back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Cat sa mai astept?

 


 
 
redsky5147

2 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Galati

Postat pe: 15 Aprilie 2009, ora 20:50

Salutare all! Am si eu o nelamurire si poate este cineva care imi poate da un raspuns! Orice parere este binevenita (in limita bunului simt) ... Vorbesc cu o fata de 4 ani pe care chiar o iubesc! Nu ma intereseaza alta,nici macar la fizic si ma bate gndul sa o cer in casatorie.... unii prieteni imi spun k sunt prea tanar la 24 de ani ai mei si sa nu fac ceva ce voi regreta! Eu sunt de alta parere ...acum as vrea sa stiu si alte puncte de vedere ...

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 15 Aprilie 2009, ora 21:10

omule, nu vii la noi sa ne ceri parerea in legatura cu asa ceva!!!!
ai capu pe umeri? tu gandesti???? intrebi niste straini cu privire la viitorul tau, daca sa te casatoresti sau nu cu fata asta!? nu esti intreg la minte daca faci asta si continui cu sarada asta!
ce naiba, nu stii ce e in sufletul tau? al vostru? relatia voastra?? nimeni nu e o stie mai bine decat o stiti voi doi!?
daca unu de pe forum iti zice ca esti batut in cap, si iti zice sa nu o iei de sotie, tu asa vei face????
altul o sa zica sa faci ce simti, sa o iei de sotie,sa iti tragi peste 5 ani si o amanta si totul se rezolva in timp.. tu asa o sa faci???
ce pareri vrei???? da'ti doua, iesi de pe forum, arunca'ti calculatorul pe geam si ia'o de mana pe fata si plecati in lume ...

esti influentat de TOT ce te inconjoara, fii cu capu pe umeri si gandeste'te pt voi! pt tine, cum ti'e sufletul mai bland.. si aveti grija de voi.



Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7130 mesaje
Membru din: 28/04/2010
Postat pe: 15 Aprilie 2009, ora 21:12

eram sigur

Raporteaza abuz de limbaj
sdpoCVHBU IUBH M[BNWUGFN idn [tptbgb bg
id_florentin

431 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Botosani

Postat pe: 15 Aprilie 2009, ora 22:29

Greenie a zis bine. Asta nu-i topic de dat cu parerea. Crezi ca eu te-as intreba pe tine cu cine sa ma insor sau cand?
Daca zic sa va casatoriti, dai de baut?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

660 mesaje
Membru din: 9/02/2009
Postat pe: 16 Aprilie 2009, ora 00:31

De la: redsky5147, la data 2009-04-15 20:50:21Salutare all! Am si eu o nelamurire si poate este cineva care imi poate da un raspuns! Orice parere este binevenita (in limita bunului simt) ... Vorbesc cu o fata de 4 ani pe care chiar o iubesc! Nu ma intereseaza alta,nici macar la fizic si ma bate gndul sa o cer in casatorie.... unii prieteni imi spun k sunt prea tanar la 24 de ani ai mei si sa nu fac ceva ce voi regreta! Eu sunt de alta parere ...acum as vrea sa stiu si alte puncte de vedere ...



Inainte sa-ti bati capul cerand opinii de la altii asupra presupusei casatorii ...mai bine du-te si intreaba fata daca ea este dispusa sa te ia de sot .Nu de alta ,insa poate vei avea o surpriza :)))

Raporteaza abuz de limbaj
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 16 Aprilie 2009, ora 09:58

De la: redsky5147, la data 2009-04-15 20:50:21Salutare all! Am si eu o nelamurire si poate este cineva care imi poate da un raspuns! Orice parere este binevenita (in limita bunului simt) ... Vorbesc cu o fata de 4 ani pe care chiar o iubesc! Nu ma intereseaza alta,nici macar la fizic si ma bate gndul sa o cer in casatorie.... unii prieteni imi spun k sunt prea tanar la 24 de ani ai mei si sa nu fac ceva ce voi regreta! Eu sunt de alta parere ...acum as vrea sa stiu si alte puncte de vedere ...




esti prea tanar...lucrezi? ai unde sta? ai bani cu ce sa te intretii? daca da...e k..desi e prea devreme ,dar puteti sa va casat..dca nu ..mai asteapta sau mori si da-mi coliva

Raporteaza abuz de limbaj
redsky5147

2 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Galati

Postat pe: 16 Aprilie 2009, ora 15:52

De la: Greenie, la data 2009-04-15 21:10:40omule, nu vii la noi sa ne ceri parerea in legatura cu asa ceva!!!!
ai capu pe umeri? tu gandesti???? intrebi niste straini cu privire la viitorul tau, daca sa te casatoresti sau nu cu fata asta!? nu esti intreg la minte daca faci asta si continui cu sarada asta!
ce naiba, nu stii ce e in sufletul tau? al vostru? relatia voastra?? nimeni nu e o stie mai bine decat o stiti voi doi!?
daca unu de pe forum iti zice ca esti batut in cap, si iti zice sa nu o iei de sotie, tu asa vei face????
altul o sa zica sa faci ce simti, sa o iei de sotie,sa iti tragi peste 5 ani si o amanta si totul se rezolva in timp.. tu asa o sa faci???
ce pareri vrei???? da'ti doua, iesi de pe forum, arunca'ti calculatorul pe geam si ia'o de mana pe fata si plecati in lume ...

esti influentat de TOT ce te inconjoara, fii cu capu pe umeri si gandeste'te pt voi! pt tine, cum ti'e sufletul mai bland.. si aveti grija de voi.



TU NU ESTI INTREAGA LA MINTE DESTEAPTA FATA CE ESTI ERA DOAR O INTREBARE

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 16 Aprilie 2009, ora 15:56

n'ai minte!!!!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7130 mesaje
Membru din: 28/04/2010
Postat pe: 16 Aprilie 2009, ora 15:58

asa, asa, da-i sa zaca

Raporteaza abuz de limbaj
sdpoCVHBU IUBH M[BNWUGFN idn [tptbgb bg
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 17 Aprilie 2009, ora 08:48

De la: redsky5147, la data 2009-04-16 15:52:12
De la: Greenie, la data 2009-04-15 21:10:40omule, nu vii la noi sa ne ceri parerea in legatura cu asa ceva!!!!
ai capu pe umeri? tu gandesti???? intrebi niste straini cu privire la viitorul tau, daca sa te casatoresti sau nu cu fata asta!? nu esti intreg la minte daca faci asta si continui cu sarada asta!
ce naiba, nu stii ce e in sufletul tau? al vostru? relatia voastra?? nimeni nu e o stie mai bine decat o stiti voi doi!?
daca unu de pe forum iti zice ca esti batut in cap, si iti zice sa nu o iei de sotie, tu asa vei face????
altul o sa zica sa faci ce simti, sa o iei de sotie,sa iti tragi peste 5 ani si o amanta si totul se rezolva in timp.. tu asa o sa faci???
ce pareri vrei???? da'ti doua, iesi de pe forum, arunca'ti calculatorul pe geam si ia'o de mana pe fata si plecati in lume ...

esti influentat de TOT ce te inconjoara, fii cu capu pe umeri si gandeste'te pt voi! pt tine, cum ti'e sufletul mai bland.. si aveti grija de voi.



TU NU ESTI INTREAGA LA MINTE DESTEAPTA FATA CE ESTI ERA DOAR O INTREBARE





decat sa intrebi asta mai bn mureai sii ne dadeai coliva ...deci fa-ne un serviciu si crapa...si bv gree zii baitului tot

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului Cat sa mai astept?
Mergi la: