back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Vreau sa imi recastig iubirea vietii!

 


 
 
yuppy_347

1 mesaj
Membru din: 27/09/2012
Postat pe: 27 Septembrie 2012, ora 21:50

Deci :
Eu am stat cu ea 1 an si cateva zile , primele 6 luni au fost foarte frumoase pentru mine si pentru ea, apoi s-a cam racit fata de mine , se racea din ce in ce mai mult , pana cand intr-o zi mi-a zis ca nu se mai poate , mie nu mi-a venit sa cred si am stat de vorba si pana la urma m-a lasat... Am suferit foarte mult , si acum sufar dupa ea ( stiu ca nu e singura femeie de pe pamant dar sincer o iubesc din toata inima mea si....) Am continuat sa vorbim si dintr-o data ea a inceput sa vorbeasca cu alt baiat si nu imi mai raspundea la telefon , eu nu m-am apucat repede cand am auzit ca ea a inceput sa vorbeasca cu altu , sa vb si eu cu alta , am asteptat si pana intr-o zi cand l-am prins eu pe acel baiat cu care vorbea ea si l-am prins cu ceva urat si i-am aratat ei, i-am zis de nenumarate ori sa ne impacam dar se gandea forate mult ca o sa ii reprosez ca a vorbit cu ala si ca nush ce , dar nu pentru ca iubirea ei mi-a schimbat viata si am suportat foarte multe din cauza ei , mereu dupa ce ne certam o sunam primul , ma purtam cu ea ca o printesa , stie ca o iubesc mult dar ea tot nu vrea sa se impace cu mine , Va rog din tot sufletu meu dati-mi niste sfaturi. Multumesc , Va rog astia ''smecheri '' abtinetiva de la comentarii, multumesc.

Raporteaza abuz de limbaj
Lylu67

1052 mesaje
Membru din: 30/08/2011
Oras: Arad

Postat pe: 1 Octombrie 2012, ora 16:56

De la: yuppy_347, la data 2012-09-27 21:50:49Deci :
Eu am suportat foarte multe din cauza ei , mereu dupa ce ne certam o sunam primul , ma purtam cu ea ca o printesa , stie ca o iubesc mult dar ea tot nu vrea sa se impace cu mine , Va rog din tot sufletu meu dati-mi niste sfaturi. Multumesc , Va rog astia ''smecheri '' abtinetiva de la comentarii, multumesc.
Ce ai vrea sa-ti mai faca sa intelegi ca nu te iubeste. Sau desii oferi iubire(asa cum o intelegi tu)te multumesti cu mila ei. Ce sfaturii vrei?

Raporteaza abuz de limbaj
9am_1133

7 mesaje
Membru din: 15/12/2012
Postat pe: 5 Noiembrie 2012, ora 23:32

Vreau sa ma ajute cineva daca se poate!!!traiesc o mare dezamagire a vietii mele

Sunt un tanar cu moralul la pamant.De curand m-am despartit de marea mea dragoste, am avut o relatie foarte frumoasa cu fosta mea prietena.Totul s-a sfarsit tragic in urma cu cateva zile am recurs la un gest foarte urat, am ajuns sa iau 10 pastile Xanax in urma certurilor si a despartirii de prietena mea.Am stat internat in spital pana mi-am revenit putin. In toata aceasta perioada Ea nu a luat legatura cu mine prin telefon sau printr-un msg macar sau sa ma viziteze la spital.Nu mai vrea sa auda de mine si nu imi raspunde la mesaje sau daca as' incerca sa ne intalnim sa o astept la facultate nu vrea sa stea de vorba cu mine. Am stresat-o un timp cu telefonul si cu mesajele si ea tot nu raspunde.De fiecare data nu imi spune un motiv clar al despartirii noastre ba amesteca familia ei ca ar fi impotriva mea, ba ca nu mai simte nimic pt. mine si eu sufar in continoare.O iubesc enorm si ma gandesc non-stop la ea si cum as face sa se intoarca din nou la mine. Suntem la a doua despartire. Ea pare foarte hotarata si cred ca nu mai este sanse de impacare. Mi-am propus sa nu o mai sa nu o mai caut timp de o luna sa vad ce reactie va avea ea. Ce as putea sa fac in aceasta situatie. Va multumesc!

Raporteaza abuz de limbaj
Lylu67

1052 mesaje
Membru din: 30/08/2011
Oras: Arad

Postat pe: 6 Noiembrie 2012, ora 19:22

De la: yuppy_403, la data 2012-11-05 23:32:42Vreau sa ma ajute cineva daca se poate!!!traiesc o mare dezamagire a vietii mele

Sunt un tanar cu moralul la pamant.De curand m-am despartit de marea mea dragoste, am avut o relatie foarte frumoasa cu fosta mea prietena.Totul s-a sfarsit tragic in urma cu cateva zile am recurs la un gest foarte urat, am ajuns sa iau 10 pastile Xanax in urma certurilor si a despartirii de prietena mea.Am stat internat in spital pana mi-am revenit putin. In toata aceasta perioada Ea nu a luat legatura cu mine prin telefon sau printr-un msg macar sau sa ma viziteze la spital.Nu mai vrea sa auda de mine si nu imi raspunde la mesaje sau daca as' incerca sa ne intalnim sa o astept la facultate nu vrea sa stea de vorba cu mine. Am stresat-o un timp cu telefonul si cu mesajele si ea tot nu raspunde.De fiecare data nu imi spune un motiv clar al despartirii noastre ba amesteca familia ei ca ar fi impotriva mea, ba ca nu mai simte nimic pt. mine si eu sufar in continoare.O iubesc enorm si ma gandesc non-stop la ea si cum as face sa se intoarca din nou la mine. Suntem la a doua despartire. Ea pare foarte hotarata si cred ca nu mai este sanse de impacare. Mi-am propus sa nu o mai sa nu o mai caut timp de o luna sa vad ce reactie va avea ea. Ce as putea sa fac in aceasta situatie. Va multumesc!
Hai sa vorbim,....de ce v-ati despartit?

Raporteaza abuz de limbaj
grozavitza

27 mesaje
Membru din: 23/06/2011
Oras: Piatra Neamt

Postat pe: 15 Noiembrie 2012, ora 22:18

ei bine...poate nu mai esti pe placul ei.explica de ce v-ati despartit,ca sa inteleg conctret.

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului Vreau sa imi recastig iubirea vietii!
Mergi la: