back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Barbati in tanga

 


 
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 >> Sari la pagina:
 
mauinboots

92 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 7 Septembrie 2008, ora 04:53

Mie una mi se par foarte ok barbatii care poarta tanga si pana la urma fiecare poarta ce vrea cum vrea si ce ii sta bine gusturiile nu se discuta!Asa ca pentru cei PRO TANGA GO GO GO!!!


crivat_gabriel

15 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 7 Septembrie 2008, ora 08:05

De la: stella_mada, la data 2008-07-04 16:01:40pai stii mai stelian dc mai avem mult pana ne civilizam ??? Pt ca inca mai sunt persoane ca tine care numesc TARILE UNIUNII EUROPENE,si restuln de tari care nu fac parte din aceasta OCCIDENT .Cu astfel de oameni chiar ca mai avem mult pana sa ne civilizam !!!!!!

Raporteaza abuz de limbaj
crivat_gabriel

15 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 7 Septembrie 2008, ora 08:08

De la: stella_mada, la data 2008-07-04 16:01:40pai stii mai stelian dc mai avem mult pana ne civilizam ??? Pt ca inca mai sunt persoane ca tine care numesc TARILE UNIUNII EUROPENE,si restuln de tari care nu fac parte din aceasta OCCIDENT .Cu astfel de oameni chiar ca mai avem mult pana sa ne civilizam !!!!!!

Ca si la femei sunt indivizi carora le sta bine si ceilalti!

Raporteaza abuz de limbaj
eerrooss

8 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 7 Septembrie 2008, ora 10:58

Tanga e un vesmant, pana la urma!plus,ca nu a zis nimeni ce e tipic feminin!
Ba as sublinia ca e un "accesoriu" unisex!

Raporteaza abuz de limbaj
florinaneamtu

33 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 7 Septembrie 2008, ora 14:19

De la: boytronik67, la data 2008-07-04 20:26:21baieti! ati purtat vreodata tanga, ca sa stiti cum e?????? umblati vara cu "parasute" p sub blugi, k sa dea in clocot ala micu....... e super cu tanga!!!!!


"parasute" p sub blugi, k sa dea in clocot ala micu....... "

Raporteaza abuz de limbaj
xx2xx

8 mesaje
Membru din: 5/09/2008
Postat pe: 7 Septembrie 2008, ora 22:43

as purta si eu numai ca am cam mult par pe fund

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 8 Septembrie 2008, ora 07:54

Nici o parere. Nu ma intereseaza ce poarta "barbatii", ci doar al meu si EL nu poarta tanga caci nu-l luam de sot altfl
Nu-l luam nici cu bratara, tatuaj, cercei, lant de caine la gat....

Raporteaza abuz de limbaj
mauinboots

92 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 8 Septembrie 2008, ora 19:43

De la: xx2xx, la data 2008-09-07 22:43:31as purta si eu numai ca am cam mult par pe fund

sI CARE I PROBLEMA SE EPILEAZA SPOR LA TREABA

Raporteaza abuz de limbaj
sebastian1985

1 mesaj
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 15 Septembrie 2008, ora 07:17

comunistelor ce aveti cu tanga ....?poarta fiecare ce vrea....

Raporteaza abuz de limbaj
vale_vava_valentin

30 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 29 Octombrie 2008, ora 18:31

...cu ala micu in calduri...mai bine asa...dupa parerea mea...desi nu sunt impotriva barbatilor cu tanga...eu cred k m-as scarpina in posterior si as incerca sa- i scot la fiecare pas dintre...si mi se par incomozi...da...ma uit dupa femei cu tanga pe ele...dar nu am nimic impotriva nici cu cele care poarta chilotzei normali...mie unu nu mi-ar place sa port tanga...

Raporteaza abuz de limbaj
costelaeg

170 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 6 Noiembrie 2008, ora 06:18

da este foarte corect . Si eu sant de parere ca barbatii in boxeri sant mai sexi. Sau nu stiu. Fetele trebuie sa stie dupa ce fel de barbat sa-si rupa gatul , in tanga sau in boxeri.

Raporteaza abuz de limbaj
eerrooss

8 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 7 Noiembrie 2008, ora 17:58

De la: scorpion53, la data 2008-11-06 06:18:06da este foarte corect . Si eu sant de parere ca barbatii in boxeri sant mai sexi. Sau nu stiu. Fetele trebuie sa stie dupa ce fel de barbat sa-si rupa gatul , in tanga sau in boxeri.


Din cele citite pana acum, am inteles ca reprezentantele sexului frumos au pareri impartite!

In final... fiecare tot ce va dori va purta!



Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 8 Noiembrie 2008, ora 19:22

De la: arsagent2k, la data 2008-08-14 11:15:25"grad mare de civilizatie" cred ca nu ai apucat sa gandesti un pic inainte sa dai drumul cuvintelor...dar cat de civilizat e atunci sa zicem cand vezi femeile in sanii goi si tanga ?????hmmmeu nu am nimik cu ele chiar imi plac asa...dar ziceam pt. tine...


Da, iti plac, te culci cu ele, dar cam atat. Si in plus, fiecare cu ce-i place. Daca tie iti place sa porti si iubitei tale ii place de asemenea cum iti sta, go ahead.Probabil ca nu e civilizatie, dar decenta se poate numi, si eu nu ma refeream la tanga purtati ca lenjerie intima, ci la tanga purtati pe plaja... am uitat sa specific.

Raporteaza abuz de limbaj
ShadowX

7 mesaje
Membru din: 15/09/2008
Oras: Galati

Postat pe: 24 Noiembrie 2008, ora 12:37

ma asteptam la o groaza de replici cu 'e foarte gay', in schimb dau peste o pagina intreaga de indicatii cu locurile de unde pot sa-mi cumpar.



cica 'aia care cred ca tanga sunt gay, vorbesc in necunostinta de cauza'. ce ma? nu pricep cum o lenjerie DE DAMA cu o ata in fund mi-ar schimba mie conceptia asta.



mai vezi cate unu care merge la sala de 3 ori pe zi, mare cat un dulap si cu pretentii de 'bad boy' si-l vezi la plaja in tanga. vi se pare cool? mie mi se pare cretin.



fratilor, tanga e foarte foarte gay. care parte din 'a fi barbat' n-ati inteles-o?

Raporteaza abuz de limbaj
vale_vava_valentin

30 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 25 Noiembrie 2008, ora 23:20

....dar chestia e ca noi barbatii nu privim unde trebuie...am citit un articol pe net...de la domnishoara...sau doamna ca barbatii au inceput sa se "feminizeze"...si culmea era ca tot ea era suparata pe chestia asta...ce vreau de fapt sa accentuez e faptul f voi femeinle ne feminizati pe noi barbatii...sa dau un mic ex. : nu sti daca ati vazut pe youtube sau la tv...un spot care a devenit ulterior publicitar ...facea reclama la o bere..un motociclist rocker inrait...cu par lung si barba..care statea numai cu prietenii inbaruri pe o motocicleta..etc...se indragosteste de o tipa si se casatoreaste cu ea...ea in sschimb ce face?...il face sa se tunda sa de barbereasca,,,sa-si vinda motorul si sa-si cumpere o masina...si sa lucreze...iar in final ca drept rasplata ce primeste?..."nu mai esti barbatul de care m-am indragostit"...aici e un sambure de adevar la ce se intampla de fapt...si culmea ca tot voi femeile sunteti suparate pe noi k ne "feminizam"...sper ca at inteles mesajul...si intr-adevar cei ce poarta tanga sunt unpic sau mai mult gay..fetisism...cine stie?...| 2: cine nevoia va pune pe voi femeile sa purtati tanga?...sau sa faceti topples?...daca nu tot voi..."sa vedem cati barbati intorc capul dupa mine"...sau "cati barbati ma vor aborda astazi"...deci va rog...e la fel ca si in cazul barbatilor...liberul arbitru...voi decideti ce purtati azi...sa fiti iubiti:D

Raporteaza abuz de limbaj
Amiable

61 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Iasi

Postat pe: 1 Decembrie 2008, ora 19:45

Nu este igienic!!!!!!

Raporteaza abuz de limbaj
Fara obiective nu exista progres!
crystyan802

2 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Tulcea

Postat pe: 4 Decembrie 2008, ora 14:08

nu va mai certati intre voi fiecare poarta cei place


Raporteaza abuz de limbaj
crystyan802

2 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Tulcea

Postat pe: 4 Decembrie 2008, ora 14:10

ti se pare
ai sa inveti sa fi mai igenic......si poate sa te stergi mai bn ca in boxeri


Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 5 Decembrie 2008, ora 17:20

pt ce asi purta tanga ????
fetele poarta sa nu li se vada prin pantalonii transparenti si mulati. un barbat de ce ar purta asa ceva...????
si cum spunea cineva pe aici ... nu e deloc igenic si cred ca f. incomod

Raporteaza abuz de limbaj
gabi8ma

1005 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Oradea

Postat pe: 8 Decembrie 2008, ora 22:50

un barbat frumos in tanga .... grrrrrr

Raporteaza abuz de limbaj
Niciodata nu stii unde te poarta viata , inchide ochii , deschide inima , intinde-ti aripile , si lumea e la picioarele tale in timp ce tu te minunezi la picioarele lumii de frumusetea bogatia diversitatea cruzimea existentei umane
rap_boy

573 mesaje
Membru din: 30/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 10 Decembrie 2008, ora 21:08

Frate nu am nimik cu aia care poarta tanga ... bravo lor dak au ce arata... dar mi se pare EXTREM DE GAY !!!!! Boxerii tata, boxerii la putere

Raporteaza abuz de limbaj
Blaze two then call me in the mornin' PEAAAAAAAAAACE !
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 16 Decembrie 2008, ora 19:18

no way...Sunt destul de open mind,dar nu-i sexy deloc

Raporteaza abuz de limbaj
gabi8ma

1005 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Oradea

Postat pe: 19 Decembrie 2008, ora 01:25

De la: rap_boy, la data 2008-12-10 21:08:12Frate nu am nimik cu aia care poarta tanga ... bravo lor dak au ce arata... dar mi se pare EXTREM DE GAY !!!!! Boxerii tata, boxerii la putere


zici tu ceva acolo .;. si boxerii sunt buni , da pt fete dupa.. , ca cu tanga nu e bine e prea incomod

Raporteaza abuz de limbaj
Niciodata nu stii unde te poarta viata , inchide ochii , deschide inima , intinde-ti aripile , si lumea e la picioarele tale in timp ce tu te minunezi la picioarele lumii de frumusetea bogatia diversitatea cruzimea existentei umane
simpaticu_X

34 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 20 Decembrie 2008, ora 17:37

Am primit si eu cadou o pereche tanga, vara sunt super misto... relax total, insa nu as purta si nu prea sunt deschis la ideea de a purta pe plaja tanga ... mi se pare putin aiurea la unii, in schimb depinde de fiecare. Nu vad cu ce m-ar afecta pe mine ca un alt baiat poarta tanga ... treaba lui.

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 1 Ianuarie 2009, ora 19:51

Mai intai de toate, imi cer iertare pentru imixtiunea in discutia de fata. Indraznesc sa-mi exprim un punct de vedere fata de problema in cauza. Nu voi fi de partea niciunei tabere. Regretabil mi se pare ca, noi oamenii, reusim sa facem din fleacuri probleme existentiale, mergand pana la jigniri, cum a fost cazul cu cateva pagini in urma. Consider nedemn pentru un barbat sa raspunda astfel unei femei. As propune sa incercam sa privim oamenii putin mai departe de lenjeria intima si sa-i apreciem pentru calitatea lor umana. Asistam, cu ingrijorare, la accentuarea unei tendinte nefiresti in evolutia umana, al carei ton l-a dat miscarea feminista din anii 60, si anume tendinta de masculinizare a femininului, care a atras dupa sine reversul acesteia, efeminizarea masculinului. Cu totii observam abordarea treptata a domeniilor candva exclusiv masculine, de catre femei. Moda, in general, si lenjeria in particular este doar un exemplu al acestei tendinte. Cazul de fata poate parea banal, dar la o analiza atenta reflecta o realitate mult mai profunda. Ce putem spune despre feminitatea unei femei culturist sau despre masculinitatea unui barbat epilat, ingrijit si parfumat? Vulgar, emancipare? Daca un barbat ce poarta string (tanga) este considerat gay, o femeie ce poarta boxeri poate fi considerata lesbiana? Ati incercat sa priviti un om numai in ochi, oglinda sufletului, cand vorbiti cu el si nu de la ombilic in jos? Nivelul de civilizatie, pentru ca s-a atins si acest subiect, transcede atitudinea adesea gregara in ceea ce priveste moda sau, mai nou, "trend-ul". Pe vremea romanilor "termele" erau locuri de curatire trupeasca dar si de socializare, unde oamenii schimbau idei, se provocau la discutii stand complet goi. Imi este teama sa deschid o astfel de tema pe forum. Consecintele mi le imaginez deja. Stimate doamne si domnisoare, va rog nu va pierdeti feminitatea! Cu gratitudine, Ioanis

Raporteaza abuz de limbaj
gabi8ma

1005 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Oradea

Postat pe: 2 Ianuarie 2009, ora 16:04

fara suparare dar daca un barbat nu e ingrijit si mai pute pe deasupra nu numai ca nu ma intereseaza dar il ocolesc destul sa nu-i simt "damful" , in alta ordine de idei , care anume au fost domenii strict masculine si strict feminine , pt ca daca privesti cu atentie vei vedea ca , cu exceptia evului mediu intunecat intotdeauna a existat melanjul de azi , problemele sunt aceleasi , numai ca acum mijloacele de comunicare si informare sunt mult mai dezvoltate , mie mi se pare ca privesti superficial in jur , si analiza ta e strict masculina si conservatoare


Niciodata nu stii unde te poarta viata , inchide ochii , deschide inima , intinde-ti aripile , si lumea e la picioarele tale in timp ce tu te minunezi la picioarele lumii de frumusetea bogatia diversitatea cruzimea existentei umane
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 2 Ianuarie 2009, ora 17:31

Odata ce in aceasta lume exista doua sexe, probabil ca Dumnezeu nu le-a creat degeaba. Banuiesc ca nu pentru competitie sau conflict, ci pentru armonie si complementaritate. Exemplele extreme nu cred ca slujesc unei abordari realiste si intelepte a lumii in care traim. Evident, nu trebuie sa fii femeie ca sa-ti displaca barbatii neingrijiti. Dupa cum nu trebuie sa fii barbat ca sa-ti displaca femeile neglijente. In mesajul anterior ridicam niste probleme formulate in intrebari retorice, la care, evident, caut raspuns. Miscarea feminista a plecat, ca si comunismul dealtfel, de la criza morala a societatii si a discriminarilor sociale. Dar ca orice revolutie si aceasta a produs convulsii si dereglari pe care le resimtim si astazi. Toate ne sunt permise, dar nu toate ne sunt de folos. Intre aceste dispute sterile, prefer firescul, care este imanent, face parte din structura noastra umana. Si pentru asta nu se pot da legi. Dar ce este, pana la urma, normalul?

Raporteaza abuz de limbaj
sfrija

3 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 3 Ianuarie 2009, ora 23:17

Deci ..... se vede ca esti "Ceauseasca" pt ca .....daca purta tanga, daca avea cercel, daca daca si iar daca ...."NU il lu-am de sot" ce-i cu mentalitatea asta ??? .... asta conteaza la tine ??? sau ... conteaza ce are in SUFLET si sa fie INTELEGERE si la urma ...... tatuaj,cercel :))))) vai de capu meu ... sa nu te superi pt ce ti-am zis ca NU ai de ce . Sper ca ...."Odata si odata isi vor revenii si persoanele de genul asta care au prob destul de grave" ...... ..

Raporteaza abuz de limbaj
sfrija

3 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 3 Ianuarie 2009, ora 23:26

De la: dr_psy, la data 2008-09-08 07:54:26Nici o parere. Nu ma intereseaza ce poarta "barbatii", ci doar al meu si EL nu poarta tanga caci nu-l luam de sot altfl
Nu-l luam nici cu bratara, tatuaj, cercei, lant de caine la gat....


Pt tine este adresat rasp de mai sus ..... dr_psy

Raporteaza abuz de limbaj
sfrija

3 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 3 Ianuarie 2009, ora 23:27

ca deja e fff vechi

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului barbati in tanga
Mergi la: