back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Putem lua b.t.s. prin sex oral?

 


 
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
 
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 24 August 2008, ora 16:06

Baietii spun ca nu..auzi tu!


Fosta membra 9am.ro

64 mesaje
Membru din: 1/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 6 Noiembrie 2008, ora 11:10

De la: dr_psy, la data 2008-08-24 16:06:50Baietii spun ca nu..auzi tu!

Duuuh logiic ca da

Raporteaza abuz de limbaj
otyk_nike

4 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 11 Noiembrie 2008, ora 16:56

baieti mint k sa simta placere mai bine dar se pot lua bolin cu transmitere sexuala sin prin sex oral mai ales dk persoana respectiva infestata are o zgarietura in gura si se potriveste si la sange cu baiatul respsectiv ai dat de dracu si de penicilina e € dar poti face cu prezervativ dar la majoritatea baietilor nu le place nu sinti nimik sau poti sal pui sa si faca analizele dk nu ai incredere in el dar e cam absurd orcum sexul oral nu il faci si tu asa cu oricine si din prima acumm depinde si de fata cam atat FACI CE VREI DAR STII CE FACI


spillone

13 mesaje
Membru din: 18/05/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 12 Noiembrie 2008, ora 15:53

da` normal ca se poate...io de exemplu` mi-am luat teapa...era o tipa si parea super ok, si la vreo 3-4 zile mi-au aparut nijte iritatii (care ulterior mi-a zis dermatologu` ca erau d ela boxeri) da` io oricum eram panicat grav...teste alea alea...cel mai des se ia sifilis, herpes genital sau gonoree prin oral. oricum, nu doresc nimanui sa fiarba cum fierbeam io atunci. SAFE SEX, PEOPLE!

respect

Raporteaza abuz de limbaj
angelik_miky

10 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 16 Noiembrie 2008, ora 13:29

salut...pt inceput evitati sa mai spuneti BTS, ele se numesc mai recent ITS, adica infectii cu transmitere sexuala. Ele sunt infectii. Aceste its-uri se pot lua prin orice fel de contact sexual neprotejat: fie el oral, anal sau vaginal.si mai exista o exceptie- negii genitali sunt o infectie cu transmitere sexuala si se pot transmite chiar folosind prezervativul. de aceea se spune ca prezerv are o protectie de 98%, restul de 2% sunt rezervati pt acest negi genitali, care pot aparea in zona neacoperita de prezervativ. am citit intr-un comentariu despre gonoree sau sculament, ca asa o stiu multi. asta poate fi transmisa si prin sex oral neprotejat. acum multi isi pun intrebarea : dar cum sa ii dau eu aleia "m___e" cu prezervativul feminin, sau cum sa ii "s_g" eu aluia "p__a" cu prezervativ. ei bine, in mod normal se foloseste protectie si la sexul oral, dar majoritatea nu vor sa auda de asa ceva. de altfel its-urile astea se pot clasifica si in functie de agentul patogen, adica ceea ce transmite: fie el virus, bacterie, parazit sau spirochete. in cazul in care discutam de cele parazitare, putem spune ca ele pot fi contactate si daca dormim la o prietena care are paduchii lati, sau daca ne stergem pe prosopul de la o ruda, care are scabie. astea se pot lua si datorita lenjeriei folosita in comun,nu numai prin sex oral. daca aveti intrebari despre its, hiv-sida va raspund cu placere pentru ca asta fac si in timpul liber, informez tinerii despre astfel de probleme sociale, medicale.


ilceamarius

17 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Craiova

Postat pe: 20 Noiembrie 2008, ora 16:47

sau sculament dentar...doamne fereste,femeie frumoasa la chip papusa la cura matusa...asta este se intampla

Raporteaza abuz de limbaj
cristsor

6 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 21 Noiembrie 2008, ora 16:57

ASA ESTE BRAVO SUNT DECORD CU TINE BRAVO


bballoonasm2

2 mesaje
Membru din: 12/02/2009
Postat pe: 21 Noiembrie 2008, ora 18:23

se poate sa imi arati.... in timpul liber................... nu sa imi spui...


angelik_miky

10 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 22 Noiembrie 2008, ora 18:33

...sunt obisnuita cu intrebarea asta...majoritatea pustanilor cand mergi si vrei sa ii informezi despre riscurile unui comportament neresponsabil pun aceiasi intrebare :"dar practica nu ne arati?". nu ai fost original...asta este..poate data viitoare gandesti de 2x intrebarea.;)

Raporteaza abuz de limbaj
freestyler

3 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 23 Noiembrie 2008, ora 14:12

esti informata, dar ne-ai lasat asa neterminati...citeste cu atentie ce-ai scris si vezi daca ai terminat informarea :)pun pariu ca si tu esti tot pustoaica. daca pierd eu, dau o st de vin bun, daca tu, imi dai o apa minerala ;)

Raporteaza abuz de limbaj
angelik_miky

10 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 25 Noiembrie 2008, ora 11:16

cred ca te poti gandi la ce vin imi oferi. zi-mi ce mai vrei sa afli si iti raspund. eu am citit comentariul si stiu ca mai am de adaugat , dar nu stiu exact ce va intereseaza pe voi. astept intrebari.

Raporteaza abuz de limbaj
freestyler

3 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 28 Noiembrie 2008, ora 15:11

m-am gandit. cum facem? ;)


gemini_costinesti

15 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 30 Noiembrie 2008, ora 00:00

POTI,DAR TE CHINUI...


SOARECEGABRIEL

1 mesaj
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 30 Noiembrie 2008, ora 11:56



Dj_Dey

6 mesaje
Membru din: 22/10/2008
Oras: Baia Mare

Postat pe: 30 Noiembrie 2008, ora 12:42

sincer daca ar fi sa scrie toate informatiile despre bts sau its... cum vretzi voi sa ii ziceti.... nu cred ca ai mai avea loc sa mai raspunzi si tu la comentariile ei... ma bucur sa stiu ca mai sunt oameni care isi mai pun in minte si problema asta ....

Raporteaza abuz de limbaj
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 5 Decembrie 2008, ora 23:25

de subiectu asta nu fac misto...e important...am auzit ca se pot lua f usor b t s...am si avut...e naspa...folositi protectie...prin sex oral nu am auzit ...dar orice e posibil

Raporteaza abuz de limbaj
iacobicamisu

3 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 9 Decembrie 2008, ora 21:35

Deci, eu fac sex oral cu prietena mea de vreo 2 ani, eu ei si ei mie. Pana acum nu am avut niciun fel de problema, intrebarea mea este, de acum inainte pot aparea probleme?!

Raporteaza abuz de limbaj
angelik_miky

10 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 10 Decembrie 2008, ora 18:18

daca tu vei avea relaxii sexuale intamplatoare , cu o persoana care are o its, atunci o poti contacta si o poti transmite prietenei tale.e valabil si invers, in cazul ei. "distractie " placuta in continuare;)

Raporteaza abuz de limbaj
iacobicamisu

3 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 11 Decembrie 2008, ora 23:43

Mersi! Nu vreau sa ma laud dar ne "distram" bine impreuna. Din punctul de vedere cu lautul... tocmai ce ti-am zis ca ne "distram" bine impreuna, de ce as mai cauta altceva?! Nu vreau, mersi!

Raporteaza abuz de limbaj
edy_sword

166 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 26 Decembrie 2008, ora 13:51

n o mai suge si n ai cum sa te imbolnavesti

Raporteaza abuz de limbaj
serstanescu

6 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 28 Decembrie 2008, ora 12:01

Sarut mana !!! Ia spuneti-mi si mie,pls,...am 41 ani,in curand ma voi intalnii cu cnv,ea.Pare dragoste la prima vedere,ne stim cam de...doua luni...nu ne-am vazut inca.Nu vrem nici unul prez...e putem risca?

Raporteaza abuz de limbaj
angelik_miky

10 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 30 Decembrie 2008, ora 20:16

salut...exista risc..e o combinatie de noroc si responsabilitate si respect. poate ai noroc si nu reprezinta nici un risc dragostea la prima vedere . ai grija si totusi poate folosesti prezervativul. de ce sa te gandesti la risc, cand poti sa il elimini din start. bafta si relatie frumoasa

Raporteaza abuz de limbaj
kiku

154 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 7 Ianuarie 2009, ora 01:00

De la: serstanescu, la data 2008-12-28 12:01:37Sarut mana !!! Ia spuneti-mi si mie,pls,...am 41 ani,in curand ma voi intalnii cu cnv,ea.Pare dragoste la prima vedere,ne stim cam de...doua luni...nu ne-am vazut inca.Nu vrem nici unul prez...e putem risca?



pai mosule...ori esti "ultimul virgin roman"...ori reload-ul (varianta romana) al " virgin la 40 de ani". fa-ti analizele treci si tu si ea pe la doctor , curatati-va...si poate daca tot aveti analizele facute va si casatoriti.....BRAVO...SI CASA DE PIATRA SA FIE

Raporteaza abuz de limbaj
chandramuki_md

173 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 9 Ianuarie 2009, ora 13:08

De la: serstanescu, la data 2008-12-28 12:01:37Sarut mana !!! Ia spuneti-mi si mie,pls,...am 41 ani,in curand ma voi intalnii cu cnv,ea.Pare dragoste la prima vedere,ne stim cam de...doua luni...nu ne-am vazut inca.Nu vrem nici unul prez...e putem risca?


categoric NU. nu scrie nicaieri ca la varsta asta esti ferit de probleme. ba, din contra, capacitatea de vindecare este diminuata de inaintarea in varsta. asa ca...

Raporteaza abuz de limbaj
pustiu_flr

3 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 9 Ianuarie 2009, ora 15:39

o tara de retardati,mai ales tu!

Raporteaza abuz de limbaj
riimaruca

18 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 22 Ianuarie 2009, ora 19:05

oameni buni, cine doreste sa ma voteze la concurs poate sa intre pe linkul asta si sa isi dea cu parerea. Va multumesc si numai bine :) Si ma puteti adauga in lista de prieteni , sa vorbim :) Thanks ! www.yuppy.ro/comunitate/concurs/view_item/9116.html

Raporteaza abuz de limbaj
pavelgigi_1960

5 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 10 Februarie 2009, ora 10:05

Pt...ROCKARITZA

Bravos, trebuia sa i-o tragi lui ...pustiulica. Cred ca a gandit sau gandeste intrebarile cu ...capul din nadragi. Nu intelege ca ...nu tot ce zboara se... mananca. Poate asa o sa-l determini sa mai citeasca si el cate ceva despre sex si placerea de a face asa ceva.

Raporteaza abuz de limbaj
redribbon

6 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Suceava

Postat pe: 10 Martie 2009, ora 10:07

Raspuns - sweet_rockaritza


BEST ANSWER!!!



>>>>>>>>>

sweet_rockaritza


Postat pe: 16 Noiembrie 2008, ora 13:29

salut...pt inceput evitati sa mai spuneti BTS, ele se numesc mai recent ITS, adica infectii cu transmitere sexuala. Ele sunt infectii. Aceste its-uri se pot lua prin orice fel de contact sexual neprotejat: fie el oral, anal sau vaginal.si mai exista o exceptie- negii genitali sunt o infectie cu transmitere sexuala si se pot transmite chiar folosind prezervativul. de aceea se spune ca prezerv are o protectie de 98%, restul de 2% sunt rezervati pt acest negi genitali, care pot aparea in zona neacoperita de prezervativ. am citit intr-un comentariu despre gonoree sau sculament, ca asa o stiu multi. asta poate fi transmisa si prin sex oral neprotejat. acum multi isi pun intrebarea : dar cum sa ii dau eu aleia "m___e" cu prezervativul feminin, sau cum sa ii "s_g" eu aluia "p__a" cu prezervativ. ei bine, in mod normal se foloseste protectie si la sexul oral, dar majoritatea nu vor sa auda de asa ceva. de altfel its-urile astea se pot clasifica si in functie de agentul patogen, adica ceea ce transmite: fie el virus, bacterie, parazit sau spirochete. in cazul in care discutam de cele parazitare, putem spune ca ele pot fi contactate si daca dormim la o prietena care are paduchii lati, sau daca ne stergem pe prosopul de la o ruda, care are scabie. astea se pot lua si datorita lenjeriei folosita in comun,nu numai prin sex oral. daca aveti intrebari despre its, hiv-sida va raspund cu placere pentru ca asta fac si in timpul liber, informez tinerii despre astfel de probleme sociale, medicale.

Raporteaza abuz de limbaj
Cata76

8 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Ploiesti

Postat pe: 19 Aprilie 2009, ora 00:35

AFACERE PE INTERNET,SIMPLU,INVESTITIE 1 EURO!!!,SE POATE LUCRA DE ACASA SI LA SERVICI NECESITATI:PC+LEGATURA INTERNET. VENIT CCA 500 EURO IN FUNCTIE DE IMPLICARE IN SISTEM,TRAINING GRATUIT. TRIMITAND SMS LA 1266(0,70 euro+19%TVA/SMS)CU TEXTUL: TXT PUBLI,PRIMITI AUTOMAT TOATE DETALIILE SI INCEPETI MUNCA IMEDIAT.SUCCES

Raporteaza abuz de limbaj
fuck pd-l
pety_yuppy

9 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 3 Iunie 2009, ora 17:29

poti sa iei de toate si BTS SI AIDS si ce nu ti-a trecut prin cap vreodata pt ca majoritatea bolilor au la baza sangele infestat logic? si nu-i neaparat sa faci sex oral sau de loc si te trezesti cu o boala sexuala, va-ti intrebat vreodata dupa ce a-ti venit de la FRIZER oare a schimbat asta lama noua la brici? si uite ce simplu ai rezolvat o boala chiar sexuala


Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Putem lua B.T.S. prin sex oral?
Mergi la: