimic mai mult. Respectul meu celor 4 membri ce s-au opus. Oare a inceput sa se vada deslusit pentru toata lumea ca Antonescu este doar un palavragiu ahtiat dupa putere? PC este Dan Voiculescu, iar alianta nu s-a facut intre PNL si PC, care nu vad ce aport politic ar putea avea, ci intre Antonescu si Antenele lui Voiculescu, masinile comuniste de aruncat noroi.
Eu doar sper ca actuala putere o sa-si continue proiectele ca sa avem ce sa socotim la alegeri, ca nu am chef de un alt vot in scarba...



Ce credeai c o astfel de alianț meschin, se face in interesul neamului romnesc si ca s funcționeze economia? No way! Mai avem mult pn acolo nct cameleonii politicii, gen Patriciu, Felix (Voiculescu),SOV, liderii de sindicat, s.a.am.d, sa-și scoat la mezat, pentru binele ntregii societți romne, ceea ce au dobndit, mai mult sau mai puțin n mod onest/fraudulos. Antonescu este cel mai slab conducator pe care l-au avut si il au liberalii! Cu ce a excela el n politichia romneasc? Cu nimic. Asa ca acest trio se va dezintegra, la fel cum a aprut. Da si eu sper intr-o mai mare coerenț si maturitate politic, in cel mai scurt timp.Va fi ins foarte greu, din cauza rezistenței impus de reminiscențele cptate n urm cu foarte multi ani, de trist amintire.


Poate crezi ca monstruoasa coalitie PDL-UDMR-UNPR care fura, fura, fura, calca totul in picioare, o sa rezolve problemele economice ale tarii?????????????
Alianta meschina??? Unde e meschinaria ??Dar mizeria de PD-L-UNPR-UDMR ce naibii este???? O coalitie a hotilor, a talharilor si a escrocilor pusi sa jefuiasca tot ce mai poate fi jefuit!!!!!!!!!!!!!!
Ca au ajuns oamenii sa dea in disperare de saracie si necazuri, ca nici macar ranjetul sfidator al hoatei udrea nu mai poate potoli supararea oamenilor!!!!!!!!!!!!
Imagineaza-ti ca farmecul ei monumental n-a mai reusit sa ameteasca nici macar niste pensionari!!!!!!!!!!!!!!!

Iar Voiculescu este un om extraordinar CARE PRIN FUNDATIA SA, DA SANSE TINERILOR TALENTATI SI SARACI DE CARE GUVERNULUI ROMANIEI PUTIN II PASA!!!!!!!!!!!!!!!
SA VA FIE RUSINE SA MAI VORBITI DE RAU UN OM CARE IN MOD GRATUIT OFERA OAMENILOR ASISTENTA JURIDICA, CARUIA II PASA DE ADEVARATELE VALORI SI TALENTE!!!!!!!!!!!!!!


vasile_vali

2835 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Galati

Postat pe: 11 Ianuarie 2011, ora 20:04

De la: Realista, la data 2011-01-11 12:59:43Nici in acest spațiu virtual nu exist capacitatea de a continua decent, dezbaterile pe un subiect anume.
Ieri la adunarea de tain a trio-ului marele liberal L.O. a fcut o asociere a mreței adunturi, destul de amuzant, chiar tragi-comic, cu regnul animalelor respectiv, LEUL, TIGRUL SI SCONCSUL. Este clar cine va cstiga n acest regn al animalelor! Nimeni.


Dezbateri "decente" pe fumigenele tale? Pardon, ai o impresie prea buna despre tine si prea proasta despre noi!! De asta nu va inghitim, pedalailor, sunteti pe dinafara vreunei gandiri de guvernare, sunteti flamanzi si sunteti ebe, ritziuri si woodre! Aliante cu voi fac doar bercea mondialii, generaaaaliiii oooopreeeea si badalaaaaan, plus traseistii hamesiti dupa ciolan.
Noi, liberalii, nu vrem firimiturile voastre, vrem sa va maturam din istorie!!

AFARA CU VOI DIN ISTORIE!!!


9am178165

4580 mesaje
Membru din: 14/12/2009
Postat pe: 12 Ianuarie 2011, ora 17:26

Pentru Realista:
Scumpo, cu toate ca te vei supara pe mine, m-am hotarat sa-ti fac un serviciu: expresia franceza
corecta este "menage a trois"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sincer, imi spui si mie de ce esti lenesa?? E asa de usor sa cauti pe net, nu-ti cere nimeni sa-ti amintesti totul perfect; totusi, un pic de autorespect e necesar fiecaruia dintre noi!!!!!!!!!!!!!!!


Realista

177 mesaje
Membru din: 31/12/2008
Postat pe: 12 Ianuarie 2011, ora 18:04

Ai dreptate, de data acesta, a fost dintr-o simpl neatenție si nicidecum lene, cum spui tu. Eu nu ti-am analizat d.p.d.v. gramatical nici-unul din comentariile tale, ce conțin o mulțime de vulgaritți, pentru ca am lucruri mult mai importante de realizat dect sa postez, fr numr, pe acest topic ori s stau pe net ore in sir. Restu-s vorbe-n vnt! Politica de la noi este la un nivel de infantilism, n ansamblu ei, ca de altfel si majoritatea votceilor. Mai au mult pn la majorat.


gabigabi

12108 mesaje
Membru din: 1/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 12 Ianuarie 2011, ora 19:46

De la: Black_Friday, la data 2011-01-09 09:41:38Inglorious Basterds!

Pentru cei care se imbata cu apa rece si gasesc in formarea acestei coalitii o paralela cu ce s-a intamplat in 2003 cu alianta DA, as vrea sa le atrag atentia ca in timp ce alianta DA s-a format pe o platforma politica de dreapta, care sustinea in plan economic, politic, moral, masuri de dreapta, de scoatere a Romaniei de sub influenta nociva a stangii si reformarea ei in vederea aderarii la UE, actuala coalizare a raului aduna PNL, PC, PSD, partide cu doctrine si platforme politice diferite!
Sunt curios, daca vor lua puterea, ce masuri se vor aplica? Cum se vor intelege asupra impozitului pe venit, a TVA-ului, a cazurilor importante de coruptie (Nastase, Patriciu, Vantu,Remes...) a directiei in care se vor indrepta, masurilor economice de scoatere a tarii din criza?

Daca tot vor acoperi tot spectrul politic, cine va reprezenta Puterea si cine Opozitia?
Ce incredere poti sa ai in mascaricii Antonescu-Ponta, de vreme ce eminentele cenusii din spatele lor sunt Iliescu-Voiculescu-Patriciu?



N-am fost niciodat antiliberal, dimpotriv. Dar anti-PNL sunt azi din toate puterile mele, ca un om care i-a vzut o veche iubire trdat i trt-n noroi. - Mircea Crtrescu

nu numai alianta DA s-a putut constitui din stg. - drt. ci si CDR ... ca doar PD si atunci era rosu cu un trandafir socialist ! si, daca -mi aduc aminte si-n 2009 s-a putut - oau, ce oroare sa ai o broasca-n git - ca PSD sa se uneasca timp de 9 luni !
cit despre impozitul pe venit, o idee de intelegere intre PNLsi PSD , ar fi adoptarea de platforme de venit : de la pina la ,atit si, se trece-n gradatia urmatoare pina la .... daca se doreste, se poate !
- cum cine va fi Opozitia ? PDL.ul, cine altcineva ? si mama-mama ce vocali veti fi....la asta va pricepeti intr-adevar : mai greu e cu facutul....ca nu te lasa ailalti - intotdeauna AILALTI

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7898 mesaje
Membru din: 20/05/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 12 Ianuarie 2011, ora 21:20

De la: gabigabi, la data 2011-01-12 19:46:55
De la: Black_Friday, la data 2011-01-09 09:41:38Inglorious Basterds!

Pentru cei care se imbata cu apa rece si gasesc in formarea acestei coalitii o paralela cu ce s-a intamplat in 2003 cu alianta DA, as vrea sa le atrag atentia ca in timp ce alianta DA s-a format pe o platforma politica de dreapta, care sustinea in plan economic, politic, moral, masuri de dreapta, de scoatere a Romaniei de sub influenta nociva a stangii si reformarea ei in vederea aderarii la UE, actuala coalizare a raului aduna PNL, PC, PSD, partide cu doctrine si platforme politice diferite!
Sunt curios, daca vor lua puterea, ce masuri se vor aplica? Cum se vor intelege asupra impozitului pe venit, a TVA-ului, a cazurilor importante de coruptie (Nastase, Patriciu, Vantu,Remes...) a directiei in care se vor indrepta, masurilor economice de scoatere a tarii din criza?

Daca tot vor acoperi tot spectrul politic, cine va reprezenta Puterea si cine Opozitia?
Ce incredere poti sa ai in mascaricii Antonescu-Ponta, de vreme ce eminentele cenusii din spatele lor sunt Iliescu-Voiculescu-Patriciu?



N-am fost niciodat antiliberal, dimpotriv. Dar anti-PNL sunt azi din toate puterile mele, ca un om care i-a vzut o veche iubire trdat i trt-n noroi. - Mircea Crtrescu

nu numai alianta DA s-a putut constitui din stg. - drt. ci si CDR ... ca doar PD si atunci era rosu cu un trandafir socialist ! si, daca -mi aduc aminte si-n 2009 s-a putut - oau, ce oroare sa ai o broasca-n git - ca PSD sa se uneasca timp de 9 luni !
cit despre impozitul pe venit, o idee de intelegere intre PNLsi PSD , ar fi adoptarea de platforme de venit : de la pina la ,atit si, se trece-n gradatia urmatoare pina la .... daca se doreste, se poate !
- cum cine va fi Opozitia ? PDL.ul, cine altcineva ? si mama-mama ce vocali veti fi....la asta va pricepeti intr-adevar : mai greu e cu facutul....ca nu te lasa ailalti - intotdeauna AILALTI

DACA INTELEG EU BINE,SI NU MA INSEL,TU GABITO ESTI DE FAPT DE STANGA,NU ? VAD IN POSTAREA TA CA FACI COMPARATII INTRE CINE SI CE CU PSD,E ADEVARAT ? PAI DE CE NU SPUI ASA,E MAI CINSTIT SI ONEST TOT'ODATA !!!

Raporteaza abuz de limbaj
c poi numai s reueti, nu ai cum s pierzi. Eecul este imposibil; este o iluzie. Nimic nu este eec. Nimic. Totul nainteaz in istoria umanitii precum se ntmpl i cu procesul ei evolutiv. Totul avanseaz de-a lungul cltoriei tale.
vasile_vali

2835 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Galati

Postat pe: 12 Ianuarie 2011, ora 21:36

De la: gabigabi, la data 2011-01-12 19:46:55
De la: Black_Friday, la data 2011-01-09 09:41:38Inglorious Basterds!

Pentru cei care se imbata cu apa rece si gasesc in formarea acestei coalitii o paralela cu ce s-a intamplat in 2003 cu alianta DA, as vrea sa le atrag atentia ca in timp ce alianta DA s-a format pe o platforma politica de dreapta, care sustinea in plan economic, politic, moral, masuri de dreapta, de scoatere a Romaniei de sub influenta nociva a stangii si reformarea ei in vederea aderarii la UE, actuala coalizare a raului aduna PNL, PC, PSD, partide cu doctrine si platforme politice diferite!
Sunt curios, daca vor lua puterea, ce masuri se vor aplica? Cum se vor intelege asupra impozitului pe venit, a TVA-ului, a cazurilor importante de coruptie (Nastase, Patriciu, Vantu,Remes...) a directiei in care se vor indrepta, masurilor economice de scoatere a tarii din criza?

Daca tot vor acoperi tot spectrul politic, cine va reprezenta Puterea si cine Opozitia?
Ce incredere poti sa ai in mascaricii Antonescu-Ponta, de vreme ce eminentele cenusii din spatele lor sunt Iliescu-Voiculescu-Patriciu?



N-am fost niciodat antiliberal, dimpotriv. Dar anti-PNL sunt azi din toate puterile mele, ca un om care i-a vzut o veche iubire trdat i trt-n noroi. - Mircea Crtrescu

nu numai alianta DA s-a putut constitui din stg. - drt. ci si CDR ... ca doar PD si atunci era rosu cu un trandafir socialist ! si, daca -mi aduc aminte si-n 2009 s-a putut - oau, ce oroare sa ai o broasca-n git - ca PSD sa se uneasca timp de 9 luni !
cit despre impozitul pe venit, o idee de intelegere intre PNLsi PSD , ar fi adoptarea de platforme de venit : de la pina la ,atit si, se trece-n gradatia urmatoare pina la .... daca se doreste, se poate !
- cum cine va fi Opozitia ? PDL.ul, cine altcineva ? si mama-mama ce vocali veti fi....la asta va pricepeti intr-adevar : mai greu e cu facutul....ca nu te lasa ailalti - intotdeauna AILALTI


Va inselati, stimata doamna, pedalaii nu vor rezista niciun minut in Opozitie ci se vor dezintegra. O parte, printre care ii vad pe Blaga, Cr. Prdea si Sever Voinescu, RF Alexandru s.a., va trece la liberali {asa simt si sper eu...}, iar ailalti se vor duce in republicile bananiere, unde a intarcat mutu' iapa. Cativa, mai sasii si mai bideni, daca nu vor fi apucat sa se ascunda in vreo mina parasita, vor cunoaste lungul drum al Justitie, de la DNA si Parchet pana la ICCJ...
Sincer nu vad locul ebelor, chiar nu stiu ce podiumuri de miss le vor mai accepta, ca stiti ca odata cu anii stralucirea cam paleste si apar prospaturi, nemaifiind loc de buzuci, roberte si alte woodre...

"NIHIL SINE DEO!"

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Se prefigureaza un nou ”mariaj” in politica românã, tip ”ménage de trois” PNL+ PC+PSD
Mergi la: