back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Ajutor!!!!!!!cum cer iertare?!

 


 
 
baytu_ionut

485 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 5 Martie 2009, ora 10:57

Prieteni problema e grava, pur si simplu nu vrea fata sa ma ierte!!!!! plus de asta spune k nici macar nu ma mai cunoaste, ca n-as fi eu cel pe care l-a cunoscut pana mai ieri!!!!!tin sa precizez k nu merge cu florri,cu imi pare rau, pur si simplu nu ma cunoaste, nu vrea sa ma cunoasca, nu sunt barbatul care i-a fost drag....

Ajutati-ma cu un sfat.....!!!!!!!!k nu stiu ce sa ma fac

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1972 mesaje
Membru din: 4/12/2007
Postat pe: 5 Martie 2009, ora 11:01

De la: baytu, la data 2009-03-05 10:57:21Prieteni problema e grava, pur si simplu nu vrea fata sa ma ierte!!!!! plus de asta spune k nici macar nu ma mai cunoaste, ca n-as fi eu cel pe care l-a cunoscut pana mai ieri!!!!!tin sa precizez k nu merge cu florri,cu imi pare rau, pur si simplu nu ma cunoaste, nu vrea sa ma cunoasca, nu sunt barbatul care i-a fost drag....

Ajutati-ma cu un sfat.....!!!!!!!!k nu stiu ce sa ma fac

Probabil depinde de cat de tare ai ranit-o

Raporteaza abuz de limbaj
"Niciodatã nu putem judeca viaþa celorlaþi, pentru cã fiecare îºi cunoaºte propria durere ºi renunþare. Una este sã crezi cã eºti pe drumul cel bun ºi alta e sã crezi cã drumul tãu e unic"
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 5 Martie 2009, ora 12:25

Dar ce s-a intamplat? Cu ce-ai gresit? Din ce am citit, iti dai seama ca ai gresit destul de tare. Da niste amanunte, ceva. Ca nu cred chiar sa nu mearga cu nimic...

Raporteaza abuz de limbaj
z51smart

62 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 5 Martie 2009, ora 15:31

florile nu rezolva toate problemele...daca tu iti bagi pixul in altele ("in interes de serviciu" sa zicem) ce pretentii poti avea....

Raporteaza abuz de limbaj
id_florentin

431 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Botosani

Postat pe: 5 Martie 2009, ora 15:48

Dute la Mircea Radu la Din Dragoste
Gandestete la o prostie pe care tu n-ai iertao niciodata. Cum ar reusi sa-si ceara ea iertare? Adapteaza situatia la tine. Macar ai sti prin ce trece (cu aproximatie cei drept). Bafta

Raporteaza abuz de limbaj
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 5 Martie 2009, ora 15:52

De la: baytu, la data 2009-03-05 10:57:21Prieteni problema e grava, pur si simplu nu vrea fata sa ma ierte!!!!! plus de asta spune k nici macar nu ma mai cunoaste, ca n-as fi eu cel pe care l-a cunoscut pana mai ieri!!!!!tin sa precizez k nu merge cu florri,cu imi pare rau, pur si simplu nu ma cunoaste, nu vrea sa ma cunoasca, nu sunt barbatul care i-a fost drag....

Ajutati-ma cu un sfat.....!!!!!!!!k nu stiu ce sa ma fac



da-i o mwie asa sg te va ierta,sau cel putin va avea gura ocupata,sa nu mai vb atat sa tipe la tn:P

Raporteaza abuz de limbaj
baytu_ionut

485 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 5 Martie 2009, ora 17:04

Ideea e ca am facut ceva!am omis unele lucruri! nu prea grav din punctul meu de vedere, doar k tot ce au facut si alti s-a spart in capul meu, si nedorind sa trag pe nimeni in jos si sa existe victime colaterare!!!!am tacut si nu m-am aparat deloc!!!!!n-am inselat ceva de genu!!!!!!!

Raporteaza abuz de limbaj
z51smart

62 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 5 Martie 2009, ora 18:01

zii mai ce ai facut!!!

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 5 Martie 2009, ora 19:50

si io care credeam ca doar femeile au probleme d-astea!

Raporteaza abuz de limbaj
baytu_ionut

485 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 5 Martie 2009, ora 21:38

Prietene, sincer nu stiu ce s-a intamplat ideea e k am primit un telefon sa cobor si ghici cine!!!! k si cum nimik nu s-ar fi intamplat, bine exceptand o ora de teorie!!! la sange!!!! nu mai inteleg NIMIK

Raporteaza abuz de limbaj
z51smart

62 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 5 Martie 2009, ora 22:05

De la: baytu, la data 2009-03-05 21:38:32Prietene, sincer nu stiu ce s-a intamplat ideea e k am primit un telefon sa cobor si ghici cine!!!! k si cum nimik nu s-ar fi intamplat, bine exceptand o ora de teorie!!! la sange!!!! nu mai inteleg NIMIK



prietene...eu sunt greu d cap in seara asta. HABAR NU AM CE ZICI!

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 5 Martie 2009, ora 22:35

prietene , ai dreptate!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1414 mesaje
Membru din: 5/12/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 6 Martie 2009, ora 04:04

De la: baytu, la data 2009-03-05 21:38:32Prietene, sincer nu stiu ce s-a intamplat ideea e k am primit un telefon sa cobor si ghici cine!!!! k si cum nimik nu s-ar fi intamplat, bine exceptand o ora de teorie!!! la sange!!!! nu mai inteleg NIMIK

Meduza ..... a nu nu, veioza...... ba nu stiu e OZN nu ?! Cam asa si cu tine, restul pieselor din puzzle unde sunt ?! nenea ?!

Raporteaza abuz de limbaj
Neclaritati, dubii, relatii interumane, lipsa de comunicare, zbucium interior. Same shit everyday...
jtazjmen

651 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 6 Martie 2009, ora 16:44

De la: baytu, la data 2009-03-05 17:04:45Ideea e ca am facut ceva!am omis unele lucruri! nu prea grav din punctul meu de vedere, doar k tot ce au facut si alti s-a spart in capul meu, si nedorind sa trag pe nimeni in jos si sa existe victime colaterare!!!!am tacut si nu m-am aparat deloc!!!!!n-am inselat ceva de genu!!!!!!!





hmmm... spiritul de gasca!! vezi ca fetele nu il apreciaza! defapt, femeia si gasca sunt in colturi diametral opuse.. daca vrei femeie, renunta la gasca.. si invers.
In privinta iertarii, eu nu ti-as putea da sfaturi pentru ca eu nu imi cer iertare.. in schimb te-as putea invata cum sa intorci situatia in favoarea ta, facand-o pe ea sa isi ceara iertare la asta ma pricep cel mai bine

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 8 Martie 2009, ora 02:05

pai ce ai facut omule??????

de inselat nu ai inselat... si cred ca la faza asta daca iubirea era mare, trecea ea si peste asta alaturi de tine...

deci mai era un tip care i'a ascuns tipei (dupa ani de zile de cand erau impreuna+copil dupa ei), ca el inca era la facultate, sau ceva de genu... a inceput'o tarziu..etc..
si el i'a ascuns asta din diferite motive complet idioate..

deci, ce pana mea i'ai facut?

cu ceva ceva tot ai fost de vina in relatia voastra de ea nu vrea sa mai auda de tine.. esti incapabil sa'ti dai seama, asa'i?????? stiam eu..

apropo, o tipa poate sa zica chestia asta si daca nu ai facut ceva, doar ca sa se descotoreasca de tine pur si simplu din plictiseala relatiei cu tine sau fara vreun motiv anume..... desi intotdeauna exista unul!

SO....... my dear, THINK!!!!!!!!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

22546 mesaje
Membru din: 8/10/2008
Oras: Craiova

Postat pe: 8 Martie 2009, ora 15:01

De la: baytu, la data 2009-03-05 21:38:32Prietene, sincer nu stiu ce s-a intamplat ideea e k am primit un telefon sa cobor si ghici cine!!!! k si cum nimik nu s-ar fi intamplat, bine exceptand o ora de teorie!!! la sange!!!! nu mai inteleg NIMIK


Eu nu cred ca e chiar asa cum spui! Am impresia ca te ascunzi dupa deget!... Altfel...n-ai pune problema iertarii! Ce zici, mai incerci o data?! Dar, de data asta, fii sincer!

Raporteaza abuz de limbaj
www.nixservers.ro - Gazduire web / VPS / servere dedicate
baytu_ionut

485 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 8 Martie 2009, ora 15:40

Greenie, sincer se pare k n-am facut nimik din moment ce totul s-a rezolvat subit si nu mai stiu ce sa zic!!!!!!!k nu mi-a dat nici o explicatie !!!! poate cine stie?#

Raporteaza abuz de limbaj
zumzetalbastru

147 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Martie 2009, ora 15:59

eu nu inteleg o chestie ... ce sfaturi ar putea da cineva de pe un forum, care nu o cunoaste pe pr ta, care nu te cunoaste pe tine, si pe langa toate astea, nu dai nici detalii ... chiar e enervanta situatia ...

omule, dar prieteni ai? suna-i, cerele sfatul, ca sunt sigur ca nici unu de pe forumul asta nu poate sa te ajute ... geez!!

si din cate inteleg pr ta e cam ciudatica ... ba e suparata pe tine, ba ii trece dintr-o data ... macar nu mai alarma oamenii!! unii chiar pun la suflet astfel de probleme ... sunt doar ironic, nu ma crede ...

Raporteaza abuz de limbaj
gabi8ma

1005 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Oradea

Postat pe: 8 Martie 2009, ora 22:31

bayatule , prietene , tocmai ai fost asezonat si servit la cina

Raporteaza abuz de limbaj
Niciodata nu stii unde te poarta viata , inchide ochii , deschide inima , intinde-ti aripile , si lumea e la picioarele tale in timp ce tu te minunezi la picioarele lumii de frumusetea bogatia diversitatea cruzimea existentei umane
gabi8ma

1005 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Oradea

Postat pe: 8 Martie 2009, ora 22:33

De la: lawyer, la data 2009-03-06 16:44:14
De la: baytu, la data 2009-03-05 17:04:45Ideea e ca am facut ceva!am omis unele lucruri! nu prea grav din punctul meu de vedere, doar k tot ce au facut si alti s-a spart in capul meu, si nedorind sa trag pe nimeni in jos si sa existe victime colaterare!!!!am tacut si nu m-am aparat deloc!!!!!n-am inselat ceva de genu!!!!!!!





hmmm... spiritul de gasca!! vezi ca fetele nu il apreciaza! defapt, femeia si gasca sunt in colturi diametral opuse.. daca vrei femeie, renunta la gasca.. si invers.
In privinta iertarii, eu nu ti-as putea da sfaturi pentru ca eu nu imi cer iertare.. in schimb te-as putea invata cum sa intorci situatia in favoarea ta, facand-o pe ea sa isi ceara iertare la asta ma pricep cel mai bine




hei hei hei , lasa ca e destul un avocat , nu-i da idei , ca vad ca prietena lui are ... destule si pt el

Raporteaza abuz de limbaj
Niciodata nu stii unde te poarta viata , inchide ochii , deschide inima , intinde-ti aripile , si lumea e la picioarele tale in timp ce tu te minunezi la picioarele lumii de frumusetea bogatia diversitatea cruzimea existentei umane
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 9 Martie 2009, ora 09:44

De la: baytu, la data 2009-03-05 10:57:21Prieteni problema e grava, pur si simplu nu vrea fata sa ma ierte!!!!! plus de asta spune k nici macar nu ma mai cunoaste, ca n-as fi eu cel pe care l-a cunoscut pana mai ieri!!!!!tin sa precizez k nu merge cu florri,cu imi pare rau, pur si simplu nu ma cunoaste, nu vrea sa ma cunoasca, nu sunt barbatul care i-a fost drag....

Ajutati-ma cu un sfat.....!!!!!!!!k nu stiu ce sa ma fac



fte-o,da-i o mwie si o sa isi revina,te asigur:))...e cel mai simplu asa

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului AJUTOR!!!!!!!Cum cer iertare?!
Mergi la: