back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Comision atractiv israel tel-aviv pentru gasire finantator si/sau cumparator

 


 
 
vicontele117

5 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 11 Septembrie 2008, ora 14:53

CAUT FINANTATOR SI/SAU CUMPARATOR ISRAELIAN PENTRU 424M2 TEREN ULTRACENTRAL IN PLOIESTI -ROMANIA.
1500EURO/M2.
IN PLUS INCA 32578 M2 TEREN IN ZONA METROPOLITANA A IASULUI LA 30EURO/M2 ,EXCEPTIONAL ,PANORAMA SI PRIVELISTE EXCEPTIONALA ,LA 7 MINUTE DE CARREFOUR,12 MINUTE DE IULIUS MALL,15 DE CENTRUL IASULUI.
TOATE UTILITATILE,DRUM PIETRUIT,DESCHIDERE DE 25-30 M PENTRU FIECARE PARCELA .
sfinxul1@gmail.com
israel tel-aviv
97237395228

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

14360 mesaje
Membru din: 27/05/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 18 August 2010, ora 20:12

gasisi bre cumparator sau ramane cum o da domnu' ???

Raporteaza abuz de limbaj
Voi fi la fel de dur ca adevarul si la fel de neindurator ca dreptatea.----,,Minciuna premeditata nu mai e chestie de fantezie,tine de caracter''-Tudor Musatescu----Prietenii vin si pleaca, dar dusmanii raman si se acumuleaza.----- -----Bine ne pot face numai anumiti oameni,rau ne poate face orice prost -----DUMNEZEU iubeste ingerii rebeli , adevaratii creatori care fac orice societate sa progreseze,ii ajuta si-i ocroteste, in schimb ii este indiferenta soarta oricarui ignorant mistico-religios------Este mult mai aproape de DUMNEZEU un ateu decat un miorlaitor ignorant mistico-religios,indiferent de confesiunea sau religia propovaduita ----Este mult mai bine, zic eu, sã îþi faci lectura pe vapor decât sã faci sex cu fundul.-TRAIAN BASESCU
Fosta membra 9am.ro

23741 mesaje
Membru din: 25/04/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 18 August 2010, ora 20:19

De la: XYW, la data 2010-08-18 20:12:10gasisi bre cumparator sau ramane cum o da domnu' ???


La 1500 euro /m2 ...s-au batut ca chiorii ploiestenii pe terenul ala

Raporteaza abuz de limbaj
Nu te teme ca ai prea mult bun simt
Fosta membra 9am.ro

14360 mesaje
Membru din: 27/05/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 18 August 2010, ora 20:24

De la: Ingrid, la data 2010-08-18 20:19:26
De la: XYW, la data 2010-08-18 20:12:10gasisi bre cumparator sau ramane cum o da domnu' ???


La 1500 euro /m2 ...s-au batut ca chiorii ploiestenii pe terenul ala



si populatia judetului a crescut cu 2%


Voi fi la fel de dur ca adevarul si la fel de neindurator ca dreptatea.----,,Minciuna premeditata nu mai e chestie de fantezie,tine de caracter''-Tudor Musatescu----Prietenii vin si pleaca, dar dusmanii raman si se acumuleaza.----- -----Bine ne pot face numai anumiti oameni,rau ne poate face orice prost -----DUMNEZEU iubeste ingerii rebeli , adevaratii creatori care fac orice societate sa progreseze,ii ajuta si-i ocroteste, in schimb ii este indiferenta soarta oricarui ignorant mistico-religios------Este mult mai aproape de DUMNEZEU un ateu decat un miorlaitor ignorant mistico-religios,indiferent de confesiunea sau religia propovaduita ----Este mult mai bine, zic eu, sã îþi faci lectura pe vapor decât sã faci sex cu fundul.-TRAIAN BASESCU
| Varianta pentru tiparire a topicului COMISION ATRACTIV ISRAEL TEL-AVIV PENTRU GASIRE FINANTATOR SI/SAU CUMPARATOR
Mergi la: