back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Ardaf daune

 


 
 
noi_urtimud

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 4 Decembrie 2009, ora 14:38

am o problema cu ardaf. am fost lovit de o salvare(nu era in misiune)am facut constatare amiabila ,sa nu-l las pe om fara carnet,si acum ardaf nu vrea sa-mi repare masina, mau bagat la frauda.daca sunteti patit astept comentarii.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

132 mesaje
Membru din: 4/09/2009
Postat pe: 4 Decembrie 2009, ora 17:30

Sall,Doamne fereste ce-i cu tara asta.stii cum e tb:bine faci,p..a gasesti.scz de limbaj.intra pe vwforum si e o sectiune,discutii generale,intri si selectezi legislatie...acolo gasesti baietzi cu probleme asemanatoare.cel mai bn renunta la serviciile lor si repara-ti singur masina.acum nu stiu cum o so dai la intors cu ei pt ca deja ei au facut constatarea......si au tras si concluzia.ca sa scapi tu tb sa-l bagi in probleme pe soferul ambulantei.daca isi recunoaste vina scapi tu si el suporta consecintele faptelor sale.grava situatia si la noi in tara totul e posibil.eu am fost lovit de o dubitza condusa de un sofer beat.EU CONDUCAND PE DN1.tot asa sa milogit de mn soferul dubitzei sa nul dau *in gat* ca are familie etc.stii ce am facut nu?nene daca esti beat nu te sui la volan si gonesti de nebun(el zicea sa spunem ca a condus nevasta masina firmei si magarii dinastea)asa ca acum baiatu e somer si cu dosar.iar eu si acu dupa 6 ani astept despagubirile.......si o sa mai astept.nu mai zic nimic.imi este sila de toti ipocritzii si filfizonii stii si tu de cine zic.asa ca domnu ion va sfatuiesc cu tot respectul sa renuntati la mentalitatea bunului samaritean.nu conteaza,daca a gresit sa plateasca.numai bn si sa vizitati forumul ce lam recomandat mai sus pt mai multe detalii.numai bine

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului ardaf daune
Mergi la: