back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Sms cu tenta erotica - voi ce ati raspunde ?

 


 
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 >> Sari la pagina:
 
blue99

5 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 16 Octombrie 2008, ora 09:59

sunt curioasa sa aflu parerea barbatilor (si nu numai) de pe acest forum si sa imi spuneti voi cum ati reactiona daca prietena voastra v-ar trimite un sms cu textul: "imi e dor sa fac dragoste cu tine...mi-e dor de imbratisarea trupului tau si de atingerea buzelor tale"

i-ati raspunde tot prin sms sau ati suna-o....?
si daca i-ati trimite sms, ce mesaj ati scrie...?


blue99

5 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 16 Octombrie 2008, ora 17:25



felix_gabriel

13 mesaje
Membru din: 25/10/2008
Postat pe: 25 Octombrie 2008, ora 11:39

e valabil si pt cei casatoriti?!!


the_holy_d3vil

65 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Targoviste

Postat pe: 27 Octombrie 2008, ora 06:47

probabil as raspunde tot cu un sms de genul...dar cu siguranta acel sms va cuprinde si propunerea unei intalniri,:D sau chiar as suna...


tibi_nicolae

2 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 4 Noiembrie 2008, ora 03:34

ce sa mai raspunzi te duci direct la ea acasa si...


rap_boy

573 mesaje
Membru din: 30/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 4 Noiembrie 2008, ora 10:09

In secunda 2 ash fi prezent la usha ei sa vad cat de adevarat era mesaju ala. Dar in prealabil ash suna-o :P si ash mai purta si o discutie mai kinky :))

Raporteaza abuz de limbaj
Blaze two then call me in the mornin' PEAAAAAAAAAACE !
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 4 Noiembrie 2008, ora 11:02

i-as raspunde inapoi daca intr'adevar as vrea sa fac toate cele daca as fi langa el..
si asa as incepe un joc prin sms-uri kinky... pana in momentul intalnirii care va taxa toate nebuniile scrise in sms-uri



maracineanu_laurentiu

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 4 Noiembrie 2008, ora 11:39

o intreb daca a mancat stricat sau ce s-a intamplat de a luat-o razna. "ai gresit cu ceva si acum vrei sa te iert". si buf o palma peste ceafa


radhookoo

1009 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 4 Noiembrie 2008, ora 17:31

larry, d'aia ai ramas virgin ma...

Raporteaza abuz de limbaj
daca m-am obosit sa-ti raspund, inseamna ca ai scris o imbecilitate.
rap_boy

573 mesaje
Membru din: 30/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 4 Noiembrie 2008, ora 22:30

De la: larryboss, la data 2008-11-04 11:39:01o intreb daca a mancat stricat sau ce s-a intamplat de a luat-o razna. "ai gresit cu ceva si acum vrei sa te iert". si buf o palma peste ceafa


Virgin tare maa!!

Raporteaza abuz de limbaj
Blaze two then call me in the mornin' PEAAAAAAAAAACE !
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 5 Noiembrie 2008, ora 13:53

mi s-a intamplat sa aud o conversatie intre doi baieti
A: "ce face ma fata??"
B: "ce sa faca, are chef de nebunii in seara asta"
A: "pai si nu i-ai dat una peste ceafa?"
B: "pai ce, vrei sa ma omoare? ce sa'i faci, m-am supus"





WTF!???

poate cineva sa-mi explice fenomenul??
sunt baieti care nu vor asa de mult sex ca fetele?? :)))
sau vorbesc doar pt a fi mai shmecheri, un fel de "vezi ma, ca fata mea vrea si poate, eu sunt ala care nu vreau" :)))


Raporteaza abuz de limbaj
cHiBiTZu

10 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 6 Noiembrie 2008, ora 09:26

greenie mai sunt si astfel de baieti/barbati. acum vb din propria experienta. cand ai programul incarcat si esti pe drumuri mereu, iti piere cheful, mai ales daca este vb ca ea sa vrea cel putin odata pe zi, numai spun ca de 2-3 ori pe zi (cum am patit in vara, timp de 2 saptamani), dar lasam exceptia asta, o sa ma refer la cazul odata pe zi. ajunge omu acasa sa manance ca trebuie sa plece nu stiu cu ce treaba in alta parte ptr inca vreo 4-5 ore si ea are chef de nebunii, e normal ca el sa nu vrea. stii vorba aia ... ce-i mult strica. as da si un sfart: fetelor nu exagerati (la care este cazul). in ziua de azi ... fetele sunt cele care vor si trag de baieti, din ce in ce mai multe fac asta, as putea spune ca ar fi reversul medaliei.o zi buna si aveti grija cum procedati de acum fetelor ;)

Raporteaza abuz de limbaj
sfp_florin

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 6 Noiembrie 2008, ora 09:59

nimeni nu s-a gandit daca e vreo tipa cu care ai intretinut relatii sexuale mort de beat si pe care nici nu mai vroiai sa o mai vezi ,cat de naspa poate sa fie...

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 6 Noiembrie 2008, ora 11:45

chibitzuca?
pai nu e genul ala de tip sa aiba program de la 7 la 19 seara.. dimpotriva, are mult timp liber, petrece mult timp la calculator uitandu-se la filme, nu ne vedem zilnic si nici saptamanal, ci doar ocazional la cateva saptamani (sta in alt oras), atunci cand eu evadez in "habitatul" lui.
si ma gandesc asa, ai o fata langa tine, e semi-goala, sau tocmai a iesit din baie de la un dush si e uda inca pe par, ai sta sa te uiti in continuare la film? :))

si in fine, nusj la ce sa ma gandesc sau ce sa cred acum, poate sunt eu prea exploziva cu el, si se intampla sa am eu initiativa mai mult decat el / sau pur si simplu el se inhiba din cauza asta? sa fie oare asta?
am nevoie de niste pareri din exterior, ce se intampla de fapt in el??

Raporteaza abuz de limbaj
radhookoo

1009 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 6 Noiembrie 2008, ora 13:02

=)) mdea.. .tre sa fi prost sa nu te bucuri de o gagica uda care tocmai a iesit de la dus.. si care miroase frumos... >:)

Raporteaza abuz de limbaj
daca m-am obosit sa-ti raspund, inseamna ca ai scris o imbecilitate.
rap_boy

573 mesaje
Membru din: 30/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 6 Noiembrie 2008, ora 16:49

De la: cHiBiTZu, la data 2008-11-06 09:26:38greenie mai sunt si astfel de baieti/barbati. acum vb din propria experienta. cand ai programul incarcat si esti pe drumuri mereu, iti piere cheful, mai ales daca este vb ca ea sa vrea cel putin odata pe zi, numai spun ca de 2-3 ori pe zi (cum am patit in vara, timp de 2 saptamani), dar lasam exceptia asta, o sa ma refer la cazul odata pe zi. ajunge omu acasa sa manance ca trebuie sa plece nu stiu cu ce treaba in alta parte ptr inca vreo 4-5 ore si ea are chef de nebunii, e normal ca el sa nu vrea. stii vorba aia ... ce-i mult strica. as da si un sfart: fetelor nu exagerati (la care este cazul). in ziua de azi ... fetele sunt cele care vor si trag de baieti, din ce in ce mai multe fac asta, as putea spune ca ar fi reversul medaliei.o zi buna si aveti grija cum procedati de acum fetelor ;)


bah frateee esti batut in cap ??? Adik sa stii k ai acasa prietena si tu k vezi draga doamne esti obosit si tre sa pleci cu treaba ? poi amice cum mai mentii "focul" intr-o relatie ?? cu vise si sperantze ?
Doamneeeee inteleg partea cu treaba si cu slujba dar, citandu-l pe Bitza "Cine vine seara obosit dar gata sa te $#@!" cam asta ar fi idealul pt o relatie ... Doamne stau si ma minunez k exista si barbati care se feresc de sex ... frate u're a freak of nature

Raporteaza abuz de limbaj
Blaze two then call me in the mornin' PEAAAAAAAAAACE !
rap_boy

573 mesaje
Membru din: 30/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 6 Noiembrie 2008, ora 16:54

De la: Greenie, la data 2008-11-05 13:53:13mi s-a intamplat sa aud o conversatie intre doi baieti
A: "ce face ma fata??"
B: "ce sa faca, are chef de nebunii in seara asta"
A: "pai si nu i-ai dat una peste ceafa?"
B: "pai ce, vrei sa ma omoare? ce sa'i faci, m-am supus"





WTF!???

poate cineva sa-mi explice fenomenul??
sunt baieti care nu vor asa de mult sex ca fetele?? :)))
sau vorbesc doar pt a fi mai shmecheri, un fel de "vezi ma, ca fata mea vrea si poate, eu sunt ala care nu vreau" :)))



Si referitor la comment-ul tau, am ceva de adaugat:
Mi se pare mie sau se schimba rolurile? In anii 80 femeile erau "indoctrinate" sa se fereasca de sex ... si sa faca cat mai putin sex acu se schimba rolurile... WTF?? V-ati pierdut bilutele baieti ???

Raporteaza abuz de limbaj
Blaze two then call me in the mornin' PEAAAAAAAAAACE !
rap_boy

573 mesaje
Membru din: 30/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 6 Noiembrie 2008, ora 16:59

De la: Greenie, la data 2008-11-06 11:45:11chibitzuca?
pai nu e genul ala de tip sa aiba program de la 7 la 19 seara.. dimpotriva, are mult timp liber, petrece mult timp la calculator uitandu-se la filme, nu ne vedem zilnic si nici saptamanal, ci doar ocazional la cateva saptamani (sta in alt oras), atunci cand eu evadez in "habitatul" lui.
si ma gandesc asa, ai o fata langa tine, e semi-goala, sau tocmai a iesit din baie de la un dush si e uda inca pe par, ai sta sa te uiti in continuare la film? :))

si in fine, nusj la ce sa ma gandesc sau ce sa cred acum, poate sunt eu prea exploziva cu el, si se intampla sa am eu initiativa mai mult decat el / sau pur si simplu el se inhiba din cauza asta? sa fie oare asta?
am nevoie de niste pareri din exterior, ce se intampla de fapt in el??


Hai si cu parerea mea de "micutz" dak tot ne-am luat la 13-14 pe alte topicuri :))

Tu esti ok, cu el e problema... pot fi 3 tipuri de problema:
1) saracu baiat se inhiba si intr-un fel aparte se sperie de tine sunt si baieti de genu
2) Are pe alta si e satul de petrecut timp de calitate alaturi de tine :)
3) E prea nerd si nu stie ce sa faca ??? (unlikely, da e posibil)

Iti dai si tu seama dupa semne, "citeste-l" oleak :)

Raporteaza abuz de limbaj
Blaze two then call me in the mornin' PEAAAAAAAAAACE !
bratelino

9 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 6 Noiembrie 2008, ora 20:40

aoileu frate, probabil rupeam usa biroului, spunandu-i sefului ca sotia nu se "simte "prea bine, mutam copilul la bunici si "pe cai frate" pana nu mai puteam... ca vorba ceea ...nu in fiecare zi este sarbatoare....nu o sa auzi o femeie spunand asemenea chestii chiar in fiecare zi...

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 7 Noiembrie 2008, ora 15:57

rap boy, e posibil sa ai dreptate ce spui :))
si nu pot crede tocmai ce'am zis mai sus! :))

daaaar, mi'a mai zis cineva ca paote e inhibat de mine, si asa e firea lui, sa fie mai introvertit..dar nah.. nu vreau sa fac "a big deal" din ce e intre mine si el, eram doar curioasa, in leg cu niste pareri din exterior.
sincer, eu nu's de vina! sunt realista doar hhahaha :))


Raporteaza abuz de limbaj
rap_boy

573 mesaje
Membru din: 30/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 7 Noiembrie 2008, ora 18:16

De la: Greenie, la data 2008-11-07 15:57:31rap boy, e posibil sa ai dreptate ce spui :))
si nu pot crede tocmai ce'am zis mai sus! :))

daaaar, mi'a mai zis cineva ca paote e inhibat de mine, si asa e firea lui, sa fie mai introvertit..dar nah.. nu vreau sa fac "a big deal" din ce e intre mine si el, eram doar curioasa, in leg cu niste pareri din exterior.
sincer, eu nu's de vina! sunt realista doar hhahaha :))



poi ai face bine sa o crezi k tu ai zis-o!!! Asta ti-am zis si eu referitor la mikutza ta "problema" tu esti super ok,ESTI REALISTA el e cu buba ... daca vezi k nu da randament ai grija sa nu ajungi sa tarasti targa pe uscat

Raporteaza abuz de limbaj
Blaze two then call me in the mornin' PEAAAAAAAAAACE !
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 8 Noiembrie 2008, ora 20:20

rap boy, inca putin si ma faci sa-mi schimb parerea despre tine

ding ding, weekend fain tuturor!

Raporteaza abuz de limbaj
rap_boy

573 mesaje
Membru din: 30/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 9 Noiembrie 2008, ora 15:48

De la: Greenie, la data 2008-11-08 20:20:13rap boy, inca putin si ma faci sa-mi schimb parerea despre tine

ding ding, weekend fain tuturor!


Mah asa e frumos ... te mai certi, mai razi, mai faci o caterinca... si la sfarsit bei o bere
Mmm si ma bukur k se intampla si asta, de obicei prima impresie a tuturor care ma cunosc e proasta referitor la pers mea...

Raporteaza abuz de limbaj
Blaze two then call me in the mornin' PEAAAAAAAAAACE !
Rammstein

6 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 11 Noiembrie 2008, ora 11:27

Acel barbat care arunca scuze feminine gen ,,ma doare capul, sunt obosit, am treaba, ma grabesc, etc." ,are pe altcineva, ori are problem la mansarda. Eu unul pot sa fiu mort de beat, de obosit, sa pierd avionul,sa-mi plesneasca capul de durere si ce mai vreti voi, ca tot imi arde de dat la izmene, chiar shi afara la -20grade C!S-a intors lumea cu ass-ul in sus daca vor femeile shi nu mai vor barbatii!!!

Raporteaza abuz de limbaj
Rammstein

6 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 11 Noiembrie 2008, ora 11:31

Si pentru blue99, eu chiar am primit astfel de msg-uri si era sa-mi rup gatul in goana mea nebuna spre ,,PASA"

Raporteaza abuz de limbaj
merchandising

6 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 14 Noiembrie 2008, ora 09:44

Eu as suna-o imediat si i-as spune cat de mult o iubesc

Raporteaza abuz de limbaj
ovidiu_b

1 mesaj
Membru din: 22/11/2007
Oras: Piatra Neamt

Postat pe: 15 Noiembrie 2008, ora 18:22

....................

Raporteaza abuz de limbaj
felix_gabriel

13 mesaje
Membru din: 25/10/2008
Postat pe: 16 Noiembrie 2008, ora 07:44

mai vb dupa c t casatoresti.

Raporteaza abuz de limbaj
costacurta_796

140 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 16 Noiembrie 2008, ora 09:15

Tati cand primesti asa mesaje nu stai pe ganduri, lasi tot si fuga, dar fuga tare la ea, indiferent cine e, va pup.

Raporteaza abuz de limbaj
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 16 Noiembrie 2008, ora 20:13

i-as trim sms dupa vreo ora....da si mie mi-e dor de tn...vreau atingerea ta pe sticla de bere knd mi-o aduci sa vad conturul degetelor tale pe sticla sa imi arati k e rece si buna de baut:P

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului sms cu tenta erotica - voi ce ati raspunde ?
Mergi la: