back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Dilema ... colega de birou

 


 
 
areku

7604 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Octombrie 2009, ora 16:02

...interesant... ..da da da...foarte interesanta problema ta...

Raporteaza abuz de limbaj
live your life so u have nothing to regret
jtazjmen

651 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 8 Octombrie 2009, ora 16:53

De la: areku, la data 2009-10-08 16:02:14 ...interesant... ..da da da...foarte interesanta problema ta...



Cred ca vroia sa spuna ca, colega de birou se da la el dar el nu poate accepta asa ceva ca are prietena.. si de aici dilema!
ce sa faca? sa accepte avansurile nesimtite ale colegei in cauza? sau sa fie in continuare un fidel si in acelas timp o victima a abuzurilor colegelor de birouri care desi sunt niste fotomodele nu vor sa se f**a decat cu el... caci el, EL.. este visul fiecarei colege de birou nesatisfacuta de pixurile si uneltele de birou, care in ziua de azi, sunt din ce in ce mai mici si mai subtirele datorita noilor tehnologii chinezesti care vizeaza in primul rand economia de materie prima si nu in ultimul rand o oarecare asemanare cu dotarile lor din pantaloni


asa.. ce vroiam sa spun???

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

98 mesaje
Membru din: 17/06/2009
Postat pe: 8 Octombrie 2009, ora 21:24

De la: lawyer, la data 2009-10-08 16:53:58
De la: areku, la data 2009-10-08 16:02:14 ...interesant... ..da da da...foarte interesanta problema ta...



Cred ca vroia sa spuna ca, colega de birou se da la el dar el nu poate accepta asa ceva ca are prietena.. si de aici dilema!
ce sa faca? sa accepte avansurile nesimtite ale colegei in cauza? sau sa fie in continuare un fidel si in acelas timp o victima a abuzurilor colegelor de birouri care desi sunt niste fotomodele nu vor sa se f**a decat cu el... caci el, EL.. este visul fiecarei colege de birou nesatisfacuta de pixurile si uneltele de birou, care in ziua de azi, sunt din ce in ce mai mici si mai subtirele datorita noilor tehnologii chinezesti care vizeaza in primul rand economia de materie prima si nu in ultimul rand o oarecare asemanare cu dotarile lor din pantaloni


asa.. ce vroiam sa spun???


Ai pus problema foarte bine!!Din pacare insa,prietenul nostru a devenit si mai timid!Ce masuri luati acum?

Raporteaza abuz de limbaj
Unele cuvinte ar putea ascunde altele.
pupa_ma13

24 mesaje
Membru din: 15/02/2009
Postat pe: 9 Octombrie 2009, ora 18:24


Raporteaza abuz de limbaj
flaviuf84

5 mesaje
Membru din: 8/10/2009
Postat pe: 11 Octombrie 2009, ora 14:43

mda ... nu ati inteles deloc ce am vrut sa zic .. in fine daca nu stiti si vreti sa vb pe langa subiect aveti destule pe langa care sa vb ...

Raporteaza abuz de limbaj
areku

7604 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 11 Octombrie 2009, ora 15:09

De la: flaviuf84, la data 2009-10-11 14:43:54mda ... nu ati inteles deloc ce am vrut sa zic .. in fine daca nu stiti si vreti sa vb pe langa subiect aveti destule pe langa care sa vb ...

poi mai omule... ...unde e problema...pardon..dilema?nu ai spus nik...povesteste..pune si tu aici o introducere...un cuprins..mai baga si o intriga...bla bla bla...si termina cu o incheiere..evident :))...doar asa am invatzat nu? ..iar de glumit glumim si noi ca na..oameni suntem....nu mai bine ne ai spune ce prblema ai?

Raporteaza abuz de limbaj
live your life so u have nothing to regret
jtazjmen

651 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 12 Octombrie 2009, ora 12:28

De la: flaviuf84, la data 2009-10-11 14:43:54mda ... nu ati inteles deloc ce am vrut sa zic .. in fine daca nu stiti si vreti sa vb pe langa subiect aveti destule pe langa care sa vb ...



ba eu am inteles perfect ce ai vrut sa spui acest lucru se regaseste undeva printre punctele de suspensie dintre "dilema" si "colega de birou"

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului dilema ... colega de birou
Mergi la: