back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Boobies vs asses

 


 
Pagini: << 1 2 3 4 >> Sari la pagina:
 
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 26 Februarie 2009, ora 21:38

ce tipa se excita daca ii atingi poponetul? sau daca il mangai??





crscentru

2 mesaje
Membru din: 21/01/2009
Postat pe: 3 Martie 2009, ora 07:44



oktober

43 mesaje
Membru din: 20/07/2011
Postat pe: 3 Martie 2009, ora 07:48

De la: Greenie, la data 2009-02-26 21:38:36ce tipa se excita daca ii atingi poponetul? sau daca il mangai??






eu ...si nici macar nu e mare...daca ii simt pieptul la mine pe fundulet in timp ce ma saruta pe spate

Raporteaza abuz de limbaj
o_adiak

21 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 3 Martie 2009, ora 08:27

asses and legs!:D

Raporteaza abuz de limbaj
agtudor

11 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 3 Martie 2009, ora 08:46

Fund, fund, fund. Pai fundul se afla in zona unde se petrece actiunea...asa cum s-a mai spus, poate fi plesnit, muscat etc., te duce cu gandul la un sex anal... Un fund bombat, bombat si niste sani potriviti, chiar micuti, dar frumosi(mult mai bine decat niste felii). Keyra A. e superba asa cu cum e, cu sani mai mici si un fund genial, nu cred ca ar zice vreun barbat: Nuu, n-are sani De obicei femeile cu sani mari nu au fund si arata f aiurea. Parerea mea.

Raporteaza abuz de limbaj
agtudor

11 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 3 Martie 2009, ora 08:46

Fund, fund, fund. Pai fundul se afla in zona unde se petrece actiunea...asa cum s-a mai spus, poate fi plesnit, muscat etc., te duce cu gandul la un sex anal... Un fund bombat, bombat si niste sani potriviti, chiar micuti, dar frumosi(mult mai bine decat niste felii). Keyra A. e superba asa cu cum e, cu sani mai mici si un fund genial, nu cred ca ar zice vreun barbat: Nuu, n-are sani De obicei femeile cu sani mari nu au fund si arata f aiurea. Parerea mea.

Raporteaza abuz de limbaj
oktober

43 mesaje
Membru din: 20/07/2011
Postat pe: 3 Martie 2009, ora 09:04

De la: zeinab, la data 2009-03-03 08:46:52Fund, fund, fund. Pai fundul se afla in zona unde se petrece actiunea...asa cum s-a mai spus, poate fi plesnit, muscat etc., te duce cu gandul la un sex anal... Un fund bombat, bombat si niste sani potriviti, chiar micuti, dar frumosi(mult mai bine decat niste felii). Keyra A. e superba asa cu cum e, cu sani mai mici si un fund genial, nu cred ca ar zice vreun barbat: Nuu, n-are sani De obicei femeile cu sani mari nu au fund si arata f aiurea. Parerea mea.


da' fara plesnit si sex anal

Raporteaza abuz de limbaj
oktober

43 mesaje
Membru din: 20/07/2011
Postat pe: 3 Martie 2009, ora 09:06

asta era numai pt ca inca mi-e somn la ora asta

Raporteaza abuz de limbaj
AMG22

94 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Constanta

Postat pe: 3 Martie 2009, ora 09:22

De la: Greenie, la data 2009-02-26 21:38:36ce tipa se excita daca ii atingi poponetul? sau daca il mangai??





i do e prea tare

Raporteaza abuz de limbaj
Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul! http://blonda-alexutza.hi5.com
AMG22

94 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Constanta

Postat pe: 3 Martie 2009, ora 09:26

crd k mai mijto e o tipa cu sani mai micutsi si un fundulets generos! haine mulate pe posterior si largutse in partea de sus, cu un decoletu pana la buric, sanisorii sa rasara obraznic prin bluzita, iar cand cobori ochii mai jos te da pe spate! economiseste si banii pe care altele ii dau pe sutiene, ea ii foloseste pe bikini

Raporteaza abuz de limbaj
Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul! http://blonda-alexutza.hi5.com
mihai_kojovici

16 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 3 Martie 2009, ora 09:36

am user cu nume real deci scurt si la obiect:

spank me (asses), kiss-bite me(boobies), touch here and there(asses+boobies)...

atata timp cat este o femeie normala, si nu "o placa de surf" cum a mai zis cineva, pot sa spun amandoua ?


Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 3 Martie 2009, ora 09:37

fiecare cu ce are, nu? isi sustine "cauza" ...

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 3 Martie 2009, ora 09:38

apropo, buna faza cu "ii simt abdomenul pe fundul meu cand ma saruta pe spate, dar fara plesnit si sex anal"
PAI ATUNCI CARE MAI E FUN-ul????

pff..... pacat... de poponet

Raporteaza abuz de limbaj
9am076742

35 mesaje
Membru din: 18/12/2009
Postat pe: 3 Martie 2009, ora 09:39

Knd eram virgin eram disperat dupa sani mari la o femeie, dar a mai trecut timpul si am constatat k o femeie cu sani mari are fundul mic in general, sau foarte mare (grasunele stiu despre ce vorbesc) asa k acum am devenit un "ass man". Oricum nu m-ar deranja niste sani nu neaparat mari dar frumosi ...

Raporteaza abuz de limbaj
aprov

221 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 3 Martie 2009, ora 09:43

Nu se poate sa beneficiem de amandoua?
Daca ar fi sa aleg, sincer n-as stii pentru ca sanii sant supeeer cad iei fata la bani marunti de sus pana jos, in plus e primul loc pe care vrei sa-l mangai la prima intalnire (nu radeti pt ca am reusit cu cel putin doua fete lucrul asta de la prima intalnire).
Dar cand vrei sa schimbati pozitia si ai vrea ceva pe la spate, funduletul e cel care te inspira.
Deci fiti buni... nu se poate amandoua?

Raporteaza abuz de limbaj
Sunt irezistibil,inamovibil, iresposabil, irecuperabil. Vorbesc Braille, si daca vreau trimit totul la dracu. Tocmai am ,,reusit" sa sterg Recycle Bin.
oktober

43 mesaje
Membru din: 20/07/2011
Postat pe: 3 Martie 2009, ora 09:50

De la: Greenie, la data 2009-03-03 09:38:54apropo, buna faza cu "ii simt abdomenul pe fundul meu cand ma saruta pe spate, dar fara plesnit si sex anal"
PAI ATUNCI CARE MAI E FUN-ul????

pff..... pacat... de poponet


pieptul...nu abdomenul...incearca si vei vedea !

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 3 Martie 2009, ora 10:01

De la: SNOWHITE, la data 2009-03-03 09:50:10
De la: Greenie, la data 2009-03-03 09:38:54apropo, buna faza cu "ii simt abdomenul pe fundul meu cand ma saruta pe spate, dar fara plesnit si sex anal"
PAI ATUNCI CARE MAI E FUN-ul????

pff..... pacat... de poponet


pieptul...nu abdomenul...incearca si vei vedea !


nu e vorba de incercat, eu sunt mai mult pt "done that, done that, done that" etc..
tu esti in dilema .... nu aia, nu aia, nu aia, doar sa iti plimbi pieptu pe fundu meu..

Raporteaza abuz de limbaj
oktober

43 mesaje
Membru din: 20/07/2011
Postat pe: 3 Martie 2009, ora 10:03

stiu ce NU vreau...

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 3 Martie 2009, ora 10:06

De la: SNOWHITE, la data 2009-03-03 10:03:54stiu ce NU vreau...


incearca si vei vedea

Raporteaza abuz de limbaj
Mr__Greenn

1 mesaj
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 3 Martie 2009, ora 10:40

eu sunt mare fan sani deci...
dar hai sa va spun: pentru a putea spune ca o femeie are un corp frumos, totul pleaca de la bazin. in fara de sani care poate sa ii aiba oricum, bazinul spune totul in ceea ce priveste frumusetea corpului. unora le place sanii mici altora moderati altora mari.
in cazul meu cei moderati dar am inceput sa imi placa cam toate, si piciaore si fund si tot :D
in concluzie: cu sanii ai ce sa faci. so FOREVER BOOBIES

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 3 Martie 2009, ora 10:54

De la: Mr. Greenn, la data 2009-03-03 10:40:24eu sunt mare fan sani deci...
dar hai sa va spun: pentru a putea spune ca o femeie are un corp frumos, totul pleaca de la bazin. in fara de sani care poate sa ii aiba oricum, bazinul spune totul in ceea ce priveste frumusetea corpului. unora le place sanii mici altora moderati altora mari.
in cazul meu cei moderati dar am inceput sa imi placa cam toate, si piciaore si fund si tot :D
in concluzie: cu sanii ai ce sa faci. so FOREVER BOOBIES


ca in melodia aia (din Green Street Hooligans):

I'm forever blowing bubbles,
Pretty bubbles in the air,
They fly so high, nearly reach the sky,
Then like my dreams they fade and die.
Fortune's always hiding,
I've looked everywhere,
I'm forever blowing bubbles,
Pretty bubbles in the air.


Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 3 Martie 2009, ora 10:54

De la: Mr. Greenn, la data 2009-03-03 10:40:24eu sunt mare fan sani deci...
dar hai sa va spun: pentru a putea spune ca o femeie are un corp frumos, totul pleaca de la bazin. in fara de sani care poate sa ii aiba oricum, bazinul spune totul in ceea ce priveste frumusetea corpului. unora le place sanii mici altora moderati altora mari.
in cazul meu cei moderati dar am inceput sa imi placa cam toate, si piciaore si fund si tot :D
in concluzie: cu sanii ai ce sa faci. so FOREVER BOOBIES


ca in melodia aia (din Green Street Hooligans):

I'm forever blowing bubbles,
Pretty bubbles in the air,
They fly so high, nearly reach the sky,
Then like my dreams they fade and die.
Fortune's always hiding,
I've looked everywhere,
I'm forever blowing bubbles,
Pretty bubbles in the air.


Raporteaza abuz de limbaj
Blanko

80 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 3 Martie 2009, ora 11:24

am variante ajutatoare ?oO :)...crek asses...dar parca si boobies...ma atrage orice la o femeie atata timp cat nu e din plastic...gen "i`m a barbie girl..in a barbie wooooorld...life in plastic...is fantastic" bla bla...deci ambele :)

Raporteaza abuz de limbaj
laurco73

6 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 3 Martie 2009, ora 11:27

eu stiu una shi buna...pentru sani dau pulpele deoparte

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1 mesaj
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 3 Martie 2009, ora 11:58

tzatzeeeeeee
si cu rozete mici.... nu conteaza marimea naparat atat timp cat nu sunt numai sfarcuri dar conteaza foarte mult forma.
funduletul se poate modela, o pui sa faca sport si ii dai sa manance ceea ce trebuie si in cateva luni are un funduletz mult peste medie, pe cand la sani ce sa faci?? Nu as vrea ca prietena mea sa-si puna silicoane in timp ce e cu mine, daca le are dinainte nu zic nu. Oricum decolteul ramane arma fatala a unei femei.

Raporteaza abuz de limbaj
georgemazilu

25 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 3 Martie 2009, ora 12:03

In general sunt la mare cautare ambele si nu ceri prea mult daca le vrei,pentru ca stai langa o femeie normala,nu?...dar tot fundul e No 1,pentru ca poti sa-i faci ce vrei.....exact,ce vrei!

Deci Ass win's

Raporteaza abuz de limbaj
mihai_dorin

22 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 3 Martie 2009, ora 12:07

mda.... si sani si fundulet... de ce sani? pt ca mie personal mi se par foarte excitanti sa ii ating usor, sa`i sarut in timp ce "lucrez" si sa vad fata cum se excita... si de ce fund? e o super placere in timpul "serviciului" sa`l tin in maini si sa`l simt in timp ce "lucrez" pe la spate... nu sunt deloc adeptul plesnitului sau sexului anal... si apropo, sunt unele fete/femei care se excita daca le prinzi de fund in timpul actului sexual... numai bine

Raporteaza abuz de limbaj
jejnk

138 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 3 Martie 2009, ora 12:11

De la: Greenie, la data 2009-03-03 10:54:07
De la: Mr. Greenn, la data 2009-03-03 10:40:24eu sunt mare fan sani deci...
dar hai sa va spun: pentru a putea spune ca o femeie are un corp frumos, totul pleaca de la bazin. in fara de sani care poate sa ii aiba oricum, bazinul spune totul in ceea ce priveste frumusetea corpului. unora le place sanii mici altora moderati altora mari.
in cazul meu cei moderati dar am inceput sa imi placa cam toate, si piciaore si fund si tot :D
in concluzie: cu sanii ai ce sa faci. so FOREVER BOOBIES


ca in melodia aia (din Green Street Hooligans):

I'm forever blowing bubbles,
Pretty bubbles in the air,
They fly so high, nearly reach the sky,
Then like my dreams they fade and die.
Fortune's always hiding,
I've looked everywhere,
I'm forever blowing bubbles,
Pretty bubbles in the air.




TU care ai scris asta invata gramatica si dupaia vino sa ne explici tu noua cum sta treaba cu frumusetea corporala si de unde incepe ea. , in schimb..am mai vazut ca a scris cineva pe aici si o sa sustin ideea: asses and legs!!

Raporteaza abuz de limbaj
jejnk

138 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 3 Martie 2009, ora 12:12

adica pt MR GREENN :)

Raporteaza abuz de limbaj
addalexutza

14 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 3 Martie 2009, ora 12:14

Buna! sunt putin nedumerita...cum se face ca femeile comenteaza si dau raspunsuri din prisma barbatilor -stiu ca suntem critice(noi vedem celulita unui fund mare pe cand barbatii doar forma in sine etc) dar topicul era format pentru ambele sexe si totusi v-ati oprit la femei, doar nu toate practicati lesbianismul,nu?
Asa ca ma ofer eu sa preiau cuvantul, sunt de parere ca un tip inainte de piep ar trebui sa aiba un funduletz fascinant, asta inseamna nu foarte mare dar sa se observe in jeans-scuze stiu k majoritatea au "problemutza" asta, si bombat . Salutare!

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 1 2 3 4 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului BOOBIES vs ASSES
Mergi la: