back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Magnatii romani doboara padurea baneasa

 


 
 
silena

30 mesaje
Membru din: 3/07/2008
Postat pe: 17 Octombrie 2008, ora 10:36

Ii poate opri cineva?? NU!!

Raporteaza abuz de limbaj
dorinakali

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Cluj

Postat pe: 18 Octombrie 2008, ora 11:46

daca organizatiile pentru ingrijirea mediului, al padurii, al naturii............ deoarece sunt destule in Romania, s-ar uni sunt convinsa ca ar putea lua masuri sa nu se distruga natura. in fiecare tara se PLANTEAZA, nu se distruge. din pacate, in Romania, se distruge, nu se reface. a venit vremea sa nu-i mai lasati sa faca ce vor, sa gasiti solutii prin care sa-i opriti. sa auzim numai de bine , ca de rau.....................


dorin29db

18 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 2 Noiembrie 2008, ora 07:14

Altceva nu mai stiu.au mintea bolnava daca ar avea putzina carte ,putina educatzie nimeni nu ar face asta ,.In toata lumea civilizata se planteaza nu se taie.ROMANIA DIN CARE CATEGORIE FACE PARTE???????????????????????


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 3 Noiembrie 2008, ora 15:34

Nu uitati de magnatii arabi care doboara paduri in Romania ....... si din pacate nu-i opreste nimeni


Fosta membra 9am.ro

1055 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 8 Noiembrie 2008, ora 18:21

De la: dorin29db, la data 2008-11-02 07:14:30Altceva nu mai stiu.au mintea bolnava daca ar avea putzina carte ,putina educatzie nimeni nu ar face asta ,.In toata lumea civilizata se planteaza nu se taie.ROMANIA DIN CARE CATEGORIE FACE PARTE???????????????????????

da mai dorine ! la noi tot se taie shi TOTZI se taie ! ma refeream bineintzeles la ashtia din generatia EMO ...n-au ashtia carte shi educatzie cum zici matale ...da' uite al' dracu' ca au lame si inca wilkinson !
ps matale ai lama ?!


si electronica !
alo_caty

16 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 22 Noiembrie 2008, ora 20:01

Silena ,ai dat raspunsul chiar tu.Care? cineva sa-i poata oprii ??,cand autorizatiile de defrisare si de construire sunt acordate chiar de autoritatile competente de sector? .Oricum o mare parte din suprafetele detinute sunt retrocedate si apoi vandute de N,N,N, ori tot la o parte din categoria celor cu multe proprietati.Se pare ca stii cine le detine. Verifica la administratia finaciara a sectorului 1 numele acelor proprietari care au construit in padurea Baneasa,ssi cate proprietati mai detin?.Acum sa vedem cine a-i poate oprii? Stim cu totii ca cei care au bani multi au si putere!


Fosta membra 9am.ro

293 mesaje
Membru din: 13/01/2009
Postat pe: 11 Februarie 2009, ora 20:50

DE CE VA MAI OBOSITI SA SCRIETI PE TOPICURILE ECESTUI SITE?
TOT CEEA CE NU LE COMVINE SI NU CORESPUNDE POLITICII LOR STERG.
INCLUSIV COMENTARIILE DE LA ARTICOLELE APARUTE PRIN ZIARE. ALEGETIVA UN ALT SITE SI SA MERGEM ACOLO. ASTIA CHIAR SUNT NESERIOSI DEABINELEA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


| Varianta pentru tiparire a topicului Magnatii romani doboara padurea Baneasa
Mergi la: