back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Pentru cei ce se gandesc serios la divort

 


 
Pagini: 1 2 3 >> Sari la pagina:
 
jtazjmen

651 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 6 Ianuarie 2009, ora 22:08

Pentru cei ce se gandesc serios la divort, va dau cartea mea de vizita fratilor.. de avocat popa si doctor ai nevoie tot timpul (mai bine sa nu.. dar life suck's)
Este valabil si pentru aceia dintre voi care se gandesc sa isi puna pirostriile cu fetele din ziua de azi, nu se stie niciodata!!
Deci, cine e primul client?

Raporteaza abuz de limbaj
gabi8ma

1005 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Oradea

Postat pe: 6 Ianuarie 2009, ora 22:12

mai noi postam aici in speranta ca vine cineva cu o idee geniala care sa ne salveze relatiile si tu ... ne incurajezi schimba patul, asternutul , ga..ra si inima aia neagra lasa ca iese si soarele odata si odata

Raporteaza abuz de limbaj
Niciodata nu stii unde te poarta viata , inchide ochii , deschide inima , intinde-ti aripile , si lumea e la picioarele tale in timp ce tu te minunezi la picioarele lumii de frumusetea bogatia diversitatea cruzimea existentei umane
jtazjmen

651 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 6 Ianuarie 2009, ora 22:17

De la: gabi8ma, la data 2009-01-06 22:12:19mai noi postam aici in speranta ca vine cineva cu o idee geniala care sa ne salveze relatiile si tu ... ne incurajezi schimba patul, asternutul , ga..ra si inima aia neagra lasa ca iese si soarele odata si odata


eu va salvez.. de relatii
E criza economica si am auzit ca fetele vor incepe sa se marite din dragoste!! asa ca, ma gandeam eu ca inainte vor trebui sa divorteze

Raporteaza abuz de limbaj
gabi8ma

1005 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Oradea

Postat pe: 6 Ianuarie 2009, ora 22:19

ai tu o logica cam intortochiata , de fapt esti avocat , defect profesional presupun

Raporteaza abuz de limbaj
Niciodata nu stii unde te poarta viata , inchide ochii , deschide inima , intinde-ti aripile , si lumea e la picioarele tale in timp ce tu te minunezi la picioarele lumii de frumusetea bogatia diversitatea cruzimea existentei umane
jtazjmen

651 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 6 Ianuarie 2009, ora 22:23

De la: gabi8ma, la data 2009-01-06 22:19:25ai tu o logica cam intortochiata , de fapt esti avocat , defect profesional presupun


Gandesc in perspectiva sa vezi ce de clienti o sa am

te astept si pe tine

Raporteaza abuz de limbaj
jtazjmen

651 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 6 Ianuarie 2009, ora 22:23

in vizita! sa nu intelegi altceva

Raporteaza abuz de limbaj
gabi8ma

1005 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Oradea

Postat pe: 6 Ianuarie 2009, ora 22:33

n-am vazut ultima replica si era sa-ti spun ceva ... daca esti gentilom si numai vizita e bine... asa de proba ca din prima nu se face , parca asa spuneai

Raporteaza abuz de limbaj
Niciodata nu stii unde te poarta viata , inchide ochii , deschide inima , intinde-ti aripile , si lumea e la picioarele tale in timp ce tu te minunezi la picioarele lumii de frumusetea bogatia diversitatea cruzimea existentei umane
jtazjmen

651 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 6 Ianuarie 2009, ora 22:41

De la: gabi8ma, la data 2009-01-06 22:33:35 n-am vazut ultima replica si era sa-ti spun ceva ... daca esti gentilom si numai vizita e bine... asa de proba ca din prima nu se face , parca asa spuneai


corect din prima nu.. mai intai ne cunoastem, iti ascult problema, te sfatuiesc te bibilesc apoi iti iau banii sau nu!

Raporteaza abuz de limbaj
gabi8ma

1005 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Oradea

Postat pe: 6 Ianuarie 2009, ora 23:05

ma asculti , ma sfatuiesti , ma bibilesti ? nebunaticule... cat despre bani ,eehhee , nici n-ai avea cum , mai tot timpul sunt leftera , fac bani , si ii dau , asa ca bietul meu cont e mai tot timpul la terapie intensiva , da-s curioasa daca nu-mi iei banii ce faci ?

Raporteaza abuz de limbaj
Niciodata nu stii unde te poarta viata , inchide ochii , deschide inima , intinde-ti aripile , si lumea e la picioarele tale in timp ce tu te minunezi la picioarele lumii de frumusetea bogatia diversitatea cruzimea existentei umane
jtazjmen

651 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 6 Ianuarie 2009, ora 23:15

De la: gabi8ma, la data 2009-01-06 23:05:49ma asculti , ma sfatuiesti , ma bibilesti ? nebunaticule... cat despre bani ,eehhee , nici n-ai avea cum , mai tot timpul sunt leftera , fac bani , si ii dau , asa ca bietul meu cont e mai tot timpul la terapie intensiva , da-s curioasa daca nu-mi iei banii ce faci ?


daca nu iti iau banii, ma duc acasa ba bag sub plapuma si plang de nervi
dar hai mai bine sa vorbim de bibilit!! am invatat de la o tipa sa fac un masaj de sta matza in coada.. asa m-a cucerit pe mine o fata.. mi-a facut masaj si cica mi-a aranjat energiile!! dar vreau sa spun ca asa bine in viata mea nu m-am simtit!! pe bune!! pacat ca m-am certat cu ea :)

Raporteaza abuz de limbaj
AndreiM06

31 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 9 Ianuarie 2009, ora 15:16

"ma asculti , ma sfatuiesti , ma bibilesti ? nebunaticule... cat despre bani ,eehhee , nici n-ai avea cum , mai tot timpul sunt leftera , fac bani , si ii dau , asa ca bietul meu cont e mai tot timpul la terapie intensiva , da-s curioasa daca nu-mi iei banii ce faci ?"


primul pas spre divort

Raporteaza abuz de limbaj
gabi8ma

1005 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Oradea

Postat pe: 9 Ianuarie 2009, ora 17:21

De la: lawyer, la data 2009-01-06 23:15:36
De la: gabi8ma, la data 2009-01-06 23:05:49ma asculti , ma sfatuiesti , ma bibilesti ? nebunaticule... cat despre bani ,eehhee , nici n-ai avea cum , mai tot timpul sunt leftera , fac bani , si ii dau , asa ca bietul meu cont e mai tot timpul la terapie intensiva , da-s curioasa daca nu-mi iei banii ce faci ?


daca nu iti iau banii, ma duc acasa ba bag sub plapuma si plang de nervi
dar hai mai bine sa vorbim de bibilit!! am invatat de la o tipa sa fac un masaj de sta matza in coada.. asa m-a cucerit pe mine o fata.. mi-a facut masaj si cica mi-a aranjat energiile!! dar vreau sa spun ca asa bine in viata mea nu m-am simtit!! pe bune!! pacat ca m-am certat cu ea :)


da poti sa mai treci odata , stii as vrea sa te vad plangand de nervi sub plapuma ca matusica mea , ei lasa ca nu mai sunt pe lista ta , acum sunt fericita , adica aproape

Raporteaza abuz de limbaj
Niciodata nu stii unde te poarta viata , inchide ochii , deschide inima , intinde-ti aripile , si lumea e la picioarele tale in timp ce tu te minunezi la picioarele lumii de frumusetea bogatia diversitatea cruzimea existentei umane
fantassy

630 mesaje
Membru din: 24/10/2008
Postat pe: 9 Ianuarie 2009, ora 17:32

in afara de mr. Andrei, vad ca nu s-a mai bagat nimeni in discutie asa ca ma bag eu ca musca-n lapte!
gabi, John... vedeti voi sa nuuuuuu cumvaaaaaa...

auzi, John, chiar asa... daca omor pe cineva (in legitima aparare, desigur) vii sa ma aperi la proces?

Raporteaza abuz de limbaj
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 9 Ianuarie 2009, ora 17:33

De la: gabi8ma, la data 2009-01-09 17:21:25
De la: lawyer, la data 2009-01-06 23:15:36
De la: gabi8ma, la data 2009-01-06 23:05:49ma asculti , ma sfatuiesti , ma bibilesti ? nebunaticule... cat despre bani ,eehhee , nici n-ai avea cum , mai tot timpul sunt leftera , fac bani , si ii dau , asa ca bietul meu cont e mai tot timpul la terapie intensiva , da-s curioasa daca nu-mi iei banii ce faci ?


daca nu iti iau banii, ma duc acasa ba bag sub plapuma si plang de nervi
dar hai mai bine sa vorbim de bibilit!! am invatat de la o tipa sa fac un masaj de sta matza in coada.. asa m-a cucerit pe mine o fata.. mi-a facut masaj si cica mi-a aranjat energiile!! dar vreau sa spun ca asa bine in viata mea nu m-am simtit!! pe bune!! pacat ca m-am certat cu ea :)


da poti sa mai treci odata , stii as vrea sa te vad plangand de nervi sub plapuma ca matusica mea , ei lasa ca nu mai sunt pe lista ta , acum sunt fericita , adica aproape




daca dai divort eu devin amant,lawyer avocat si gata...ai de toate,acum ai numai sot si copii ,da divort si o sa ai restul:P

Raporteaza abuz de limbaj
jtazjmen

651 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 9 Ianuarie 2009, ora 19:39

De la: angel_demon10, la data 2009-01-09 17:32:00in afara de mr. Andrei, vad ca nu s-a mai bagat nimeni in discutie asa ca ma bag eu ca musca-n lapte!
gabi, John... vedeti voi sa nuuuuuu cumvaaaaaa...

auzi, John, chiar asa... daca omor pe cineva (in legitima aparare, desigur) vii sa ma aperi la proces?



daca omori pe cineva, il faci fericit pe dasca... in sfarsit o sa manance si el coliva cuiva

Ca sa revin la subiect, ai grija sa fie legitima aparare!!
Asta inseamna, si iti dau un exemplu: daca te agreseaza unu cu un cutit, tu fugi si pui mana pe un par te intorci spre el, el face stanga imprejur si da sa fuga iar tu il altoiesti si il omori... asta nu mai e legitima aparare!! asta e deja atac! si e omor!

intelegi?? e legitima aparare numai daca atacul e direct, indreptat asupra ta, cu scopul de a te.. lovi.. omora...etc si tu te aperi sau ripostezi!!

da te apar ca si banii tai sunt buni nu??

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 21 Ianuarie 2009, ora 07:30

mai baieti.

E pt prima oara cand scriu pe acest forum si parerea mea este ca detinatorul acestuia cam pierde timp si bani...pe bune, numai aiureli pe aici ;-)

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 21 Ianuarie 2009, ora 08:05

divort fara avocat ,nu merge ? de ce sa-l mai platesti si pe ala ?

Raporteaza abuz de limbaj
iulia_sandru

20 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 21 Ianuarie 2009, ora 14:12


Raporteaza abuz de limbaj
iulia_sandru

20 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 21 Ianuarie 2009, ora 14:18

:smde l-mad0007: cit mai asculta ,cit mai bibiliias vrea sa divortez dar mi-e frica si am oroare de cite se pot intimpla.....e un stres foarte mare...mai bine ma rog sa se intample un miracol in casnicia mea sa nu ajung la 'bibilit'

Raporteaza abuz de limbaj
gabi8ma

1005 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Oradea

Postat pe: 21 Ianuarie 2009, ora 16:06

niciodata nu spune niciodata

Raporteaza abuz de limbaj
Niciodata nu stii unde te poarta viata , inchide ochii , deschide inima , intinde-ti aripile , si lumea e la picioarele tale in timp ce tu te minunezi la picioarele lumii de frumusetea bogatia diversitatea cruzimea existentei umane
dana_marin2004

6 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 21 Ianuarie 2009, ora 16:50

si cit mai costa un divort in ziua de astazi :D?

Raporteaza abuz de limbaj
fantassy

630 mesaje
Membru din: 24/10/2008
Postat pe: 21 Ianuarie 2009, ora 16:59

De la: lawyer, la data 2009-01-09 19:39:43
De la: angel_demon10, la data 2009-01-09 17:32:00in afara de mr. Andrei, vad ca nu s-a mai bagat nimeni in discutie asa ca ma bag eu ca musca-n lapte!
gabi, John... vedeti voi sa nuuuuuu cumvaaaaaa...

auzi, John, chiar asa... daca omor pe cineva (in legitima aparare, desigur) vii sa ma aperi la proces?



daca omori pe cineva, il faci fericit pe dasca... in sfarsit o sa manance si el coliva cuiva

Ca sa revin la subiect, ai grija sa fie legitima aparare!!
Asta inseamna, si iti dau un exemplu: daca te agreseaza unu cu un cutit, tu fugi si pui mana pe un par te intorci spre el, el face stanga imprejur si da sa fuga iar tu il altoiesti si il omori... asta nu mai e legitima aparare!! asta e deja atac! si e omor!

intelegi?? e legitima aparare numai daca atacul e direct, indreptat asupra ta, cu scopul de a te.. lovi.. omora...etc si tu te aperi sau ripostezi!!

da te apar ca si banii tai sunt buni nu??


dragul meu, ideea era sa ma aperi si sa castigi chiar daca nu era in legitima aparare, daaaaaaaaaaaaaaaa?!?!

Raporteaza abuz de limbaj
jtazjmen

651 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 22 Ianuarie 2009, ora 00:22

De la: angel_demon10, la data 2009-01-21 16:59:58
De la: lawyer, la data 2009-01-09 19:39:43
De la: angel_demon10, la data 2009-01-09 17:32:00in afara de mr. Andrei, vad ca nu s-a mai bagat nimeni in discutie asa ca ma bag eu ca musca-n lapte!
gabi, John... vedeti voi sa nuuuuuu cumvaaaaaa...

auzi, John, chiar asa... daca omor pe cineva (in legitima aparare, desigur) vii sa ma aperi la proces?



daca omori pe cineva, il faci fericit pe dasca... in sfarsit o sa manance si el coliva cuiva

Ca sa revin la subiect, ai grija sa fie legitima aparare!!
Asta inseamna, si iti dau un exemplu: daca te agreseaza unu cu un cutit, tu fugi si pui mana pe un par te intorci spre el, el face stanga imprejur si da sa fuga iar tu il altoiesti si il omori... asta nu mai e legitima aparare!! asta e deja atac! si e omor!

intelegi?? e legitima aparare numai daca atacul e direct, indreptat asupra ta, cu scopul de a te.. lovi.. omora...etc si tu te aperi sau ripostezi!!

da te apar ca si banii tai sunt buni nu??


dragul meu, ideea era sa ma aperi si sa castigi chiar daca nu era in legitima aparare, daaaaaaaaaaaaaaaa?!?!



obligatia mea in calitate de latratore este de diligenta nici decum de rezultat.. daaaa? dar tu, comite acea crima si mai vedem

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7130 mesaje
Membru din: 28/04/2010
Postat pe: 22 Ianuarie 2009, ora 01:02

De la: lawyer, la data 2009-01-06 22:08:07Pentru cei ce se gandesc serios la divort, va dau cartea mea de vizita fratilor.. de avocat popa si doctor ai nevoie tot timpul (mai bine sa nu.. dar life suck's)
Este valabil si pentru aceia dintre voi care se gandesc sa isi puna pirostriile cu fetele din ziua de azi, nu se stie niciodata!!
Deci, cine e primul client?


k deci..o sa te chem sa-mi faci o sfestanie la mine la divort. pe langa asta sti cumva vreun avocat ?

Raporteaza abuz de limbaj
sdpoCVHBU IUBH M[BNWUGFN idn [tptbgb bg
flory86

4 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 30 Ianuarie 2009, ora 11:14

NU merge...sunt chestii legate de legile astea idioate ale Romaniei,pe care noi astia ...oamenii de rand ,(cu google acces 24/7),nu le stim....aici intra un lawyer...dar sa stii ca nu e costisitor.Nici macar 400 lei....cel putin atat am dat eu !! One more thing....nu stiu d c ori de cate ori aude cineva ca o persoana spune "am divortat" spune "imi pare rau"....NU ...sa nu va para ,pt ca de cele mai multe ori,ne pare BINE ca divortam..la urma urmei...divortul ca si casatoria tot prin comun acord se face ( difera situatiile )...so yea....nu spuneti IMI PARE RAU!!

Raporteaza abuz de limbaj
demic

1 mesaj
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 1 Februarie 2009, ora 19:07

De la: Haps, la data 2009-01-22 01:02:42
De la: lawyer, la data 2009-01-06 22:08:07Pentru cei ce se gandesc serios la divort, va dau cartea mea de vizita fratilor.. de avocat popa si doctor ai nevoie tot timpul (mai bine sa nu.. dar life suck's)
Este valabil si pentru aceia dintre voi care se gandesc sa isi puna pirostriile cu fetele din ziua de azi, nu se stie niciodata!!
Deci, cine e primul client?


k deci..o sa te chem sa-mi faci o sfestanie la mine la divort. pe langa asta sti cumva vreun avocat ?
...



domnule "lawer", pune mana putin pe gramatica limbii romane si in mod serios pe Legea nr.51/1995 (fara modificarile din nov 2008),referitor la publicitatea ce ti-o faci.

Raporteaza abuz de limbaj
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 21 Februarie 2009, ora 13:58

vreau sa divortez de mine:D...help:)

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

22546 mesaje
Membru din: 8/10/2008
Oras: Craiova

Postat pe: 27 Februarie 2009, ora 08:24

De la: dasca777, la data 2009-02-21 13:58:04vreau sa divortez de mine:D...help:)


Hmmm...crezi ca vei gasi unul mai bun?!
Buna dimineata!

Raporteaza abuz de limbaj
www.nixservers.ro - Gazduire web / VPS / servere dedicate
devil6085

17 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Iasi

Postat pe: 27 Februarie 2009, ora 08:35

buna dimineata .... fiecare e diferit in felul lui ... poate unul mai bun nu va gasi dar ... va gasi cu siguranta unul diferit

Raporteaza abuz de limbaj
Singurul lucru imperfect in natura e rasa umana
cs_iceprinc3ss

20 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 27 Februarie 2009, ora 09:17

De la: demic, la data 2009-02-01 19:07:29
De la: Haps, la data 2009-01-22 01:02:42
De la: lawyer, la data 2009-01-06 22:08:07Pentru cei ce se gandesc serios la divort, va dau cartea mea de vizita fratilor.. de avocat popa si doctor ai nevoie tot timpul (mai bine sa nu.. dar life suck's)
Este valabil si pentru aceia dintre voi care se gandesc sa isi puna pirostriile cu fetele din ziua de azi, nu se stie niciodata!!
Deci, cine e primul client?


k deci..o sa te chem sa-mi faci o sfestanie la mine la divort. pe langa asta sti cumva vreun avocat ?
...



domnule "lawer", pune mana putin pe gramatica limbii romane si in mod serios pe Legea nr.51/1995 (fara modificarile din nov 2008),referitor la publicitatea ce ti-o faci.



Se spune "IMI PARE RAU" ca ti-ai irosit timpul .Acele cateva luni,ani cand puteai sa faci ceva muuuuuuuuuuuuult mai bun ,cu altcineva etc etc :D

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: 1 2 3 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Pentru cei ce se gandesc serios la divort
Mergi la: