back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Cei mai bogati oameni din romania si-ar dona averile?

 


 
Pagini: << 1 2 3 4 Sari la pagina:
 
Tanasica_Pandelus

3 mesaje
Membru din: 21/07/2010
Oras: Alba-Iulia

Postat pe: 22 Iulie 2010, ora 15:37

Intrebarea din titlul topicului as spune ca-i retorica Eu personal n-as dona, decat daca as avea suficienti bani incat sa-mi ramana sa traiesc confortabil... Restul e bla-bla... Generozitate de fatada, buna de luat ochii fraierilor... Nu doneaza reprezentantii unei religii care propovaduieste iubirea aproapelui si ajutarea nevoiasului, asta in conditiile in care din ce in ce mai multi barbosi se dau cu BMW-uri... Cum sa mai iei de buna acea smerenie propovaduita de ei?! Si acele indemnuri de ajutorare si alte basme din astea?! retorice, retorice...


Altair

23 mesaje
Membru din: 5/08/2010
Postat pe: 5 August 2010, ora 14:03


ABERATII...
Cei mai saraci oameni din lume dau lectii de viata de cand se nasc si pana mor.
Si eu daca as avea milioane de dolari as putea da lectii de viata unora cu burta goala.
Hai sa fim seriosi, nu e decat o chestiune de publicitate, asta in cazul in care se tin de cuvant si chiar au de gand sa doneze banii respectivi.

Raporteaza abuz de limbaj
Everybody has the right to be stupid...some people just abuse the privilege! Texte cu dedicatie pentru pietre funerare si pentru bocitori profesioniste. Numai la comanda ferma si dupa achitarea integrala si in avans a onorariului si a taxei pentru bocit.
Fosta membra 9am.ro

14360 mesaje
Membru din: 27/05/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 5 August 2010, ora 14:11


ABERATII...
Cei mai saraci oameni din lume dau lectii de viata de cand se nasc si pana mor.
Si eu daca as avea milioane de dolari as putea da lectii de viata unora cu burta goala.
Hai sa fim seriosi, nu e decat o chestiune de publicitate, asta in cazul in care se tin de cuvant si chiar au de gand sa doneze banii respectivi.[/quote]


cine doneaza bre si unde are loc donatia ???

Raporteaza abuz de limbaj
Voi fi la fel de dur ca adevarul si la fel de neindurator ca dreptatea.----,,Minciuna premeditata nu mai e chestie de fantezie,tine de caracter''-Tudor Musatescu----Prietenii vin si pleaca, dar dusmanii raman si se acumuleaza.----- -----Bine ne pot face numai anumiti oameni,rau ne poate face orice prost -----DUMNEZEU iubeste ingerii rebeli , adevaratii creatori care fac orice societate sa progreseze,ii ajuta si-i ocroteste, in schimb ii este indiferenta soarta oricarui ignorant mistico-religios------Este mult mai aproape de DUMNEZEU un ateu decat un miorlaitor ignorant mistico-religios,indiferent de confesiunea sau religia propovaduita ----Este mult mai bine, zic eu, sã îþi faci lectura pe vapor decât sã faci sex cu fundul.-TRAIAN BASESCU
Altair

23 mesaje
Membru din: 5/08/2010
Postat pe: 5 August 2010, ora 14:34

Deci... da, daca s-ar putea ca cei mai bogati oameni din Romania sa primeasca donatiile celor mai bogati oameni din lume, da... as fi deacord. Sunt mari probleme cand esti bogat si ori cat de multi bani ai avea, tot nu sunt suficient de multi. Saracii oricum nu ar sti ce sa faca cu ei, sunt convins ca i-ar cheltui pe prostii de genul, mancare, bautura, haine, masini scumpe, blink-blinkuri si alte chestii. Asa ca ce rost are sa se doneze pentru sarmani.

Raporteaza abuz de limbaj
Everybody has the right to be stupid...some people just abuse the privilege! Texte cu dedicatie pentru pietre funerare si pentru bocitori profesioniste. Numai la comanda ferma si dupa achitarea integrala si in avans a onorariului si a taxei pentru bocit.
Fosta membra 9am.ro

8928 mesaje
Membru din: 25/04/2010
Postat pe: 5 August 2010, ora 19:26

De la: Altair, la data 2010-08-05 14:34:07Deci... da, daca s-ar putea ca cei mai bogati oameni din Romania sa primeasca donatiile celor mai bogati oameni din lume, da... as fi deacord. Sunt mari probleme cand esti bogat si ori cat de multi bani ai avea, tot nu sunt suficient de multi. Saracii oricum nu ar sti ce sa faca cu ei, sunt convins ca i-ar cheltui pe prostii de genul, mancare, bautura, haine, masini scumpe, blink-blinkuri si alte chestii. Asa ca ce rost are sa se doneze pentru sarmani.
Exista o explicatie?
Cred ca da, cei bogati au ajuns bogati pentru ca si-au dorit asta cu toata pasiunea si iubesc banii si bogatia. Si daca le-au obtinut, normal ca nu vor renunta la ceea ce iubesc.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

754 mesaje
Membru din: 22/06/2009
Oras: Constanta

Postat pe: 6 August 2010, ora 05:13

De la: M_Elody, la data 2010-08-05 19:26:43
De la: Altair, la data 2010-08-05 14:34:07Deci... da, daca s-ar putea ca cei mai bogati oameni din Romania sa primeasca donatiile celor mai bogati oameni din lume, da... as fi deacord. Sunt mari probleme cand esti bogat si ori cat de multi bani ai avea, tot nu sunt suficient de multi. Saracii oricum nu ar sti ce sa faca cu ei, sunt convins ca i-ar cheltui pe prostii de genul, mancare, bautura, haine, masini scumpe, blink-blinkuri si alte chestii. Asa ca ce rost are sa se doneze pentru sarmani.
Exista o explicatie?
Cred ca da, cei bogati au ajuns bogati pentru ca si-au dorit asta cu toata pasiunea si iubesc banii si bogatia. Si daca le-au obtinut, normal ca nu vor renunta la ceea ce iubesc.

Eu nu donez nimic,Doar pentru Nutzica mai fac cite ceva ca-i dama buna !

Raporteaza abuz de limbaj
PDLei, nu ma lasati PUII MEI,furati cit sunt eu presedinte,sa ne tina romanii minte.Lenuța sa-și plateasca ratele la banca. http://www.youtube.com/watch?v=iYKYDqZsUNo ■9AM: Sunteti multumit de realizarile dumneavoastra de pana acum in fruntea statului? Traian Basescu: Bineinteles. Am facut tot ce mi-am propus. Fiica mea cea mica, Lenuta, a invatat in sfarsit sa scrie si sa citeasca, ca doar nu e in Parlamentul Europeana de doua ani degeaba. Sunt foarte mandru de ea. Sunt multumit si de Ioana, cealalta fiica, ca stie sa invarta banii si afacerile. Altfel, ce sa zic… am fost un prieten bun pentru toti cei care m-au sustinut in campaniile electorale si imi platesc mereu datoriile. ■9AM: Dar eu ma refeream la poporul roman. Sunteti multumit de ce le-ati oferit din postura de presedinte ? http://www.youtube.com/watch?v=yAaDpSnqjfg&feature=related .9AM. VA MULTUMIM ! Traian Basescu: Va multumesc si eu. Am plecat, ma asteapta Becali si Patriciu la restaurant.Și pe urma trec pe la LENUȚA- Nurse with big tits eats cum- Ea face și mai bine !
Ebony

14969 mesaje
Membru din: 5/01/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 19 August 2010, ora 01:07

De la: vladidec, la data 2010-06-18 00:33:04Ar fi un lucru incredibil... si deci este incredibil...




Raporteaza abuz de limbaj
9am187740

190 mesaje
Membru din: 15/05/2010
Postat pe: 22 Ianuarie 2011, ora 14:20

Astia ar fura si piatra din bila, rinichiului omului sarac din romania de ar avea valoare.O gasca de hoti pusi sa fure din pensia, saracilor pensionari.Cum de nu le pedepsete BUNUL DUMNEZEU, CUM MAI TOLEREAZA ACESTE NESIMTITI DE CIOCOI NOI???????????

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 1 2 3 4 Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Cei mai bogati oameni din Romania si-ar dona averile?
Mergi la: