back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Am si eu o problema deci va rog ajutatima.

 


 
 
9am_5390

1 mesaj
Membru din: 2/08/2015
Postat pe: 2 August 2015, ora 18:32

Nu stiu sigur in ce categorie se potrivea dar am pus aici subiect .
Logodnica mea lucreaza intr.o cafenea. La inceput a fost totul ok, sefii se intelegeau foarte bine cu ea.
Avea vanzari de 5-6-7 milioane pe zi si mereu stocul si inventarul au iesit pe +. De curand , nu stiu cum se face dar vanzarile au scazut la 1-2 maxim 3 milioane pe zi si au inceput si probleme de stoc si inventar. Ultima bomba a fost de 1200 de lei. Chestia care ma scoate din sarite este ca sefa ei o tot ameninta si ii da mai multe de ales. 1 imi lucrezi jumatate de luna si imi mai dai 400 de lei
2 imi dai toti 800 de lei sau
3 te reclam la politie.
Tin sa precizez ca 400 de lei i.au fost deja luati din salar (de pe data de 15 pana la sfarsitul lunii a muncit pe gratis sa spun asa)
Totusi intrebarea mea este urmatoarea: daca ea este fara carte de munca, nu este nici o dovada in scris pe undeva ca ea lucreaza sau macar este in perioada de proba in acel local ce poate pati mai exact? Ce ii poate face 'seful ' ei? Poate cu adevarat sa o reclame la politie?

Raporteaza abuz de limbaj
valeriulivanov

1792 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 5 August 2015, ora 18:45

ANUNTA GARDA FINANCIARA ,POLITIEA PENTRU EXCROCHEREALA,A.N.A.F.-UL,SI POATE SI TATA D.N.A.-UL,DAR,PRINTRE ALTELE SI INSPECTIEA MUNCII!.

Raporteaza abuz de limbaj
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 15 Octombrie 2015, ora 16:20

Cheama si CIA, KGB.

Cel mai bine angajeaza si un ciobanesc. Astia miros tot.

Daca nici asa, pune camere de supraveghere peste tot. mai ales din alea invizibile.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
| Varianta pentru tiparire a topicului am si eu o problema deci va rog ajutatima.
Mergi la: