back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


De ce la place barbatilor sexul oral????????????????????????

 


 
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
 
bm_claudia

83 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 6 Ianuarie 2009, ora 19:51

adevarul este ca nu ma pricep la sex oral dar nu inteleg de ce le place asa de mult barbatilor sa li se faca felatie


jtazjmen

651 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 6 Ianuarie 2009, ora 21:19

De la: dorina73, la data 2009-01-06 19:51:45adevarul este ca nu ma pricep la sex oral dar nu inteleg de ce le place asa de mult barbatilor sa li se faca felatie


Tu faci parte din categoria celor care musca?

N-as sti sa iti raspund eu, personal, nu prea ma omor dupa sex oral dar e bine venit din cand in cand..
Tie de ce iti place sa ti se faca sex oral?? si daca imi spui ca nu iti place, iti voi raspunde ca..
- nu ai avut parte de o limba jucausa


bm_claudia

83 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 6 Ianuarie 2009, ora 21:52

AI DREPTATE NU AM AVUT NOROC DE O LIMBA ...CUM II ZICE.... SI DA MUSC DIN EA CA DIN BANANA DAR AM SA INVAT EU ODATA SI ODATA,PANA IMI CAD DINTII INVAT EU SA FAC FELATIE


gabi8ma

1005 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Oradea

Postat pe: 6 Ianuarie 2009, ora 22:02

dar le place ?

Raporteaza abuz de limbaj
Niciodata nu stii unde te poarta viata , inchide ochii , deschide inima , intinde-ti aripile , si lumea e la picioarele tale in timp ce tu te minunezi la picioarele lumii de frumusetea bogatia diversitatea cruzimea existentei umane
jtazjmen

651 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 6 Ianuarie 2009, ora 22:20

De la: dorina73, la data 2009-01-06 21:52:59AI DREPTATE NU AM AVUT NOROC DE O LIMBA ...CUM II ZICE.... SI DA MUSC DIN EA CA DIN BANANA DAR AM SA INVAT EU ODATA SI ODATA,PANA IMI CAD DINTII INVAT EU SA FAC FELATIE



ok ma sacrific eu sa iti fiu profesor!

bine!! fie!! imi rup cateva ore pe zi din pretiosu-mi timp si te invat bine?


whisper

11 mesaje
Membru din: 2/08/2008
Oras: Iasi

Postat pe: 6 Ianuarie 2009, ora 22:55

de ce nu? e o intrebare care intradevar da de gandit....in oprima faza as fi vrut sa raspund "pt ca e sex"...barbatzilor le place sexul...indiferent de care e(normal,oral si chiar anal)...asa suntem...asta ne dorim...asta ne tenteaza, ne instiga...iar in consecintza asta facem....dar gandindu-ma mai bine...tind sa cred ca ne plece sexul oral atat de mult pt ca.....:

1. e sex....
2. orgoliul masculin....nu cred ca odata ce te culci cu o tipa....nu te gandesti, nu-tzi doresti ca ea sa-tzi faca un oral....sau...macar sa incerce....eii odata ce asta se intampla, ai senzatzia ca ai castigat...esti invingator..." AI LA PICIOARE" (si la propriu si la figurat)...asta intensifica placerea!!! si pana la urma e doar parerea mea...una dintre...putzinele...!!



9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 7 Ianuarie 2009, ora 00:09

De la: dorina73, la data 2009-01-06 19:51:45adevarul este ca nu ma pricep la sex oral dar nu inteleg de ce le place asa de mult barbatilor sa li se faca felatie



mult antrenament,stii cum se spune incercand ajungi la perfectiune:P

Raporteaza abuz de limbaj
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 7 Ianuarie 2009, ora 00:10

De la: dorina73, la data 2009-01-06 19:51:45adevarul este ca nu ma pricep la sex oral dar nu inteleg de ce le place asa de mult barbatilor sa li se faca felatie



mai bine...incet incet ,incercand o sa-ti mai dai drumul,si o sa fie mai usor ...de fapt el o sa isi dea drumul..:P

Raporteaza abuz de limbaj
thibetho

31 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 07:36

De la: dorina73, la data 2009-01-06 19:51:45adevarul este ca nu ma pricep la sex oral dar nu inteleg de ce le place asa de mult barbatilor sa li se faca felatie


not knowing is not a sin.
not trying is a mistake

Raporteaza abuz de limbaj
indescifrabila
blood2rayne

11 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Timisoara

Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 07:36

Dar oare de ce le place la veverite alunele?.....sau la mos craciun copii?


Fosta membra 9am.ro

21 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Tg Mures

Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 07:39

Ori ai o problema de perceptie, ori de pseudoimoralitate, ori de sanatate mintala. TUTUROR le place sexul oral; si femeilor si barbatilor. Asa ca nu fi misoneista. Place pentru ca e fain, place pentru ca e diferit (atat fata de cel clasic, cat si de cel anal), place pentru ca intotdeauna are o caracteristica de noutate.
Daca amicul tau ar sti sa te pregateasca pentru un sex adevarat (prin sexul oral)orgasmul tau ar fi ...UAUUUUUUUUU. Imagineaza-ti cum este pregatit clitorisul tau pentru a ajuta G-ul in primirea unui orgasm ... de neimaginat ... Si viceversa: sexul oral si erectia ... sa pregatesti cum vrei penisul, sa simti cum zvacneste ... mai gandeste-te.

Raporteaza abuz de limbaj
9am070892

7 mesaje
Membru din: 10/06/2009
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 08:06

De la: ACIDUTZU, la data 2009-01-08 07:39:01Ori ai o problema de perceptie, ori de pseudoimoralitate, ori de sanatate mintala. TUTUROR le place sexul oral; si femeilor si barbatilor. Asa ca nu fi misoneista. Place pentru ca e fain, place pentru ca e diferit (atat fata de cel clasic, cat si de cel anal), place pentru ca intotdeauna are o caracteristica de noutate.
Daca amicul tau ar sti sa te pregateasca pentru un sex adevarat (prin sexul oral)orgasmul tau ar fi ...UAUUUUUUUUU. Imagineaza-ti cum este pregatit clitorisul tau pentru a ajuta G-ul in primirea unui orgasm ... de neimaginat ... Si viceversa: sexul oral si erectia ... sa pregatesti cum vrei penisul, sa simti cum zvacneste ... mai gandeste-te.
Maaare dreptate mai ai...

Raporteaza abuz de limbaj
gabriela_butuc

4 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 08:14

De la: ACIDUTZU, la data 2009-01-08 07:39:01Ori ai o problema de perceptie, ori de pseudoimoralitate, ori de sanatate mintala. TUTUROR le place sexul oral; si femeilor si barbatilor. Asa ca nu fi misoneista. Place pentru ca e fain, place pentru ca e diferit (atat fata de cel clasic, cat si de cel anal), place pentru ca intotdeauna are o caracteristica de noutate.
Daca amicul tau ar sti sa te pregateasca pentru un sex adevarat (prin sexul oral)orgasmul tau ar fi ...UAUUUUUUUUU. Imagineaza-ti cum este pregatit clitorisul tau pentru a ajuta G-ul in primirea unui orgasm ... de neimaginat ... Si viceversa: sexul oral si erectia ... sa pregatesti cum vrei penisul, sa simti cum zvacneste .
.. mai gandeste-te.




....ce naiba inseamna "MISONEISTA"??????


miciocarlan

1 mesaj
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 08:22

da-mi ocazia si iti arat eu ce este o limba jucausa va fi cea mai tare experienta traita


oana_m

20 mesaje
Membru din: 27/12/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 08:26

Sexul oral le place pentru ca se simt puternici,pentru ca inca este ceva tabu si stim foarte bine ca ce este interzis(teoretic)ne da o mare pofta de a incerca,apoi ii mai incanta pentru ca senzatiile sunt deosebit de placute si pentru ca este ceva distractiv si condimenteaza preludiul

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 08:29

Buna intrebare . creeaza de dendenta atat la barbati cat si la femei , adica ca barbat daca te inveti sa pui gura ,acolo jos .Daca iti face o feletie nu-i mare lucru , doar ai sentimentul ca esti tare , irezistibil , '' master of the game '' , dar pentru femei poate devenii dependenta chestia asta , iar barbatul o poate judeca gresit , deoarece toti avem idei preconcepute , adica nu doar prostituatele fac chestia asta . Unele femei se excita tare cand fac chestia asta.
Ca barbat , pot aparea diferite situatii daca nu poti sa te abtii si te repezi la savarina : poti sa iei diferite boli si te faci de caterinca cand ai sa mergi la doctor , apoi femeile vorbesc intre ele , ca si noi barbatii ,si s-ar putea sa devi foarte cautat cea ce e bine ca barbat pt.ca ai ocazia s-o pui cu mai multe femei fara sa-ti bati capul prea mult ,poti sa-ti rotunjesti veniturile , sa-ti faci relatii la care nici nu ai visat, dar daca esti insurat ce te faci ? sigur nevasta ta va afla si va incepe scandalul,divortul etc.
Una peste alta e bine , pana la urma toata lumea e multumita , mai ales femeile ,si mai putin nevestele , nu ma refer la prostituate care nu cred ca sant multumite dar pana la urma asta e meseria lor , din asta traiesc ele.

Raporteaza abuz de limbaj
dg77ciuci

15 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 08:34

sexul oral este superb, ne place sexul...oralul de cele mai multe ori este preludiul...este arhicunoscut ca un preludiu tare face drumul spre orgasme mult mai "lin", so...cui oare nu-i place oralul?

Raporteaza abuz de limbaj
dg77ciuci

15 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 08:39

De la: oana_m, la data 2009-01-08 08:26:55Sexul oral le place pentru ca se simt puternici,pentru ca inca este ceva tabu si stim foarte bine ca ce este interzis(teoretic)ne da o mare pofta de a incerca,apoi ii mai incanta pentru ca senzatiile sunt deosebit de placute si pentru ca este ceva distractiv si condimenteaza preludiul
...in ce tara mai e tabu? :P poate acolo....unde inca se mai poarta val pe fata....dar crede-ma ca am fost supt de o egipteanca cu asa pofta incat chiar am simtit ca o facea pentru prima oara, insa "profesionalismul" ei ii contrazicea afirmatiile :) ...oricum, sexul oral cel mai feeric este cand femeii ii place cu adevarat de tine si de jucaria ta si o face cu pasiune :D

Raporteaza abuz de limbaj
OWA

5 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Deva

Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 08:42

-De acord cu ACIDUTZU !/..

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 08:44

ai mare dreptate, dar acesta trebuie facut igienic si de buna voie


xcomm_office

4949 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 08:44

Dorina, o simpla intrebare...tie de ce-ti place sa ti se faca cunilingus?
Si "B"...daca nu-ti place, ce tot cauti raspunsuri?

Raporteaza abuz de limbaj
xcomm_office

4949 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 08:45

Dorina, o simpla intrebare...tie de ce-ti place sa ti se faca cunilingus?
Si punctul B...daca nu-ti place, ce tot cauti raspunsuri?

Raporteaza abuz de limbaj
dg77ciuci

15 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 08:51

De la: costelino1967, la data 2009-01-08 08:44:10ai mare dreptate, dar acesta trebuie facut igienic si de buna voie
....ei hai.....cred ca daca la o disco...una intra sub masa....dupa ce ati flirtat 3 ore si ai ouale.....tari....refuzi?!? :)))) O tragi de sub masa....scoti periuta, ii cureti bine dantura, o speli cu clor si spirt, ii ceri analizele....wtf....sa n-ai tu nici o rana si.....da-i bice :)

Raporteaza abuz de limbaj
ioanr

5 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Ploiesti

Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 08:53

Dorina,sexul oral face parte din arta de a face dragoste;si daca nu te umezesti cum trebuie ce trebuie facut?????apelezi la lubrifianti?????e mai bun un cunilingus care oricum te aduce aproape de orgasmul pe care il obtii dupa aceea prin penetrare.Si daca esti corecta fata de partener ii raspunzi cu aceiasi metoda si vei avea o erectie de zile mari.
P.S. Daca el te-a satisfacut si nu mai ai chef de inca un orgasm prin penetrare fa-i o felatie si ajutal sa ejaculeze si-ti v-a ramane recunoscator pe vecie

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1 mesaj
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 08:55

E delicata problema. Cred ca e o chestiune in primul rand de orgoliu masculin. El isi doreste sa cucereasca(e in natura lucrurilor). Ea stie...ca la un moment dat acest lucru se va intampla. Si daca se intampla, nu e firesc sa fie o victorie deplina? categorica? el se poate considera un mic Zeus(victorie dupa victorie). Acum intervine misterul. daca lui ii place asta este dispus sa faca la randu-i acelei femei care l-a facut sa simta senzatii fenomenale?
Unii vor spune ca e firesc, altii ca nu. Si acum imi aduc aminte de u banc idiot care spunea ca toti prefera pozitia 69, mai putin cel care spunea bancul acesta spunand(desigur un mascul) ca lui ii place pozitia 68. Cum anume a fost intrebat? Adica dau m...e si ...raman dator...

Raporteaza abuz de limbaj
aprov

221 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 08:57

Sexul oral trebuie privit ca o diversitate intr-o relatie.El trebuie sa condimenteze din cand in cand viata sexuala a unui cuplu.Bineinteles femeile nu accepta cu usurinta acest mod de satisfacere a partenerului.Este foarte importanta varsta ,religia,gradul de intimitate intre cei doi,gradul de cultura si multe altele.Femeile nu fac din proprie initiativa sex oral.In primul rand pt ca se tem sa nu fie etichetate gresit si in al doilea rand pt ca nu le place.Dar daca scopul sexului oral este de a obtine o a doua erctie la scurt timp dupa ce s-a consumat o partida de sex, atunci cu siguranta o vor face.Iar daca la al doilea numar cand barbatul ejaculeaza mai greu, ea a avut parte de un orgasm pe cinste, a doua oara va cere ea sa o lasi sa te execute oral.Dar bineinteles fara finalizare.

Raporteaza abuz de limbaj
Sunt irezistibil,inamovibil, iresposabil, irecuperabil. Vorbesc Braille, si daca vreau trimit totul la dracu. Tocmai am ,,reusit" sa sterg Recycle Bin.
alexe_codec

6 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 09:01

eu sunt scorpion...si imi place sa-mi satisfac partenerele si oral...bineinteles imiplace sa mi se si faca ...probabil ca fatuca respectiva nu a avut parte de un barbat priceput in cunnilingus

Raporteaza abuz de limbaj
dianagont

25 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Suceava

Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 09:10

sex oral?...si-acum e subiect tabu si persoane pudice?e unul din condimente.

Raporteaza abuz de limbaj
Charger69

16 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 09:10

Cred ca in egala masura de nu chiar mai mult le place si femeilor sexul oral. Unii sunt innebuniti dupa asa ceva eu nu aflu nimic fascinant in sexul oral, nu ma intelege-ti gresit, imi place. Doar ca nu ma atrage atat de mult.

Raporteaza abuz de limbaj
homereg

30 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 8 Ianuarie 2009, ora 09:18

buna tuturor,
raspunsul e putin mai complicat , implica o serie de factori psihici si emotionali, si de educatie , si de maturitate , etc
dar recomand cu caldura putina acumulare/dezvoltare in domeniu , fara nici o rusine , citind una din aceste carti (mai sunt si altele, dar acestea sunt scrise accesibil , pt ambele sexe )>
SEDUCTIE de Sandra Brown si / sau
HOT SEX - Ghidul complet de Tracey Cox
lectura placuta !...si spor la oral !e super pt toti/toate !!!

Raporteaza abuz de limbaj
hmo
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului de ce la place barbatilor sexul oral????????????????????????
Mergi la: