back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Boobies vs asses

 


 
Pagini: 1 2 3 4 >> Sari la pagina:
 
rap_boy

573 mesaje
Membru din: 30/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 23 Noiembrie 2008, ora 12:39

Sariti cu preferintele barbati si femei laolalta, puteti sa si motivati alegerea, puteti sa nu... JUST LET'EM RIP PEOPLE !


Blaze two then call me in the mornin' PEAAAAAAAAAACE !
radhookoo

1009 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 26 Noiembrie 2008, ora 02:37

De la: Rap_boy, la data 2008-11-23 12:39:27Sariti cu preferintele barbati si femei laolalta, puteti sa si motivati alegerea, puteti sa nu... JUST LET'EM RIP PEOPLE !


pe ce criterii judecam?

Raporteaza abuz de limbaj
daca m-am obosit sa-ti raspund, inseamna ca ai scris o imbecilitate.
rap_boy

573 mesaje
Membru din: 30/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 26 Noiembrie 2008, ora 23:55

De la: radhookoo, la data 2008-11-26 02:37:12
De la: Rap_boy, la data 2008-11-23 12:39:27Sariti cu preferintele barbati si femei laolalta, puteti sa si motivati alegerea, puteti sa nu... JUST LET'EM RIP PEOPLE !


pe ce criterii judecam?


Nu avem criterii, fiecare isi zice preferinta...

Raporteaza abuz de limbaj
Blaze two then call me in the mornin' PEAAAAAAAAAACE !
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 27 Noiembrie 2008, ora 00:24

HAHAHA

rap boy, te mananc!!!
te rog precizeaza, ideea topicului a fost a mea.
happy like a kid with a candy in her hands

Raporteaza abuz de limbaj
rap_boy

573 mesaje
Membru din: 30/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 27 Noiembrie 2008, ora 21:43

De la: Greenie, la data 2008-11-27 00:24:18HAHAHA

rap boy, te mananc!!!
te rog precizeaza, ideea topicului a fost a mea.
happy like a kid with a candy in her hands


EAT MEEE :D I'm sweet (pe draq)
ASA DECI ... ALL CREDITS GO TO GREENIE for the topic !


Chiar... boobies (pectorali in cazu tau) or asses ??? BAGA !

Raporteaza abuz de limbaj
Blaze two then call me in the mornin' PEAAAAAAAAAACE !
bewareofdummasses

127 mesaje
Membru din: 19/08/2009
Postat pe: 12 Decembrie 2008, ora 09:20

ããããã.. conteaza?

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 12 Decembrie 2008, ora 15:52

De la: bawareofdummasses, la data 2008-12-12 09:20:23ããããã.. conteaza?


doar din pura curiozitate!
A T A T !


Raporteaza abuz de limbaj
bewareofdummasses

127 mesaje
Membru din: 19/08/2009
Postat pe: 15 Decembrie 2008, ora 19:59

no, daca'i musai.. boobies.. cred
in pirncipiu, nu'mi plac fotomodelele.. sau gagicile care fac pe dracu'n patru sa arate asa.. nu stiu, e greu de explicat..
bottom line: sa arate a femeie nu a "pepushe"

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1414 mesaje
Membru din: 5/12/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 16 Decembrie 2008, ora 03:25

De la: bawareofdummasses, la data 2008-12-15 19:59:10no, daca'i musai.. boobies.. cred
in pirncipiu, nu'mi plac fotomodelele.. sau gagicile care fac pe dracu'n patru sa arate asa.. nu stiu, e greu de explicat..
bottom line: sa arate a femeie nu a "pepushe"

Mare idiot cel cu 90-60-90!!!
Cum dracu la o tipa de 1.75-1.80 (modele) sa vrei 90-60-90 dracu zici ca e placa de surf offf offf....
De ce nu ambele ?! Daca trebuie musai sa aleg obligatoriu avand in vedere ca sanii misto se gasesc mult mai greu ca dosul as alege BOOBIES

Raporteaza abuz de limbaj
Neclaritati, dubii, relatii interumane, lipsa de comunicare, zbucium interior. Same shit everyday...
alina_purcelea

59 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 17 Decembrie 2008, ora 00:01

oricare dintre cele "doua: numai sa arate bine..

Raporteaza abuz de limbaj
NuStiuNimic

226 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Galati

Postat pe: 17 Decembrie 2008, ora 17:33

eu sunt ptr asses....s-o luam p partea aia ...sutienele acuma sunt de nushcate feluri...majoritatea cu silicoane....sau c dreaq o mai avea prin ele....sunt sigur ca nu s-au inventat blugi sau pantaloni cu silicon sau burete...:)))...asta e din perspectiva "mersul p strada"....din perspectiva celalta...."mersul prin pat"(sau bucatarie, baie shi c mai vretzi voi)...e d preferat sa fie shi boobies shi asses...:D...ar fi foarte multe d discutat p tema asta....tema fiind principalele dotari ale femeii...:>....imi place topicul...:D

Raporteaza abuz de limbaj
rap_boy

573 mesaje
Membru din: 30/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 17 Decembrie 2008, ora 20:55

De la: DORIN20, la data 2008-12-17 17:33:56 eu sunt ptr asses....s-o luam p partea aia ...sutienele acuma sunt de nushcate feluri...majoritatea cu silicoane....sau c dreaq o mai avea prin ele....sunt sigur ca nu s-au inventat blugi sau pantaloni cu silicon sau burete...:)))...asta e din perspectiva "mersul p strada"....din perspectiva celalta...."mersul prin pat"(sau bucatarie, baie shi c mai vretzi voi)...e d preferat sa fie shi boobies shi asses...:D...ar fi foarte multe d discutat p tema asta....tema fiind principalele dotari ale femeii...:>....imi place topicul...:D


Dap sutienele sunt de N si N feluri... dar stii tu dak o fata e dreapta in piept si fund de milioane ... CEVA NU SE LEAGA ;)
Deci BOOBIES all day... everybody loves some big natural hooters to go with the package


Blaze two then call me in the mornin' PEAAAAAAAAAACE !
cs_soca

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 22 Decembrie 2008, ora 10:17

De la: rap_boy, la data 2008-12-17 20:55:22
De la: DORIN20, la data 2008-12-17 17:33:56 eu sunt ptr asses....s-o luam p partea aia ...sutienele acuma sunt de nushcate feluri...majoritatea cu silicoane....sau c dreaq o mai avea prin ele....sunt sigur ca nu s-au inventat blugi sau pantaloni cu silicon sau burete...:)))...asta e din perspectiva "mersul p strada"....din perspectiva celalta...."mersul prin pat"(sau bucatarie, baie shi c mai vretzi voi)...e d preferat sa fie shi boobies shi asses...:D...ar fi foarte multe d discutat p tema asta....tema fiind principalele dotari ale femeii...:>....imi place topicul...:D


Dap sutienele sunt de N si N feluri... dar stii tu dak o fata e dreapta in piept si fund de milioane ... CEVA NU SE LEAGA ;)
Deci BOOBIES all day... everybody loves some big natural hooters to go with the package



o daaaaaaaaa

Raporteaza abuz de limbaj
sunriser

30 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Iasi

Postat pe: 22 Decembrie 2008, ora 13:39

eu ma uit la amandoua, sa aiba in proportii egale dar in directii diferite, daca stitit voi la ce ma refer...atat la sani cat si la fund, sa aiba omul pe ce pune mana oricum s-ar intoarce cu ea in pat ;-).... Sa aiba un corp armonios format, cu, curbe bine definite...

Raporteaza abuz de limbaj
silviusebastiano

9 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 22 Decembrie 2008, ora 20:00

Hello dudes...e prima mea postare pe site...nush ce m-o apucat :)
Ziceai de sutiene ca sunt de N feluri....dar si majoritatea pantalonilor sunt croiti perfect &.....avand in vedere ca popourile sunt mulabile, mai totimpul combinatia blug-fund e una reusita ;) ..asa ca pot aparea surprize cand dai hainele jos si vezi ca nici o parte nu arata ca la "prezentare"..
oricum ..aleg boobies ca se gasesc mai rar..si plus de asta exprima mai bine feminitatea unei fete !!..

Raporteaza abuz de limbaj
stanciuro2003

2 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Constanta

Postat pe: 22 Decembrie 2008, ora 20:29

eu am observat ca rar sunt amandoua ...admirabile.ori una ori alta.eu le-as prefera pe alea rare

Raporteaza abuz de limbaj
rap_boy

573 mesaje
Membru din: 30/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 23 Decembrie 2008, ora 21:01

NOW EVERYBODY LEMME' HEAR YOU SCREAAAM!!!

Boobs to the left !!! Boobs to the right !!! Boobs to the front!!! Eat boobs all night !!!

Raporteaza abuz de limbaj
Blaze two then call me in the mornin' PEAAAAAAAAAACE !
adivesa

54 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 6 Ianuarie 2009, ora 18:50

Deci, daca trebuie sa aleg intre cele doua, as alege a nice ass :D ^_^

Raporteaza abuz de limbaj
fullspy

42 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 9 Ianuarie 2009, ora 11:06

Una fara alta nu se poate, fiecare exprima senzualitate desi inclin mai mult spre partea dorsala, ai mai multe avantaje, il poti plezni in timp ce...., il poti strange cu putere, chiar si musca, in schimb cu boobies tre' sa fii mai delicat, sa te porti mai gentil ca deh...sunt mai sensibili.In alta ordine de idei ca sa fiti la unison cu mine, cautati pe youtube:keyra augustina, e dementiala, nu am cuvinte

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 9 Ianuarie 2009, ora 15:56

fullspy, e si un topic deschis keyrei!

stiu, e misto gagica, dar no boobies??? chiar deloc asa? ma refer la ea, chiar n'are nimic in afara de fund...

Raporteaza abuz de limbaj
Soricelul_Vesel

40 mesaje
Membru din: 9/01/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 9 Ianuarie 2009, ora 16:34

silueta de clepsidra si sa fie si gogosica! :)

Raporteaza abuz de limbaj
Just the same me...
rap_boy

573 mesaje
Membru din: 30/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 16 Ianuarie 2009, ora 07:49

De la: fullspy, la data 2009-01-09 11:06:06Una fara alta nu se poate, fiecare exprima senzualitate desi inclin mai mult spre partea dorsala, ai mai multe avantaje, il poti plezni in timp ce...., il poti strange cu putere, chiar si musca, in schimb cu boobies tre' sa fii mai delicat, sa te porti mai gentil ca deh...sunt mai sensibili.In alta ordine de idei ca sa fiti la unison cu mine, cautati pe youtube:keyra augustina, e dementiala, nu am cuvinte

Poi asta e si ideea cu sanii, gentil si incet pana se incalzeste gagica... si dupaaaa... poti sa plesnesti ce vrei!
Here's one for yah: orice femeie se excita de la un joc cu sanii, dar nu orice femeie se excita de la o palma, o mangaiere, o muscatura, un sarut, pe fund !
SOOO BOOBIES HAVE THEIR ADVANTAGES !!!

Raporteaza abuz de limbaj
Blaze two then call me in the mornin' PEAAAAAAAAAACE !
max_trad3r

1 mesaj
Membru din: 22/11/2007
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 22 Ianuarie 2009, ora 04:29

Rap Boy eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeshti neeeeeeeeeeeeeeeeeeebuuuuuuuuuuuuun....... ...........dar ai dreptate

Raporteaza abuz de limbaj
id_florentin

431 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Botosani

Postat pe: 23 Ianuarie 2009, ora 17:08

Daca as alege Boobies nu pot sa ma gandesc decat la o fata bine dotata in fatza si cu un portbagaj tarsit in spate.
Daca as alege asses nu pot sa ma gandesc decat la o fata cu forme apetisante de la spate si cu niste airbaguri tarsite, fleostite in fatza.

Cred ca as vrea o medie intre astea doua. Potrivite, potrivite sa nu aiba componente iesite din garantzie

Raporteaza abuz de limbaj
rap_boy

573 mesaje
Membru din: 30/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 24 Ianuarie 2009, ora 21:12

De la: tinuotin, la data 2009-01-23 17:08:12Daca as alege Boobies nu pot sa ma gandesc decat la o fata bine dotata in fatza si cu un portbagaj tarsit in spate.
Daca as alege asses nu pot sa ma gandesc decat la o fata cu forme apetisante de la spate si cu niste airbaguri tarsite, fleostite in fatza.

Cred ca as vrea o medie intre astea doua. Potrivite, potrivite sa nu aiba componente iesite din garantzie


Si dak sunt ce faci ?? le duci la garantzie sa ti le repare ???

Raporteaza abuz de limbaj
Blaze two then call me in the mornin' PEAAAAAAAAAACE !
id_florentin

431 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Botosani

Postat pe: 26 Ianuarie 2009, ora 00:34

Daca sunt in garantie si s-au defectat, atuci cer una noua Altfel fac scandal si-mi cer banii inapoi si vin si cu protectia consumatorului

Raporteaza abuz de limbaj
e_militaru

533 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 26 Ianuarie 2009, ora 14:02

De la: rap_boy, la data 2009-01-16 07:49:38
De la: fullspy, la data 2009-01-09 11:06:06Una fara alta nu se poate, fiecare exprima senzualitate desi inclin mai mult spre partea dorsala, ai mai multe avantaje, il poti plezni in timp ce...., il poti strange cu putere, chiar si musca, in schimb cu boobies tre' sa fii mai delicat, sa te porti mai gentil ca deh...sunt mai sensibili.In alta ordine de idei ca sa fiti la unison cu mine, cautati pe youtube:keyra augustina, e dementiala, nu am cuvinte

Poi asta e si ideea cu sanii, gentil si incet pana se incalzeste gagica... si dupaaaa... poti sa plesnesti ce vrei!
Here's one for yah: orice femeie se excita de la un joc cu sanii, dar nu orice femeie se excita de la o palma, o mangaiere, o muscatura, un sarut, pe fund !
SOOO BOOBIES HAVE THEIR ADVANTAGES !!!

Mai rap boy, una din aia cu tate maari pe care sare toata lumea si le framanta de atata amar de vreme, chiar crezi ca se mai intarata cand le morfolesti tu? neeeahhh..dar de fapt, ce-ti stric eu tie visele...dai inainte cu tupeu...toate sunt innebunite sa le omori tatele...ai dreptate

Raporteaza abuz de limbaj
JoeSmOe

3 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 28 Ianuarie 2009, ora 09:47

Ass Rullz ! toata ziua...toata noaptea!dak nu are fund nici nu intorc privirea! CHEERS!

Raporteaza abuz de limbaj
dafffne

68 mesaje
Membru din: 29/09/2008
Oras: Constanta

Postat pe: 26 Februarie 2009, ora 14:21

Eu prefer posterioarele "obraznice ", nu imi plac BARBATII CU SANI.

Raporteaza abuz de limbaj
rap_boy

573 mesaje
Membru din: 30/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 26 Februarie 2009, ora 21:01

De la: harlequin, la data 2009-01-26 14:02:21
De la: rap_boy, la data 2009-01-16 07:49:38
De la: fullspy, la data 2009-01-09 11:06:06Una fara alta nu se poate, fiecare exprima senzualitate desi inclin mai mult spre partea dorsala, ai mai multe avantaje, il poti plezni in timp ce...., il poti strange cu putere, chiar si musca, in schimb cu boobies tre' sa fii mai delicat, sa te porti mai gentil ca deh...sunt mai sensibili.In alta ordine de idei ca sa fiti la unison cu mine, cautati pe youtube:keyra augustina, e dementiala, nu am cuvinte

Poi asta e si ideea cu sanii, gentil si incet pana se incalzeste gagica... si dupaaaa... poti sa plesnesti ce vrei!
Here's one for yah: orice femeie se excita de la un joc cu sanii, dar nu orice femeie se excita de la o palma, o mangaiere, o muscatura, un sarut, pe fund !
SOOO BOOBIES HAVE THEIR ADVANTAGES !!!

Mai rap boy, una din aia cu tate maari pe care sare toata lumea si le framanta de atata amar de vreme, chiar crezi ca se mai intarata cand le morfolesti tu? neeeahhh..dar de fapt, ce-ti stric eu tie visele...dai inainte cu tupeu...toate sunt innebunite sa le omori tatele...ai dreptate


depinde de fata ...dar o statistica zice k un procent de vreo 3-4 % din femei nu se excita atunci knd cineva "are grija" de sanii respectivei... Care ar fi shansele sa intalnesti una din aia ? pentru k pana acum nu am intalnit... asa k nu imi strici visele, STIU CE VORBESC, NU VORBESC DOAR DE DRAGUL DE A VORBI

Raporteaza abuz de limbaj
Blaze two then call me in the mornin' PEAAAAAAAAAACE !
Pagini: 1 2 3 4 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului BOOBIES vs ASSES
Mergi la: