back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Job pt acasa!

 


 
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
 
9am032909

1 mesaj
Membru din: 16/04/2009
Postat pe: 16 Aprilie 2009, ora 01:03

Eu fac bani cu treaba asta de cateva saptamani.Verifica de curiozitate.Nu te costa nimic.
www.biz4cash.net/?ix=4720




9am104583

1 mesaj
Membru din: 23/07/2009
Oras: Targoviste

Postat pe: 23 Iulie 2009, ora 11:32

Detaliaza te rog


ada
ioanapana2307

62 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 4 Octombrie 2009, ora 14:12

De la: 9am032909, la data 2009-04-16 01:03:06Eu fac bani cu treaba asta de cateva saptamani.Verifica de curiozitate.Nu te costa nimic.
www.biz4cash.net/?ix=4720

/// te rog da explicatii !


Dorinel

3855 mesaje
Membru din: 24/04/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 4 Octombrie 2009, ora 14:46

De la: 9am104583, la data 2009-07-23 11:32:18Detaliaza te rog
E simplu ! Pentru fiecare vizitare a acestui site, se primeste o anumita suma de catre ''gazduitor''- el ''promoveaza'' reclame pentru diferiti clienti. Deci, daca vreti sa jutati pe nentu sa faca bani, vizitatii site-ul !


Ori suntem capitalisti, ori nu mai suntem.
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 4 Octombrie 2009, ora 14:51

Si cine imi garanteaza mie ca nu-mi bat la usa programe de phishing, dupa aceea.
De ce e nevoie de email, eu asta nu inteleg. Ce are vizitarea unui site sau blog sau o reclama, cu datul emailului.


Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
Dorinel

3855 mesaje
Membru din: 24/04/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 4 Octombrie 2009, ora 15:09

De la: nastasemihail, la data 2009-10-04 14:51:56Si cine imi garanteaza mie ca nu-mi bat la usa programe de phishing, dupa aceea.
De ce e nevoie de email, eu asta nu inteleg. Ce are vizitarea unui site sau blog sau o reclama, cu datul emailului.
Si ''colectarea'' de e-mailuri aduce profit. Trebuie sa stii cum sa le vinzi mai departe.


Ori suntem capitalisti, ori nu mai suntem.
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 4 Octombrie 2009, ora 15:14

De la: Dorinel, la data 2009-10-04 15:09:00
De la: nastasemihail, la data 2009-10-04 14:51:56Si cine imi garanteaza mie ca nu-mi bat la usa programe de phishing, dupa aceea.
De ce e nevoie de email, eu asta nu inteleg. Ce are vizitarea unui site sau blog sau o reclama, cu datul emailului.
Si ''colectarea'' de e-mailuri aduce profit. Trebuie sa stii cum sa le vinzi mai departe.
Adica....


Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
Dorinel

3855 mesaje
Membru din: 24/04/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 4 Octombrie 2009, ora 15:25

De la: nastasemihail, la data 2009-10-04 15:14:19
De la: Dorinel, la data 2009-10-04 15:09:00
De la: nastasemihail, la data 2009-10-04 14:51:56Si cine imi garanteaza mie ca nu-mi bat la usa programe de phishing, dupa aceea.
De ce e nevoie de email, eu asta nu inteleg. Ce are vizitarea unui site sau blog sau o reclama, cu datul emailului.
Si ''colectarea'' de e-mailuri aduce profit. Trebuie sa stii cum sa le vinzi mai departe.
Adica....
Adica ... sunt firme interesate sa fac publicitate on-line, cu asta se ocupa, si cum ar putea sa fie mai directa promovarea unor produse ... decat prin intermediul e-mailulilor !! E ca si cum ti-ar bate cineva la usa sa-ti vanda un produs anume.


Ori suntem capitalisti, ori nu mai suntem.
9am118650

2 mesaje
Membru din: 17/08/2009
Postat pe: 4 Octombrie 2009, ora 15:43

De la: 9am032909, la data 2009-04-16 01:03:06Eu fac bani cu treaba asta de cateva saptamani.Verifica de curiozitate.Nu te costa nimic.
www.biz4cash.net/?ix=4720



alea_him

7 mesaje
Membru din: 22/01/2009
Postat pe: 23 Februarie 2010, ora 22:06

si eu lucrez de acasa cu ajutorul netului .
te inviti pee blogul meu sa vezi despre ce este vorba
aleahimis.blogspot.com/


Raporteaza abuz de limbaj
http://aleahimis.blogspot.com/
alea_him

7 mesaje
Membru din: 22/01/2009
Postat pe: 23 Februarie 2010, ora 22:07

si eu lucrez de acasa cu ajutorul netului .
te inviti pee blogul meu sa vezi despre ce este vorba
aleahimis.blogspot.com/



http://aleahimis.blogspot.com/
Fosta membra 9am.ro

1171 mesaje
Membru din: 23/08/2009
Postat pe: 25 Februarie 2010, ora 01:31

Lasa-te femeie de rahaturile astea ca nu te abordeaza nimeni !!Canta la alta masa!!


9am106357

2 mesaje
Membru din: 27/07/2009
Oras: Brasov

Postat pe: 17 Martie 2010, ora 15:53

Concret ce faci?

Raporteaza abuz de limbaj
alea_him

7 mesaje
Membru din: 22/01/2009
Postat pe: 19 Martie 2010, ora 13:36

dezamagire si la mine
am incercat unele situri din tari straine si dupa ce obtineam o suma de bani ceva se intampla .recent am avut cont la Google AdSense Account si dupa ce aveam ceva in cont primesc mesajul

While going through our records recently, we found that your AdSense
account has posed a significant risk to our AdWords advertisers. Since
keeping your account in our publisher network may financially damage our
advertisers in the future, we've decided to disable your account.


aleahimis.blogspot.com/


http://aleahimis.blogspot.com/
Fosta membra 9am.ro

1171 mesaje
Membru din: 23/08/2009
Postat pe: 20 Martie 2010, ora 00:02



fflorin33florin

3 mesaje
Membru din: 14/01/2009
Postat pe: 21 Martie 2010, ora 23:35

Probabil santeti satui de ofertele de pe net care va indeamna sa castigati bani pe internet. Da asa este se castiga real bani pe internet insa marea majoritate ofera visuri. putini sant aceia care poate sa-ti ofere ceva mai bun decat iti ofer eu acum. Dar dati-mi voie sa ma prezint.
Mă numesc Chitaru Florin si sant membru la AFSRO. În momentul de față se dezvoltă o rețea strategică de comercianți și de clienți, care printr-o colaborare pozitivă le oferă oamenilor un viitor mai bun “ Puterea banilor cheltuiti intră în mișcare”. Da stiu ati mai auzit sloganuri din astea insa dati-mi voie sa va explic mai departe.
Ce este AFS RO?
AFS RO este o companie ROmaneasca planificata si organizata intr-un concept care inainte de orice, ne ofera o solutie pentru rotunjirea veniturilor noastre, pentru a ajunge ca prin MUNCA sa putem avea un venit rezidual. Si am spus , inainte de orice, pentru ca dupa ce veti parcurge intreg materialul pentru a va lamuri din toate punctele de vedere, veti putea vedea ca AFS RO, reprezinta de fapt mult mai mult ...
Ce face AFS RO?
AFS RO pune la dispozitia tuturor posibilitatea de a semna un contract intr-un parteneriat direct cu compania, parteneriat bazat pe principiul win-win. Cu alte cuvinte, deveniti partener direct in afacere, cu urmatoarele drepturi:
a) Reduceri la cumparaturile pe care le facem cu totii ZILNIC.
b) Accesul la sistemul de comisionare 5x5 care va asigura venitul rezidual..LUNAR!

E interesant cum, daca intrebi pe cineva la intamplare care este cea mai buna solutie pentru un parteneriat, iti va raspunde fara ezitare: un parteneriat in care castiga amandoi !
Practic, prin acest sistem win-win, AFS RO ne inmaneaza o afacere la cheie, prin care castigam in doua moduri (clienti - parteneri):

1. Reduceri la cumparaturi!- Ca membrii avem discounturi la cumparaturi in toate magazinele in care vom gasi stick-ere AFS RO afisate la vedere. Acum economisim inteligent!
Din punct de vedere al gamei de servicii, cateva exemple dintre ofertele disponibile momentan: telefonie mobila-pachete de neegalat atat pt persoane fizice cat si pt societati, toate tipurile de asigurari (inclusiv RCA) cu un discount de 10 %, reduceri la combustibili-ROMPETROL, reduceri la cumparaturi din Sellgros, McDonalds, CityGrill, DOMO, Sensiblu..etc. iar lista este in continua crestere!!
TARIFE SPECIALE PENTRU MEMBRII IN 600 DE HOTELURI DIN ROMANIA PRIN CAPTAINGO
La nivel national AFS RO- o amploare continua, urmatorul pas fiind extinderea in cateva tari din Europa. Suntem pionerii acestei OPORTUNITATI!

La inscriere veti semna un contract de parteneriat-prestari servicii si vi se va platii impozitul pe venit din banii firmei(16%).
Nu uitati ca vi se va emite un VISA card business( 0% costuri-0% intretinere) de catre Raiffaisen Bank imediat dupa inscriere si activare, de care nu oricine poate beneficia( in mod normal), un card ce va purta sigla AFS RO.
Veti beneficia si de propriul site pentru prezentarea ofertelor de discounturi disponibile prin AFS RO.

Suna interesant nu?
Incearca si tu si intereseaza-te de spusele mele si vei avea surprize placute: www.afaceri-profitabile.afsro.com/. Ai acolo pe saitul meu aproape toate informatiile necesare pt informare + datele mele de contact.
SUCCES !


Succes pt o viata mai frumoasa, Chitaru Florin
9am183520

2 mesaje
Membru din: 13/03/2010
Postat pe: 24 Martie 2010, ora 18:44

As dori detalii cat mai multe despre job-ul pentru acasa !

Raporteaza abuz de limbaj
alyna19881

1 mesaj
Membru din: 4/11/2010
Postat pe: 4 Noiembrie 2010, ora 22:23

buna. cunosc si eu un job pentru acasa destul de profitabil. eu sunt mamica proaspata si castig un ban in plus din asta www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=ralucabandalea
daca doriti mai multe detalii ma puteti contacta la adresa alyna19881@yahoo.com. multumesc

Raporteaza abuz de limbaj
buni66

65 mesaje
Membru din: 24/11/2009
Postat pe: 10 Noiembrie 2010, ora 12:21



ghastlyfantasm

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 29 Noiembrie 2010, ora 01:26

Majoritatea site-urilor care iti ofera posibilitatea sa faci un ban de acasa ..sunt scam... asta afli daca dai un simplu search pe google... Dar sunt sigura ca sunt si firme serioase....care te platesc.... Daca aveti exemple testate... si s-au dovedit de incredere ...postati va rog.
Eu am gasit o firma la care nu trebuie sa platesti taxa de inregistrare insa trebuie sa ai rabdare pana aduni 25 de dolari ( acesti bani se pot obtine invitandu-ti prietenii sa se inscrie) apoi iti trimit de munca....sper sa fie seriosi si de acum inainte...daca vreti sa va inscrieti :

www.dataentrywork.net/?id=273173

Raporteaza abuz de limbaj
mariamara

27 mesaje
Membru din: 6/07/2009
Postat pe: 17 Ianuarie 2011, ora 10:37

ceva serios , fara sa dai nimic , de incredere .
www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=conmar98

Raporteaza abuz de limbaj
antofagasta

1 mesaj
Membru din: 19/11/2009
Postat pe: 20 Ianuarie 2011, ora 13:56


Se fac bani frumosi daca stii sa fii propril tau manager. Mai mult de 30 de minute nu-mi ocupa din timpul meu, iar intr-o zi faci in jur de 5$.
Sunt inscrisa pe vreo cateva PTC-uri de uinde ies bani destui.
Daca vrei sa te alaturi intra pe link-ul:
www.onbux.com/?r=anaysa33
si inregistreaza-te.

Raporteaza abuz de limbaj
mariamara

27 mesaje
Membru din: 6/07/2009
Postat pe: 21 Ianuarie 2011, ora 16:02

sunt si eu pe onbux si iau 0,01 $ pe o reclama . cum faci tu de iei 5$ pe zi???
si abia dupa 100 de reclame citite poti invita pe altii sa lucreze .
cred ca imbatranesc pe onbux si nu vad un ban .
te rog sa imi explici si mie , daca vrei.
multumesc

Raporteaza abuz de limbaj
mariamara

27 mesaje
Membru din: 6/07/2009
Postat pe: 3 Februarie 2011, ora 12:04

vad ca nu ai nici un raspuns , atunci e o mare teapa cu onbux !
daca deschizi 4 reclame pe zi cu 0,01 centi/bucata , nu strangi 5 dolari pe zi , nu???
nu ai voie sa deschizi decat 4 pe zi, dupa cum bine stii .
poate totusi vrei sa imi raspunzi .
multumesc

Raporteaza abuz de limbaj
mariamara

27 mesaje
Membru din: 6/07/2009
Postat pe: 28 Februarie 2011, ora 13:10

Castigi multi bani cu o investitie minima de 6 lei.Crede-ma,am incercat toate metodele posibile (si legale).Trebuie sa trimiti cate 1 leu la fiecare din cele 6 adrese mentionate in articol.Apoi sa iti treci numele si adresa la sfarsitul listei in pozitia a 6-a si sa publici articolul la minim 200 de forum-uri cu anunturi pe Internet sau prin mail la cat mai multe adrese.La urma urmei ce avem de pierdut ?6 lei si 6 timbre.In primul rand te sfatuiesc sa salvezi pe hard articolul ca sa il ai la indemana.Apoi urmezi pasii de mai jos:- PASUL 1:iei 6 coli de hartie si scrii pe fiecare din ele:M-AM ADAUGAT LA LISTA TA,astfel incat cel ce primeste plicul sa te adauge la listele pe care urmeaza sa le posteze si asa adresa ta va aparea pe alte sute multiplicate de forumuri , apoi impaturesti fiecare coala (cat sa intre in plic).Acum iei 6 bancnote de 1 leu si pui CATE UNA in FIECARE din cele 6 coli(ca sa nu se vada prin plic si sa nu se fure).Daca hotarasti sa nu iti vina plicurile la adresa unde stai , mai sigur este sa inchiriezi o casuta postala care costa 4 ron pe luna),apoi pui FIECARE coala in CATE UN PLIC si inchizi plicurile.Ar trebui sa ai acum 6 plicuri,cu numele si adresa ta pe ele (la expeditor),fiecare dintre ele continand o coala de hartie si o bancnota de 1 leu.Acum trimiti plicurile la urmatoarele adrese:

1. . Vladuca Mitrita , O . P . 5 , C . P . 655-Brasov

2. Ilie Dragos , str Radu Popescu Bl 33 B Sc A Ap 11 cod postal 130131 Targoviste Jud Dambovita

3 . Matei Elena Gabreila , str Muntii mehedinti , nr54 , sectror 3, Bucuresti

4. Jiros Carmen Iulia, str. Abatorului nr.66, loc.Ocna Mures,jud.Alba.

5.Mitroi Corina, str. 1 Decembrie 1918,bl.26,et.10,ap.40,Resita,jud.Caras Severin

6.Georgescu Luminita Strada General Eremia Grigorescu nr3, bloc23 , scara C, Apartament 52, cod100223 , Ploiesti jud. Prahova


PASUL 2:Acum tai din lista pe numarul 1 si muti celelalte adrese cu o pozitie mai sus (6 devine 5 , 5 devine 4 , etc. ).Astfel numarul 6 devine liber:completezi cu numele si adresa TA aceasta pozitie.Trebuie foarte clar sa intelegi ca DACA TE VEI PUNE IN ALTA POZITIE DECIT CEA DE-A 6-a , vei primi cu mult mai putini bani, pentru ca factorul de multiplicare se diminueaza.Pentru a intarii increderea in joc,trebuie SA NU TRISEZI si SA TRIMITI PLICURILE,deoarece,te excluzi singur din circuit semanind neincrederea.- PASUL 3:Schimba ce doresti dar,pe cat se poate,incearca sa mentii articolul cat mai aproape de original.Acum publica anuntul la cit mai multe forum-uri .200 este atat cat iti trebuie dar cu cat publici in mai multe locuri cu atat mai multi bani vei castiga! Nu e nevoie sa scrii din nou tot acest articol; poti sa selectezi textul cu cursorul mouse-ului si sa il copiezi in memoria calculatorului (Copy din meniul Edit);deschizi un fisier gol si inserezi textul ca sa iti adaugi numele in pozitia a 6-a;Acum cauti pe Internet forum-uri on-line,message board-uri,site-uri de chat,de discutii romanesti bineinteles,sau la diverse adrese e-mail pe care le cunosti si publici articolul.Iti sugerez sa treci ca subiect un titlu cat mai atractiv pentru ca acesta il vor vedea cei ce viziteaza aceste site-uri.GATA! Din cele MINIM 200 de publicari pe care le-ai facut sa spunem ca primesti 5 raspunsuri.Deci ai castigat 5 lei cu numele tau pe pozitia a 6-a . Acum fiecare din cele 5 persoane care tocmai ti-au trimis cate o scrisoare,publica la randul lor MINIMUL de 200 de articole cu numele tau pe pozitia a 5-a si primesc si ei cate 5 lei.Tu primesti astfel 5x5x1 = 250 de lei.Si asa mai departe.Si totul cu o investitie initiala de 6 lei si 6 timbre.Cand numele tau nu se mai afla in lista poti sa repeti procedura:iei ultima varianta a articolului si trimiti cate1 leu la adresele care se afla in lista,punandu-ti numele pe pozitia a 6-a Acum publici articolul din nou de MINIM 200 de ori.Iti dai seama ca in fiecare zi mii de oameni intra pe Internet si citesc aceste articole ASA CUM CITESTI TU ACUM !!Asa ca iti poti permite 6 lei sa vezi daca merge cu adevarat.Unii au spus dar daca lumea se satura si nu mai trimite nimeni nici un ban?Ce sanse sunt sa se intample asta cand ZILNIC se alatura 20- 50.000 de useri noi la Internet dintre care foarte multi citesc astfel de anunturi si sunt dispusi sa incerce?Joaca cinstit si corect si adresa te va ajunge pe mii de forumuri,astfel vei primi mii de plicuri.Vei avea numai de castigat !!! Jocul se bazeaza pe o binecunoascuta lege din economie si anume legea multiplicarii pe care cred ca poti sa o intelegi.Uite cum poti sa gasesti adresele unde sa postezi anuntul tau! Intra pe www . google . ro , la pagini in limba romana si tasteaza: anunturi gratuite online;apar o multime de adrese de site-uri;intri si dai acolo anuntul tau Bafta !


9am247200

1 mesaj
Membru din: 5/05/2011
Postat pe: 5 Mai 2011, ora 14:47

Vrei sa faci bani dar nu-ti place sa umbli la interviuri si sa dai de sefi uraciosi? Vrei sa fii liber in graficul de munca, dar sa ai un salariu stabil si bun? Vrei sa stai acasa si sa lucrezi si asta sa nu iti afecteze veniturile? Atunci ai nevoie de lucrul pe care eu ti-l ofer. Nici un fel de inselatorie, sponsorizare de inceput, sau taxa de start in afaceri.Pentru doar 3-4 ore de lucru pe zi poti castiga 75-100$ pe saptamana si mai mult daca lucrezi mai mult. Ce iti trebuie? Internet si calculator conectat la retea si un minim de cunostinte in accesari de site-uri on-line.Depinde doar de tine si de cat de multa staruinta iti dai. Lucrul e mai mult legat cu casuta de e-mail. Pentru informatii suplimentare, trimite-ti un e-mail cu subiectul "LUCRU" pe adresa de e-mail: gabitzu_smek3ras@yahoo.com Nu uitati sa scrieti la subiect cuvantul "LUCRU". Lucru de acasa, flexibil la orice ora, de la calculatorul tau.


navarro_lola

1 mesaj
Membru din: 19/09/2011
Postat pe: 19 Septembrie 2011, ora 18:18

JOB PART-TIME / FULL TIME, pt persoane cu varsta cuprinsa intre 16 - 60 ani.
Ce iti trebuie pt acest job? Internet si calculator conectat la retea si un minim de cunostinte in accesari de site-uri on-line...restul, depinde doar de tine si de cat de multa staruinta iti dai.
Lucrul e mai mult legat cu casuta de e-mail. Tot ce trebuie sa faci este sa trimiti mail-uri petrecandu-ti 2 -3 ore pe zi in fata calculatorului. cu cat muncesti mai mult cu atat castigul va fi mai mare. Sumele de bani, pot varian intre 75-500$/ SAPTAMANA, in functie de activitatea dvs pe internet.
Pentru informatii suplimentare, trimite-ti un e-mail cu subiectul "LUCRU" pe adresa de e-mail navarrolola@yahoo.com


Fosta membra 9am.ro

1 mesaj
Membru din: 18/01/2012
Postat pe: 18 Ianuarie 2012, ora 13:34

Sal ma intereseaza job-ul, dar vreau cateva explicatii, despre ce-i vorba, daca se poate, mersi

Raporteaza abuz de limbaj
micha

1 mesaj
Membru din: 19/01/2012
Postat pe: 19 Ianuarie 2012, ora 21:01

De la: laszlol89, la data 2012-01-18 13:34:22Sal ma intereseaza job-ul, dar vreau cateva explicatii, despre ce-i vorba, daca se poate, mersi


stie totusi cineva un job in care chiar sa faci ceva concret, nu doar sa dai click pe niste site-uri fantoma? ceva de confectionat, de completat. de rezolvat s.a.m.d. cu contract de munca sau macar ceva legal , ca sincer nu sunt in situatia de a-mi permite tsepe de la toti smecherii

Raporteaza abuz de limbaj
ioanapana2307

62 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 20 Ianuarie 2012, ora 21:51

Eu pot sa ti trimit o adresa unde am trimis eu de proba confectionat pungi cadou si margele .Au fost foarte pretentiosi in executie da rpoate ai mai mult noroc sau mai bine spus bafta .Miine iti dau adresa si scrii ceea ce doresti , cu plic in interior pentru retur , dar trebuie sa platesti o taxa de minim 60 ron .

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Job pt acasa!
Mergi la: