back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Cum sa cumperi inteligent

 


 
 
compararo

1 mesaj
Membru din: 9/01/2014
Postat pe: 9 Ianuarie 2014, ora 11:25

Probabil multi se intreaba acest lucru. Venim in ajutor cu cateva lucruri pe care trebuie sa le stii despre un comparator online de produse.

Poti sa compari un produs dorit in zeci de magazine fara sa fie nevoie sa mergi in magazine fizice pentru a compara produsele.

Poti compara in orice zi, la orice ora produsul care te intereseaza.

Poti vedea parerea altor oameni cu privire la acel produs.

Poti vedea parerea altor clienti despre producator, magazine.

Este usor de utilizat si la indemana tuturor.

Poti compara produsele atat de acasa, de la birou cat si de pe telefonul mobil.

Ai posibilitatea de a compara produsul la un click distanta de magazinul online in care il gasesti.

Compara produsele dorite si alege-l pe cel mai potrivit pentru tine. Este util si eficient pentru orice categorie de produs cautata.
www.compara.ro/ Este simplu de utilizat, este o metoda rapida de a alege cele mai potrivite produse, magazine si oferte.

Raporteaza abuz de limbaj
yuppy_525

6 mesaje
Membru din: 18/01/2013
Postat pe: 20 Februarie 2014, ora 12:41

Imi place compara.ro Initial l-am confundat cu www.compari.ro De obicei eu caut pe Google si in primele 10 pozitii apare si un comparator din asta de preturi. Este un site util, care, pana la urma, tot pe site-urile magazinelor respective te directioneaza. Ultima data cand am folosit un astfel de comparator imi cautam saltea si gaseam doar de-aia Dormeo la mii de lei sau magazine care nu erau din orasul meu. Pana la urma am gasit una ortopedica la doar cateva sute de lei, pana-n 500 parca am dat pe ea de pe saltele-ortopedice.net/ Am ales dupa ce am comparat pretul acelaiasi produs si avantajele lui cu oferta din alte magazine. De-asta sunt bune site-urile astea care compara preturi, ca iti arata aceleasi produse, dar in diferite magazine - si tu alegi ce iti convine.

Raporteaza abuz de limbaj
smartapp

7 mesaje
Membru din: 27/02/2014
Oras: Tg Mures

Postat pe: 20 Februarie 2014, ora 23:20

Frumoasa initiativa, insa pe mine ma intereseaza daca exista vreun comparator de preturi ale produselor alimentare, fiindca acestea au ponderea ce ami mare in cosul zilnic al unui cumparator.

Raporteaza abuz de limbaj
Ai nevoie de un SRL, PFA, ONG? Iti completez GRATUIT dosarul de acte. Vino pe http://www.smartapp.ro
| Varianta pentru tiparire a topicului Cum sa cumperi inteligent
Mergi la: