back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Join something new

 


 
 
9am_1469

1 mesaj
Membru din: 4/02/2013
Postat pe: 4 Februarie 2013, ora 16:20

1 Martie - lansarea proiectului nostru de nivel mondial. Este o descoperire in marketingul unui serviciu anume, care are o cerere mare oriunde in lume. Vom folosi o comunitate de marketing pentru a distribui acest proiect. Vrei sa fi informat?

Atunci introdu adresa de email in formularul nostru de inregistrare si codul de invitatie:

www.joinsomethingnew.com/ro/

Cod de invitatie: ZU1TS


Construim o platforma globala, care va permite sa obtineti venituri pe baza unui serviciu public foarte consumat. Folosim tehnologie de ultima ora pentru a atinge acest obiectiv cu eficienta maxima. Am ales pentru acest proiect o abordare sociala, ca sa distribuim serviciile noastre si altora cu mai multa usurinta. Aceia dintre voi care ne vor ajuta sa dam vorba mai departe vor contribui substantial la veniturile noastre. Nu iti vom cere niciodata sa faci nici o investitie si de asemenea nici o taxa de inregistrare. Toate veniturile sunt generate din comisioane create de platforma noastra care ofera servicii. Poti sa distribui acest proiect oriunde si oricui in lume, fara nici o limita.


De ce nu iti dam mai multe detalii deocamdata? Motivul este ca, inca suntem in plin proces de implementare a componentelor acestui sistem. Daca am da mai multe detalii, avantajul pe care il avem in fata concurentilor nostri, nu ar mai exista. Intre timp ne pregatim sa si demaram acest proiect Vrem sa avem un efect de bulgare de zapada ca sa ajunga proiectul in toata lumea (cand dai drumu unui bulgare mic de zapada de pe un deal si se face tot mai mare). In momentul de fata avem de gand sa atingem 20 de mii de comercianti activi in toata lumea, pregatiti sa faca profit. Obiectivul meu personal este sa ating 500 de persoane sub prima mea linie de afiliati.

Vrei sa participi la viitorul proiectului sa ai si tu o parte din profit? Distribuie cunostintele tale despre acest proiect si altor persoane pe care le vei cunoaste dupa finalizarea procesului de inregistrare, cand vei primi propriul tau link.

Trebuie sa platesc taxe de inregistrare sau alte taxe? Nu este necesar sa platesti nimic!

La ce se refera aceasta oportunitate? Inca suntem in faza de punere la punct a ultimelor detalii despre proiect asa ca nu iti vom impartasi nici un detaliu important care ne ofera avantaj competitiv (pana la lansarea proiectului). Toate informatiile care sunt publice deocamdata le vei gasi in sectiunea FAQ – Freqvent Asked Questions de pe website-ul nostru. Am oferit posibilitatea ca fiecare persoana sa-si creeze propria ei comunitate de viitorii marketeri pentru o crestere rapida la nivel mondial, inainte de demararea proiectului.

Exista un angajament din partea mea cand ma inregistrez? Nu, poti parasi acest proiect oricand doresti tu.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

68 mesaje
Membru din: 15/12/2012
Postat pe: 18 Martie 2013, ora 17:55

Dragi prieteni!!!Odata cu venirea primaverii dorim sa ne rasfatam clientii cu reduceri de pana la 80%.
Toate produsele noastre sunt originale, la preturi foarte bune si nu in ultimul rand avand un material de cea mai buna calitate,
multumind pana acum toti clientii nostrii, raportand produsul la calitate/pret
Intrati pe www.haine-casual.ro pentru a vedea ofertele noastre si alegeti ceva care sa te faca fericit(a).

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului JOIN SOMETHING NEW
Mergi la: