back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Job pt acasa!

 


 
Pagini: << 1 2 Sari la pagina:
 
Raluk88

3 mesaje
Membru din: 26/01/2012
Postat pe: 26 Ianuarie 2012, ora 10:57



Raluk88

3 mesaje
Membru din: 26/01/2012
Postat pe: 26 Ianuarie 2012, ora 11:01

This software can help you set up animation on your website. By having a website that looks great you will be able to generate more traffic. Thus creating more traffic means that you are attracting more visits and with more visits you are increasing your leads list. This software is very suitable to your needs and very quick to install and use. This software can be installed on your windows personal computers and can be opened quickly thus making it more reliable to make animation on your website. animation that you may create are 2D and 3D types which is now on the trend in creating a beauty in you website. This software can put you to the edge of other websites that are not using this software.

raluca.software4design.com/stores/raluca/289903pgabout.html

Raporteaza abuz de limbaj
9am251544

1 mesaj
Membru din: 20/03/2012
Oras: Drobeta Turnu Severin

Postat pe: 20 Martie 2012, ora 20:26

Pentru aceia interesati de singurele metode de a putea face bani de acasa , va sfatuiesc sa intrati pe blogul meu work-a-job-from-home.blogspot.com si sa aprofundati si daca nu intelegeti limba engleza imi lasati un email la jianu_albert@yahoo.com si o sa va raspund cu cel mai mare drag.

Raporteaza abuz de limbaj
Ion_Staneata_1

1 mesaj
Membru din: 24/04/2012
Postat pe: 24 Aprilie 2012, ora 14:30

cum asi vrea si eu

Raporteaza abuz de limbaj
sendrescu_cosmin

3 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 10 Iulie 2012, ora 11:46

La aceasta adresa gasesti tot ce trebuie sa stii ,si iti stau si eu la dispozitie pentru lamuriri.
As sfatui pe toata lumea sa nu rateze startul in aceasta afacere:
zeekrewardssendrescu.blogspot.ro/


sendrescu_cosmin

3 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 10 Iulie 2012, ora 11:50

De la: micha, la data 2012-01-19 21:01:33
De la: laszlol89, la data 2012-01-18 13:34:22Sal ma intereseaza job-ul, dar vreau cateva explicatii, despre ce-i vorba, daca se poate, mersi


stie totusi cineva un job in care chiar sa faci ceva concret, nu doar sa dai click pe niste site-uri fantoma? ceva de confectionat, de completat. de rezolvat s.a.m.d. cu contract de munca sau macar ceva legal , ca sincer nu sunt in situatia de a-mi permite tsepe de la toti smecherii



Cum am spus:nu ar trebui sa ratezi startul in aceasta afacere,este vorba de postare de reclame pentru un site american de licitatii,la adresa de mai jos e totul in detaliu.

zeekrewardssendrescu.blogspot.ro/


Fosta membra 9am.ro

134 mesaje
Membru din: 13/12/2011
Postat pe: 10 Iulie 2012, ora 13:02

S-ar putea ca ,,oferta" ta sa fie serioasa si avantajoasa (depinde pentru cine!) dar mie tot imi lasa o umbra de indoiala si stii de ce? -pentru ca se cere depunerea aceea infima de 20 de dolari sau euro la inscriere.

Raporteaza abuz de limbaj
sendrescu_cosmin

3 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 24 Iulie 2012, ora 12:13

Cauta si gaseste tu o oferta mai buna.Dca gasesi,esti tare!Ai cautat despre zeek pe internet macar, inainte sa vorbesti?Astia isi respecta afiliatii,si-i platesc pentru reclama facuta,au o vechime de 15 ani care spune multe despre ei.Sunt de acord,si FNI-ul nostru romanesc a fost serios,pana la urma i-a lasat pe toti cu buza umflata.Si asta poate sa cada maine, dar mie nu imi pare rau ca am incercat si asta o spun cu mana pe inima.Fara 75 de lei nu ma consider mai sarac.Am incercat,incerc sa fac ceva pentru mine.

Spui ca se cere inscriere:cand te angajezi nu-i asa ca ai nevoie ca pentru unele lucruri necesare angajarii sa scoti bani din buzunar?Sa nu mai zica ca ai nevoie de o scoala pe care o platesc ai tai sau tu insuti unde pierzi BANI si TIMP.Deci cei 20$ pe care tu i-ai scoate din buzunar,desi ma insel dupa cum gandesti ,reprezinta..".fix pix "pe langa alte investitii pe care le facem in viata.

Voi visati ca banii sa cada din cer cu miile fara nici un efort din partea voastra.Fa ce vrei tu cu cei 20$.
Ia-ti prietenii,ia bere,ia mici ,ia tigari,distreaza-te.Sunt pline strazile Romaniei de distrati flamanzi nemultumiti si grasi.Nemultumiti de guvern,nemultumiti de persoana lor,de prieteni etc.Dar ai naibi dac-ar incerca sa faca altceva decat sa faca ceea ce stiu mai bine:sa se planga,sa astepte,sa piarda.
Daca sunteti din Brasov vreunul interesat ,ne putem intalni,puteti sa ma cunoasteti.
Femeia pensionara care m-a inscris pe mine in afacerea asta castiga in prezent aprox 80$/zi.Putem merge sa v-o prezint ,sa ii ascultati povestea.
Faceti ce vreti.


9am_1905

1 mesaj
Membru din: 10/04/2013
Postat pe: 10 Aprilie 2013, ora 15:27

Buna ziua!
Vreau sa va prezint o afacere Super Usoara si accesibila oricui !!!
Inscrierea este absolut GRATUITA aici

ladys.ro/promo/1/CGRM6fjv

Venit suplimentar, obtinut in timpul liber. Indiferent de orasul in care locuiti, de varsta sau de studii. Reprezentanti vanzari Ladys

42% discount maxim comandând online!
20% comision maxim din comenzile prietenilor tãi prin programul de afiliere!Ai douã oportunitãþi de câºtig:
• Plasezi acum comanda in site si primeºti discount de pânã la 35%, încã de la prima comandã.
• Recomanzi magazinul nostru prietenilor tãi ºi primeºti pânã la 20% din comenzile lor.

dumneavoastra castigati atat din comenzile facute cat si din prieteni adusi. Un lucru de remarcat este ca produsele Lady's nu sunt foarte scumpe si clienti nostri isi permit sa achizitioneze cel putin un produs.

Raporteaza abuz de limbaj
9am_2260

2 mesaje
Membru din: 3/07/2013
Postat pe: 3 Iulie 2013, ora 13:07

Inregistreaza-te acum GRATUIT si CASTIGA BANI ---> bit.ly/123R5et

Video prezentare: bit.ly/11MLfmh

Pentru fiecare SMS pe care il primesti de la vivaSMS esti platit. Vrei mai mult ? Recomanzi vivaSMS prietenilor tai si esti platit pentru fiecare SMS primit de ei si membrii recomandati de ei.
Garantat !

Raporteaza abuz de limbaj
9am_2488

2 mesaje
Membru din: 22/08/2013
Postat pe: 7 Septembrie 2013, ora 23:31

Poti lucra de acasa ca operator Pc din confortul casei tale, lucrul presupune citirea de email-uri si vizonarea reclamelor pe care o sa le primesti pe mail. Cu cat acorzi mai mult timp si dai mai multe clik-uri vizionand cat mai multe reclame si mail-uricu atat ve-i castiga mai mult. Pentru a aplica pentru job www.maildirect.ro/inregistrare/8616e24e71dea817ad0ac121a4f05c74

Raporteaza abuz de limbaj
sunt_al_naibii

3127 mesaje
Membru din: 7/08/2010
Postat pe: 7 Septembrie 2013, ora 23:39

De la: 9am_2488, la data 2013-09-07 23:31:15Poti lucra de acasa ca operator Pc din confortul casei tale, lucrul presupune citirea de email-uri si vizonarea reclamelor pe care o sa le primesti pe mail. Cu cat acorzi mai mult timp si dai mai multe clik-uri vizionand cat mai multe reclame si mail-uricu atat ve-i castiga mai mult. Pentru a aplica pentru job www.maildirect.ro/inregistrare/8616e24e71dea817ad0ac121a4f05c74[...]

si daca as vrea sa lucrez de la tine de-acasa ....se poate....???
imi dai si adresa....si-mi spui si cand e plecat sotu' de-acasa....???

Raporteaza abuz de limbaj
Numai persoanele care se smulg din atracția sferelor mistico-religioase sãlbatice pot ajunge la inspiratia, ocrotirea și ajutorul Adevãratului Dumnezeu--------"Dragostea infinitã este singurul ADEVÃR ... orice altceva este o iluzie." - David Icke-----http://youtu.be/s8P7Eitg9cs-------chiar daca un om este ingenuncheat ...dar inca mai are spiritul si constiinta treze...acel om este liber....
sunt_al_naibii

3127 mesaje
Membru din: 7/08/2010
Postat pe: 7 Septembrie 2013, ora 23:43

De la: sendrescu_cosmin, la data 2012-07-24 12:13:21 Cauta si gaseste tu o oferta mai buna.Dca gasesi,esti tare!Ai cautat despre zeek pe internet macar, inainte sa vorbesti?Astia isi respecta afiliatii,si-i platesc pentru reclama facuta,au o vechime de 15 ani care spune multe despre ei.Sunt de acord,si FNI-ul nostru romanesc a fost serios,pana la urma i-a lasat pe toti cu buza umflata.Si asta poate sa cada maine, dar mie nu imi pare rau ca am incercat si asta o spun cu mana pe inima.Fara 75 de lei nu ma consider mai sarac.Am incercat,incerc sa fac ceva pentru mine.

Spui ca se cere inscriere:cand te angajezi nu-i asa ca ai nevoie ca pentru unele lucruri necesare angajarii sa scoti bani din buzunar?Sa nu mai zica ca ai nevoie de o scoala pe care o platesc ai tai sau tu insuti unde pierzi BANI si TIMP.Deci cei 20$ pe care tu i-ai scoate din buzunar,desi ma insel dupa cum gandesti ,reprezinta..".fix pix "pe langa alte investitii pe care le facem in viata.

Voi visati ca banii sa cada din cer cu miile fara nici un efort din partea voastra.Fa ce vrei tu cu cei 20$.
Ia-ti prietenii,ia bere,ia mici ,ia tigari,distreaza-te.Sunt pline strazile Romaniei de distrati flamanzi nemultumiti si grasi.Nemultumiti de guvern,nemultumiti de persoana lor,de prieteni etc.Dar ai naibi dac-ar incerca sa faca altceva decat sa faca ceea ce stiu mai bine:sa se planga,sa astepte,sa piarda.
Daca sunteti din Brasov vreunul interesat ,ne putem intalni,puteti sa ma cunoasteti.
Femeia pensionara care m-a inscris pe mine in afacerea asta castiga in prezent aprox 80$/zi.Putem merge sa v-o prezint ,sa ii ascultati povestea.
Faceti ce vreti.



hai mai bine la o bere....

Raporteaza abuz de limbaj
Numai persoanele care se smulg din atracția sferelor mistico-religioase sãlbatice pot ajunge la inspiratia, ocrotirea și ajutorul Adevãratului Dumnezeu--------"Dragostea infinitã este singurul ADEVÃR ... orice altceva este o iluzie." - David Icke-----http://youtu.be/s8P7Eitg9cs-------chiar daca un om este ingenuncheat ...dar inca mai are spiritul si constiinta treze...acel om este liber....
sunt_al_naibii

3127 mesaje
Membru din: 7/08/2010
Postat pe: 7 Septembrie 2013, ora 23:49

De la: sendrescu_cosmin, la data 2012-07-24 12:13:21 Cauta si gaseste tu o oferta mai buna.Dca gasesi,esti tare!Ai cautat despre zeek pe internet macar, inainte sa vorbesti?Astia isi respecta afiliatii,si-i platesc pentru reclama facuta,au o vechime de 15 ani care spune multe despre ei.Sunt de acord,si FNI-ul nostru romanesc a fost serios,pana la urma i-a lasat pe toti cu buza umflata.Si asta poate sa cada maine, dar mie nu imi pare rau ca am incercat si asta o spun cu mana pe inima.Fara 75 de lei nu ma consider mai sarac.Am incercat,incerc sa fac ceva pentru mine.

Spui ca se cere inscriere:cand te angajezi nu-i asa ca ai nevoie ca pentru unele lucruri necesare angajarii sa scoti bani din buzunar?Sa nu mai zica ca ai nevoie de o scoala pe care o platesc ai tai sau tu insuti unde pierzi BANI si TIMP.Deci cei 20$ pe care tu i-ai scoate din buzunar,desi ma insel dupa cum gandesti ,reprezinta..".fix pix "pe langa alte investitii pe care le facem in viata.

Voi visati ca banii sa cada din cer cu miile fara nici un efort din partea voastra.Fa ce vrei tu cu cei 20$.
Ia-ti prietenii,ia bere,ia mici ,ia tigari,distreaza-te.Sunt pline strazile Romaniei de distrati flamanzi nemultumiti si grasi.Nemultumiti de guvern,nemultumiti de persoana lor,de prieteni etc.Dar ai naibi dac-ar incerca sa faca altceva decat sa faca ceea ce stiu mai bine:sa se planga,sa astepte,sa piarda.
Daca sunteti din Brasov vreunul interesat ,ne putem intalni,puteti sa ma cunoasteti.
Femeia pensionara care m-a inscris pe mine in afacerea asta castiga in prezent aprox 80$/zi.Putem merge sa v-o prezint ,sa ii ascultati povestea.
Faceti ce vreti.



io zic daca nu-ti sta-n gat munca....baga un ochi p'aci...
adevarul.ro/economie/afaceri/cum-devii-fermier-prima-instalare-7...
www.apdrp.ro/content.aspx?item=2131&lang=RO
www.apdrp.ro/content.aspx?item=2003&lang=RO
www.gazetaromaneasca.com/focus/romania/5711-70000-de-euro-pentru...

Raporteaza abuz de limbaj
Numai persoanele care se smulg din atracția sferelor mistico-religioase sãlbatice pot ajunge la inspiratia, ocrotirea și ajutorul Adevãratului Dumnezeu--------"Dragostea infinitã este singurul ADEVÃR ... orice altceva este o iluzie." - David Icke-----http://youtu.be/s8P7Eitg9cs-------chiar daca un om este ingenuncheat ...dar inca mai are spiritul si constiinta treze...acel om este liber....
9am_2802

17 mesaje
Membru din: 21/10/2013
Postat pe: 21 Octombrie 2013, ora 18:37

se castiga incet, dar sigur. nu mai pierde timpul si devino propriul tau sef! www.maildirect.ro/inregistrare/c90a8b82c7889eb5da08e34f06a27bb7

Raporteaza abuz de limbaj
9am_2959

1 mesaj
Membru din: 18/11/2013
Postat pe: 18 Noiembrie 2013, ora 18:59

Recomand aceasta companie. Poate fi accesata la acest link:
www.sfi4.com/13436063/FREE
Se pot castiga bani prin comisioane vanzari produse, vanzare de produse proprii, realizarea unor taskuri , aducerea de membrii noi si multe altele. Sunt necesare cunostinte limba engleza. Succes!

Raporteaza abuz de limbaj
9am_3698

1 mesaj
Membru din: 19/03/2014
Postat pe: 19 Martie 2014, ora 10:16

Buna, eu zic, ca din contra, te costa exact 34,95 $ pt inceput, si mai jos pe pagina de cont este explicat si de ce: costul cu suportul tau si al materialelor furnizate pentru invatare.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

15 mesaje
Membru din: 17/04/2014
Postat pe: 17 Aprilie 2014, ora 20:18

Eu am inceput sa castiga bai pe net prin www.vivasms.ro/h/81768a1ce8. Recunosc ca am fost sceptica la inceput,pentru ca ma saturasem de toate reclamele de aceste gen care ,doar pentru a te loga pe un cont,iti cereau bani dinainte. Asta chiar functioneaza,sper sa aveti succes si voi .

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

15 mesaje
Membru din: 17/04/2014
Postat pe: 17 Aprilie 2014, ora 20:24

Bani pe net,acasa sau oriunde aveti o conexiune la internet.Este foarte simplu,nu platiti nimic .Tot ceea ce trebuie sa faceti este sa va inscrieti pe site,raspundeti la cateva intrebari si recomandati cat mai multor prieteni acest site.Banii intra zilnic in cont,in functie de cata reclama reusiti sa faceti.E singurul site care intr adevar merita incercat/ mult succes www.vivasms.ro/h/81768a1ce8

Raporteaza abuz de limbaj
9am_4359

2 mesaje
Membru din: 3/09/2014
Postat pe: 3 Septembrie 2014, ora 14:58

pentru un job de cateva minute pe zi puteti incerca si bit.ly/1oWw4C9 Dupa inscriere o sa va contactez prin email si o sa va ajut cu toate informatiile.

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 1 2 Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Job pt acasa!
Mergi la: