back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Ce ii doresti elenei basescu?

 


 
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
 
9am094558

12 mesaje
Membru din: 7/07/2009
Postat pe: 28 Aprilie 2010, ora 00:39

si s-o acuze si pe ea si pe tacsu cineva de genocid.......si sa traiasca bine precum ne-a ajutat tacsu pe noi sa traim bine, si sa faca boc pe la Bruxelles ca de multe succesuri ce a avut in mode-ling ne-am saturat si noi si toata Europa. Mai bine avea niste succesuri mai putin rasunatoare pe la vreo scoala , ceva....


super_green_frog

1358 mesaje
Membru din: 12/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 28 Aprilie 2010, ora 01:12

Ii doresc sa-si poata calauzi tatal pe un drum mai "kosher"..omeneste vorbind.

Raporteaza abuz de limbaj
All Things Grow With Love
tantelu

10 mesaje
Membru din: 4/08/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 28 Aprilie 2010, ora 12:09

Aceasta intrebare dovedeste ca nu prea ai cu ce sa iti omori timpul. La o zi onomastica sau aniversare, un bun crestin, un om cu bun simt, nu ureaza decat bine sarbatoritului. Se vede printre randuri ca te musca invidia. Atata timp cand nu cunosti personal un om, cand casti gura la toate barfele "mondene" ale mass mediei, nu ai dreptul sa judeci pe nimeni, indiferent daca e un om simplu sau e o persoana publica. Democratia in Romania a speriat buna crestere. Bine ca Dumnezeu are grija si intoarce urarile si celui care le face. Deci, ai grija ce urezi, la prieteni sau dusmani, te ajung si pe tine, in mod sigur.

Raporteaza abuz de limbaj
stefan_mihail

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 28 Aprilie 2010, ora 12:50

ce altceva decat.....SUCCESURI !!!

Raporteaza abuz de limbaj
dumitrescusorinaurel

6 mesaje
Membru din: 22/01/2009
Postat pe: 28 Aprilie 2010, ora 13:27

i-i doresc sa ia SIDA!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

23741 mesaje
Membru din: 25/04/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 28 Aprilie 2010, ora 13:31

De la: dumitrescusorinaurel, la data 2010-04-28 13:27:07i-i doresc sa ia SIDA!


Stiu ca faci un joc de cuvinte, il inteleg perfect, dar tot prost suna...

Raporteaza abuz de limbaj
Nu te teme ca ai prea mult bun simt
Fosta membra 9am.ro

5843 mesaje
Membru din: 6/05/2009
Postat pe: 28 Aprilie 2010, ora 13:33

viata lunga si prospera in parlamentul european
ps.si multe succesuri

Raporteaza abuz de limbaj
Ionicutu

22 mesaje
Membru din: 30/11/2009
Oras: Iasi

Postat pe: 28 Aprilie 2010, ora 15:29

Sa REVINA CAT MAI CURAND POSIBIL LA STATUTUL DE MANE CHIN!

Raporteaza abuz de limbaj
vaiana

46 mesaje
Membru din: 27/11/2009
Postat pe: 28 Aprilie 2010, ora 16:12

rautaciosilor! ce aveti cu fata? ca isi plimba fundicul prin strainatatzuri? ca are...succesuri? stati linistiti! oricum nu are nimic in cap...poate doar o atza care-i tine urechile sa nu cada... ideea este ca,ar trebui sa fim mai intelepti in gandire si sa o propunem pe mamicutza ei[offf si eu cu rudismele si nepotismele!], pe d-na Maria Basescu in postul de amiral al flotei romane[care de fapt este inexistenta...factorii ii cunoastem cu totii].... propunerea ar fi intemeiata avand in vedere ca are in posesie...un distrugator! Elenei ii doresc din tot sufletul sa aibe parte de viata pe care o are tineretul nostru,sa traiasca si ea "bine" la fel ca toti tinerii nostrii si sa aibe parte de viitorul pe care taticul ei il pregateste tineretului roman.

Raporteaza abuz de limbaj
istratedadrian

5 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 28 Aprilie 2010, ora 16:20

Pai..numai de bine....
Sa ne reprezinte cu cinste la Bruxelles,ca ne miram ca avem renume de popor de hoti si cersetori cand aveam asa reprezentanti la Bruxelles...
Sa conduca sanatoasa masina daruita de taticu din economiiile stranse cu greu....
Sa candideze si la alte functii politice,caci se pare ca la cat ii ajuta capul pe electorii romani (cei care merg la vot desigur),poate ajunge si presedinta a tarii....
Sa vorbeasca la fel de haios limba romana,fiindca oricum la ce sistem de invatamant avem,nu te mai poti astepta la absolut nimic bun de la absolventi.....in cel mai fericit caz numai vorbesc prost romaneste...
Sa umble cu "barbati bine " ca si pana acum,ca deh..o tinerete are si numai asa poate culege tot felul de ratati de dorobantzi...
Si ii uram sa o lase mai usor cu ceea ce mai consuma in particular,ca incepe sa arate oribil la fata si sa-si incurce destul de ingrijorator vorbele....
Si sa isi mai faca niste botoxuri sau siliconari daca vrea sa se relanseze pe podiumul unor dubioase preznetari de moda...
De rest..numai de bine....

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

5843 mesaje
Membru din: 6/05/2009
Postat pe: 28 Aprilie 2010, ora 16:23

De la: istratedadrian, la data 2010-04-28 16:20:08Pai..numai de bine....
Sa ne reprezinte cu cinste la Bruxelles,ca ne miram ca avem renume de popor de hoti si cersetori cand aveam asa reprezentanti la Bruxelles...
Sa conduca sanatoasa masina daruita de taticu din economiiile stranse cu greu....
Sa candideze si la alte functii politice,caci se pare ca la cat ii ajuta capul pe electorii romani (cei care merg la vot desigur),poate ajunge si presedinta a tarii....
Sa vorbeasca la fel de haios limba romana,fiindca oricum la ce sistem de invatamant avem,nu te mai poti astepta la absolut nimic bun de la absolventi.....in cel mai fericit caz numai vorbesc prost romaneste...
Sa umble cu "barbati bine " ca si pana acum,ca deh..o tinerete are si numai asa poate culege tot felul de ratati de dorobantzi...
Si ii uram sa o lase mai usor cu ceea ce mai consuma in particular,ca incepe sa arate oribil la fata si sa-si incurce destul de ingrijorator vorbele....
Si sa isi mai faca niste botoxuri sau siliconari daca vrea sa se relanseze pe podiumul unor dubioase preznetari de moda...
De rest..numai de bine....

da ce-i papusa gonflabila

Raporteaza abuz de limbaj
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 28 Aprilie 2010, ora 16:25

De la: 9am045616, la data 2010-04-28 16:23:29
De la: istratedadrian, la data 2010-04-28 16:20:08Pai..numai de bine....
Sa ne reprezinte cu cinste la Bruxelles,ca ne miram ca avem renume de popor de hoti si cersetori cand aveam asa reprezentanti la Bruxelles...
Sa conduca sanatoasa masina daruita de taticu din economiiile stranse cu greu....
Sa candideze si la alte functii politice,caci se pare ca la cat ii ajuta capul pe electorii romani (cei care merg la vot desigur),poate ajunge si presedinta a tarii....
Sa vorbeasca la fel de haios limba romana,fiindca oricum la ce sistem de invatamant avem,nu te mai poti astepta la absolut nimic bun de la absolventi.....in cel mai fericit caz numai vorbesc prost romaneste...
Sa umble cu "barbati bine " ca si pana acum,ca deh..o tinerete are si numai asa poate culege tot felul de ratati de dorobantzi...
Si ii uram sa o lase mai usor cu ceea ce mai consuma in particular,ca incepe sa arate oribil la fata si sa-si incurce destul de ingrijorator vorbele....
Si sa isi mai faca niste botoxuri sau siliconari daca vrea sa se relanseze pe podiumul unor dubioase preznetari de moda...
De rest..numai de bine....

da ce-i papusa gonflabila

Vrabia elena viseaza

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
mihai_angelescu

2 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 28 Aprilie 2010, ora 16:46

Mai multe ii urez:
- multa UE cu litera M in fata
- sa primeasca in dar multe chiftelute cu prastia la Jilava
- sa ajunga sa dea cu subsemnatul pe la DNA
- tac-su sa fie anchetat penal pentru matrapazlacurile pe care le-a facut atat ca ministru al transporturilor cat si ca presedinte si sa ajunga la mititica unde colegi sa il faca fetita lor
- sa repete inca o data scoala generala ca sa poata stii si ea ca pluralul de la SUCCES este SUCCESE nu SUCCESURI
- sa ramana in continuare in topul celor mai proaste 10 femei din Romania

Raporteaza abuz de limbaj
luter

75 mesaje
Membru din: 30/11/2009
Postat pe: 28 Aprilie 2010, ora 17:23

ce aveti fratilor cu ea ,va sta in gat problema elena basescu si personalitatea ei .vai mama noastra de romani insurubati in drecul de pluta cu creieri nivelati de NIVELATORUL DE AUTO STRAZI A LUI BERCEANU.toti ce comentati rautacios va pun si eu o intrebare ;daca taticii vostri erau ca tacsu presedinte ,voi ce doreati sa faceti in viata ? succesuri la greu banuiesc . inutil din punctul meu de vedere.

Raporteaza abuz de limbaj
super_green_frog

1358 mesaje
Membru din: 12/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 28 Aprilie 2010, ora 20:40

De la: tantelu, la data 2010-04-28 12:09:05Aceasta intrebare dovedeste ca nu prea ai cu ce sa iti omori timpul. La o zi onomastica sau aniversare, un bun crestin, un om cu bun simt, nu ureaza decat bine sarbatoritului. Se vede printre randuri ca te musca invidia. Atata timp cand nu cunosti personal un om, cand casti gura la toate barfele "mondene" ale mass mediei, nu ai dreptul sa judeci pe nimeni, indiferent daca e un om simplu sau e o persoana publica. Democratia in Romania a speriat buna crestere. Bine ca Dumnezeu are grija si intoarce urarile si celui care le face. Deci, ai grija ce urezi, la prieteni sau dusmani, te ajung si pe tine, in mod sigur.

Da, si pe mine ma ingrijoreaza ca ultima perioada de guvernare a dispipat ultimele ramasite de educatie si bun simt. I-am dorit unei copile un lucru bun si anume sa aiba ca tata un om drept. E bine sa ai ca tata un om drept si mai ales e bine sa ai in fruntea tarii un presedinte drept. Daca se poate.
Despre barfe tu faci vorbire, nu m-au interesat si nu ma intereseaza. E o copila, are dereptul la viata privata in aceeasi masura ca noi ceilalti. Din pacate multi dintre noi au vietile calcate in picioare si asta nu e vina ei dar nici nu e mai napastuita ca noi. Nici o discriminare pana la urma.
Deasemenea i-as fi facut toate urarile de bun simt dar am intrat pe topic mai tarziu, dupa ce ziua ei aniversara trecuse.

Raporteaza abuz de limbaj
All Things Grow With Love
pascu08_yahoo_com

1522 mesaje
Membru din: 26/07/2009
Postat pe: 29 Aprilie 2010, ora 07:06

FOTOMODELULUI eba II DORESC O CARIERA IN USA NU IN POALA MAMEI ..../

Raporteaza abuz de limbaj
elena5_2

2 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 29 Aprilie 2010, ora 09:25

Ar fi bine sa ne lase in pace ....

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

24 mesaje
Membru din: 28/12/2009
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 29 Aprilie 2010, ora 10:49

Eu zic sa profite cit mai mult de conjunctura ,sa realizeze pe cont propriu o cariera cit mai este tatucul la putere!Asa as face eu !

Raporteaza abuz de limbaj
ississ

332 mesaje
Membru din: 8/03/2010
Oras: Fagaras

Postat pe: 29 Aprilie 2010, ora 11:26

De la: IOCRIMIO, la data 2010-04-29 10:49:28Eu zic sa profite cit mai mult de conjunctura ,sa realizeze pe cont propriu o cariera cit mai este tatucul la putere!Asa as face eu !
asta si face

Raporteaza abuz de limbaj
10pasi_ro

1 mesaj
Membru din: 3/02/2010
Postat pe: 29 Aprilie 2010, ora 13:35

Multe succesuri!

Raporteaza abuz de limbaj
Phoenix_connection4891

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 29 Aprilie 2010, ora 14:00

O viata plina de succesuri!!!!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

76 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Arad

Postat pe: 29 Aprilie 2010, ora 14:11

Cred ca lumea a luato razna. Daca ploua afara este vinovat Basescu, daca nu ploua afara este vinovat tot Basesxu. Nu vedeti ca asa doreste sa ganditi, lumea obscura in care traim.

EBA este o fata norocoasa. La multi ani!

Raporteaza abuz de limbaj
9am134815

44 mesaje
Membru din: 14/09/2009
Postat pe: 29 Aprilie 2010, ora 14:22

Ii doresc un armasar din herghelia de la Mangalia,un caine lup vagabond propus spre eutanasiere si mai sunt...,un tigan rapciugos...

Raporteaza abuz de limbaj
9am015820

4 mesaje
Membru din: 18/03/2009
Postat pe: 29 Aprilie 2010, ora 17:12

sa aiba succes, sa se casatoreasca si evolueze in cariera. Nu tine cont de toate rautatile celor din jur

Raporteaza abuz de limbaj
9am175279

1 mesaj
Membru din: 30/11/2009
Postat pe: 29 Aprilie 2010, ora 17:57

Milta sanatate,atit ei cit si parintilor si daca s-ar putea,mai multa minte idiotilor care au postat timpenii pe aici.

Raporteaza abuz de limbaj
CIPRIOTU

1445 mesaje
Membru din: 9/11/2008
Oras: Odorheiul Secuiesc

Postat pe: 29 Aprilie 2010, ora 18:48

De la: nastasemihail, la data 2010-04-28 16:25:19
De la: 9am045616, la data 2010-04-28 16:23:29
De la: istratedadrian, la data 2010-04-28 16:20:08Pai..numai de bine....
Sa ne reprezinte cu cinste la Bruxelles,ca ne miram ca avem renume de popor de hoti si cersetori cand aveam asa reprezentanti la Bruxelles...
Sa conduca sanatoasa masina daruita de taticu din economiiile stranse cu greu....
Sa candideze si la alte functii politice,caci se pare ca la cat ii ajuta capul pe electorii romani (cei care merg la vot desigur),poate ajunge si presedinta a tarii....
Sa vorbeasca la fel de haios limba romana,fiindca oricum la ce sistem de invatamant avem,nu te mai poti astepta la absolut nimic bun de la absolventi.....in cel mai fericit caz numai vorbesc prost romaneste...
Sa umble cu "barbati bine " ca si pana acum,ca deh..o tinerete are si numai asa poate culege tot felul de ratati de dorobantzi...
Si ii uram sa o lase mai usor cu ceea ce mai consuma in particular,ca incepe sa arate oribil la fata si sa-si incurce destul de ingrijorator vorbele....
Si sa isi mai faca niste botoxuri sau siliconari daca vrea sa se relanseze pe podiumul unor dubioase preznetari de moda...
De rest..numai de bine....

da ce-i papusa gonflabila

Vrabia elena viseaza



Hai domnilor nu fiti rautaciosi pentru ca IEBA A CATINDAT IN dependent de PEDELEI TACSU nu s-a bagat doar asaaa , a dat orden la pedelei s-o voteze cu toate familiile lor si sa cadoneze cat mai multe galeti cu de ale gurii muritorilor de foame care au pus botul la vrajelile ei ,sa organizeze cat mai multe excursii electorale si cat mai lungi, etc ,

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

4462 mesaje
Membru din: 27/02/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 29 Aprilie 2010, ora 19:57

De la: 9am175279, la data 2010-04-29 17:57:48Milta sanatate,atit ei cit si parintilor si daca s-ar putea,mai multa minte idiotilor care au postat timpenii pe aici.


da, e evident ca ai nevoie

Raporteaza abuz de limbaj
pilot1974

10 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Oras: Petrosani

Postat pe: 29 Aprilie 2010, ora 21:58

doresc sa nu ne mai faca de rusine in Parlamentul european.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

3030 mesaje
Membru din: 16/06/2009
Oras: Brasov

Postat pe: 29 Aprilie 2010, ora 23:31

Unei fete tinere si Frumoase .......ce i-as putea dorii decat sa fie sanatoasa .....pe parcurs sa capete experienta si sa fie fericita .

Raporteaza abuz de limbaj
GINA
Fosta membra 9am.ro

7130 mesaje
Membru din: 28/04/2010
Postat pe: 29 Aprilie 2010, ora 23:34

pe mine.

Raporteaza abuz de limbaj
sdpoCVHBU IUBH M[BNWUGFN idn [tptbgb bg
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Ce ii doresti elenei Basescu?
Mergi la: