back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Despre orice

 


 
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
 
Fosta membra 9am.ro

1341 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Dej

Postat pe: 24 Mai 2009, ora 20:22

Baaaa nuuuuu 3 zile imi mai trebe si gata burtica...Ambitia mea e mareeeee!!! Nimeni nu ma poate impiedica sa dau burta jos.Voi schimba istoria:voi arata ca se poate ,voi...voi....brrr iar am dat-o prin balarii!!! Ma duc sa beau o bere!! Light da?!


Fosta membra 9am.ro

5013 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Iasi

Postat pe: 24 Mai 2009, ora 20:23

De la: vasix, la data 2009-05-24 20:22:15Baaaa nuuuuu 3 zile imi mai trebe si gata burtica...Ambitia mea e mareeeee!!! Nimeni nu ma poate impiedica sa dau burta jos.Voi schimba istoria:voi arata ca se poate ,voi...voi....brrr iar am dat-o prin balarii!!! Ma duc sa beau o bere!! Light da?!

mama, daca termini cu a ta...ia-o si pe a mea.raman profund recunoscatoare si aprind lumanari


Fosta membra 9am.ro

1341 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Dej

Postat pe: 24 Mai 2009, ora 20:29

Fata lui tata,burticile voastre sint simpatice si dragalase,voi aveti multi..multi foarte multi pitici pe creier ca i-ati luat si de la alba ca zapada si din trilogia inelelor si din...cum ii mai spune lui peter pan ala care face scoala de vrajitor deci idea e ca aveti multi pitici pe creier si vreti neaparat sa aveti siluete anorexice,si atutomat ten palid si bolnav ca vezi draga Doamne sinteti mai sexi asa!!! Nici bunicu lui Scaraotchi nu se mai uita la voi si la oasele voastre.Asa ca...burtica ta e ok! Las-o,intretine-o,da-i o bere strong!!!


Fosta membra 9am.ro

5013 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Iasi

Postat pe: 24 Mai 2009, ora 20:36

De la: vasix, la data 2009-05-24 20:29:45Fata lui tata,burticile voastre sint simpatice si dragalase,voi aveti multi..multi foarte multi pitici pe creier ca i-ati luat si de la alba ca zapada si din trilogia inelelor si din...cum ii mai spune lui peter pan ala care face scoala de vrajitor deci idea e ca aveti multi pitici pe creier si vreti neaparat sa aveti siluete anorexice,si atutomat ten palid si bolnav ca vezi draga Doamne sinteti mai sexi asa!!! Nici bunicu lui Scaraotchi nu se mai uita la voi si la oasele voastre.Asa ca...burtica ta e ok! Las-o,intretine-o,da-i o bere strong!!!

oooo...dragul meu vasix, nu sunt anorexica, nu tin diete, nu sunt nici grasa, am un pic de burtica, nu sunt pa trend...


vladidec

851 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 26 Mai 2009, ora 17:53

De la: aadnanaaa, la data 2009-05-23 21:56:57
De la: aadnanaaa, la data 2009-05-23 21:53:22Imi plac

Florin - e "bad" si e cel mai de treaba
Amethyst- e o pacifista, femeie cu principii
Adipopa- e destept si e cel mai diplomat de pe forum
Lizuca - olteanca mea cu povesti lungi
Dorulet- e o dura, dar iarta repede
Mytcor-e cel mai tare
Ioana- e sincera
Mihail- e interesant
Azazel- e necurat
GabiGabi- zice multe adevarate
Camelya- e true
Dorin- stie el ceva, da nu vrea sa ne spuna
Dark- e realist
Maresalul- nu e incapatanat
Tisor- stie ce are de facut la varsta lui
Gabitza- e dulce
Marian(Vanea)- tot realist
Pasadro- respect
Sunny(Irirna)- trecand peste toate, e de treaba
Mari_uka- optimista
Republicanul- imi place, nu mai stiu de ce
Vlad- iubirea mea, sufletu' meu


Nici una nici alta

Andu- prea multa religie
Vieru Cezar-idem
Lyly-prea credula

Nu imi plac

Homemarcel- e badaran
Radita- are gandire comunista
Kinga_reis- pfffff
Victorita- offff
Midnight- prea desteapta
Terente- lenes, las

Nu ma pot pronunta

Vasix, Nicobekesi, Tell, Lorduljohn, The

Daca am omis ceva revin va pup pe toti indiferent de preferintele mele




O vai Doamne Shlomo- cel mai evreu dintre evrei la categoria imi place




Hmmmm serios ??


Astepti ca OAMENI MARI sa se nasca din partidele politice existente ? Daca nu, acorda-ne 2 minute din viata ta si vezi cum poti schimba totul ! >>www.plr.orgdominus.ro & www.orgdominus.ro
Fosta membra 9am.ro

5013 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Iasi

Postat pe: 26 Mai 2009, ora 17:54

De la: vladidec, la data 2009-05-26 17:53:22
De la: aadnanaaa, la data 2009-05-23 21:56:57
De la: aadnanaaa, la data 2009-05-23 21:53:22Imi plac

Florin - e "bad" si e cel mai de treaba
Amethyst- e o pacifista, femeie cu principii
Adipopa- e destept si e cel mai diplomat de pe forum
Lizuca - olteanca mea cu povesti lungi
Dorulet- e o dura, dar iarta repede
Mytcor-e cel mai tare
Ioana- e sincera
Mihail- e interesant
Azazel- e necurat
GabiGabi- zice multe adevarate
Camelya- e true
Dorin- stie el ceva, da nu vrea sa ne spuna
Dark- e realist
Maresalul- nu e incapatanat
Tisor- stie ce are de facut la varsta lui
Gabitza- e dulce
Marian(Vanea)- tot realist
Pasadro- respect
Sunny(Irirna)- trecand peste toate, e de treaba
Mari_uka- optimista
Republicanul- imi place, nu mai stiu de ce
Vlad- iubirea mea, sufletu' meu


Nici una nici alta

Andu- prea multa religie
Vieru Cezar-idem
Lyly-prea credula

Nu imi plac

Homemarcel- e badaran
Radita- are gandire comunista
Kinga_reis- pfffff
Victorita- offff
Midnight- prea desteapta
Terente- lenes, las

Nu ma pot pronunta

Vasix, Nicobekesi, Tell, Lorduljohn, The

Daca am omis ceva revin va pup pe toti indiferent de preferintele mele




O vai Doamne Shlomo- cel mai evreu dintre evrei la categoria imi place




Hmmmm serios ??

parca nu stii...e cat se poate de serios


Fosta membra 9am.ro

5013 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Iasi

Postat pe: 27 Mai 2009, ora 21:32

mi-e dor de Shlomo! cine stie ceva de el?? ce se intampla cu el?? ne-a parasit?


Ebony

14969 mesaje
Membru din: 5/01/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 27 Mai 2009, ora 22:43

Draga mea prietena Aadnanaaa ,esti aici?AS vrea sa te intreb ceva


Fosta membra 9am.ro

5013 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Iasi

Postat pe: 27 Mai 2009, ora 22:44

De la: nicobekesi, la data 2009-05-27 22:43:08Draga mea prietena Aadnanaaa ,esti aici?AS vrea sa te intreb ceva

aici sunt,intreaba!


Ebony

14969 mesaje
Membru din: 5/01/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 27 Mai 2009, ora 22:50

Este un topic la ,,General,, in care o tipa e foarte insuportabila si pune pe absolut toata lumea la punct (inclusiv pe prietenii nostri comuni) .Se crede ea foarte desteapta,dar e si ingamfata.I-am zis vro 2 si o las in plata Domnului,nu mai imi bat capul .Ai citit cumva acel topic?Ce parere ai?Apropo topicul se numeste:,, Pe cine il credeti pe Dumnezeu sau pe Isus,, si pe tipa o chema Sabina Prodan.Daca vrei te rog sa arunci o privire sa -mi spui ce parere ai ok? Mersi mult


Fosta membra 9am.ro

5013 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Iasi

Postat pe: 27 Mai 2009, ora 22:51

De la: nicobekesi, la data 2009-05-27 22:50:25Este un topic la ,,General,, in care o tipa e foarte insuportabila si pune pe absolut toata lumea la punct (inclusiv pe prietenii nostri comuni) .Se crede ea foarte desteapta,dar e si ingamfata.I-am zis vro 2 si o las in plata Domnului,nu mai imi bat capul .Ai citit cumva acel topic?Ce parere ai?Apropo topicul se numeste:,, Pe cine il credeti pe Isus sau pe Dumnezeu,, si pe tipa o chema Sabina Prodan.Daca vrei te rog sa arunci o privire sa -mi spui ce parere ai ok? Mersi mult

bine draga mea.ma uit.sa astepti un pic ca o sa dureze pana iau firul


Ebony

14969 mesaje
Membru din: 5/01/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 27 Mai 2009, ora 22:54

Apropo ,in ultimele 2,3 pagini o gasesti pe domnisoara.....Ok ,iau o pauza si revin,in 20 minute.


Fosta membra 9am.ro

5013 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Iasi

Postat pe: 27 Mai 2009, ora 23:15

De la: nicobekesi, la data 2009-05-27 22:54:59Apropo ,in ultimele 2,3 pagini o gasesti pe domnisoara.....Ok ,iau o pauza si revin,in 20 minute.

I-am raspuns si eu, in acelasi mod ca si tine.intr-adevar e deplasata saraca


Ebony

14969 mesaje
Membru din: 5/01/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 27 Mai 2009, ora 23:21

Stiam eu ca ma pot baza pe tine ,esti o aliata de nadejde


Fosta membra 9am.ro

5013 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Iasi

Postat pe: 27 Mai 2009, ora 23:23

De la: nicobekesi, la data 2009-05-27 23:21:05Stiam eu ca ma pot baza pe tine ,esti o aliata de nadejde


Ebony

14969 mesaje
Membru din: 5/01/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 28 Mai 2009, ora 15:04

Dupa cum ai observat,dominsoara de pe acel topic ,e tare pe pozitie,cred ca se simte tare superioara fata de noi,e foarte iritanta.Sa sti ca desi i-ai zis sa nu-ti raspunda la mesaj,ea tot a facut-o.Ma tot gandeam cine ar putea sa o puna la punct,dar ea e al si nu se lasa.....in fine...o sa urmaresc cu interes ,,dialogurile,, dintre ea si cei care ,,incearca,,sa o puna la punct....Numai bine iti doresc


Dorulet

7896 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 28 Mai 2009, ora 15:11

De la: nicobekesi, la data 2009-05-28 15:04:23Dupa cum ai observat,dominsoara de pe acel topic ,e tare pe pozitie,cred ca se simte tare superioara fata de noi,e foarte iritanta.Sa sti ca desi i-ai zis sa nu-ti raspunda la mesaj,ea tot a facut-o.Ma tot gandeam cine ar putea sa o puna la punct,dar ea e al si nu se lasa.....in fine...o sa urmaresc cu interes ,,dialogurile,, dintre ea si cei care ,,incearca,,sa o puna la punct....Numai bine iti doresc


Nico, cea mai bunã "armã", în cazul ei....rãmâne ignoranþa! Dacã nimeni nu i-ar mai rãspunde...ºi noi restul am vorbi între noi...atunci ar realiza cã "ceva nu este în regulã cu ea"...dar atât timp cât este bãgatã în seamã...i se dã apã la moarã! Tu nu vezi cã are impresia cã este trimisã de D-zeu sã ne exorcizeze?!


Când toatã lumea gândeºte la fel înseamnã cã nimeni nu gândeºte.
Fosta membra 9am.ro

492 mesaje
Membru din: 26/05/2009
Oras: Brasov

Postat pe: 28 Mai 2009, ora 16:48

trebuie sa-mi fac prezenta pe topcul adnanei,pentru cafac parte din categoria offfffff :))
as dori sa spun ca nu ma intereseaza opinia ei .nu am nimic personal cu ea!
“The heart's memory eliminates the bad and magnifies the good.” Gabriel garcia Marquez
P.S. va recomand cartile lui Marquez.... este autorul meu preferat!


Ebony

14969 mesaje
Membru din: 5/01/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 28 Mai 2009, ora 17:10

De la: Dorulet, la data 2009-05-28 15:11:39
De la: nicobekesi, la data 2009-05-28 15:04:23Dupa cum ai observat,dominsoara de pe acel topic ,e tare pe pozitie,cred ca se simte tare superioara fata de noi,e foarte iritanta.Sa sti ca desi i-ai zis sa nu-ti raspunda la mesaj,ea tot a facut-o.Ma tot gandeam cine ar putea sa o puna la punct,dar ea e al si nu se lasa.....in fine...o sa urmaresc cu interes ,,dialogurile,, dintre ea si cei care ,,incearca,,sa o puna la punct....Numai bine iti doresc


Nico, cea mai bunã "armã", în cazul ei....rãmâne ignoranþa! Dacã nimeni nu i-ar mai rãspunde...ºi noi restul am vorbi între noi...atunci ar realiza cã "ceva nu este în regulã cu ea"...dar atât timp cât este bãgatã în seamã...i se dã apã la moarã! Tu nu vezi cã are impresia cã este trimisã de D-zeu sã ne exorcizeze?!

Da cam asa e,mai bine sa fie ignorata....sa vb. de una singura,nemernica... ..............


Ebony

14969 mesaje
Membru din: 5/01/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 28 Mai 2009, ora 20:50



Fosta membra 9am.ro

5013 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Iasi

Postat pe: 28 Mai 2009, ora 23:08

De la: nicobekesi, la data 2009-05-28 17:10:18
De la: Dorulet, la data 2009-05-28 15:11:39
De la: nicobekesi, la data 2009-05-28 15:04:23Dupa cum ai observat,dominsoara de pe acel topic ,e tare pe pozitie,cred ca se simte tare superioara fata de noi,e foarte iritanta.Sa sti ca desi i-ai zis sa nu-ti raspunda la mesaj,ea tot a facut-o.Ma tot gandeam cine ar putea sa o puna la punct,dar ea e al si nu se lasa.....in fine...o sa urmaresc cu interes ,,dialogurile,, dintre ea si cei care ,,incearca,,sa o puna la punct....Numai bine iti doresc


Nico, cea mai bunã "armã", în cazul ei....rãmâne ignoranþa! Dacã nimeni nu i-ar mai rãspunde...ºi noi restul am vorbi între noi...atunci ar realiza cã "ceva nu este în regulã cu ea"...dar atât timp cât este bãgatã în seamã...i se dã apã la moarã! Tu nu vezi cã are impresia cã este trimisã de D-zeu sã ne exorcizeze?!

Da cam asa e,mai bine sa fie ignorata....sa vb. de una singura,nemernica... ..............
corec!va sustin


Ebony

14969 mesaje
Membru din: 5/01/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 29 Mai 2009, ora 00:22

Nu prea e mare activitate asta seara,ma duc la culcare...somn usor


Fosta membra 9am.ro

5013 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Iasi

Postat pe: 29 Mai 2009, ora 00:23

De la: nicobekesi, la data 2009-05-29 00:22:38Nu prea e mare activitate asta seara,ma duc la culcare...somn usor

somnusor


Fosta membra 9am.ro

1714 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 29 Mai 2009, ora 01:09

De la: aadnanaaa, la data 2009-05-23 21:53:22Imi plac

Florin - e "bad" si e cel mai de treaba
Amethyst- e o pacifista, femeie cu principii
Adipopa- e destept si e cel mai diplomat de pe forum
Lizuca - olteanca mea cu povesti lungi
Dorulet- e o dura, dar iarta repede
Mytcor-e cel mai tare
Ioana- e sincera
Mihail- e interesant
Azazel- e necurat
GabiGabi- zice multe adevarate
Camelya- e true
Dorin- stie el ceva, da nu vrea sa ne spuna
Dark- e realist
Maresalul- nu e incapatanat
Tisor- stie ce are de facut la varsta lui
Gabitza- e dulce
Marian(Vanea)- tot realist
Pasadro- respect
Sunny(Irirna)- trecand peste toate, e de treaba
Mari_uka- optimista
Republicanul- imi place, nu mai stiu de ce
Vlad- iubirea mea, sufletu' meu
<


Ma bucur ca sunt la categoria "placuti". Peste care "toate" ai trecut??
Imi place cum iti fardezi ochii (eu sunt un dezastru total, mai ales daca incerc smoky eyes). Folosesti tus sau creion?


Ebony

14969 mesaje
Membru din: 5/01/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 29 Mai 2009, ora 10:26

Apropo draga,in ce categorie ma incluzi si pe mine?(referitor la caracterizarea celor de pe forum)ce zici ,te incumeti sa ma ,,descrii,, si pe mine?


Fosta membra 9am.ro

16019 mesaje
Membru din: 13/02/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 29 Mai 2009, ora 10:30

De la: nicobekesi, la data 2009-05-29 10:26:52Apropo draga,in ce categorie ma incluzi si pe mine?(referitor la caracterizarea celor de pe forum)ce zici ,te incumeti sa ma ,,descrii,, si pe mine?
io nu ma bag la caracterizat,ar insemna sa imi dau foc la valiza singur,dar de descretit o tira,se rezolva[fruntea,nu altceva]


Cine nu este corect cu el insusi,nu poate convinge pe nimeni de adevarul spuselor sale. Toti oamenii normali se inteleg in probleme de viata,stiinte si creatie. Nu-ti dori prea multe,n-o sa ai unde le pune. Mare pacat trebuie sa fie viata,daca se pedepseste cu moartea." Exista batalii pe care este bine sa le ocolesti , nu din teama ca le - ai putea pierde , ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu - le " Gelu Negrea Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea[Georges Brassens] Nimeni nu este destul de inteligent ca sa poata convinge un prost ca e prost. Rau e cand esti prost,dar si mai rau este cand nu-ti dai seama ca esti prost,crezandu-te inteligent.Credeti in cel ce cauta ADEVARUL si feriti-va de cei care l-au gasit. Adevarul este pretutindeni,dar nu-l recunoaste decat cel care-l cauta-NICOLAE IORGA Primul om care a preferat sa injure decat sa dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizatiei-SIGMUND FREUD Daca vrei sa cunosti un om cu adevarat,da-i o functie de conducere-ROBERT BRASILLACH Nimic nu este mai scump decat ceea ce primesti gratis. Cu cat regulile sunt mai stricte,cu atat capul care le-a conceput este mai prost- JEAN de la BRUYERE Nu e greu sa fii darnic azi,greu este sa nu regreti maine-JULES RENARD Bine ne pot face numai anumiti oameni,rau ne poate face orice prost
Ebony

14969 mesaje
Membru din: 5/01/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 29 Mai 2009, ora 16:32

Draga ti-am adus topicul pe prima pagina,daca esti draguta sa-mi dai si mie caracterizarea ca sunt tare curioasa.Mersi mult .vb .mai tarziu .pa


Fosta membra 9am.ro

5013 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Iasi

Postat pe: 29 Mai 2009, ora 21:30

De la: nicobekesi, la data 2009-05-29 10:26:52Apropo draga,in ce categorie ma incluzi si pe mine?(referitor la caracterizarea celor de pe forum)ce zici ,te incumeti sa ma ,,descrii,, si pe mine?

Nico, esti dulce si clar la categoria "imi plac". Nico- ambitioasa.tot in putine cuvinte, sa nu apara diferente


Fosta membra 9am.ro

5013 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Iasi

Postat pe: 29 Mai 2009, ora 21:32

De la: Sunny, la data 2009-05-29 01:09:13
De la: aadnanaaa, la data 2009-05-23 21:53:22Imi plac

Florin - e "bad" si e cel mai de treaba
Amethyst- e o pacifista, femeie cu principii
Adipopa- e destept si e cel mai diplomat de pe forum
Lizuca - olteanca mea cu povesti lungi
Dorulet- e o dura, dar iarta repede
Mytcor-e cel mai tare
Ioana- e sincera
Mihail- e interesant
Azazel- e necurat
GabiGabi- zice multe adevarate
Camelya- e true
Dorin- stie el ceva, da nu vrea sa ne spuna
Dark- e realist
Maresalul- nu e incapatanat
Tisor- stie ce are de facut la varsta lui
Gabitza- e dulce
Marian(Vanea)- tot realist
Pasadro- respect
Sunny(Irirna)- trecand peste toate, e de treaba
Mari_uka- optimista
Republicanul- imi place, nu mai stiu de ce
Vlad- iubirea mea, sufletu' meu


Fosta membra 9am.ro

5013 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Iasi

Postat pe: 29 Mai 2009, ora 21:49

irina, vara ma dau cu tus sa nu se intinda si in rest creion
era vb de primele noastre discutii


Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului despre orice
Mergi la: